Početna stranicaPretraľnikkeewaj, ja i putovanja - Page 12 610RegistracijaLogin

 

 keewaj, ja i putovanja

Go down 
+36
klesoo
TommyZG
mavo
merla
poč85
magna
lunaroid
Jack
Zlac
nenad barinić
angusjo
Bosqeto
nikomil1
jebiki
necchi
mustra
Vladek
Lenči
frutkejk
Hedo
Tomo-vz
oktalz505
Suhi
zed12
nyll
pinky
klint.istvud
custom rider
freshman
Dr.Ma$$a
Deckardcain
cro.chopper
Karlo
Safet(y)
krampus13
zdravko
40 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
Autor/icaPoruka
zdravko
man
man
zdravko


Broj postova : 264
Godina imam : 56
Prebivalište : Zagreb
Vozim : keeway supershadow 250 (palim ga na guranje)
Na forumu od : 02.07.2009

keewaj, ja i putovanja - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 12 Icon_minitimesub 13 lis 2012, 16:20

dobar

vidim zainteresiranih ima za kruznu voznju. Spavanje po napustenim mlinovima, kućama i proplancima. Hrana, ko što ulovi. Na kraju svi završavamo na Dalmatini pa prepričavamo doživljaje.


evo i kratkog sadrzaja ovogodisnjih zanimljivijih putovanja. Samo kliknes na link i odvede te na post. Bliži se zima i upitna su daljna putovanja. Možda još2-3 al nisam siguran. Izdvajao sam samo zanimljivija i dokumentro ih, koliko sam mogao. Nekad sam zaboravio uključiti track, a nekada sam ostavio opremu kod kuće jer sam krenuo u dućan , a na kraju završio 200km dalje. Zima će biti vrijeme kada ću srediti svoje prošlogodišnje postove jer su nestale slike pa ih moram vratiti. Eto uz vatru kamina sredit ću i to. Divim se sam sebi kako napredujem u opisima. Kraći su i zanimljiviji. Putove sam sve bolje upoznao tako da nekima putujem kao da idem svakodnevno tom rutom. Pa iz svega toga stećenog znanja , a i prakse, nadam se da ću sljedeće godine biti puno bolji nego ove. Eto društvo. to je to.

Putovanja u 2012 (kliknite na naslov i link će vas odvesti na post)

[Vrh] Go down
zdravko
man
man
zdravko


Broj postova : 264
Godina imam : 56
Prebivalište : Zagreb
Vozim : keeway supershadow 250 (palim ga na guranje)
Na forumu od : 02.07.2009

keewaj, ja i putovanja - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 12 Icon_minitimepet 09 stu 2012, 15:09

Sovsko jezero

Panonsko more naziv je za morsku površinu koja je u dalekoj povijesti prekrivala dio Europe i veliki dio današnje Panonske nizine.
Photobucket
Danas imamo ostatke Panonskog mora koji nam govore o tom razdoblju davne prošlosti Zemlje ali nam donose i znanstvene podatke o mnogobrojnim promjenama koje su se događale u prošlosti. Samo neki od tih ostataka su Blatno jezero u Mađarskoj (Balaton), Đerdapska Klisura na Dunavu, Sovsko jezero na Dilju, Crno More, Aralsko jezero,Bizovačke toplice, nalazišta nafte u Hrvatskoj i Rumunjskoj (Đeletovci), Naslage soli u Tuzli i još mnogi drugi lokaliteti.
Najveći od dokaza svakako je Crno More u koje se tektonskim poremećajem nakrivljenjem ploče ulijevaju sve velike rijeke Europe. npr. Volga, Don, Dnjepar, Dnjestar, Bug i Dunav. Zbog tako velikog priljeva slatke vode Crno more najmanjeg je saliniteta na zemlji.

Kad se oglasila vura žvajznul sam ju tak da je odletela prek cele sobe. Ti bokca! Bem ti ustajanje. Odgegao sam se do šekreta i ispraznil nus proizvod dan prije popijenih piva. Odem do špigla a tam nađem starog dosadnjakovića koji neznan iš drugo osim imitirat mene. Staim vodu na šparet i pogledam kroz prozor. Taubeki su kak i obično gugutali , štiglec je peval. Smetlari odvozili smeće i pri tom su zakrčili i onako usku ulicu. Neki je u autu iza njih trubil i neš krenkal. To je bil sused iz ulaza do mojeg i uvek kad god sam ga srel nešto je jamral. Te ne valja ovo, te ne valja on. Te su ovi lopovi, a ovi niš ne delaju i tak celi život on neš non stop jamra. Iz mog haustora čistačica je sa iznosila hamper sa vodom. Izlila ga na cestu u blizini odvoda. Juče je stara nedojebana klimakterijska baba kaj živi do mene dobila novi gebis i svi već to znamo, a mislim da i cijelo naselje zna. Ne prolazi ulicom a da ne rastvori svoje čube u osmijeh od uha do uha i ne pokaže svoje zubalo kao kakva kobila kojoj kupac gleda zube. Mislima skrenem sa svega toga jer voda je zavrila i cajt je da dodam kavu. Počel sam gruntati kaj bi si spremil za fruštuk. Morti bi si jegera narezal i luka. Tak nakon fruštuka i kave pogledam u gertašlin imam li kaj nofci no bil je prazan. Dva medeka i nič više. Na prsima kao kakav lopov odem do gertašlina moje drage, voljene, najmilije osobe te sa dva prsta kak pravi profesionalac izvučem dve papirbate novčanice i premjestim u svoj gertašlin. Odem do sobe i provjerim dali još spi. Kušnem ju u obraz pa onda i u čelo. Ona se samo promeškolji i okrene na drugu stranu. Sad kad sam imal lovu v žepu bil sam kralj. Svi putevi i sve mogučnosti su otvorene. Nije bilo u pitanju gdje , kako i kuda. Vremena sam imal na pretek. Prvo sam odlučio otići do dućana po par kajzerica za put, cigaretline i nekaj za popiti, a onda na još jednu kavu ali onu kaj se pije pred put. Tak da sam otišel u „Simple“ taj vam se nalazi na velesajmu blizu onog vip centra i gleda na Siget i šumu tj. Park mladenaca. Tam vam je gazda biker i svakom bikeru koji dođe na motoru prva kava je gratis. Najviše mu dolaze dečki iz MK Tigrovi. Oni obavezno dođu prije puta na kavu i navrate poslije puta opet. Na ideju je došao jer je vani, negdje neznam sada gdje , isto otvorio lik kafić pa daje bikerima prvu kavu gratis.
Photobucket
Ovaj puta nisam išao preko Velike Gorice, Siska i Popovače. Dugo nisam išao preko Dugog Sela , Prikraja, Kloštara i Križa, a nisam trebao niti sada ali vrag me odneo tam. Cesta Sesvete- Dugo Selo=katastrofa. Drmusanje, klip-klap svakih 2-3 metra. Pun khurac semafora, jutarnja gužva. Jedva sam dočekao izlazak iz svega toga. Na toj ruti vidim da na kućama koje su se prodavale prije par godina još uvijek stoje brojevi mobitela. Ponegdje uz ogradu stoji i auto bez tablica takoder sa natpisom „kupi me“ , a nađe se i poljoprivredne mehanizacije. Sve u svemu zanimljiv put. Još da nije bilo radova na tom dijelu prema Kloštar Ivaniću. Izgleda da su stavljali ili vodovod ili plinovod, neznam. Uglavnom zastavice crvene i zelene, bageri što iskopanu zemlju tovare u kamion. Puno šljunka , zemlje, biciklista, djece što zaobilaze bagere, maglovito prepodne, sunca ni za lijek. Sunce mi nagovješćuje skori ulazak u Slavoniju i mami me da ubrzam malo jer neće potrajati ovo cijeli dan. Dan je kraći i brzo padne mračak. Kroz Kutinu sam prošao no izlazak iz Kutine je bio zatvoren. Prolazak onom brzom cestom kraj visokih dimnjaka što iz njih suklja dim i urea nisam vidio. Skretanje obilazno preko Ilove. Nakon dobro označene ceste za obilazak nije bio problem opet se vratiti na cestu za Novsku. Svaka čast. Dobro odrađeno postavljanje signalizacije, a ne kad mi neki stave jedan znak a ostatak se podrazumjeva kao da mi svi napamet poznamo cestu.
U Slavoniju sam ušao nakon što sam prošao selo Borovac , tablu Brodsko-Posavska županiji te ušao u selo Lađevac. Dužina sela je nekih 2km, a do Okučana je 4,5km. Nakon Okučana i prolaskom kroz par sela dolazim u Novu Gradišku. U NG obično punim gorivo, posječujem Kaufland preko puta benzinske, sjedim u parku i odmaram se te razmišljam o daljnem putu.
Photobucket
Na uključenju u cestu NG-SB na križanju spazim bikera na choperu VU registarskih oznaka i ruksakom na leđima te brojem na tablici 294 te pomislih da je to možda naš Nenad pa sam ga pratio do u stopu te pokušao prestići ali nisam uspio. Tek nakon sela Nove Kapele postoji nizbrdica na kojoj sam pritisnuo gas do daske i sa nekih 92km/h preletio brdo i nisam se uspio zaustaviti skroz do sela Batrina te sam na križanju pričeko Vukovarca te mu mahnuo da skrene na kavu u Gaj ali me samo pozdravio i otišao dalje. Vjerojatno mu se žurilo. Po dolasku u Zg odmah sam kontaktirao Nenu, ali to nije bio on. Ja sam na tom križanju skrenuo za Pleternicu. Prvo sam morao izviditi mjesto gdje ču prespavati. Na ideju mi je pao jedan mlin. Vodenica, kažu u Slavoniji. Vodenica se nalazi u Bučju. Na glavnoj cesti dođemo do skretanja na lijevo za Požešku Koprivnicu, a mi idemo desno. Nema putokaza. Vodenica nije bila napuštena več je bila u pogonu što mi je u jednu ruku bilo drago, a u drugu nije jer mi je otpalo nočenje na tom mjestu. Baš sam nekako zamišljao nočenje u vodenici uz zvukove sove u gluho doba noći te čudno škripanje vodenog kola i strujanje vjetra kroz pukotine na daskom obloženim zidovima mlina.
Photobucket
Mlinar i mlinarica imaju stado ovaca koje čuva njihova kći. To je tridesetogodišnja, neudana djevojka rumenih obraza, kose ispletene u pletenice. Hoda za stadom i čita nekakvu knjigu, ljubavni roman. Čeka mala vjerojatno princa na bijelom konju. Jbg.
Photobucket
Vodenicu naravno pokreče snaga Orljave. Orljava je tu nakon što je pokupila puno pritoka snažno ojačala i sada svojom snagom nagriza obalu i produblje tok. Okrečem se nazad i preko mosta
Photobucket

Te dobrom cestom
Photobucket
Odlučim posjetiti željezničku stanicu Bučje – Koprivnica. To je postaja za vlak Požega – Nova Kapela.
Photobucket
Ohohoh imam sreće, stiže vlak.
Photobucket
Izlaze putnici
Photobucket
Vlak odlazi dalje
Photobucket
Vlak odlazi dalje
Photobucket
A ja ostajem ponovo sam
Photobucket
Mozda bi trebao otvoriti kaka kiosk sa novinama i cigaretama na stanici, sta mislite?
Nastavljam dalje prema Pleternici i tu na križanju skrećem desno no malo mi je bilo čudno pa sam se vratio nazad prema Pleternici i dobro da sam se vratio. Zapravo sam skrenuo na cestu za Slavonski Brod. Trebao sam još malo produžiti ravno pa desno upreko mosta i rijeke Lonđe u Resnik pa kroz Buk i Djedovu rijeku prema Sovskom jezeru. Selo Djedova Rijeka me se posebno dojmilo i dobio sam želju nastaniti se u njemu. Okruženo šumom, brdovito podno Dilj gore malo mjesto u mirnom krajoliku. Evo par slikica
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Ova mi se kuća posebno sviđala i to zbog šarenih cigli hehehe
Photobucket
A za život zadovoljio bi se i sa ovom
Photobucket
Nakon Djedove rijeke ponovo sam pogriješio i skrenuo desno ali me neki unutarnji glas upozoravao da sam skrenuo krivo. Imao sam i sreće da sam naišao na dida i babu na traktoru. Išli su iz šume sa drvima. Nakon što smo popili djed i ja njegovu rakiju, a nije je bilo puno. Prst falio do pola litre. Ja sam se vratio nazad prema selu Ruševo. U selu prije crkve desno je put za Sovski dol, a u njemu su putokazi koje vas vodi na samo jezero.

Photobucket
Photobucket

Dolaskom na jezero nalazimo se na 430m nadmorske visine. Sovsko jezero je ostatak Panonskog mora, a zbog geomorfoloških aktivnosti u prošlosti ima i vlastiti izvor vode. Nikada ne presuši i površine je 3500m2. Obraslo je trstikom i šašem. Zbog niskog vodostaja ovaj dio jezera je presušio
Photobucket
Okolina jezera uređena je u šetnice
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Ima i poučna staza na kojoj možete naučiti imena biljaka i drveča.
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Moguće je doći u društvu obitelji i prijatelja pa možete zaroštiljati
Photobucket
Photobucket
Photobucket

Prošetati, odmoriti i općenito uživati u prirodi.
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Ako padne kiša imate se i gdje skloniti
Photobucket
Photobucket
Tu su i objekti za rekreaciju i zabavu
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Zalazak sunca možete dočekat na ljuljački
Photobucket
Photobucket
Jezero je obraslo u trstiku i šaš
Photobucket
Photobucket
Još malo krajolika
Photobucket
Photobucket
Legenda o nastanku sovskog jezera
Prvi opis Sovskog Jezera dao je kapelan župe Ruševo (1844.-1846.) Luka Ilić Pod nazivom Sovljansko jezero. Brdo na kojem se jezero nalazi, penje se i preko 1800 metara u visinu. On u svojim zapisima spominje jednu zanimljivost, a to je da su seljani uz pomoć jezera pretpostavljali kakvo će vrijeme biti, npr. dva do tri dana prije oluje ili promjene vremena, počne se iz njega kao iz “kotla dimiti”,te se počne burkati, da slapove na kopno baca. Na većini je mjesta voda normalne topline, no postoje i mjesta gdje je izuzetno hladna. Kapelan župe navodi : Narod pripoveda, da je ovo jezero prije mnogo godina bilo na drugom mjestu u istoj šumi, tri sata dalje prema zapadu, gdje je bio jednom grad nekog Jakova i Petra. Ovo su bili veliki razbojnici i krvolci, njihovi kmeti ne imavši komu da se potuže, počmu s molbami stvoritelju uticati, da ih od toli okrutnig gospodarah oslobodi. I ne bez uspjeha. Kervoločna bratja kupa s gradom,poslije kako bi od groma zapaljen bio, propadu u zemlju.
Grad je mnogo godina doli u ponoru gorio, i vatru rigao, dok se spomenutih razbojnika seatra Danica – koja je bila od njih utekla- ne povrati u istu šumu i ne načini nuz taj vatru bljujući ponor kolibicu, u kojoj je dane i noći provela plačući i moleći za bratju. Potok njezinih goerkih suzah ne samo što vatru ugasi, neko i propast napuni. Pošto je ova pokoru čineća seka sto godinah ovde navršila, udavi se u vlastitih svojih suzah. Neki starac Anto Tičić, koji je ovu tužnu djevojku svaki dan pohodio i hranom opskrbljivao, najde ju jedno jutro mertvu, gde po vodi pliva. Ovaj pobožni čovek, da joj stražnju dužnost ukaže, udela velik derven križ, i ukopa ga u zemlju nuz kolibu. –Istom što je križ bio ukopan, nestane jezera i vode. Nu jedna jama otprilike hvat duboka, a deset široka, sa križem se još dan današnji vidi, i zove se “Tičićev križ”. U ovoj jami ne ima leti vode, izvan kad je kišovito vreme.-Tičić se uplaši, opazivši da iznenada djevojke i jezera nestade. Prekrstiv se ,povrati se kući. Sutradan donesu seljaci glas, da je Tičićeva oranica u propast pala i da je sada onde jezero. Ovo čuvši spomenuti seljak kaza jim, što mu se jučer dogodilo, tj. da se jezero tamo preselilo. Kao ova pripovijetka tako postoje i druge predaje o jezeru neke govore da je na ovo mjestu negdje vulkan ili ognjen rigajući bio, ili da je prilikom nekog potresa zemljano brdo ovo propalo.
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Eto tako stazicom po motor
Photobucket
Photobucket
Pa nazad za Ruševo
Photobucket
Pa u smjeru SB i negdje na nočenje.
Najbolje je prespavat na lovačkim čehama. Sigurni ste od životinja, a neće vas nitko ni smetati. Radnim danom baš i nema lovaca, oni zbog radnih dana to obavljaju vikendom. Hehehe

zg_sovsko jezero


EveryTrail - Find trail maps for California and beyond
Povratak sam odredio drugom rutom, em zbog radova na cesti prije Kutine, loše ceste na dionici Kloštar-Dugo Selo-Zagreb, a i toga da se ne vračam nikad istim putem ako baš nemoram. Ruta za povratak je bila Novska, Jasenovac, Dubica, Sunja,Sisak, Velika Gorica, Zagreb
Stao sam u Novskoj na željezničkoj stanici. Imam neku potrebu posjetiti kolodvore. Obožavam prugu, vagone, muvanje po stanicama, promatranje putnika koji čekaju vlak. Opčenito stanje na stanici. Mogao bi satima muvati se stanicom, a i danima. Često u Zagrebu provedem na GK dan, dva a i tri. (šalim se).
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Zbog hladnoče odlučio sam popiti čaj u Dubici.
Photobucket
Putujuči dalje u Sunji me dočekalo iskakanje vagona iz tračnica Ekipa sa dizalicom i održavanjem gornjeg voda izašli su na teren sanirati nastalu štetu i vratiti vagone u tračnice.
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Dok sam stajao pored mene se zaustavio vozač osobnog automobila ford ka plave boje reg.oznaka Sk i zapitao me dali trebam pomoć. Vjerojatno je biker iz Siska pa je pomislio da sam ostao u defektu. Eto hvala mu na brizi, ali pomoć netrebam. Moj kinez me još služi. 20000km mu je i dobro je odradio ovu sezonu. Zbog hladnoće, odlučio sam spremiti ga u garažu. Ima ljepih dana i sunčanih mogao bi se voziti po Zagrebu i bližoj okolici ali mi se to neda. Uglavnom ako nemam put na dan-dva onda niti neidem. Štedim lovu za kožne hlače i sa njima produžio bi sezonu.
Eto toliko od mene i sa mojim zadnjim putovanjem u ovoj godini. Sada ču srediti svoje stare postove i slike koje su izgubljene pa par bez veze postova da ostanem u kontaktu sa forumom. Pripremiti rute za sljedeću godinu. Čuo sam da se otvara dvorac u Vukovaru u baroknom stilu, muzej. To bi mi mogla biti prva destinacija sljedeče godine.

Sovsko jezero_zg


EveryTrail - Find the best hikes in California and beyond


Putovanja u 2012 (kliknite na naslov i link će vas odvesti na post)

[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

keewaj, ja i putovanja - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 12 Icon_minitimepet 09 stu 2012, 16:23

Zdravkec cestitke na lijepom i poucnom putopisu dobar

slike su prelijepe dobar
[Vrh] Go down
zdravko
man
man
zdravko


Broj postova : 264
Godina imam : 56
Prebivalište : Zagreb
Vozim : keeway supershadow 250 (palim ga na guranje)
Na forumu od : 02.07.2009

keewaj, ja i putovanja - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 12 Icon_minitimepet 09 stu 2012, 16:43

thx
pošto si nešto naučio dužan si litru loze

dancingbanana
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

keewaj, ja i putovanja - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 12 Icon_minitimened 11 stu 2012, 08:41

zdravko je napisao/la:
thx
pošto si nešto naučio dužan si litru loze

dancingbanana

minimalno,ali prave domace dobar
[Vrh] Go down
zdravko
man
man
zdravko


Broj postova : 264
Godina imam : 56
Prebivalište : Zagreb
Vozim : keeway supershadow 250 (palim ga na guranje)
Na forumu od : 02.07.2009

keewaj, ja i putovanja - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 12 Icon_minitimepon 03 lip 2013, 15:08

Zapresic-Kumrovec-Pregrada-Oroslavlje-Stubica_Kasina

-224km
-9 sati voznje (ukupno put sa pauzama)
-5:47 efektivno voznje koja je veca od 5km/h
-prosjecna brzina 40km/h
max. brzina 92,2km/h (tak kaze tracer ali meni nije prelazilo 85)

-jednom tocio za 50kn
-popio radler Pan 10kn
-pojeo burek 10kn
-popio kavu 5kn

Motori su vec po cestama odavno , red je da ja i svoga konja izvedem iz stale. Nakon ulja i filtera i vizualnog pregleda polako sam ga izgurao na verandu i pricekao da se malo privikne na danje svijetlo. Camio je u mrklom mraku preko pola godine. Upalim ga pa ga ostavim da malo radi 5-7 minuta, a onda prema cesti. Polako 1. ,2. ,3. pa 2. pa 3.,4., pa 3 pa 4. i 5. Nakon voznjice od 1 h zadovoljan ga vratim nazad do garaze pa pocnem sa pripremama za put.
Navigacija je postala nezaobilazni komplet na motoru. Putnik sam i ljubitelj lokalnih cesta tako da mi navigacija vise nego pomaze tokom putovanja. Ne samo da mi pokazuje put kojim trebam ici vec mi uljeva samopouzdanje i sigurnost da necu lutati te gubiti vrijeme i nepotrebno trositi gorivo. Za navigaciju sam kupio i torbicu sa stalkom za motor preko ebay-a. Nekakva nepropusna torbica.
keewaj, ja i putovanja - Page 12 Th_2013-05-13090325_navigacija_zps9cbf34fa
Frend mi je savjetovao da ju osiguram nekom dodatnom vezicom sto sam i ucinio. Vec na prvoj neravnini pokazalo se vrlo ucinkovito. Zapravo torbica je zakvacena na stalak i nema dodatnog osiguranja pa kod neravnina na cesti ispadne. Ostala je visiti na znirancu. Stao sam i onda sam ju vezao unakrsno za stalak. Torbica ima i otvor sa donje strane pa mogu nesmetano napajat navigaciju jer baterija izdrzi nekih 1h , a putovanje je uvijek u pravilu duze od 4-5 sati. Jos bi napomenuo da u pšlaniranju puta uz pomoc navigacije moramo napraviti prije putovanja , a ne izabirati rutu u putovanju jer unos malo zahtijevnije rute koja u sebi sadrzi cesta skretanja sa glavne ceste trazi pomno planiranje i unos medutocaka. Sve tocke rute i medutocke koje posijecujemo unose se redosljedom posjecivanja. Pa tako ako idemo iz Zagreba za Pozegu preko Siska i Lipika unosimo start Zagreb, medutocku1 Sisak, medutocku2 Lipik i onda Pozegu kao cilj. Upravo tim redosljedom. Jos moram napomenuti da unosenjem medutocke kao grada, navigacija za polozaj medutocke uzima centar grada pa vam se moze desiti kao i meni, da dok ne prodete centrom grada te medutocke , medutocka se nece izbrisati i navigacija ce vas stalno vracati nazad. Za ispravan unos medutocke morate odabrati ulicu kojom prolazite ili odredite dodirom na ekranu navigacije tocku kao medutocku. Evo sto se meni desilo u Pozegi
keewaj, ja i putovanja - Page 12 Th_pozegamap_zpse83567b6

Trebao sam izabrati Frankopansku ulicu koja zaobilazi Pozegu i nastavlja se dalje Zrinska te Osijecka za put u Nasice. Mene je vracalo dva puta u centar Pozege dok nisam nasao tocku u Pozegi koja je ugasila medutocku u navigaciji i dalje sam mogao nastaviti prema Nasicama.
Navigaciju osim na motoru koristim i u autu kada trebam posjetiti nekakav ducan ili neku ustanovu zdrastvenu, kulturnu itd., koju posjecujem prvi put. Unesem adresu i navigacija me vodi do cilja. Opusteno slusam radio , a navigacija odraduje umni dio puta. Ja umjesto oznaka ulica i , tabli promatram druge vozace koji krive vratove i gledaju okolne zgrade nebi li prepoznali kvart koji trebaju. Gledam ih kao u zadnji cas daju zmigavce pa presjecaju po dve trake nebi li izasli sa ceste i skrenuli prema odredistu. Mene navigacija obavjestava malo-malo za koliko metara moram skrenuti tako da se pravovremeno prestrojim i nemam problema ni sa sobom, mojim putnicima a ni sa ostalim sudionicima prometa. Stvarno super. Mislim da sa navigacijom i slijep covijek bi mogao voziti auto.

Nezaobilazni komplet na putovanju sada cine tri stvari:
1. Majca cro choper foruma
keewaj, ja i putovanja - Page 12 Th_11amajca02_zps316e84cb
2. Navigacija
 photo 2013-05-13103545_vezaonavigaciju_zps892b2b83.jpg
I
3. Prezervativi
 photo 20052013095_zpsdf0ad398.jpg
-nastavlja se-


Zadnja promjena: zdravko; pon 03 lip 2013, 16:50; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




keewaj, ja i putovanja - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 12 Icon_minitimepon 03 lip 2013, 15:11

aaaaaaaaaaa ček ček

zašto DDUREX?????? jel pusta negdje?????? Question Question Question Question
[Vrh] Go down
zdravko
man
man
zdravko


Broj postova : 264
Godina imam : 56
Prebivalište : Zagreb
Vozim : keeway supershadow 250 (palim ga na guranje)
Na forumu od : 02.07.2009

keewaj, ja i putovanja - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 12 Icon_minitimepon 03 lip 2013, 15:29

nisu durex, imaju neki kineski sa slikama ugrozenih vrsta zivotinja. Dio novca ide udruzi koja se brine o ugrozenim vrstama pa sam odlucio kupiti. Navodno od te 2kn koliko kostaju 1kn ide za zastitu ugrozenih vrsta

keewaj, ja i putovanja - Page 12 Speciescondom3


Zadnja promjena: zdravko; pon 03 lip 2013, 15:58; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
nikomil1
man
man
nikomil1


Broj postova : 326
Godina imam : 45
Prebivalište : Skopje
Vozim : regal raptor dd50e-2 i dd350e-6
Na forumu od : 18.01.2011

keewaj, ja i putovanja - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 12 Icon_minitimepon 03 lip 2013, 15:39

zdravko je napisao/la:
Zapresic-Kumrovec-Pregrada-Oroslavlje-Stubica_Kasina

-224km
-9 sati voznje

sve ok ali jedno mi nije jasno ... vozis prosecnom brzinom od 25km/h ili umesto 9h voznja trajala 3h a ostalo vreme otislo na pijuckanje, jelo i slike?
[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

keewaj, ja i putovanja - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 12 Icon_minitimepon 03 lip 2013, 15:56

zdravko je napisao/la:
nisu durex, imaju neki kineski u ofortisimo ducanima sa slikama ugrozenih vrsta zivotinja. Dio novca ide udruzi koja se brine o ugrozenim vrstama pa sam odlucio kupiti. Navodno od te 2kn koliko kostaju 1kn ide za zastitu ugrozenih vrsta



king :queen:

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
zdravko
man
man
zdravko


Broj postova : 264
Godina imam : 56
Prebivalište : Zagreb
Vozim : keeway supershadow 250 (palim ga na guranje)
Na forumu od : 02.07.2009

keewaj, ja i putovanja - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 12 Icon_minitimepon 03 lip 2013, 16:00

nikomil1 je napisao/la:
zdravko je napisao/la:
Zapresic-Kumrovec-Pregrada-Oroslavlje-Stubica_Kasina

-224km
-9 sati voznje

sve ok ali jedno mi nije jasno ... vozis prosecnom brzinom od 25km/h ili umesto 9h voznja trajala 3h a ostalo vreme otislo na pijuckanje, jelo i slike?

razgledavanje dvoraca, kulturnih spomenika, zavodenje lokalnih djevojcica itd
efektivno voznjua traje 5:47
[Vrh] Go down
zdravko
man
man
zdravko


Broj postova : 264
Godina imam : 56
Prebivalište : Zagreb
Vozim : keeway supershadow 250 (palim ga na guranje)
Na forumu od : 02.07.2009

keewaj, ja i putovanja - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 12 Icon_minitimečet 06 lip 2013, 16:18

Iz Zagreba sam izašao al. Bolonje u smjeru Zaprešića. Prvi dvorac na koji sam naišao bio je dvorac Januševec. Smješten je na manjoj uzvisini, a Dvorac danas koristi Hrvatski državni arhiv kao spremište arhivskoga gradiva. Oko 1830. godine dvorac je izgradio barun Josip Vrkljan (Werklein).
keewaj, ja i putovanja - Page 12 Th_2013-05-13100348_janusevec_zps32027767
Vozim dalje u smijeru Harmice. Cesta prati rijeku Sutlu, a tu je i željeznička pruga. Meni omiljena vožnja motora je cestom koja ide uz prugu. Očekujem vlak koji doći neće. Za nekih 30-tak km stižem u Kumrovec. Malo razgledam krajolik, odmaram se, pušim. Pratim ljude u prolazu i očekujem priču na koju nailazite u svakom mjestu. Upoznajem radnika sa održavanja ceste. Bacamo spiku. Iz kamiona vadi demižon vina. Pijemo i pričamo u hladovini. Uz vino priča mi priču o kome drugom nego o Titi. Pita me dali znam, pa nastavlja ne čekajući na moj odgovor, priča mi o Joži. Joža ti je dobil od rusa novce da prevede brošuru koju je Staljin napisal sa ruskog na hrvatski , ali ti je Joža sa tim novcima otišel u Istambul i tam si kupil dijamantni prsten koji je nosio do kraja života. Neko mu je taj prsten fkral u Ljubljan kad je mrl, jbg. Tako još par zgoda i nezgoda pa ja gledam malo po etno selu. Vino me je fest čopilo pa sam malo išel glavu razbistrit.

keewaj, ja i putovanja - Page 12 Th_2013-05-13112303_kumrovecstaroselo_zpsbd93cf49,keewaj, ja i putovanja - Page 12 Th_2013-05-13112209_kumrovecstaroselo_zps4edab691,keewaj, ja i putovanja - Page 12 Th_2013-05-13112312_kumrovecstaroselo_zpsdbe2cafc,keewaj, ja i putovanja - Page 12 Th_2013-05-13112235_kumrovecstaroselo_zpsad7b2b98
Nakon razgledanja idem u smjeru političke škole, tam gde su se današnji političari školovali.
keewaj, ja i putovanja - Page 12 Th_2013-05-13111306_kumrovecpolitickaskola_zpsb0b0fa5e,keewaj, ja i putovanja - Page 12 Th_2013-05-13111314_kumrovecpolitickaskola_zps2f95e698,keewaj, ja i putovanja - Page 12 Th_2013-05-13111321_kumrovecpolitickaskola_zps0c9282e0
Nije ni čudo kaj nam država ovak izgleda kak nam izgleda. Pogleć na kaj škola liči. Totalno su je devastirali dok su je pohađali. Heheheh

Imali su lijep pogled iz škole. Sigurno su svi imali petice iz znanja i zalaganja.
keewaj, ja i putovanja - Page 12 Th_2013-05-13111325_kumrovecpolitickaskola_zpsc03fef81,keewaj, ja i putovanja - Page 12 Th_2013-05-13111329_kumrovecpolitickaskola_zpsd0951f88
Srećem i dvoje amerikanaca. On mi djeluje na bajkera, ali nakon pitanja kaj je to harley, odma skužim da smo po znanju o motorima tu negdje.
Krećem dalje u smjeru Harine Žlake. Od tam se vidi dvorac na slovenskoj strani u mjestu Podčetrtek i tu je kupalište sa toboganima. Vidiš ga sa ove strane, a prek ograde slovenija. Zanimljivo.
Dvorac u daljini
keewaj, ja i putovanja - Page 12 Th_2013-05-13114435_podcetrteksloharinazlakahr_zps3576e469

Kupalište koje se vidi iz Harine Žlake
keewaj, ja i putovanja - Page 12 Th_2013-05-13120140_podcetrteksloharinazlakahr_zpsf24d6144

Zumiran dvorac
keewaj, ja i putovanja - Page 12 Th_2013-05-13120222_podcetrteksloharinazlakahr_zps87113698
Uz cestu kojom se vozite nudi se seoski turizam
keewaj, ja i putovanja - Page 12 Th_2013-05-13121236_podcetrteksloharinazlakahr_zpse55a3ea1
U mjestu Hum Košnički na 333mnv stoji dvorac Veliki Tabor, Dvorac Ratkaj. Sa njegovih kula pružaju se veličanstveni vidici prema pitomim brežuljcima hrv.zagorja, vinogradima, Sloveniji, Mađarskoj, vidi se i Medvednica, ali bio sam toliko puta da ću ovaj puta preskočiti ručak u V.Taboru i razgledavanje perivoja dvorca . 
keewaj, ja i putovanja - Page 12 Th_2013-05-13122054_velikitabor_zpsa996ed66,keewaj, ja i putovanja - Page 12 Th_2013-05-13122100_velikitabor_zpsa56623d8,keewaj, ja i putovanja - Page 12 Th_2013-05-13122117_velikitabor_zps2c54835b

Smjer Pregrada. Najzapadniji dio Hrvatskog zagorja zapravo je gusto napučeno pregradsko područje. U tom slikovitom brežuljkastom kraju, na razmjerno maloj površini ima osamdesetak mjesta, što zaselaka, što sela, a najveće je i među njima najznatnije naselje Pregrada. Meni i najdraže odredište.
U pregradi se nalazi župna crkva Uznesenja BDM, Zagorska Katedrala. (kod zanima detaljnije neka gugla). 
Trg sa crkvom
keewaj, ja i putovanja - Page 12 Th_2013-05-13124348_pregradatrgkatedrala_zps4204e9c8,keewaj, ja i putovanja - Page 12 Th_2013-05-13124354_pregradatrgkatedrala_zpsacb8d068,keewaj, ja i putovanja - Page 12 Th_2013-05-13124401_pregradatrgkatedrala_zps2faf7180,keewaj, ja i putovanja - Page 12 Th_2013-05-13124413_pregradatrgkatedrala_zps54794643,keewaj, ja i putovanja - Page 12 Th_2013-05-13124415_pregradatrgkatedrala_zpsbac45d18,keewaj, ja i putovanja - Page 12 Th_2013-05-13124427_pregradatrgkatedrala_zps68ef973c,keewaj, ja i putovanja - Page 12 Th_2013-05-13124434_pregradatrgkatedrala_zps5e60f358,keewaj, ja i putovanja - Page 12 Th_2013-05-13124440_pregradatrgkatedrala_zpsa79fe79e,keewaj, ja i putovanja - Page 12 Th_2013-05-13124444_pregradatrgkatedrala_zps3b2dc392,keewaj, ja i putovanja - Page 12 Th_2013-05-13124559_pregradatrgkatedrala_zps3b6ee629

Nakon pive u Pregradi navigacija me dalje vodi u smjeru dvorca Bežanec, Dvorac Ottenfels. Privatano vlasništvo, preuređen u hotel sa 5 zvjezdica. U blizini teče potok Plemenščin.
keewaj, ja i putovanja - Page 12 Th_2013-05-13125734_pregradabezanec_zps2f3eb338,keewaj, ja i putovanja - Page 12 Th_2013-05-13125739_pregradabezanec_zps90bce9d0,keewaj, ja i putovanja - Page 12 Th_2013-05-13125745_pregradabezanec_zps2d244669,keewaj, ja i putovanja - Page 12 Th_2013-05-13125756_pregradabezanec_zps0b2d2f11,keewaj, ja i putovanja - Page 12 Th_2013-05-13125801_pregradabezanec_zps1783cb6b,keewaj, ja i putovanja - Page 12 Th_2013-05-13125808_pregradabezanec_zpsd437fea5,keewaj, ja i putovanja - Page 12 Th_2013-05-13125809_pregradabezanec_zps2e58e09d
Nakon Bežanca cesta me vodi k dvorcu Gorica, dvorac Keglević, a vlasnici su obitelj Kaučić koji žive u njemu. Stari hrvatski plemići Keglevići posjedovali su irnanja i dvorce Bežanec, Dubravu i Goricu, a poviše Pregrade i stari srednjovjekovni Kostelgrad.
keewaj, ja i putovanja - Page 12 Th_2013-05-13133111_pregradakeglevic_zps6803f5da,keewaj, ja i putovanja - Page 12 Th_2013-05-13133150_pregradakeglevic_zps1b94c142,keewaj, ja i putovanja - Page 12 Th_2013-05-13133156_pregradakeglevic_zpsa4ab67fc,keewaj, ja i putovanja - Page 12 Th_2013-05-13133226_pregradakeglevic_zpscc1b63c9,keewaj, ja i putovanja - Page 12 Th_2013-05-13133936_pregradakeglevic_zps3752fcf1,keewaj, ja i putovanja - Page 12 Th_2013-05-13133943_pregradakeglevic_zps27752df2
-nastavlja se-
[Vrh] Go down
Gost
Gost




keewaj, ja i putovanja - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 12 Icon_minitimečet 06 lip 2013, 16:28

zdravko je napisao/la:
nisu durex, imaju neki kineski sa slikama ugrozenih vrsta zivotinja. Dio novca ide udruzi koja se brine o ugrozenim vrstama pa sam odlucio kupiti. Navodno od te 2kn koliko kostaju 1kn ide za zastitu ugrozenih vrsta

keewaj, ja i putovanja - Page 12 Speciescondom3

Kako to ide u korporacijskom kapitalizmu - ugrožene vrste će zaštiti na način da im podjele kondome besplatno ili ... scratch scratch

ali to nema veze želim reći da ti je ovaj putopis dobar dobar
[Vrh] Go down
zdravko
man
man
zdravko


Broj postova : 264
Godina imam : 56
Prebivalište : Zagreb
Vozim : keeway supershadow 250 (palim ga na guranje)
Na forumu od : 02.07.2009

keewaj, ja i putovanja - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 12 Icon_minitimečet 06 lip 2013, 17:01

hehehe
dancingbanana
[Vrh] Go down
pinky
cro chopper forum
cro chopper forum
pinky


Broj postova : 2862
Godina imam : 56
Prebivalište : Banja Luka
Vozim : Keeway Cruiser 250
Na forumu od : 23.01.2010

keewaj, ja i putovanja - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 12 Icon_minitimečet 06 lip 2013, 20:40

To Zdravec dobar dobar svaka čast!
[Vrh] Go down
freddie
cro chopper forum
cro chopper forum
freddie


Broj postova : 1076
Godina imam : 62
Prebivalište : Ne tamo di bi htio
Vozim : Vozim
Na forumu od : 07.07.2008

keewaj, ja i putovanja - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 12 Icon_minitimečet 06 lip 2013, 23:09

pinky je napisao/la:
To Zdravec dobar dobar svaka čast!

Na čemu , 224 km i jedno pivo , ma daj.... Very Happy
[Vrh] Go down
zdravko
man
man
zdravko


Broj postova : 264
Godina imam : 56
Prebivalište : Zagreb
Vozim : keeway supershadow 250 (palim ga na guranje)
Na forumu od : 02.07.2009

keewaj, ja i putovanja - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 12 Icon_minitimečet 06 lip 2013, 23:13

a valjda na volji da pisem tu po forumu
[Vrh] Go down
zdravko
man
man
zdravko


Broj postova : 264
Godina imam : 56
Prebivalište : Zagreb
Vozim : keeway supershadow 250 (palim ga na guranje)
Na forumu od : 02.07.2009

keewaj, ja i putovanja - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 12 Icon_minitimesri 19 lip 2013, 15:18

Dalje nastavljam u smjeru Oroslavlja. Cestom pokraj Krapinskih toplica i skrećem poslije Gubaševog za Zabok. Želim proći Zabokom, onak bez veze.  Poslije Zaboka vraćam se prema Oroslavlju i posijećujem Prpićev park te dvorac  Vojković-Vojkffy
Glavni trg u Oroslavlju , simbol Oroslavlja je Orao koji se nalazi na centralnom trgu.
1.)  keewaj, ja i putovanja - Page 12 Th_2013-05-13142323_oroslavljeorotrg_zpseeb0b29b
2.)    Ulaz u park Prpić
 keewaj, ja i putovanja - Page 12 Th_2013-05-13142335_oroslavljeparkobiteljiprpic_zps631d5d72
3.)   "U Oroslavju zavlada kuga od koje su ljudi umirali. Da se toga velikog zla oslobode, odluči narod, potaknut župnikom Antunom Tuškanom, podignuti kapelu U Oroslavju na čast Majci Božijoj. Zemljište, na kojem bi se imala podignuti kapela pokloni za onda živući grof Krištof Vojković, kojeg potomci žalibože to lijepo hrvatsko ime pomađariše u Vojkffy, i k tome odluči pokloniti svu ostalu potrebitu građu, kao ciglu, crijep i drvo. Ručne i vozne težake dali su ljudi u naravi, a potrebni novac za radnike sakupiše među sobom. I dosta stvoriše u kratko vrijeme oko godine 1820. Milovidnu krasnu kapelu".
 
 keewaj, ja i putovanja - Page 12 Th_2013-05-13142324_oroslavljezupnacrkva_zps61ce1211
4.) Dvorac
1.)keewaj, ja i putovanja - Page 12 Th_2013-05-13142648_oroslavljeVojkovi1070-Vojkffy_zps148422c4[/URL[/url]] 2.) keewaj, ja i putovanja - Page 12 Th_2013-05-13142658_oroslavljeVojkovi1070-Vojkffy_zpseec043b13.) keewaj, ja i putovanja - Page 12 Th_2013-05-13142711_oroslavljeVojkovi1070-Vojkffy_zpsb5d77bdb4.) keewaj, ja i putovanja - Page 12 Th_2013-05-13142830_oroslavljeVojkovi1070-Vojkffy_zps8edc160f5.) keewaj, ja i putovanja - Page 12 Th_2013-05-13142849_oroslavljeVojkovi1070-Vojkffy_zps789b34a06.) keewaj, ja i putovanja - Page 12 Th_2013-05-13142856_oroslavljeVojkovi1070-Vojkffy_zps3675718e7.) keewaj, ja i putovanja - Page 12 Th_2013-05-13142908_oroslavljeVojkovi1070-Vojkffy_zps20c46a3e8.) keewaj, ja i putovanja - Page 12 Th_2013-05-13142918_oroslavljeVojkovi1070-Vojkffy_zpse05b548e9.)  10.) keewaj, ja i putovanja - Page 12 Th_2013-05-13142935_oroslavljeVojkovi1070-Vojkffy_zps42917bea
 
Iz Oroslavlja krecem u Donju stubicu. Prolazim Stubičke toplice koje su trenutno zatvorene pa svoje kupanje obavljam u Jezerčica toplice.  Oko km od Stubičkih u smjeru  Donje Stubice. (evo bas sam se vratio sa kupanja  pa nastavljam pisati dalje).
Posjećujem Dvorac Stubicki Golubovec  i odmaram u parku
1.)
keewaj, ja i putovanja - Page 12 Th_2013-05-13144612_stubickigolubovecRauch-Steeb_zps3e1fb3b42.) keewaj, ja i putovanja - Page 12 Th_2013-05-13144624_stubickigolubovecRauch-Steeb_zps82a882ba3.) keewaj, ja i putovanja - Page 12 Th_2013-05-13144635_stubickigolubovecRauch-Steeb_zpsd83ddeee4.) keewaj, ja i putovanja - Page 12 Th_2013-05-13144645_stubickigolubovecRauch-Steeb_zps7ccb42275.) keewaj, ja i putovanja - Page 12 Th_2013-05-13144708_stubickigolubovecRauch-Steeb_zpsf9d33c216.) keewaj, ja i putovanja - Page 12 Th_2013-05-13145116_stubickigolubovecRauch-Steeb_zps62d828d87.) keewaj, ja i putovanja - Page 12 Th_2013-05-13145129_stubickigolubovecRauch-Steeb_zps523712298.) keewaj, ja i putovanja - Page 12 Th_2013-05-13145334_stubickigolubovecRauch-Steeb_zpsa59ef6f7
Pa jbg ajmo malo ubrzat da ne napravim od 200km knjigu J
 
Memorijal Rudolf Perišin, Gornja Stubica
keewaj, ja i putovanja - Page 12 Th_2013-05-13152823_gornjastubicaspomenparkRudolfPeresin_zps30c6b43d 2.) keewaj, ja i putovanja - Page 12 Th_2013-05-13152843_gornjastubicaspomenparkRudolfPeresin_zpsfba8c72e3.) 
Stazama Matije Gupca
1.)    keewaj, ja i putovanja - Page 12 Th_2013-05-13150359_gornjastubicagupcevalipa_zps9af059ac2.) keewaj, ja i putovanja - Page 12 Th_2013-05-13155355_gornjastubicaspomenikmatijagubec_zps40ffd7bc
Gupčeva lipa
1.)keewaj, ja i putovanja - Page 12 Th_2013-05-13152514_gornjastubicagupcevalipa_zpsa266823f 
Dvorac Oršić, mjesto Samci, Gornja Stubica. Tu se malo odmaram.
1.)    keewaj, ja i putovanja - Page 12 Th_2013-05-13153554_gornjastubicaorsic_zpse2351d012.) keewaj, ja i putovanja - Page 12 Th_2013-05-13153839_gornjastubicaorsic_zps6675418d3.) keewaj, ja i putovanja - Page 12 Th_2013-05-13153850_gornjastubicaorsic_zps1a173358 5.) keewaj, ja i putovanja - Page 12 Th_2013-05-13153920_gornjastubicaorsic_zpsb506c1306.) keewaj, ja i putovanja - Page 12 Th_2013-05-13153951_gornjastubicaorsic_zps252a4fb57.) keewaj, ja i putovanja - Page 12 Th_2013-05-13153931_gornjastubicaorsic_zpsb3e5f2048.)
Marija Bistrica
1.)    keewaj, ja i putovanja - Page 12 Th_2013-05-13162057_marijabistrica_zps9f1af9362.) keewaj, ja i putovanja - Page 12 Th_2013-05-13162107_marijabistrica_zps2c3ca3f73
Preko Sljemena kuci, spustam se sa druge strane i idem u smijeru Sesveta. Bili su i neki radovi , odron zemlje pa se popravljalo.
1.)    keewaj, ja i putovanja - Page 12 Th_2013-05-13171946_marijabistricakasinasesvete_zpscd3c91a82.) keewaj, ja i putovanja - Page 12 Th_2013-05-13171950_marijabistricakasinasesvete_zpsadbdccf43.) keewaj, ja i putovanja - Page 12 Th_2013-05-13172014_marijabistricakasinasesvete_zps9922a4fe4.) keewaj, ja i putovanja - Page 12 Th_2013-05-13172255_marijabistricakasinasesvete_zps33ea22b5

Eto sretno dodoh kući pjevajući. Lego spavat pa ujutro rano ustao i krenuo za Nasice, ali o tome drugi put.

kumrovec_pregrada_stubica_marija bistrica


EveryTrail - Find hiking trails in California and beyond
[Vrh] Go down
Tarze
cro chopper forum
cro chopper forum
Tarze


Broj postova : 781
Godina imam : 41
Prebivalište : Dalmacija
Vozim : Kymco Zing chopper ; Vespa PX
Na forumu od : 22.07.2012

keewaj, ja i putovanja - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 12 Icon_minitimened 08 ruj 2013, 17:29

Stari, ovo su vrhunski putopisi Laughing 
[Vrh] Go down
Sponsored content





keewaj, ja i putovanja - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 12 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
keewaj, ja i putovanja
[Vrh] 
Stranica 11 / 12.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» putovanja
» Chopperi i putovanja
» Planovi putovanja u 2016. godini

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Putovanja & druženja & putopisi & video-
Forum(o)Bir: