Početna stranicaPretraľnikkeewaj, ja i putovanja - Page 9 610RegistracijaLogin

 

 keewaj, ja i putovanja

Go down 
+36
klesoo
TommyZG
mavo
merla
poč85
magna
lunaroid
Jack
Zlac
nenad barinić
angusjo
Bosqeto
nikomil1
jebiki
necchi
mustra
Vladek
Lenči
frutkejk
Hedo
Tomo-vz
oktalz505
Suhi
zed12
nyll
pinky
klint.istvud
custom rider
freshman
Dr.Ma$$a
Deckardcain
cro.chopper
Karlo
Safet(y)
krampus13
zdravko
40 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next
Autor/icaPoruka
zdravko
man
man
zdravko


Broj postova : 264
Godina imam : 56
Prebivalište : Zagreb
Vozim : keeway supershadow 250 (palim ga na guranje)
Na forumu od : 02.07.2009

keewaj, ja i putovanja - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 9 Icon_minitimečet 26 srp 2012, 16:39

magna je napisao/la:
Terasu nemam ali kafu popiti cu rado
A sto se tice pomoci na cesti nemas frke. Garaza, alat i malo mozga su tu ali i kombi

Shocked
dobar
[Vrh] Go down
oktalz505
man
man
oktalz505


Broj postova : 168
Godina imam : 52
Prebivalište : Sladojevci - SL
Vozim : Keeway Supershadow 250
Na forumu od : 26.06.2009

keewaj, ja i putovanja - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 9 Icon_minitimečet 26 srp 2012, 21:50

Svaka čast. Tek sad sam ovo vidio, i sve pročitao.
Bolje nego prošle godine.
[Vrh] Go down
Tomo-vz
cro chopper forum
cro chopper forum
Tomo-vz


Broj postova : 1398
Godina imam : 52
Prebivalište :
Vozim : QM250
Na forumu od : 15.04.2008

keewaj, ja i putovanja - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 9 Icon_minitimepet 27 srp 2012, 01:04

Uvijek je bilo i biče takovih uleta sa strane,dali ozbiljnih ili ne nije bitno,evo na mojem čang šlangu se okrenulo 35000 km pa koga briga,Ja ga vozim i popravljam i to me veseli,a putopisi kao Tvoji Zdravko vesele sve nas koji si to ne možemo priuštiti ali ih sa veseljem pratimo....hvala ti... dobar
[Vrh] Go down
zdravko
man
man
zdravko


Broj postova : 264
Godina imam : 56
Prebivalište : Zagreb
Vozim : keeway supershadow 250 (palim ga na guranje)
Na forumu od : 02.07.2009

keewaj, ja i putovanja - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 9 Icon_minitimepon 30 srp 2012, 08:54

Ma nema na cemu Tomo. 35000km su dobri km.

evo dodao sam i posljednje videje u meni. Sada imamo svih 6 dana putovanja u snimci. Neznam kako ali mi nedostaje snimak od Dvora do N.Gradiske. Nesto sam ili krivo stisnuo ili zabunom izbrisao kada sam prebacivao u laptom. No, kako god bilo moracu ovu rutu "O6H" ponoviti sljedece godine i snimiti jos jednom.

O6H

1.dan Zagreb-Savudrija

2.dan Savudrija-Šibenik

3.dan Šibenik - Prevlaka

4.dan Prevlaka - Petrinja

5. dan Petrinja - Vukovar

6. dan Vukovar - Osijek - Čakovec - Zagreb

u zadnjem videu negdje oko 30min od pocetka u mjestu Čađavica su bili radovi pa sam vozio puteljkom kraj kuća. Srećom pa Slavonci imaju širok šor. heheheheh
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

keewaj, ja i putovanja - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 9 Icon_minitimepon 30 srp 2012, 17:56

ne obaziri se moj Zdravkec na ove bezvezne komentare Evil or Very Mad

ti si legenda i bitno je da zivis svoj *bikerski san* dobar

a s kojim motorom,to je najmanje bitno dobar

samo nastavi,tvoji forumasi su uz tebe roker dobar biker2
[Vrh] Go down
Deckardcain
man
man
Deckardcain


Broj postova : 192
Godina imam : 55
Prebivalište : Split
Vozim : Eliminator 250, Kawasaki ER5
Na forumu od : 18.09.2009

keewaj, ja i putovanja - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 9 Icon_minitimepon 30 srp 2012, 21:19

Malo se vozim, svakodnevno svratim na forum, a Zdravkovi postovi i teme su uz ostalo jedan od najvećih razloga zašto ulazim svaki dan, i uvik se dobro izguštam čitajući. U ekipi s kojom se povremeno vozim imam najmanji motor, a ovi koji voze najveće motore su i najbolji ljudi, i nikad ne bi omalovažili nikog na račun veličine ili kvalitete motora, dapače, baš obrnuto, tako da onaj komentar najviše govori o onome ko ga je dao.
A meni kad sam pročitao komentar od profe prva asocijacija je bila želiš se s nekim igrat, baciš mu loptu, a on izvadi nož i probije je...
Zdrave legendo, samo nastavi dobar dobar cuga
[Vrh] Go down
Zlac
cro chopper forum
cro chopper forum
Zlac


Broj postova : 3127
Godina imam : 44
Prebivalište : Zaprešić
Vozim : Suzuki M 1800 R
Na forumu od : 08.11.2010

keewaj, ja i putovanja - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 9 Icon_minitimepon 30 srp 2012, 21:23

Bosqeto je napisao/la:
ne obaziri se moj Zdravkec na ove bezvezne komentare Evil or Very Mad

ti si legenda i bitno je da zivis svoj *bikerski san* keewaj, ja i putovanja - Page 9 943962

a s kojim motorom,to je najmanje bitno keewaj, ja i putovanja - Page 9 943962

samo nastavi,tvoji forumasi su uz tebe keewaj, ja i putovanja - Page 9 373618 keewaj, ja i putovanja - Page 9 943962 keewaj, ja i putovanja - Page 9 587466
keewaj, ja i putovanja - Page 9 229277
[Vrh] Go down
poč85
cro chopper forum
cro chopper forum
poč85


Broj postova : 1258
Godina imam : 39
Prebivalište : Flengi - Vrsar - ISTRA
Vozim : Yamaha XT 660 R
Na forumu od : 19.04.2009

keewaj, ja i putovanja - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 9 Icon_minitimepon 30 srp 2012, 21:35

Zlac je napisao/la:
Bosqeto je napisao/la:
ne obaziri se moj Zdravkec na ove bezvezne komentare Evil or Very Mad

ti si legenda i bitno je da zivis svoj *bikerski san* keewaj, ja i putovanja - Page 9 943962

a s kojim motorom,to je najmanje bitno keewaj, ja i putovanja - Page 9 943962

samo nastavi,tvoji forumasi su uz tebe keewaj, ja i putovanja - Page 9 373618 keewaj, ja i putovanja - Page 9 943962 keewaj, ja i putovanja - Page 9 587466
keewaj, ja i putovanja - Page 9 229277

iagree svaka cast svaka cast svaka cast svaka cast svaka cast svaka cast
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

keewaj, ja i putovanja - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 9 Icon_minitimepon 30 srp 2012, 22:18

svaka čast tebi zdravko, ............
samo piči i to je najvažnije

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
zdravko
man
man
zdravko


Broj postova : 264
Godina imam : 56
Prebivalište : Zagreb
Vozim : keeway supershadow 250 (palim ga na guranje)
Na forumu od : 02.07.2009

keewaj, ja i putovanja - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 9 Icon_minitimeuto 31 srp 2012, 01:37

hvalax
[Vrh] Go down
zdravko
man
man
zdravko


Broj postova : 264
Godina imam : 56
Prebivalište : Zagreb
Vozim : keeway supershadow 250 (palim ga na guranje)
Na forumu od : 02.07.2009

keewaj, ja i putovanja - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 9 Icon_minitimesub 04 kol 2012, 12:20

ZABORAVLJENA PRUGA SISAK (CAPRAG) - KARLOVAC


Ideja o gradnji željeznička pruge Sisak-Caprag – Karlovac dolazi iz davne 1827 g. Dvorsko ratno vijeće iz Beča zadužilo je vojnog inžinjera J.K.Knežića da izradi prijedlog o izgradnji pruge Sisak-Petrinja-Glina-Karlobag. 1829 Knežić predaje elaborat ali tek 1907 puštena je u promet pruga Sisak-Karlovac nakon zanimanja za prugu od strane Mađarskih investitora. Izgradnja pruge omogućila je povezanost istočne i središnje Slavonije sa Rijekom. Bitno je skratila put. Povezala je i Sisak kao riječnu luku sa Rijekom. Izgradnja te pruge bila je od presudne važnosti za iskorištavanje rudnih bogatstava, zapošljavanje mještana te zaustavljanje ekonomske emigracije. Sve do domovinskog rata velik broj radnika Sisačke željezare te rafinerije Sisak koristilo je prugu za odlazak na posao. Nakon smanjenja poslova i broja radnika , a tako i broja putnika na toj željezničkoj pruzi ona se zatvara. Sam Đuro Gavrilović nakon rata nudi novce za uspostavu željezničkog prometa bar na dionici Petrinja-Sisak ali ne uspijeva u tome i tako pruga potpuno odlazi u zaborav. Prugu režu lokalni hoštapleri i prodaju u staro željezo. 1metar pruge 110kg. Tako je izvađena potpuno dionica od 18km, a u to vrijeme 1kg je bio 1.5kn. 18km x 2 tračnice = 36km x 110kg 3960kg x 1.5kn=5940kn. Za 6000kn učinjena je daleko veća šteta.
Pruga je ukupne dužine 102.2km. Max.brzina je bila 40km/h.
Pruga se je mogla prenamijenit u turističke svrhe. Na toj pruzi je i Topusko, koje se smjestilo na srednjem toku rijeke Gline, pod obroncima slikovitih brežuljaka atraktivno i europski poznato termalno kupalište. Paintball, rafting, biciklizam, šetanje, ribolov, lov, u jesen skupljanje kestena i gljiva.
U spomen na tu prugu odlučio sam provozati se svojim motociklom tom trasom i obići barem neka željeznička stajališta. Pa krenimo , điha-điha.
Pred spavanje stavim kuhat jaja jer volim ujutro pojesti tvrdo kuhana jaja.
Svako jutro jedno jaje ija, ija, ooo
Organizmu snagu daje ija, ija, ooo
Odem surfati i nakon nekog vremena čujem prasak iz kuhinje.
Voda isparila, jaja se razletila. Ponovim kuhanje ovaj put uz kuhalo. Odem spat i navijem sat.
Nakon što sam vizualno pregledao motor, montirao kameru, uključio track, krenuo sam iz Zagreb u smjeru Velike Gorice pa za Sisak. Dolaskom u Sisak na prvom križanju ravno se ide za Popovaču, a ja sam se zaputio desno na most.
Photobucket
Na mostu sam ponovo zadržao smjer za ravno, a lijevo se na samom mostu ide za Sunju.
Photobucket
Uz malo ispitivanja tete na kiosku koja me kada je vidjela kacigu i pitala:
-Tražiš li možda moga susjeda bikera?
Uputila me za željezaru Sisak. Uz malo krivudanja i traženja željezare Sisak, Mane te Konzuma pronašao sam stanicu Sisak-Caprag.
Photobucket
Pošto nisam popio kavu u Zagrebu, a još se nisam niti pošteno razbudio pa mi ostao nogar motocikla nakon benzinske spušten, na to me upozorio jedan vozač auta, hvala mu , ja sam odlučio popiti kavu na samoj stanici u kafiću preko ceste. 5kn. Krećem za Petrinju.
Željeznička stanica Petrinja
Photobucket
Photobucket
Photobucket

Lutanje po Petrinji.
Photobucket
Photobucket
Photobucket

Policija trenira strogoču.
Photobucket

Vračam se
Photobucket

Pronalazim spomenik Stjepana Radiča , idem desno.
Izlazak iz Petrinje i pronalazim put za Hrastovac
Photobucket
Photobucket
Vozim se i uživam u krajoliku. Cesta je na početku loša. Zavoji, šume, livade.
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket

Dolazim u Glinu i pitam poštara za željezničku stanicu.
Photobucket
Glina stanica
Photobucket
Photobucket

Pronalazim časopis na katu.
Photobucket
Photobucket
Photobucket
priroda1917_215
Eto i prije je bilo kojekakvih banaka sa kojekakvim pozajmicama i kreditima. Povijest se ponavlja. Ponovo su strane banke ovdje i vuku kamate. Zanimljiva je i ova priča gosp. Antun Maštrović iz Stanova kod Zadra. Priča o tome kako je crna svraka otela malog ptića , a roditelji udruženi sa ostalim ptićima napadali su crnu svraku dok ju nisu otjerali. Zanimljivo. Podsjeća me na nedavni događaj. „koja slučajnost“ reko bi neko no ja opet tvrdim sve je povezano i nema ništa slučajno. Sinkronicitet.

Buffet koji odavno ne radi jer ne radi ni stanica. Čovjek je sigurno imao dobar promet. Hehehehe
Photobucket
Putnička blagajna, molim jednu kartu 
Photobucket

Restoran Brioni
Photobucket

Photobucket

Dolazim do željezničke stanice Topusko. Ona je udaljena od samog mjesta Topusko. Na stanici nailazim na čovjeka koji pregledava slike i roni suze. Valjda mu došle slike unučadi iz inostranstva, a ko zna koliko ih nije vidio.
Photobucket
Photobucket

Izlaz na glavnu cestu
Photobucket
Photobucket
Prolazim kroz Čemernicu i idem za Gvozd
Photobucket
Dolazak u Gvozd. Lutam Gvozdom i tražim stanicu. Čovjek sa benzinske klima glavom i objašnjava mi da je sravnjena sa zemljom. Krećem dalje.
Photobucket
Stajem u šumarku. Vrijeme je za užinu. U trbuhu mi žmarci i komarci što od puta što kad sam vidio sve to. Prestrašno.
Photobucket
Moja nova majca
Photobucket
Photobucket
Photobucket

Lutam makadamima, šumama, prelazim drvene mostove. Vozim u neizvjesnosti, strahu. Gdje ću izbiti? Gdje se nalazim? Ima li kraja ovim putevima? Gorivo? Gume? Skidam kacigu. Glava mi je zakuhala, mozak isparava. Unutrašnjost kacige je mokra. Smrdi. Jebem majku propisu obaveznog nošenja kacige. Zašto nisu uveli aneks zakona da na makadamskim putevima gdje su brzine ispod 50km/h nije obavezna kaciga. Kupiću si šljem prvom prilikom. Ispod ruksaka na leđima osjećam znoj. Skidam jaknu i majcu. Vozim gol do pasa. Razmišljam da skinem i hlače ali baš tada nailazim na šumske radnike. Gledaju me u čudu. Čude se il se dive, neznam. Boli me kurac. Jebe mi se živo. Dajem gas i vučem za sobom oblak prašine. Sve je relativno. Ovisi iz kojeg kuta gledate i čijim očima. Očima Jack-a – fotografa ili mojima. Gledajmo moj slučaj prolaska kraj šumskih radnika i usporedimo to sa topnikom koji ispaljuje kuglu iz topa. On istovremeno čuje tutnjavu i vidi bljesak dok mi koje on gađa prvo vidimo bljesak a onda čujemo tutnjavu. Tako je i sa ovim radnicima koji su me začuđeno gledali. Prvo su vidjeli polugolu spodobu na motoru koja vuče za sobom oblak prašine, a onda je došla tutnjava iz auspuha i na kraju iz obavila prašina. 
Photobucket
Photobucket

Umjetna brana ljudskih ruku djelo. Na brani djed i unuk. Kupaju se u hladnoj vodi. Osvježenje za ovaj vruči dan. Stigli su na apn6 motociklu. Uživa djed u mirovini, a unuk u ljetnom raspustu. U malom razgovoru otkrivam da je djed radio na željeznici. Bio je vlakovođa. To je osoba odgovorna za cijeli vlak i lokomotivu. Šef sveg osoblja i voditelj papirologije. Priča mi o iskustvu. Žali se kako današnje trgovkinje neznaju zbrojiti dva i dva. Djeca bez mobitela ni vlastiti broj neznaju, a on je uglavi imao po 100-tine brojeva. Sve je stanice znao napamet. Udaljenosti. Vitalan. Čvrste građe. Mladenačkog izgleda. Bisernih, bijelih, zdravih zuba. Plavih očiju. Kaže da će poslije na feštu sv. Ilija. Zahvaljujem se na razgovoru i nastavljam dalje. Nije to bilo slučajno. To je sinkronicitet. Ništa nije slučajno. Sve je u ovom univerzumu povezano , a događaje treba znati iskoristiti. Zamislite uputim se u istraživanje zaboravljene pruge i naiđem na stručnjaka. Mislim ono, nemože to biti slučajno. Taj dan, taj trenutak. Samo malo kasnije ili ranije nebi naišao na njega.
Photobucket
Krećem dalje i dobro sam zabrazdio u nepoznato. Pitam dvoje starijih ljubaznih ljudi u sjeničaku za put i taman kada su mi počeli objašnjavati dođe neki lik i pita me šta ja radim tu i kuda idem. Grubim glasom uz klimanje glavom sasluša moj put i odgovori mi da lažem i da nisam došao od tamo. Te me zaputi u tom smjeru iz kojeg sam došao i da se najbolje vratim u Vrgin Most. Ovo dvoje ljubaznih starijih ljudi otišlo je dalje pa sam čovjeku zahvalio i htio krenuti no on je bio uporan i dalje mi objašnjavao gdje moram ići. Još jednom zahvalim i krenuh dalje. Ovo dvoje ljubaznih ljudi ispratilo me sa svoje zemlje mahanjem i osmjesima. Odlučio sam nastaviti po svome.
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket

Nakon Skakavca i Lipje te mojih kružnih vožnji prepoznao sam kuću koju sam više puta prošao pa sam odlučio potražiti nekog mještana, ali teško je to u podne kada je sunce visiko na nebu i kada prži. Sreća me još jednom poslužila i sretnem staru majku kako čeka sina koji treba doći za potrebnim namirnicama. Pričekali smo zajedno sina te me sin uputio na novi most preko kupe u Banskoj Selnici koji mještanima skračuje put prema Zagrebu te nemoraju ići okolo na Karlovac.
Zaboravio sam uključiti kameru te mi fali taj dio puta. Sry.
Odmor uz cestu uz sendvić i reklamiranje majce prolaznicima.
Photobucket
Photobucket

Kupinečki Kraljevac i pogled na Zagreb.
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Brezovica obilazak zbog radova
Photobucket

Cesta prema Botincu
Photobucket

Lanište arena i Lidl. Pivo 0.5l 3.99 za kući. I to je to. Pišem putopis i pijem pivo.
Photobucket
Photobucket
Eto, a video za par dana kad mi frend uhvati vremena. Trenutno radi video montažu neke svadbe.
Bok!


Zadnja promjena: zdravko; čet 30 kol 2012, 21:06; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

keewaj, ja i putovanja - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 9 Icon_minitimesub 04 kol 2012, 14:00

Kralju dobar
[Vrh] Go down
zdravko
man
man
zdravko


Broj postova : 264
Godina imam : 56
Prebivalište : Zagreb
Vozim : keeway supershadow 250 (palim ga na guranje)
Na forumu od : 02.07.2009

keewaj, ja i putovanja - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 9 Icon_minitimesub 04 kol 2012, 22:14

cuga

jbg zaboravio staviti track

evo

sisak-petrinja-glina-gvozd-pisarovina


[Vrh] Go down
Zlac
cro chopper forum
cro chopper forum
Zlac


Broj postova : 3127
Godina imam : 44
Prebivalište : Zaprešić
Vozim : Suzuki M 1800 R
Na forumu od : 08.11.2010

keewaj, ja i putovanja - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 9 Icon_minitimesub 04 kol 2012, 22:19

Svaka ti dala Zdravko keewaj, ja i putovanja - Page 9 943962 keewaj, ja i putovanja - Page 9 382293
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

keewaj, ja i putovanja - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 9 Icon_minitimepon 06 kol 2012, 10:34

bravo, ovo je mrak dobar , inaće ne čitam baš putopise ali ovi tvoji me nasmiju Wink

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
mavo
cro chopper forum
cro chopper forum
mavo


Broj postova : 1573
Godina imam : 49
Prebivalište : Sisak
Vozim : bmw
Na forumu od : 16.02.2009

keewaj, ja i putovanja - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 9 Icon_minitimepon 06 kol 2012, 15:36

Otkud ti samo ovakva ideja! svaka cast

Pošto sam u srednju školi išao u Karlovac cijeli jedan puta sam se vozio tim vlakom iz Karlovca do Siska i više
nikad nisam dobio želju za ponovo. Put je trajao duže nego kad sam išao preko Zagreba s presjedanjem.
Brzina takva da si na pojedinim dionicama komotno mogao iskakati i uskakati u vlak a ekipa u vlaku kao iz
Kusturičinih filmova,da ne pricam o miomirisima protiv kojih nisu pomagali ni svi otvoreni prozori na vagonu.

Imam samo jedan mali ispravak krivog navoda, skretanje na sred mosta lijevo nije za Sunju nego za centar
grada, iako kasnije opet izbiješ na istu cestu kojom si i ti prošao. Za Sunju se skreče na izlazu iz grada poslije
Tifonove benzinske.
[Vrh] Go down
zdravko
man
man
zdravko


Broj postova : 264
Godina imam : 56
Prebivalište : Zagreb
Vozim : keeway supershadow 250 (palim ga na guranje)
Na forumu od : 02.07.2009

keewaj, ja i putovanja - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 9 Icon_minitimepon 06 kol 2012, 20:48

mavo je napisao/la:
Otkud ti samo ovakva ideja! svaka cast

Pošto sam u srednju školi išao u Karlovac cijeli jedan puta sam se vozio tim vlakom iz Karlovca do Siska i više
nikad nisam dobio želju za ponovo. Put je trajao duže nego kad sam išao preko Zagreba s presjedanjem.
Brzina takva da si na pojedinim dionicama komotno mogao iskakati i uskakati u vlak a ekipa u vlaku kao iz
Kusturičinih filmova,da ne pricam o miomirisima protiv kojih nisu pomagali ni svi otvoreni prozori na vagonu.

želiš reći: mogao si usput brati cvijeće Smile
a što se tiće miomirisa ima ih još uvijek, ali ja zamotam to u šareni papir i kažem: osjeća se miris muznih krava i rasplodnih bikova Smile

ja sam ko klinja putovo samoborčekom u Zagrebu i isto mi je vožnja bila "u pičku te jebem", ali sada mi taj samoborček nedostaje. hehehe

mavo je napisao/la:
Imam samo jedan mali ispravak krivog navoda, skretanje na sred mosta lijevo nije za Sunju nego za centar
grada, iako kasnije opet izbiješ na istu cestu kojom si i ti prošao. Za Sunju se skreče na izlazu iz grada poslije
Tifonove benzinske.
Da to i meni sada malo ide u glavu. Kada sam išao za Sunju skretao sam namostu za centar pa sam kraj muzeja i preko mosta došel na istu cestu što mi se sada nakon gledanja videa učinilo poznato. Inače nikada do sada nisam išao na mostu ravno. Ovo mi je prvi put. Od Siska mi se sviđa ono naselje Caprag. Zelenilo, veliko drveće, šetnice, stare zgrade, miran kvart.

Ljudi , biće toga još. Ljeto traje, prži i dani su idealni za vožnju. Ak bu sve u redu već ovaj tjedan vam spremam novo putovanje.
Iskopaće Zdravko nešto već.
Hvala na podršci i rock`roll do daske

zz top cant stop rocking
[Vrh] Go down
zdravko
man
man
zdravko


Broj postova : 264
Godina imam : 56
Prebivalište : Zagreb
Vozim : keeway supershadow 250 (palim ga na guranje)
Na forumu od : 02.07.2009

keewaj, ja i putovanja - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 9 Icon_minitimesub 11 kol 2012, 13:55

SKELE NA SAVI



Riječna skela je plovni objekt koji služi za prijevoz roba i osoba. Pogoni se vlastitim motorom, mini brodićem koji je gura sa jedne strane rijeke na drugu ili ide snagom vode. U davna vremena kada nisu bili brodovi na motorni pogon skelu su pomoću konopa koji je bio razapet između dvije obale vukli ljudi.
Jedno jutro , onak, rodila mi se želja da se vozim motorom. Malo, onak bez veze, a usput da postam nekaj na forum da drugi vide kak sam se vozil i da im morti dam neke smernice gde bi otišli. Je pak na pamet mi onak pala ideja da se prevezem svojim motorinom prek skele pa da to bu nekaj onak famozno. Znate , onak išel Zdrawko motorom iz Zaprešića u Samobor sa skelom. Je ni slutil nisam da me čeka vožnja celi Božji dan. Sam mislil da imamo dve skele na Savi. Jednu kod Samobora, a drugu tam dole kod Velike Gorice. To je pičkin dim za mene. Jednu bum prešel do 12 vur , a drugu bum do 14 i tak onda bum lepo došel domov na ručak i se bu štimalo. Tu sem popušil kaj se tiče one dve skele, a što se tiče ručka dobil sam jezikovu juhu od žene kaj sam se vozal po celi Božji dan na motoru i kaj doma nis bil. Bem ti žensko. Bem ti skele ko ih toliko napravil. Je, prijateli moj a kaj da vam velim. Na Savi imamo SEDAM skela kaj ja uopće nis znal. Je zato sam si i kupil motor da bih bolje upoznal domovinu u kojoj živim i da bi i ja nekog kurca, s oproštenjem molim, znal. Ja vam se nis maklnul iz svoga Zagreba, ma nis ni išel dalje od Maksimira. Je če mi je otac ovak govoril, dok me na utakmice vodil: sinek, ovdje ti Zagreb završava. Tu u Maksimiru. Tam prek pruge ti je do suda i to ti to. Si razmel? Ljetni raspust pa smo išli ili u Krapinske ili u Stubičke toplice na bazene. Posle se je stari nacvrcal gemištov pa na zug za Zagreb. Stari je više užival u mom raspustu neg ja. Tak mi se bar činilo. Ha, čujte kaj da vam velim. Radnička obitelj. Starci pobegli sa grunta u grad i živeli od plaće do plaće. Tak sam vam ja i škole završil i na fakultete išel, čak dva i sve u svemu niš od toga. Nis imel ni ujaka nit strica kaj bi bil na položaju da me malo pogurne, a bogmeć japa (otac) ni štel ići u partiju pak je i on ostal radnik celi život.
Je a kaj je sad to pa nebum autobiografiju pisal. Da se mi vrnemo nazaj na skele. Tak ja sam odlučil posjetis obe skele, al na kraju ih je bilo sedam. To su skele kaj povezuju hrvatsku sa hrvatskom jer nema mostova. Ako vi znate neke skele u ostalom dijelu Hrvatske a da povezuju jednu obalu rijeke sa drugom i da povezuju Hrvatsku javite mi rado ću je posjetiti i dodati na ove koje sam posjetio.
Skele se nalaze u mjestima: Samoborski Otok, Medsave, Oborovo, Dubrovčak, Tišina, Sunja, Kratečko. Skelarstvo je obiteljsko nasljeđe i prenosi se sa koljena na koljeno. Otac, sin, unuk izmjenjuju se na skeli. Nakon položenog ispita preuzimaju vožnju skele i tako to ide i stotinama godina. Na skeli su dani dugi. Od 6 ujutro do 22. Cijeli dan. Ima zanimljivih dana. Snimali su se i filmovi, a bilo je i nezgoda. Pješak 2kn, motociklista 5kn, a auto 10kn.
Eto krenimo mi u putovanje „skele na Savi“
Kao što sam rekao krenuo sam na put malo kasnije jer sam mislio da se radi o dvije skele. Iznenadio me parkiran motor.
WTF
Photobucket
Koje jebena ideja. Bure vina uvijek uz tebe. Svaka čast majstore. To te ja pitam.
Koje jebeno dobra truba, e to si moram nabavit.
Photobucket
Krećem smjer Črnomerca pa onda Zaprešič.
Photobucket
Volim vozit paralelno sa vlakom. To mi se baš sviđa.
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Desno Bistra leve , skreni leve, Zaprešić. Tooo, majstore.
Photobucket
Photobucket
Opa, ide lova
Photobucket
Leve, skreni leve Zdrawko. Idemo za Brdovec
Photobucket
Diiiiisiiii Aleneeee. Evo pajde iz Zadra. Mota li ga mota.
Photobucket
Leve, Zdrawac leve. Ali ja ne slušam glas iznutra. Trebao sam skrenuti prema želj.stanici Brdovec ali produžio sam jer sam očekivao oznaku za skelu.
Photobucket
Nakon polukružnog okretanja vraćam se.
Photobucket
Evo za Slovence ima putokaz, a za nas nema putokaza. Hmmm?
Photobucket
Putokaz za Samobor
Photobucket
Semafor na malim ulicama na kojima bi možda bio dovoljan i znak ulice prava prednosti, ali struka će reći zadnju riječ
Photobucket
Prijelaz preko pruge
Photobucket
Putokaz , na dobrom sam putu
Photobucket
Mostić preko kanala
Photobucket
Vraća se djevojčica iz Samobora
Photobucket
Skela
Photobucket
Ukrcaj na skelu samo po pozivu skelara. Ako vas ne pozove nema vožnje.
Photobucket
Malo sam zakasnio. Moram pričekati. Neće dugo trajati.
Photobucket
Photobucket
Eeeeeej, daj se vrati.
Photobucket
Vraća se nazad, ukrcavam se i putujem na drugu obalu.
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Desno za Samobor
Photobucket
Evo radi se asfalt prema Samoboru. Konačno.
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Trebao sam skrenuti leve al sam se zaneo pa produzio
Photobucket
Photobucket
Stao sam za pitanje. Ko pita ne skita.
Photobucket
Pita čiča mene : a gde ti je prikolica?
Misli na sisuljku, a ja mu reko da ću nekaj usput staviti. Heheheh
Leve, leve skreni
Photobucket
Pa kroz kukuruze
Photobucket
Ovdje ljudi sade kukuruz kodnog imena „pajdaš“ kodne oznake 572
Smjer Samobor
Photobucket
Pa za Otok
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Stižem, skela u mjestu Samoborski Otok
Photobucket
Skela nema neku posebnu prometnu važnost već služi mještanima da obiđu svoju zemlju, obrade ju, posiju te pokupe urode.
Photobucket
Skela je bez motora i koristi samo snagu vode za svoj pogon.
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Nakon Otoka upućujem se u smjeru Kajgane (Bregane) pa za Samobor.
Prelazim autoput po ko zna koji put.
Photobucket
Kajgana
Photobucket
Kajgana centar
Photobucket
Ja produžujem
Photobucket
Pa kroz Samobor
Photobucket
Photobucket
Samoborček bus, prelijepe žute boje Smile
Photobucket
E ova plava kuća sa desne strane bila je nekad puna ukrainki, još dok je unprofor bio na ovim prostorima.
Photobucket
Tu skrećem opet leve za Strmec, a zakaj to bum vam rekel malo kesnije
Photobucket
Photobucket
Olalalaaa, tvrđava Ontario Smile
Photobucket
Za detaljne informacije te 3d šetnju tvrđavom posjetite web stranicu http://www.gaucho.hr/americano/index.html nećete zažalit. Lijepo je napravljena. Fantastično. Jedino nema cjenika. Ja sam bio unutra i dopalo mi se što za šankom sjedine na pravom sedlu, a ne na barskoj stolici. Problem je kad nakon malo više pića idete na wc a zaboravite izvaditi noge iz stirrup (stremena) pa se izvalite na patos. 
Okolo tvrđave krajolik je uređen u stilu divljeg zapada
Najkorištenija kola u osvajanju divljeg zapada bila su conestoga, zvana i „prerijski jedrenjak“ zbog pokrova od platna koji je izdaleka , u zelenom travnatom moru, ostavljao dojam da je riječ o jedru nekog broda. Karavane su se okupljale u nekom većem mjestu i organizirale na vojnički način. Prvo se je birao vođa karavane koji je zapovijedao do kraja kraja putovanja, unajmljivao se obično i vodič (obično neki traper) te se provjeravalo da svaka kola imaju potrebne zalihe koje su se sastojale od prikladne količine brašna, špeka, kave i soli, sušena voća i melase (slatki sok kod proizvodnje šećera iz repe). Tu je bila i neophodna oprema poput lonaca i raznog oruđa, vatrenog oružja, baruta i olova.
Uobičajena karavana bila je sastavljena od 20-30 kola te određenog broja pratećih životinja. Kraj svibnja bio je najbolji trenutak za početak putovanja jer je tad prerijska trava bila dovoljno narasla da zajamči prehranu stoke. Kola su bila jedna iza drugih s vođom karavana na čelu. U zoru je truba pozivala na buđenje. Uprezali su se životinje i doručkovalo. Žene i djeca su se vozila dok su muškarci pješačili kraj karavane pazeći da se nitko ne izdvoji. U najtoplijem dijelu dana odmarali su se i ručali. Nakon odmora ponovo su se kretali do zalaska sunca , a onda su kola postavljana u krug, palila se vatra i uz vatru večeralo, plesalo, sviralo i igralo sei tako svaki Božji dan dok nisu stigli na cilj. Kadkad su ih iznenadile oluje pa su morali pregaziti riječne tokove, a bilo je i napada indijanaca i pljačkaša. Bilo je to putovanje za čvrste i odlučne ljude, a najveći dio njih je uspio prevaliti ogromni put, ali svejedno su za sobom ostavili brojne križeve.

Photobucket
Indijanski totem, e sada neću o indijancima. Možda drugi put.
Photobucket
Ovi nisu platili ono što su popili Smile
Photobucket
Malo slika izvana
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Nakon tvrđave Ontario i vukova sa Ontaria (komandant Mark, Žalosna sova i Blaf) ja krenuo dalje za Zagreb
Photobucket
Podsusetki most
Photobucket
Smjer Malešnica, Stenjevec
Photobucket
Evo me i u kvartu gdje sam odrasto. Tu desno vam je bila restoracija Sertić. Imao je ogromno imanje. Održavale su se svadbe i svirala ljeti glazba. Dans zbog imovinsko pravnih odnosa i nemogućnosti dogovora rodbine restoran propada. U njem je moj stari ljuštil gemište, a ja gazirane sokove od maline. To kad me stara poslala po starog da dojde na ručak onda sam i ja jednega sokića sa šanka strusil. Baš je bilo dobro. 
Photobucket
Idem dalje žedan kaj graba
Photobucket
Opet Zadar, danas ih je nekaj puno u Zagrebu. Ovo je već drugi. Heheheh
Photobucket
Photobucket
Leve
Photobucket
Pa ravno
Photobucket
Podvožnjak ispod Savske
Photobucket
Photobucket
Pa još jedan. Desne se ide za Novi Zagreb, a leve za željezničku stanicu
Photobucket
Petlja u Novom Zagrebu
Photobucket
Photobucket
Ja ću desno da neidem ovom autostradom na kojoj se vozi 90, leve je city centar istok, a desno mandi, zelena tržnica, INA-OKI, Bauhaus itd itd
Photobucket
I tako sutra nastavak
E a da ja ovo malo smanjim. Dvije skele, a 14 stranica. Grom te ubio. Smile


Zadnja promjena: zdravko; čet 30 kol 2012, 21:07; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
pinky
cro chopper forum
cro chopper forum
pinky


Broj postova : 2862
Godina imam : 56
Prebivalište : Banja Luka
Vozim : Keeway Cruiser 250
Na forumu od : 23.01.2010

keewaj, ja i putovanja - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 9 Icon_minitimened 12 kol 2012, 11:14

dobar Svaka čast Zdravec!!!


biker2 cuga
[Vrh] Go down
zdravko
man
man
zdravko


Broj postova : 264
Godina imam : 56
Prebivalište : Zagreb
Vozim : keeway supershadow 250 (palim ga na guranje)
Na forumu od : 02.07.2009

keewaj, ja i putovanja - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 9 Icon_minitimened 12 kol 2012, 14:46

Prijatelju moj, doći će i Banja Luka na red. Hehehe
Sada ću malo smanjiti jer vidim da sam dosadan pa nitko ne čita.
Put me vodi dalje preko Ivanje Reke u smjeru Rugvice i oborova. Put je raskopan i uništen od kamiona , a nešto i popravljaju. Uvode infrastrukturu pa su radovi već godinama.
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Putokaz za Rugvicu i Oborovo. Sve piše nemožete pogriješiti
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Stižem na skelu Oborovo. Ovaj skelar je primijetio mini kameru na motociklu pa me pitao što to snimam. Eto, objasnih mu da ću put postati na forum pa da vide oni koji neće moći doći.
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Nakon izlaska sa skele trebao sam ići lijevo ali sam vidio yamahu virago pred birtijom pa sam malo otišo pogledati to, a usput i pitati malo o putu tek onako da ne ispadne da gledam motor.
Photobucket
Gazdarica me ispratila, a nisam ju pitao dali ona vozi tu yamahu, zaboravih. Dobar motor.
Photobucket
Photobucket
Krećem dalje put Velešeca
Photobucket
Photobucket
Cure idu kositi
Photobucket
Birtiju prolazim i vidim Konzum, stanka za okrijepu uz voćni sokić i kekse.
Photobucket
Bila je mirovina pa se ljudi guštaju. Vazduhoplovstvo JNA , Batajnica.
Photobucket
Veli da je imal pičku koju je god htio kad se pojavio u plavoj uniformi. Ovi zelembači su se živi htjeli pojesti.
Photobucket
Kad je sjeo bilo je gotovo. Više se nije mogao ustati. Dozivao je upomoć pa mu je priteko u pomoć pajdo
Photobucket
Lijepa atmosfera, ugodno za provest popodne. Volim takvo okruženje. Ribarsko mjesto, raj za ribolov. Konzum i hladna piva. Milina. Ali moram dalje.
Teslini projekti slanja energije na daljinu bežičnom vezom. Hvataju elektrostatska pražnjenja i šalju energiju dalje. (šalim se, vodotoranj zbog slabog pritiska vode)
Photobucket
Krećem dalje
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Vozi šljivu , radiće štrudlu sa šljivama
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Ponovo kasnim, još nisam došao da me skela čekala. Tako mi i tramvaj uvijek pobijegne ma koliko ranije došao. Imam peh.
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Par sličica , pola kutije cigara, jedno pišanje i evo skele
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Tip mi je legenda. Roker po izgledu. Naušnice u uhu, duža kosa. Pričamo dok se vozimo. Pričamo o skelama. Poslije mi priča svoju priču. Skoro su mu oduzeli koncesiju. Pao mu bager sa skele u Savu. Izgubio ga dok je prelazio preko rijeke.
Evo članak iz novina
http://www.vecernji.hr/regije/iz-dubrovcaka-desnog-ne-mogu-preko-save-jer-im-ne-daju-skelara-clanak-392434
http://www.duzs.hr/news.aspx?newsID=17186&pageID=95
Eto storija našeg skelera iz Dubrovčaka, nakon skele idem desno za Martinsku Ves
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Put je više nego odličan
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Nadzire se most
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Golden Gate je kurac za ovaj most. Ima semafor pa naizmjenično pušta motorna vozila jer je jedan prometni trak za oba smjera . Lijevo je rezervirano za pješake i bicikliste.
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Nastavljam lijevo
Photobucket
Photobucket
Još jedna-dve fotke, impresivno
Photobucket
Photobucket
Morate ga preći kad ćete imati priliku.
Photobucket
Leve, ima putokaz
Photobucket
Slijedeća skela je u Tišini no po starom običaju opet kasnim. Skela je otišla.

Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Ovu neću niti čekati jer mi ne paše. Ostaju mi još dvije, a moram se držati desne strane toka Save jer sa lijeve strane Sava vijuga i cesta je udaljenija od toka od ove sa desne pa savjetujem da se držite desne strane jer je bliža.
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Kroz Sisak se malo vozim preko centra, idem u smjeru Sunje. Pozdravljaju me bikeri.
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Tu lijevo je stari grad
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Pitaču djevojčice za dalje.
Photobucket
A pogledat ču i ovu jurilicu
Photobucket
Photobucket
Oprala me
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Ehej!
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Napuštam Komarevo
Photobucket
U Blinjskom kutu imate opasni zavoj, priipazite. Ja sam skoro izletio iz njega.
Photobucket
Photobucket
Evo ga
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Napuštam Drljaču. Nekada se restoran sa lijeve strane zvao Maksimir. Pisalo je velikim slovima. Sada više ne.
Photobucket
Sunja, prijelaz preko pruge
Photobucket
Photobucket
Gužva na benzinskoj ovdje je normalna stvar.
Photobucket
Za centar lijevo
Photobucket
Photobucket
Kružni tok bez putokaza pa se ti Zdrawko vrti
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Nakon što sam pitao upućujem se na skelu u Sunji, točnije Greda Sunjska
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Greda Sunjska
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Desno na nasip
Photobucket
Skela je zbog niskog vodostaja van funkcije
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Vračam se u Sunju i na kružnom toku idem za Kratečko
Photobucket
Mostovi okruga Madison
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Žedan sam pa pitam ima li dućan u Kratečkom, kažu mi da nema ali ima u Bobovcu no bliže mi je da se vratim u Sunju. Troje ih je pješice vračaju se kući. Da je samo majka povezo bi je ja ali ovako nemoš djecu da ostaviš. Nema smisla. Hehehehe
Photobucket
U polukružnom okretanju skoro se zabijam u raspelo
Photobucket
Ponovo misteriozni kružni tok bez putokaza
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Dućan Lonia. Udruženje trgovačkih dućana iz Kutine.
Photobucket
Ispred dućana ponovo društvo. Tip vozi skutera, ali je toliko nahvalio moj motor da sam imao osječaj da vozim svemirski brod.
Photobucket
Photobucket
Nije mogao vjerovati da novi košta samo 20t kn
Photobucket
Photobucket
Kaže da bi on bio kralj da ima takav motor
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Onaj pajdo iza me poslao u Kratečko svom prijatelju. Reci mu da te poslao Rade pa češ dobiti najbolje vino buteljirano. Eto , hvala Rade na vinu prijatelja tvoga ali nemam sada vremena da someliram okolo.
Photobucket
Ponovo kružni tok pa smjer Kratečko.
Photobucket
Photobucket
Haj djeco, haj majko
Photobucket
Photobucket
Evo je i zadnja skela u Kratečkom. Ne vozim se njom mada me skelar nagovara. Bliže mi je sa ove strane, objašnjavam mu, a i nisam znao da ima toliko skela pa sam se istrošio. Imam još 7 kuna u džepu, a popio bi usput kavu.
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Odlazi skelarar poslom , a ja se vraćam na misteriozni kružni tok u Sunji. Sada ga već i žmireći znam proći pa se ne brinem
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Peglanje kartice , treba nahranit motor
Photobucket
Povratak za Zagreb. Sisak, Odra, Lekenik pa Velika Gorica
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Velika Gorica
Mene čekaš?
Photobucket
Daj zatvori vrata, viš da imam mrcinu od motora
Photobucket
Hej cure ja bi žvaku!
Photobucket
Photobucket
Park u V.G.
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Razmišljam o skelama
Photobucket
Idem ja
Photobucket
Photobucket
Ovaj je skuter jebeno brz
Photobucket
Photobucket
Prešišala me cura iz Daruvara
Photobucket
Vozi samo sa jednom rukom, drugom se češka, vjerojatno je čehinja iz Daruvara.
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Ovdje mi je ovaj gospodin iz metalik zlatnog auta ukazao da mi se otvorio ruksak i da mi je sve poispadalo putem. Vidiš, a ona čehinja mi nije htjela reći da mi nešto visi.
Photobucket
Stao. Potražio pješke stvari po cesti, par slikica i idem dalje.
Photobucket
Photobucket
To se nalazim na križanju kada pređete nadvožnjak preko ranžirnog kolodvora iz smjera Velike Gorice.
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Odlučio sam posjetiti frenda iz Travnog koji je nedavno dao svoju njinu za regal raptor iz KA. Ključ za ključ. Kada je vidio moj motor rekao je da je ustvari čoper motor koji ga zanima. Odma je u oglasu pronašao što mu se sviđa i napravio dil. Sada vozi regal raptora bobera i uživa.
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Pješaci imaju prednost
Photobucket
Evo njegov motor desno na slici. Ja idem ustvari kod njega da mu ispričam putovanje i da se ogrebem za večeru.
Photobucket

skele


EveryTrail - Find trail maps for California and beyond

Photobucket" border="0" alt=""/>

Moraću na google maps postati slike skela tako da i drugi vide koliko ima skela. Ja sam na google maps gledao i nisam baš zadovoljan situacijom. Malo ću proučiti pa postam.

Eto ljudi do sljedeći put. Idem sada tražit neku zanimljivu destinaciju jer me već svrbe dlanovi. Možda odem do Daruvara.


Zadnja promjena: zdravko; pon 13 kol 2012, 10:47; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

keewaj, ja i putovanja - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 9 Icon_minitimened 12 kol 2012, 15:12

zdravko je napisao/la:
Sada ću malo smanjiti jer vidim da sam dosadan pa nitko ne čita.

..ma citamo, citamo... samo ti nastavi dalje.. dobar3

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

keewaj, ja i putovanja - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 9 Icon_minitimened 12 kol 2012, 15:32

zdravko je napisao/la:

Prešišala me cura iz Daruvara
Vozi samo sa jednom rukom, drugom se češka, vjerojatno je čehinja iz Daruvara.



lol! glup nemoj me dobar3


zdravko je napisao/la:

Moraću na google maps postati slike skela tako da i drugi vide koliko ima skela. Ja sam na google maps gledao i nisam baš zadovoljan situacijom. Malo ću proučiti pa postam.

..mogu ti reci da sam se i sam iznenadio kad sam vidio na koliko si ih naisao.. scratch

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
Deckardcain
man
man
Deckardcain


Broj postova : 192
Godina imam : 55
Prebivalište : Split
Vozim : Eliminator 250, Kawasaki ER5
Na forumu od : 18.09.2009

keewaj, ja i putovanja - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 9 Icon_minitimened 12 kol 2012, 17:53

Safet(y) je napisao/la:
zdravko je napisao/la:
Sada ću malo smanjiti jer vidim da sam dosadan pa nitko ne čita.

..ma citamo, citamo... samo ti nastavi dalje.. dobar3

Zdrave samo deri, čita se obavezno dobar dobar svaka cast
[Vrh] Go down
krampus13
cro chopper forum
cro chopper forum
krampus13


Broj postova : 645
Godina imam : 59
Prebivalište : zagreb
Vozim : EN 500 vulcan
Na forumu od : 31.05.2010

keewaj, ja i putovanja - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 9 Icon_minitimened 12 kol 2012, 19:27


svaka cast legendo, svaka ti dala sex
[Vrh] Go down
pinky
cro chopper forum
cro chopper forum
pinky


Broj postova : 2862
Godina imam : 56
Prebivalište : Banja Luka
Vozim : Keeway Cruiser 250
Na forumu od : 23.01.2010

keewaj, ja i putovanja - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 9 Icon_minitimened 12 kol 2012, 20:29

dobar Samo nastavi Zdravec, ja ti se stvarno divim i dancingbanana , kao što sam i ranije napisao u jednom od postova, tebe treba upoznati i odmah se vidi tvoj duh i vrlina i bilo kakva vožnja nemože nevaljati sa tobom.
Ja sam u protekle dvije sedmice prevezao, BiH, Srbiju, Hrvatsku i sinoć oko 21,00 vratio se sa Jahorine i iz Sarajeva. Nemam zabilježenih kadrova ali nadam se krajem mjeseca. A sad samo piči i javim ti se prije Fakera...! biker2 rendeer cuga
[Vrh] Go down
Sponsored content





keewaj, ja i putovanja - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 9 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
keewaj, ja i putovanja
[Vrh] 
Stranica 8 / 12.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» putovanja
» Chopperi i putovanja
» Planovi putovanja u 2016. godini

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Putovanja & druženja & putopisi & video-
Forum(o)Bir: