Početna stranicaPretraľnikChopperi i putovanja 610RegistracijaLogin

 

 Chopperi i putovanja

Go down 
+14
Jack
asy
KekoWaspnation
dragger
stain
Gad_
StarRider
palomas
huš
dmr
Zmija
freddie
magna
drabotic
18 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
drabotic
cro chopper forum
cro chopper forum
drabotic


Broj postova : 1040
Godina imam : 41
Prebivalište : Jaska
Vozim : Z 750 S
Na forumu od : 23.07.2008

Chopperi i putovanja Empty
PostajNaslov: Chopperi i putovanja   Chopperi i putovanja Icon_minitimepet 05 ruj 2008, 07:32

ne mogu a da ne primjetim kako se ova rubrika sastoji od uglavnom putovanja po lijepoj našoj (uz par iznimaka), pa me zanima zašto je to tako?

nisu li baš chopperi napravljeni za putovanje i uživanje na istim?

znam da su svima problem novci i slobodno vrijeme, ali jesu li to i jedini razlozi?

zašto ljudi sa chopperima malo putuju, ili se varam? scratch
[Vrh] Go down
http://www.pro-vez.hr
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Chopperi i putovanja Empty
PostajNaslov: Re: Chopperi i putovanja   Chopperi i putovanja Icon_minitimepet 05 ruj 2008, 07:46

a što se čudiš, uključi se malo u realni svijet, iziđi iz filmova.
živimo u hrvatskoj di je cijena benzina u odnosu na plaće užasna.
hrvatska je turistička zemlja i ljudi ostaju tu na godišnjem, nemoraju tragati za obalom
ako nisi primjetio ode su uglavnom ljudi sa obiteljima, što ti misliš da je lako reći obitelji: bog, tata ide malo na odmor po europi a vi se frigajte kako god znate.
i za takav bi ti odmor trebale 3-4 prosječne plaće, imaš li ih na raspolaganju svake godine?
zato se malo skuliraj i najprije postavi pitanje sebi pa onda u javnosti
[Vrh] Go down
freddie
cro chopper forum
cro chopper forum
freddie


Broj postova : 1076
Godina imam : 62
Prebivalište : Ne tamo di bi htio
Vozim : Vozim
Na forumu od : 07.07.2008

Chopperi i putovanja Empty
PostajNaslov: Re: Chopperi i putovanja   Chopperi i putovanja Icon_minitimepet 05 ruj 2008, 07:54

Ja isto mislim da su tu največi problem penezi pa nedostatak vremena pa obitelj.
[Vrh] Go down
Zmija
cro chopper forum
cro chopper forum
Zmija


Broj postova : 3022
Godina imam : 50
Prebivalište : Zadar
Vozim : uspomene
Na forumu od : 10.12.2007

Chopperi i putovanja Empty
PostajNaslov: Re: Chopperi i putovanja   Chopperi i putovanja Icon_minitimepet 05 ruj 2008, 08:23

sve naravno zavisi od love i obaveza.
ja npr osim posla nemam nikakvih obaveza, živim sam, imam solidnu plaću i slobodne vikende. i ništa me ne sprečava da se vozim.
ipak, tek kad se zadovoljim upoznavanjem Hrvatske ( a ima toga za vidjet da se cili život ovuda voziš ) krenuti ću dalje.
čisto radi argumenta: u mjesec i po dana ja i moja ljubimica smo se družili više od 6000 km...ko kaže da se ne putuje Cool
[Vrh] Go down
dmr
man
man
dmr


Broj postova : 35
Godina imam : 39
Prebivalište : popovača
Vozim : er -5
Na forumu od : 24.06.2008

Chopperi i putovanja Empty
PostajNaslov: Re: Chopperi i putovanja   Chopperi i putovanja Icon_minitimepet 05 ruj 2008, 09:16

evo sad kad dođe chopper, malo bum do alpa skočil da popravim rubriku. lol! ja se isto držim prvo hrvatske, pa onda van, prešel sam 12000km s er-5 ove sezone, a sam su me novci kočili da ne prođem još više. i definitivno zato ljudi ne putuju puno van zbog novaca i zbog činjenice da ih većina ima obitelj pa je na lancu he he. lol!
[Vrh] Go down
huš
cro chopper forum
cro chopper forum
huš


Broj postova : 969
Godina imam : 58
Prebivalište : zagreb,dubrava
Vozim : suzuki v strom 1000 dl
Na forumu od : 06.03.2008

Chopperi i putovanja Empty
PostajNaslov: Re: Chopperi i putovanja   Chopperi i putovanja Icon_minitimepet 05 ruj 2008, 09:21

zanimljiva tema, mislim da se da dosta raspravljati vezano uz ovu temu.pa nije baš sve u financijama i mislmim magna da nisi u pravu - bez ljutnje - !!!
ako putuješ nema veze van hr ili po ljepoj našoj i voljan si odreći se komfora i luksuza ... hrana i spavanje..... šator-luftić-vreća..... malo plinsko grijalo i konzerve ili slićno mislim da se da dosta toga proputovat.realno gledajući najveći problem je pronaći vrijeme i suputnika 1 ili 2.e sad zašto nejdemo van hr - pa konkretno koliko poznajemo lijepu našu i probaj je upoznati i vidjeti te obići.trebaće ti jako puno vremena i taman kad si pomislio da si uspio uskrsne neka nova lokacija sa ljepotama koje treba vidjeti obići i doživiti.
ide se van i ako ti se jave ,odnosno neka ti napišu ljudi koji putuju po vani kvirno neke informacije i cijene svatićeš da te isto toliko dođe i ljetovanje na jadranu u apartamnu.propotavt za 5000 kn ili biti u apartmanu ,to je izbor svakog od nas.ako misliš da ljudi d chopperima ne putuju varaš se,malo prati putopise i teme. cheers
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Chopperi i putovanja Empty
PostajNaslov: Re: Chopperi i putovanja   Chopperi i putovanja Icon_minitimepet 05 ruj 2008, 09:34

Zašto ja putujem po Hrvatskoj, a ne po inozemstvu? Postoji više razloga, glavni je da mi je puno zanimljivije naše more, obala i otoci, od nekakvih Alpi.. Znači, najviše me vuku morske destinacije...

Drugo - kod nas večinu stvari (benzin, dizanje love i sl.) plaćam s običnom karticom, nisu mi potrebne devize, putovnica, ne zanima me tečaj strane valute.

Za jako dugačke vožnje već odavno postoji posebna vrsta motora - toureri ili putni motori, iako mnogi ljudi i na choperima prelaze velike udaljenosti u jednome danu.
[Vrh] Go down
StarRider
cro chopper forum
cro chopper forum
StarRider


Broj postova : 925
Godina imam : 72
Prebivalište : Hrvatska
Na forumu od : 17.11.2007

Chopperi i putovanja Empty
PostajNaslov: Re: Chopperi i putovanja   Chopperi i putovanja Icon_minitimepet 05 ruj 2008, 09:51

Živimo u jednoj od najljepših i najzanimljivijih zemalja svijeta. Većina uopće nije svjesna da imamo sve tu kod nas. Ne pada mi na pamet da recimo idem u švabiju gdje me iza svakog čoška čeka pandur da me olakša za lovu jer mu se čini da sam nešto zgriješio. Slovenija je ionako što se tiče bilo čega za mene OUT. Italija nije ništa posebno. Možda jednog dana u Škotsku, Irsku, Portugal......to da....Ali...lova, vrijeme...samo me to sprečava. Bez obzira spavao na cesti i hranio se konzervama za malo duži put po vani potrošiš 2 puta više nego kod nas.
[Vrh] Go down
http://drivenikcroatia.com
Gad_
cro chopper forum
cro chopper forum
Gad_


Broj postova : 503
Godina imam : 44
Prebivalište : Split
Vozim : Suzuki M800
Na forumu od : 09.05.2008

Chopperi i putovanja Empty
PostajNaslov: Re: Chopperi i putovanja   Chopperi i putovanja Icon_minitimepet 05 ruj 2008, 10:08

Hm e sad ovo je zanimljivo. Mogu rec da lova i benzin igraju ulogu planiranju putovanja ali ako iman za duvan iman i za gorivo jer cu se radje odrec par kutija duvana a da mi guzica vidi puta ako vec ne mogu skupit financije za jedno i drugo. Very Happy iako se uvik nekako sve skupi.

A sad zasto Hrvatska a ne okolo . Pa nakon razmisljanja prosle zime di iduce proljece krenit dosli smo do zakljucka da skoro niko od nas nije bio ni vidio puno mjesta i stvari koje su sta se kaze na vrata od kuce i tako je pala odluka da ce mo prvo posjetit mista kod nas koja nas zanimaju i koja su predivna i tek kad obidjemo to da ce mo pocet planirat druge drzave. Jer mogu rec da se sramin sta sen tek u 28-moj godini posjetio spilju Vranjacu koja je na 20 min vožnje od Splita i tom cestom smo svi prolazili mar jedno mjesecno ali nikako da nam padne napamet skrenit, a na karaju smo se odusevili. I isto tako i nasi otoci, od svih otoka ja sam bio na 3 pa se to ovo lito prominilo i moran rec da nikad lipsih i odmornijih 5 dana iako smo bili lagano ubijeni od voznje.

I postoji jos jedan mali problem a to je sta e vrlo tesko uskladit ljude za nekakvo zajednicko putovanje jer kad se ide na vikend vise manje su svi slobodni i to se da organizirat ali za vise dana ljudima se ne poklope godisnji a onda iz npr. 3 motora idu i 3 čuvarice a onda je to 6 ljudi koji se trebaju uskladit sa slobodnim danima, godisnjim odmorima i onda nastanu problemi.
[Vrh] Go down
drabotic
cro chopper forum
cro chopper forum
drabotic


Broj postova : 1040
Godina imam : 41
Prebivalište : Jaska
Vozim : Z 750 S
Na forumu od : 23.07.2008

Chopperi i putovanja Empty
PostajNaslov: Re: Chopperi i putovanja   Chopperi i putovanja Icon_minitimepet 05 ruj 2008, 11:29

2magna: čemu toliko negativnosti u tvom postu? znam da su lova i obitelj veliki problem, ali...

kao što je huš napisao, ne treba se spavati u hotelima i hraniti u restoranima, cilj je vožnja i vidjeti nešto...

znam da ima puno mjesta kod nas koja mnogi ljudi nisu vidjeli, i ja sam jedan od njih...

kroz mjesec dana kupujem motor i nadam se da će takvih mjesta biti sve manje te da ću upoznati ceste diljem lijepe naše, a i puno šire...

nisam s ovim pitanjem htio potaknuti neke rasprave, nego me čisto zanimalo...
[Vrh] Go down
http://www.pro-vez.hr
huš
cro chopper forum
cro chopper forum
huš


Broj postova : 969
Godina imam : 58
Prebivalište : zagreb,dubrava
Vozim : suzuki v strom 1000 dl
Na forumu od : 06.03.2008

Chopperi i putovanja Empty
PostajNaslov: Re: Chopperi i putovanja   Chopperi i putovanja Icon_minitimepet 05 ruj 2008, 12:22

evo ja već dvije godine malo zašparam lovu par stotina kunića pa na motor pa ljepom našom.
kada sam pokrenuo zamisao u svojoj glavi proputovat ljepom našom ,prvo sam sjeo sa familijom rekao svoju zamisao i ok.dapaće ostavio sam se i cigareta i još par poroka samo da bi svoju ideju pretoćio u stvarnost.uspijem napraviti 3 - 4 rute (od po 3 dana )godišnje.mislio sam da sam u godini dana proputovao i vidio ono kaj me zanima,ali malo sutra.možda ali samo možda sam vidio i obišao 30 - 35% naše zemlje.
isto tako zadnji izlet proveo sam u društvu ljudi sa ovog foruma,bilo je super a ujedno sam vidio neke dijeloveljepe naše kojih na žalost nema u kartama a koji su vrijedni puta i obilaska.
dali putovati chopperom ili putnim motorom,nema veze ako je ok ekipa i dogovor nema razlike.e ljudi moji koliko toga ima za proć ljepom našom a vjerujte mi biće i više,dovoljno se je samo javiti nekome sa foruma da ste u prolazu i da vidite i obiđete nešto novo i prekrasno ćega nema u kartamai što vam nije bilo u planu rute.ići van može,slažem se ali i dalje ostajem na domaćem terenu - što neznaći da netreba proputovat malo i van hr.
samo malo volje i dobar suputnik i uživaj
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Chopperi i putovanja Empty
PostajNaslov: Re: Chopperi i putovanja   Chopperi i putovanja Icon_minitimepet 05 ruj 2008, 12:28

2 drabotic : aj super kupi motor pa ćeš viditi kad kreneš, a vjerojatno ćeš krenuti jer nisi iz dalm,acije u kojo se radi 10 sati 7 dana u tjednu bez godišnjeg u vremenu sezone kad se motorom može voziti. a vjerojatno te neće ni zakočiti čopor djece i žena. ali ćeš zato viditi kad dođeš svakih sat -dva na benzinsku, pa uliješ u rezervoar, ali i u sebe jer nema na svakoj pumpi izvor bistre i hladne izvorske vode. konzerva graha u trgovini je blizu 20 kn a uz cestu ćeš naći i jeftinije resorane di isto možeš pojisti iz pijata. a da bi uopće krenija na put triba ti motor, oprema, oprema za prtljagu, oprema za kamp ato ti se broji u stotinama ili tisućama kuna.
stari moj, nadan se da si guzonjin sin jer ako nisi, jaja će ti se dobrano obisiti dok ne stekneš sve uvjete da bi mogao malo pičiti i ispuniti normu da ti neko drugi ne kaže da čoperaš malo putuje

nhf
[Vrh] Go down
drabotic
cro chopper forum
cro chopper forum
drabotic


Broj postova : 1040
Godina imam : 41
Prebivalište : Jaska
Vozim : Z 750 S
Na forumu od : 23.07.2008

Chopperi i putovanja Empty
PostajNaslov: Re: Chopperi i putovanja   Chopperi i putovanja Icon_minitimepet 05 ruj 2008, 12:45

magna je napisao/la:
2 drabotic : aj super kupi motor pa ćeš viditi kad kreneš, a vjerojatno ćeš krenuti jer nisi iz dalm,acije u kojo se radi 10 sati 7 dana u tjednu bez godišnjeg u vremenu sezone kad se motorom može voziti. a vjerojatno te neće ni zakočiti čopor djece i žena. ali ćeš zato viditi kad dođeš svakih sat -dva na benzinsku, pa uliješ u rezervoar, ali i u sebe jer nema na svakoj pumpi izvor bistre i hladne izvorske vode. konzerva graha u trgovini je blizu 20 kn a uz cestu ćeš naći i jeftinije resorane di isto možeš pojisti iz pijata. a da bi uopće krenija na put triba ti motor, oprema, oprema za prtljagu, oprema za kamp ato ti se broji u stotinama ili tisućama kuna.
stari moj, nadan se da si guzonjin sin jer ako nisi, jaja će ti se dobrano obisiti dok ne stekneš sve uvjete da bi mogao malo pičiti i ispuniti normu da ti neko drugi ne kaže da čoperaš malo putuje

nhf

nisam guzonjin sin i ne žalim zbog toga... znam da nemaju svi mogućnosti priuštiti si otić na put 10 dana i uživati, svi znamo da to košta, ne kažem da ja mogu, ali ću sve podrediti tome jer mi je to želja... na kraju krajeva, ne mora to ni biti 10 dana, niti to mora biti španjolska, portugal ili kaj ja znam koje mjesto...

znam da je teže kad dođe brak, djeca i sve ostalo kaj se veže uz to, što financijski, što vremenski...

postavio sam jednostavno pitanje, a to je sad preraslo u neko prepucavanje, koje ne želim... ako misliš da je tema nepotrebna ili da nije na mjestu, lockaj i bok...
[Vrh] Go down
http://www.pro-vez.hr
stain
cro chopper forum
cro chopper forum
stain


Broj postova : 2947
Godina imam : 913
Prebivalište : Unknown
Vozim : Canyon Roadlite 7.0
Na forumu od : 15.04.2008

Chopperi i putovanja Empty
PostajNaslov: Re: Chopperi i putovanja   Chopperi i putovanja Icon_minitimepet 05 ruj 2008, 12:49

Pa tu i jesmo da se razgovaramo i prepucavamo ako treba. Naravno u granicama dobrog ukusa i bez nepotrebnog vrijeđanja. Koji ce nam k...c forum ako ne možemo razgovarat i ako svi imao isto mišljenje?!
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Chopperi i putovanja Empty
PostajNaslov: Re: Chopperi i putovanja   Chopperi i putovanja Icon_minitimepet 05 ruj 2008, 12:55

tako je stain, što žešća rasprava to zanimljiviji forum. naravno bez vrijeđanja (guzonjin sin je stanje a ne uvreda).

nemoj se odmah uspaničiti ako se neko napali na temu jer ga takne u bolno mjesto., kao mene trenutno.
ja za sebe smatram da se ne vozim dovoljno, ali da nije do mene. fala bogu pa bi mogao izfinancirati i pravo putovanje kao što to radi biker i ekipa. ali mi nedozvoljava trenutna situacija doma i na poslu. a kad bi odjebao to dvoje nebi imao financije i tako se to vrti u krug.
živce u đep i čekaj pravi trenutak. inače ne kukam o tom ali kad me neko takne onda rigam vatru. sad se fino ispušem sjednem na motor i napravim kilometar dva, popijem kavi i vratim se poslu i kolotečini
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

Chopperi i putovanja Empty
PostajNaslov: Re: Chopperi i putovanja   Chopperi i putovanja Icon_minitimepet 05 ruj 2008, 12:56

Slažem se u potpunosti sa prednjim mišljenjima, kako pozitivnim tako i negativnim, vezanim za ovu temu. Sa mog stajališta gledanja bit ću kratak i jasan:

Da, i ja sam primjetio da se putopisi odvijaju uglavnom po lijepoj našoj! Zašto? Svatko ima svoj valjani razlog (novac, vrijeme, obaveze, obitelj...) i ja ga poštujem. Realno gledano, za obići ljepote lipe naše, jedan život bio bi nam malo. Zašto putovati preko grane a ne proći svoju zemlju uzduž i popriko! Imam 42 god. auto vozim 22 g. motor (čoper) 7 god. radio 9 god. kao profi vozač, u zadnje vrijeme često putujem službeno....i sve skupa nisam obišao niti pola lipe naše.

Nisu kod svih uvjek problem novci pa čak ni slobodno vrijeme. Ja osobno ne volim sam putovati a supruga nije zainteresirana. Ići će samo da bi meni ispunila želju. To ne volim. U mom okruženju malo je ljudi koji bi putovali bar 4-5 puta po 3-4 dana. ....nekoma je draže điravati po gradu i bližoj okolici...

Čoperi su napravljeni za uživanje i svak uživa na svoj naćin. I što je najbitnije vozi se.
Neznam odakle info da se čoperima malo putuje???
[Vrh] Go down
stain
cro chopper forum
cro chopper forum
stain


Broj postova : 2947
Godina imam : 913
Prebivalište : Unknown
Vozim : Canyon Roadlite 7.0
Na forumu od : 15.04.2008

Chopperi i putovanja Empty
PostajNaslov: Re: Chopperi i putovanja   Chopperi i putovanja Icon_minitimepet 05 ruj 2008, 12:58

Joj ne diraj me di me boli! Ja bi se išao vozit daleko, a žena blizu i onda na kraju ne idemo nigdje jer nemamo kome ostavit psa! Al zato imamo para ko blata u Puli! lol!
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Chopperi i putovanja Empty
PostajNaslov: Re: Chopperi i putovanja   Chopperi i putovanja Icon_minitimepet 05 ruj 2008, 13:04

magna je točne rekao sve u vezi putovanja, dakle kada se kreće na put na malo dužoj relaciji. Za tako nešto moraju biti dobre gume, motor mora biti u sređenom stanju, često treba tankati gorivor, vozač ogladni i ožedni ubrzo...

Putuje se najčešće s ekipom, padne i pokoja runda, o moto-susretima da i ne govorim.. Na kraju ispadne da je posjedovanje motora prilično skupa strast i zanimacija, jer on te stalno vuče na nova putovanja, i u nove troškove.

Nije tajna da je večina bikera već krajem ljeta sasvim financijski iscrpljena, od brojih moto susreta, druženja i putovanja...
[Vrh] Go down
huš
cro chopper forum
cro chopper forum
huš


Broj postova : 969
Godina imam : 58
Prebivalište : zagreb,dubrava
Vozim : suzuki v strom 1000 dl
Na forumu od : 06.03.2008

Chopperi i putovanja Empty
PostajNaslov: Re: Chopperi i putovanja   Chopperi i putovanja Icon_minitimepet 05 ruj 2008, 13:04

drabotic je napisao/la:
magna je napisao/la:
2 drabotic : aj super kupi motor pa ćeš viditi kad kreneš, a vjerojatno ćeš krenuti jer nisi iz dalm,acije u kojo se radi 10 sati 7 dana u tjednu bez godišnjeg u vremenu sezone kad se motorom može voziti. a vjerojatno te neće ni zakočiti čopor djece i žena. ali ćeš zato viditi kad dođeš svakih sat -dva na benzinsku, pa uliješ u rezervoar, ali i u sebe jer nema na svakoj pumpi izvor bistre i hladne izvorske vode. konzerva graha u trgovini je blizu 20 kn a uz cestu ćeš naći i jeftinije resorane di isto možeš pojisti iz pijata. a da bi uopće krenija na put triba ti motor, oprema, oprema za prtljagu, oprema za kamp ato ti se broji u stotinama ili tisućama kuna.
stari moj, nadan se da si guzonjin sin jer ako nisi, jaja će ti se dobrano obisiti dok ne stekneš sve uvjete da bi mogao malo pičiti i ispuniti normu da ti neko drugi ne kaže da čoperaš malo putuje

nhf

nisam guzonjin sin i ne žalim zbog toga... znam da nemaju svi mogućnosti priuštiti si otić na put 10 dana i uživati, svi znamo da to košta, ne kažem da ja mogu, ali ću sve podrediti tome jer mi je to želja... na kraju krajeva, ne mora to ni biti 10 dana, niti to mora biti španjolska, portugal ili kaj ja znam koje mjesto...

znam da je teže kad dođe brak, djeca i sve ostalo kaj se veže uz to, što financijski, što vremenski...

postavio sam jednostavno pitanje, a to je sad preraslo u neko prepucavanje, koje ne želim... ako misliš da je tema nepotrebna ili da nije na mjestu, lockaj i bok...

ma prijatelju putuj samo dok možeš .slažem se stobom nemora biti put od 10 dana niti mora biti neka destinacija uzvikana .ali evo ako krećeš na produženi vikend put i namjeravaš obići i vidjeti neke stvari - razgledat , fotkat itd a imaš neku opremu ono u stilu šator 150kn
vojna vreća 120kn
luftić 90kn
staviš kalkulaciju klopa dnevno tri obroka ako se ne hranić po restoranima 100kn a raćunaj da dnevno što radi razgledavanja i vožnje lokalnim nepoznatim cestama punim iznenađenja ljepog ili ružnog -rezervar goriva ili 250km
pa sad pogledaj zbroj i reci dali je to skupo.pa samo pogledaj kupiš ili daš doradu za motor koliko je to para i niko ne kuka djeca familija i slićno - za to se ima ali kad je rijeć o tome sjesti na bike i malo proputovat to dođe i većina njih kuka.odredi prioritete oćeš putovat ili ukrašavat bike.ako imaš za jedno i drugo super ali ako nemaš onda se odlući kaj želiš i ne blatite onog drugog jer u konaćnici istu lovu potrošite samo na razlićita gledištza i prioritete
[Vrh] Go down
drabotic
cro chopper forum
cro chopper forum
drabotic


Broj postova : 1040
Godina imam : 41
Prebivalište : Jaska
Vozim : Z 750 S
Na forumu od : 23.07.2008

Chopperi i putovanja Empty
PostajNaslov: Re: Chopperi i putovanja   Chopperi i putovanja Icon_minitimepet 05 ruj 2008, 13:05

dragger je napisao/la:

Neznam odakle info da se čoperima malo putuje???

možda malo nespretno napisana izjava... mislio sam na to koliko je putopisa napisano u rubrici "putovanja", a nalazimo se na forumu čoperaša...

jbg, možda previše maštam ali toliko me drži motor i vožnja na istom da imam feeling kako ću proputovati sve i svašta...

nemojte me pljuvati... jbg, mlad, lud i nadobudan... sigurno ste svi bili takvi... lol!
[Vrh] Go down
http://www.pro-vez.hr
stain
cro chopper forum
cro chopper forum
stain


Broj postova : 2947
Godina imam : 913
Prebivalište : Unknown
Vozim : Canyon Roadlite 7.0
Na forumu od : 15.04.2008

Chopperi i putovanja Empty
PostajNaslov: Re: Chopperi i putovanja   Chopperi i putovanja Icon_minitimepet 05 ruj 2008, 13:07

drabotic je napisao/la:
nemojte me pljuvati... jbg, mlad, lud i nadobudan... sigurno ste svi bili takvi... lol!

Nikada!


Zadnja promjena: stain; pet 05 ruj 2008, 13:08; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Chopperi i putovanja Empty
PostajNaslov: Re: Chopperi i putovanja   Chopperi i putovanja Icon_minitimepet 05 ruj 2008, 13:07

nisam vidio nigdi blaćenja (osim u temi o puli).
lovu trenutno tršim na motor, iako bi radije na hrenu u švedskoj ali jbga
[Vrh] Go down
huš
cro chopper forum
cro chopper forum
huš


Broj postova : 969
Godina imam : 58
Prebivalište : zagreb,dubrava
Vozim : suzuki v strom 1000 dl
Na forumu od : 06.03.2008

Chopperi i putovanja Empty
PostajNaslov: Re: Chopperi i putovanja   Chopperi i putovanja Icon_minitimepet 05 ruj 2008, 13:10

magna je napisao/la:
nisam vidio nigdi blaćenja (osim u temi o puli).
lovu trenutno tršim na motor, iako bi radije na hrenu u švedskoj ali jbga

e hebiga di nađe švedsku,jel to nekakav još neostvaren plan.
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Chopperi i putovanja Empty
PostajNaslov: Re: Chopperi i putovanja   Chopperi i putovanja Icon_minitimepet 05 ruj 2008, 13:18

obožavam sjever europe. ako ikad igdi budem išao pičim samo gori (švedska, norveška, danska, litva itd). bio sam par puta bez motora i jako mi je super gori
[Vrh] Go down
huš
cro chopper forum
cro chopper forum
huš


Broj postova : 969
Godina imam : 58
Prebivalište : zagreb,dubrava
Vozim : suzuki v strom 1000 dl
Na forumu od : 06.03.2008

Chopperi i putovanja Empty
PostajNaslov: Re: Chopperi i putovanja   Chopperi i putovanja Icon_minitimepet 05 ruj 2008, 13:18

ako nebude tema ugašena zakljućana podsjetite me da vam iznesem toćan cjenik jednok vikenda van zemlje.vraćam se u nedjelju. cheers
[Vrh] Go down
Sponsored content





Chopperi i putovanja Empty
PostajNaslov: Re: Chopperi i putovanja   Chopperi i putovanja Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Chopperi i putovanja
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» putovanja
» keewaj, ja i putovanja
» Planovi putovanja u 2016. godini
» Stari chopperi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Putovanja & druženja & putopisi & video-
Forum(o)Bir: