Početna stranicaPretraľnikChopperi i putovanja - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 Chopperi i putovanja

Go down 
+14
Jack
asy
KekoWaspnation
dragger
stain
Gad_
StarRider
palomas
huš
dmr
Zmija
freddie
magna
drabotic
18 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
huš
cro chopper forum
cro chopper forum
huš


Broj postova : 969
Godina imam : 58
Prebivalište : zagreb,dubrava
Vozim : suzuki v strom 1000 dl
Na forumu od : 06.03.2008

Chopperi i putovanja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chopperi i putovanja   Chopperi i putovanja - Page 2 Icon_minitimepet 05 ruj 2008, 13:20

magna je napisao/la:
obožavam sjever europe. ako ikad igdi budem išao pičim samo gori (švedska, norveška, danska, litva itd). bio sam par puta bez motora i jako mi je super gori

reci kad planiraš - jedno dvije godine ranije da skupimo pare da ti se pridružimo na putovanju lol!
[Vrh] Go down
huš
cro chopper forum
cro chopper forum
huš


Broj postova : 969
Godina imam : 58
Prebivalište : zagreb,dubrava
Vozim : suzuki v strom 1000 dl
Na forumu od : 06.03.2008

Chopperi i putovanja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chopperi i putovanja   Chopperi i putovanja - Page 2 Icon_minitimepet 05 ruj 2008, 13:20

ako nebude tema ugašena zakljućana podsjetite me da vam iznesem toćan cjenik jednok vikenda van zemlje.vraćam se u nedjelju. cheers
[Vrh] Go down
drabotic
cro chopper forum
cro chopper forum
drabotic


Broj postova : 1040
Godina imam : 41
Prebivalište : Jaska
Vozim : Z 750 S
Na forumu od : 23.07.2008

Chopperi i putovanja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chopperi i putovanja   Chopperi i putovanja - Page 2 Icon_minitimepet 05 ruj 2008, 13:20

huš je napisao/la:
ako nebude tema ugašena zakljućana podsjetite me da vam iznesem toćan cjenik jednok vikenda van zemlje.vraćam se u nedjelju. cheers

blago tebi...
[Vrh] Go down
http://www.pro-vez.hr
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

Chopperi i putovanja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chopperi i putovanja   Chopperi i putovanja - Page 2 Icon_minitimepet 05 ruj 2008, 13:50

drabotic je napisao/la:
dragger je napisao/la:

Neznam odakle info da se čoperima malo putuje???

možda malo nespretno napisana izjava... mislio sam na to koliko je putopisa napisano u rubrici "putovanja", a nalazimo se na forumu čoperaša...

jbg, možda previše maštam ali toliko me drži motor i vožnja na istom da imam feeling kako ću proputovati sve i svašta...

nemojte me pljuvati... jbg, mlad, lud i nadobudan... sigurno ste svi bili takvi... lol!

Ma nisi ti mlad, ja se tvojih godina oženio, imao 6 g. radnog staža, dva sina..... i stao na branik domovine....

Rubrika Putovanja je otvorena i u njoj piše onaj tko želi vezano za temu. Ima ih dosta (i ja među njima) koji to ne žele obznaniti javno, zato nema potrebe niti misliti da se ne vozi. Osobno krajem 6. mjesecasa suprugom (4 dana) sam obašao Bjelovar, Đurđevac, Koprivnicu, Čakovac, Varaždin, Križevce .... i puuuuno malih mjesta njima u blizini..... i putovao bih još više, ali neda mi se samom.....

Nisu sve putovanja od preko 500 km. ima ih lipih i manjih od 100 km. samo što ljudi (već sam naveo ) imaju neke svoje razloge o obznanjivanju istih.... i ne možemo to uzeti kao presudno dali se vozi ili ne.

I da ne zaboravim, nekad mi i dopi.. voziti se, poželim malo odmora.... u stvari nisi to prošao, vidjet ćeš kad dođeš u godine nas staraca, a mladića u duši...
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Chopperi i putovanja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chopperi i putovanja   Chopperi i putovanja - Page 2 Icon_minitimepet 05 ruj 2008, 14:22

to ono kad ti motor nemože više od 110 na autoputu?
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Chopperi i putovanja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chopperi i putovanja   Chopperi i putovanja - Page 2 Icon_minitimepet 05 ruj 2008, 14:33

Na početku sam i ja po forumima stavljao puno svojih slika s raznih putovanja, imao sam elana za to, nije mi bilo teško. Pa su me onda banirali na forumu motori, u vezi nesreće policijskog presretača, koji je u Vž ubio jednog i teško ozljedio drugog bikera. Protiv policije nije se smjelo ništa pisati, smjelo se samo pljuvati po bikerima - "pijandurama i probisvjetima".

Ja i dalje putujem jednako puno, ali više od toga ne pravim putopise, a ista je situacija i s večinom ostalih.
[Vrh] Go down
huš
cro chopper forum
cro chopper forum
huš


Broj postova : 969
Godina imam : 58
Prebivalište : zagreb,dubrava
Vozim : suzuki v strom 1000 dl
Na forumu od : 06.03.2008

Chopperi i putovanja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chopperi i putovanja   Chopperi i putovanja - Page 2 Icon_minitimepet 05 ruj 2008, 15:06

palomas je napisao/la:
Na početku sam i ja po forumima stavljao puno svojih slika s raznih putovanja, imao sam elana za to, nije mi bilo teško. Pa su me onda banirali na forumu motori, u vezi nesreće policijskog presretača, koji je u Vž ubio jednog i teško ozljedio drugog bikera. Protiv policije nije se smjelo ništa pisati, smjelo se samo pljuvati po bikerima - "pijandurama i probisvjetima".

Ja i dalje putujem jednako puno, ali više od toga ne pravim putopise, a ista je situacija i s večinom ostalih.

znaći nisu samo mene banirali radi istuh razloga lol!
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

Chopperi i putovanja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chopperi i putovanja   Chopperi i putovanja - Page 2 Icon_minitimepet 05 ruj 2008, 16:12

magna je napisao/la:
to ono kad ti motor nemože više od 110 na autoputu?

... a hebiga kad ne može više...jedva ga natira na 130.... a malo kasnije na 170... lol!
[Vrh] Go down
KekoWaspnation
cro chopper forum
cro chopper forum
KekoWaspnation


Broj postova : 1546
Godina imam : 46
Prebivalište : Kreuzlingen
Vozim : Honda CS Shadow 600 VT
Na forumu od : 04.03.2008

Chopperi i putovanja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chopperi i putovanja   Chopperi i putovanja - Page 2 Icon_minitimepet 05 ruj 2008, 18:40

Osobno smatram da je ovo jedna od zanimljivijih tema i tu se moram sloziti sa macnom da jes tvar love i vremena sto se ne putuje vise i cesce, ja osobno najvise se vozim gradom i to u svakodnevnim obavezama ali da ima u planu neka putovanja imam, radim na tome pa sam zato i u tome sto sada uzimam jaci motor, ja to gledam ovako,,za sve ima vremena i doci ce to da cu imati vise love, vremena za putovanja evropom... osobno choppere smatram najboljim prevoznim sredstvom za takva putovanja,,laganini, udobno .-,,.
[Vrh] Go down
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 51
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

Chopperi i putovanja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chopperi i putovanja   Chopperi i putovanja - Page 2 Icon_minitimepon 15 ruj 2008, 10:21

stain je napisao/la:
Joj ne diraj me di me boli! Ja bi se išao vozit daleko, a žena blizu i onda na kraju ne idemo nigdje jer nemamo kome ostavit psa! Al zato imamo para ko blata u Puli! lol!

Isti problem mene muči.. Ja imam tri pasa...kad baš idem više dana ostavim ih starcima na selo, ali selo je daleko..

_________________
Dream like you will live forever, live like you will die today
Chopperi i putovanja - Page 2 Okit11
[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
stain
cro chopper forum
cro chopper forum
stain


Broj postova : 2947
Godina imam : 913
Prebivalište : Unknown
Vozim : Canyon Roadlite 7.0
Na forumu od : 15.04.2008

Chopperi i putovanja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chopperi i putovanja   Chopperi i putovanja - Page 2 Icon_minitimepon 15 ruj 2008, 10:59

asy je napisao/la:

Isti problem mene muči.. Ja imam tri pasa...kad baš idem više dana ostavim ih starcima na selo, ali selo je daleko..
Meni su starci u Splitu, a ženi u Šibeniku.
[Vrh] Go down
Jack
cro chopper forum
cro chopper forum
Jack


Broj postova : 3028
Godina imam : 57
Prebivalište : Zagreb
Vozim : više ne vozim
Na forumu od : 29.04.2008

Chopperi i putovanja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chopperi i putovanja   Chopperi i putovanja - Page 2 Icon_minitimepon 15 ruj 2008, 13:51

ovo je zapravo O.K. pitanje. . .
jer covjek jednostavno ima percepciju da ljudi malo putuju na chopperima. . .
bilo bi zanimljivo napravit neko istrazivanje na kojim motorima se najvise putuje. . .
no, svejedno. . .
kao sto je Magna rekao nije lako uskladiti posao, familiju i duza putovanja - a odlazak van zemlje obicno podrazumijeva duzi put. . .
osim ako nije odlazak u Trst. . .
kao klinac sam prilicno cesto znao s ekipom sjest u auto i otic u Graz na kavu i to nam je bila fora. . . nije nas kostalo previse, a imali smo dojam da je ipak zanimljivije. . .

Gad_ST je napisao/la:

I postoji jos jedan mali problem a to je sta e vrlo tesko uskladit ljude za nekakvo zajednicko putovanje jer kad se ide na vikend vise manje su svi slobodni odmorima i

imas pravo, tesko je uskladiti vise ljudi. . .
za pocetak trebas naci ljude koji
voze na slican nacin kao ti
zele vidjeti iste krajeve kao ti
imaju dovoljno love, vremena i volje za putovat u istom periodu kad i ti
osobno mi je tesko sve to pogodit. . . i zato cu vjerojatno vecinu duzih putovanja ( na nesrecu, ili srecu, ovisi kako na to gledas ) napraviti sam. . . ukljucujuci i ona van RH

postoji jos jedan faktor kad putujes sam. . . nemas tendenciju drzati se zajedno s coporom, nego si otvoreniji za upoznavanje novih ljudi - sto je kod putovanja dodatna car
konkretno - dodjes u neko selo, gdje ti se staje. . .
mozda drugima nebi bilo zanimljivo, i da si u coporu nebi stao. . .
ovako sam ipak stanes, i sjednes u birtiju. . .
iskopas ono malo zakrzljalog spanjolskog sto ti je ostalo i uz cervezu pricas s ljudima

Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.alanmatuka.com
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

Chopperi i putovanja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chopperi i putovanja   Chopperi i putovanja - Page 2 Icon_minitimepon 15 ruj 2008, 14:26

sto ljudi sto cudi! Svi imaju pravo odlucivati kako ce trositi svoje slobodno vrijeme i novac. Citam i nailazim, iz mog kuta gledano, na teske nebuloze i na odlicne recenice. Ajmo malo s moje strane:

Za putovanja treba NOVAC!!! To je najvazniji cimbenik. Osobito kad se predje granica Lijepe nase. Vrijeme i nije tako znacajno, osim ako se ne zelis odvojiti od obitelji (mamine suknje) par dana. Vani je sve skuplje i cesto ne znas gdje mozes proci jeftinije, pa placas jos skuplje. To nije slucaj doma. Ovdje mozes otici na izlet i potrositi 200kn i gotovo. Za krenuti van trebas 200eura, a i sam izlet bas nije sitne kilometraze, pa cesce treba odvaliti i par tisuca km, sto podrazumijeva mozda i cijeli tjedan.
Druga jaako vazna stvar, kad si vec pitao za putovanja razlicitim tipovima motora, je mogucnost realnog obilazenja posjecene destinacije. Uvijek sam birao male, zabacene cestice, pa je to podrazumijevalo i podosta km makadama i sl. Kretanje je usporeno i oduzima puuuno vremena. Btw. mene ne zanimaju veliki gradovi, promet i shoping centri. Ja vozim i uzivam u prirodnim ljepotama.
Po Lijepoj nasoj ima bezbroj prekrasnih cestica i destinacija i istina je da je prekrasna. Jedino sto treba skrenuti s glavne ceste. To poprilican broj nasih bikera ne zna uciniti. Voze iskljucivo po tri magistralna pravca, od motorijade do motorijade i to je sve. Vec smo rekli, svatko ima pravo odluciti.....
Ma samo laprdam...
Very Happy
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
Zmija
cro chopper forum
cro chopper forum
Zmija


Broj postova : 3022
Godina imam : 50
Prebivalište : Zadar
Vozim : uspomene
Na forumu od : 10.12.2007

Chopperi i putovanja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chopperi i putovanja   Chopperi i putovanja - Page 2 Icon_minitimepon 15 ruj 2008, 16:58

slažem se s Klesom u osnovnoj stvari - novac pruža mogućnosti...
ovo s putovanjem cestama i van njih - pa, sto ljudi, sto ćudi..,: ja nikad neću silazit motorom s asfalta (osim u ljutoj nevolji); lijep dio Velebita sam propješačio i obožavam otić van cesta u prirodne ljepote, ali meni tamo mašine ne spadaju, tamo tražim nešto drugo

iako sam, khm, natjerao par puta choppera u "prirodne" situacije, ali to definitvno nije motor takve namjene....
[Vrh] Go down
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

Chopperi i putovanja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chopperi i putovanja   Chopperi i putovanja - Page 2 Icon_minitimepon 15 ruj 2008, 17:10

handdeploy je napisao/la:
slažem se s Klesom u osnovnoj stvari - novac pruža mogućnosti...

Uvijek!!! I bez love nemoj ni pomisliti ici van granica Lijepe nase. Kad sam spomenuo u CH da smo mogli i u kukuruzima spavati, samo su se nasmijali i rekli da ne bih ni zaspao, a da bi me vec drotovi pokupili.....
Privatni posjedi, drzavni posjedi, necija jezera, plaze.... sve treba lijepo platiti...
U Norveskoj smijes kampirati min. 150m od kuca i ceste i to ako naletis na nesto gdje te nitko nece ganjati. U Italiji, osobito jug, mozes raditi sto hoces, gdje hoces, kada hoces..... ako te ne ubiju!

lol!
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
buba
cro chopper forum
cro chopper forum
buba


Broj postova : 2353
Godina imam : 47
Prebivalište : Ozalj
Vozim : Shadow VT 750
Na forumu od : 18.05.2008

Chopperi i putovanja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chopperi i putovanja   Chopperi i putovanja - Page 2 Icon_minitimepon 15 ruj 2008, 19:20

Citajuci postove skoro nema ni jednog a da negdje ne nalazim sebe. Zelja za putovanjima je stalno tu, otici na par dana nije nepremostiv problem, postoji "baka servis", drushtvo za voznju, cuvarica je isto avanturisticki raspolozena. Pa di je onda kvaka, hm, fali godishnjeg, teshko uskladit slobodne dane sa suputnicom, taman kad se sve poslozhi, paf, ko iz vedra neba pojavi se neki neplanirani troshak i ode mast u propast.
Stalno se neshto planira, mashta, zeli, ali ipak josh za vecinu nas ,posebno obiteljskih ljudi nisu prilike za preucestale dalje izletiche. Crying or Very sad
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/mogilamk/
Zmija
cro chopper forum
cro chopper forum
Zmija


Broj postova : 3022
Godina imam : 50
Prebivalište : Zadar
Vozim : uspomene
Na forumu od : 10.12.2007

Chopperi i putovanja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chopperi i putovanja   Chopperi i putovanja - Page 2 Icon_minitimepon 15 ruj 2008, 20:31

buba je napisao/la:
Citajuci postove skoro nema ni jednog a da negdje ne nalazim sebe. Zelja za putovanjima je stalno tu, otici na par dana nije nepremostiv problem, postoji "baka servis", drushtvo za voznju, cuvarica je isto avanturisticki raspolozena. Pa di je onda kvaka, hm, fali godishnjeg, teshko uskladit slobodne dane sa suputnicom, taman kad se sve poslozhi, paf, ko iz vedra neba pojavi se neki neplanirani troshak i ode mast u propast.
Stalno se neshto planira, mashta, zeli, ali ipak josh za vecinu nas ,posebno obiteljskih ljudi nisu prilike za preucestale dalje izletiche. Crying or Very sad

ajde,ajde bez kuknjave...gdje ima i volje, ima i načina Wink
[Vrh] Go down
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

Chopperi i putovanja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chopperi i putovanja   Chopperi i putovanja - Page 2 Icon_minitimepon 15 ruj 2008, 23:07

buba je napisao/la:
Citajuci postove skoro nema ni jednog a da negdje ne nalazim sebe. Zelja za putovanjima je stalno tu, otici na par dana nije nepremostiv problem, postoji "baka servis", drushtvo za voznju, cuvarica je isto avanturisticki raspolozena. Pa di je onda kvaka, hm, fali godishnjeg, teshko uskladit slobodne dane sa suputnicom, taman kad se sve poslozhi, paf, ko iz vedra neba pojavi se neki neplanirani troshak i ode mast u propast.
Stalno se neshto planira, mashta, zeli, ali ipak josh za vecinu nas ,posebno obiteljskih ljudi nisu prilike za preucestale dalje izletiche. Crying or Very sad

nekada sam isao na godisnji u kolovozu, poslije u srpnju i to zato sto se mojoj polovici tada ide na more. Zadnjih 5-6-7-8 god nju i decu otfuram na more i odem u planine ili sl.
Ne kuzim zasto ne bi isplanirao 7 dana u npr. svibnju i opicio djir? U predsezoni je sve jeftinije i nema guzvi, uvijek ces dobiti godisnji kad nije guzva, a mozes za 5 dana spojiti 9! Jedino sto to treba isplanirati mozda i 6mj. unaprijed. A mozda i ne treba.
Wink
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
calc69
cro chopper forum
cro chopper forum
calc69


Broj postova : 1081
Godina imam : 54
Prebivalište : zagreb, sesvete
Vozim : HONDAshadow VT750
Na forumu od : 09.11.2007

Chopperi i putovanja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chopperi i putovanja   Chopperi i putovanja - Page 2 Icon_minitimeuto 16 ruj 2008, 00:06

...zašto čoperaši slabo putuju...

Ako hočeš puno putovati kupi si CB600F ili KLE 500... cheers
Od "čopera" ti puca kičma nakon 200 km u komadu,"ne smiješ" staviti top-case,vjetrobran,niti sići sa ceste,čiščenje krpicom svakih pola sata uz protezanje nogu.

Pogledaj prosječnu starost forumaša ovdje... Very Happy

Kada prođe radni tjedan tako sam umoran da mi se neda vozit ili pada kiša...
Ako imaš novca -nemaš vremena,ako imaš vremena-nemaš novaca a mora se i doma
nekaj napraviti,žena,djeca,krediti,starci,familija,rođendani,imendani,godišnjice,svadbe,
sprovodi,krštenja,pričesti,bolesti,psi,mačke,krave i ostalo blago...

Eh,da mi je opet 15 godina i ova pamet...
A lijepo mi je mama govorila ali ne,ja sam pametniji... Very Happy

Tako me to sve umara,tako sam umoran,najrađe bi spavao cijeli tjedan...

Hebeš motore,nije to za mene...

lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

Chopperi i putovanja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chopperi i putovanja   Chopperi i putovanja - Page 2 Icon_minitimeuto 16 ruj 2008, 00:32

calc69 je napisao/la:


Eh,da mi je opet 15 godina i ova pamet...
A lijepo mi je mama govorila ali ne,ja sam pametniji... Very Happy

sto ti je mama govorila? Da ostanes na 15???

lol!
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
trunta
man
man
trunta


Broj postova : 341
Godina imam : 48
Prebivalište : zagreb
Vozim : tramvaj
Na forumu od : 07.09.2008

Chopperi i putovanja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chopperi i putovanja   Chopperi i putovanja - Page 2 Icon_minitimeuto 16 ruj 2008, 01:09

klesoo je napisao/la:
handdeploy je napisao/la:
slažem se s Klesom u osnovnoj stvari - novac pruža mogućnosti...

Uvijek!!! I bez love nemoj ni pomisliti ici van granica Lijepe nase. Kad sam spomenuo u CH da smo mogli i u kukuruzima spavati, samo su se nasmijali i rekli da ne bih ni zaspao, a da bi me vec drotovi pokupili.....
Privatni posjedi, drzavni posjedi, necija jezera, plaze.... sve treba lijepo platiti...
U Norveskoj smijes kampirati min. 150m od kuca i ceste i to ako naletis na nesto gdje te nitko nece ganjati. U Italiji, osobito jug, mozes raditi sto hoces, gdje hoces, kada hoces..... ako te ne ubiju!

lol!
..................kad si to bio u italiji?????? Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
Zmija
cro chopper forum
cro chopper forum
Zmija


Broj postova : 3022
Godina imam : 50
Prebivalište : Zadar
Vozim : uspomene
Na forumu od : 10.12.2007

Chopperi i putovanja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chopperi i putovanja   Chopperi i putovanja - Page 2 Icon_minitimeuto 16 ruj 2008, 07:57

calc69 je napisao/la:
...zašto čoperaši slabo putuju...

Ako hočeš puno putovati kupi si CB600F ili KLE 500... cheers
Od "čopera" ti puca kičma nakon 200 km u komadu,"ne smiješ" staviti top-case,vjetrobran,niti sići sa ceste,čiščenje krpicom svakih pola sata uz protezanje nogu.

Pogledaj prosječnu starost forumaša ovdje... Very Happy

Kada prođe radni tjedan tako sam umoran da mi se neda vozit ili pada kiša...
Ako imaš novca -nemaš vremena,ako imaš vremena-nemaš novaca a mora se i doma
nekaj napraviti,žena,djeca,krediti,starci,familija,rođendani,imendani,godišnjice,svadbe,
sprovodi,krštenja,pričesti,bolesti,psi,mačke,krave i ostalo blago...

Eh,da mi je opet 15 godina i ova pamet...
A lijepo mi je mama govorila ali ne,ja sam pametniji... Very Happy

Tako me to sve umara,tako sam umoran,najrađe bi spavao cijeli tjedan...

Hebeš motore,nije to za mene...

lol! lol! lol!

ili su ti slabi argumenti ili je moj bolji od tvoga tongue :harley:
[Vrh] Go down
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

Chopperi i putovanja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chopperi i putovanja   Chopperi i putovanja - Page 2 Icon_minitimeuto 16 ruj 2008, 11:08

trunta2 je napisao/la:
..kad si to bio u italiji?????? Evil or Very Mad

hm, pa bio sam u Trstu. Zasto pitas?
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
Jack
cro chopper forum
cro chopper forum
Jack


Broj postova : 3028
Godina imam : 57
Prebivalište : Zagreb
Vozim : više ne vozim
Na forumu od : 29.04.2008

Chopperi i putovanja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chopperi i putovanja   Chopperi i putovanja - Page 2 Icon_minitimečet 18 ruj 2008, 17:56

u prijasnjem postu sam napisao da cu vjerojatno sam ici na putovanja
koje wc
ovih dana me tak propuhalo da me bole koljena ko Kristusa
pogotovo desno
tak da nikam ne idem bez cuvarice na desnom koljenu
al kak to bas i nije prakticno, jer bi vozili
do prve grabe gdje se legu zabe
ipak cu ostat doma, glancat motor u podrumu, a putovanja gledat na Discovery Chanel

lol! lol!
[Vrh] Go down
http://www.alanmatuka.com
Sponsored content





Chopperi i putovanja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chopperi i putovanja   Chopperi i putovanja - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Chopperi i putovanja
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» putovanja
» keewaj, ja i putovanja
» Planovi putovanja u 2016. godini
» Stari chopperi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Putovanja & druženja & putopisi & video-
Forum(o)Bir: