Početna stranicaPretraľnikkeewaj, ja i putovanja - Page 8 610RegistracijaLogin

 

 keewaj, ja i putovanja

Go down 
+36
klesoo
TommyZG
mavo
merla
poč85
magna
lunaroid
Jack
Zlac
nenad barinić
angusjo
Bosqeto
nikomil1
jebiki
necchi
mustra
Vladek
Lenči
frutkejk
Hedo
Tomo-vz
oktalz505
Suhi
zed12
nyll
pinky
klint.istvud
custom rider
freshman
Dr.Ma$$a
Deckardcain
cro.chopper
Karlo
Safet(y)
krampus13
zdravko
40 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next
Autor/icaPoruka
Jack
cro chopper forum
cro chopper forum
Jack


Broj postova : 3028
Godina imam : 57
Prebivalište : Zagreb
Vozim : više ne vozim
Na forumu od : 29.04.2008

keewaj, ja i putovanja - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 8 Icon_minitimened 22 srp 2012, 09:48

Zdravko, gle...

putopisi su ti super Very Happy

ti jednostavno gledaš, vidiš i doživljavaš stvari drugačije - i zato drugačije pišeš Very Happy
i prenosiš svoje unutatnje doživljaje koji nastaju zbog raznijeh dogodovština, i to je super - zato ljudi i putuju, kako bi doživjeli nešto novo...

recimo, kad sam pisao o svom doživljaju u San Leu napisao sam :

`San Leo me se posebno dojmio zbog sajma ezoterike i tipično vesele talijanske atmosfere koja je njima tako svojstvena - u Italiji je normalno da vas skoro svi pozdrave pri ulasku u dućan, restoan, kafić...`

a nisam napisao da sam spavao u improviziranom kampu uz šator u kojem su bile dvije cure, i kako je jedna od te dvije lijepe Talijanke ujutro počela razgovor o putovanju, i kako je bilo očito da joj je žao da smo se upoznali tek ujutro na mom odlasku... a ti bi ovdje ispleo cijelu priču...
isto kao što nisam opisao milion situacija koje su meni moje privatne, i to zadržavam za sebe...
dolazak u poznato mafijaško mjesto, gdje sam jedini puta imao osjećaj da bih mogao zaraditi nož u rebra, ili šetnje bučnim ulicama Bonifacia kada mi je bilo neopisivo drago da putujem sam... ili kada sam u Bastia-i izgubio svoju dragu maramu, što sam zbog opčinjenosti mjestom otkrio tek par sati kasnije...

dakle, ti pišeš o unutarnjem stanju, a ja gledam okom fotografa...
samo ti nastavi pisati svojim stilom Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.alanmatuka.com
zdravko
man
man
zdravko


Broj postova : 264
Godina imam : 56
Prebivalište : Zagreb
Vozim : keeway supershadow 250 (palim ga na guranje)
Na forumu od : 02.07.2009

keewaj, ja i putovanja - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 8 Icon_minitimepon 23 srp 2012, 21:13

Evo video sa voznje. 1. dan (nema pola dana ako ne i vise. Zbog moga neznanja ukljucivanja kamere) i 2.dan (tu fali dio zbog pada lece kamere)
Da nebi bilo dosadno gledati imate glazbe u podlozi. Istina glazba je takva da nikad niste culi za nju (ona mlada populacija)

(1.dan Zagreb-Savudrija 09.06.2012.)

Laughing
(2.dan Savudrija-Šibenik 10.06.2012.)


biker2
(3.dan Šibenik-Prevlaka 11.06.2012.)


Zadnja promjena: zdravko; uto 24 srp 2012, 21:10; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
lunaroid
cro chopper forum
cro chopper forum
lunaroid


Broj postova : 547
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagabria
Vozim : Harley Davidson
Na forumu od : 29.08.2009

keewaj, ja i putovanja - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 8 Icon_minitimepon 23 srp 2012, 22:23

Super! Hvala ti na trudu da sve snimiš i opišeš. Uživancija je čitati / gledati
dobar
[Vrh] Go down
Zlac
cro chopper forum
cro chopper forum
Zlac


Broj postova : 3127
Godina imam : 44
Prebivalište : Zaprešić
Vozim : Suzuki M 1800 R
Na forumu od : 08.11.2010

keewaj, ja i putovanja - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 8 Icon_minitimeuto 24 srp 2012, 16:28

odlično keewaj, ja i putovanja - Page 8 943962 keewaj, ja i putovanja - Page 8 373618
[Vrh] Go down
zdravko
man
man
zdravko


Broj postova : 264
Godina imam : 56
Prebivalište : Zagreb
Vozim : keeway supershadow 250 (palim ga na guranje)
Na forumu od : 02.07.2009

keewaj, ja i putovanja - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 8 Icon_minitimeuto 24 srp 2012, 21:17

dodao sam gore i 3. dan.
sada neznam jeli bolje tako ili ovako. Samo kliknete na link

O6H

1.dan Zagreb-Savudrija

2.dan Savudrija-Šibenik

3.dan Šibenik - Prevlaka

4.dan Prevlaka - Petrinja


Zadnja promjena: zdravko; čet 26 srp 2012, 14:34; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
Hedo
cro chopper forum
cro chopper forum
Hedo


Broj postova : 3302
Godina imam : 37
Prebivalište : Santa Domenica
Vozim : Cruisera
Na forumu od : 16.07.2009

keewaj, ja i putovanja - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 8 Icon_minitimesri 25 srp 2012, 00:46

Pročitao sam sve a video gledam sutra...

Ovo je bolje nego knjiga pred spavanje...kao nekakav pustolovni vestern..a i izgledaš kao cowboy Very Happy
...nasmijao sam se ali i začudio takvoj snazi volje i duha...to ipak nije mali izlet!

Po neznam koji put svaka čast i tebi i keewayu! roker
[Vrh] Go down
Gost
Gost




keewaj, ja i putovanja - Page 8 Empty
PostajNaslov: da   keewaj, ja i putovanja - Page 8 Icon_minitimesri 25 srp 2012, 01:51

da se mene pita ke way, hju sung, mauce tung , li fan, bruce lee, bih zabranio dekretom sabora RH Hrvatske da se uvoze ili ti se voze po putevima, drumovima ili ti bilo kakvim mjestima gdje se prometuje po ljepoj našoj. p.s. ali me se niš ne pita! Razz Laughing No takve sklepe --------aj bok.bolje i ltd 450 nego takve harabatije


----------------------

...bio sam u stanju odgovoriti daleko ostrije od ovoga sto pisem... molio bih da se ubuduce suzdrzis ovakvih neprimjerenih kometara.. ukoliko imas bilo kakvih problema s navedenim motorima, slobodno to napisi u novoj temi, naravno ako imas osobna iskustva i po mogucnosti sve to i dokumentirano... slijedeci neprimjeren komentar ovog tipa biti ce sakcioniran sukladno Pravilima ovog Foruma.

Hvala,
Safet(y)


--------------------
[Vrh] Go down
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

keewaj, ja i putovanja - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 8 Icon_minitimesri 25 srp 2012, 02:24

intruderprofa je napisao/la:
da se mene pita ke way, hju sung, mauce tung , li fan, bruce lee, bih zabranio dekretom sabora RH Hrvatske da se uvoze ili ti se voze po putevima, drumovima ili ti bilo kakvim mjestima gdje se prometuje po ljepoj našoj. p.s. ali me se niš ne pita! Razz Laughing No takve sklepe --------aj bok.bolje i ltd 450 nego takve harabatije

...pa misliš da je zgodno vrijeđati Zdravkov motor ili od svih drugih na ovom forumu koji voze Keeway, Hyosung, Mao Tse Tung, Lifan (tako im se pišu nazivi)? Reklo bi se da je taj "ke way" prešao više kilometara nego pojedini razvikaniji modeli koji pojedincima služe samo kao poštapalica za avatar. Mislim da ti nije u redu ovakav komentar, umjesto da si pohvalio Zdravkov iznimni trud.
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
poč85
cro chopper forum
cro chopper forum
poč85


Broj postova : 1258
Godina imam : 39
Prebivalište : Flengi - Vrsar - ISTRA
Vozim : Yamaha XT 660 R
Na forumu od : 19.04.2009

keewaj, ja i putovanja - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 8 Icon_minitimesri 25 srp 2012, 05:56

baš sam z guštom gledao 2. video po istri Smile sve u svemu super i jedino šta me interesira je s kojom kamerom si sve to snimao?
[Vrh] Go down
zdravko
man
man
zdravko


Broj postova : 264
Godina imam : 56
Prebivalište : Zagreb
Vozim : keeway supershadow 250 (palim ga na guranje)
Na forumu od : 02.07.2009

keewaj, ja i putovanja - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 8 Icon_minitimesri 25 srp 2012, 11:38

A jbg i ja bi vozio m3 umjesto one svoje krntije iz `93 za koju svake godine trazim vezu na tehnickom, a i motor bi bio barem 500ccm. Sto se tu moze, budimo realni. Ja pripadam onom nizem stalezu koji se oblaci po placevima, sa ceznjom gledam dobre aute i motore. Avionom se nikad nisam vozio ali me to ne baca u depresiju. Svjestan sam svojih mogucnosti i po njima zivim. Prvo je bio u igri jedan MZ ali ispalo je ovako i sada mi je bas drago. Choper mi je simbol rock and rola, slobode, sirenja ljubavi medu ljudima, druzenja i putovanja. Sretan sam sto sam odradio ovaj put po Hrvatskoj, a tu srecu sam htio podijeliti sa vama uz poruku onima koji imaju takve motore da je moguce otici na takav put sa malo sredstava. Nikada u zivotu nisam tako daleko putovao. Mastam da cu jednog dana preci granicu i posjetiti bar susjedne zemlje. Zelja mi je otici u Madarsku, Cesku i Njemacku te posjetiti tvornicu MZ motocikla. Mozda to i ostvarim pa cu i to podijeliti sa vama. Svi vi koji imate manje motore i ne bas pretjerano novaca mozete se ravnati po meni i po mojim putopisima.

Sto se tice samog malo me bilo strah sto ce biti ako motor stane. Bila je solucija ostaviti motor tamo gdje je pa busom u ZG po nekakav kombi ili dati na popravak nekom majstoru pa provuci karticu na bankomatu. E toga me bilo najvise strah, ostati sa motorom u kvaru 500km od kuce. Jos me jedna stvar mucila, a to je ako se probusi guma na cesti. U autu imam rezervnu ali kod motora neznam kako to ide. Valjda guram do najblizeg vuklanizera.

Jos jednom hvala svima sto prate ovaj putopis i sto mi daju moralnu podrsku , a ja cu opracdati to i pisati dalje i putovati. Sada je kisa i vrijeme nije bas za putovanje ali cim se stabilizira imam jednu rutu pa cu i to napisati.

U videu cete vidjeti da me dosta vozila pretice to je zato sto sam jos relativno mlad vozac i nemam onu 100% sigurnost, brzinu, moc procjene. To je isto razlog sto se bas ne vozim sa nekim bikerima jer bi tako samo kocio njihovo putovanje. S vremenom cu se naravno usavrsiti u voznji pa cu moci pratiti vas ostale. Drago mi je da sam nasao zajednicu istomisljenika ovdje na forumu gdje mogu naci savjete i iskustva drugih.

Sto se tice kamere za snimanje radi se o modelu:
1080 jumbo HD 60$ (370-400kn)
keewaj, ja i putovanja - Page 8 $(KGrHqNHJCUE9rDJQrfhBPjR+e5GFg~~60_12
baterija u kameri snima nekih 90min tako da je potrebno dodatno kupit auto upaljac i spojiti na akomulator za dulja snimanja.
kartica koja ide u kameru je SD max 32Gb (150kn) ja sam koristio 2x32Gb. Izmjenjivao sam dvije kartice.
Na svaku karticu stane otprilike 10 sati. Video datoteke su velicine max 50min. Nakon toga imate stanku2-3sec pa se snima novi file. Znaci mozete ostat bez 40metara puta. Najbolje je stat svakih 49minuta pa ponovo pokrenut snimanje ali to je vec prekomplicirano.
Izasao je sada bolji model. Laksa a mozese izabrati kvalitet videa. Moze se uzeti nesto malo losiji pa zauzima manje mjesta na kartici. Tu novu karticu je kupio isto onaj video frik od frenda jer se bavi avio modelarstvom pa stavlja kamere na avione. Ako treba pitat cu ga tocno za oznaku pa mogu postati tu na forum.
Kod ove koju sam ja koristio, a koju mi je posudio frend je nedostatak sto ima 2 kabla. Jedan je za napajanje, a drugi za prebacivanje podataka. Oba idu na isti usb utor. Na onoj rupisi sto se vidi pored auto punjaca i pored tipke svijetle istovremeno dve led diode. Crvena svijetli kada se baterija kamere puni, narandasta svijetli kada je kamera ukljucena ali je u standby modu i to se mora malo gledati iz razlicitih kutova. Kada snima ne svijetli nista. To mi je malo bilo problematicno ispocetka pa dio puta nisam niti snimio. Kamere nemaju displej tako da odokativnom metodom morate podesiti kut snimanja, snimati pa skinuti i pregledati snimku, a ako je dobro onda tu poziciju nekako fiksirate. Naravno nije prof i smeta joj kiša. Na jednom dijelu je snimka preskocila pa smo zakljucili da se radi o radu kamere vise od 10 sati i da je bila izlozena duzem vremenu suncu. Dakle i to treba uzeti u obzir. No za amatersku upotrebu je sasvim solidno posluzila i ja sam zadovoljan. Mislim da cu kupiti svremenom jednu takvu da imam i da ne moram posudivati od frenda.

ovo je kamera koja je nesto malo bolja. Vce opcije za konfiguraciju. Manja je i laksa

keewaj, ja i putovanja - Page 8 $(KGrHqV,!qUE88fkJvPiBPSGSp85+g~~60_57

Evo pricao sam sa frendom i kaze da treba biti oprezan preko kupovine jer znaju u isto kuciste staviti slabiju kameru , a to ne vidite dok ne dode na vasu adresu.
Frend je kupio kod ovoga trgovca i to je provjereno.
http://www.ebay.com/itm/180776698380?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649
Eto nadam se da sam ti poč85 Flengi-Vrsar-Istra i pomogao sto se tice kamere.


Zadnja promjena: zdravko; sri 25 srp 2012, 12:14; ukupno mijenjano 3 put/a.
[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

keewaj, ja i putovanja - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 8 Icon_minitimesri 25 srp 2012, 11:43

zdravko je napisao/la:
A jbg i ja bi vozio m3 umjesto one svoje krntije iz `93 za koju svake godine trazim vezu na tehnickom, a i motor bi bio barem 500ccm. Sto se tu moze, budimo realni. Ja pripadam onom nizem stalezu koji se oblaci po placevima, sa ceznjom gledam dobre aute i motore. Avionom se nikad nisam vozio ali me to ne baca u depresiju. Svjestan sam svojih mogucnosti i po njima zivim. Prvo je bio u igri jedan MZ ali ispalo je ovako i sada mi je bas drago. Choper mi je simbol rock and rola, slobode, sirenja ljubavi medu ljudima, druzenja i putovanja. Sretan sam sto sam odradio ovaj put po Hrvatskoj, a tu srecu sam htio podijeliti sa vama uz poruku onima koji imaju takve motore da je moguce otici na takav put sa malo sredstava. Nikada u zivotu nisam tako daleko putovao. Mastam da cu jednog dana preci granicu i posjetiti bar susjedne zemlje. Zelja mi je otici u Madarsku, Cesku i Njemacku te posjetiti tvornicu MZ motocikla. Mozda to i ostvarim pa cu i to podijeliti sa vama. Svi vi koji imate manje motore i ne bas pretjerano novaca mozete se ravnati po meni i po mojim putopisima.

Sto se tice samog malo me bilo strah sto ce biti ako motor stane. Bila je solucija ostaviti motor tamo gdje je pa busom u ZG po nekakav kombi ili dati na popravak nekom majstoru pa provuci karticu na bankomatu. E toga me bilo najvise strah, ostati sa motorom u kvaru 500km od kuce. Jos me jedna stvar mucila, a to je ako se probusi guma na cesti. U autu imam rezervnu ali kod motora neznam kako to ide. Valjda guram do najblizeg vuklanizera.

Jos jednom hvala svima sto prate ovaj putopis i sto mi daju moralnu podrsku , a ja cu opracdati to i pisati dalje i putovati. Sada je kisa i vrijeme nije bas za putovanje ali cim se stabilizira imam jednu rutu pa cu i to napisati.

U videu cete vidjeti da me dosta vozila pretice to je zato sto sam jos relativno mlad vozac i nemam onu 100% sigurnost, brzinu, moc procjene. To je isto razlog sto se bas ne vozim sa nekim bikerima jer bi tako samo kocio njihovo putovanje. S vremenom cu se naravno usavrsiti u voznji pa cu moci pratiti vas ostale.

dobar

ne uzbuđuj se previše radi takvih komentara...
ja sam prvi koji će reći da je za (ozbiljna) putovanja potrebni imati bar 750 ccm (realnije rečeno 1000 ccm).
ali isto tako cijenim da neko vozi 250, putuje s njim, zato jer si ne može (trenutno) priuštiti veći...
vrlo bitno je kod takvog "malog" motora shvatiti i prihvatiti ograničavajuće faktore (brzina, pretjecanje) i voziti se u skladu s njima...

samo nastavi dobar
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

keewaj, ja i putovanja - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 8 Icon_minitimesri 25 srp 2012, 13:17

zdravko je napisao/la:

Jos me jedna stvar mucila, a to je ako se probusi guma na cesti. U autu imam rezervnu ali kod motora neznam kako to ide. Valjda guram do najblizeg vuklanizera.

kupi se spray zu gume Wink

https://cro-chopper.forumcroatian.com/t10437-krpanje-gume-sprejem?highlight=sprej
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
freshman
cro chopper forum
cro chopper forum
freshman


Broj postova : 2151
Godina imam : 57
Prebivalište : zgb-dubrava
Vozim : regal raptor spyder cb 450, bmw f 650, HD sportster xl 1200c
Na forumu od : 13.04.2008

keewaj, ja i putovanja - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 8 Icon_minitimesri 25 srp 2012, 15:16

zdravac, jebe ti se ko kaj misli o tvom motoru..TVOJ je..ti ga imaš i ti na njemu ispunjavaš svoje snove..i to je jedino mjerodavno..uživaj i dalje u putovanjima i pisanu tak da i mi možemo zajedno s tobom..sretno ti i veselo iduče putovanje dobar
[Vrh] Go down
Jack
cro chopper forum
cro chopper forum
Jack


Broj postova : 3028
Godina imam : 57
Prebivalište : Zagreb
Vozim : više ne vozim
Na forumu od : 29.04.2008

keewaj, ja i putovanja - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 8 Icon_minitimesri 25 srp 2012, 18:46

intruderprofa je napisao/la:
da se mene pita ke way, hju sung, mauce tung , li fan, bruce lee, bih zabranio dekretom sabora RH Hrvatske da se uvoze ili ti se voze po putevima, drumovima ili ti bilo kakvim mjestima gdje se prometuje po ljepoj našoj. p.s. ali me se niš ne pita! Razz Laughing No takve sklepe --------aj bok.bolje i ltd 450 nego takve harabatije


a heboga, nemogu vjerovati da je netko odlučio ovo pomisliti, a kamoli napisati Razz

ajmo prvo pretpostaviti da si se šalio Very Happy

ali ako nisi...

prvo, nije mi jasno zašto tako misliš ( u isti koš si stavio sve istočne motore, osim japanskih ) ?

drugo, ovo je tema u kojoj čovjek koji ipak ima relativno malo iskustva oduševljeno priča o svojim dogodovštinama...
dakle, i Zdravko je svjestan što vozi, i koliko dugo ( što je sada sasvim nebitno ) - i sve to ga ne smeta da doslovno po svim uvjetima vozi, i uživa

treće, sva sreća što nisi pročitao moj prvi putopis jer bi i Zinga popljuvao

četvrto, daj mi molim te pokaži JEDAN putopis koji si ti sa svojim motorom od 1400 cm napravio...

a opet, možda si se samo šalio Very Happy

@ Zdravko
ako se voziš normalno i po propisima onda ti jači motor niti ne treba...
da, vozit ćeš se iza šlepera, ili ćeš stati na pivu...
jači motor ti treba za autoput, i za pretjecanja, i naravno da brže stigneš...
i sa 125 i 250 u Italiji nesmiješ na autoput ( iako sam ja u dva navrata išao ) - dakle morat ćeš se vozit lokalnim cestama, i usput uživati u krajoliku tongue
[Vrh] Go down
http://www.alanmatuka.com
lunaroid
cro chopper forum
cro chopper forum
lunaroid


Broj postova : 547
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagabria
Vozim : Harley Davidson
Na forumu od : 29.08.2009

keewaj, ja i putovanja - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 8 Icon_minitimesri 25 srp 2012, 18:57

Dragi naš Zdravko,

Samo ti peri sa svojom pilom i daj se smesti...

Siguran sam da je ovo bila neslana šala ili koja pivica previše na jakom suncu.

Ako je netko biker, onda si to Ti, a to je svima jasno iz tvojih genijalnih putopisa koje s oduševljenjem pratim(o). Ubo si u sridu druškane.

Što se tiče spreja za gumu, imam ja jedan viška i rado ću ti ga donirati...moj broj ti je na PP pa se nađemo na cugi, ok.

Samo udaraj dalje i puno ti hvala na putopisima!
[Vrh] Go down
Hedo
cro chopper forum
cro chopper forum
Hedo


Broj postova : 3302
Godina imam : 37
Prebivalište : Santa Domenica
Vozim : Cruisera
Na forumu od : 16.07.2009

keewaj, ja i putovanja - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 8 Icon_minitimečet 26 srp 2012, 01:28

lunaroid je napisao/la:
Dragi naš Zdravko,

Samo ti peri sa svojom pilom i nedaj se smesti...

Siguran sam da je ovo bila neslana šala ili koja pivica previše na jakom suncu.

Ako je netko biker, onda si to Ti, a to je svima jasno iz tvojih genijalnih putopisa koje s oduševljenjem pratim(o). Ubo si u sridu druškane.

Što se tiče spreja za gumu, imam ja jedan viška i rado ću ti ga donirati...moj broj ti je na PP pa se nađemo na cugi, ok.

Samo udaraj dalje i puno ti hvala na putopisima!

Very Happy ...sve drugo potpisujem dobar4

@ intruderprofa

ako je to bila neka profesorska šala....bez uvrede al ubuduće nas poštedi...
[Vrh] Go down
zdravko
man
man
zdravko


Broj postova : 264
Godina imam : 56
Prebivalište : Zagreb
Vozim : keeway supershadow 250 (palim ga na guranje)
Na forumu od : 02.07.2009

keewaj, ja i putovanja - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 8 Icon_minitimečet 26 srp 2012, 14:31

hvalax


Jack je napisao:
...i sa 125 i 250 u Italiji nesmiješ na autoput ( iako sam ja u dva navrata išao ) - dakle morat ćeš se vozit lokalnim cestama, i usput uživati u krajoliku

viš, viš zanimljiva informacija.

@ lunarty
dobro nisam bas toliko siromasan da nemam za sprej Very Happy

thx ljudi. Ovo mi samo daje motiv za još putovanja i pisanja.


Danas sam kupio majcu
crne boje bojenu
stigla mi je iz Filip Keko print-a
sa zavrtnice, odma kod auto praone
a na njoj pise
cro choper forum

lalalaal lalalala lalalal

klikni Azra - Iggy pop klikni

roker

Dodao sam i 4. video Prevlaka - Petrinja (samo kliknete na link koji zelite pogledati)


O6H

1.dan Zagreb-Savudrija

2.dan Savudrija-Šibenik

3.dan Šibenik - Prevlaka

4.dan Prevlaka - Petrinja

hvala
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

keewaj, ja i putovanja - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 8 Icon_minitimečet 26 srp 2012, 15:13

Kad motor krepa negdi po putu najbitnijee imati mobitel sa nekoliko brojeva forumasa. Oni ce ih imati nekoliko i tako redom dok nestignes do nekog forumasa iz tog kraja. Imas velike sanse da ce ti moci pomoci
[Vrh] Go down
zdravko
man
man
zdravko


Broj postova : 264
Godina imam : 56
Prebivalište : Zagreb
Vozim : keeway supershadow 250 (palim ga na guranje)
Na forumu od : 02.07.2009

keewaj, ja i putovanja - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 8 Icon_minitimečet 26 srp 2012, 16:21

magna je napisao/la:
Kad motor krepa negdi po putu najbitnijee imati mobitel sa nekoliko brojeva forumasa. Oni ce ih imati nekoliko i tako redom dok nestignes do nekog forumasa iz tog kraja. Imas velike sanse da ce ti moci pomoci



To sam napravio pa sam, kako sam gore i napisao, nazvao Alena Vimera iz Zadra koji me spojio sa Ivićem iz Šibenika. Drugi put ću tebi doći pa ćemo malo ispod palmi u hladovini i na tvojoj terasi popiti kavu, izist i popit pa malo ubit oko. Onda opet kava, izist, popit i tako par rundi Very Happy
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

keewaj, ja i putovanja - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 8 Icon_minitimečet 26 srp 2012, 16:30

Terasu nemam ali kafu popiti cu rado
A sto se tice pomoci na cesti nemas frke. Garaza, alat i malo mozga su tu ali i kombi
[Vrh] Go down
zdravko
man
man
zdravko


Broj postova : 264
Godina imam : 56
Prebivalište : Zagreb
Vozim : keeway supershadow 250 (palim ga na guranje)
Na forumu od : 02.07.2009

keewaj, ja i putovanja - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 8 Icon_minitimečet 26 srp 2012, 16:39

magna je napisao/la:
Terasu nemam ali kafu popiti cu rado
A sto se tice pomoci na cesti nemas frke. Garaza, alat i malo mozga su tu ali i kombi

Shocked
dobar
[Vrh] Go down
oktalz505
man
man
oktalz505


Broj postova : 168
Godina imam : 52
Prebivalište : Sladojevci - SL
Vozim : Keeway Supershadow 250
Na forumu od : 26.06.2009

keewaj, ja i putovanja - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 8 Icon_minitimečet 26 srp 2012, 21:50

Svaka čast. Tek sad sam ovo vidio, i sve pročitao.
Bolje nego prošle godine.
[Vrh] Go down
Tomo-vz
cro chopper forum
cro chopper forum
Tomo-vz


Broj postova : 1398
Godina imam : 52
Prebivalište :
Vozim : QM250
Na forumu od : 15.04.2008

keewaj, ja i putovanja - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 8 Icon_minitimepet 27 srp 2012, 01:04

Uvijek je bilo i biče takovih uleta sa strane,dali ozbiljnih ili ne nije bitno,evo na mojem čang šlangu se okrenulo 35000 km pa koga briga,Ja ga vozim i popravljam i to me veseli,a putopisi kao Tvoji Zdravko vesele sve nas koji si to ne možemo priuštiti ali ih sa veseljem pratimo....hvala ti... dobar
[Vrh] Go down
zdravko
man
man
zdravko


Broj postova : 264
Godina imam : 56
Prebivalište : Zagreb
Vozim : keeway supershadow 250 (palim ga na guranje)
Na forumu od : 02.07.2009

keewaj, ja i putovanja - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 8 Icon_minitimepon 30 srp 2012, 08:54

Ma nema na cemu Tomo. 35000km su dobri km.

evo dodao sam i posljednje videje u meni. Sada imamo svih 6 dana putovanja u snimci. Neznam kako ali mi nedostaje snimak od Dvora do N.Gradiske. Nesto sam ili krivo stisnuo ili zabunom izbrisao kada sam prebacivao u laptom. No, kako god bilo moracu ovu rutu "O6H" ponoviti sljedece godine i snimiti jos jednom.

O6H

1.dan Zagreb-Savudrija

2.dan Savudrija-Šibenik

3.dan Šibenik - Prevlaka

4.dan Prevlaka - Petrinja

5. dan Petrinja - Vukovar

6. dan Vukovar - Osijek - Čakovec - Zagreb

u zadnjem videu negdje oko 30min od pocetka u mjestu Čađavica su bili radovi pa sam vozio puteljkom kraj kuća. Srećom pa Slavonci imaju širok šor. heheheheh
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

keewaj, ja i putovanja - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 8 Icon_minitimepon 30 srp 2012, 17:56

ne obaziri se moj Zdravkec na ove bezvezne komentare Evil or Very Mad

ti si legenda i bitno je da zivis svoj *bikerski san* dobar

a s kojim motorom,to je najmanje bitno dobar

samo nastavi,tvoji forumasi su uz tebe roker dobar biker2
[Vrh] Go down
Sponsored content





keewaj, ja i putovanja - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 8 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
keewaj, ja i putovanja
[Vrh] 
Stranica 8 / 12.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» putovanja
» Chopperi i putovanja
» Planovi putovanja u 2016. godini

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Putovanja & druženja & putopisi & video-
Forum(o)Bir: