Početna stranicaPretraľnikHyosung Aquila GV250i - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 Hyosung Aquila GV250i

Go down 
+31
magna
klesoo
calc69
gusgus
tosimoto
Vladek
Jack
DB
oktalz505
jebiki
mrc
zoki-sk
boris1984
Deckardcain
ninek
zeljko0810
skorpac
Bušilica
Emil
hary
Tomo-vz
Virago535
buba
swileni
oluja
oz_skroz13
george
palomas
Krišo
GreatJumbo
Disko Nindza
35 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Autor/icaPoruka
Disko Nindza
man
man
Disko Nindza


Broj postova : 220
Godina imam : 40
Prebivalište : Zagreb
Vozim : U tranziciji
Na forumu od : 20.08.2009

Hyosung Aquila GV250i - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250i   Hyosung Aquila GV250i - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 22 2009, 15:59

Da, evo, od malo prije na cajgeru već 704km, a kočnice još cvile.... Ima još nekih stvari kaj škripe, budem to na prvom servisu koji mi se bliži napomenuo pa da pogledaju.
Pitanje: Kolko trebam love pripremiti za prvi servis na 1000km i kome da idem? Garanciju imam...
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/marksimonrocks
Bušilica
cro chopper forum
cro chopper forum
Bušilica


Broj postova : 908
Godina imam : 34
Prebivalište : split
Vozim : sama sebe
Na forumu od : 25.12.2008

Hyosung Aquila GV250i - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250i   Hyosung Aquila GV250i - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 22 2009, 16:32

narancastooo I love you I love you I love you fenomenalno izgleda, ja bi gaaa svaka cast

puno lipih kilometara zelin sa lipoticom Very Happy
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Hyosung Aquila GV250i - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250i   Hyosung Aquila GV250i - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 22 2009, 17:29

Disko Nindža je napisao/la:
Da, evo, od malo prije na cajgeru već 704km,

Pa u nedjelju si imao tek 300 km, koji dan ranije 2 km, a u utorak ih je već 704? Spavaš li ti uopće, ili se samo voziš? svaka cast
[Vrh] Go down
Disko Nindza
man
man
Disko Nindza


Broj postova : 220
Godina imam : 40
Prebivalište : Zagreb
Vozim : U tranziciji
Na forumu od : 20.08.2009

Hyosung Aquila GV250i - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250i   Hyosung Aquila GV250i - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 22 2009, 18:43

@ busilica: Hehehe Smile Moram priznati da sam u početku bio nešto skeptičan oko te boje, ali kad sam je prvi puta ugledao skeptičnost je nestala u trenu Smile Meni je isto pre cool Smile

palomas je napisao/la:
Disko Nindža je napisao/la:
Da, evo, od malo prije na cajgeru već 704km,

Pa u nedjelju si imao tek 300 km, koji dan ranije 2 km, a u utorak ih je već 704? Spavaš li ti uopće, ili se samo voziš? svaka cast

Spavam u vožnji Very Happy Very Happy Very Happy Moram sad malo usporiti jer sam potrošio već 50% mjesečnog budžeta za bengu za oba motora koje cura i ja vozimo a i bliži mi se prvi servis a kratak sam sa lovom... Pa se nadam da neću preći 1000km prije slijedeće plaće... Koja je za dva tjedna... Hm hm.. hm.... Teško Smile
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/marksimonrocks
skorpac
cro chopper forum
cro chopper forum
skorpac


Broj postova : 597
Godina imam : 49
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Aquila custom
Na forumu od : 19.06.2008

Hyosung Aquila GV250i - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250i   Hyosung Aquila GV250i - Page 2 Icon_minitimesri ruj 23 2009, 07:09

.. sve 5 samo si skini nonu naljepnicu sa prednjeg blatobrana Very Happy
[Vrh] Go down
http://skorpac.daportfolio.com/
Disko Nindza
man
man
Disko Nindza


Broj postova : 220
Godina imam : 40
Prebivalište : Zagreb
Vozim : U tranziciji
Na forumu od : 20.08.2009

Hyosung Aquila GV250i - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250i   Hyosung Aquila GV250i - Page 2 Icon_minitimesri ruj 23 2009, 07:10

skorpac je napisao/la:
.. sve 5 samo si skini nonu naljepnicu sa prednjeg blatobrana Very Happy

Prekjučer skinuta i ona sa blatobrana i ona sa rezervara Smile
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/marksimonrocks
zeljko0810
cro chopper forum
cro chopper forum
zeljko0810


Broj postova : 9
Godina imam : 46
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Hyosung Aguila GV250
Na forumu od : 20.04.2009

Hyosung Aquila GV250i - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250i   Hyosung Aquila GV250i - Page 2 Icon_minitimečet ruj 24 2009, 07:51

Disko Nindža je napisao/la:
skorpac je napisao/la:
.. sve 5 samo si skini nonu naljepnicu sa prednjeg blatobrana Very Happy

Prekjučer skinuta i ona sa blatobrana i ona sa rezervara Smile
cestitke na motoru sad imamo iste
sto se tice skripanja to je i mene mucilo ali ne kocnice nego puz od brzinomjera molaj sajlu malo wd ili masti i problem rjesen
[Vrh] Go down
Disko Nindza
man
man
Disko Nindza


Broj postova : 220
Godina imam : 40
Prebivalište : Zagreb
Vozim : U tranziciji
Na forumu od : 20.08.2009

Hyosung Aquila GV250i - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250i   Hyosung Aquila GV250i - Page 2 Icon_minitimečet ruj 24 2009, 08:12

zeljko0810 je napisao/la:

cestitke na motoru sad imamo iste
sto se tice skripanja to je i mene mucilo ali ne kocnice nego puz od brzinomjera molaj sajlu malo wd ili masti i problem rjesen

Ej! Hvala! Smile I ti imaš jaaako lijep motor Smile Hehe Smile

Budem pogledao to za puž, hvala Smile
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/marksimonrocks
ninek
man
man
ninek


Broj postova : 249
Godina imam : 56
Prebivalište : Opatija
Vozim : Suzuki VS 600
Na forumu od : 24.06.2009

Hyosung Aquila GV250i - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250i   Hyosung Aquila GV250i - Page 2 Icon_minitimepet ruj 25 2009, 08:15

Hej stari evo da ti i ja zaželim dobrodošlicu u letače orlica.

Kako vidim dečki su te sjajno prihvatili u "klub" a drugo nije ni za očekivat od njih.

Ko voli orlice voli i ljude.

Svaka čast šta si počasno mjesto uz orlicu dao i svojoj curi na prvim fotkama jer to fakat zaslužuje. (ne bi se sad hvalil al ona vožnjica na mojoj akilici sigurno je bila značajan faktor u njenom nagovaranju da što prije kupiš ovu sa slike).

Dakle svaki put kad se s guštom vratiš iz vožnje jedna zahvalna pusica tvojoj hmmm ljepšoj i hmmm boljoj polovici. A ak ti se baš da, pusicu i orlici dok bezpogovorno nosi sve tvoje kg.

rodjendan rodjendan rodjendan

cuga cuga cuga

biker2 biker2 biker2

rendeer rendeer rendeer
[Vrh] Go down
http://elbit.hr
Disko Nindza
man
man
Disko Nindza


Broj postova : 220
Godina imam : 40
Prebivalište : Zagreb
Vozim : U tranziciji
Na forumu od : 20.08.2009

Hyosung Aquila GV250i - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250i   Hyosung Aquila GV250i - Page 2 Icon_minitimepet ruj 25 2009, 08:24

Hehe, hvala Ninek Smile

Je, nakon one vožnjice je moja bolja polovica bila oduševljena motorom i bili smo sigurni da je to to, bez daljnjih dvojbi Smile Samo mi još sissy fali, ali to ću naručiti preko zime kad ušparam na bengi Very Happy

Orlici moram puno pusa davati za to kaj nosi moje kg Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/marksimonrocks
Disko Nindza
man
man
Disko Nindza


Broj postova : 220
Godina imam : 40
Prebivalište : Zagreb
Vozim : U tranziciji
Na forumu od : 20.08.2009

Hyosung Aquila GV250i - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250i   Hyosung Aquila GV250i - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 29 2009, 10:06

Moja je orlica ili jučer kasno navečer ili danas rano ujutro doživjela svoje prvo vatreno krštenje u vidu vandalizma. Naime, netko mi razderao tapecirung na suvozačevom sjedalu.
Na svu "sreću" samo to. Netko jaaaako ljubomoran ga je bušio i bušio ključem dok ga nije probušio i onda ga oderao. Parkam ju u garaži ispod zgrade, u uvučenom dijelu garaže gdje ama baš nikom za ništa ne smeta, kučepazietelj mi dao ključeve i blagoslov i rekao da ionako taj do garaže u skoroj budućnosti misli prenamijeniti za parkiranje motora...
Skuter parkiram tamo već 5 mjeseci, nikad problema... Eto, valda ljudi ljubomorni kad netko kupi nešto novoga..
Sad sam na mukama, nemam pojma di ću je parkirati!?!
Možda je ovo samo upozorenje, možda slijedii grebanje rezezrvara ili sipanje šećera u spremnik ulja... A sa nikim nisam u lošim odnosima... Mah... Šta reći...
Bliži mi se servis, 972km na satu... Mislim da ću ga pospremiti u garažu od curinih staraca na drugom dijelu grada i pripremiti ga za zimski san Sad
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/marksimonrocks
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Hyosung Aquila GV250i - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250i   Hyosung Aquila GV250i - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 29 2009, 10:18

Disko Nindža je napisao/la:
Moja je orlica ili jučer kasno navečer ili danas rano ujutro doživjela svoje prvo vatreno krštenje u vidu vandalizma. Naime, netko mi razderao tapecirung na suvozačevom sjedalu.

Što reči na ovo - tuga, jad i žalost! Nekoga očito peru teško kompleksi ili frustracije, pa se ide "osvečivati" na motoru koji je parkiran na takvome mjestu da nikome ne smeta...

A možda je upravo to i razlog, možda nekome treba više mjesta u garaži, a tebe je očito sada uspio otjerati?
[Vrh] Go down
Disko Nindza
man
man
Disko Nindza


Broj postova : 220
Godina imam : 40
Prebivalište : Zagreb
Vozim : U tranziciji
Na forumu od : 20.08.2009

Hyosung Aquila GV250i - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250i   Hyosung Aquila GV250i - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 29 2009, 10:24

palomas je napisao/la:
A možda je upravo to i razlog, možda nekome treba više mjesta u garaži, a tebe je očito sada uspio otjerati?

Sumnjam... Dolje parkiramo jedino ja i od kućepazitelja cura. Ekipa iz zgrade koja ima motore uglavnom ih drže u garažama, a i nije nikom zabranjeno da se dolje parkiraju ako to ne služi za ama baš ništa. Pa je i kućepazitelj rekao da će to sredit za parking za motore. Ljudi koji imaju svoje garaže imaju svoje garaže koje su odvojene i zatvorene vratima. Nije ona šema da su u biti parkirna mjesta u zajedničkoj garaži.
Ne znam kaj drugo da velim nego "hrvatski jal"...
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/marksimonrocks
skorpac
cro chopper forum
cro chopper forum
skorpac


Broj postova : 597
Godina imam : 49
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Aquila custom
Na forumu od : 19.06.2008

Hyosung Aquila GV250i - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250i   Hyosung Aquila GV250i - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 29 2009, 11:16

palomas je napisao/la:
Disko Nindža je napisao/la:
Moja je orlica ili jučer kasno navečer ili danas rano ujutro doživjela svoje prvo vatreno krštenje u vidu vandalizma. Naime, netko mi razderao tapecirung na suvozačevom sjedalu.

Što reči na ovo - tuga, jad i žalost! Nekoga očito peru teško kompleksi ili frustracije, pa se ide "osvečivati" na motoru koji je parkiran na takvome mjestu da nikome ne smeta...

A možda je upravo to i razlog, možda nekome treba više mjesta u garaži, a tebe je očito sada uspio otjerati?

.. da to je čista frustracija ... ja sam sastavio motor .. te nakon probne vožnje.. onako sjajnog ostavio pred ulazom zgrade jedno pola sata.... kad sam se vratio na tanku sam imao dvije udubine .. zakaj je to netko napravio ... to stvarno ne znam? Ali da sam ga vidio .... ma bolje da ga nisam Smile

.. ja ti preporučujem Necchi da ti to pretapicira... meni je radila oba sica i sissy ... i odradila je to super... pogledaj pod mojom temom o preradi ...
[Vrh] Go down
http://skorpac.daportfolio.com/
Disko Nindza
man
man
Disko Nindza


Broj postova : 220
Godina imam : 40
Prebivalište : Zagreb
Vozim : U tranziciji
Na forumu od : 20.08.2009

Hyosung Aquila GV250i - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250i   Hyosung Aquila GV250i - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 29 2009, 11:22

skorpac je napisao/la:

.. da to je čista frustracija ... ja sam sastavio motor .. te nakon probne vožnje.. onako sjajnog ostavio pred ulazom zgrade jedno pola sata.... kad sam se vratio na tanku sam imao dvije udubine .. zakaj je to netko napravio ... to stvarno ne znam? Ali da sam ga vidio .... ma bolje da ga nisam Smile

.. ja ti preporučujem Necchi da ti to pretapicira... meni je radila oba sica i sissy ... i odradila je to super... pogledaj pod mojom temom o preradi ...

Frustracija, ništa drugo...
Zanimljivo je da mi stari skuter sa zgrebanom i razbijenom desnom stranom niko ne dira Very Happy Jal...

Prročitao sam skoro cijelu tvoju temu, vidio sam što je Necchi napravila i jako je to lijepo napravila Smile
Obratit ću joj se kad skupim nešto love, sad me čeka 1. servis pa me i to malecko muči Smile Bio danas u Eurorentu da pitam jel imaju navlake tamo za sic i da pitam kolko će me koštati 1. servis pa kažu ispod 1000 kn svakako, oko 700 vjerojatno...
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/marksimonrocks
ninek
man
man
ninek


Broj postova : 249
Godina imam : 56
Prebivalište : Opatija
Vozim : Suzuki VS 600
Na forumu od : 24.06.2009

Hyosung Aquila GV250i - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250i   Hyosung Aquila GV250i - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 29 2009, 11:55

stari moje saučešće Bohmann Bohmann Bohmann

a dođe mi da na takve puca1 puca1 puca1

a prije svakako da ih sex sex sex

na žalost kulturom smo daleko ispod prosjeka

a baš zbog toga (makar mi žena nekad prigovara da ga imam na oku ko da je HD)

uvijek ga volim imat (kolko je moguće) blizu i na pogledu

nadam se da je to zadnja "viša sila" i da nadalje budeš sretan s njim i oko njega

budi cool i da tvoj biker2 što prije ozdravi bolestan2

rendeer
[Vrh] Go down
http://elbit.hr
Disko Nindza
man
man
Disko Nindza


Broj postova : 220
Godina imam : 40
Prebivalište : Zagreb
Vozim : U tranziciji
Na forumu od : 20.08.2009

Hyosung Aquila GV250i - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250i   Hyosung Aquila GV250i - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 29 2009, 12:02

Hvala Ninek Smile

Ma i meni dođe isto puca1 puca1 puca1

Ja ga isto volim imat na oku kolko je god to moguće, i svako malo ga provjerim jel sve u redu... A on u biti i je naš HD Smile Samo istočna verzija pa je HD San Smile Hehe Smile
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/marksimonrocks
george
man
man
george


Broj postova : 395
Godina imam : 57
Prebivalište : 058
Vozim : vozit ću
Na forumu od : 19.05.2009

Hyosung Aquila GV250i - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250i   Hyosung Aquila GV250i - Page 2 Icon_minitimesri ruj 30 2009, 14:04

stoka primitivna iskompleksirana!i bolje neznat koje jer ...
[Vrh] Go down
Deckardcain
man
man
Deckardcain


Broj postova : 192
Godina imam : 55
Prebivalište : Split
Vozim : Eliminator 250, Kawasaki ER5
Na forumu od : 18.09.2009

Hyosung Aquila GV250i - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250i   Hyosung Aquila GV250i - Page 2 Icon_minitimesri ruj 30 2009, 22:16

Svaka čast...odličan je....super je ova boja, odlično mu stoji....žao mi te radi štete, a šta možeš....mene iste brige more.... Rolling Eyes takvi smo kakvi smo, nema tu pomoći....
[Vrh] Go down
boris1984
man
man
boris1984


Broj postova : 108
Godina imam : 40
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Piaggio x8 250ie
Na forumu od : 17.11.2008

Hyosung Aquila GV250i - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250i   Hyosung Aquila GV250i - Page 2 Icon_minitimepon lis 05 2009, 20:36

meni je netko na jarunu otkinuo cijeli retrovizor i bacio ga u grmlje...bolje da ga nisam nasao...sad bi gulio u lepoglavi jer bi ga ubio golim sakama
[Vrh] Go down
ninek
man
man
ninek


Broj postova : 249
Godina imam : 56
Prebivalište : Opatija
Vozim : Suzuki VS 600
Na forumu od : 24.06.2009

Hyosung Aquila GV250i - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250i   Hyosung Aquila GV250i - Page 2 Icon_minitimeuto lis 06 2009, 04:59

boris1984 je napisao/la:
meni je netko na jarunu otkinuo cijeli retrovizor i bacio ga u grmlje...bolje da ga nisam nasao...sad bi gulio u lepoglavi jer bi ga ubio golim sakama

pljuga potpuno se slažem i za to bih te posjećival u zatvoru svaki ponedjeljak i donosil ti slike sa biker2 festova i moto magazin da pratiš šta se vozi , možda bi ti zriktal i dobru cura da izbjegneš krizu i umjesto sex da bude krevet

dobar pljuga dobar
[Vrh] Go down
http://elbit.hr
zoki-sk
man
man
zoki-sk


Broj postova : 276
Godina imam : 45
Prebivalište : Sisak
Vozim : Venox 250
Na forumu od : 02.10.2009

Hyosung Aquila GV250i - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250i   Hyosung Aquila GV250i - Page 2 Icon_minitimeuto lis 06 2009, 06:47

Hyosung Aquila GV250i - Page 2 631700iMA SVAKAVE STOKE OKO NAS!

Bike je odličan! Uživajte u svakom pređenom kilometru!
[Vrh] Go down
Disko Nindza
man
man
Disko Nindza


Broj postova : 220
Godina imam : 40
Prebivalište : Zagreb
Vozim : U tranziciji
Na forumu od : 20.08.2009

Hyosung Aquila GV250i - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250i   Hyosung Aquila GV250i - Page 2 Icon_minitimeuto lis 06 2009, 06:50

Još jednom hvala svima, sic ću kad uzmognem dati Necchi na tapiciranje Smile
A budući da je orlica neki dan napunila 1025km, moram ovih dana na 1. servis što će koštati oko 700 kuna, pa će tapiciranje na žalost još malo morati pričekati Sad Ali polako, sve bude Smile
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/marksimonrocks
Disko Nindza
man
man
Disko Nindza


Broj postova : 220
Godina imam : 40
Prebivalište : Zagreb
Vozim : U tranziciji
Na forumu od : 20.08.2009

Hyosung Aquila GV250i - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250i   Hyosung Aquila GV250i - Page 2 Icon_minitimepet lis 09 2009, 18:03

Eto mene opet sa novim zgodama i ne zgodama danas... Tko što gdje? Prvi obavezan servis kod zagrebačkog predstavnika!

U srijedu se najavim da bih trebao doći na servis, kaže čovjek da dođem u petak u 9 i da je oko 12 on gotov! Pitam kolko će koštati servis, kaže oko 700 kuna. Ok...
Dođem danas u jutro, ostavim motor, kažem što sve sam uočio da ne valja i budući da nemam nikakav alat, zamolim da mi opruge otvrdnu za jedan stupanj jer su mi malčice pre mekane. Ok... Frajer zaprimi sve primjedbe, da mi kopiju radnog naloga, ja još jednom pitam kolko to košta, oko 700 kuna kaže on. Oke, super, kad je gotovo pitam, pa kaže da računam 3, maksimalno 4 sata, nek si obavim po gradu kaj trebam, ako bude ranije gotovo zvat će me... Ok... Obavim ja sve, ne zove ovaj... nazovem oko 12.30, motor još nije gotov i neće biti još barem sat vremena.. Ok... Dođem tamo u 13.30, motor stoji onako kako sam ga ostavio, pogledam opruge, nisu preštelavane... zaključujem da ga nisu niti pipnuli... Ok, čekam 20 minuta tipa da dođe, pitam kaj s motorom, kaže na žalost nije gotov, sve su nam dizalice zauzete... Reko ja imam razgovor za posao u 3, do kolko radite da dođem kasnije? Kaže do 7 rade i do tada će 100% biti gotov, zvat će me.. Ok! Zovu me oko 17.40, motor je gotov, možete doći po njega. Super! Oko 18.00 sam bio tamo, pričekao malo da netko dođe mi dati ključ i račun i dođe gospodin jedan, ne onaj koji je zaprimio motor i kaže "3 litre ulja, filter za ulje, 1.7 sati rada mehaničara, podešavanje... bla bla... 897kn!" A meni skoro srce otkazalo! Reko, rečeno mi je nekoliko puta da će servis koštati oko 700kn, a ne 900! I sad ovaj nazove onog koji je zaprimio motor, nešto se riječkaju, palo je nekoliko vulgariteta i nakon kraće burne rasprave gospodin mi još jednom kaže kolko kaj košta i da mi nikako ne može dati popust do 700 kuna. I ja velim da nemam tolko novaca i da ne mogu to platiti. Kaže ovaj " pa on kaže da je reko oko 700" pa je, ali oko 700 ne može nikako biti 900 Smile I gledam ja kolko kaj košta... 1L Motul 5100 ester 10w40 ulja 91.35kn + PDV x 3litre, dalje, filter ulja 40,52kn + PDV, Brtva čepa (curilo mi ulje iz hladnjaka po mjenjaču iz vana) 15.73 + PDV, rad mehaničara 220.00kn/sat +PDV!!!!! I kao, skinut je rabat sa svega, pa kad doda PDV ispadne 779 kuna i to je maksimalno što mi može spustiti, a ni to kaže da nije smio! Ajde okej, čovjek mi je izašao u susret. Ali nakon svega još se osjećam preveslano. Jer ako su mi rekli da je servis 700 kuna, onda to kaj jednom ključem zavrne zadnji amortizer i kaj promijeni brtvu čepa da ga jebeš ne mogu dić cijenu za 200 kuna!!! Druga stvar je to što sam negdi ovdje na forumu pročitao da unutra idu 2 litre ulja... Kam je onda ovdje stalo 3 litre?! Ne znam kaj da velim... I šećer na kraju, nisu mi ispunili servisnu knjižicu nego moram doć za koji dan da mi ju popune, dobio sam samo žig o 1. servisu... Sad još moram pričekati da stigne plovak za cajger od pokazivača razine goriva jer nešto ne radi dobro s tim. To ide u garanciju pa bi plovak i montaža trebali biti đabe... Makar mi je rečeno da je i brtva čepa u garanciji, pa je sve jedno naplaćena uredno, a i rad mehaničara je povećan za tu brtvu... Tak da ono... Fakat sam razočaran "profesionalnošću" određenih ljudi. Nadam se samo da gospodin koji mi je dao popust neće imati nekakvih problema radi toga...
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/marksimonrocks
skorpac
cro chopper forum
cro chopper forum
skorpac


Broj postova : 597
Godina imam : 49
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Aquila custom
Na forumu od : 19.06.2008

Hyosung Aquila GV250i - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250i   Hyosung Aquila GV250i - Page 2 Icon_minitimepet lis 09 2009, 19:11

... u eurorentu su svi mutavi do krajnosti ... frend koji radi sa njima... isto servisira hyosunga ..... veli da ne može sa njiam izaći na kraj .. fale mu samo zadnje pakne da završi motor zove traži ... ljudi mu ne šalju .. tjedan dana .... on poludio otišao van i uzo ih vani .. nakon mjesec i pol stiže naručeno bez ikakvog objašnjenja....

Samo živce na hozintregere i zabolite te za tog tipa.. ovak i onak su te preveć opalili po džepu. Drugi put odi tu kod našeg kolege sa foruma koji isto ima licencu za Hyosunga!
[Vrh] Go down
http://skorpac.daportfolio.com/
Sponsored content





Hyosung Aquila GV250i - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250i   Hyosung Aquila GV250i - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Hyosung Aquila GV250i
[Vrh] 
Stranica 2 / 8.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» hyosung aquila gv 250 efi
» Hyosung aquila 250
» Hyosung GV 250 Aquila
» Hyosung Aquila GV250
» Hyosung GV 250 Aquila

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moj bike- "My bike"-
Forum(o)Bir: