Početna stranicaPretraľnikHyosung Aquila GV250i - Page 7 610RegistracijaLogin

 

 Hyosung Aquila GV250i

Go down 
+31
magna
klesoo
calc69
gusgus
tosimoto
Vladek
Jack
DB
oktalz505
jebiki
mrc
zoki-sk
boris1984
Deckardcain
ninek
zeljko0810
skorpac
Bušilica
Emil
hary
Tomo-vz
Virago535
buba
swileni
oluja
oz_skroz13
george
palomas
Krišo
GreatJumbo
Disko Nindza
35 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Autor/icaPoruka
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Hyosung Aquila GV250i - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250i   Hyosung Aquila GV250i - Page 7 Icon_minitimečet 20 svi 2010, 18:15

ZIGGY je napisao/la:
Čak postoji teza da prilikom akceleriranja nogar jače stisne prekidač te je sve ok..ali pri usporavanju dešava se da zbog povratne sile dolazi do malog otklona na prekidaču te on na kratko prekine rad motora...
tako se priča po selu..

To uopće nije smiješno, ja sam prošle zime na nekoj lokalnoj cesti došao s motorom na dio gdje je jako raskopani kolnik. Na maloj površini bilo je nekoliko dubokih rupa, i motor se je stresao. Ugasnuo je zbog toga u vožnji, tek kad sam stao i malo jače zatvorio nogicu, upalio je i krenuo dalje, kao da ništa nije bilo. Vibracije u vožnji mogu izazvati gašenje motora, ili barem opasno zacukavanje.

A nogicu drže zatvorenom dvije opruge, jedna unutar druge..
[Vrh] Go down
rocky 61
cro chopper forum
cro chopper forum
rocky 61


Broj postova : 1738
Godina imam : 62
Prebivalište : Brčko BiH
Vozim : JL 250-5
Na forumu od : 01.05.2010

Hyosung Aquila GV250i - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250i   Hyosung Aquila GV250i - Page 7 Icon_minitimepet 21 svi 2010, 19:50

Evo da javim da sam riješio problem oko prekidača na nogaru.
Jednostavno sam ištekao kablo od tri žice sa prekidača,probam da upalim motor ,radi...ubacim u prvu a ne podižem nogaru ,ne gasi se....to je to.
Ovo ne bih preporučio onima koji često zaborave dignuti nogar kada kreču,meni se to nikad nije desilo pa mislim da mi je ova mjera opreza nepotrebna.
[Vrh] Go down
mbani83
cro chopper forum
cro chopper forum
mbani83


Broj postova : 668
Godina imam : 55
Prebivalište : split
Vozim : čong-čonga
Na forumu od : 28.02.2010

Hyosung Aquila GV250i - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250i   Hyosung Aquila GV250i - Page 7 Icon_minitimepet 21 svi 2010, 21:49

raz1
Vjerovatno ti na motoru imaš isto lampu sa je spuštena nogara. Nije ti problem nać koja od tri žice pali lampu te nju ostaviš čisto iz sigurnosti, što sam ja na svome i napravio. dancingbanana
I onda ... biker2
[Vrh] Go down
Disko Nindza
man
man
Disko Nindza


Broj postova : 220
Godina imam : 40
Prebivalište : Zagreb
Vozim : U tranziciji
Na forumu od : 20.08.2009

Hyosung Aquila GV250i - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250i   Hyosung Aquila GV250i - Page 7 Icon_minitimened 23 svi 2010, 22:10

Pposlao sam opsežan mail jednoj jedinoj osobi tamo s kojom se da normalno komunicirati, pa ćemo rješavati te probleme postepeno, još dok je motor pod garancijom. Kad se vratim s puta krećemo, neki su dijelovi još u procesu stizanja iz koreje il od kud već.

Uglavnom, danas sam bio kod majstora Kambe, napravio mi je prekrasne nosače za bisage!!!
Svakako ga preporučujem svima koji trebaju bilo kakvu customizaciju Smile
Za koji dan slike nosača i bisaga monitiranih Smile
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/marksimonrocks
Disko Nindza
man
man
Disko Nindza


Broj postova : 220
Godina imam : 40
Prebivalište : Zagreb
Vozim : U tranziciji
Na forumu od : 20.08.2009

Hyosung Aquila GV250i - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250i   Hyosung Aquila GV250i - Page 7 Icon_minitimeuto 03 kol 2010, 10:21

Eto mene nazad u Hrvatskoj Smile
Obećao sam slike, ali sam "zapeo" u inozemstvu zadnjih 2 mjeseca Smile Bude nešto ovih dana...

Uglavnom, jedna lijepa novost... Obavio sam 2. obavezan servis ovih dana i ovog puta sam doživio ugodno iskustvo sa eurorentovim servisom. Ulje mi ovaj put nije uračunato u cijenu servisa jer mi je zadnji put naplaćeno dvostruko više ulja nego što stane u taj agregat + nešto su poštimali da motor više ne crkava kod naglog kočenja (zadnji put su rekli da je to normalno za V2 mašine). Još samo da stigne taj nesretni plovak pa da pokazuje razinu goriva kak se spada Smile
Razlika je očito u tome kome se obratiti u servisu. Preporučujem gospodina Damira ili Marka.
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/marksimonrocks
Disko Nindza
man
man
Disko Nindza


Broj postova : 220
Godina imam : 40
Prebivalište : Zagreb
Vozim : U tranziciji
Na forumu od : 20.08.2009

Hyosung Aquila GV250i - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250i   Hyosung Aquila GV250i - Page 7 Icon_minitimened 15 kol 2010, 20:02

Orlica preživjela svoj prvi put na more!

Zagreb - Murter cca 320km, po staroj cesti uz nekoliko zaustavljanja radi utrnuća guza kojih 6 sati putovanja.

Na satu skoro 5500km, gume i kočnice ne pokazuju znakove trošenja, mašina radi bolje nego ikad a i onaj problem sa crkavanjem kod naglog kočenja su na 2. servisu prije 2 tjedna uspješno otklonili.

Orlica se pokazala odličnom, 320km (u jednom smjeru) bez ikakvog problema, normalno se nosi sa prometom, brijegovima, dolovima i Velebitom Smile Natrpana preko zuba mirno je brundala prema moru. Cura i ja, dvije dupkom pune 20 litarske bisage, putna torba i ruksak na paket tregeru, premašili smo nosivost, ali se poučen znanjem sa faksa pouzdajem u strojarsko predimenzioniravanje i koeficijente sigurnosti Smile

Na prvoj piš pauzi sam okinuo par fotki da se vidi kako je to izgledalo. Kacige i jakne su samo trenutno odložene gore...

Hyosung Aquila GV250i - Page 7 IMG_1580resize

Hyosung Aquila GV250i - Page 7 IMG_1582resize

Hyosung Aquila GV250i - Page 7 IMG_1584resize

A kad smo krenuli dalje nisam niti sumnjao da mi neki "šnel fotograf" vreba iza ramena Smile

Hyosung Aquila GV250i - Page 7 IMG_1590resize

A kad se nema GPS onda posluži i komad papira sa rutama Smile

Hyosung Aquila GV250i - Page 7 IMG_1594resize

Malo poziranja na slijedećem odmorištu Smile

Hyosung Aquila GV250i - Page 7 IMG_1606resize

Slijedeći dan nisam mogao odoljeti da ne okinem par kadrova uz plaaaaaaaavo more!

Hyosung Aquila GV250i - Page 7 IMG_1714resize

Hyosung Aquila GV250i - Page 7 IMG_1717resize

Hyosung Aquila GV250i - Page 7 IMG_1718resize

Prava "kolekcija proljeće - ljeto" fotka Smile

Hyosung Aquila GV250i - Page 7 IMG_1719resize

U prvom planu orlica i ponosan vlasnik, u pozadini najljepše more!

Hyosung Aquila GV250i - Page 7 IMG_1722resize

U pozadini najdraža plaža sa najljepšim morem. Pogled zlata vrijedan! A i budi mnoge lijepe uspomene.

Hyosung Aquila GV250i - Page 7 IMG_1723resize

Hyosung Aquila GV250i - Page 7 IMG_1729resize

Hyosung Aquila GV250i - Page 7 IMG_1735resize

Život je lijep....

Hyosung Aquila GV250i - Page 7 IMG_2155resize

Hyosung Aquila GV250i - Page 7 IMG_2158resize

A da ne mislite da smo se samo vozikali...

Također smo razgledavali stara mjesta i gradiće...

Hyosung Aquila GV250i - Page 7 IMG_2064resize

Hyosung Aquila GV250i - Page 7 IMG_2070resize

... Brćkali se na plaži...

Hyosung Aquila GV250i - Page 7 IMG_1639resize

...Išli na koncerte...


Hyosung Aquila GV250i - Page 7 IMG_1696resize

...Družili se sa dragim starim prijateljima...

Hyosung Aquila GV250i - Page 7 IMG_1709resize

Hyosung Aquila GV250i - Page 7 IMG_1712resize

...Fotkali ruzinave brodove Smile ...

Hyosung Aquila GV250i - Page 7 IMG_1755resize

... Radili neobične skulpture...

Hyosung Aquila GV250i - Page 7 IMG_1979resize

...Pronalazili ostatke drevne povijesti...

Hyosung Aquila GV250i - Page 7 IMG_2150resize

...Lutali skrivenim tunelima koji zrače poviješću iz razdoblja od '41 - '45...

Hyosung Aquila GV250i - Page 7 IMG_2129resize

... Spuštali se u samu utrobu otoka...

Hyosung Aquila GV250i - Page 7 IMG_2122resize

... A onda smo pronašli nešto što me posebno razveselilo (Disko Nindža "U mitraljeskom gnjezdu")...

Hyosung Aquila GV250i - Page 7 IMG_2123resize

... S pogledom na Kornate...

Hyosung Aquila GV250i - Page 7 IMG_2126resize

...I naravno, proveli lijepe trenutke uz dobro vino, girice i ozračje dalmatinske konobe Smile

Hyosung Aquila GV250i - Page 7 IMG_2009resize

[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/marksimonrocks
swileni
cro chopper forum
cro chopper forum
swileni


Broj postova : 2540
Godina imam : 34
Prebivalište : 53nja
Vozim : Suzuki sv650s
Na forumu od : 13.06.2009

Hyosung Aquila GV250i - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250i   Hyosung Aquila GV250i - Page 7 Icon_minitimened 15 kol 2010, 20:44

rocky 61 je napisao/la:
Evo da javim da sam riješio problem oko prekidača na nogaru.
Jednostavno sam ištekao kablo od tri žice sa prekidača,probam da upalim motor ,radi...ubacim u prvu a ne podižem nogaru ,ne gasi se....to je to.
Ovo ne bih preporučio onima koji često zaborave dignuti nogar kada kreču,meni se to nikad nije desilo pa mislim da mi je ova mjera opreza nepotrebna.

ta stvar je super,i nije bez veze izmisljena...

Bohmann Bohmann Bohmann ,a ovo je po meni najveca moguca glupost koju si mogao napravit,istekat kabal bolestan2 ...no hard feelings stari,to je samo moje misljenje
[Vrh] Go down
Hedo
cro chopper forum
cro chopper forum
Hedo


Broj postova : 3302
Godina imam : 37
Prebivalište : Santa Domenica
Vozim : Cruisera
Na forumu od : 16.07.2009

Hyosung Aquila GV250i - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250i   Hyosung Aquila GV250i - Page 7 Icon_minitimened 15 kol 2010, 22:03

Ja sam isto maknio tu zaštitu za nogar...nikad mi se ne žuri i provjerim sve prije neg što krenem...

2 ninđa: Stvarno dobre fotke dobar
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Hyosung Aquila GV250i - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250i   Hyosung Aquila GV250i - Page 7 Icon_minitimened 15 kol 2010, 23:47

PrekraŠne fotke i cijeli putopis - bravo Disko Nindža ! Twisted Evil Fotkali ste se na Murteru na istom vidikovcu, gdje staju i mnogi drugi turisti. Između ostalih sam i ja fotkao s istoga mjesta.. Twisted Evil
[Vrh] Go down
nyll
cro chopper forum
cro chopper forum
nyll


Broj postova : 1045
Prebivalište : ZG
Vozim : ZS-125-30
Na forumu od : 05.06.2009

Hyosung Aquila GV250i - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250i   Hyosung Aquila GV250i - Page 7 Icon_minitimepon 16 kol 2010, 04:32

swileni je napisao/la:
rocky 61 je napisao/la:
Evo da javim da sam riješio problem oko prekidača na nogaru.
Jednostavno sam ištekao kablo od tri žice sa prekidača,probam da upalim motor ,radi...ubacim u prvu a ne podižem nogaru ,ne gasi se....to je to.
Ovo ne bih preporučio onima koji često zaborave dignuti nogar kada kreču,meni se to nikad nije desilo pa mislim da mi je ova mjera opreza nepotrebna.

ta stvar je super,i nije bez veze izmisljena...

Bohmann Bohmann Bohmann ,a ovo je po meni najveca moguca glupost koju si mogao napravit,istekat kabal bolestan2 ...no hard feelings stari,to je samo moje misljenje


zašto glupost? šta mu se loše može dogodit npr? da zaboravi dignut nogar? mislim...kolko glup trebaš bit za to?
ja sam uklonio cijeli sklop, odavno...prekidač (poznate kineske kvalitete) na prilično izloženom mjestu + malo kiše i blabla i lako može doč do "misterioznog" otkazivanja cijelog sistema. jedna stvar manje za brinut se o.
[Vrh] Go down
Disko Nindza
man
man
Disko Nindza


Broj postova : 220
Godina imam : 40
Prebivalište : Zagreb
Vozim : U tranziciji
Na forumu od : 20.08.2009

Hyosung Aquila GV250i - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250i   Hyosung Aquila GV250i - Page 7 Icon_minitimepon 16 kol 2010, 08:01

palomas je napisao/la:
PrekraŠne fotke i cijeli putopis - bravo Disko Nindža ! Twisted Evil Fotkali ste se na Murteru na istom vidikovcu, gdje staju i mnogi drugi turisti. Između ostalih sam i ja fotkao s istoga mjesta.. Twisted Evil

Smile Taj je vidikovac poseban Smile A Kosirina u pozadini je također posebna Smile
Inaće, sve je to otok Murter, ne samo vidikovac Smile Bili smo tamo prije nekoliko godina i ostao nam je u jako lijepom sjećanju pa smo se htjeli vratiti Smile
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/marksimonrocks
swileni
cro chopper forum
cro chopper forum
swileni


Broj postova : 2540
Godina imam : 34
Prebivalište : 53nja
Vozim : Suzuki sv650s
Na forumu od : 13.06.2009

Hyosung Aquila GV250i - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250i   Hyosung Aquila GV250i - Page 7 Icon_minitimepon 16 kol 2010, 09:58

nyll je napisao/la:
zašto glupost? šta mu se loše može dogodit npr? da zaboravi dignut nogar? mislim...kolko glup trebaš bit za to?
ja sam uklonio cijeli sklop, odavno...prekidač (poznate kineske kvalitete) na prilično izloženom mjestu + malo kiše i blabla i lako može doč do "misterioznog" otkazivanja cijelog sistema. jedna stvar manje za brinut se o.

glupost,opet ponavljam...i ja nogaru uvijek podignem,bez obzira na taj sklop,mislim da je to prvo sto svako od nas napravi nakon sto sjedne na motor...ali opet ponavljam da nije bzvz izmisljena,..mozda,kazem mozda,jednom ces pijan sjest i zaboravit,-mozda ne ti,mozda netko drugi,a daj boze nitko,ali postoji mogucnost...mali se milijon ljudi slupalo u prvom lijevom zavoju jer nisu podigli nogaru...mislim,vase stvari,ja svoju ostavljam kako je...
[Vrh] Go down
nyll
cro chopper forum
cro chopper forum
nyll


Broj postova : 1045
Prebivalište : ZG
Vozim : ZS-125-30
Na forumu od : 05.06.2009

Hyosung Aquila GV250i - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250i   Hyosung Aquila GV250i - Page 7 Icon_minitimepon 16 kol 2010, 10:46

swileni je napisao/la:

glupost,opet ponavljam...i ja nogaru uvijek podignem,bez obzira na taj sklop,mislim da je to prvo sto svako od nas napravi nakon sto sjedne na motor...ali opet ponavljam da nije bzvz izmisljena,..mozda,kazem mozda,jednom ces pijan sjest i zaboravit,-mozda ne ti,mozda netko drugi,a daj boze nitko,ali postoji mogucnost...

ideja je vjerojatno ok kao ideja; al provjeri kako je izvedeno i koliko je vodonepropusno.
Evil or Very Mad
a vjerojatno tu igra ulogu i filozofija... ja naginjem više na bobbere, kuiš, al totalno.. ako se može kotrljat bez toga, skidaj!... ili ak hočeš:

Antoine de Saint-Exupery je napisao/la:
Perfection is achieved, not when there is nothing more to add, but when there is nothing left to take away.

i ponavljam, nikakvih loših posljedica nema uklanjanje tog sklopa.
swileni je napisao/la:
mali se milijon ljudi slupalo u prvom lijevom zavoju jer nisu podigli nogaru...
čuj milion... lol! lol! lol! dobra!
na svaki tvoj milion dižem duplo; tj. za broj onih koji su stali il nisu mogli upalit zbog takvih nepotrebnih wc
[Vrh] Go down
Disko Nindza
man
man
Disko Nindza


Broj postova : 220
Godina imam : 40
Prebivalište : Zagreb
Vozim : U tranziciji
Na forumu od : 20.08.2009

Hyosung Aquila GV250i - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250i   Hyosung Aquila GV250i - Page 7 Icon_minitimepon 16 kol 2010, 10:57

Alo alo alo momci!!!

Podjelim sa vama dio godišnjeg a vi mi zaspamate ovo sa nogarama! Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/marksimonrocks
nyll
cro chopper forum
cro chopper forum
nyll


Broj postova : 1045
Prebivalište : ZG
Vozim : ZS-125-30
Na forumu od : 05.06.2009

Hyosung Aquila GV250i - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250i   Hyosung Aquila GV250i - Page 7 Icon_minitimepon 16 kol 2010, 11:17

ajd ajd! spam je jedno, a thread-jacking drugo. spama (nepotrebnih i nekorsnih postova) ima u ovoj temi, npr:
bilotko je napisao/la:
super ti je motor dobar
ovo što smo ziggy, palomas, swileni i ja malo popričali mislim da ima glavu i rep i da možda nekom može i dobro doč. nespada u temu, istina, i zato SORRY. ali spam - nije*. uostalom, pričalo se tu i o uljima, god. odmorima itd, pa šta sad? ak se mooderatorima da, nek sele.
tongue

*(zato ovo jest spam)
[Vrh] Go down
swileni
cro chopper forum
cro chopper forum
swileni


Broj postova : 2540
Godina imam : 34
Prebivalište : 53nja
Vozim : Suzuki sv650s
Na forumu od : 13.06.2009

Hyosung Aquila GV250i - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250i   Hyosung Aquila GV250i - Page 7 Icon_minitimepon 16 kol 2010, 11:19

Disko Nindža je napisao/la:
Alo alo alo momci!!!

Podjelim sa vama dio godišnjeg a vi mi zaspamate ovo sa nogarama! Evil or Very Mad

hahaha,sorry stari...zaboravih ti napisat,slike su ti odlicne,vidi se da si se dobro proveo dobar dobar dobar
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Hyosung Aquila GV250i - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250i   Hyosung Aquila GV250i - Page 7 Icon_minitimepon 16 kol 2010, 13:01

u biti se slabo vidi da si se dobro proveo ali se vidi da ste bili na jako lipim mistima dobar
[Vrh] Go down
Disko Nindza
man
man
Disko Nindza


Broj postova : 220
Godina imam : 40
Prebivalište : Zagreb
Vozim : U tranziciji
Na forumu od : 20.08.2009

Hyosung Aquila GV250i - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250i   Hyosung Aquila GV250i - Page 7 Icon_minitimeuto 17 kol 2010, 14:47

Da, nama je to super! Nismo neki tipovi da se brćkamo od jutra do mraka... Ko ekipa koja navečer nakon plaže stavi ručnike sušiti da bi ih ujutro samo pokupila i dalje deri na plažu... Mi se volimo vozikati po lijepom vremenu i istraživati nove stvari Smile
Ima puno lijepih cesta dole u tvom kraju Magna Smile Dosta smo kilometra napravili po njima Smile
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/marksimonrocks
Disko Nindza
man
man
Disko Nindza


Broj postova : 220
Godina imam : 40
Prebivalište : Zagreb
Vozim : U tranziciji
Na forumu od : 20.08.2009

Hyosung Aquila GV250i - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250i   Hyosung Aquila GV250i - Page 7 Icon_minitimeuto 12 lis 2010, 09:40

Dragi moji, na žalost sam primoran prodati ovu moju ljepotu

S obzirom na kilometražu, održavanje, stanje i opremu mislim da je fer cijena...

http://www.njuskalo.hr/chopperi/hyosung-aquila-gv250i-250-cm3-oglas-1123169


Zadnja promjena: Disko Nindža; uto 12 lis 2010, 11:56; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/marksimonrocks
Gost
Gost




Hyosung Aquila GV250i - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250i   Hyosung Aquila GV250i - Page 7 Icon_minitimeuto 12 lis 2010, 11:21

Disko Nindža je napisao/la:
Dragi moj, na žalost sam primoran prodati ovu moju ljepotu

S obzirom na kilometražu, održavanje, stanje i opremu mislim da je fer cijena...

http://www.njuskalo.hr/chopperi/hyosung-aquila-gv250i-250-cm3-oglas-1123169

e jebi ga..šteta , motor je ko metak..
[Vrh] Go down
Disko Nindza
man
man
Disko Nindza


Broj postova : 220
Godina imam : 40
Prebivalište : Zagreb
Vozim : U tranziciji
Na forumu od : 20.08.2009

Hyosung Aquila GV250i - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250i   Hyosung Aquila GV250i - Page 7 Icon_minitimeuto 12 lis 2010, 12:07

ZIGGY je napisao/la:
Disko Nindža je napisao/la:
Dragi moj, na žalost sam primoran prodati ovu moju ljepotu

S obzirom na kilometražu, održavanje, stanje i opremu mislim da je fer cijena...

http://www.njuskalo.hr/chopperi/hyosung-aquila-gv250i-250-cm3-oglas-1123169

e jebi ga..šteta , motor je ko metak..

A je, da.... I fakat mi ga je zao prodati ali moram se zrtvovato za opce dobro Smile Hehe Smile
Kad i ako ga uspijem prodati, nadam se samo da necu biti dugo bez motora... Maksimalno 2 godine nadam se...
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/marksimonrocks
Gost
Gost




Hyosung Aquila GV250i - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250i   Hyosung Aquila GV250i - Page 7 Icon_minitimeuto 12 lis 2010, 12:29

Disko Nindža je napisao/la:
ZIGGY je napisao/la:
Disko Nindža je napisao/la:
Dragi moj, na žalost sam primoran prodati ovu moju ljepotu

S obzirom na kilometražu, održavanje, stanje i opremu mislim da je fer cijena...

http://www.njuskalo.hr/chopperi/hyosung-aquila-gv250i-250-cm3-oglas-1123169

e jebi ga..šteta , motor je ko metak..

A je, da.... I fakat mi ga je zao prodati ali moram se zrtvovato za opce dobro Smile Hehe Smile
Kad i ako ga uspijem prodati, nadam se samo da necu biti dugo bez motora... Maksimalno 2 godine nadam se...

Ne bih sad htio ureći, ali danas prodati motor je jaaaako teško.Ovi što čitaju oglase ionako rade na shemu zamjena pa ko kome gori utrapi ili manje nadoplati.
Čak štoviše da si ga izrezao i nakeljio par kosturskih glava, trke do poda, mačevi i križevi možda bi ga i prodao lako , ali za ovakav ne taknuti..želim ti puno sreće i uspjeha.E da , nemoj da eventualna prodaja završi i odlaskom sa foruma.

Puno sreće..
[Vrh] Go down
Disko Nindza
man
man
Disko Nindza


Broj postova : 220
Godina imam : 40
Prebivalište : Zagreb
Vozim : U tranziciji
Na forumu od : 20.08.2009

Hyosung Aquila GV250i - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250i   Hyosung Aquila GV250i - Page 7 Icon_minitimeuto 12 lis 2010, 12:33

ZIGGY je napisao/la:


Ne bih sad htio ureći, ali danas prodati motor je jaaaako teško.Ovi što čitaju oglase ionako rade na shemu zamjena pa ko kome gori utrapi ili manje nadoplati.
Čak štoviše da si ga izrezao i nakeljio par kosturskih glava, trke do poda, mačevi i križevi možda bi ga i prodao lako , ali za ovakav ne taknuti..želim ti puno sreće i uspjeha.E da , nemoj da eventualna prodaja završi i odlaskom sa foruma.

Puno sreće..

Vidis, ja bas takve nebi gledao Smile Ja volim kad nema previse rezanja, prefarbavanja i jos 100 drugih preinaka Smile ali to sam opet samo ja i moj ukus naravno Smile
Ja sam dodao gore tvornicki sissy i paket treger, i Kamba mi je napravio nosace za bisage. Bisage ne prodajem, jer uistinu gajim nadu da cu kroz godinu - dvije imati mogucnost uzeti opet nesto Smile Hehe Smile
Naravno da nejdem sa foruma Smile Jos uvijek ostaje Piaggio NRG u garazi Very Happy

Hvala Smile
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/marksimonrocks
Disko Nindza
man
man
Disko Nindza


Broj postova : 220
Godina imam : 40
Prebivalište : Zagreb
Vozim : U tranziciji
Na forumu od : 20.08.2009

Hyosung Aquila GV250i - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250i   Hyosung Aquila GV250i - Page 7 Icon_minitimepon 09 svi 2011, 19:16

Ovaj puta je odluka konacna...

http://www.njuskalo.hr/chopperi/hyosung-aquila-gv250i-250-cm3-oglas-1123169
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/marksimonrocks
ninek
man
man
ninek


Broj postova : 249
Godina imam : 56
Prebivalište : Opatija
Vozim : Suzuki VS 600
Na forumu od : 24.06.2009

Hyosung Aquila GV250i - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250i   Hyosung Aquila GV250i - Page 7 Icon_minitimepon 09 svi 2011, 19:45

Disko Nindža je napisao/la:
Ovaj puta je odluka konacna...

http://www.njuskalo.hr/chopperi/hyosung-aquila-gv250i-250-cm3-oglas-1123169


znači rista
nema povratka
prodaja na početku sezone

ajd držim fige sretnice jer svaki bajk nađe novog vlasnika
ja svog onak iz fore držao par mjeseci i otišo od prvog koji ga došo pogledat
nije ni zajaho na njega i pljuno 2700 zato drži cijenu dok ne dođe onaj koji zna i želi taj motor

jedino ak ti je baš frka
al onda moje saučešće stari

Laughing cuga
[Vrh] Go down
http://elbit.hr
Sponsored content





Hyosung Aquila GV250i - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250i   Hyosung Aquila GV250i - Page 7 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Hyosung Aquila GV250i
[Vrh] 
Stranica 7 / 8.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» hyosung aquila gv 250 efi
» Hyosung aquila 250
» Hyosung GV 250 Aquila
» Hyosung Aquila GV250
» Hyosung GV 250 Aquila

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moj bike- "My bike"-
Forum(o)Bir: