Početna stranicaPretraľnikHyosung Aquila GV250i - Page 4 610RegistracijaLogin

 

 Hyosung Aquila GV250i

Go down 
+31
magna
klesoo
calc69
gusgus
tosimoto
Vladek
Jack
DB
oktalz505
jebiki
mrc
zoki-sk
boris1984
Deckardcain
ninek
zeljko0810
skorpac
Bušilica
Emil
hary
Tomo-vz
Virago535
buba
swileni
oluja
oz_skroz13
george
palomas
Krišo
GreatJumbo
Disko Nindza
35 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Autor/icaPoruka
Jack
cro chopper forum
cro chopper forum
Jack


Broj postova : 3028
Godina imam : 57
Prebivalište : Zagreb
Vozim : više ne vozim
Na forumu od : 29.04.2008

Hyosung Aquila GV250i - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250i   Hyosung Aquila GV250i - Page 4 Icon_minitimečet 22 lis 2009, 19:27

Vidim da ljudi imaju problema sa lopovima. . .
pardon, serviserima. . .

ja sam dosao do stvarno odlicnog servisera. . .
tip je genijalac, obozava motore. . .
i svakoga tretira isto. . .
bez obzira dosao ja na Zingu, ili tip prije mene na BMW-u. . .

covjek se zove Zlatko Lisic, zvani Lija. . .

091 254 1126

mozete reci da ste broj dobili od mene, ali nikakova preporuka nije nuzna. . .
ja sam broj dobio od Kamikaze. . .
servis se nalazi u Savskom Gaju, blizu rotora u novom Zagrebu. . .
siguran sam da cete biti zadovoljni. . .
[Vrh] Go down
http://www.alanmatuka.com
Disko Nindza
man
man
Disko Nindza


Broj postova : 220
Godina imam : 40
Prebivalište : Zagreb
Vozim : U tranziciji
Na forumu od : 20.08.2009

Hyosung Aquila GV250i - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250i   Hyosung Aquila GV250i - Page 4 Icon_minitimečet 22 lis 2009, 19:32

Eto, drago mi je da će netko poučen mojim iskustvom ubuduće paziti Smile

Ja sam neki dan otišao do ovih lopova da pitam koja je šema s tim uljem, pa tipa koji je preuzeo motor taman tad nije bilo a drugi ovaj nije htio rasprljati o toj temi. Kaže to nek riješim sa ovim koji je zaprimio motor...

I dođem doma i nazovem ga i ovaj se pravi grbav. Kažem da na koju foru idu unutra 3 litre kad u owners manualu i u podacima na netu, a i sama ekipa koja ima takav motor kaže da nejde više od litre i pol... Na što mi je rekao da više nije siguran, da će provjeriti i javiti mi. A kad sam ga pitao na koju foru je u računu 1.7 sati mehaničara čije ruke su 220kn/h + PDV onda je rekao da to propisuje Hyosung. Opet laže... Ja mu kažem da nisu bili fer prema meni, a on će meni da to nisu cijene samo za mene nego za sve. Dobro ako su za sve zašto mi onda nakon što sam 5 puta pitao kolko će to koštati 5 puta dobio odgovor 700 kn a na kraju račun 900?? Ako su za sve, kako to da odjednom više nije siguran kolko ulja ide u motor. Ako su to cijene za sve, kako to da kod njih Hyosung propisuje 1.7 sati posla mehaničara, u šopu par minuta dalje cjelokupan servis sa izmjenom 2l ulja i 1h mehaničara košta 420kn, a servis 30km dalje ima gratis ruke???!!!

Ma... Naguzili me... Najžalosnije je to što takve lopine to redovito rade i nitko im ne može stati na kraj... Ljudi ih se boje prijaviti, nitko ne poduzima ništa...
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/marksimonrocks
Disko Nindza
man
man
Disko Nindza


Broj postova : 220
Godina imam : 40
Prebivalište : Zagreb
Vozim : U tranziciji
Na forumu od : 20.08.2009

Hyosung Aquila GV250i - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250i   Hyosung Aquila GV250i - Page 4 Icon_minitimečet 22 lis 2009, 19:34

DB je napisao/la:
E da, zaboravio sam reći da mi je tvoja orlica mrak..aquila mi je bila u užem izboru kod kupnje! Ali eto sudba je htjela da me spoji sa mojim Jinom pa nisam u Vašem klubu :lol:
Boja mi se skroz sviđa..daje mu neku osobnost dobar

Hvala Smile
Ja sam nešto bio skeptičan oko boje iz početka, ali kad sam je prvi puta ugledao uživo skeptičnost ko da nije niti postojala Smile hehehehe Smile
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/marksimonrocks
Disko Nindza
man
man
Disko Nindza


Broj postova : 220
Godina imam : 40
Prebivalište : Zagreb
Vozim : U tranziciji
Na forumu od : 20.08.2009

Hyosung Aquila GV250i - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250i   Hyosung Aquila GV250i - Page 4 Icon_minitimečet 22 lis 2009, 19:36

Hvala Jack!

Budemo prema super ideji Tome-VŽ napravili nekakvu temu gdje će ljudi izmnjenjivati "iskustva" sa servisima, tamo će ljudi ostavljati kontakte kvalitetnih mehaničara i jedni drugima davati korisne savjete o popravku i održavanju motora.
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/marksimonrocks
Jack
cro chopper forum
cro chopper forum
Jack


Broj postova : 3028
Godina imam : 57
Prebivalište : Zagreb
Vozim : više ne vozim
Na forumu od : 29.04.2008

Hyosung Aquila GV250i - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250i   Hyosung Aquila GV250i - Page 4 Icon_minitimečet 22 lis 2009, 20:45

Disko Nindža je napisao/la:
Hvala Jack!

Budemo prema super ideji Tome-VŽ napravili nekakvu temu gdje će ljudi izmnjenjivati "iskustva" sa servisima, tamo će ljudi ostavljati kontakte kvalitetnih mehaničara i jedni drugima davati korisne savjete o popravku i održavanju motora.

takova tema sa serviserima je vec bila u rubrici tehnika. . .
no, mozda bi ju trebalo obnoviti, ili aktualizirati. . .

a ovo s prijavljivanjem. . .
ne kuzim, tko ih se boji. . .
pa za prijaviti samo trebas znati standardnu proceduru. . .

imam prilicno iskustva sa neprofesionalnoscu lokalnih dilera, svih vrsta. . .
jednom sam se mjesecima morao navlaciti sa pretstavnikom za Polaroid. . .
nisu imali pojma o onom sto prodaju, bili su lijeni i svaka narudjba koju sam dao im je bila premala ili neisplativa. . .
drugim rijecima bili su hrpa dreka. . .
pa sam kontaktirao centar za Evropu u Niskozemskoj, i zatim jedan u GB. . .
otkuda su im prvo naredili da prime svaku moju narudjbu, bez obzira na velicinu. . .
a zatim su im uzeli zastupnistvo. . .
pa su u fotografskim krugovima pricalo kako je ' Matuka, onaj koji je zivio u Londonu, po Zagrebu poceo raditi reda i zatvarati ducane '
ha ha koja glupost
[Vrh] Go down
http://www.alanmatuka.com
Disko Nindza
man
man
Disko Nindza


Broj postova : 220
Godina imam : 40
Prebivalište : Zagreb
Vozim : U tranziciji
Na forumu od : 20.08.2009

Hyosung Aquila GV250i - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250i   Hyosung Aquila GV250i - Page 4 Icon_minitimečet 22 lis 2009, 20:56

Imao sam sličan slućaj sa vrlo skupim gitarskim pojačalom... Koje je bilo više od 2 mjeseca u Sloveniji na servisu da bi mi ga vratili nepopravljenoga sa konstatacijom da je sve u redu. A na moje objašnjenje kvara, da se on ne čuje odma, nego nakon pola sata sviranja kad krene i ne prestaje, dobio sam odgovor da pojačala servisiraju elektroničari a ne gitaristi. Na što sam digao cijeli Peavey na globalnoj razini na noge. Na svu sreću poduzetni Amerikanci su osobno kontaktirali predsstavnika za Europu čiji je jedan telefonski poziv omogućio da dobim novo pojačalo. Vlasnik dučana di sam kupio pojačalo me još dan danas ne može smisliti ali kaj da mu radim... Imao je sreće kaj mu nitko nije oduzeo koncesiju.

A za ovo ću vidjeti... Jer ako jedan shop naračuna sat vremena ruku mehaničara, drugi gratis, te ako oba za servis ovlašćuje Eurorent, onda mi ne mogu govoriti da njima Hyosung propisuje normu od 1.7 sati rada prilikom prvog servisa.
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/marksimonrocks
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Hyosung Aquila GV250i - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250i   Hyosung Aquila GV250i - Page 4 Icon_minitimečet 22 lis 2009, 21:02

Norma vjerojatno i je 1,7 sati, ali bi oni za to vrijeme trebali detaljno pregledati kompletni motor...

Naravno da ne urade gotovo ništa od toga, osim što zaračunaju i malo više...
[Vrh] Go down
Disko Nindza
man
man
Disko Nindza


Broj postova : 220
Godina imam : 40
Prebivalište : Zagreb
Vozim : U tranziciji
Na forumu od : 20.08.2009

Hyosung Aquila GV250i - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250i   Hyosung Aquila GV250i - Page 4 Icon_minitimečet 22 lis 2009, 21:04

Ma 100% sam siguran da ništa nisu napravili... Pogotovo kad mi je tip rekel da se vozil 4 -5 km i da je sve u redu, a na cajgeru je 900 metara više neg kad sam ga ostavil...
Meni kompletan motor škripi na malim brzinama. I zamolil sam da to prekontroliraju i rekli su da je to sve u redu, kao da škripe kočnice... Ali nije to, pakne te nove original od Hyosunga štružu i škripe, totalno drugačiji zvuk... Ma...
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/marksimonrocks
Jack
cro chopper forum
cro chopper forum
Jack


Broj postova : 3028
Godina imam : 57
Prebivalište : Zagreb
Vozim : više ne vozim
Na forumu od : 29.04.2008

Hyosung Aquila GV250i - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250i   Hyosung Aquila GV250i - Page 4 Icon_minitimečet 22 lis 2009, 21:37

Disko Nindža je napisao/la:
Ma 100% sam siguran da ništa nisu napravili... Pogotovo kad mi je tip rekel da se vozil 4 -5 km i da je sve u redu, a na cajgeru je 900 metara više neg kad sam ga ostavil...
Meni kompletan motor škripi na malim brzinama. I zamolil sam da to prekontroliraju i rekli su da je to sve u redu, kao da škripe kočnice... Ali nije to, pakne te nove original od Hyosunga štružu i škripe, totalno drugačiji zvuk... Ma...

ma, ajde ti lijepo do Lije. . .
a ako ne budes zadovoljan placam biru. . .
rijetko kada stavim ruku u vatru za nekoga, ali za njega znam da mogu. . .
[Vrh] Go down
http://www.alanmatuka.com
buba
cro chopper forum
cro chopper forum
buba


Broj postova : 2353
Godina imam : 47
Prebivalište : Ozalj
Vozim : Shadow VT 750
Na forumu od : 18.05.2008

Hyosung Aquila GV250i - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250i   Hyosung Aquila GV250i - Page 4 Icon_minitimečet 22 lis 2009, 22:03

Jack je napisao/la:
Disko Nindža je napisao/la:
Ma 100% sam siguran da ništa nisu napravili... Pogotovo kad mi je tip rekel da se vozil 4 -5 km i da je sve u redu, a na cajgeru je 900 metara više neg kad sam ga ostavil...
Meni kompletan motor škripi na malim brzinama. I zamolil sam da to prekontroliraju i rekli su da je to sve u redu, kao da škripe kočnice... Ali nije to, pakne te nove original od Hyosunga štružu i škripe, totalno drugačiji zvuk... Ma...

ma, ajde ti lijepo do Lije. . .
a ako ne budes zadovoljan placam biru. . .
rijetko kada stavim ruku u vatru za nekoga, ali za njega znam da mogu. . .

jel dijelite pola pola, ili, nakon tvoje priche vech razmishljam da mu odpeljam ispravan motor, samo da ga pregleda lol!






of
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/mogilamk/
Disko Nindza
man
man
Disko Nindza


Broj postova : 220
Godina imam : 40
Prebivalište : Zagreb
Vozim : U tranziciji
Na forumu od : 20.08.2009

Hyosung Aquila GV250i - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250i   Hyosung Aquila GV250i - Page 4 Icon_minitimečet 22 lis 2009, 22:11

Jack je napisao/la:

ma, ajde ti lijepo do Lije. . .
a ako ne budes zadovoljan placam biru. . .
rijetko kada stavim ruku u vatru za nekoga, ali za njega znam da mogu. . .

Trenutno sam u besparici a i motor ide za koji dan u hibernaciju Smile
Na proljeće će na jedan sistematski Smile
Ja u biti imam čovjeka koji će mi servisirati motor, ali sam radi te proklete garancije išao u ovlašteni servis.

Svejedno hvala na prijedlogu!
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/marksimonrocks
skorpac
cro chopper forum
cro chopper forum
skorpac


Broj postova : 597
Godina imam : 49
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Aquila custom
Na forumu od : 19.06.2008

Hyosung Aquila GV250i - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250i   Hyosung Aquila GV250i - Page 4 Icon_minitimepet 23 lis 2009, 23:31

Lija je zakon Smile, skoro pa smo oboje Magistrirali na mojoj Aquili Very Happy .. doista nije skup, a prva je ljudina.

Sad mi je prije neki dan složio db killere za dva topa .. za siću, ali doslovno za siću, a motor je sad tih, ali glasan Smile ... ima zvuk, ali ne ubija kao bez db killera.
[Vrh] Go down
http://skorpac.daportfolio.com/
Disko Nindza
man
man
Disko Nindza


Broj postova : 220
Godina imam : 40
Prebivalište : Zagreb
Vozim : U tranziciji
Na forumu od : 20.08.2009

Hyosung Aquila GV250i - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250i   Hyosung Aquila GV250i - Page 4 Icon_minitimened 03 sij 2010, 15:25

Jel zna itko kaj se sa Dudom i njegovim dučanom / servisom dogodilo?
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/marksimonrocks
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

Hyosung Aquila GV250i - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250i   Hyosung Aquila GV250i - Page 4 Icon_minitimepon 04 sij 2010, 07:56

Disko Nindža je napisao/la:
Jel zna itko kaj se sa Dudom i njegovim dučanom / servisom dogodilo?

Zatvorena je radnja.
[Vrh] Go down
Disko Nindza
man
man
Disko Nindza


Broj postova : 220
Godina imam : 40
Prebivalište : Zagreb
Vozim : U tranziciji
Na forumu od : 20.08.2009

Hyosung Aquila GV250i - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250i   Hyosung Aquila GV250i - Page 4 Icon_minitimepon 04 sij 2010, 21:10

Vladek je napisao/la:
Disko Nindža je napisao/la:
Jel zna itko kaj se sa Dudom i njegovim dučanom / servisom dogodilo?

Zatvorena je radnja.


Sad Crying or Very sad
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/marksimonrocks
Disko Nindza
man
man
Disko Nindza


Broj postova : 220
Godina imam : 40
Prebivalište : Zagreb
Vozim : U tranziciji
Na forumu od : 20.08.2009

Hyosung Aquila GV250i - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250i   Hyosung Aquila GV250i - Page 4 Icon_minitimečet 28 sij 2010, 15:13

Stigli dijelovi. Jedva čekam da zmontiram to Smile

Paket treger je ogroman, stvarno se nisam nadal da je to tolko veliko!

Hyosung Aquila GV250i - Page 4 DSC01459

Hyosung Aquila GV250i - Page 4 DSC01460

Hyosung Aquila GV250i - Page 4 DSC01461

Moram reći da je ovo stiglo rekordno brzo u odnosu na sve što sam ikada naručivao preko interneta.
Kupljeno 20.1., u Seoulu ocarinjeno 21.1., u Zageb stiglo 26.1., 27.1. je stigla obavijest da dođem po to na carinu, 28.1. 9.30 prije podne u mom stanu Smile
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/marksimonrocks
tosimoto
man
man
tosimoto


Broj postova : 253
Godina imam : 59
Prebivalište : Beli Manastir
Vozim : Aprilia SL 1000 Falco, Daelim NS 125 DLX
Na forumu od : 20.12.2009

Hyosung Aquila GV250i - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250i   Hyosung Aquila GV250i - Page 4 Icon_minitimečet 28 sij 2010, 19:22

svaka cast dobar Koliko para te to izašlo ukupno
[Vrh] Go down
http://www.bikermotoshop.com/shop/specials.php
Disko Nindza
man
man
Disko Nindza


Broj postova : 220
Godina imam : 40
Prebivalište : Zagreb
Vozim : U tranziciji
Na forumu od : 20.08.2009

Hyosung Aquila GV250i - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250i   Hyosung Aquila GV250i - Page 4 Icon_minitimečet 28 sij 2010, 20:15

A ukupno oko 1370 kuna.

989 kuna je cijena ovog dvoje sa poštarinom (ko mi kriv kaj sam se predomišljal, sissy je još prije mjesec i nešto bio 100 kuna jeftiniji).

Pay Pal ima malo retardirani kurs, "kao" nemaju proviziju, ali nepovoljnijim kursom oderu kojih 3,5% extra na cijenu pa me ispalo 1025kn.

Striček mi je danas to carinil ko da vrijedi 1000 kuna, pa je bilo 50 kuna carine i 243 kune PDV-a + još nekakvih 36.6 kuna za nemam pojma kaj, valda troškovi carinjenja (jadni, što se narade) + još 5 fantomskih kuna koje nemam niti na bilo kakvom računu ali su mi uredno naplaćeni kod preuzimanja paketa. A prije svega sam platio 10 kuna poštaru koji mi je donio na adresu komad papira na kojem piše da trebam na carinu dostaviti račun ili bilo kakav dokument (screen shot, e-mail) na kojem piše kaj sam kupil i kolko sam platil, kao i potvrdu od PayPala da je plačeno. Budući da se ne znaju korisitti e-mailom mora se sve to faksirati, a budući da živim u Zagrebu došao sam osobno po to, unatoč tome što je adresa za dostavu Križevačka... A da sam htio da mi to dostave u Križevce kako i piše na paketu, onda bi morao platiti još poštarinu do Križevaca koju nisam niti htio saznati kolka je..

Ali u svakom slućaju mislim da je jako povoljna kupovina, s obzirom da samo Sissy kod našeg vrlog zastupnika košta 1440 kuna. Isti taj sissy koji sad košta oko 360 kuna na hyosungsourceu.

Eto, ako će još netko kupovati nešto "skuplje" i imati slatke muke po carini pa da zna kaj mu je raditi Smile
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/marksimonrocks
tosimoto
man
man
tosimoto


Broj postova : 253
Godina imam : 59
Prebivalište : Beli Manastir
Vozim : Aprilia SL 1000 Falco, Daelim NS 125 DLX
Na forumu od : 20.12.2009

Hyosung Aquila GV250i - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250i   Hyosung Aquila GV250i - Page 4 Icon_minitimečet 28 sij 2010, 20:30

hvala na detaljnom odgovoru cheers
[Vrh] Go down
http://www.bikermotoshop.com/shop/specials.php
tosimoto
man
man
tosimoto


Broj postova : 253
Godina imam : 59
Prebivalište : Beli Manastir
Vozim : Aprilia SL 1000 Falco, Daelim NS 125 DLX
Na forumu od : 20.12.2009

Hyosung Aquila GV250i - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250i   Hyosung Aquila GV250i - Page 4 Icon_minitimepet 29 sij 2010, 13:48

kad bude montirano očekujem neke slike cuga
[Vrh] Go down
http://www.bikermotoshop.com/shop/specials.php
Disko Nindza
man
man
Disko Nindza


Broj postova : 220
Godina imam : 40
Prebivalište : Zagreb
Vozim : U tranziciji
Na forumu od : 20.08.2009

Hyosung Aquila GV250i - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250i   Hyosung Aquila GV250i - Page 4 Icon_minitimepet 29 sij 2010, 13:49

Naravno Smile
Ne bude tako skoro, ali nadam se slijedeći vikend da bude Smile
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/marksimonrocks
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Hyosung Aquila GV250i - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250i   Hyosung Aquila GV250i - Page 4 Icon_minitimepet 29 sij 2010, 14:18

Disko Nindža je napisao/la:

Pay Pal ima malo retardirani kurs, "kao" nemaju proviziju, ali nepovoljnijim kursom oderu kojih 3,5% extra na cijenu pa me ispalo 1025kn.

Very Happy Very Happy Very Happy

To se inače rješava u osobnim postavkama PayPala, tako da odabereš da ti se konverzija valuta računa prema tečajnoj listi tvoje banke, a ne po tečajnoj listi PayPala..

Ako će ti to biti neka utjeha, i ja sam prvih par transakcija napravio sa "krivim" postavkama konverzije, ali sam malo surfao po netu, i saznao gdje griješim!
[Vrh] Go down
Disko Nindza
man
man
Disko Nindza


Broj postova : 220
Godina imam : 40
Prebivalište : Zagreb
Vozim : U tranziciji
Na forumu od : 20.08.2009

Hyosung Aquila GV250i - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250i   Hyosung Aquila GV250i - Page 4 Icon_minitimepet 29 sij 2010, 14:23

Nemoj zezat?!
Nisam znao da je u tome caka!
Embarassed

Probao JESAM prvo sa takvim postavkama raditi, ali nije opće htio raditi. Ne znam jel bio problem u tome što nemam kreditnu nego debitnu karticu i što lovu on potegne sa kunskog tekućeg računa.

Istina, to je bilo prije godinu dana kad sam zadnji puta pokušavao, moram probati opet, možda su nešto promijenili.

Hvala na informaciji! dobar
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/marksimonrocks
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Hyosung Aquila GV250i - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250i   Hyosung Aquila GV250i - Page 4 Icon_minitimepet 29 sij 2010, 14:34

S kreditnom karticom to radi bez problema, a za debitne kartice ne znam! Najbolje je da se informiraš o tome na nekom hr forumu, na temi o PayPalu..

Još ima jedna caka na Hyosungsource - oni nude opciju prikazivanja cijena u kunama, ali tečaj kune kod njih nije tako povoljan, kao kod nas! Zato se prije narudžbe isplati malo računati, koliko bi sve to koštalo u kunama, dolarima ili eurima.

Prošlog ljeta ja sam dosta love uštedio jer sam račun platio u dolarima, a konverzija USD -> kune je obračunata po tečaju Zg banke..
[Vrh] Go down
Disko Nindza
man
man
Disko Nindza


Broj postova : 220
Godina imam : 40
Prebivalište : Zagreb
Vozim : U tranziciji
Na forumu od : 20.08.2009

Hyosung Aquila GV250i - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250i   Hyosung Aquila GV250i - Page 4 Icon_minitimepet 29 sij 2010, 14:37

Pa sad kad sam uzimao sissy i paket treger sam radi probe napravio narudžbu i u dolarima i u kunama i ispadne totalno isto na kraju. Valda radi te konverzije moje. Na kraju kad PayPal kaže kolko će sve koštati...
Sad kopam po PayPalu i nemrem skužiti di se to više mijenja...
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/marksimonrocks
Sponsored content





Hyosung Aquila GV250i - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250i   Hyosung Aquila GV250i - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Hyosung Aquila GV250i
[Vrh] 
Stranica 4 / 8.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Hyosung GV 250 Aquila
» hyosung aquila gv 250 efi
» Moj Hyosung Aquila GV250 EFI
» Hyosung GV 250 Aquila
» Hyosung aquila 650

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moj bike- "My bike"-
Forum(o)Bir: