Početna stranicaPretraľnikkeewaj, ja i putovanja - Page 5 610RegistracijaLogin

 

 keewaj, ja i putovanja

Go down 
+36
klesoo
TommyZG
mavo
merla
poč85
magna
lunaroid
Jack
Zlac
nenad barinić
angusjo
Bosqeto
nikomil1
jebiki
necchi
mustra
Vladek
Lenči
frutkejk
Hedo
Tomo-vz
oktalz505
Suhi
zed12
nyll
pinky
klint.istvud
custom rider
freshman
Dr.Ma$$a
Deckardcain
cro.chopper
Karlo
Safet(y)
krampus13
zdravko
40 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next
Autor/icaPoruka
pinky
cro chopper forum
cro chopper forum
pinky


Broj postova : 2862
Godina imam : 56
Prebivalište : Banja Luka
Vozim : Keeway Cruiser 250
Na forumu od : 23.01.2010

keewaj, ja i putovanja - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 5 Icon_minitimesri 21 ruj 2011, 20:41

Kažem Vam ja Zdravko je živa legenda, stoga oni koji ga nisu upoznali uživo pojma nemaju šta propuštaju...... dobar dobar dobar dancingbanana
[Vrh] Go down
zdravko
man
man
zdravko


Broj postova : 264
Godina imam : 56
Prebivalište : Zagreb
Vozim : keeway supershadow 250 (palim ga na guranje)
Na forumu od : 02.07.2009

keewaj, ja i putovanja - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 5 Icon_minitimečet 22 ruj 2011, 09:52

Moj motor je na servisu,
ja za njega plaćam popu misu.
Teške dane imali smo mi,
bili smo u smotanoj sarmi.

Kinez je to crvene boje,
nerazdvojni smo nas dvoje.
Čoper sa resicama
postojan na nizbrdicama.

Ja i on na putovanjima,
i raznim moto dešavanjima.
Nikad me ostavio nije,
putovanje je to najeftinije.

Prirasto mi srcu mom,
srcu mom viktorijanskom.
Voziću ga do posljednjeg daha,
i zajedničkog kraha.
[Vrh] Go down
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3324
Godina imam : 45
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim crni motor
Na forumu od : 18.03.2008

keewaj, ja i putovanja - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 5 Icon_minitimečet 22 ruj 2011, 09:58

Trebao bi to uglazbiti Very Happy
[Vrh] Go down
krampus13
cro chopper forum
cro chopper forum
krampus13


Broj postova : 645
Godina imam : 59
Prebivalište : zagreb
Vozim : EN 500 vulcan
Na forumu od : 31.05.2010

keewaj, ja i putovanja - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 5 Icon_minitimečet 22 ruj 2011, 09:58

dobar

koja pjesnička duša, da ti nisi neki pisac ili pjesnik pa nam ne želiš otkriti kolko si slavan ...


dobar3 dobar dobar3


a i novi avatar je super dobar4
[Vrh] Go down
Hedo
cro chopper forum
cro chopper forum
Hedo


Broj postova : 3302
Godina imam : 37
Prebivalište : Santa Domenica
Vozim : Cruisera
Na forumu od : 16.07.2009

keewaj, ja i putovanja - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 5 Icon_minitimečet 22 ruj 2011, 11:29

krampus13 je napisao/la:
dobar

koja pjesnička duša, da ti nisi neki pisac ili pjesnik pa nam ne želiš otkriti kolko si slavan ...


dobar3 dobar dobar3


a i novi avatar je super dobar4

pa kad je izašo jel ima di za skinit Question Cool
[Vrh] Go down
krampus13
cro chopper forum
cro chopper forum
krampus13


Broj postova : 645
Godina imam : 59
Prebivalište : zagreb
Vozim : EN 500 vulcan
Na forumu od : 31.05.2010

keewaj, ja i putovanja - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 5 Icon_minitimečet 22 ruj 2011, 15:43

Hedo je napisao/la:
krampus13 je napisao/la:
dobar

koja pjesnička duša, da ti nisi neki pisac ili pjesnik pa nam ne želiš otkriti kolko si slavan ...


dobar3 dobar dobar3


a i novi avatar je super dobar4

pa kad je izašo jel ima di za skinit Question Cool



... moraš češće pratit kulturnoumjetnički progran na TV ... nemoj me glup nemoj me glup nemoj me glup nemoj me glup
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

keewaj, ja i putovanja - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 5 Icon_minitimesub 21 tra 2012, 15:15

znam da je stara tema ali ne znam kako mi je promaknuo *Zdravko* Shocked

toliko sam se ismijao,stvarno je strasan lik,
krivo mi je sto ne mogu da otvorim slike Evil or Very Mad

zna li iko sta je sa Zdravkom i da li je poceo voziti nakon zadnjeg pada Question
[Vrh] Go down
zdravko
man
man
zdravko


Broj postova : 264
Godina imam : 56
Prebivalište : Zagreb
Vozim : keeway supershadow 250 (palim ga na guranje)
Na forumu od : 02.07.2009

keewaj, ja i putovanja - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 5 Icon_minitimesub 21 tra 2012, 17:08

zdrawko je tu , ali mu sezona jos nije pocela.
Potrebno je zamijeniti zadnju gumu, ulje, filter i svjecice i onda krecem na putovanje.
pljuga
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

keewaj, ja i putovanja - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 5 Icon_minitimesub 21 tra 2012, 19:47

zdravko je napisao/la:
zdrawko je tu , ali mu sezona jos nije pocela.
Potrebno je zamijeniti zadnju gumu, ulje, filter i svjecice i onda krecem na putovanje.
pljuga

odlicno,bas mi je drago zbog tebe Very Happy

znaci bit ce novih dogodovstina dancingbanana

putopisi su ti cudo i stvarno bi steta bilo da si *bacio* ovu *nasu drogu* Laughing dobar

koje su nove ture u planu Question
[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

keewaj, ja i putovanja - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 5 Icon_minitimened 22 tra 2012, 00:17

zdravko je napisao/la:
zdrawko je tu , ali mu sezona jos nije pocela.
Potrebno je zamijeniti zadnju gumu, ulje, filter i svjecice i onda krecem na putovanje.
pljuga

cheers dancingbanana dobar3
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

keewaj, ja i putovanja - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 5 Icon_minitimened 22 tra 2012, 00:49

već sam se i ja zapitao
PA GDJE JE NAŠ ZDRAVAC Shocked
[Vrh] Go down
Hedo
cro chopper forum
cro chopper forum
Hedo


Broj postova : 3302
Godina imam : 37
Prebivalište : Santa Domenica
Vozim : Cruisera
Na forumu od : 16.07.2009

keewaj, ja i putovanja - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 5 Icon_minitimened 22 tra 2012, 01:05

iščekujemo nove putopise.. dobar
[Vrh] Go down
krampus13
cro chopper forum
cro chopper forum
krampus13


Broj postova : 645
Godina imam : 59
Prebivalište : zagreb
Vozim : EN 500 vulcan
Na forumu od : 31.05.2010

keewaj, ja i putovanja - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 5 Icon_minitimened 22 tra 2012, 08:28

Bok Zdravac, bok
drago mi je da si s nama dobar požuri napravit taj servis pa da čujemo nove dogodovštine a i da odemo na neku laganu vožnjicu biker2 cuga a možda sator cura sex
[Vrh] Go down
pinky
cro chopper forum
cro chopper forum
pinky


Broj postova : 2862
Godina imam : 56
Prebivalište : Banja Luka
Vozim : Keeway Cruiser 250
Na forumu od : 23.01.2010

keewaj, ja i putovanja - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 5 Icon_minitimened 22 tra 2012, 16:34

VELIKI POZDRAV prijatelju Zdravku i da se ponovo vidimo što prije!!! dancingbanana dobar biker2 cheers
[Vrh] Go down
zdravko
man
man
zdravko


Broj postova : 264
Godina imam : 56
Prebivalište : Zagreb
Vozim : keeway supershadow 250 (palim ga na guranje)
Na forumu od : 02.07.2009

keewaj, ja i putovanja - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 5 Icon_minitimepon 02 srp 2012, 13:01

pozdrav svima eto prisilio se ja da napišđem gdje sam bio i šta sam radio. Svaki dan je za voznju i ne stignem od obaveza i uživanja na motoru sjesti pa napisat. Evo ide prvi putopis u ovoj sezoni. Pa da krenemo.

I
Prema simptomima koji su se pojavili dijagnosticirao sam bolest pod nazivom „kriza srednjih godina“ . Uglavnom kad shvatiš da su najbolje godine nepovratno prošle pokušaš živjeti kao nekad da bi bar dijelić toga vremena zadržao. Cure godine kao pijesak kroz prste, a jedan moj frend mi je rekao da je život rola drek papira. Ispočetka ga ima i teško se okreće, a kasnije je se sve brže odmotava i ponekad pod inercijom odlazi u a da nismo tako ni željeli. Netko kupi štap za pecanje, netko barku, a ja motocikl. Na moju kupnju moja družica ugledavši što sam dovukao u dvorište zaklima glavom i upita me onako malo sarkastični:
-zar će to riješiti tvoju krizu srednjih godina?
-kakva kriza, kakve godine. Pa ja sam ovo kupio da se jeftinije vozim –
-da, da, da pričaj mi o tome, Smile -
Tako je u moje dvorište stigao motocikli koji sam naredne pola godine proučavao i gledao jer nisam imao položenu kategoriju , a i nikada u životu nisam sjeo na motocikl. Uglavnom da skratim, vozačka je došla i ostalo znate do sada.
Motor je povukao za sobom neke stare navike iz djetinjstva. Izvadio sam stare vinil ploče, gramofon. Počeo sam puštati kosu. Nosio sam stare izlizane majce i traperice. Jeo sam prstima, pio iz flaše, ponovo počeo pušiti, a iz šupe sam donio ljepilo te napunio vrećicu i „snifao“. Tu me veće strašno boljela glava. Možda nisam dobro snifao, a vidio sam na televiziji da to stari iskusni rokeri dugih kosa vješto rade pa su poslije u nekom transu. Ja sam odlučio nakon glavobolje odbaciti „lepak“ i ostaviti ga onome čemu služi. Cigareta sam se napušio u par dana toliko da mi se povraćalo tako da sam i njih eliminirao bar dok mi se organizam malo ne oporavi. Pivo mi nije pasalo jer me stalno teralo na mokrenje pa sam prešao na žesticu. Ono, manje ali bolje ljulja.
Nešto me seks u zadnje vrijeme baš ne zanima previše. Ušuljavanje pod ženske skute mi se čini gubitkom vremena, a do seksa mi stalo kao i do prošlogodišnjeg snijega. Vožnja motorom mi se učinila idealnim ako želimo biti malo sami. Čak mi se čini da je bolje i od samog ribolova.
I tako ubijedih sam sebe pa onda i svoje ukućane te bližu i daljnu rodbinu, kumove i frendove da idem na put sa motorom i da me neće biti više od jednog dana. Nakon te izjave pogledi jedni u druge kao ono što mi bi, jesam li puko i što je sljedeće iznenađenje koje im spremam. Mislili su da idem do Kupe oprat noge, prenoćiti i vratim se sutradan no ostavio sam ih u tom uvjerenju.

Mlad sam vozač. Neiskusan na motociklu pa iz toga razloga odlučio sam svoje vještine vožnje motocikla usavršiti, a to sam mogao samo ako bi rute: stan-kafić, stan-posao zamijenio jednom većom rutom u kojoj bi se izmijenili krajolici, staze i vremenski uvjeti na cesti. Takav izazov mi se motao po glavi već duže vrijeme. Sjesti na motor prije svanuća i sići sa njega sa zalaskom sunca, a cijelo vrijeme izmjenjivati krajolike. Stalno novo i još nevoženo. To je ono što mi je trebalo. Mrzim rutine i kolotečine života ipak sam ja u krizi srednjih godina, a to zahtijeva drastične promjene što životnih navika što okoline oko mene. Cijelu godinu stavljao sam na stranu po neku kunu (150 – 250kn /mj.). Došla sezona za voziti motor pa se pojavili i neki dodatni troškovi: zadnja guma, servis membrane fergazera koja je otišla iz ko zna kojih razloga (sigurno od nevoženja  ).
Ušteđevina se nakon toga servisa smanjila:
-guma 330kn
-montaža 150kn
-fergazer 250kn
Olakšao sam svotu za put za 730kn. Preostalo mi nekih 1500kn. Bilo je potrebno dobro isplanirati put i predvidjeti moguće troškove.
Frend mi uvalio mini hd kameru na crash bar motocikla i ukratko objasnio kako se snima i gasi. Tada mi je bilo jasno ali već sutradan ujutro sam pogriješio i umjesto da uključim snimanje ja sam pauziro, a sa odmorom ja sam uključivao snimanje. Ustvari me zbunila signalizacija kamere. Frend mi je ugradio i punjač za kameru. Sastoji se od auto upaljaca za cigarete i usb konektora. Signalizacija je sljedeća, a bitno je napomenuti da na jednom otvoru mogu svijetliti dvije led diode koje se razlikuju samo u kutu gledanja pa tako može svijetliti :
-crvena , ako se puni baterija kamere
-žuta ako je kamera u standby modu
-žuta ne svijetli ako kamera snima, a ako je baterija kamere napunjena onda ne svijetli ništa što je mene ustvari zbunilo. Mislim da je normalno da svijetli bar nešto ako snimate tek toliko da vam javi da ste u „rec“ modu no kinezi su to zamislili na nešto drugačiji način pa eto
Dobio sam i laptop na pozajmicu zbog pravljenja backuup- memori kartice kamere koja je od 16gb i to 2 komada. Nisam znao da ću se vratiti u zagreb sa 80gb materijalom . jbg. Radi se o HD video iako sam frendu govorio da stavi manju rezoluciju jer nije to tako bitno no on je zahtijevao HD video.
Drugi frend mi uvalio mobitel i instaliro track da me moze pratiti preko interneta, a najviše od svega mrzim kad mi zvoni mobitel. Nema mi goreg. Poželim ga prikeljiti na suprotni zid i skakati po njemu do besvjesti no uvijek se suzdržim od toga jer pomislim kako je možda ipak nešto važno i možda me zovu iz neke agencije da mi uruče besplatno krstarenje morima ili me zovu da me obavijeste da sam dobio milju kuna na nekoj igri. Smile Eto zato se javim na mobitel.
I tako umjesto da mi putovanje bude ležerno i opuštajuće meni zakvačili tehniku na motor pa se ti sada brini malo o kameri , a malo o mobitelu.
Od hrane i pića sam ponio :
-sardina konzerve ribice u ulju (jebem te u bulju)
-konzerva graha, kukuruzu i graška
-domaćeg špeka od kuma. Sav se bijeli a takav ja najviše volim
-tost kruh, uvijek svjež (moš si mislit)
-domaće rakije (loza)
Odjeća:
Gaće, hlače, trenirka, majica
Oprema:
-šator 99kn tip iglu, može izdržati manje kiše i lakše puhanje vjetra
-vreća za spavanje 99kn, do -5C
-lovački nož
-malo plinsko kuhalo
-svjetiljka jedna punjiva na ručicu, a druga na uloške
-radio zbog glazbe pred spavanje
Sitnice:
-tel. brojevi bikera sa cro-choper foruma sa google map. Nikad ne znaš što ti se može desiti na putu. Četkica za zube, češalj, igla, konac, šah, domino, reketi za bagminton , masku za ronjenje, boce sa kisikom , pojas za spasavanje, akvarij sa ribicama, papigu i mačka – Peru mog kućnog ljubimca.
E ovo sam malo nakenjao poslije četkice za zube.

-nastavlja se-
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

keewaj, ja i putovanja - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 5 Icon_minitimepon 02 srp 2012, 13:27

bravo zdravko, čekamo nastavak dobar
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

keewaj, ja i putovanja - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 5 Icon_minitimepon 02 srp 2012, 14:04

i primjeto sam da su slike koje si ranije stavljao nestale ( izgleda da upload host na koji si stavio briše fotke) stoga bolje da koristiš https://servimg.com/ regaš se i to je to...... ja ga koristim od samih početaka i šljaka super, eto samo to ...... šteta da gubiš fotografije.
lp
[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

keewaj, ja i putovanja - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 5 Icon_minitimepon 02 srp 2012, 14:20

king king :queen:

Zdravac, nekako gledaj jedno od slijedecih putovanja usmjeriti preko mog kraja (naravno kad sam kod kuce, ne ovdje gdje sam sad) kako bih ti sa velikim zadovoljstvom nadopuni potrosene namirnice i da ti se uzivo zahvalima na ovim tvojim tekstovima koji me neizmjerno uveseljavaju i raduju... dobar3
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
zdravko
man
man
zdravko


Broj postova : 264
Godina imam : 56
Prebivalište : Zagreb
Vozim : keeway supershadow 250 (palim ga na guranje)
Na forumu od : 02.07.2009

keewaj, ja i putovanja - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 5 Icon_minitimepon 02 srp 2012, 14:23

i ja sam to primjetio pa sam odlucio stavljati na photobucket
evo da probam jednu sa putovanja

[img]keewaj, ja i putovanja - Page 5 DSC04615[/img]

ili je mozda bolje ovako

[img]keewaj, ja i putovanja - Page 5 Th_DSC04615[/img]
[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

keewaj, ja i putovanja - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 5 Icon_minitimepon 02 srp 2012, 14:43

..ona prva, veca dobar
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
zdravko
man
man
zdravko


Broj postova : 264
Godina imam : 56
Prebivalište : Zagreb
Vozim : keeway supershadow 250 (palim ga na guranje)
Na forumu od : 02.07.2009

keewaj, ja i putovanja - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 5 Icon_minitimepon 02 srp 2012, 14:56

dobro, primio na znanje. Vjerojatno ce u vecernjim satima i ostali dio foruma naletiti na ovo pa moram nesto pripremiti za sutra. Pokusacu biti kraci i jasniji koliko mogu, a video materijal video-frik od frenda uploada na internet i obraduje s obzirom da ima veliki upload i download, pa iz toga razloga video ce vjerojatno doci na kraju.

bok
I love you
peace

ako nema posta, a u meduvremenu sam nesto napisao onda se edituje i spaja. Jel tako ?! hehehe

KRUŽNA VOŽNJA PO HRVATSKOJ

Trgnuh se iz sna i otresoh glavom pokušavajući odbaciti ružan san. Sjedoh u polumraku svoje sobe. Bacih pogled na drugu stranu kreveta no oči su mi se teško privikavale i morao sam pričekati par sekundi. Ona je spavala. Bilo je jedva prošlo 3 sata. Budio sam se više puta uzastopno i nikako nisam mogao utonuti u čvrst san. Iščekivanje , uzbuđenje, neizvjesnost, dalek put, avantura te pitaj Boga što me sve čeka.
Brijanje lica koje sam mrzio smiješilo mi se iz ogledala. Paralelni svijet i zrcalna slika ovoga moga života sada idu u nekoj drugoj dimenziji možda isto na neko putovanje, ali to ne znam. Zapravo taj jebeni transurfing mi nikada nije sjeo onako kako je trebao. Po nekim teorijama metafizičko prostranstvo svijeta koje je beskrajno dvostruko ogledalo sa bazom varijanti koje je nemoguće izabrati no i nije tako kažu neki znalci. Moguće je odrediti tok svoje sudbine i biti taj koji pomiće pijune na šahovskoj tabli. Ništa nije slučajno. Sinkronicitet , taj tajanstveni suputnik zakona uzročnosti koji objašnjava neobične događaje koji nas svakodnevno prate. Stvarnost koju opisuje sinkronicitet je stvarnost međupovezanosti . Svaki događaj ima utjecaj na sve druge pojave i događaje unutar cjeline svemira. Sam sinkronicitet je vremenska podudarnost dva ili više uzročno nepovezana događaja koji imaju isto ili slično značenje. Ma goni se…
Gdje je sada taj moj put? Koja sam ja varijabla u moru varijabli koje leže na pravcu života? Što će iz svega toga izaći i nastati? `Oću li se živ kući vratiti? Samo su neka pitanja koja su me proganjala to jutro pred ogledalom. Kroz glavu mi zatim prolete slike moje mladosti, moji sretni trenuci, smijeh, rođendan, školski dani, rođenje djece, moja ljubav koja spava kao princeza i čeka moj poljubac. Zatim slike mojih frendova koji su me tapšali po ramenu dajući mi potstrek da odem na put, a bilo je i onih koji su me odgovarali. Imam tremu, zaključih na kraju i malo me prpa. Dobro , trgnuh jednu ljutu tek da mi procilkulira krv. Trgnuh još jednu za drugu nogu da ne šepam. U ustima osjetih suhoću, a grlo mi se steglo. Natočih čašu piva. Ispijem do dna. Da odustanem?- upiath se poluglasno –ne, nema smisla sada.
Pokupim stvari i opremim motor te polako krenuh svojom ulicom što sporije u nadi da će me ona zadržati i odgovoriti od lude zamisli. U glavi mi se vrtila stvar od Azre – 041.
Kada zagreb izranja iz sna
Cekaju ga konduktera dva
Da ih povede na remizu
Da razbiju lozom krizu
Kada zagreb izranja iz sna
Nigdje nema vise frikova
Nema vise frikova
Kada zagreb izranja iz sna
Stara cesta prema Karlovcu. Uvijek sam volio voziti sporednim cestama. Uvijek sam volio promatrati kuće, krajolike, ljude , dvorišta i stati popiti kavu u lokalnoj krčmi. Na motoru i baš ne mogu uživati u krajoliku, a ta jebena kaciga na glavi je prava muka. Isto kao da pticu u kavezu zavežete na krilo aviona i izvedete ju u šetnju, kao da psa sa zaštitnom košaricom izvedete na livadu i bacate mu lopticu. Kaciga uskračuje potpuni ugođaj vožnje, a trebao bi nabaviti onaj šljem što ga nose, vidio sam. Samo reče netko da nema homologacije i certifikata pa je kažnjivo nositi ga? Ne znam, nisam baš upućen u mnogo čega ali eto za sada ovako.
Mislio sam da kamera snima, al ne snima. Ja sam ju ustvari ugasio misleći da sam ju upalio. Što zbog neznanja, što zbog misli koje me vuku na drugu stranu, a i što zbog nezainteresiranosti. Sunce je polako izlazilo i zrake su obasjavale nebo koje je obećavalo lijep dan. Prva postaja Jarče Polje. Jutarnja kava i prvi dojmovi uz auto-kartu. Prije sjedanja nasuprot motocikla palim snimanje kamere misleći da ju ustvari gasim. Snimam se ne znajući to. Srčem kavu, trgnem lozu, povlačim dim. Pa ponovo ukrug. Srčem kavu, trgnem lozu, uvlačim dim. Srčem kavu, dižem ruku i zovem konobaricu jer nemam više loze, povlačim dim i gasim cigaretu. Palim drugu. Kašljem. Kašljem. Izvlačim šlajm. Provrtim ga u ustima i napravim kuglu sa jezikom te ga ispaljujem u smijeru pataka koje plutaju na rijeci Dobri tu odma ispod mojih nogu. Promašujem . U međuvremenu stiže loza. Plaćam. Stoječki ispijam i krećem dalje.

ovako su me pratili od kuće na webu

zg-jarce polje


EveryTrail - Find trail maps for California and beyond

napomena
klikni na x na onu jebenu statistiku koju neznam kako da maknem iz videa Smile
-nastavlja se-


Zadnja promjena: zdravko; čet 30 kol 2012, 21:04; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
pinky
cro chopper forum
cro chopper forum
pinky


Broj postova : 2862
Godina imam : 56
Prebivalište : Banja Luka
Vozim : Keeway Cruiser 250
Na forumu od : 23.01.2010

keewaj, ja i putovanja - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 5 Icon_minitimepon 02 srp 2012, 20:13

Pozdrav i to VELIKI brate Zdravko, dobar rendeer ako ne prije nadam se da ćemo se vidjeti ponovo pred Faak am See, kao i prošle godine, i mogu ti reći da ti je mašinka extra... Jako bih te voliovidjeti u Vodicama na Dalmatini! Pozz rendeer
[Vrh] Go down
zdravko
man
man
zdravko


Broj postova : 264
Godina imam : 56
Prebivalište : Zagreb
Vozim : keeway supershadow 250 (palim ga na guranje)
Na forumu od : 02.07.2009

keewaj, ja i putovanja - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 5 Icon_minitimepon 02 srp 2012, 20:34

a kad je to??
vodice su jako skupe čuo sam da je piva 30kn??
nisi me zvao ove godine do brata u austriju na harley fest Sad
[Vrh] Go down
angusjo
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 7
Godina imam : 35
Prebivalište : Žepče
Vozim : VN 900
Na forumu od : 26.03.2012

keewaj, ja i putovanja - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 5 Icon_minitimepon 02 srp 2012, 22:04

Zanimljivo za čitati do bola!....iščekivanje nastavka, i to s većim nestrpljenjem nego što je to bilo s novim epozodama Sons of Anarchy - a. svaka čast! ribic
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

keewaj, ja i putovanja - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 5 Icon_minitimeuto 03 srp 2012, 10:03

zdravko je napisao/la:
a kad je to??
vodice su jako skupe čuo sam da je piva 30kn??
nisi me zvao ove godine do brata u austriju na harley fest Sad

https://cro-chopper.forumcroatian.com/t12909-dalmatina-5-okupljanje-forumasa-u-vodicama-2012
[Vrh] Go down
Sponsored content





keewaj, ja i putovanja - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: keewaj, ja i putovanja   keewaj, ja i putovanja - Page 5 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
keewaj, ja i putovanja
[Vrh] 
Stranica 5 / 12.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» putovanja
» Chopperi i putovanja
» Planovi putovanja u 2016. godini

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Putovanja & druženja & putopisi & video-
Forum(o)Bir: