Početna stranicaPretraľnikMoja zvjerka - aquila 650 - Page 4 610RegistracijaLogin

 

 Moja zvjerka - aquila 650

Go down 
+21
jazzy-d
cro.chopper
nyll
magna
medo
Mr.DJ
cikamiroslav
Emil
GIBO56
Bosqeto
LenaXP
palomas
webrider
pinky
bananajoe
Hedo
zed12
swileni
zgrdic
Karlo
mbani83
25 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
mbani83
cro chopper forum
cro chopper forum
mbani83


Broj postova : 668
Godina imam : 54
Prebivalište : split
Vozim : čong-čonga
Na forumu od : 28.02.2010

Moja zvjerka - aquila 650 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Moja zvjerka - aquila 650   Moja zvjerka - aquila 650 - Page 4 Icon_minitimeuto 08 vel 2011, 22:22

Kaže mi frend da zbog prenapregnutosti remena dolazi do većeg opterećenja između remenice i osovine tako da dolazi do zračnosti ( a nešto kad krene onda krene ) tako da dolazi di glodanja osovine i remenice zbog toga što je cementiranje samo površinski a ispod toga je obični čelik.
[Vrh] Go down
mbani83
cro chopper forum
cro chopper forum
mbani83


Broj postova : 668
Godina imam : 54
Prebivalište : split
Vozim : čong-čonga
Na forumu od : 28.02.2010

Moja zvjerka - aquila 650 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Moja zvjerka - aquila 650   Moja zvjerka - aquila 650 - Page 4 Icon_minitimesri 16 vel 2011, 22:00

Šta kažete na kemiju da aqila ide na lanac??? scratch
Moja zvjerka - aquila 650 - Page 4 Fotografija-0076

Našao sam (sasvim slučajno ) zupčanik koji paše na osovinu pa gledam kako iskemijat jer mi se nikako ne da pomisao o rastavljanju mašine.
Obašao sam par tokara da vidim nešto iskemijat s postojećom osovinom ali ništa za sad , pa sam slučajno otkrio i zupčanik.
Najveći je problem što se mora rastavit cila mašina u proste faktore da se dođe do osovine. Razz
A to mi ostaje kao jedina opcija ako ne smislim nešto drugo ...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Moja zvjerka - aquila 650 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Moja zvjerka - aquila 650   Moja zvjerka - aquila 650 - Page 4 Icon_minitimepon 21 vel 2011, 00:23

Nebi htio da te bediram ali ...

malo da ti popravimo raspoloženje..
[Vrh] Go down
mbani83
cro chopper forum
cro chopper forum
mbani83


Broj postova : 668
Godina imam : 54
Prebivalište : split
Vozim : čong-čonga
Na forumu od : 28.02.2010

Moja zvjerka - aquila 650 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Moja zvjerka - aquila 650   Moja zvjerka - aquila 650 - Page 4 Icon_minitimepon 21 vel 2011, 12:23

Vidio si zupčanik koji paše na osovinu u mom zadnjem postu ? Sada sam u nekoj fazi izrade da taj zupčanik zavarim na remenicu ...pa ako ...

Obilazeći meštre došao do rezultata da se ovaj materijal ne smije varit jer dolazi do popuštanja materijala i vrlo lake mogućnosti pucanja. Razz

Još nešto:Prilikom gledanja kako paše lančanik vidio da mašina nije uopće centrirana tj. kada pogledaš lančanik ( smontiran na osovini ) smjer mu tuče u središte zadnje gume.
Pa ti kupuj korejca.... sex
Kad ovo riješim ( a još gledam kako ) ide na bubanj ...
kRmko je zakon.... dancingbanana
[Vrh] Go down
mbani83
cro chopper forum
cro chopper forum
mbani83


Broj postova : 668
Godina imam : 54
Prebivalište : split
Vozim : čong-čonga
Na forumu od : 28.02.2010

Moja zvjerka - aquila 650 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Moja zvjerka - aquila 650   Moja zvjerka - aquila 650 - Page 4 Icon_minitimepon 04 tra 2011, 21:58

Jučer napravio đir od nekh 200 km imogu reć da je skroz drugi motor , nema više onih vibracija niti treskanja pri kretanju tako da je sada (bar mi se tako čini) sve ok. Very Happy
Usput sam mu montirao đirometar i ne šljaka ... Razz
Bio mi frend koji se razumi u elektroniku i kaže da je u pitanju napon bobine (na krmku radi bez greške) da kod čon-čonga bobina pulsira na plus napon dok 99% drugih motora i auta radi na minus napon za koji je i predviđen sam đirometar . Razz
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4405
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Moja zvjerka - aquila 650 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Moja zvjerka - aquila 650   Moja zvjerka - aquila 650 - Page 4 Icon_minitimeuto 05 tra 2011, 08:32

mbani83, nije da te želim učiti nešto, ali kod tvoje Aquile do kvara je očigledno došlo iz razloga sasvim nestručnog održavanja i korištenja motora, i to kroz duže vremensko razdoblje..

Pogonski remen bio je previše napet, spominješ udaranje, vibracije i treskanje kod starta... I raniji vlasnik, kao i ti, vozili ste se tako dugo, dok nešto nije popustilo ili se razlokalo od preopterećenja. I sad je na kraju za sve "kriv" korejac, čong-čong i t.d.

Danas se na internetu mogu vrlo lako pronaći uputstva za korisnike, pa čak i manuali za servisere, gotovo za svaku tehničku stvar. Ako nekome tehnika i održavanje već nije jača stvar u životu, onda postoje servisi i majstori....

Ja poznajem jednog vlasnika japanske marke motora, koji se spremao na put sa ženom, a lanac je toliko prešpanao, da je po putu uspio uništiti i selenske blokove u zadnjim vilicama motora, plus pogonski dio motora. Očigledno je da je kvar izazvan zbog elementarnih stvari oko korištenja, a ne zbog branda ili tvornice čiji je to motor...
[Vrh] Go down
mbani83
cro chopper forum
cro chopper forum
mbani83


Broj postova : 668
Godina imam : 54
Prebivalište : split
Vozim : čong-čonga
Na forumu od : 28.02.2010

Moja zvjerka - aquila 650 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Moja zvjerka - aquila 650   Moja zvjerka - aquila 650 - Page 4 Icon_minitimeuto 05 tra 2011, 10:49

palomas je napisao/la:
mbani83, nije da te želim učiti nešto, ali kod tvoje Aquile do kvara je očigledno došlo iz razloga sasvim nestručnog održavanja i korištenja motora, i to kroz duže vremensko razdoblje..

Pogonski remen bio je previše napet, spominješ udaranje, vibracije i treskanje kod starta... I raniji vlasnik, kao i ti, vozili ste se tako dugo, dok nešto nije popustilo ili se razlokalo od preopterećenja. I sad je na kraju za sve "kriv" korejac, čong-čong i t.d.

Danas se na internetu mogu vrlo lako pronaći uputstva za korisnike, pa čak i manuali za servisere, gotovo za svaku tehničku stvar. Ako nekome tehnika i održavanje već nije jača stvar u životu, onda postoje servisi i majstori....

.

Jednostavno sve primjedbe daješ u servis ... dok je pod garancijom.
Stoga ostaje ili da prijašnji vlasnik nije imao pojma ili da je u dogovoru sa serviserom zakrpio i proslijedio dalje...

Ja sam pogonski remen popustio na zadnje šarafe za 3/4 kruga tako da je pogonski remen (bar po mom mišljenju) normalno zategnut .
U principu kada dođe novi motor u konteneru ta remenica je tvornički stegnuta i motor je u rami na svom mjestu.
Jedino što je posao servisera da postavi volan prednje i zadnje felge koje se centriraju i zatežu prema specifikacijama , ulije ulje ....

Po tome znači da je tvornica zavidala motor na ramu i zatrgla pogonsku remenicu (koja je proklapala).
Ja sam mišljenja , također i tokar koji mi je radio kemiju , da je matica koja steže remenicu bila slabo stegnuta tako da je vremenom došlo do lupkanja i oštećivanja. Također mi kaže tokar da je vrlo kvalitetan materijal od čega je napravljena remenica i osovina .
Također smo mišljenja da je u pitanju samo pritegnitost remena onda bi se to odrazilo na ležajeve a ne na osovinu ...
[Vrh] Go down
mbani83
cro chopper forum
cro chopper forum
mbani83


Broj postova : 668
Godina imam : 54
Prebivalište : split
Vozim : čong-čonga
Na forumu od : 28.02.2010

Moja zvjerka - aquila 650 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Moja zvjerka - aquila 650   Moja zvjerka - aquila 650 - Page 4 Icon_minitimesri 13 tra 2011, 12:40

Moja zvjerka - aquila 650 - Page 4 Fotografija-0077

Postavio sam neki prije par dana đirometar i nikako da profunkcionira. Prije mjesec dana kada sam ga isprobao na krmku radio je skroz ok dok na aquili neće.
Došao mi je frend u pomoć, stavljao dodatno još neku elektroniku i ništa .... Razz

Ima li ko kakvu ideju za spajanje, kaže frend da je stvar u struji jer da krmko ima struju gdje je bobina stalno pod naponom dok kod aquile kompjuter rikta struju tj. da bobina nema struje dok ne dođe vrijeme da baci iskru pa zbog toga đirometar ne može pravilno mjerit okretaje...
[Vrh] Go down
mbani83
cro chopper forum
cro chopper forum
mbani83


Broj postova : 668
Godina imam : 54
Prebivalište : split
Vozim : čong-čonga
Na forumu od : 28.02.2010

Moja zvjerka - aquila 650 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Moja zvjerka - aquila 650   Moja zvjerka - aquila 650 - Page 4 Icon_minitimesri 15 lip 2011, 21:22

Bog ekipa!!!
Evo da se javim da ne bude forum hvale svoga ljubimca evo i malo o kvarovima ( pošto svi pišu o sređivanju i šminkanju).

Poslije prve veće ture sa ćon-ćongom ( moto susret Đakovo i 1200 km. ) opet problemi ...
Procurila prva forćela te zamastila disk i pločice , motor počeo balit ulje na spoju cijevi imberlaufa i dekla motora , propale gume što stoje na krajevima zadnjih amorizera tako da je putem nazad počeo štosovati zadnji kraj ( preko bosne rupa ko u priči ).

Najveći problem je to da njie forčela (prednji tub ) procurila zbog semeringa nego je došlo do oštećenja tuba tj. pojavio se jedan uzdužni friž tako da je iz toga razloga počelo curiti ulje tj. semerig je uredu ...
Sada ostaje problem kako riješiti stvar oštećenja tuba ... Razz
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Moja zvjerka - aquila 650 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Moja zvjerka - aquila 650   Moja zvjerka - aquila 650 - Page 4 Icon_minitimepet 17 lip 2011, 01:54

mbani83 je napisao/la:
Bog ekipa!!!
Evo da se javim da ne bude forum hvale svoga ljubimca evo i malo o kvarovima ( pošto svi pišu o sređivanju i šminkanju).

Poslije prve veće ture sa ćon-ćongom ( moto susret Đakovo i 1200 km. ) opet problemi ...
Procurila prva forćela te zamastila disk i pločice , motor počeo balit ulje na spoju cijevi imberlaufa i dekla motora , propale gume što stoje na krajevima zadnjih amorizera tako da je putem nazad počeo štosovati zadnji kraj ( preko bosne rupa ko u priči ).

Najveći problem je to da njie forčela (prednji tub ) procurila zbog semeringa nego je došlo do oštećenja tuba tj. pojavio se jedan uzdužni friž tako da je iz toga razloga počelo curiti ulje tj. semerig je uredu ...
Sada ostaje problem kako riješiti stvar oštećenja tuba ... Razz

Ideeeeš..stvarno te neće i neće.. Razz
[Vrh] Go down
mbani83
cro chopper forum
cro chopper forum
mbani83


Broj postova : 668
Godina imam : 54
Prebivalište : split
Vozim : čong-čonga
Na forumu od : 28.02.2010

Moja zvjerka - aquila 650 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Moja zvjerka - aquila 650   Moja zvjerka - aquila 650 - Page 4 Icon_minitimeuto 21 lip 2011, 08:08

Poslikao sam ali kako je to uzdužni friž 5cm i ne vidi se baš ...
Nakon toga smo išli na brišenje istog i onda je počeja problem jer je friž bila duboka i šta više brusiš to je rupa sve šira...
Nešto se i nadzire na donjim slikama ...
Moja zvjerka - aquila 650 - Page 4 Fotografija-0109
Moja zvjerka - aquila 650 - Page 4 Fotografija-0108

U nediju stavija na oštećeni dio tekući metal ( valjda će držat ) , jučer sastavija i popodne napravija đir i za sada šljaka ... dancingbanana
[Vrh] Go down
mustra
cro chopper forum
cro chopper forum
mustra


Broj postova : 673
Godina imam : 35
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Kawasaki er6n
Na forumu od : 01.07.2008

Moja zvjerka - aquila 650 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Moja zvjerka - aquila 650   Moja zvjerka - aquila 650 - Page 4 Icon_minitimeuto 21 lip 2011, 09:38

sada mi je drago što sam se rješio toga čuda Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.mustra-designs.com
Karlo
cro chopper forum
cro chopper forum
Karlo


Broj postova : 4025
Godina imam : 73
Prebivalište : Sibinj
Vozim : BMW R 1200 RT
Na forumu od : 03.06.2010

Moja zvjerka - aquila 650 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Moja zvjerka - aquila 650   Moja zvjerka - aquila 650 - Page 4 Icon_minitimeuto 21 lip 2011, 09:39

dobar biker2
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Moja zvjerka - aquila 650 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Moja zvjerka - aquila 650   Moja zvjerka - aquila 650 - Page 4 Icon_minitimeuto 21 lip 2011, 12:09

mustra je napisao/la:
sada mi je drago što sam se rješio toga čuda Very Happy

Ne znam..ja imam samo najbolja iskustva sa motorom.Sve ovo što se mbaniju dešava je čisto nevjerovatno.Pratim i jedan drugi forum vezan samo za Hyose i nikada ovako nešto nisam vidio..
[Vrh] Go down
mustra
cro chopper forum
cro chopper forum
mustra


Broj postova : 673
Godina imam : 35
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Kawasaki er6n
Na forumu od : 01.07.2008

Moja zvjerka - aquila 650 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Moja zvjerka - aquila 650   Moja zvjerka - aquila 650 - Page 4 Icon_minitimeuto 21 lip 2011, 12:17

i ja sam imao veselicu s njim no vjerujem da je to bilo radi lošeg održavanja od strane prijašnjih vlasnika.
[Vrh] Go down
http://www.mustra-designs.com
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4405
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Moja zvjerka - aquila 650 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Moja zvjerka - aquila 650   Moja zvjerka - aquila 650 - Page 4 Icon_minitimeuto 21 lip 2011, 12:43

Ja imam samo predivna iskustva s Hyosungom, proputovao sam puno, bez ikakvih problema, čak mi ni brtve na amortizerima nisu pustile jednu kap ulja. Mehaničar koji servisira i popravlja sve što vozi na dva kotača otvorio je mašinu i rekao da stubline, klipovi i karike izgledaju kao nove, kao da nisu ni vožene! Nakon 47.000 prijeđenih kilometara?? Shocked
[Vrh] Go down
mustra
cro chopper forum
cro chopper forum
mustra


Broj postova : 673
Godina imam : 35
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Kawasaki er6n
Na forumu od : 01.07.2008

Moja zvjerka - aquila 650 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Moja zvjerka - aquila 650   Moja zvjerka - aquila 650 - Page 4 Icon_minitimeuto 21 lip 2011, 15:03

meni je hyousung zakon, s kymcom nemam dobrih iskustva.
[Vrh] Go down
http://www.mustra-designs.com
mbani83
cro chopper forum
cro chopper forum
mbani83


Broj postova : 668
Godina imam : 54
Prebivalište : split
Vozim : čong-čonga
Na forumu od : 28.02.2010

Moja zvjerka - aquila 650 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Moja zvjerka - aquila 650   Moja zvjerka - aquila 650 - Page 4 Icon_minitimeuto 21 lip 2011, 18:02

mustra je napisao/la:
meni je hyousung zakon, s kymcom nemam dobrih iskustva.

Mustra koliko znam i pratim ti si imao problem s kymcom dok na ovom forumu i šire nisam čuo ništa loše o hyosungu ...
Za razliku od tebe meni kymco nije napravio nikakav zajeb nego samo sjedi i vozi ... pa tako i dan danas ...


Palomas:
Ja imam samo predivna iskustva s Hyosungom, proputovao sam puno, bez ikakvih problema, čak mi ni brtve na amortizerima nisu pustile jednu kap ulja


NIje problem u motoru nego u mojoj kuratoj srećati tako da za prvu grešku na motoru( oštećenje osovine i remenice ) je kriv serviser ( a svi znamo koji ) a za drugu jednostavno moraš imat muda kao ja da ti nešto zaglavi na brisaču forćele ( vilice ) tako da i dobro zagrebe istu ...

Razz

Stoga neman još loših iskustava šta se tiče motora nego samo me ide ... najnovija je da mi je opet proklapala remenica ...
[Vrh] Go down
mbani83
cro chopper forum
cro chopper forum
mbani83


Broj postova : 668
Godina imam : 54
Prebivalište : split
Vozim : čong-čonga
Na forumu od : 28.02.2010

Moja zvjerka - aquila 650 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Moja zvjerka - aquila 650   Moja zvjerka - aquila 650 - Page 4 Icon_minitimepet 29 srp 2011, 23:50

Pnovo remont na motoru i opet krpanje prednje vilice (pa ćemo vidit koliko će sad trajati) i usput kad se radi malo ručnog rada ...

Izrada drugih auspuha - jer mi onaj njegov orginalni bojler išao na nerve ...

Moja zvjerka - aquila 650 - Page 4 Fotografija-0120
Moja zvjerka - aquila 650 - Page 4 Fotografija-0119
Moja zvjerka - aquila 650 - Page 4 Fotografija-0118

Sutra je probna vožnja jer sam tek iz garaže i idem u Stankovce na party pa ćemo da vidimo slušne i vozne rezultate što se tiče auspuha...
[Vrh] Go down
Karlo
cro chopper forum
cro chopper forum
Karlo


Broj postova : 4025
Godina imam : 73
Prebivalište : Sibinj
Vozim : BMW R 1200 RT
Na forumu od : 03.06.2010

Moja zvjerka - aquila 650 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Moja zvjerka - aquila 650   Moja zvjerka - aquila 650 - Page 4 Icon_minitimesub 30 srp 2011, 07:31

Već sa strahom otvaram tvoje postove , da nije neki novi kvar .
Te sreće je i moj sin , neki dan je mjenjo semeringe prednjih vilica ( 18000 km ) Razz
Auspusi mi se sviđaju . dobar
De ih malo opiši . Very Happy
[Vrh] Go down
mbani83
cro chopper forum
cro chopper forum
mbani83


Broj postova : 668
Godina imam : 54
Prebivalište : split
Vozim : čong-čonga
Na forumu od : 28.02.2010

Moja zvjerka - aquila 650 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Moja zvjerka - aquila 650   Moja zvjerka - aquila 650 - Page 4 Icon_minitimesub 30 srp 2011, 08:21

Karlo je napisao/la:
Već sa strahom otvaram tvoje postove , da nije neki novi kvar .
Te sreće je i moj sin , neki dan je mjenjo semeringe prednjih vilica ( 18000 km ) Razz
Auspusi mi se sviđaju . dobar
De ih malo opiši . Very Happy

Ja bih bio sretan da su meni SAMO procurili semerinzi ali ja nisam te sreće da je kod mene "obični" kvar , baš sam jučer ponovno montirao nazad prednju vilicu jer onaj tekući metal koji sam stavio na nju je jednostavno pojeden te je taj dio ostao hrapav i oštetio semering ...
SAd sam umjesto tekućeg metala stavio kositar tj. zaletovao sam friž ... pa ćemo da vidimo ...

Auspuh je mjenjan tako da je izbačen samo zadnji lonac koji je spojen prirubnicom s vijcima te je napravljena nova prirubnica i na nju zavaren auspuh od kawe Z1000 .
Iz auspuha su prethodni izbačene pregrade tako da je zvuk MOČAN a danas idemo u probu ... pa ćemo da vidimo kakav je za uši ... dobar
roker roker roker

[Vrh] Go down
mbani83
cro chopper forum
cro chopper forum
mbani83


Broj postova : 668
Godina imam : 54
Prebivalište : split
Vozim : čong-čonga
Na forumu od : 28.02.2010

Moja zvjerka - aquila 650 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Moja zvjerka - aquila 650   Moja zvjerka - aquila 650 - Page 4 Icon_minitimesub 30 srp 2011, 08:34

Još nešto ... kako sam tražio riješenje za prvu vilicu tako mi je jedan frend rekao da za kavu ili yamahu imaš kupit posebno samo tubove tako da je moja žena nazvala Eurorenta gdje su joj rekli da za čon-čonga ima samo komplet (OBa dvije vilice u kompletu) a cijena boli > glava< ... dvadeset i dvije tisuće tristo šezdeset i nešto još kuna.
Pitala ga je žena jeli on siguran u cijenu i je li razumija što njoj treba jer njoj trebaju samo vilice a ne po motora ... Razz

Sad idem da se spremam ... roker
[Vrh] Go down
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 50
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

Moja zvjerka - aquila 650 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Moja zvjerka - aquila 650   Moja zvjerka - aquila 650 - Page 4 Icon_minitimened 31 srp 2011, 14:55

Zvuk je super, moćan, a izgled još bolji dobar

_________________
Dream like you will live forever, live like you will die today
Moja zvjerka - aquila 650 - Page 4 Okit11
[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
pinky
cro chopper forum
cro chopper forum
pinky


Broj postova : 2862
Godina imam : 56
Prebivalište : Banja Luka
Vozim : Keeway Cruiser 250
Na forumu od : 23.01.2010

Moja zvjerka - aquila 650 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Moja zvjerka - aquila 650   Moja zvjerka - aquila 650 - Page 4 Icon_minitimened 31 srp 2011, 18:55

Bravo za spuhove dobro izgledaju a nesumnjam ni za zvuk, a što se tiče kvara, jbg. nadam se da ih više neće biti... Pozdrav za tebe i tvoju suprugu i naravno dječicu........ rendeer cuga
[Vrh] Go down
mbani83
cro chopper forum
cro chopper forum
mbani83


Broj postova : 668
Godina imam : 54
Prebivalište : split
Vozim : čong-čonga
Na forumu od : 28.02.2010

Moja zvjerka - aquila 650 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Moja zvjerka - aquila 650   Moja zvjerka - aquila 650 - Page 4 Icon_minitimepon 01 kol 2011, 03:34

pinky je napisao/la:
Bravo za spuhove dobro izgledaju a nesumnjam ni za zvuk, a što se tiče kvara, jbg. nadam se da ih više neće biti... Pozdrav za tebe i tvoju suprugu i naravno dječicu........ rendeer cuga

Hvala Pinky na lijepim željama ... cuga



Šta se tiče voznih osobina skroz je ok , nema nekog praznog gasa ili sl. obzirom na lamda sondu i otvorene ispuhe jer sam bio skeptičan prema tome i mogućnosti da se pali elektronika u vožnji ,ali se zato čuje i što je najbitnije drugi te čuju pa nema više onog straha kod pretjecanja "jel me vidio"...

Ziggy ako primjetiš zadnje amortizere na slikama auspuha kako su stisnutiji nego orginal i mogu ti reć da su kao takvi puno bolji . dobar
[Vrh] Go down
Sponsored content





Moja zvjerka - aquila 650 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Moja zvjerka - aquila 650   Moja zvjerka - aquila 650 - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Moja zvjerka - aquila 650
[Vrh] 
Stranica 4 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Moja AQUILA.
» Moja Aquila 250 i Horex regina
» Moja hyosung aquila GV250
» Moja nova (svima poznata) Aquila
» Moja mala garava (Hyosung Aquila 125)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moj bike- "My bike"-
Forum(o)Bir: