Početna stranicaPretraľnikMoja zvjerka - aquila 650 - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 Moja zvjerka - aquila 650

Go down 
+21
jazzy-d
cro.chopper
nyll
magna
medo
Mr.DJ
cikamiroslav
Emil
GIBO56
Bosqeto
LenaXP
palomas
webrider
pinky
bananajoe
Hedo
zed12
swileni
zgrdic
Karlo
mbani83
25 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Moja zvjerka - aquila 650 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moja zvjerka - aquila 650   Moja zvjerka - aquila 650 - Page 2 Icon_minitimesri pro 15 2010, 21:23

Emil je napisao/la:
Čestitat, pravi odobir !!!
Neka te služi kao šta mene služi moj i bit ćeš najsretniji na svijetu !!! dobar dobar dobar


Kada cemo vidjeti tvoj uradak? dobar
[Vrh] Go down
mbani83
cro chopper forum
cro chopper forum
mbani83


Broj postova : 668
Godina imam : 55
Prebivalište : split
Vozim : čong-čonga
Na forumu od : 28.02.2010

Moja zvjerka - aquila 650 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moja zvjerka - aquila 650   Moja zvjerka - aquila 650 - Page 2 Icon_minitimesri pro 15 2010, 21:25

Ekipa imate ideju za đirometar ??? confused
[Vrh] Go down
Emil
man
man
Emil


Broj postova : 416
Godina imam : 54
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Aquila GV 650 SE L.E. No.-331 & Vespa PX150E
Na forumu od : 24.08.2009

Moja zvjerka - aquila 650 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moja zvjerka - aquila 650   Moja zvjerka - aquila 650 - Page 2 Icon_minitimečet pro 23 2010, 18:11

Ja sam ti nekako sramežljiv šta se toga tiče Ziggy, nekako stalno mislim evo sad je to to ali opet nešto padne na um, sad momentalno radim na sicu moje bolje polovice, mislim da nakon toga tolazi na red auspuh itd,itd, kada bude gotovo stavit ću slike - obećajem !!!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Moja zvjerka - aquila 650 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moja zvjerka - aquila 650   Moja zvjerka - aquila 650 - Page 2 Icon_minitimečet pro 23 2010, 22:06

Emil je napisao/la:
Ja sam ti nekako sramežljiv šta se toga tiče Ziggy, nekako stalno mislim evo sad je to to ali opet nešto padne na um, sad momentalno radim na sicu moje bolje polovice, mislim da nakon toga tolazi na red auspuh itd,itd, kada bude gotovo stavit ću slike - obećajem !!!

Ako budeš stavljao drugi auspuh ..eto ja se predbilježavam da otkupim ovaj tvoj..nemoj sad pravit od riječi lopatu..i u prvom i u drugom slučaju.. Wink dobar
[Vrh] Go down
Emil
man
man
Emil


Broj postova : 416
Godina imam : 54
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Aquila GV 650 SE L.E. No.-331 & Vespa PX150E
Na forumu od : 24.08.2009

Moja zvjerka - aquila 650 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moja zvjerka - aquila 650   Moja zvjerka - aquila 650 - Page 2 Icon_minitimepet pro 24 2010, 09:20

OK, samo moram ti napomenuti da je top već skraćen (za duljinu prigušivača)
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Moja zvjerka - aquila 650 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moja zvjerka - aquila 650   Moja zvjerka - aquila 650 - Page 2 Icon_minitimepet pro 24 2010, 10:42

Emil je napisao/la:
OK, samo moram ti napomenuti da je top već skraćen (za duljinu prigušivača)

Zato me i zanima..Flora (HVALA FLORA) mi poklanja svoj , ali nikako da realiziram transfer iz Srbije .
No tvoj je i matirani tako da mi paše..

@mbani83 Sorry što smo ti malo zagadili temu...
rendeer
[Vrh] Go down
mbani83
cro chopper forum
cro chopper forum
mbani83


Broj postova : 668
Godina imam : 55
Prebivalište : split
Vozim : čong-čonga
Na forumu od : 28.02.2010

Moja zvjerka - aquila 650 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moja zvjerka - aquila 650   Moja zvjerka - aquila 650 - Page 2 Icon_minitimepet pro 24 2010, 18:45

Nema greške tu smo da mixsamo, ima li šta novo za auspuh ( jazzy-d ima dvi cijevi a samo u jednu ide lambda sonda ??? ) ima li kakvih problema s tim obzirom da iz jednog cilindra uzima parametre ?
[Vrh] Go down
mbani83
cro chopper forum
cro chopper forum
mbani83


Broj postova : 668
Godina imam : 55
Prebivalište : split
Vozim : čong-čonga
Na forumu od : 28.02.2010

Moja zvjerka - aquila 650 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moja zvjerka - aquila 650   Moja zvjerka - aquila 650 - Page 2 Icon_minitimesri sij 05 2011, 07:42

Prije neki dan montirao Bixenon u far i KATASTROFA Razz Razz Razz
Ima odsjaj na cestu kao da se far smješi ... ,još k tomu morao da kidam polđjinu kućišta fara jer nije moglo stat tj. zadnji dio žarulje gdje je magnet je udarao u kraj.
Vjerovatno nije far prilagodjen za bixenone , ostaje mi samo da napravim diode u far kao što je opisao ziggy.

A na kymcu je tako dobro radilo ... sex
Naručio u bikermoto shopu đirometar pa kad dođe ćemo da se malo poigramo s time . dancingbanana
[Vrh] Go down
mbani83
cro chopper forum
cro chopper forum
mbani83


Broj postova : 668
Godina imam : 55
Prebivalište : split
Vozim : čong-čonga
Na forumu od : 28.02.2010

Moja zvjerka - aquila 650 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moja zvjerka - aquila 650   Moja zvjerka - aquila 650 - Page 2 Icon_minitimečet sij 27 2011, 21:41

Pitanje za vozače GV650 !
Kolika je dozvoljena vibracija kod ovih motora? Meni se čini da je to malo , previše ... Ulje je promjenjeno ( motul 5100 ) , filter ulja i očišćeni sito pa me zanima da li je i kod drugih isto.
Još jedna stvar što primjećujem a to da na leru ima lagani neravnomjeran rad , a u servisnoj knjižici je upisano da je prominut ler ventil i prijašnji vlasnik je to spominjao da je promjenio i da je opet isto. Meni se čini da je otvorio auspuh i da sada pošto slobodnije izlaze plinovi da zato i brlja ... Razz
[Vrh] Go down
cikamiroslav
man
man



Broj postova : 21
Godina imam : 54
Prebivalište : srbija
Vozim : aquila 650
Na forumu od : 14.12.2010

Moja zvjerka - aquila 650 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moja zvjerka - aquila 650   Moja zvjerka - aquila 650 - Page 2 Icon_minitimepet sij 28 2011, 09:08

Dobrodošao u KLUB (pošto nas je već trojica, koliko mogu da vidim ). Ja sam pre mesec dana kupio NOVU Aquilu 650 znajući da je 2009. godište-zato je cena bila ekstremno niska (5000e). Nisi pogrešio sa 2008. godištem, osim ako je to verzija sa KARBURATOROM, jer novija verzija ima ajnšpric i nešto veću snagu.
O ukusima ne treba raspravljati, ali mislim da je dizajn daleko ispred Kawasakija- VN ima liniju klasičnog kruzera, a sa AQUILOM ćeš uvek izazvati pažnju kako iskusnih bajkera, tako i devojčica, a to tvoja žena dobro zna te je verovatno time motivisano njeno protivljenje Wink A i performanse su bolje.

Nemam puno iskustva jer sam ga vozio vrlo malo, imam samo prve utiske koji su povoljni.

Imam uputstvo u pdf, a takođe i detaljnu šemu delova-ako ti je to potrebno mogu ti poslati na mail.

Mislim da se ne isplati naručivati delove online-troškovi prevoza premašuju osnovnu cenu. Kod ovlašćenog dilera u Beogradu zasad su pristojne cene, a kasnije videćemo...

Puno pozdrava i srećno sa AQUILOM.

[Vrh] Go down
Karlo
cro chopper forum
cro chopper forum
Karlo


Broj postova : 4028
Godina imam : 74
Prebivalište : Sibinj
Vozim : BMW R 1200 RT
Na forumu od : 03.06.2010

Moja zvjerka - aquila 650 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moja zvjerka - aquila 650   Moja zvjerka - aquila 650 - Page 2 Icon_minitimepet sij 28 2011, 10:33

finidjecak je napisao/la:
Dobrodošao u KLUB (pošto nas je već trojica, koliko mogu da vidim ). Ja sam pre mesec dana kupio NOVU Aquilu 650 znajući da je 2009. godište-zato je cena bila ekstremno niska (5000e). Nisi pogrešio sa 2008. godištem, osim ako je to verzija sa KARBURATOROM, jer novija verzija ima ajnšpric i nešto veću snagu.
O ukusima ne treba raspravljati, ali mislim da je dizajn daleko ispred Kawasakija- VN ima liniju klasičnog kruzera, a sa AQUILOM ćeš uvek izazvati pažnju kako iskusnih bajkera, tako i devojčica, a to tvoja žena dobro zna te je verovatno time motivisano njeno protivljenje Wink A i performanse su bolje.

Nemam puno iskustva jer sam ga vozio vrlo malo, imam samo prve utiske koji su povoljni.

Imam uputstvo u pdf, a takođe i detaljnu šemu delova-ako ti je to potrebno mogu ti poslati na mail.

Mislim da se ne isplati naručivati delove online-troškovi prevoza premašuju osnovnu cenu. Kod ovlašćenog dilera u Beogradu zasad su pristojne cene, a kasnije videćemo...

Puno pozdrava i srećno sa AQUILOM.


Bubnu i osta živ !!! Na ovom forumu još nisam pročitao ovakvu usporedbu . Razz
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Moja zvjerka - aquila 650 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moja zvjerka - aquila 650   Moja zvjerka - aquila 650 - Page 2 Icon_minitimepet sij 28 2011, 10:49

Citat :
O ukusima ne treba raspravljati, ali mislim da je dizajn daleko ispred Kawasakija- VN ima liniju klasičnog kruzera, a sa AQUILOM ćeš uvek izazvati pažnju kako iskusnih bajkera, tako i devojčica, a to tvoja žena dobro zna te je verovatno time motivisano njeno protivljenje A i performanse su bolje.

Citat :
Bubnu i osta živ !!! Na ovom forumu još nisam pročitao ovakvu usporedbu .


O ukusima se ne raspravlja, svatko sam bira svojega ljubimca prema vlastitim željama.. Činjenica je da taj motor (s rasplinjačima) razvija snagu od 60 kW ili 82 KS, a sa ubrizgavanjem i nešto više. Top brzina mu je 200 km/h, što je stvarno puno, čak i za custome/cruisere daleko veće zapremine.

Moja zvjerka - aquila 650 - Page 2 Ljeto072009055

https://cro-chopper.forumcroatian.com/t6106-aquila-gv-650-se-limited-editiona

[Vrh] Go down
Karlo
cro chopper forum
cro chopper forum
Karlo


Broj postova : 4028
Godina imam : 74
Prebivalište : Sibinj
Vozim : BMW R 1200 RT
Na forumu od : 03.06.2010

Moja zvjerka - aquila 650 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moja zvjerka - aquila 650   Moja zvjerka - aquila 650 - Page 2 Icon_minitimepet sij 28 2011, 11:01

Upravo zato sam to i napisao , jer tko hoće snagu i brzinu kupuje nešto sasvim drugo .

Zato se ova dva motora ne mogu uspoređivati , pogotovo ne na ovakav način .
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Moja zvjerka - aquila 650 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moja zvjerka - aquila 650   Moja zvjerka - aquila 650 - Page 2 Icon_minitimepet sij 28 2011, 11:19

Zlo i naopako. Shocked
Ovo nebum trpel na račun Kawasakija. Ajde ti malo pogledaj na svom alienu od motora svu tu kromiranu plastiku, nedaj Bože da padneš, cijeli tamburaški orkestar bi imao trzaice - kromirane, pa onda razne kombinacije dizajna, od poluoklopa, spulje koja izgleda ko punilica za kobasice, pa do digitalne čuke koja čovjeku izmami osmjeh, ekipa je bila izgleda pod "čokom" kad ga je dizajnirala. Sreo sam na semaforu ljetos jednu i odmah mi upalo u oko kako je montirana lambda sonda na spulju, opet smješak, a sklop indikatora za nožnu kočnicu je sličan ko na Vladimircu. Slavonci će znati kako to izgleda.
Glede konja i brzine, jesi gledao film "Zebra trkačica"?
Znam, znam, ali morao sam. dancingbanana
[Vrh] Go down
Karlo
cro chopper forum
cro chopper forum
Karlo


Broj postova : 4028
Godina imam : 74
Prebivalište : Sibinj
Vozim : BMW R 1200 RT
Na forumu od : 03.06.2010

Moja zvjerka - aquila 650 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moja zvjerka - aquila 650   Moja zvjerka - aquila 650 - Page 2 Icon_minitimepet sij 28 2011, 11:21

nik4cro je napisao/la:
Zlo i naopako. Shocked
Ovo nebum trpel na račun Kawasakija. Ajde ti malo pogledaj na svom alienu od motora svu tu kromiranu plastiku, nedaj Bože da padneš, cijeli tamburaški orkestar bi imao trzaice - kromirane, pa onda razne kombinacije dizajna, od poluoklopa, spulje koja izgleda ko punilica za kobasice, pa do digitalne čuke koja čovjeku izmami osmjeh, ekipa je bila izgleda pod "čokom" kad ga je dizajnirala. Sreo sam na semaforu ljetos jednu i odmah mi upalo u oko kako je montirana lambda sonda na spulju, opet smješak, a sklop indikatora za nožnu kočnicu je sličan ko na Vladimircu. Slavonci će znati kako to izgleda.
Glede konja i brzine, jesi gledao film "Zebra trkačica"?
Znam, znam, ali morao sam. dancingbanana

dobar
[Vrh] Go down
cikamiroslav
man
man



Broj postova : 21
Godina imam : 54
Prebivalište : srbija
Vozim : aquila 650
Na forumu od : 14.12.2010

Moja zvjerka - aquila 650 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moja zvjerka - aquila 650   Moja zvjerka - aquila 650 - Page 2 Icon_minitimepet sij 28 2011, 12:05

nik4cro je napisao/la:
Zlo i naopako. Shocked
Ovo nebum trpel na račun Kawasakija. Ajde ti malo pogledaj na svom alienu od motora svu tu kromiranu plastiku, nedaj Bože da padneš, cijeli tamburaški orkestar bi imao trzaice - kromirane, pa onda razne kombinacije dizajna, od poluoklopa, spulje koja izgleda ko punilica za kobasice, pa do digitalne čuke koja čovjeku izmami osmjeh, ekipa je bila izgleda pod "čokom" kad ga je dizajnirala. Sreo sam na semaforu ljetos jednu i odmah mi upalo u oko kako je montirana lambda sonda na spulju, opet smješak, a sklop indikatora za nožnu kočnicu je sličan ko na Vladimircu. Slavonci će znati kako to izgleda.
Glede konja i brzine, jesi gledao film "Zebra trkačica"?
Znam, znam, ali morao sam. dancingbanana


http://www.bikez.com/bike/rating.php?idbike=29363

Ovde je interesantna uporedba ova 2 motora, s tim što je razlika u 250 kubika u korist VN
[Vrh] Go down
Mr.DJ
man
man
Mr.DJ


Broj postova : 354
Godina imam : 47
Prebivalište : SL.BROD
Vozim : ŠTO STIGNEM- 2,4,6,8 TOČKOVA
Na forumu od : 24.11.2009

Moja zvjerka - aquila 650 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moja zvjerka - aquila 650   Moja zvjerka - aquila 650 - Page 2 Icon_minitimepet sij 28 2011, 12:10

Neda Karlito na Kawu makar mu zub na živo vadili dobar
[Vrh] Go down
cikamiroslav
man
man



Broj postova : 21
Godina imam : 54
Prebivalište : srbija
Vozim : aquila 650
Na forumu od : 14.12.2010

Moja zvjerka - aquila 650 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moja zvjerka - aquila 650   Moja zvjerka - aquila 650 - Page 2 Icon_minitimepet sij 28 2011, 12:21


Zatim:


http://www.motorcycle.com/specs/cruiser/2010.html
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Moja zvjerka - aquila 650 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moja zvjerka - aquila 650   Moja zvjerka - aquila 650 - Page 2 Icon_minitimepet sij 28 2011, 13:00

Eto uvjerio si me ovim linkovima. A baš nešto ženi neki dan pričam kako bi mogao prodati svoj VN800 i još dva - tri puta toliko dodati i kupiti jednog HD-a. Novoga kod Bojana u Savskoj ulici. Ipak sam ja gospon kojem se takav motor šika. Čudno me gledala no prešutno odobravala. Danas ću je razveseliti kad joj kažem da će mi nešto para i ostati nakon što kupim novog ljubimca koji je eto ni kriv ni dužan bolji za dva koplja od HD, a o ovoj drkalici što sad vozim da i ne govorim. Eto bit će nas četvorica na forumu.
Druže, prosvijetlio si me.

[Vrh] Go down
Emil
man
man
Emil


Broj postova : 416
Godina imam : 54
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Aquila GV 650 SE L.E. No.-331 & Vespa PX150E
Na forumu od : 24.08.2009

Moja zvjerka - aquila 650 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moja zvjerka - aquila 650   Moja zvjerka - aquila 650 - Page 2 Icon_minitimepet sij 28 2011, 13:04

Nedaj se isprovocirati FINIDJEČAČE !!! dobar
[Vrh] Go down
medo
cro chopper forum
cro chopper forum
medo


Broj postova : 2710
Godina imam : 56
Prebivalište : selo kraj vestgejta
Vozim : yamaha 650 classic
Na forumu od : 01.01.2008

Moja zvjerka - aquila 650 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moja zvjerka - aquila 650   Moja zvjerka - aquila 650 - Page 2 Icon_minitimepet sij 28 2011, 14:11

od aquile 650 bolji je samo jedan motor,aquila 700 ili st 7 dancingbanana naravno zato će biti moj slijedeći ,a VN-ovi su ko jugići ,svi ih imaju Twisted Evil lol! lol!
[Vrh] Go down
http://www.radio-zapresic.hr/
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Moja zvjerka - aquila 650 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moja zvjerka - aquila 650   Moja zvjerka - aquila 650 - Page 2 Icon_minitimepet sij 28 2011, 16:45

mislin da se ne kaže st 7 nego 7st-o
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Moja zvjerka - aquila 650 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moja zvjerka - aquila 650   Moja zvjerka - aquila 650 - Page 2 Icon_minitimepet sij 28 2011, 16:56

O moj bože...ko mala djeca ste.. glup nemoj me

On topic:

Vezano za vibraciju, ona je prisutna.. E sad to je nešto subjektivno što tebi može biti jako, meni malo , obratno..bla bla...
E sad daj me podsjeti da li je kod tebe karb ili ajnšpric.
Jer ako je karburator..odnesi nekom meštru da ti pregleda sinhronost vakuma.Ako je otvoren auspuh..daj uslikaj da vidim u kojoj je mjeri. (NE)Sinhroniziranost karburatora može napraviti velike vibracije i probleme u ler gasu.

Ipak to je V90 mašina u cjevastom okviru ..takve su manje više sve. Moraš shvatiti da to nije mašina koja će na radit na 800 okr u leru.
0ni se vrte oko 1500 okr na leru, te ako je netko u nadi da napravi od njega zvuk kao na nekom klasiku to jednostavno ne ide.
..možda je prenisko ler..neznam u kojoj je mjeri dirano što( ako je uopće)...Ali vidim da ćeš staviti obrtomjer..


Ako je ovako:
Chamber mod.
Onda nije toliko zabrinjavajuće i vjerovatno je do sinhronizacije ili smjese. Mislim da nije potrebno raditi rejet.



Zadnja promjena: ZIGGY; pet sij 28 2011, 17:20; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Moja zvjerka - aquila 650 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moja zvjerka - aquila 650   Moja zvjerka - aquila 650 - Page 2 Icon_minitimepet sij 28 2011, 17:11

ja ne želim kuditi nijedan nekineski motor
[Vrh] Go down
nyll
cro chopper forum
cro chopper forum
nyll


Broj postova : 1045
Prebivalište : ZG
Vozim : ZS-125-30
Na forumu od : 05.06.2009

Moja zvjerka - aquila 650 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moja zvjerka - aquila 650   Moja zvjerka - aquila 650 - Page 2 Icon_minitimesub sij 29 2011, 06:24

magna je napisao/la:
ja ne želim kuditi nijedan nekineski motor

glup
[Vrh] Go down
Sponsored content





Moja zvjerka - aquila 650 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Moja zvjerka - aquila 650   Moja zvjerka - aquila 650 - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Moja zvjerka - aquila 650
[Vrh] 
Stranica 2 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Moja AQUILA.
» Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON!
» Moja Aquila 250 i Horex regina
» Moja nova (svima poznata) Aquila
» Moja mala garava (Hyosung Aquila 125)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moj bike- "My bike"-
Forum(o)Bir: