Početna stranicaPretraľnikMoja mala garava (Hyosung Aquila 125) 610RegistracijaLogin

 

 Moja mala garava (Hyosung Aquila 125)

Go down 
+10
ivek
Silver Snake
lukylipik
Gjuro
dragger
Bušilica
Tomo-vz
mustra
Beatnik
Brada Jr.
14 posters
Autor/icaPoruka
Brada Jr.
man
man
Brada Jr.


Broj postova : 69
Godina imam : 33
Prebivalište : Virovitica
Vozim : Yamaha XT 600 E , tirkizni Suzuki 1000
Na forumu od : 10.06.2009

Moja mala garava (Hyosung Aquila 125) Empty
PostajNaslov: Moja mala garava (Hyosung Aquila 125)   Moja mala garava (Hyosung Aquila 125) Icon_minitimepon 06 srp 2009, 21:54

Dakle već sam se odavno predstavio ... i reko sam da sam kupio Aquilu 125 ... i da sam kreno u autoškolu...

nisam dugo bio na forumu... pa evo me sad...


dakle dok sam laganini vozio ovih 14 sati autoškole.. ( nije dopuštalo vrijeme baš previše a i obveze... uživo sam na yamahi tricker 250... vrckast i zanimljiv motor ... a sad najvjerojatnije u petak vozim još jedan sat i onda ispit... ) lagano sam sređivao motor...

dakle dok je moja garava došla kod mene nije se moglo reći da je baš u tip top stanju bila... naravno to sam sve kod kupovine shvaćao... ali novci nisu dopuštali kupnju motora u boljem stanju...(bilo je bitno da pali iz prve, ne proizvodi nikakve čudne zvukove pri radu motora i da kotači idu u trag) kao što će te viditi prednja vilica, felga, klješta i disk nisu original... nego od e-MZ-e :P... to ispočetka nije funkcioniralo kako treba ... ali problem je bio u oprugama koje sam sredio dodavajući GEDORU u svaku vilicu Very Happy ( hah nisam našo ništ što bolje paše a da je jednake veličine Very Happy ) od 3,7 cm dužine... i sada vilica radi ko singerica... (onaj šaraf na vrhu vilice uopće nije bio ušpanat oprugom... te je vilica dosta sjedala i nije previše reagirala na neravnine i motor je bio dosta nisko... ) sada je to sve drugačije...

dalje.. bilo je lufta između lančanika i kotača... ona guma između je bila istrošena to sam riješio ... prije je bilo neugodno pri puštanju i dodavanju gasa...

normalno ulje i filter sam promijenio...

Kupio sam još i vanjski obruč kotača ... dao sam ga na poliranje... pa na žbicanje.. kupio novu gumu... i sada izgleda pet puta bolje ... a i stari obruč je bio dosta natucan i sumnjiv na par mjesta...

promjena ulja u prednjoj kočnici... ( nisam znao da to nagriza boju na već i ovako loše obojanom rezervaru Very Happy)

otvorio sam malo auspuhe... što borerom za željezo ( gdje sam mogao dokučiti ) a gdje nisam bila je dobra i hiltijevka i borer za beton Very Happy Very Happy ( e da i predobar zvuk ima bez auspuha Very Happy ) auspuhe sam otvorio tako da sam prvo izbušio s nutarnje strane one tri nitne... izvukao van prigušivać ... a iznutra je ostalo još puno toga za bušit a tu je radila onda hiltijevka .. gdje sam izbušio još tri rupe ali tako da promašim nitne ... znači nisam ga potpuno otvorio ... ali sada ima jako lijep zvuk... onako taman....

stavio sam sissybar ( većim djelom domaća izrada ali funkcionira u praksi ... još treba riješiti samo neki jastučić a za sada se suvozač može bez problema držati za njega...

stavio sam bisage u kojima je pod obavezno prva pomoć i vileda... te par ključeva za svaki slučaj ako nešto treba pritegnuti...

lik od kojega sam kupio motor malko je pao... pa s desne strane mi je falio original filter zraka... i sada ga nema ... vratio sam plastiku radi estetike ... a one gljive ispod rezervara savršeno odrađuju svoju svrhu...

dakle to je za sada manje više to... motor sada puno lijepše izgleda ... a i osjećam se punoooo sigurnije... ( e da ja sam napravio samo jedan mali krug na njemu ... sve je testiro moj babo... uopće nemam želju da sada kada je sve tu praktički pred vratima ,da me uhvati policija... a pošto to ne bi bilo prvi puta ... gadno bih prošao ...

ostalo mi je još : - bojanje rezervoara koji je dosta loše obojan i manje više mat crne boje s naljepnicama nekim koje se odljepljuju među kojima je i suzuki ( lol kak sam se na to smijao kad je došla kod mene )
- promjena lanca da potpuno uklonim zujanje ... koje se višestruko smanjilo kada sam pritegnuo...
-i već sam rekao ... oblačenje sissy bara

ak se još šta sjetim biti će dodano .. ali to je manje više to

NAPOMENA: slike koje ću postaviti su prije dizanja prednjeg kraja , postavljanja sissybara i registracije motora... sutra ću najvjerojatnije najnovije slike dodati...

Moja mala garava (Hyosung Aquila 125) P1070587.th
Moja mala garava (Hyosung Aquila 125) P1070588o.th
Moja mala garava (Hyosung Aquila 125) P1070593.th
[Vrh] Go down
Beatnik
cro chopper forum
cro chopper forum
Beatnik


Broj postova : 2135
Godina imam : 39
Prebivalište : Rovinj
Vozim : Dragstar 1100
Na forumu od : 11.04.2008

Moja mala garava (Hyosung Aquila 125) Empty
PostajNaslov: Re: Moja mala garava (Hyosung Aquila 125)   Moja mala garava (Hyosung Aquila 125) Icon_minitimepon 06 srp 2009, 22:56

Nije los motorcic
Sta vozis bez filtra zraka?
[Vrh] Go down
mustra
cro chopper forum
cro chopper forum
mustra


Broj postova : 673
Godina imam : 35
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Kawasaki er6n
Na forumu od : 01.07.2008

Moja mala garava (Hyosung Aquila 125) Empty
PostajNaslov: Re: Moja mala garava (Hyosung Aquila 125)   Moja mala garava (Hyosung Aquila 125) Icon_minitimepon 06 srp 2009, 23:06

sramota sramota što je taj netko napravio od tako lijepog motorića katastrofa. trebalo bi ga streljati.

jebote motor ima ono jebeno debelu prednju vilicu a on stavi od MZ-a koma
[Vrh] Go down
http://www.mustra-designs.com
Brada Jr.
man
man
Brada Jr.


Broj postova : 69
Godina imam : 33
Prebivalište : Virovitica
Vozim : Yamaha XT 600 E , tirkizni Suzuki 1000
Na forumu od : 10.06.2009

Moja mala garava (Hyosung Aquila 125) Empty
PostajNaslov: Re: Moja mala garava (Hyosung Aquila 125)   Moja mala garava (Hyosung Aquila 125) Icon_minitimepon 06 srp 2009, 23:15

ma imam filter zraka... samo što nije original.. te gljive su gore... i imat ću problema ak me uvati kiša.. neb to smio navodno navlažit
[Vrh] Go down
Brada Jr.
man
man
Brada Jr.


Broj postova : 69
Godina imam : 33
Prebivalište : Virovitica
Vozim : Yamaha XT 600 E , tirkizni Suzuki 1000
Na forumu od : 10.06.2009

Moja mala garava (Hyosung Aquila 125) Empty
PostajNaslov: Re: Moja mala garava (Hyosung Aquila 125)   Moja mala garava (Hyosung Aquila 125) Icon_minitimepon 06 srp 2009, 23:16

mustra je napisao/la:
sramota sramota što je taj netko napravio od tako lijepog motorića katastrofa. trebalo bi ga streljati.

jebote motor ima ono jebeno debelu prednju vilicu a on stavi od MZ-a koma

a dobro šta je tu je ... zapravo mislim da je razlika milimetar... ova vilica je 35 mm a original 36 ... možda je vizualno atraktivnija .. al dobro je i ovo...
[Vrh] Go down
Tomo-vz
cro chopper forum
cro chopper forum
Tomo-vz


Broj postova : 1398
Godina imam : 52
Prebivalište :
Vozim : QM250
Na forumu od : 15.04.2008

Moja mala garava (Hyosung Aquila 125) Empty
PostajNaslov: Re: Moja mala garava (Hyosung Aquila 125)   Moja mala garava (Hyosung Aquila 125) Icon_minitimepon 06 srp 2009, 23:17

Svaka čast na trudu i volji najviše dobar
[Vrh] Go down
Brada Jr.
man
man
Brada Jr.


Broj postova : 69
Godina imam : 33
Prebivalište : Virovitica
Vozim : Yamaha XT 600 E , tirkizni Suzuki 1000
Na forumu od : 10.06.2009

Moja mala garava (Hyosung Aquila 125) Empty
PostajNaslov: Re: Moja mala garava (Hyosung Aquila 125)   Moja mala garava (Hyosung Aquila 125) Icon_minitimepon 06 srp 2009, 23:20

Tomo-vž je napisao/la:
Svaka čast na trudu i volji najviše dobar

hvala! ... vrijeme je letilo... uživao sam... sada će mi bit još ljepše vozit se kada znam da sam puno truda uložio ... novaca kolko sam imo... pa bilo je malo i krvi Very Happy

a i više ću cijeniti
[Vrh] Go down
Bušilica
cro chopper forum
cro chopper forum
Bušilica


Broj postova : 908
Godina imam : 34
Prebivalište : split
Vozim : sama sebe
Na forumu od : 25.12.2008

Moja mala garava (Hyosung Aquila 125) Empty
PostajNaslov: Re: Moja mala garava (Hyosung Aquila 125)   Moja mala garava (Hyosung Aquila 125) Icon_minitimepon 06 srp 2009, 23:31

zelin ti puno lijepih i ugodnih kilometara sa tvojom malom garavon...lijepa je Very Happy
[Vrh] Go down
Brada Jr.
man
man
Brada Jr.


Broj postova : 69
Godina imam : 33
Prebivalište : Virovitica
Vozim : Yamaha XT 600 E , tirkizni Suzuki 1000
Na forumu od : 10.06.2009

Moja mala garava (Hyosung Aquila 125) Empty
PostajNaslov: Re: Moja mala garava (Hyosung Aquila 125)   Moja mala garava (Hyosung Aquila 125) Icon_minitimepon 06 srp 2009, 23:34

hvala

sad baš gledam ... na avatu izgleda tamno plavo... a na mojim slikama crna

radi se o istome motoru... na avatu je slika s oglasa...
[Vrh] Go down
Brada Jr.
man
man
Brada Jr.


Broj postova : 69
Godina imam : 33
Prebivalište : Virovitica
Vozim : Yamaha XT 600 E , tirkizni Suzuki 1000
Na forumu od : 10.06.2009

Moja mala garava (Hyosung Aquila 125) Empty
PostajNaslov: Re: Moja mala garava (Hyosung Aquila 125)   Moja mala garava (Hyosung Aquila 125) Icon_minitimepon 06 srp 2009, 23:42

Brada Jr. je napisao/la:
mustra je napisao/la:
sramota sramota što je taj netko napravio od tako lijepog motorića katastrofa. trebalo bi ga streljati.

jebote motor ima ono jebeno debelu prednju vilicu a on stavi od MZ-a koma

a dobro šta je tu je ... zapravo mislim da je razlika milimetar... ova vilica je 35 mm a original 36 ... možda je vizualno atraktivnija .. al dobro je i ovo...


mislim nije on namjerno stavljo mz vilicu... nego je strgo original padom .. pa je ovo smontirano... da se razumijemo
[Vrh] Go down
mustra
cro chopper forum
cro chopper forum
mustra


Broj postova : 673
Godina imam : 35
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Kawasaki er6n
Na forumu od : 01.07.2008

Moja mala garava (Hyosung Aquila 125) Empty
PostajNaslov: Re: Moja mala garava (Hyosung Aquila 125)   Moja mala garava (Hyosung Aquila 125) Icon_minitimeuto 07 srp 2009, 00:03

da pretpostavio sam pa čovječe kako je on supio pasti da je sjebao vilicu ?

kaj se zaletio s 50 u zid ili kaj
[Vrh] Go down
http://www.mustra-designs.com
Brada Jr.
man
man
Brada Jr.


Broj postova : 69
Godina imam : 33
Prebivalište : Virovitica
Vozim : Yamaha XT 600 E , tirkizni Suzuki 1000
Na forumu od : 10.06.2009

Moja mala garava (Hyosung Aquila 125) Empty
PostajNaslov: Re: Moja mala garava (Hyosung Aquila 125)   Moja mala garava (Hyosung Aquila 125) Icon_minitimeuto 07 srp 2009, 00:12

stvarno nisam čuo priču kako ... šta ... gdje se desilo...

ispočetka me i zanimalo... i nisam pitao šta se desilo... a sad je kasno ... al mogu predpostavljat... proklizavanje i to preko prednjeg kraja ... zato što ogrebotine na plastikama idu uzduž motora...

al samo je bitno da rama nije dobila po fanfulji ... tj. da kotači idu u trag... na to smo jako pazili...
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

Moja mala garava (Hyosung Aquila 125) Empty
PostajNaslov: Re: Moja mala garava (Hyosung Aquila 125)   Moja mala garava (Hyosung Aquila 125) Icon_minitimeuto 07 srp 2009, 01:37

Lip motor, samo naprijed!
Puuuuno sretnih km.
[Vrh] Go down
Gjuro
man
man
Gjuro


Broj postova : 154
Godina imam : 43
Prebivalište : Zgb
Vozim : Yamahu Dragstar 1100
Na forumu od : 18.09.2008

Moja mala garava (Hyosung Aquila 125) Empty
PostajNaslov: Re: Moja mala garava (Hyosung Aquila 125)   Moja mala garava (Hyosung Aquila 125) Icon_minitimeuto 07 srp 2009, 07:53

Tomo-vž je napisao/la:
Svaka čast na trudu i volji najviše dobar

ovo potpisujem u potpunosti! Very Happy
[Vrh] Go down
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

Moja mala garava (Hyosung Aquila 125) Empty
PostajNaslov: Re: Moja mala garava (Hyosung Aquila 125)   Moja mala garava (Hyosung Aquila 125) Icon_minitimeuto 07 srp 2009, 08:06

...o.k.; sad sretno na ispitu i uživaj...... dobar
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
Silver Snake
girl
girl
Silver Snake


Broj postova : 82
Godina imam : 56
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Suzuki GS 500 F
Na forumu od : 27.12.2008

Moja mala garava (Hyosung Aquila 125) Empty
PostajNaslov: Re: Moja mala garava (Hyosung Aquila 125)   Moja mala garava (Hyosung Aquila 125) Icon_minitimeuto 07 srp 2009, 10:06

Svaka čast! Sretno na ispitu!
[Vrh] Go down
ivek
man
man
ivek


Broj postova : 395
Godina imam : 35
Prebivalište : Varaždin
Vozim : MZ TS 250/1
Na forumu od : 18.02.2008

Moja mala garava (Hyosung Aquila 125) Empty
PostajNaslov: Re: Moja mala garava (Hyosung Aquila 125)   Moja mala garava (Hyosung Aquila 125) Icon_minitimeuto 07 srp 2009, 10:54

auuu...vidim imal si dosta toga za podesti s njim al dal si si truda ...svaka čast!! sad ga budeš puno više cjenil ..a i ak neki dio rikne znal budeš kaj bi moglo biti otprilike, a kud veće sreče ak i moreš sam popraviti ...samo pomalem napred ..i svaka čast na odluki da se ne voziš sad dok još nemaš A :P želim ti čim više lepo provedenih kilometri s njim.. dobar
[Vrh] Go down
mungos
cro chopper forum
cro chopper forum
mungos


Broj postova : 1332
Godina imam : 52
Prebivalište : Zagreb,Gornja Kustošija
Vozim : Regal Raptor Hawk DD250
Na forumu od : 07.02.2009

Moja mala garava (Hyosung Aquila 125) Empty
PostajNaslov: Re: Moja mala garava (Hyosung Aquila 125)   Moja mala garava (Hyosung Aquila 125) Icon_minitimeuto 07 srp 2009, 11:01

Nice!! Imaš jedan od najpouzdanijih agregata. Čestitam.
[Vrh] Go down
http://www.mklaganica@blogspot.com
webrider
cro chopper forum
cro chopper forum
webrider


Broj postova : 2802
Godina imam : 55
Prebivalište : Vtc
Vozim : Suzuki Intruder VL 800
Na forumu od : 07.01.2008

Moja mala garava (Hyosung Aquila 125) Empty
PostajNaslov: Re: Moja mala garava (Hyosung Aquila 125)   Moja mala garava (Hyosung Aquila 125) Icon_minitimeuto 07 srp 2009, 14:06

Bravo majstore! Imaš lijepu i pouzdanu pilu. Vjerovatno je u rekonstrukciji i Brada senior imao neku ulogu.
Želim ti puno sretnih kilometara s njom, a mora pasti i koja zajednička vožnjica (uz ostatak ekipe čoperaša).
Uživaj. dobar
[Vrh] Go down
Brada Jr.
man
man
Brada Jr.


Broj postova : 69
Godina imam : 33
Prebivalište : Virovitica
Vozim : Yamaha XT 600 E , tirkizni Suzuki 1000
Na forumu od : 10.06.2009

Moja mala garava (Hyosung Aquila 125) Empty
PostajNaslov: Re: Moja mala garava (Hyosung Aquila 125)   Moja mala garava (Hyosung Aquila 125) Icon_minitimeuto 07 srp 2009, 15:01

ivek je napisao/la:
a kud veće sreče ak i moreš sam popraviti ... dobar

pa iskreno prvo probam sam ... ide ide .. nejde nejde... uvijek će majstor to znat sastavit nazad...

[quote=''webrider'']Bravo majstore! Imaš lijepu i pouzdanu pilu. Vjerovatno je u rekonstrukciji i Brada senior imao neku ulogu.
Želim ti puno sretnih kilometara s njom, a mora pasti i koja zajednička vožnjica (uz ostatak ekipe čoperaša).
Uživaj. dobar[/quote]

pa normalno da mi je babo pomogo oko svega... ako ničime makar savjetom... kako je imao vremena

a što se tiče vožnjice... pa nego kako drugačije... nego nas 4 na 125-icama
[Vrh] Go down
Brada Jr.
man
man
Brada Jr.


Broj postova : 69
Godina imam : 33
Prebivalište : Virovitica
Vozim : Yamaha XT 600 E , tirkizni Suzuki 1000
Na forumu od : 10.06.2009

Moja mala garava (Hyosung Aquila 125) Empty
PostajNaslov: Re: Moja mala garava (Hyosung Aquila 125)   Moja mala garava (Hyosung Aquila 125) Icon_minitimesri 08 srp 2009, 15:50

Moja mala garava (Hyosung Aquila 125) P1080044h Moja mala garava (Hyosung Aquila 125) W640

Moja mala garava (Hyosung Aquila 125) P1080042h Moja mala garava (Hyosung Aquila 125) W640

da li tko možda zna kako najlakše riješiti ove ogrebotine od pada na auspusima... što lagano hrđaju?
[Vrh] Go down
Genesis051
cro chopper forum
cro chopper forum
Genesis051


Broj postova : 740
Godina imam : 64
Prebivalište : Rijeka
Vozim : H-D Street 750
Na forumu od : 15.12.2007

Moja mala garava (Hyosung Aquila 125) Empty
PostajNaslov: Re: Moja mala garava (Hyosung Aquila 125)   Moja mala garava (Hyosung Aquila 125) Icon_minitimesri 08 srp 2009, 22:20

Svaka čast ! Svakako je ljepši sa žičanim felgama, nego ovim mojim... ali ja sam i ovako sretan... ide... i ide... i ide...
dobar3
ovo sa etiketom Suzuki... tongue pa... možda si je prijašnji vlasnik imao Koreafobiju, pa je napisao japanca... pa makar samo pisalo... Very Happy
Nisam vidio koliko imaš Km... ja prešao 23000 i za sada od "zahvata" samo lanac i lančanici na 13000 (iako je i to potrošni materijal)...
Ovaj tvoj prednji kotač mi vizualno izgleda veći i tanji nego original (110/90 - 16) ali nema frke... bitno je da si ga tehnički riješio.... da ti ne narušava sigurnost vožnje... samo tehnički savršeno ispravan motor je (tek) dovoljno dobar za normalnu vožnju...
Sretno puno Km...
Nikad ne zaboravi: Bikeri imaju osnovnu podjelu na dvije grupe: oni, koji su pali, i oni, koji će pasti (s tim da te pripadnost prvoj grupi, ne isključuje, da se nećeš uključit i u drugu Twisted Evil )...
[Vrh] Go down
Brada Jr.
man
man
Brada Jr.


Broj postova : 69
Godina imam : 33
Prebivalište : Virovitica
Vozim : Yamaha XT 600 E , tirkizni Suzuki 1000
Na forumu od : 10.06.2009

Moja mala garava (Hyosung Aquila 125) Empty
PostajNaslov: Re: Moja mala garava (Hyosung Aquila 125)   Moja mala garava (Hyosung Aquila 125) Icon_minitimesri 08 srp 2009, 22:46

12 K Km je prešla ... i to sam i rekao da ću mijenjati .. lanac...

je i kotač je veći.. 18' ... i zbog toga mi laže sat... al šta je tu je...

što se tiče toga Suzuki.. još ovu sezonu će vjerojatno pisati ... pa na zimu ide farbanje rezervoara...


Citat :
Nikad ne zaboravi: Bikeri imaju osnovnu podjelu na dvije grupe: oni, koji su pali, i oni, koji će pasti (s tim da te pripadnost prvoj grupi, ne isključuje, da se nećeš uključit i u drugu Twisted Evil )...

moj babo je stari bajker... nekad je znao biti sparing partner Bošku Tomekoviću... vjerojatno ima ljudi na forumu koji su pratili moto sport u ono vrijeme i dobro im je poznato to ime .

kroz ruke mog starog je prošlo puno motora ali NIKAD , još jednom NIKAD, nije pao ...

njegov moto je: motoru nikad nisi gazda... dokle god tako razmišljaš ostaješ u sedlu

pa mislim da ak nitko drugi .. on bi se mogao nazvati pravim bikerom

e da i pitanjce

di bi mogao nabaviti djelove za aquilu?... trebo bi lanac ... vjerojatno ću u kompletu lančanik .. i onu gumu između
[Vrh] Go down
ninek
man
man
ninek


Broj postova : 249
Godina imam : 56
Prebivalište : Opatija
Vozim : Suzuki VS 600
Na forumu od : 24.06.2009

Moja mala garava (Hyosung Aquila 125) Empty
PostajNaslov: Re: Moja mala garava (Hyosung Aquila 125)   Moja mala garava (Hyosung Aquila 125) Icon_minitimečet 09 srp 2009, 07:23

Brada Jr. je napisao/la:

di bi mogao nabaviti djelove za aquilu?... trebo bi lanac ... vjerojatno ću u kompletu lančanik .. i onu gumu između

pogledaj malo postove dečkiju koji voze aquileeeee....

inače: e-bay, richard (amer u koreji), kleso (forumaš iz Bj) ........itd....itd

ma naći ćeš ti već......

ipak, što manje ti trebali , želim dobar4 i dobar grip i puno zavoja i km
[Vrh] Go down
http://elbit.hr
Brada Jr.
man
man
Brada Jr.


Broj postova : 69
Godina imam : 33
Prebivalište : Virovitica
Vozim : Yamaha XT 600 E , tirkizni Suzuki 1000
Na forumu od : 10.06.2009

Moja mala garava (Hyosung Aquila 125) Empty
PostajNaslov: Re: Moja mala garava (Hyosung Aquila 125)   Moja mala garava (Hyosung Aquila 125) Icon_minitimečet 09 srp 2009, 10:14

heh hvala...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Moja mala garava (Hyosung Aquila 125) Empty
PostajNaslov: Re: Moja mala garava (Hyosung Aquila 125)   Moja mala garava (Hyosung Aquila 125) Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Moja mala garava (Hyosung Aquila 125)
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» hyosung aquila gv 250 efi
» Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON!
» Moja AQUILA.
» Moja zvjerka - aquila 650
» Hyosung GV 250 Aquila

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moj bike- "My bike"-
Forum(o)Bir: