Početna stranicaPretraľnikMoja zvjerka - aquila 650 - Page 5 610RegistracijaLogin

 

 Moja zvjerka - aquila 650

Go down 
+21
jazzy-d
cro.chopper
nyll
magna
medo
Mr.DJ
cikamiroslav
Emil
GIBO56
Bosqeto
LenaXP
palomas
webrider
pinky
bananajoe
Hedo
zed12
swileni
zgrdic
Karlo
mbani83
25 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Moja zvjerka - aquila 650 - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Moja zvjerka - aquila 650   Moja zvjerka - aquila 650 - Page 5 Icon_minitimepon 01 kol 2011, 09:43

P da, tek sam sad skužio

jesi to radio onaj mooding od onog Poljaka sa Alternative ( podbacivanje 5mm prstena pod gornju čašicu) ili je opruga neka druga?

Baš sam juče popizdio kad sam zagrebao sa nogarom u okuci nakon povratnog njihanja pri jedno 90...A sve zbog sranja od amortizera.
[Vrh] Go down
mbani83
cro chopper forum
cro chopper forum
mbani83


Broj postova : 668
Godina imam : 55
Prebivalište : split
Vozim : čong-čonga
Na forumu od : 28.02.2010

Moja zvjerka - aquila 650 - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Moja zvjerka - aquila 650   Moja zvjerka - aquila 650 - Page 5 Icon_minitimepon 01 kol 2011, 21:09

Ja sam svojevoljno bez ičijeg prijedloga podbacio prvo 22 mm a sada trenutno imam podbačeno 34 mm i pritegnut amortizer na treći zub ...
Meni je sada ok pogotovo kada se vozim sa boljom polovicom ... nego jesi li provjerio gumene amortizere gdje se učvršćuju amortizeri na vijak jer je meni tu bio uhvatio luft te je još dodatno ljuljao ... Question Ja sam umjesto te gume stavio tvrđu gumištucnu i sad mi je ok ... dobar
[Vrh] Go down
Karlo
cro chopper forum
cro chopper forum
Karlo


Broj postova : 4028
Godina imam : 74
Prebivalište : Sibinj
Vozim : BMW R 1200 RT
Na forumu od : 03.06.2010

Moja zvjerka - aquila 650 - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Moja zvjerka - aquila 650   Moja zvjerka - aquila 650 - Page 5 Icon_minitimepon 01 kol 2011, 21:16

mbani83 je napisao/la:
Ja sam svojevoljno bez ičijeg prijedloga podbacio prvo 22 mm a sada trenutno imam podbačeno 34 mm i pritegnut amortizer na treći zub ...
Meni je sada ok pogotovo kada se vozim sa boljom polovicom ... nego jesi li provjerio gumene amortizere gdje se učvršćuju amortizeri na vijak jer je meni tu bio uhvatio luft te je još dodatno ljuljao ... Question Ja sam umjesto te gume stavio tvrđu gumištucnu i sad mi je ok ... dobar

Eeee .....da si poslušo ženu nebi podbacivo nikakve gumištucne , nego toči i vozi . Wink glup
[Vrh] Go down
mbani83
cro chopper forum
cro chopper forum
mbani83


Broj postova : 668
Godina imam : 55
Prebivalište : split
Vozim : čong-čonga
Na forumu od : 28.02.2010

Moja zvjerka - aquila 650 - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Moja zvjerka - aquila 650   Moja zvjerka - aquila 650 - Page 5 Icon_minitimepon 01 kol 2011, 22:15

Karlo je napisao/la:


Eeee .....da si poslušo ženu nebi podbacivo nikakve gumištucne , nego toči i vozi . Wink glup

Drži vodu ono što govoriš ali kao što je moja baka rekla " dite moje kad se budeš ženija traži radnicu a ne lipoticu ..." , pa stoga jb. ga ja tražio krasoticu ... dobar
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Moja zvjerka - aquila 650 - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Moja zvjerka - aquila 650   Moja zvjerka - aquila 650 - Page 5 Icon_minitimeuto 02 kol 2011, 04:21

mbani83 je napisao/la:
Ja sam svojevoljno bez ičijeg prijedloga podbacio prvo 22 mm a sada trenutno imam podbačeno 34 mm i pritegnut amortizer na treći zub ...
Meni je sada ok pogotovo kada se vozim sa boljom polovicom ... nego jesi li provjerio gumene amortizere gdje se učvršćuju amortizeri na vijak jer je meni tu bio uhvatio luft te je još dodatno ljuljao ... Question Ja sam umjesto te gume stavio tvrđu gumištucnu i sad mi je ok ... dobar

Provjerio sam..sve je ok..

Ovaj vikend ćudodati malo snage na porugu , iako to ne rješava povratni efekt, ali baram neće frcat iskre iza mene glup

@Karla
Ne pali vatru... guza
[Vrh] Go down
Karlo
cro chopper forum
cro chopper forum
Karlo


Broj postova : 4028
Godina imam : 74
Prebivalište : Sibinj
Vozim : BMW R 1200 RT
Na forumu od : 03.06.2010

Moja zvjerka - aquila 650 - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Moja zvjerka - aquila 650   Moja zvjerka - aquila 650 - Page 5 Icon_minitimeuto 02 kol 2011, 20:37

ZIGGY je napisao/la:



@Karla
Ne pali vatru... guza

Neću . Twisted Evil
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Moja zvjerka - aquila 650 - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Moja zvjerka - aquila 650   Moja zvjerka - aquila 650 - Page 5 Icon_minitimečet 18 kol 2011, 10:11

Znam da si imao problema sa remenom pa evo našao sam možebitno rješenje.



http://cgi.ebay.pl/Chain-Drive-Kit-for-hyosung-GV-650-/220826523767?pt=UK_Motorcycle_Parts&hash=item336a495877


[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Moja zvjerka - aquila 650 - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Moja zvjerka - aquila 650   Moja zvjerka - aquila 650 - Page 5 Icon_minitimečet 18 kol 2011, 10:52

ZIGGY - odlična stvar, i cijena mi se čini vrlo povoljnom, ako se uzme u obzir da se dobije kompletan materijal za konverziju na lačnani pogon! Ja sam za svoj Versys (povoljno) nabavio DID-ov Gold X-Ring chain (komplet lanca i lančanika), i super sAm zadovoljan s njime..
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Moja zvjerka - aquila 650 - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Moja zvjerka - aquila 650   Moja zvjerka - aquila 650 - Page 5 Icon_minitimečet 18 kol 2011, 22:28

Taj poljak je totalni luđak.Kako je pobriso pod sa amerima u par mjeseci po pitanju inovacija i rješavanja problema koji su se pokazali na Hyosama.Lik je elektroničar i mehaničar te je napravio više moodova, poput auspuha za Efi modele, turbine za usisni zrak( na gljivu) , razotkrio je i specificirao MMjet koji košta u vrh glave 20$ a prodaje se po 190$,deblokadu AIS a na efi , elektroniku za prikaz trenutne brzine ( gear shift) itd..
Svoj motor je tako nabrijao da ide preko 240, digao ga na jednostavan način za 15-ak konja i slično..

I sad je još napravio koverzijski kit( moram priznat da je jednostavno) i zaštitio ga te stavio na Ebay..

Zakončina.. dobar
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Moja zvjerka - aquila 650 - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Moja zvjerka - aquila 650   Moja zvjerka - aquila 650 - Page 5 Icon_minitimepet 19 kol 2011, 06:58

Svaka mu čast, čovjek je dokazao da nije stvar u lovi, nego u ljudskoj glavi i sposobnosti (znanju) ljudi... Amere muči komercijalizacija, oni u SVEMU vide samo novac i mogućnost zarade. A tehnika (i znanje općenito) često im nije baš najjača strana.
[Vrh] Go down
Karlo
cro chopper forum
cro chopper forum
Karlo


Broj postova : 4028
Godina imam : 74
Prebivalište : Sibinj
Vozim : BMW R 1200 RT
Na forumu od : 03.06.2010

Moja zvjerka - aquila 650 - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Moja zvjerka - aquila 650   Moja zvjerka - aquila 650 - Page 5 Icon_minitimepet 19 kol 2011, 16:26

palomas je napisao/la:
Svaka mu čast, čovjek je dokazao da nije stvar u lovi, nego u ljudskoj glavi i sposobnosti (znanju) ljudi... Amere muči komercijalizacija, oni u SVEMU vide samo novac i mogućnost zarade. A tehnika (i znanje općenito) često im nije baš najjača strana.

Dosta stvari sam kupio iz Amerike i tamo to nije skupo . Ko je nama kriv što smo u Hrvatskoj pa platimo šiping , pa nas naši oderu na carini pa onda sve dođe duplo skuplje . Razz
[Vrh] Go down
mbani83
cro chopper forum
cro chopper forum
mbani83


Broj postova : 668
Godina imam : 55
Prebivalište : split
Vozim : čong-čonga
Na forumu od : 28.02.2010

Moja zvjerka - aquila 650 - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Moja zvjerka - aquila 650   Moja zvjerka - aquila 650 - Page 5 Icon_minitimesub 27 kol 2011, 13:34

ZIGGY je napisao/la:
Znam da si imao problema sa remenom pa evo našao sam možebitno rješenje.



http://cgi.ebay.pl/Chain-Drive-Kit-for-hyosung-GV-650-/220826523767?pt=UK_Motorcycle_Parts&hash=item336a495877



Mislim da sam ti lanac na aqili pokazao prije u jednom postu samo što je problem što nalieže na isto mjesto kao i remenica ... Razz Razz Razz

Moja zvjerka - aquila 650 - Page 5 Fotografija-0076
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Moja zvjerka - aquila 650 - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Moja zvjerka - aquila 650   Moja zvjerka - aquila 650 - Page 5 Icon_minitimened 28 kol 2011, 08:46

Karlo je napisao/la:
Dosta stvari sam kupio iz Amerike i tamo to nije skupo . Ko je nama kriv što smo u Hrvatskoj pa platimo šiping , pa nas naši oderu na carini pa onda sve dođe duplo skuplje . Razz

Taj propis doslovno je preuzet od EU, ista stvar i uvjeti vrijede i za Engleze. Jasno je da se tim propisom želi što više stimulirati promet roba unutar EU, a destimulirati uvoz izvan granica EU.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Moja zvjerka - aquila 650 - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Moja zvjerka - aquila 650   Moja zvjerka - aquila 650 - Page 5 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Moja zvjerka - aquila 650
[Vrh] 
Stranica 5 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Moja AQUILA.
» Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON!
» Moja Aquila 250 i Horex regina
» Moja nova (svima poznata) Aquila
» Moja mala garava (Hyosung Aquila 125)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moj bike- "My bike"-
Forum(o)Bir: