Početna stranicaPretraľnikMoja nova (svima poznata) Aquila 610RegistracijaLogin

 

 Moja nova (svima poznata) Aquila

Go down 
+11
swileni
Bart
Emil
gdamir
pinky
Ivek123
mbani83
Beatnik
palomas
Dukes of hazzard
GreatJumbo
15 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
GreatJumbo
man
man



Broj postova : 211
Godina imam : 46
Prebivalište : Krapina
Vozim : Aquila GV250
Na forumu od : 01.08.2009

Moja nova (svima poznata) Aquila Empty
PostajNaslov: Moja nova (svima poznata) Aquila   Moja nova (svima poznata) Aquila Icon_minitimepon 09 svi 2011, 20:50

Nakon dugo godina konačno sam si priuštio bike koji je svima u Aquilinom svijetu dobro poznat. Pa hajd pogađajte čiji je bio do neki dan.

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/864/08052011432.jpg/
[Vrh] Go down
Dukes of hazzard
cro chopper forum
cro chopper forum
Dukes of hazzard


Broj postova : 982
Godina imam : 42
Prebivalište : Karlovac
Vozim : Yamaha XVS 1100
Na forumu od : 15.12.2010

Moja nova (svima poznata) Aquila Empty
PostajNaslov: Re: Moja nova (svima poznata) Aquila   Moja nova (svima poznata) Aquila Icon_minitimepon 09 svi 2011, 20:52

Veliki like!!
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4405
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Moja nova (svima poznata) Aquila Empty
PostajNaslov: Re: Moja nova (svima poznata) Aquila   Moja nova (svima poznata) Aquila Icon_minitimepon 09 svi 2011, 21:05

Moram priznati da mi je ovo do sada najteža tema na ovome forumu, koju čitam.. Taj motor još jučer je bio sastvani dio mojega života, pružio mi je bezbroj radosnih trenutaka i događaja.

Nadam se da će i novi vlasnik doživjeti jednako tako puno lijepih trenutaka s Aquilom, i to me raduje. Znam da sam motor predao u dobre ruke, a ako će zatrebati bilo kakva pomoć, ja sam tu.
[Vrh] Go down
Beatnik
cro chopper forum
cro chopper forum
Beatnik


Broj postova : 2135
Godina imam : 39
Prebivalište : Rovinj
Vozim : Dragstar 1100
Na forumu od : 11.04.2008

Moja nova (svima poznata) Aquila Empty
PostajNaslov: Re: Moja nova (svima poznata) Aquila   Moja nova (svima poznata) Aquila Icon_minitimepon 09 svi 2011, 21:06

Palomas
[Vrh] Go down
GreatJumbo
man
man



Broj postova : 211
Godina imam : 46
Prebivalište : Krapina
Vozim : Aquila GV250
Na forumu od : 01.08.2009

Moja nova (svima poznata) Aquila Empty
PostajNaslov: Re: Moja nova (svima poznata) Aquila   Moja nova (svima poznata) Aquila Icon_minitimepon 09 svi 2011, 21:13

[quote="
Nadam se da će i novi vlasnik doživjeti jednako tako puno lijepih trenutaka s Aquilom, i to me raduje. Znam da sam motor predao u dobre ruke, a ako će zatrebati bilo kakva pomoć, ja sam tu.[/quote]


hvalax cheers
[Vrh] Go down
mbani83
cro chopper forum
cro chopper forum
mbani83


Broj postova : 668
Godina imam : 54
Prebivalište : split
Vozim : čong-čonga
Na forumu od : 28.02.2010

Moja nova (svima poznata) Aquila Empty
PostajNaslov: Re: Moja nova (svima poznata) Aquila   Moja nova (svima poznata) Aquila Icon_minitimepon 09 svi 2011, 22:17

Sretno s novom - starom ( očuvanom i maženom ) pilom...
Puno sretnih km... Laughing
[Vrh] Go down
Ivek123
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 6
Godina imam : 39
Prebivalište : Dugo Selo
Vozim : Kawasaki KLE500
Na forumu od : 04.05.2011

Moja nova (svima poznata) Aquila Empty
PostajNaslov: Re: Moja nova (svima poznata) Aquila   Moja nova (svima poznata) Aquila Icon_minitimeuto 10 svi 2011, 00:39

Sretno ... biker2
[Vrh] Go down
pinky
cro chopper forum
cro chopper forum
pinky


Broj postova : 2862
Godina imam : 56
Prebivalište : Banja Luka
Vozim : Keeway Cruiser 250
Na forumu od : 23.01.2010

Moja nova (svima poznata) Aquila Empty
PostajNaslov: Re: Moja nova (svima poznata) Aquila   Moja nova (svima poznata) Aquila Icon_minitimeuto 10 svi 2011, 08:52

Neka je sa srećom i da ti pruži još bolje i veće užitke nego predhodnom vlasniku i da te dobro služi i dosta kruži.... dobar dobar dobar cuga
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Moja nova (svima poznata) Aquila Empty
PostajNaslov: Re: Moja nova (svima poznata) Aquila   Moja nova (svima poznata) Aquila Icon_minitimeuto 10 svi 2011, 10:04

Uz motor si dobio i geberalnog dealera za dijelove.. tako da nemaš brige.Taj motor može još toliko koliko je Palomas natuko km. dobar


Eee da! Palomas aj nam reci šta je sljedeće? Ja dajem 100 da će biti Harley!
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4405
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Moja nova (svima poznata) Aquila Empty
PostajNaslov: Re: Moja nova (svima poznata) Aquila   Moja nova (svima poznata) Aquila Icon_minitimeuto 10 svi 2011, 12:15

ZIGGY je napisao/la:
Uz motor si dobio i geberalnog dealera za dijelove.. tako da nemaš brige.Taj motor može još toliko koliko je Palomas natuko km. dobar


Eee da! Palomas aj nam reci šta je sljedeće? Ja dajem 100 da će biti Harley!

Novi vlasnik dobio je uz motor i hrpu dijelova, sajli, filtera, i t.d, tak da je za duže vrijeme osiguran po tom pitanju. A što se novog motora tiče, zanima me nekakvi tourer, dakle nešto s čime se može putovati na dugačke relacije. Ništa veliko ni teško, bitno je da dobro guta kilometre.
[Vrh] Go down
gdamir
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3
Godina imam : 51
Prebivalište : Petrinja
Vozim : V Strom 650, Hyosung GV 250
Na forumu od : 09.06.2009

Moja nova (svima poznata) Aquila Empty
PostajNaslov: Re: Moja nova (svima poznata) Aquila   Moja nova (svima poznata) Aquila Icon_minitimeuto 10 svi 2011, 14:31

palomas je napisao/la:
ZIGGY je napisao/la:
Uz motor si dobio i geberalnog dealera za dijelove.. tako da nemaš brige.Taj motor može još toliko koliko je Palomas natuko km. dobar


Eee da! Palomas aj nam reci šta je sljedeće? Ja dajem 100 da će biti Harley!

Novi vlasnik dobio je uz motor i hrpu dijelova, sajli, filtera, i t.d, tak da je za duže vrijeme osiguran po tom pitanju. A što se novog motora tiče, zanima me nekakvi tourer, dakle nešto s čime se može putovati na dugačke relacije. Ništa veliko ni teško, bitno je da dobro guta kilometre.
nisam se dugo javljao al evo prilike
palomas upoznali smo se prošle godine u kninu (vozio sam aquilu s 40 000 km) koja je nažalost jesenas razbijena.
Naime motor sam prodao u obitelji tj svom nečaku (sestrin sin) koji je dao prijatelju da napravi krug s motorom i kako to već biva mali pada i razbija motor.
Ne znam na kakav motor ciljaš ja sam nakon prodaje aquile kupio malog stroma tj Suzuki DL 650 i apsolutno sam zadovoljan
odlićan motor
[Vrh] Go down
Emil
man
man
Emil


Broj postova : 416
Godina imam : 54
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Aquila GV 650 SE L.E. No.-331 & Vespa PX150E
Na forumu od : 24.08.2009

Moja nova (svima poznata) Aquila Empty
PostajNaslov: Re: Moja nova (svima poznata) Aquila   Moja nova (svima poznata) Aquila Icon_minitimeuto 10 svi 2011, 14:52

Sretno u biker2
[Vrh] Go down
Bart
cro chopper forum
cro chopper forum
Bart


Broj postova : 1154
Godina imam : 57
Prebivalište : Nova Gradiška
Vozim : BMW R1200RT
Na forumu od : 14.07.2010

Moja nova (svima poznata) Aquila Empty
PostajNaslov: Re: Moja nova (svima poznata) Aquila   Moja nova (svima poznata) Aquila Icon_minitimepet 13 svi 2011, 21:12

Puno lijepih trenutaka sa Aquilom ti želim, roker , i sam tražim tako nešto, možda se i meni posreći jednog dana...
[Vrh] Go down
swileni
cro chopper forum
cro chopper forum
swileni


Broj postova : 2540
Godina imam : 34
Prebivalište : 53nja
Vozim : Suzuki sv650s
Na forumu od : 13.06.2009

Moja nova (svima poznata) Aquila Empty
PostajNaslov: Re: Moja nova (svima poznata) Aquila   Moja nova (svima poznata) Aquila Icon_minitimesub 14 svi 2011, 01:21

Bart je napisao/la:
Puno lijepih trenutaka sa Aquilom ti želim, roker , i sam tražim tako nešto, možda se i meni posreći jednog dana...

knjiga članova
[Vrh] Go down
GreatJumbo
man
man



Broj postova : 211
Godina imam : 46
Prebivalište : Krapina
Vozim : Aquila GV250
Na forumu od : 01.08.2009

Moja nova (svima poznata) Aquila Empty
PostajNaslov: Re: Moja nova (svima poznata) Aquila   Moja nova (svima poznata) Aquila Icon_minitimesub 14 svi 2011, 10:30

Neki dan sam napravio kratku voznju. Bila je to voznjica za upoznavanje. Laganini do 80 na sat. Motor je skladao svoju uobicajenu glazbu, a ja sam pjevao i vristao od zadovoljstva u voznji. Odlican motor, bas kao sto sam zamisljao.
[Vrh] Go down
swileni
cro chopper forum
cro chopper forum
swileni


Broj postova : 2540
Godina imam : 34
Prebivalište : 53nja
Vozim : Suzuki sv650s
Na forumu od : 13.06.2009

Moja nova (svima poznata) Aquila Empty
PostajNaslov: Re: Moja nova (svima poznata) Aquila   Moja nova (svima poznata) Aquila Icon_minitimesub 14 svi 2011, 11:55

a koliko aguila sad uopce ima km,koliko ih je palomas natukao..? scratch
[Vrh] Go down
GreatJumbo
man
man



Broj postova : 211
Godina imam : 46
Prebivalište : Krapina
Vozim : Aquila GV250
Na forumu od : 01.08.2009

Moja nova (svima poznata) Aquila Empty
PostajNaslov: Re: Moja nova (svima poznata) Aquila   Moja nova (svima poznata) Aquila Icon_minitimesub 14 svi 2011, 13:05

48 t km, ali mislim da ona moze jos toliko bez vecih problema.
[Vrh] Go down
swileni
cro chopper forum
cro chopper forum
swileni


Broj postova : 2540
Godina imam : 34
Prebivalište : 53nja
Vozim : Suzuki sv650s
Na forumu od : 13.06.2009

Moja nova (svima poznata) Aquila Empty
PostajNaslov: Re: Moja nova (svima poznata) Aquila   Moja nova (svima poznata) Aquila Icon_minitimesub 14 svi 2011, 13:11

ma samo me zanimalo koliko ima,mislio sam da ima vise Shocked ...
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4405
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Moja nova (svima poznata) Aquila Empty
PostajNaslov: Re: Moja nova (svima poznata) Aquila   Moja nova (svima poznata) Aquila Icon_minitimesub 14 svi 2011, 16:57

Koliko sam primjetio, GreatJumbo voli nešto lakši stil vožnje, i Aquila bi uz takav način mogla bez ikakvih zahvata na mašini napraviti sljedećih 100.000 km. Membrane rasplinjača za sada rade odlično, one bi jednog dana mogle ispucati, ali ne zna se kada...

To je sad gledanje u kuglu i predviđanje budućnosti, ali metalni dio motora trajat će još jako jako dugo.
[Vrh] Go down
webrider
cro chopper forum
cro chopper forum
webrider


Broj postova : 2802
Godina imam : 55
Prebivalište : Vtc
Vozim : Suzuki Intruder VL 800
Na forumu od : 07.01.2008

Moja nova (svima poznata) Aquila Empty
PostajNaslov: Re: Moja nova (svima poznata) Aquila   Moja nova (svima poznata) Aquila Icon_minitimepon 16 svi 2011, 17:33

Sretno s novom pilom! Čuvaj ga i pazi kao prethodni (poznati) vlasnik i dugo će ti trajati. dobar
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Moja nova (svima poznata) Aquila Empty
PostajNaslov: Re: Moja nova (svima poznata) Aquila   Moja nova (svima poznata) Aquila Icon_minitimepon 16 svi 2011, 18:49

palomas je napisao/la:
Koliko sam primjetio, GreatJumbo voli nešto lakši stil vožnje, i Aquila bi uz takav način mogla bez ikakvih zahvata na mašini napraviti sljedećih 100.000 km. Membrane rasplinjača za sada rade odlično, one bi jednog dana mogle ispucati, ali ne zna se kada...

To je sad gledanje u kuglu i predviđanje budućnosti, ali metalni dio motora trajat će još jako jako dugo.

Koliko ja znam na motoru nisi Palomas niša mijenjao što nije bilo nužno..i sad kad čovjek usporedi groblja sa 50-ak Tkm kojih sam se nagledao po motorijadama..ovaj je kao da je iz tvornice izašao.
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4405
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Moja nova (svima poznata) Aquila Empty
PostajNaslov: Re: Moja nova (svima poznata) Aquila   Moja nova (svima poznata) Aquila Icon_minitimepon 16 svi 2011, 19:26

ZIGGY je napisao/la:
Koliko ja znam na motoru nisi Palomas niša mijenjao što nije bilo nužno..i sad kad čovjek usporedi groblja sa 50-ak Tkm kojih sam se nagledao po motorijadama..ovaj je kao da je iz tvornice izašao.

Meni je u krvi stalno nešto čačkati i šarafiti, tako da sam veliku većinu stvari oko Aquile obavljao sam. Promijenio sam sve ležajeve kotača i lančanika, iako je samo jedan prednji ležaj imao malo lufta. Stavio sam SKF.

Sve što se normalno troši tokom vožnje, također sam mijenjao na vrijeme (lanci, lančanici, kočione obloge, ulja, filteri, svijećice). Čak mi je bilo žao ostavljati motor 8 sati na suncu, pa sam ga po ljeti na poslu pokrivao ceradom.

Meni taj motor nije pao s neba, pošteno sam ga platio, pa sam se tako i brinuo o njemu.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Moja nova (svima poznata) Aquila Empty
PostajNaslov: Re: Moja nova (svima poznata) Aquila   Moja nova (svima poznata) Aquila Icon_minitimepon 16 svi 2011, 19:41

palomas je napisao/la:
ZIGGY je napisao/la:
Koliko ja znam na motoru nisi Palomas niša mijenjao što nije bilo nužno..i sad kad čovjek usporedi groblja sa 50-ak Tkm kojih sam se nagledao po motorijadama..ovaj je kao da je iz tvornice izašao.

Meni je u krvi stalno nešto čačkati i šarafiti, tako da sam veliku većinu stvari oko Aquile obavljao sam. Promijenio sam sve ležajeve kotača i lančanika, iako je samo jedan prednji ležaj imao malo lufta. Stavio sam SKF.

Sve što se normalno troši tokom vožnje, također sam mijenjao na vrijeme (lanci, lančanici, kočione obloge, ulja, filteri, svijećice). Čak mi je bilo žao ostavljati motor 8 sati na suncu, pa sam ga po ljeti na poslu pokrivao ceradom.

Meni taj motor nije pao s neba, pošteno sam ga platio, pa sam se tako i brinuo o njemu.



dobar iagree
[Vrh] Go down
cikamiroslav
man
man



Broj postova : 21
Godina imam : 54
Prebivalište : srbija
Vozim : aquila 650
Na forumu od : 14.12.2010

Moja nova (svima poznata) Aquila Empty
PostajNaslov: Re: Moja nova (svima poznata) Aquila   Moja nova (svima poznata) Aquila Icon_minitimened 05 lip 2011, 21:33

Puno lepih (hiljda) kilometara!

Vožnja Aquile je uživanje, podjednako na autoputu i lokalu, a prava ekstaza na slabo prometnim putevima preko prevoja i brda. Vuče kao zmaj.

Ja, međutim, imam problem-odvlači struju i nekad preko noći iscrpi akumulator. U garanciji je i odvešću ga na servis, a dotle mozgam šta bi moglo biti..

Ima li neko ideju, je li ko imao sličan problem?
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4405
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Moja nova (svima poznata) Aquila Empty
PostajNaslov: Re: Moja nova (svima poznata) Aquila   Moja nova (svima poznata) Aquila Icon_minitimened 05 lip 2011, 21:45

Instalacija je u pitanju, kako tehnologija ubrizgavanja sve više napreduje, tako su i instalacije sve kompliciranije.. Dovoljno je da ti je jedna žica negdje malo oštećena, i struja polako curi. Osim toga, može biti da je otišla neka od dioda na ispravljaču, i t.d.

Moguće je da ti ne "curi" struja, nego se accu preslabo puni, ali pak je akumulator na izdisaju (ako je novi, ne mora značiti i da je ispravan - loš regler uništi ga za kratko vrijeme). Sve to je posao za kvalitetnog autoelektričara, pitanje kak u servisu stoje s elektrikom.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Moja nova (svima poznata) Aquila Empty
PostajNaslov: Re: Moja nova (svima poznata) Aquila   Moja nova (svima poznata) Aquila Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Moja nova (svima poznata) Aquila
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» MOJA NOVA YAMAHA DRAGSTAR 650
» Moja ''nova'' matorka, virago 750
» Moja AQUILA.
» Moja zvjerka - aquila 650
» Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moj bike- "My bike"-
Forum(o)Bir: