Početna stranicaPretraľnikkunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 3 610RegistracijaLogin

 

 DragStar 1100 - kunplug alnasera

Go down 
+18
sef-sale
micky
buba
Free Spirit
Safet(y)
Vilko
magna
calc69
ronin1
dragstarPU
zanotti
breed
Acyd
neodoljivi
Munja
dragger
StarRider
vlais
22 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
breed
cro chopper forum
cro chopper forum
breed


Broj postova : 512
Godina imam : 45
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Kawasaki VN2000
Na forumu od : 14.08.2008

kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 1100 - kunplug alnasera   kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 3 Icon_minitimesri 19 svi 2010, 18:00

Ljudi ovako, važna napomena,

Ako narucujete, nemojte narucivati i placati za dijelove koju imaju u nastavku oznaku "backordered". Nedajte novce, nego prvo posaljite mail da vidite kada ce dio biti dostupan. Definicija "backordered" u online zargonu:

"Status backordered means that the item or some of items you bought is out of stock at the moment and the mercahnt put them on back order for you. As soon as it is back in stock they will send you your order. I had such issues with some on-line merchants and I know that this can happen sometimes. However I suggest you to contact the customer support and ask them what do they mean. "

Cheers!
[Vrh] Go down
https://www.linkedin.com/in/dahren/
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 1100 - kunplug alnasera   kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 3 Icon_minitimesri 19 svi 2010, 18:49

evoja bas dobio potvrdu da inaju 2 komada na stanju a ipak pise backorder
[Vrh] Go down
neodoljivi
man
man
neodoljivi


Broj postova : 60
Godina imam : 47
Prebivalište : petrinja
Vozim : Yamaha Dragstar 1100 classic
Na forumu od : 28.12.2007

kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 1100 - kunplug alnasera   kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 3 Icon_minitimepet 21 svi 2010, 12:03

breed je napisao/la:
Dakle, stigao kuplung anlasera

kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 3 Kuplunganlaserastigao

Samo su mi se krvi napili na carini, uzeli mi 900 divljih životinjica. Ali moram pohvaliti da mi je brzo stiglo, u roku desetak dana.
I veseli me što na svakom piše "made in Japan" roker

Dakle konačna računica:

- spojka + zupčanik + ležaj + poštarina = 518$ (2750 kn)
- carina naša draga = 900 kn
______________________________

Ukupno: 3650 kn

U konačnici ipak zadovoljan s cijenom uštedio sam 1400 kn, a dobio sam i ležaj. dancingbanana
Ipak mi je najvažnija kvaliteta, pa se nadam da sam tu dobro pazario.

U slijedećih par dana budem mijenjao dijelove pa ostavim slike i uputstva.

CHEERS!

Pozdrav,

A gdje si , odnosno na kojoj stranici naručio...

Čekam kao ozeblo sunce informacije kad raskopaš motor.. itd.. pa kad ga upališ,kako radi...

Svakako te molim da opišeš potanko kako si sve radio...
[Vrh] Go down
breed
cro chopper forum
cro chopper forum
breed


Broj postova : 512
Godina imam : 45
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Kawasaki VN2000
Na forumu od : 14.08.2008

kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 1100 - kunplug alnasera   kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 3 Icon_minitimepet 21 svi 2010, 16:25

Budem ovaj vikend malo čačkao. inače sad mi bolje pali, valjda zbog temperature.
A za stranicu odvrti koji thread prije.

Poz
[Vrh] Go down
https://www.linkedin.com/in/dahren/
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 1100 - kunplug alnasera   kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 3 Icon_minitimepet 21 svi 2010, 17:23

Pricing can change at anytime, as the pricing system is set to automatically update pricing when any of our manufacturers change the pricing of any parts.
 
Have a nice day!


evo javili americani da su digli cijene kuplumga toliko da se vise ne isplati uvoziti iu USA, cijene se izjednacile
[Vrh] Go down
breed
cro chopper forum
cro chopper forum
breed


Broj postova : 512
Godina imam : 45
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Kawasaki VN2000
Na forumu od : 14.08.2008

kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 1100 - kunplug alnasera   kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 3 Icon_minitimepet 21 svi 2010, 18:25

Nevjerovatno!

Znaci uzeo sam zadnju turu po jeftinijim cijenama.

Ne mogu da vjerujem da su povisili cijenu za 140$ ???

Razz Razz Razz Razz

I još vele "Have a nice day" puca1 puca1 puca1
[Vrh] Go down
https://www.linkedin.com/in/dahren/
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 1100 - kunplug alnasera   kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 3 Icon_minitimepet 21 svi 2010, 18:35

Ali to nije samo 150 dolara odmah se podize i postarina a raste i carina i pdv. tako je u konacnici skuplje oko 300 dolara
[Vrh] Go down
neodoljivi
man
man
neodoljivi


Broj postova : 60
Godina imam : 47
Prebivalište : petrinja
Vozim : Yamaha Dragstar 1100 classic
Na forumu od : 28.12.2007

kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 1100 - kunplug alnasera   kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 3 Icon_minitimepet 21 svi 2010, 20:59

Ma da pa zato ja gledam pa mi nije jasno, Smile hebo ih pas..
[Vrh] Go down
breed
cro chopper forum
cro chopper forum
breed


Broj postova : 512
Godina imam : 45
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Kawasaki VN2000
Na forumu od : 14.08.2008

kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 1100 - kunplug alnasera   kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 3 Icon_minitimepon 21 lip 2010, 23:19

Dakle, napokon sam došao do dijela sa valjčićima. Iako mi je palio dobro sada u 70% slučajeva, bilo me malo frnja da ne zaglavim negdje.
Ovako izgleda kada je "malo" potrošen:

kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 3 Spojka2

Kada sve sklopim nazad, budem napisao izvjestaj. Za početak preporuka: ne nabvljajte zupčanik iza zamašnjaka, prije nego provjerite njegovo stanje (ako ste u mogućnosti). Meni i nije bio nužno potreban. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
[Vrh] Go down
https://www.linkedin.com/in/dahren/
zanotti
cro chopper forum
cro chopper forum
zanotti


Broj postova : 2142
Godina imam : 49
Prebivalište : Trogir
Vozim : Harley Davidson CVO Limited
Na forumu od : 10.03.2008

kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 1100 - kunplug alnasera   kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 3 Icon_minitimeuto 22 lip 2010, 00:39

breed je napisao/la:
Dakle, napokon sam došao do dijela sa valjčićima. Iako mi je palio dobro sada u 70% slučajeva, bilo me malo frnja da ne zaglavim negdje.
Ovako izgleda kada je "malo" potrošen:

kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 3 Spojka2

Kada sve sklopim nazad, budem napisao izvjestaj. Za početak preporuka: ne nabvljajte zupčanik iza zamašnjaka, prije nego provjerite njegovo stanje (ako ste u mogućnosti). Meni i nije bio nužno potreban. kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 3 Icon_rolleyes kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 3 Icon_rolleyes kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 3 Icon_rolleyes


I meni je stigao pa se spremam ovih dana šarafati po bikeu...
Reci mi samo jeli ti trebao poseban alat ili si se snašao na neki način za skinuti kumplung
[Vrh] Go down
breed
cro chopper forum
cro chopper forum
breed


Broj postova : 512
Godina imam : 45
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Kawasaki VN2000
Na forumu od : 14.08.2008

kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 1100 - kunplug alnasera   kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 3 Icon_minitimeuto 22 lip 2010, 01:48

Ehm, ja sam imao malo više problema nego drugi. Vražji zamašnjak je tako zapekao da sam se bojao da ću prepoloviti radilicu. Ali kad sam čuo čarobno pop! umjesto krek! skakao sam od sreće. Po meni treba ti:

- radapciger iliti izvlakač - sa adapterom za skinuti zamašnjak.
- jedna bakrena šajba - za zablokirati zupčanike pri odrvtanju matice
- komad savitljive bakrene žice ili čelične - kao od vješalice za odjeću
- Ključevi i imbusi
- Kilo ključ 0-50 Nm
- Puno volje i strpljena - meni je trebalo sveukupno 6-7 h za skinuti sve. Nadam se da ću sutra sve sastaviti. A prekosutra će mi zgotoviti brtvu kučišta.

Ubaciću slike prekosutra kada sve sastavim.Nadam se... pljuga
[Vrh] Go down
https://www.linkedin.com/in/dahren/
zanotti
cro chopper forum
cro chopper forum
zanotti


Broj postova : 2142
Godina imam : 49
Prebivalište : Trogir
Vozim : Harley Davidson CVO Limited
Na forumu od : 10.03.2008

kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 1100 - kunplug alnasera   kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 3 Icon_minitimeuto 22 lip 2010, 11:04

Sve sam to nabavio od alata samo mi reci koja je baza sa tom bakrenom žicom,šta sa njom?
[Vrh] Go down
breed
cro chopper forum
cro chopper forum
breed


Broj postova : 512
Godina imam : 45
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Kawasaki VN2000
Na forumu od : 14.08.2008

kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 1100 - kunplug alnasera   kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 3 Icon_minitimeuto 22 lip 2010, 12:19

Ona je ključna u svemu Cool

Ona će ti uštedjeti puno vremena. Služi za obilježavanje pozicije na zamašnjaku. Kada se skine i stavlja zamašnjak nazad na poziciju, kasnije nije potrebno ponovo štelati gornju točku paljenja. Evo slika kako sam ja to izveo. Žica je fiksno vezana za kučište i pozicionirana na TDC (T linija na zamašnjaku).

kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 3 Skidanjematicezamasnjak
[Vrh] Go down
https://www.linkedin.com/in/dahren/
breed
cro chopper forum
cro chopper forum
breed


Broj postova : 512
Godina imam : 45
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Kawasaki VN2000
Na forumu od : 14.08.2008

kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 1100 - kunplug alnasera   kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 3 Icon_minitimeuto 22 lip 2010, 12:21

Eh, da da napomenem. Danas sam stao jer mi je potreban moment ključ od 200Nm. Naime matica zamašnjaka mora biti kasnije stegnuta na 17,5 kila. Za poludit! puca1
Pa eto još jedan alat koji sam zaboravio navesti prije.

Poz!
[Vrh] Go down
https://www.linkedin.com/in/dahren/
Vilko
cro chopper forum
cro chopper forum
Vilko


Broj postova : 2333
Godina imam : 51
Prebivalište : Podvinje
Vozim : Yamaha Dragstar 650,1100, XJR 1300,Night Rod spec.
Na forumu od : 08.10.2008

kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 1100 - kunplug alnasera   kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 3 Icon_minitimeuto 22 lip 2010, 12:24

Hrabro ,hrabro.
[Vrh] Go down
Acyd
cro chopper forum
cro chopper forum
Acyd


Broj postova : 1429
Godina imam : 49
Prebivalište : Našice
Vozim : Triumph Rocket 3r
Na forumu od : 24.04.2010

kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 1100 - kunplug alnasera   kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 3 Icon_minitimesub 26 lip 2010, 16:16

?? jel upalio,jel upalio?? (svaka cast na slikama) dobar3
[Vrh] Go down
breed
cro chopper forum
cro chopper forum
breed


Broj postova : 512
Godina imam : 45
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Kawasaki VN2000
Na forumu od : 14.08.2008

kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 1100 - kunplug alnasera   kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 3 Icon_minitimesub 26 lip 2010, 19:49

Uf napokon gotov. Nema puno posla, samo da je pravog alata, al aj...kad čujem novi zvuk naježim se kako je lijep, za razliku od prije (postao sam prije pa ko oce nek usporedi):

https://www.youtube.com/watch?v=G4S9F-dttI0

prije nego idete u ovu avanturu koja zapravo i nije teška, preporučujem da imate Clymer manual, servisni manual, frižider i pivu za putnika namirnika jer će vam trebati pomoć u nekim dijelovima popravka. Evo, ovako sam ja radio:

1) Skidanje nogare, foot rest-a i poklopca sajle kvačila

kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 3 Kvacilo1

Ovdje sam pazio da uglavim polugu, kako bi skinuo maticu i kako mi kvačilo ne bi preskočilo, ali i ako preskoči nije greda, da se na kraju namjestiti.

kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 3 Kvacilo2

2) Skidanje poklopca:

Kada sam skidao poklopac svaki vijak sam označio sa malo boje za plombiranje kako bi znao gdje kasnije ide koji jer nisu iste dužine. Ako poklopac ne ide dolje, prvo provjerite da ste skinuli sve vijke, a zatim sa suprotne strane lagano pokucajte sa bakrenom ili aluminijskom šipkom. Skinite i ppoklopac od struje desno i iskopčajte sve džekove. Pazite kasnije da plavi džek ide u plavu stopicu, bjeli u bijelu (isti su, samo drugačije boje, ja sam se tu zeznuo pa sam verglao ko budala, al neće upalit)

kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 3 Skinutpoklopac

Poklopac sklonite, neće vam trebat do kraja. Ja sam poklopac odnio u "Brtvila" Matulji da mi izrade brtve. Izrade točno kako treba za cca 60kn. Bolje nego ja svakako. Eh da, uzmite 0,8 mm klingerit.

kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 3 Poklopaca

3) Podešavanje paljenja prije skidanja zamašnjaka

E ovo je važno, ja sam uzeo bakrenu žicu i vijkom je fiksirao za kučište, kada su se poklopile gornja oznaka na lančaniku zadnjeg cilindra i oznaka T na zamašnjaku, te kada točka na međulančaniku kod kvadrata 2 dođe u liniji sa vratilom, to je prava pozicija, a ona se desi svakih 8 okretaja. E sad, kod Viraga nije na međuzupčnika ta točkica usmjerena na vratilo nego veća točka pored nje (koja zapravo i nije oznaka) i začudo i meni se tako poklapa. Vrtio sam 50 puta, ali uvijek isto puca1 .
Odlučio sam pustiti tako i ispalo je ok.

kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 3 Skidanjematicezamasnjak

kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 3 Timing2b

kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 3 Timing3

kada sam skinuo zamašnjak imao sam ispravnu poziciju za kasnije podešavanje. Ali kada skidate morate imati alat od Yamahe - radapciger (puller) i držač zamašnjaka (sheave holder) - zaboravite na to. Ja sam koristio puller od automobila, a za izvijanje matice sam koristio bakrenu šajbu kojom sam blokirao zupčanike - meni je prilično zapeklao i ovo ne preporučujem, al ako nema druge...kasnije sam istokario u firmi alat za skidanje - mogu poslati nacrt ako nekog zanima.
Ipak maticu pustite na kraju osovine dok radapcigerom skidate zamašnjak. Kada nategnete zamašnjak lagano lupkajte po radapcigeru. meni nije išao dolje, ali matica je u svakom slučaju dobro služila da se ne rakoli radilica. Nakon još malo nevjernog zatezanja radapcigera čulo se magično "pop!" ukoliko čujete "krc" imate veliki problem.

I evo ga...

kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 3 Skinutzamasnjak

Pazite na opruge koje se raspu okolo i klipice

kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 3 Opruge1x


4) Operacija na spojci

Dakle sada imate kompletnu spojku, ako povućete spojku pri skidanju za manji lančanika, opruge vam se nece rasuti a imacete kao na donjoj slici. Ovdje sam provjerio, naime spojka bi se trebala okretati u jednom smjeru u drugom bi trebala zablokirati. Meni nije htjela da se vrti ni u jednom ni u drugom smjeru. Crying or Very sad

kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 3 Spojkakompletna

Zatim sam skinuo seger i pločicu. pločicu sam skinuo sa 2 magneta, jer me izludila dok sam tresao spojku da ispadne Razz

kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 3 Spojka1
kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 3 Spojka2
Zupčanik je teže išao...ali je bio dobar, nisam ga trebao mijenjati, ako nekom treba nek se javi...

Skino sam ležaj...

kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 3 Spojka3

I napokon došao do problematično dijela. Taman kad sam mislio da je mukama kraj, vržja pločica se tako zalijepila da nije htjela dolje ni pod razno. Evil or Very Mad
Na kraju sam je stavio u škrip i uz dva tri udarca kroz rupe vijaka izbio sam zamašnjak, na sreću neoštećen. Balkanski način Very Happy

kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 3 Spojka4

Evo problematičnog djela...

kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 3 Spojka5

5) Sklapanje

Sretan sam zamjenio sve što treba provjerio da se spojka u j3ednom smjeru samo okreće, i nazad do motora.
Al ajde vraže spit, opet problem za zatezanjem matice. Mora biti na 175 Nm pa sam morao uzeti mrcinu od moment ključa i poseban alat kojim bi ukrotio zamašnjak (navesao sam prije)

kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 3 Alat1
kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 3 Alat2

E tad pozovite frenda na pivu kao špreha di si šta ima, i dok se okrene vi mu uvalite da drži ključ na zamašnjaku ko kamen dok vi zatežete s moment ključem. Kada pukne moment ključ tada sa zadovljstvom popijte još jednu pivu jer mukama je kraj cheers

Kasnije ide brtva, kučište, mast na pločicu s kuglicama kvačila da bude na mjestu, namještanje sajle, struje i to je to.

Inače, ne da mi se ovo sve pisat, ali sam se primorao, budući da znam da je ovo čest problem, pa eto...ako sam nekom pomogo nek plati pivu.

I jo nešto...mislim da servis ne bi bolje napravio nego što možete vi, a i uštedjećete milju kuna za recimo...ape!

Cheers!
cuga






[Vrh] Go down
https://www.linkedin.com/in/dahren/
Acyd
cro chopper forum
cro chopper forum
Acyd


Broj postova : 1429
Godina imam : 49
Prebivalište : Našice
Vozim : Triumph Rocket 3r
Na forumu od : 24.04.2010

kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 1100 - kunplug alnasera   kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 3 Icon_minitimened 27 lip 2010, 00:35

Za ovakav opis brate zasluzujes GAJBU! Nemam rijeci ,ne za popravak,nego za ulozeni trud u opisivanju postupka i (znam po sebi) uz svu nestrpljivost da vidis 'finalni proizvod' uhvatis vremena da sve lijepo poslikas i od toga napravis vrhunski 'service manual'! Jos jednom svaka cast Breed i moj duboki svaka cast za ovu 'pustolovinu' od pocetka do kraja!
[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 1100 - kunplug alnasera   kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 3 Icon_minitimened 27 lip 2010, 09:07

breed je napisao/la:
Inače, ne da mi se ovo sve pisat, ali sam se primorao, budući da znam da je ovo čest problem, pa eto...ako sam nekom pomogo nek plati pivu.

I jo nešto...mislim da servis ne bi bolje napravio nego što možete vi, a i uštedjećete milju kuna za recimo...ape!

Cheers!
cuga

Ja srecom vozim Kawu pa nemam takvih problema guza , ali procitao sam sve sto si napisao i poslikao i ne mogu reci drugo nego king king king

A cuga imas i od mene, prvom prilikom... jos jednom svaka cast

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 1100 - kunplug alnasera   kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 3 Icon_minitimened 27 lip 2010, 09:36

jako dobra foto priča i jako dobra preporuka da se kupi HONDA a ne yamaha kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 3 Icon_twisted kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 3 Icon_twisted kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 3 Icon_twisted
[Vrh] Go down
Free Spirit
cro chopper forum
cro chopper forum
Free Spirit


Broj postova : 1523
Godina imam : 58
Prebivalište : Pleternica
Vozim : yamaha FZ6S
Na forumu od : 20.11.2007

kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 1100 - kunplug alnasera   kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 3 Icon_minitimened 27 lip 2010, 09:48

svaka čast na pothvatu king king
ja se ipak ne bi usudio napraviti tako nešto
svaka cast svaka cast
pljuga
[Vrh] Go down
buba
cro chopper forum
cro chopper forum
buba


Broj postova : 2353
Godina imam : 47
Prebivalište : Ozalj
Vozim : Shadow VT 750
Na forumu od : 18.05.2008

kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 1100 - kunplug alnasera   kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 3 Icon_minitimened 27 lip 2010, 10:22

Svaka chast na opisu zahvata, siguran sam da che nekom dobro doch dobar
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/mogilamk/
breed
cro chopper forum
cro chopper forum
breed


Broj postova : 512
Godina imam : 45
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Kawasaki VN2000
Na forumu od : 14.08.2008

kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 1100 - kunplug alnasera   kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 3 Icon_minitimened 27 lip 2010, 10:25

magna je napisao/la:
jako dobra foto priča i jako dobra preporuka da se kupi HONDA a ne yamaha kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 3 Icon_twisted kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 3 Icon_twisted kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 3 Icon_twisted

Ehm...to sam pomislio dok sam popravljao, doduse ne bas na Hondu, ali juce sam po noci odvalio 2 ure vožnje i moja Betty me opet očararala. Nema te zamjene... roker roker
[Vrh] Go down
https://www.linkedin.com/in/dahren/
Gost
Gost




kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 1100 - kunplug alnasera   kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 3 Icon_minitimened 27 lip 2010, 12:25

Hvala na iscrpnom foto-tutorijalu i moderatori .....može li sticky pod servis????
Iako ne vozim Yamahu, Breed je to zaslužio sa svojim trudom.
[Vrh] Go down
dragstarPU
man
man
dragstarPU


Broj postova : 211
Godina imam : 57
Prebivalište : Pula
Vozim : Yamaha Dragstar 1100 , Ducati Multistrada 1000
Na forumu od : 25.11.2007

kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 1100 - kunplug alnasera   kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 3 Icon_minitimened 27 lip 2010, 15:07

Bravo svaka cast
Mogli bi se nači negdije na pola puta pa da uživo raspravimo o tvom projektu.
Naravno pive su moje dobar
[Vrh] Go down
Sponsored content





kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 1100 - kunplug alnasera   kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
DragStar 1100 - kunplug alnasera
[Vrh] 
Stranica 3 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» dragstar xvs 1100
» Dragstar 1100
» dragstar 1100
» Dragstar 1100 pomoc
» dragstar 650 i dragstar 1100

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Tehnika-
Forum(o)Bir: