Početna stranicaPretraľnikkunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 5 610RegistracijaLogin

 

 DragStar 1100 - kunplug alnasera

Go down 
+18
sef-sale
micky
buba
Free Spirit
Safet(y)
Vilko
magna
calc69
ronin1
dragstarPU
zanotti
breed
Acyd
neodoljivi
Munja
dragger
StarRider
vlais
22 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5
Autor/icaPoruka
Acyd
cro chopper forum
cro chopper forum
Acyd


Broj postova : 1429
Godina imam : 49
Prebivalište : Našice
Vozim : Triumph Rocket 3r
Na forumu od : 24.04.2010

kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 1100 - kunplug alnasera   kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 5 Icon_minitimesri 20 lis 2010, 16:01

micky je napisao/la:
pratim temu od samog starta jer sam imao isti problem. kupio prsten sa valjčićima zamjenio i vozi. no to je otkrilo drugi problem!!! scratch
znači promjenio kuplung alnasera, kupio novi akumulator ali motor teško pali... majstor skine alnaser a četkice pojedene do kraja... promjenim četkice, vozi jedno vrijeme, ali opet ništa... promjenim drugi put četkice i opet vozi jedno vrijeme, ali sa težim paljenjem (kao da nema snage za okrenut). i neki dan skinem alnaser i majstor ga otvori i ima šta vidjet. alnaser se unutra rastepo tj. spaljen onaj limeni nosač četkica, sve sažvakano u prašinu.... majstor veli da je promjenom kuplunga valjčići na prstenu hvataju odmah ali alnaser nema snage da okrene motor i zbog toga su se četkice lijepile i trošile. od ovog alnasera nema ništa. nabaviti drugi ili nabaviti samo prsten na kojeg se stavljaju četkice...
POMOĆ!!!!trebam alnaser. savjeti i prjedlozi su dobrodošli!!

pozz Micky. Pricali smo o tom problemu u tvrdji OS ako se sjecas. Ovo da anlaser nemoze okrenuti zato sto kuplung odmah uhvati nema nikakve logike jer alnaser mora podnjeti tu silu i da je spojen bez lezaja posto su zupcanici tako proracunati. Dakle sumnjam da je novo kvacilo uzrok stradavanja anlasera. Anlaser mora moci okrenuti radilicu uhvatio lezaj prije ili kasnije.Mislim da je problem u samom anlaseru.
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 1100 - kunplug alnasera   kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 5 Icon_minitimesri 20 lis 2010, 20:41

micky je napisao/la:
.. majstor skine alnaser a četkice pojedene do kraja... promjenim četkice, vozi jedno vrijeme, ali opet ništa... promjenim drugi put četkice i opet vozi jedno vrijeme, ali sa težim paljenjem (kao da nema snage za okrenut). i neki dan skinem alnaser i majstor ga otvori i ima šta vidjet. alnaser se unutra rastepo tj. spaljen onaj limeni nosač četkica,

....davno sam pisao da 1100tke imaju problem sa alnaserom, zna se zakrenuti poklopac gdje su četkice za nekoliko stupnjeva pa sve dotle dokle mu vijci dozvoljavaju (bug koji su ispravili na novijim modelima). Osiguranje protiv vrtenja na pločici je toliko nekvalitetno napravljeno (dvi tanke limice) da jednostavno ne mogu podnijeti silu okretanja kapacitetne mašine. Preventiva je dotegnuti ih odmah po kupnji. U tim slučajevima dolazi do smanjenja kapaciteta vrtnje zbog raznih otpora, a isto tako kad je deformiran deformiran dolazi do pregrijavanja, bržeg trošenja četkica i sl. Samo mi nije jasno da si stavio nove i da su se brzo potrošile...... Question
[Vrh] Go down
micky
cro chopper forum
cro chopper forum
micky


Broj postova : 673
Godina imam : 43
Prebivalište : Zelčin- (Valpovo)
Vozim : midnight star 950
Na forumu od : 11.09.2008

kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 1100 - kunplug alnasera   kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 5 Icon_minitimesri 20 lis 2010, 23:31

dragger je napisao/la:
micky je napisao/la:
.. majstor skine alnaser a četkice pojedene do kraja... promjenim četkice, vozi jedno vrijeme, ali opet ništa... promjenim drugi put četkice i opet vozi jedno vrijeme, ali sa težim paljenjem (kao da nema snage za okrenut). i neki dan skinem alnaser i majstor ga otvori i ima šta vidjet. alnaser se unutra rastepo tj. spaljen onaj limeni nosač četkica,

....davno sam pisao da 1100tke imaju problem sa alnaserom, zna se zakrenuti poklopac gdje su četkice za nekoliko stupnjeva pa sve dotle dokle mu vijci dozvoljavaju (bug koji su ispravili na novijim modelima). Osiguranje protiv vrtenja na pločici je toliko nekvalitetno napravljeno (dvi tanke limice) da jednostavno ne mogu podnijeti silu okretanja kapacitetne mašine. Preventiva je dotegnuti ih odmah po kupnji. U tim slučajevima dolazi do smanjenja kapaciteta vrtnje zbog raznih otpora, a isto tako kad je deformiran deformiran dolazi do pregrijavanja, bržeg trošenja četkica i sl. Samo mi nije jasno da si stavio nove i da su se brzo potrošile...... Question
da stavio sam nove, ali ne original. sad je pitanje i u kvaliteti tih četkica. materijal, tvrdoća...
uostalom.. da sam prije reagirao, možda dotegao te vijke sad ne bi tražio drugi alnaser!! sad je sve polomljeno unutra, možda da naručim novo ležište za četkice...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 1100 - kunplug alnasera   kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 5 Icon_minitimečet 21 lis 2010, 10:21

micky je napisao/la:
dragger je napisao/la:
micky je napisao/la:
.. majstor skine alnaser a četkice pojedene do kraja... promjenim četkice, vozi jedno vrijeme, ali opet ništa... promjenim drugi put četkice i opet vozi jedno vrijeme, ali sa težim paljenjem (kao da nema snage za okrenut). i neki dan skinem alnaser i majstor ga otvori i ima šta vidjet. alnaser se unutra rastepo tj. spaljen onaj limeni nosač četkica,

....davno sam pisao da 1100tke imaju problem sa alnaserom, zna se zakrenuti poklopac gdje su četkice za nekoliko stupnjeva pa sve dotle dokle mu vijci dozvoljavaju (bug koji su ispravili na novijim modelima). Osiguranje protiv vrtenja na pločici je toliko nekvalitetno napravljeno (dvi tanke limice) da jednostavno ne mogu podnijeti silu okretanja kapacitetne mašine. Preventiva je dotegnuti ih odmah po kupnji. U tim slučajevima dolazi do smanjenja kapaciteta vrtnje zbog raznih otpora, a isto tako kad je deformiran deformiran dolazi do pregrijavanja, bržeg trošenja četkica i sl. Samo mi nije jasno da si stavio nove i da su se brzo potrošile...... Question
da stavio sam nove, ali ne original. sad je pitanje i u kvaliteti tih četkica. materijal, tvrdoća...
uostalom.. da sam prije reagirao, možda dotegao te vijke sad ne bi tražio drugi alnaser!! sad je sve polomljeno unutra, možda da naručim novo ležište za četkice...

Google je moj najbolji prijatelj..
Mislim neznam zašto si se patio jer ovaj kit ti košta 30 baksa i još uz to free dostava..nebi ti ni pogledali ovo na granici..
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/STARTER-REBUILD-REPAIR-KIT-YAMAHA-XVS-65-V-STAR-_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem3361986265QQitemZ220680708709
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 1100 - kunplug alnasera   kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 5 Icon_minitimečet 21 lis 2010, 16:18

ZIGGY je napisao/la:
Google je moj najbolji prijatelj..
Mislim neznam zašto si se patio jer ovaj kit ti košta 30 baksa i još uz to free dostava..nebi ti ni pogledali ovo na granici..
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/STARTER-REBUILD-REPAIR-KIT-YAMAHA-XVS-65-V-STAR-_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem3361986265QQitemZ220680708709

Koliko mogu primjetit to je za 650-icu, i poštarina je 28$. Osobno bih kupio novi u ovom slučaju, i ima ga na istoj toj stranici za 134$ plus 47$ shipping.
Sigurno se može naći i za manje pare.
[Vrh] Go down
micky
cro chopper forum
cro chopper forum
micky


Broj postova : 673
Godina imam : 43
Prebivalište : Zelčin- (Valpovo)
Vozim : midnight star 950
Na forumu od : 11.09.2008

kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 1100 - kunplug alnasera   kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 5 Icon_minitimečet 21 lis 2010, 17:32

dragger je napisao/la:
ZIGGY je napisao/la:
Google je moj najbolji prijatelj..
Mislim neznam zašto si se patio jer ovaj kit ti košta 30 baksa i još uz to free dostava..nebi ti ni pogledali ovo na granici..
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/STARTER-REBUILD-REPAIR-KIT-YAMAHA-XVS-65-V-STAR-_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem3361986265QQitemZ220680708709

Koliko mogu primjetit to je za 650-icu, i poštarina je 28$. Osobno bih kupio novi u ovom slučaju, i ima ga na istoj toj stranici za 134$ plus 47$ shipping.
Sigurno se može naći i za manje pare.

pa radije bi kupio novi alnaser. ne snalazim se baš po e bayu i nikada nisam ništa kupovo preko neta, zato bi mi dobro došla pomoc oko najboljeg rješenja. kolega koji često kupuje preko neta rekao mi je da mu samo kažem šta i gdje, a on će mi sredit sve oko naruđbe!!! ako tko šta uoči povoljnije neka javi. pomoć i savjeti su dobrodošli!!!
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 1100 - kunplug alnasera   kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 5 Icon_minitimečet 21 lis 2010, 19:02

micky je napisao/la:
dragger je napisao/la:
ZIGGY je napisao/la:
Google je moj najbolji prijatelj..
Mislim neznam zašto si se patio jer ovaj kit ti košta 30 baksa i još uz to free dostava..nebi ti ni pogledali ovo na granici..
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/STARTER-REBUILD-REPAIR-KIT-YAMAHA-XVS-65-V-STAR-_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem3361986265QQitemZ220680708709

Koliko mogu primjetit to je za 650-icu, i poštarina je 28$. Osobno bih kupio novi u ovom slučaju, i ima ga na istoj toj stranici za 134$ plus 47$ shipping.
Sigurno se može naći i za manje pare.

pa radije bi kupio novi alnaser. ne snalazim se baš po e bayu i nikada nisam ništa kupovo preko neta, zato bi mi dobro došla pomoc oko najboljeg rješenja. kolega koji često kupuje preko neta rekao mi je da mu samo kažem šta i gdje, a on će mi sredit sve oko naruđbe!!! ako tko šta uoči povoljnije neka javi. pomoć i savjeti su dobrodošli!!!


....ovo ti je link novog, nisam uspio nači povoljnije...link ti zna nakon nekoliko sati pa i više pokazivati nešto sasvim drugo, zato kopiraj ime firme koja prodaje.

To je sve što ti mogu pomoći, nisam kupovao preko e-bay-a. Ustvari jesam ali drugi je to uradio za mene.

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&_trksid=p4340.m656&item=220685343979&viewitem=&_trkparms=clkid%3D4829074430760170990
[Vrh] Go down
sef-sale
man
man
sef-sale


Broj postova : 210
Godina imam : 41
Prebivalište : zagreb
Vozim : drag star xvs 1100 custom
Na forumu od : 17.04.2008

kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 1100 - kunplug alnasera   kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 5 Icon_minitimepon 26 oľu 2012, 11:27

evo ako nekog zanima kuplung anlasera, nakon svih mogućih kemija , ipak sam kupio novi i to u Delta Team Krško.
Naime u lijepoj našoj cijeli komplet dode otprilike ovako : kuplung i valjčići 5600 kn, zupčanik koji dolazi na njih 1750 kn, dihtung 200 kn, i onaj novi poboljšani dio koji bi trebao spriječit da se ponovo istroše valjčići- e za to nisam siguran ali mislim da je oko 2200 kn.
Dakle u Krškom je taj cijeli komplet 600 eura.
Povrat poreza se ne isplati tražit jer će slovenski carinik javit našem pa će vas ispast još cca. 10 % skuplje ( njihov je porez 20%, a naš 25% i kod nas je još carina pošto nije dio iz europe 5%.)
Nadam se da će nekome pomoć ovaj post, jer koliko sam vidio i iz amerike ako naručite koštat će mrvicu manje al se čeka barem 3 tjedna , a slovenci ga imaju skoro uvijek na zalihama.
[Vrh] Go down
pemba
man
man
pemba


Broj postova : 254
Godina imam : 48
Prebivalište : umag
Vozim : Kawasaki VN 1600 Classic
Na forumu od : 30.01.2012

kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 1100 - kunplug alnasera    kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 5 Icon_minitimepon 26 oľu 2012, 21:12


prošle godine mi to crklo u 6 mjesecu i na servisu u poreču mi tražili 7.300 kn plus montaža i odem u kopar slovenija kod majstora i naruči u krškom 655 eura sam to platio al mi je napravio na dva računa tako da nisam imao problema na granici i dobijem povrat pdva 108 eura i zamjenim ulje filter i zadnje pakne i na to sve još sam doplatio 80 eura za materijal i ruke i prošao kao bubreg u loju
[Vrh] Go down
sef-sale
man
man
sef-sale


Broj postova : 210
Godina imam : 41
Prebivalište : zagreb
Vozim : drag star xvs 1100 custom
Na forumu od : 17.04.2008

kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 1100 - kunplug alnasera   kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 5 Icon_minitimeuto 27 oľu 2012, 14:31

Da pitao sam ga ja da mi da na dva računa , ali je odgovor bio " možda pred deset let". Malo jesu bahati i bezobrazni al sta ces...jeftiniji su puno. A ja sam sve dobio u kompletu u jednoj kutiji zapakirano, to sad ide komplet pod drugim serijskim brojem pa možda i stvarno ne može razdvojit račun.
[Vrh] Go down
pemba
man
man
pemba


Broj postova : 254
Godina imam : 48
Prebivalište : umag
Vozim : Kawasaki VN 1600 Classic
Na forumu od : 30.01.2012

kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 1100 - kunplug alnasera    kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 5 Icon_minitimeuto 27 oľu 2012, 20:41


meni je sam predložio da napravi na dva računa i bilo posebno zapakirano jedino sto mi nisu htjeli ovjeriti obadva računa na granici pa sam se vraćao dva puta račun po račun
[Vrh] Go down
LenaXP
man
man
LenaXP


Broj postova : 77
Godina imam : 56
Prebivalište : ŽEPČE BiH
Vozim : XV 1600
Na forumu od : 06.08.2010

kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 1100 - kunplug alnasera   kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 5 Icon_minitimesub 31 oľu 2012, 12:50

Ja sam to rijesio tako da sam kupio masinu od V Star 1100 sa 3000 milja i iz ne iskoristio kuplung alnasera i alnaser sam ugradio i vise nemam problema.Masinu platio kompletnu 550 maraka. 2007 godina crna.sad imam rezervnu i posto mi motor dosta presao ceka priliku za ugradnju
[Vrh] Go down
hardcore7
man
man
hardcore7


Broj postova : 146
Godina imam : 37
Prebivalište : Prijedor
Vozim : Harley Davidson Road king classic.Harley Davidson heritage
Na forumu od : 23.12.2013

kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 1100 - kunplug alnasera   kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 5 Icon_minitimeuto 28 sij 2014, 01:20

Pozdrav svima vidim da je to problem na 1100 a de mi kazite kakvo je stanje sa 650 dragstarom da li i on ima taj problem,i koja je cjena alnasera za 650.Hvala lijepo vrlo je zanimljiva tema svaka cast na inovativnosti u rjesavanju ovog problema na nama dragom drag staru
[Vrh] Go down
Acyd
cro chopper forum
cro chopper forum
Acyd


Broj postova : 1429
Godina imam : 49
Prebivalište : Našice
Vozim : Triumph Rocket 3r
Na forumu od : 24.04.2010

kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 1100 - kunplug alnasera   kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 5 Icon_minitimeuto 28 sij 2014, 08:20

650 nema taj problem.  roker 
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 1100 - kunplug alnasera   kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 5 Icon_minitimeuto 28 sij 2014, 08:26

Acyd je napisao/la:
650 nema taj problem.  roker 

ima, samo što je taj problem zbog manje zapremine motora rijeđi. znam ih nekoliko s tim problemom
[Vrh] Go down
hardcore7
man
man
hardcore7


Broj postova : 146
Godina imam : 37
Prebivalište : Prijedor
Vozim : Harley Davidson Road king classic.Harley Davidson heritage
Na forumu od : 23.12.2013

kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 1100 - kunplug alnasera   kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 5 Icon_minitimeuto 28 sij 2014, 15:02

Izgleda da je to boljka generalno dragstara bez obzira na kubikazu cujem da je  isti problem i sa  nekim drugim yamahinim modelima.Znate li mozda cjenu alnasera na 650 da li je ista povoljniji u odnosu na 1100.I ja sam znao cuti tup udarac prilikom gasenja motocikla sto bi moglo nagovjestiti da cu ga morati zamjeniti
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 1100 - kunplug alnasera   kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 5 Icon_minitimesri 29 sij 2014, 09:21

hardcore7 je napisao/la:
Izgleda da je to boljka generalno dragstara bez obzira na kubikazu cujem da je  isti problem i sa  nekim drugim yamahinim modelima.Znate li mozda cjenu alnasera na 650 da li je ista povoljniji u odnosu na 1100.I ja sam znao cuti tup udarac prilikom gasenja motocikla sto bi moglo nagovjestiti da cu ga morati zamjeniti

bio sam vlasnik Dragsa 650 i nisam imao taj problem,
neces ga imati ni ti ako budes palio bike na slijedeci nacin,

prvo paljenje sa cokom 3/4 i bez gasa,
kada je vruc paljenje opet bez gasa,
kada je hladniji 1/2 coka i bez gasa,
najvaznije je paljenje bez GASA  dobar dobar 
[Vrh] Go down
Gost
Gost




kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 1100 - kunplug alnasera   kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 5 Icon_minitimečet 30 sij 2014, 08:45

Bosqeto je napisao/la:
hardcore7 je napisao/la:
Izgleda da je to boljka generalno dragstara bez obzira na kubikazu cujem da je  isti problem i sa  nekim drugim yamahinim modelima.Znate li mozda cjenu alnasera na 650 da li je ista povoljniji u odnosu na 1100.I ja sam znao cuti tup udarac prilikom gasenja motocikla sto bi moglo nagovjestiti da cu ga morati zamjeniti

bio sam vlasnik Dragsa 650 i nisam imao taj problem,
neces ga imati ni ti ako budes palio bike na slijedeci nacin,

prvo paljenje sa cokom 3/4 i bez gasa,
kada je vruc paljenje opet bez gasa,
kada je hladniji 1/2 coka i bez gasa,
najvaznije je paljenje bez GASA  dobar dobar 

jbt koje upute za bike ko da imaš gremlina , a ne motor  dobar3 dobar3 
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 1100 - kunplug alnasera   kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 5 Icon_minitimečet 30 sij 2014, 13:38

tekući problem je napisao/la:
Bosqeto je napisao/la:
hardcore7 je napisao/la:
Izgleda da je to boljka generalno dragstara bez obzira na kubikazu cujem da je  isti problem i sa  nekim drugim yamahinim modelima.Znate li mozda cjenu alnasera na 650 da li je ista povoljniji u odnosu na 1100.I ja sam znao cuti tup udarac prilikom gasenja motocikla sto bi moglo nagovjestiti da cu ga morati zamjeniti

bio sam vlasnik Dragsa 650 i nisam imao taj problem,
neces ga imati ni ti ako budes palio bike na slijedeci nacin,

prvo paljenje sa cokom 3/4 i bez gasa,
kada je vruc paljenje opet bez gasa,
kada je hladniji 1/2 coka i bez gasa,
najvaznije je paljenje bez GASA  dobar dobar 

jbt koje upute za bike  ko da imaš gremlina , a ne motor  dobar3 dobar3 

zato ti ostane oko 6 000 kn u dzepu  Twisted Evil 

a nisu to nikakve upute posebne,
na ovaj nacin ferceraju vise manje svi chopci sa karburatorom  Laughing 
ja na ovaj nacin palim i WildStara,
samo jos pri svakom paljenju stisnem kvacilo neovisno je li u brzini ili leru  dobar 
[Vrh] Go down
Sponsored content





kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 1100 - kunplug alnasera   kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 5 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
DragStar 1100 - kunplug alnasera
[Vrh] 
Stranica 5 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» dragstar xvs 1100
» Dragstar 1100
» dragstar 1100
» Dragstar 1100 pomoc
» dragstar 650 i dragstar 1100

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Tehnika-
Forum(o)Bir: