Početna stranicaPretraľnikkunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 DragStar 1100 - kunplug alnasera

Go down 
+18
sef-sale
micky
buba
Free Spirit
Safet(y)
Vilko
magna
calc69
ronin1
dragstarPU
zanotti
breed
Acyd
neodoljivi
Munja
dragger
StarRider
vlais
22 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
zanotti
cro chopper forum
cro chopper forum
zanotti


Broj postova : 2142
Godina imam : 49
Prebivalište : Trogir
Vozim : Harley Davidson CVO Limited
Na forumu od : 10.03.2008

kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 1100 - kunplug alnasera   kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 2 Icon_minitimesub 01 svi 2010, 11:48

breed je napisao/la:
zanotti je napisao/la:
Acyd je napisao/la:
Citao i ja na forumu o tvrdoci materijala itd,ali se bojim i ako uspijes rjesiti problem 'kuglica tj.valjcica lezaja' i njihove tvrdoce da ce se to odraziti na vecu potrosnju tarnog djela odnosno djela na koji valjcici prenose silu pa da smo onda u istim govnima jer onda ode kvacilo totalka. Neznam. nisam pametan,ali valjalo bi to rjesiti. Zasada jedino hvale djelove iz Amerike.Navodno neki tip uspio zakaliti valjcice i stvar sljaka OK,ali kazem vrijeme ce pokazati.

Pošto se nažalost i ja pridružujem grupi oboljelih i sa ovim kvarom na draggici ajde ako moš stavi mi link te firme u Jamerici gdje se može nabaviti kumplung alnasera....

Evo, nemam preporuku za ove, samo link:

http://www.powerpartsplus.com/pages/parts/viewbybrand/2/Yamaha.aspx

Broj 6 u sastavnici. ako narucimo skupa, smanjimo cijenu poštarine kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 2 Icon_biggrin

Dali si provijerio jeli imaju isporuku za Hrvatsku.
[Vrh] Go down
Acyd
cro chopper forum
cro chopper forum
Acyd


Broj postova : 1429
Godina imam : 49
Prebivalište : Našice
Vozim : Triumph Rocket 3r
Na forumu od : 24.04.2010

kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 1100 - kunplug alnasera   kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 2 Icon_minitimesub 01 svi 2010, 22:12

Ako ste stvarno zainteresirani da uzmemo vise komada i ja bih se pridruzio narudzbi,ali bilo bi dobro ako netko ima nekog u EU jer je njima manja carina pa da narucimo i presveramo preko grane. Ja sam jos u pregovorima,ali ako nesto iskopam stavit cu na forum. dobar4
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 1100 - kunplug alnasera   kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 2 Icon_minitimesub 01 svi 2010, 22:38

Evo vam link šta i kako treba napraviti:

http://www.vstar1100.com/starter_clutch_replacement.htm
[Vrh] Go down
breed
cro chopper forum
cro chopper forum
breed


Broj postova : 512
Godina imam : 45
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Kawasaki VN2000
Na forumu od : 14.08.2008

kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 1100 - kunplug alnasera   kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 2 Icon_minitimesub 01 svi 2010, 22:47

Može u pregovorima sam s ovom firmom kod njih je jos uvijek u điru Yugoslavia Rolling Eyes
[Vrh] Go down
https://www.linkedin.com/in/dahren/
breed
cro chopper forum
cro chopper forum
breed


Broj postova : 512
Godina imam : 45
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Kawasaki VN2000
Na forumu od : 14.08.2008

kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 1100 - kunplug alnasera   kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 2 Icon_minitimesub 01 svi 2010, 22:51

dragger je napisao/la:
Evo vam link šta i kako treba napraviti:

http://www.vstar1100.com/starter_clutch_replacement.htm

Zašto se mora mijenjati zamašnjak? Zar se i on uništi?
[Vrh] Go down
https://www.linkedin.com/in/dahren/
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 1100 - kunplug alnasera   kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 2 Icon_minitimesub 01 svi 2010, 23:05

Nisam baš siguran, ali mislim da treba. Ipak ti valjci kaće zamašnjak i pokreću.
[Vrh] Go down
Acyd
cro chopper forum
cro chopper forum
Acyd


Broj postova : 1429
Godina imam : 49
Prebivalište : Našice
Vozim : Triumph Rocket 3r
Na forumu od : 24.04.2010

kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 1100 - kunplug alnasera   kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 2 Icon_minitimened 02 svi 2010, 12:15

https://2img.net/r/ihimizer/img571/8223/starter.jpg

Koliko sam ja shvatio mislim da nam trebaju broj 2 (163,32 $) i broj 6 (265,06$) sa slike?? (zupčanik i valjcici) a brtve i vijci mislim da nisu toliko neophodni a i daju se napraviti. Poslao sam link stricu u Swicarsku ( i sam je biker) pa da vidim koliko bi to bilo ako bi islo preko njih,a i on dolazi ovamo svako malo pa nije problem da ponese.Platit cu mu cuga pa nek odradi to za dobrobit biker2 Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
breed
cro chopper forum
cro chopper forum
breed


Broj postova : 512
Godina imam : 45
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Kawasaki VN2000
Na forumu od : 14.08.2008

kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 1100 - kunplug alnasera   kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 2 Icon_minitimened 02 svi 2010, 12:58

Da mislim i ja da je to to, samo...razmisljam kad vec sve rastavljamo da zamijenimo i lezaj - poz.3 SKU: 93310-5720G-00
BEARING

Košta 40$ pa da bas ne stedimo na tome.

Dakle sve ukupno :

- poz.3 SKU: 93310-5720G-00 BEARING - 40,18$
- poz.2 SKU: 5EL-15517-11-00 GEAR, IDLER 2 - 163,32 $
- poz.6 SKU: 5EL-15590-00-00 STARTER ONE-WAY ASSY - 265.06 $

Ukupno: 468.56 $ (cca 2550 kn)

To je ipak upola jeftinije od onog što su mi nudili u zastupništu. Ali ni to nije ono što je najvažnije. Meni je najvažnije da cijeli sklop izdrži duže, jer sam čuo za ove američke dijelove da su kvalitetniji. What a Face
[Vrh] Go down
https://www.linkedin.com/in/dahren/
Acyd
cro chopper forum
cro chopper forum
Acyd


Broj postova : 1429
Godina imam : 49
Prebivalište : Našice
Vozim : Triumph Rocket 3r
Na forumu od : 24.04.2010

kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 1100 - kunplug alnasera   kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 2 Icon_minitimened 02 svi 2010, 13:21

Slazem se! Dodajem i to u narudzbu! (kad je bal nek je maskenbal! dobar3 )
[Vrh] Go down
dragstarPU
man
man
dragstarPU


Broj postova : 211
Godina imam : 57
Prebivalište : Pula
Vozim : Yamaha Dragstar 1100 , Ducati Multistrada 1000
Na forumu od : 25.11.2007

kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 1100 - kunplug alnasera   kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 2 Icon_minitimened 02 svi 2010, 14:02

Pratim pozorno ovu temu pa da se i ja malo uključim.
Imam Zvijezdicu od 2005, kupio novu i sad ima 38000 km.
Nemam nikakvih problema sa pokretanjem motora, ne okreče u prazno i niti ne lupka, grebe ili nešto slično u odnosu kako je bilo kad sam je kupio, ili sam možda u krivu pa ne primječujem promjene Question .
Kod paljenja motora na hladno čok do kraja i samo starer.
Kad je motor topao ili recimo napola topao samo startam i kad osijetim da je upalio - uhvatio malo (ali samo malo) dodam gas, to već radim refleksno.
Jučer sam probao Draggerove savijete za paljenje kad nije hladan ali mi je izgledalo da se pokretač samo muči i puno vrti da bi upalio Question .
Nije mi jasno zašto ne gas kad po konstrukciji kvačila pokretača jedino pokretač u istom smijeru okretanja može prenosit snagu na radilicu, a ne radilica na pokretač?
Vidim na pdf-u onog Njemca da je sve to dosta grubo i oštečeno, dali je u pitanju i kvaliteta i vrsta ulja u motoru. Ja od prvog dana koristim Motul 5100 SAE 10/40, polusintetika.
Eto toliko i ako neko sa tim problemom dolazi u Umag molio bi da mi se javi da vidim kako to izgleda, možda ga i ja imam a da neznam.
Pozdrav svima cheers
[Vrh] Go down
breed
cro chopper forum
cro chopper forum
breed


Broj postova : 512
Godina imam : 45
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Kawasaki VN2000
Na forumu od : 14.08.2008

kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 1100 - kunplug alnasera   kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 2 Icon_minitimened 02 svi 2010, 16:58

Acyd je napisao/la:
Slazem se! Dodajem i to u narudzbu! (kad je bal nek je maskenbal! dobar3 )

Ok, mislim da nema problema sa slanjem narudžbe u Švicarsku, za razliku od Hrvatske koja je izgleda još po njima pod Yugoslavijom puca1
Javi kako bi to sve išlo sa Švicarske strane, ja ću ih pokušati kontaktirati u utorak (ponedjeljak ne rade scratch ) da ih obrazujem malo i da vidim da li bi mogli poslati za Hrvatsku.

Ubrzo ću staviti video na you tube, pa da i drugi čuju/vide kako to izgleda
[Vrh] Go down
https://www.linkedin.com/in/dahren/
breed
cro chopper forum
cro chopper forum
breed


Broj postova : 512
Godina imam : 45
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Kawasaki VN2000
Na forumu od : 14.08.2008

kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 1100 - kunplug alnasera   kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 2 Icon_minitimened 02 svi 2010, 17:15

Evo video, da vidite kako to izgleda: Razz

https://www.youtube.com/watch?v=KOQcVkfVr40
[Vrh] Go down
https://www.linkedin.com/in/dahren/
ronin1
banned
banned
ronin1


Broj postova : 163
Godina imam : 1015
Prebivalište : kad je žena doma--doma,kad je nema - svugdje
Vozim : trenutno svašta
Na forumu od : 04.11.2008

kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 1100 - kunplug alnasera   kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 2 Icon_minitimened 02 svi 2010, 18:13

dragger je napisao/la:
Da, u pravu si, kumplug kvačila je prviše osjetljiv, ja bih rekao: sklop paljenja nije napravljen onako kako bi trebao. Sve bi bilo na svom mjestu da je konstruiran "dekompresioni ventil".
Ali, konstriktor je procijenio da nije potreban, i ispalo je da je to što navodiš bolna točka.

Kako je izbjeći tj. kako izbjeći nepotrebni financijski trošak (cca 4500kn u servisu), postoji nekoliko radnji koje je potrebno ispuniti.
Već sam jednom pisao o tome, a sad ću ponoviti kratko:

1. Palenje motora na hladno: prvo palenje (zimi i liti) uvijek pod čokom (2/3) i kad uvati zadržati prekidać palenja još sekund-dva da dobro zavrti
2. Palenje nakon vožnje, kad motor odstoji sat-dva: 1/2 ČOKA i kad uvati zadržati prekidać palenja još sekund-dva da dobro zavrti
3. palenje vrućeg motora: bez čoka i bez gasa, ako ne uvati, dodati 1/3 čoka i zadržati prekidać sekund dva

NIKAKO NE DODAVATI NITI MILIMETAR GASA PRILIKOM PALENJE (to je zakon za dugi vjek)

Šta se dešava i zašto dolazi do krljanja zupčanika kad se doda gas, neznam, vjerojatno kumlug alnasera ne može podnijeti velike okretaje.

moja dragica ima 35 tkm i sve je kao i prvi dan

btw uvik me pitaju šta će ti čok, daj malo gasa Evil or Very Mad raz1

nadam se da sam pomogao


jbt pa motor ti dolazi s uputstvima ko GREMLINI dobar3
[Vrh] Go down
Acyd
cro chopper forum
cro chopper forum
Acyd


Broj postova : 1429
Godina imam : 49
Prebivalište : Našice
Vozim : Triumph Rocket 3r
Na forumu od : 24.04.2010

kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 1100 - kunplug alnasera   kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 2 Icon_minitimened 02 svi 2010, 18:32

Potpuno se slazem sa 'DragstarPU' sto se tice paljenja sa gasom ili bez gasa i mislim da je svejedno jel se zbog konstrukcije kvacilo iskljucuje cim motor upali pa ti mozes dodavati gas koliko hoces (naravno karikiram),ali mislim da je veci problem prilikom gasenja motora kod onog povratnog trzaja u zadnjem taktu (udarac kod neispravnog kvacila.Cuje se i kod Breed-a) i da onda ustvari ostecuje valjcice na lezaju jer su tako konstruirani.Buraz mi je uzeo Drag-a 2007 godiste s 5000 km pa mogu lijepo usporediti kad valja i kad nevalja. Njegov se kod gasenja necuje gotovo nista,a moj udari da me dusa zaboli. Sad

Breed,stavit cu ja na You tube kako moj (ne)pali da te malo utjesim! Tvoj jos pali kao curica spram moga! :lol:
[Vrh] Go down
breed
cro chopper forum
cro chopper forum
breed


Broj postova : 512
Godina imam : 45
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Kawasaki VN2000
Na forumu od : 14.08.2008

kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 1100 - kunplug alnasera   kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 2 Icon_minitimened 02 svi 2010, 20:01

Damn!

Ovo je odgovor od Amera:

"Thank you for your inquiry.

There is so much internet fraud coming from Croatia that we do not usually ship there. "

Kad sam rekao da nije prevara:

"I do understand and i apologize. .

It is so unfair that the people that commit fraud make it difficult for all the honest people."

Pa šta čovjek da reče na ovo

Question Question Razz
[Vrh] Go down
https://www.linkedin.com/in/dahren/
Acyd
cro chopper forum
cro chopper forum
Acyd


Broj postova : 1429
Godina imam : 49
Prebivalište : Našice
Vozim : Triumph Rocket 3r
Na forumu od : 24.04.2010

kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 1100 - kunplug alnasera   kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 2 Icon_minitimened 02 svi 2010, 20:30

Balkane,balkane,balkane moj! He,he! Poznata nacija barem po necemu! Very Happy
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 1100 - kunplug alnasera   kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 2 Icon_minitimened 02 svi 2010, 22:17

Zaista me ponekad neke stvari naljute, i treba mi malo da se smirim....... a kako sam od samog poćetka u raspravi, dodat ću samo kratko: prihvačam svačiji savjet i mišljenje, naročito načitanih i iskusnih forumaša, a na meni je da procjenim kako postupiti. Sve što napišem, to je jedna životna škola potkrijepljena stećenim iskustvom iz više izvora......
Stoga, isključujem se iz daljnje diskusije, pratit ću temu i pozorno čitati Vaše savjete.

2ronin1 nemam komentara
2DSPula svak ima svoj sistem kako upaliti motor bilo hladan bilo vruć. Tebi je tvoj sistem OK kao što je i meni moj. Nemaš problema kao ni ja. Svi ostali će to raditi na svoj način. Neko će mjenjati kvačilo neko neće......
.......e da, ja vozim na maslinovo, pardon, mineralno....i sve je ok..... rendeer
[Vrh] Go down
calc69
cro chopper forum
cro chopper forum
calc69


Broj postova : 1081
Godina imam : 54
Prebivalište : zagreb, sesvete
Vozim : HONDAshadow VT750
Na forumu od : 09.11.2007

kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 1100 - kunplug alnasera   kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 2 Icon_minitimepon 03 svi 2010, 10:18

Bože dragi, koji rituali za paljenje motora... Smile

I to kod relativno novih motora... Rolling Eyes

Ja kad palim svoj motor, prvo mu priđem, pa ga Opasno gledam,
pa se triput povućem za ljevo uho, podignem hlače, okrenem se oko sebe ,
obavezno ga zajašem s desne strane i onda upali svaki put od prve...

To sve vrijedi kad su parni datumi u mjesecu...

Inače moram drugačiji pristup... Twisted Evil

What a Face
[Vrh] Go down
breed
cro chopper forum
cro chopper forum
breed


Broj postova : 512
Godina imam : 45
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Kawasaki VN2000
Na forumu od : 14.08.2008

kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 1100 - kunplug alnasera   kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 2 Icon_minitimepon 03 svi 2010, 17:19

Ma dobro nećemo sad o paljenju motora, možda da je gazda koji je koristio motor prije mene malo više pazio pri paljenju možda ja sad ne bi imao problema...a možda i bi jer je jednostavno loša tajvanska serija spojke anlasera.
Ono što je činjenica je da ista spojka je definitvno mana na mnogim dragstarima (nemojte sad Hondu hvalit ovdje) i da je potrebno naći najbolje/najpovoljnije rješenje na sreću i radost svih dragstaraša koji imaju sličan problem.
E sad - jel netko zna za nekog pouzdanog dobavljača iz Amerike koji prodaje kvalitetne dijelove i isporučuje u Hrvatsku. Dakle, malo sam gledao stare postove i našao:

http://www.bikebandit.com/
http://www.jpcycles.com/

Cijena me nije oduševila. Next?

Eh da, vidio sam i ovo:

http://www.partforyamaha.com/ čija me cijena oduševila jer je ista kao na powersports i imaju Croatia u izborniku i Verisign.Poštarina je 96$ izvan Amerike. Što mislite o njima?
Ako naručim za Hrvatsku spojku anlasera, neće poslati "Made in Taiwan"?! Rolling Eyes

Pozdrav
[Vrh] Go down
https://www.linkedin.com/in/dahren/
zanotti
cro chopper forum
cro chopper forum
zanotti


Broj postova : 2142
Godina imam : 49
Prebivalište : Trogir
Vozim : Harley Davidson CVO Limited
Na forumu od : 10.03.2008

kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 1100 - kunplug alnasera   kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 2 Icon_minitimepon 03 svi 2010, 19:29

http://www.partforyamaha.com/ ova stranica izgleda OK sad samo treba probati naručiti ...
[Vrh] Go down
breed
cro chopper forum
cro chopper forum
breed


Broj postova : 512
Godina imam : 45
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Kawasaki VN2000
Na forumu od : 14.08.2008

kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 1100 - kunplug alnasera   kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 2 Icon_minitimepon 03 svi 2010, 20:10

Acyd je napisao/la:
Balkane,balkane,balkane moj! He,he! Poznata nacija barem po necemu! Very Happy

Ehm, dakle nove cijene kompleta:

Ukupno: 421$ ,dakle prošli bi sa ležajem gratis dobar

E sad, vidio sam da je cijena slanja (postarine) 96$ (imaju nekakav calculator na stranici) i da ovisi direktno o cijeni paketa. Ako se naruce recimo 2 kompleta cijena poštarine skače na 204$ affraid

A bojim se da bi i carina/špedicija imala posla sa paketom od 840$ sex

Acyd, koliko god čudno zvučalo, ali mislim da bi prošli skuplje ako naručimo 2 kompleta, možda da se žrtvujem i naručim prvi pa makar Bohmann

_______________________________________

Dakle, nastavak:

Dobio sam odgovor od Amera i prenosim ga u cijelosti:

"Hello,

In response to your questions:
1) Shipping for that order would be $96.50
2) We do accept paypal if there is no other way for you to pay.
3) Shipping time is normally 7-12 business days international
4) These parts are made for the US market.

Have a nice day!"

Meni dovoljno, naručujem pa makar ispao magare...
[Vrh] Go down
https://www.linkedin.com/in/dahren/
Acyd
cro chopper forum
cro chopper forum
Acyd


Broj postova : 1429
Godina imam : 49
Prebivalište : Našice
Vozim : Triumph Rocket 3r
Na forumu od : 24.04.2010

kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 1100 - kunplug alnasera   kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 2 Icon_minitimesri 05 svi 2010, 22:18

I ja sam razmisljao o tome da bi narucivanje vise komada stvorilo problem na bilo kojoj carini,pa onda bolje jedan po jedan set, pa kako bude. Ovi moji se jos nista nejavljaju pa bas kad ti stigne stavi podatke o svemu na forum pa i ja narucujem 'drito' ako bude sve po PS-u! dobar Veseli me ovo 'FOR US' !!! Drzim palceve da sve prodje OK! i naravno svaka cast Breed! dobar dobar
[Vrh] Go down
breed
cro chopper forum
cro chopper forum
breed


Broj postova : 512
Godina imam : 45
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Kawasaki VN2000
Na forumu od : 14.08.2008

kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 1100 - kunplug alnasera   kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 2 Icon_minitimepet 14 svi 2010, 23:44

Dakle, stigao kuplung anlasera

kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 2 Kuplunganlaserastigao

Samo su mi se krvi napili na carini, uzeli mi 900 divljih životinjica. Ali moram pohvaliti da mi je brzo stiglo, u roku desetak dana.
I veseli me što na svakom piše "made in Japan" roker

Dakle konačna računica:

- spojka + zupčanik + ležaj + poštarina = 518$ (2750 kn)
- carina naša draga = 900 kn
______________________________

Ukupno: 3650 kn

U konačnici ipak zadovoljan s cijenom uštedio sam 1400 kn, a dobio sam i ležaj. dancingbanana
Ipak mi je najvažnija kvaliteta, pa se nadam da sam tu dobro pazario.

U slijedećih par dana budem mijenjao dijelove pa ostavim slike i uputstva.

CHEERS!
[Vrh] Go down
https://www.linkedin.com/in/dahren/
Acyd
cro chopper forum
cro chopper forum
Acyd


Broj postova : 1429
Godina imam : 49
Prebivalište : Našice
Vozim : Triumph Rocket 3r
Na forumu od : 24.04.2010

kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 1100 - kunplug alnasera   kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 2 Icon_minitimesub 15 svi 2010, 09:14

dancingbanana dancingbanana Jupi! Sretan sam kao da su i meni stigli moji djelovi! Samo naprijed Breed! Bas me zanima kakva su ostecenja na starim djelovima kad ih skines dolje. Pratim pozorno i svaki dan iscekujem razvoj dogadjaja. Vec sam se bolestan2 ovih 10 dana! lol!
[Vrh] Go down
zanotti
cro chopper forum
cro chopper forum
zanotti


Broj postova : 2142
Godina imam : 49
Prebivalište : Trogir
Vozim : Harley Davidson CVO Limited
Na forumu od : 10.03.2008

kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 1100 - kunplug alnasera   kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 2 Icon_minitimesub 15 svi 2010, 13:48

Breed poslao sam ti PM.
[Vrh] Go down
Sponsored content





kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: DragStar 1100 - kunplug alnasera   kunplug anasera - DragStar 1100 - kunplug alnasera - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
DragStar 1100 - kunplug alnasera
[Vrh] 
Stranica 2 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» dragstar xvs 1100
» Dragstar 1100
» dragstar 1100
» Dragstar 1100 pomoc
» dragstar 650 i dragstar 1100

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Tehnika-
Forum(o)Bir: