Početna stranicaPretraľnikhypercharger- da ili ne? - Page 3 610RegistracijaLogin

 

 hypercharger- da ili ne?

Go down 
+17
redneck
vstarrider
suzi
custom rider
usnuli_konjanik
necchi
dragger
jura
lukylipik
Crusader
zanotti
lord
emirharley
poč85
asy
magna
merla
21 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

hypercharger- da ili ne? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: hypercharger- da ili ne?   hypercharger- da ili ne? - Page 3 Icon_minitimečet 19 kol 2010, 00:21

....da, da, treba ućiti da bi na kraju mogao položiti ispit, tek kad položiš onda si sa usisom/ispuhom na ti, i moći ćeš drugima dijeliti savjete.
Ovako, nema žurbe, sakupljaj gradivo.....
[Vrh] Go down
Acyd
cro chopper forum
cro chopper forum
Acyd


Broj postova : 1429
Godina imam : 49
Prebivalište : Našice
Vozim : Triumph Rocket 3r
Na forumu od : 24.04.2010

hypercharger- da ili ne? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: hypercharger- da ili ne?   hypercharger- da ili ne? - Page 3 Icon_minitimečet 19 kol 2010, 16:22

....vec sam napisao da mi se nigdje ne zuri i da nije za glavu,volim saslusati savjete i sagledati sve cinjenice pa to upravo i radim. Inace mi motori (agregati) i sve vezano uz njih nisu strani jer se mehanikom bavim gotovo 20 god.( obiteljski bizns),ali je terminologija i nabavka dijelova malo drugacija nego u auto-industriji. Principi rada su naravno isti,ali se s druge strane dosta toga razlikuje u onim sitnim i lijepim detaljima koje mi je 'gušt' otkrivati. Dakle jasno mi je 'zasto' ali mi nije uvijek jasno 'kako'! :lol:(primjer 'jasno'-'otvaranje auspuha'-jasno mi je da je to termin za protocni auspuh,ali 'kako'-dali uzimam druge topove?(sto bih kod auta jednostavno kupio protocni lonac) ili postojece topove modificiram)BTW Emir hvala na pojasnjenju. dobar4 i zato ste vi ostali ovdje kojima sam jako zahvalan i svima svaka cast
[Vrh] Go down
torax
man
man
torax


Broj postova : 42
Godina imam : 34
Prebivalište : Rijeka
Vozim : honda 750 Black Widow
Na forumu od : 28.04.2009

hypercharger- da ili ne? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: hypercharger- da ili ne?   hypercharger- da ili ne? - Page 3 Icon_minitimesri 13 srp 2011, 14:59

Vidim da se dosta govorilo o ovoj temi.Sada mi je zaokupila paznju jer imam par pitanja u vezi hyperchargera.Dakle,kada se naruci hypercharger kit preko e baya,dobije se komplet sa diznama i svim potrebnim stvarima za instalaciju.Pitanje je...Da li je potrebno narucivat ekstar igle,ajmo rec dyno jet stage one da bi sve uredno radilo ili je dovoljno postaviti vece dizne koje u dosle sa kitom? Imam otvorene auspuhe.

Ako netko malo vise iskustva sa time dame savetuje,da li da narucujem dyna jet igle ili je hyperchager kit sa diznama dovoljan.
Hvala
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

hypercharger- da ili ne? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: hypercharger- da ili ne?   hypercharger- da ili ne? - Page 3 Icon_minitimesri 13 srp 2011, 15:50

Za naśe motore (RC44) moraś naručiti dynojet stage 1. Iz tog ces paketića iskoristiti samo igle a platit ce ga dobrano. Sa hyperchargerom ćeś dobiti osim adaptera za montaźu i glavne dizne. Ler ( slow jets) dizne oznake #42 moraś opet kupiti posebno
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

hypercharger- da ili ne? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: hypercharger- da ili ne?   hypercharger- da ili ne? - Page 3 Icon_minitimesri 13 srp 2011, 15:55

Dakle hypercharger mozes nabaviti zajedno sa adapterom na linku
http://www.motoshop.net/mm5/merchant.mvc?Screen=PROD&Product_Code=TKA608446&Store_Code=AIM&search=Shadow+750+ace%2C+Air+Cleaner&filter_cat=&PowerSearch_Begin_Only=&sort=&range_low=&range_high=


Dynojet bilo gdje na netu a vjerojatno i na gornjoj adresi
Slow jet sam kupio u top moto u zagrebu
[Vrh] Go down
torax
man
man
torax


Broj postova : 42
Godina imam : 34
Prebivalište : Rijeka
Vozim : honda 750 Black Widow
Na forumu od : 28.04.2009

hypercharger- da ili ne? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: hypercharger- da ili ne?   hypercharger- da ili ne? - Page 3 Icon_minitimečet 14 srp 2011, 18:57

dakle...ja sam narucio charger i sve za instalaciju ukljucujuci i dize za moj motor...
u biti, jedino sto me brine, da li te dizne mogu ici na originalne igle... da li to funkcionira uopce, hocu li dobiti ista s tim ili moram naruciti stage one dynajet pa da tek onda krenem u sve to?
hvala ti puno Wink
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

hypercharger- da ili ne? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: hypercharger- da ili ne?   hypercharger- da ili ne? - Page 3 Icon_minitimepet 15 srp 2011, 10:09

Ni slucajno. Čak i novu iglu treba podesiti te otkinuti vrh. Original igla se nemoze podignuti dovoljno te bi manjkalo goriva
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

hypercharger- da ili ne? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: hypercharger- da ili ne?   hypercharger- da ili ne? - Page 3 Icon_minitimepet 15 srp 2011, 12:05

evo temeljito sam iscitao ovdje sve postove vezano za hypercharger pa imam i ja nekoliko pitanja;

1.kako se charger odrzava u smislu koliko cesto se mora i na koji nacin cisiti i sve ostalo
2.kako kazete on traje nekih 100 000,poslije toga se reparira ili ga moras potpuno mjenati
3.da li sa njim trosi vise ili manje goriva
4.kada kazete da on zahtjeva rejjeting,to se uradi jednom i miran si ili ga svako malo moras stelovati
5.auspusi trebaju biti potpuno otvoreni bez ijednog prigusivaca ili?

unaprijed hvala svima na odgovorima
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

hypercharger- da ili ne? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: hypercharger- da ili ne?   hypercharger- da ili ne? - Page 3 Icon_minitimepet 15 srp 2011, 15:25

Bosqeto je napisao/la:
evo temeljito sam iscitao ovdje sve postove vezano za hypercharger pa imam i ja nekoliko pitanja;

1.kako se charger odrzava u smislu koliko cesto se mora i na koji nacin cisiti i sve ostalo
2.kako kazete on traje nekih 100 000,poslije toga se reparira ili ga moras potpuno mjenati
3.da li sa njim trosi vise ili manje goriva
4.kada kazete da on zahtjeva rejjeting,to se uradi jednom i miran si ili ga svako malo moras stelovati
5.auspusi trebaju biti potpuno otvoreni bez ijednog prigusivaca ili?

unaprijed hvala svima na odgovorima

1. filter se pere svakih cca 10tkm tekućinom predviđenom za to (stotinjak kn)
2. filter traje 100tkm a ne hc
3. ovisi kako voziš
4. jednom
5. otvoreni ili poluotvoreni (prema njima stavljaš glavnu diznu)
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

hypercharger- da ili ne? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: hypercharger- da ili ne?   hypercharger- da ili ne? - Page 3 Icon_minitimepet 15 srp 2011, 16:14

dragger je napisao/la:
Bosqeto je napisao/la:
evo temeljito sam iscitao ovdje sve postove vezano za hypercharger pa imam i ja nekoliko pitanja;

1.kako se charger odrzava u smislu koliko cesto se mora i na koji nacin cisiti i sve ostalo
2.kako kazete on traje nekih 100 000,poslije toga se reparira ili ga moras potpuno mjenati
3.da li sa njim trosi vise ili manje goriva
4.kada kazete da on zahtjeva rejjeting,to se uradi jednom i miran si ili ga svako malo moras stelovati
5.auspusi trebaju biti potpuno otvoreni bez ijednog prigusivaca ili?

unaprijed hvala svima na odgovorima

1. filter se pere svakih cca 10tkm tekućinom predviđenom za to (stotinjak kn)
2. filter traje 100tkm a ne hc
3. ovisi kako voziš
4. jednom
5. otvoreni ili poluotvoreni (prema njima stavljaš glavnu diznu)

Draggeru hvala sto si mi dao egzaktne odgovore i upotpunio moju sliku o chargeru!

ako Bog da ja i ti cemo to na mog Dragonju instalirati jer si ti vec prosao sve to,mislim ako budes htio Very Happy

ako se ovako nastavi morat cu ti otvoriti pivnicu koliko ti vec pive dugujem dobar cuga
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

hypercharger- da ili ne? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: hypercharger- da ili ne?   hypercharger- da ili ne? - Page 3 Icon_minitimepet 15 srp 2011, 20:42

dobar
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

hypercharger- da ili ne? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: hypercharger- da ili ne?   hypercharger- da ili ne? - Page 3 Icon_minitimepet 15 srp 2011, 20:51

torax je napisao/la:
dakle...ja sam narucio charger i sve za instalaciju ukljucujuci i dize za moj motor...
u biti, jedino sto me brine, da li te dizne mogu ici na originalne igle... da li to funkcionira uopce, hocu li dobiti ista s tim ili moram naruciti stage one dynajet pa da tek onda krenem u sve to?
hvala ti puno Wink


....proizvođać je ispitao i proraćunao koje dizne idu za koji motor pa ćak i daju info o podešavanjima.
Za pojedine motore predviđeno je da motor posjeduje stage1 kit prije ugradnje hc, tako da je otklonjena svaka mogućnost pogreške.
U uputstvu koje je malo šturo, objašnjeno je step by step, ali ipak dobro je radi otklanjanja bilo kakve sumnje i pogreške pronaći na nekom specijaliziranom forumu rewiwe korisnika.

Sve što upute nalažu, treba slijediti i nema nikakvih pogrešaka.....ne raditi ono što ne piše u uputama.

Sritno.........
[Vrh] Go down
torax
man
man
torax


Broj postova : 42
Godina imam : 34
Prebivalište : Rijeka
Vozim : honda 750 Black Widow
Na forumu od : 28.04.2009

hypercharger- da ili ne? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: hypercharger- da ili ne?   hypercharger- da ili ne? - Page 3 Icon_minitimesub 16 srp 2011, 08:51

Puno hvala dragger i magna Wink
Za sad smo dosli do toga da je najpametnije pokusati sa svime sto je doslo u kitu
Tako su mi preporucili par majstora koji se bave tuningom
Ako ne bude islo, naruciti cu igle. Javiti cu vam sto bude Wink
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

hypercharger- da ili ne? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: hypercharger- da ili ne?   hypercharger- da ili ne? - Page 3 Icon_minitimesub 16 srp 2011, 13:05

torax je napisao/la:
Puno hvala dragger i magna Wink

Ako ne bude islo, naruciti cu igle. Wink

....mora ići, pa to je ispitano.............
[Vrh] Go down
torax
man
man
torax


Broj postova : 42
Godina imam : 34
Prebivalište : Rijeka
Vozim : honda 750 Black Widow
Na forumu od : 28.04.2009

hypercharger- da ili ne? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: hypercharger- da ili ne?   hypercharger- da ili ne? - Page 3 Icon_minitimečet 18 kol 2011, 16:28

Charger postavljen,dyno jet stage 1 stavljen,dakle dizne igle i sve sto je stiglo u kompletu.
Motor super radi na malim okretajima,cim predjem 4 tisuce okretaja u bilo kojoj brzini opet pocne cukat i trokirat.
Sve sam to dao ugradit kod tipa koji se time bavi,jer se nisam usudio po karburatorima kopat sam doma,bez vecine alata.
Sve je slagano po uputama iz dynojetovog kita,jedino nije buseno onim svrdlom koji se dobije u kitu,pa prije nego sto kazem covjeku da mi prosvira karburatore,htio bi se savjetovat sa vama pogotovo ko je to radio na hondi,da li je busio karburatore svrdlom iz kita ili je to nepotrebo.Brinem se oko toga jer ako se to probusi nema nazad.
Hvala svima na odgovoru.
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

hypercharger- da ili ne? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: hypercharger- da ili ne?   hypercharger- da ili ne? - Page 3 Icon_minitimečet 18 kol 2011, 20:15

torax je napisao/la:
Charger postavljen,dyno jet stage 1 stavljen,dakle dizne igle i sve sto je stiglo u kompletu.
Motor super radi na malim okretajima,cim predjem 4 tisuce okretaja u bilo kojoj brzini opet pocne cukat i trokirat.
Sve sam to dao ugradit kod tipa koji se time bavi,jer se nisam usudio po karburatorima kopat sam doma,bez vecine alata.
Sve je slagano po uputama iz dynojetovog kita,jedino nije buseno onim svrdlom koji se dobije u kitu,pa prije nego sto kazem covjeku da mi prosvira karburatore,htio bi se savjetovat sa vama pogotovo ko je to radio na hondi,da li je busio karburatore svrdlom iz kita ili je to nepotrebo.Brinem se oko toga jer ako se to probusi nema nazad.
Hvala svima na odgovoru.


.......mislim da treba bušit.........magna će ti pojasnit.....
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

hypercharger- da ili ne? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: hypercharger- da ili ne?   hypercharger- da ili ne? - Page 3 Icon_minitimečet 18 kol 2011, 20:25

naravno da triba bušiti, nisu oni stavili taj borel bezveze. sad nemaš dovoljno goriva na punom gasu i zato se to događa
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

hypercharger- da ili ne? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: hypercharger- da ili ne?   hypercharger- da ili ne? - Page 3 Icon_minitimečet 18 kol 2011, 23:02

dragger je napisao/la:
torax je napisao/la:
Charger postavljen,dyno jet stage 1 stavljen,dakle dizne igle i sve sto je stiglo u kompletu.
Motor super radi na malim okretajima,cim predjem 4 tisuce okretaja u bilo kojoj brzini opet pocne cukat i trokirat.
Sve sam to dao ugradit kod tipa koji se time bavi,jer se nisam usudio po karburatorima kopat sam doma,bez vecine alata.
Sve je slagano po uputama iz dynojetovog kita,jedino nije buseno onim svrdlom koji se dobije u kitu,pa prije nego sto kazem covjeku da mi prosvira karburatore,htio bi se savjetovat sa vama pogotovo ko je to radio na hondi,da li je busio karburatore svrdlom iz kita ili je to nepotrebo.Brinem se oko toga jer ako se to probusi nema nazad.
Hvala svima na odgovoru.


.......mislim da treba bušit.........magna će ti pojasnit.....

Draggeru treba li i kod Dragstara busiti?
[Vrh] Go down
zanotti
cro chopper forum
cro chopper forum
zanotti


Broj postova : 2142
Godina imam : 49
Prebivalište : Trogir
Vozim : Harley Davidson CVO Limited
Na forumu od : 10.03.2008

hypercharger- da ili ne? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: hypercharger- da ili ne?   hypercharger- da ili ne? - Page 3 Icon_minitimečet 18 kol 2011, 23:07

Bosqeto je napisao/la:
dragger je napisao/la:
torax je napisao/la:
Charger postavljen,dyno jet stage 1 stavljen,dakle dizne igle i sve sto je stiglo u kompletu.
Motor super radi na malim okretajima,cim predjem 4 tisuce okretaja u bilo kojoj brzini opet pocne cukat i trokirat.
Sve sam to dao ugradit kod tipa koji se time bavi,jer se nisam usudio po karburatorima kopat sam doma,bez vecine alata.
Sve je slagano po uputama iz dynojetovog kita,jedino nije buseno onim svrdlom koji se dobije u kitu,pa prije nego sto kazem covjeku da mi prosvira karburatore,htio bi se savjetovat sa vama pogotovo ko je to radio na hondi,da li je busio karburatore svrdlom iz kita ili je to nepotrebo.Brinem se oko toga jer ako se to probusi nema nazad.
Hvala svima na odgovoru.


.......mislim da treba bušit.........magna će ti pojasnit.....

Draggeru treba li i kod Dragstara busiti?

Na 1100 netreba ništa bušiti...
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

hypercharger- da ili ne? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: hypercharger- da ili ne?   hypercharger- da ili ne? - Page 3 Icon_minitimečet 18 kol 2011, 23:44

Kod honde je to potrebno kao što sam i pretpostavljao a magna i potvrdio. kad se to uradi, nema više povratka.
Kod 1100 ne treba a mislim da niti na 650ici ne treba, pročitaj malo uputstvo.
[Vrh] Go down
torax
man
man
torax


Broj postova : 42
Godina imam : 34
Prebivalište : Rijeka
Vozim : honda 750 Black Widow
Na forumu od : 28.04.2009

hypercharger- da ili ne? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: hypercharger- da ili ne?   hypercharger- da ili ne? - Page 3 Icon_minitimepet 19 kol 2011, 01:15

ok,sutra probam tako,134 i 138 main jets koje su dosle sa chargerom a sve drugo(igle,suste...) iz dynojetovog kita.I naravno busit,pa cemo vidit sta ce bit.
Hvala svima jos jednom
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

hypercharger- da ili ne? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: hypercharger- da ili ne?   hypercharger- da ili ne? - Page 3 Icon_minitimepet 19 kol 2011, 04:07

dragger je napisao/la:
Kod honde je to potrebno kao što sam i pretpostavljao a magna i potvrdio. kad se to uradi, nema više povratka.
Kod 1100 ne treba a mislim da niti na 650ici ne treba, pročitaj malo uputstvo.

ko sto bi rekli Mostarci;"okle uputstvo Draggeru majke ti" Very Happy

nemam ja taj manual inace Wink
[Vrh] Go down
zanotti
cro chopper forum
cro chopper forum
zanotti


Broj postova : 2142
Godina imam : 49
Prebivalište : Trogir
Vozim : Harley Davidson CVO Limited
Na forumu od : 10.03.2008

hypercharger- da ili ne? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: hypercharger- da ili ne?   hypercharger- da ili ne? - Page 3 Icon_minitimepet 19 kol 2011, 12:35

Bosqeto je napisao/la:
dragger je napisao/la:
Kod honde je to potrebno kao što sam i pretpostavljao a magna i potvrdio. kad se to uradi, nema više povratka.
Kod 1100 ne treba a mislim da niti na 650ici ne treba, pročitaj malo uputstvo.

ko sto bi rekli Mostarci;"okle uputstvo Draggeru majke ti" Very Happy

nemam ja taj manual inace Wink

Evo ga pa uživaj u štivu Smile
http://www.kuryakyn.com/documents/installation/9422-23MC-0805.pdf
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

hypercharger- da ili ne? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: hypercharger- da ili ne?   hypercharger- da ili ne? - Page 3 Icon_minitimepet 19 kol 2011, 14:44

zanotti je napisao/la:
Bosqeto je napisao/la:
dragger je napisao/la:
Kod honde je to potrebno kao što sam i pretpostavljao a magna i potvrdio. kad se to uradi, nema više povratka.
Kod 1100 ne treba a mislim da niti na 650ici ne treba, pročitaj malo uputstvo.

ko sto bi rekli Mostarci;"okle uputstvo Draggeru majke ti" Very Happy

nemam ja taj manual inace Wink

Evo ga pa uživaj u štivu Smile
http://www.kuryakyn.com/documents/installation/9422-23MC-0805.pdf

hvala profesore Smile
[Vrh] Go down
torax
man
man
torax


Broj postova : 42
Godina imam : 34
Prebivalište : Rijeka
Vozim : honda 750 Black Widow
Na forumu od : 28.04.2009

hypercharger- da ili ne? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: hypercharger- da ili ne?   hypercharger- da ili ne? - Page 3 Icon_minitimepet 19 kol 2011, 15:44

Evo,bi sa majstorom,stavili main jets 134 na prednji i 138 na zadnji koje su dosle sa Hyperchargerom,Sve drugo iz dynojetovog kita.Igla postavljena na trecu brazdu od vrha i mix screws 3 kruga na prednjem karburatoru, i 3.5 na zadnjem,bez busenja. Bio napravit djir nekakvih 2 sata u svim rezimima voznje i motor ide super,dobro vuce ne trokira,dakle to je to. Evantualno cu jos nekad stavit slow jet 42 umjesto 40 zbog povremenih pucanja iz auspuha kod pustanja gasa,ali za sad gasss. Very Happy

Hvala puno svima,i definitivno da se osvrnem malo na ovu temu hypercharger da ili ne? definitivno dobar ,najbolja investicija koju mozete poduzet,sto se tice tuninga.
Vidimo se sutra u Gospicu. sator
[Vrh] Go down
Sponsored content





hypercharger- da ili ne? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: hypercharger- da ili ne?   hypercharger- da ili ne? - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
hypercharger- da ili ne?
[Vrh] 
Stranica 3 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» potpuno otvoreni auspusi i hypercharger?
» Kuryakyn hypercharger ???
» Hypercharger ili gljva
» hypercharger, neki zaheb
» Kuryakyn Hypercharger - Preporuka

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Tehnika-
Forum(o)Bir: