Početna stranicaPretraľnikhypercharger- da ili ne? 610RegistracijaLogin

 

 hypercharger- da ili ne?

Go down 
+17
redneck
vstarrider
suzi
custom rider
usnuli_konjanik
necchi
dragger
jura
lukylipik
Crusader
zanotti
lord
emirharley
poč85
asy
magna
merla
21 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

hypercharger- da ili ne? Empty
PostajNaslov: hypercharger- da ili ne?   hypercharger- da ili ne? Icon_minitimepon 20 tra 2009, 21:22

vec neko vrijeme razmisljam o ugradnji hyperchargera na motor. fali mi malo "safta", a bome i krajnje brzine Embarassed
na poker run-u sam malo pricao sa toldijem i zlajom oko toga, pa su ponovo probudili malog zloduha koji bi trosio dolare preko bare Very Happy
po nekim informacijama na mom motoru dize okretni moment dosta, a krajnju brzinu cak i do 190 (trenutno je oko 160)
ali...
imam info da kad stavis hypercharger nema voznje po kisi??? Shocked navodno se filter zraka natopi vlagom pa radi probleme? e to mi ne pase No
ljudi, ima li ko od vas to na motoru, kako se ponasa i sta uopce znate o tome?

thnx.

_________________
work to ride - ride to work

growing old is mandatory - growing up is optional

www.mkfireriders.com
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

hypercharger- da ili ne? Empty
PostajNaslov: Re: hypercharger- da ili ne?   hypercharger- da ili ne? Icon_minitimepon 20 tra 2009, 21:24

i mene je to neko vrime držalo ali kad sam pročita da se buši rupa u karburatoru pa sam odusta (privremeno)
[Vrh] Go down
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 51
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

hypercharger- da ili ne? Empty
PostajNaslov: Re: hypercharger- da ili ne?   hypercharger- da ili ne? Icon_minitimepon 20 tra 2009, 21:25

Čita sam po stranim forumima to za kišu. Izgleda ti logično čim ga vidiš onako otvorenog, ali mislim da treba pitati ljude koji ga imaju..

_________________
Dream like you will live forever, live like you will die today
hypercharger- da ili ne? Okit11
[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
poč85
cro chopper forum
cro chopper forum
poč85


Broj postova : 1258
Godina imam : 39
Prebivalište : Flengi - Vrsar - ISTRA
Vozim : Yamaha XT 660 R
Na forumu od : 19.04.2009

hypercharger- da ili ne? Empty
PostajNaslov: Re: hypercharger- da ili ne?   hypercharger- da ili ne? Icon_minitimepon 20 tra 2009, 21:34

sve je to lijepo i bajno brzi motor jaci okretni moment......tako receno nova pila................ali kad vidis sliku uopce nije bitna vlaga nego sama voda jer ima izravan ulaz....ja sam pricao lani sa jednim talijanom sta ga ima na HD 883 i rekao je da i nema kozna kakvih vecih problema po kisi......vlaga je u zraku i ulazi i kroz obican filter.....kako sta to znamo......

hypercharger- da ili ne? Czrtpegsm
[Vrh] Go down
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

hypercharger- da ili ne? Empty
PostajNaslov: Re: hypercharger- da ili ne?   hypercharger- da ili ne? Icon_minitimepon 20 tra 2009, 21:47

Ponovljeno mnogo puta, ponovicemo opet: ugradnja otvorenijeg usisa zraka, u ovome slucaju Hypechargera se NE SMIJE raditi bez rekalibracije elektronskog ubrizgavanja goriva, odnosno rejettinga kod masina sa karburatorom, radi siromasne smjese goriva u odnosu na zrak, sto vodi pregrijavanju masine, ventila, karika i ponajprije izduvnog sistema, od diskolorizacije do progorijevanja. Planiraj, dakle, kupovinu nekog elektronskog rekalibracionog uredjaja (DFO, Power Commander ili neki drugi), odnosno rejetting karburatora PLUS ustimavanje svega toga. Sve se to moze, samo da znas da je to posao, nije samo stavi hypercharger i vozi.

Primjera radi, kod mene je H-D Screamin' Eagle Stage One kit, sto je pandan Kuryakyn Hyperchargeru, a rekalibraciju sam odradio sa Digital Fuel Optimizerom (DFO). Uz otvoreniji izduv, snaga izdasno povecana, a kao garant uspjelog zahvata su cijevi auspuha koje ni nakon mnogo godina rada nisu diskolorirale. Krom se sija k'o tepsija.


Zadnja promjena: emirharley; pon 20 tra 2009, 21:54; ukupno mijenjano 5 put/a.
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
lord
cro chopper forum
cro chopper forum
lord


Broj postova : 2497
Godina imam : 39
Prebivalište : ZG
Vozim : GSF
Na forumu od : 22.02.2008

hypercharger- da ili ne? Empty
PostajNaslov: Re: hypercharger- da ili ne?   hypercharger- da ili ne? Icon_minitimepon 20 tra 2009, 21:48

Ajd sad kad je takva tema, jel može jedno kratko objašnjenje na kojem principu radi hypercharger?
[Vrh] Go down
http://www.ram-servis.hr
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

hypercharger- da ili ne? Empty
PostajNaslov: Re: hypercharger- da ili ne?   hypercharger- da ili ne? Icon_minitimepon 20 tra 2009, 22:07

emirharley je napisao/la:
Ponovljeno mnogo puta, ponovicemo opet: ugradnja otvorenijeg usisa zraka, u ovome slucaju Hypechargera se NE SMIJE raditi bez rekalibracije elektronskog ubrizgavanja goriva, odnosno rejettinga kod masina sa karburatorom, radi siromasne smjese goriva u odnosu na zrak, sto vodi pregrijavanju masine, ventila, karika i ponajprije izduvnog sistema, od diskolorizacije do progorijevanja. Planiraj, dakle, kupovinu nekog elektronskog rekalibracionog uredjaja (DFO, Power Commander ili neki drugi), odnosno rejetting karburatora PLUS ustimavanje svega toga. Sve se to moze, samo da znas da je to posao, nije samo stavi hypercharger i vozi.

Primjera radi, kod mene je H-D Screamin' Eagle Stage One kit, sto je pandan Kuryakyn Hyperchargeru, a rekalibraciju sam odradio sa Digital Fuel Optimizerom (DFO). Uz otvoreniji izduv, snaga izdasno povecana, a kao garant uspjelog zahvata su cijevi auspuha koje ni nakon mnogo godina rada nisu diskolorirale. Krom se sija k'o tepsija.
emire, thnx, znam da treba ici na rejetting, ali ono sto me jako zanima je voznja po kisi i problemi??? kakvo je tvoje iskustvo?

_________________
work to ride - ride to work

growing old is mandatory - growing up is optional

www.mkfireriders.com
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

hypercharger- da ili ne? Empty
PostajNaslov: Re: hypercharger- da ili ne?   hypercharger- da ili ne? Icon_minitimepon 20 tra 2009, 22:09

No problem at all, samo uzivaj prijatelju, hypercharger, uz rejetting i dobre auspuhe je poezija........
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

hypercharger- da ili ne? Empty
PostajNaslov: Re: hypercharger- da ili ne?   hypercharger- da ili ne? Icon_minitimepon 20 tra 2009, 22:19

emirharley je napisao/la:
No problem at all, samo uzivaj prijatelju, hypercharger, uz rejetting i dobre auspuhe je poezija........

thnx, to sam hti cuti dobar

_________________
work to ride - ride to work

growing old is mandatory - growing up is optional

www.mkfireriders.com
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

hypercharger- da ili ne? Empty
PostajNaslov: Re: hypercharger- da ili ne?   hypercharger- da ili ne? Icon_minitimepon 20 tra 2009, 22:21

Povecanje snage je znacajno (u pomenutoj kombinaciji), tesko je odrediti koliko, ali sigurno 10 - 25 ks, ovisno o modelu i motociklu.
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
zanotti
cro chopper forum
cro chopper forum
zanotti


Broj postova : 2142
Godina imam : 49
Prebivalište : Trogir
Vozim : Harley Davidson CVO Limited
Na forumu od : 10.03.2008

hypercharger- da ili ne? Empty
PostajNaslov: Re: hypercharger- da ili ne?   hypercharger- da ili ne? Icon_minitimepon 20 tra 2009, 22:53

Meni je nazamisliv moj motor bez hyperchargera,otkad sam ga stavio prezadovoljan sam.
Snaga u ks i nije nešto,kažu da se dobije dodatnih 10% od ukupne snage motora ali se dobilo znatno na okretnom momentu i motor na malim đirima jednostavno poleti.
Za krajnju brzinu neznam baš,na mom motoru se nije ništa povečala krajnja brzina niti mi ni treba jer ide bez problema 190 km/h.
Isto tako nema ga smisla stavljati bez otvorenih auspuha i naravno potrebno je uštelavanje karburatora(sve je to lijepo objašnjeno u upustvu)
To za kišu nije istina,hypercharger uzima zrak sa donje strane modula a tek pri jakom dodavanju gasa se klapne otvaraju do kraja da bi dale dodatan dotok zraka koji ujedno i pojačava snagu.
Pri normalnoj vožnji,a po kiši se i vozi laganije,je hypercharger zatvoren.
Vozio sam satima po kiši i pljusku i nikad se ništa nije desilo.
Naravno da se filter treba redovno prati i podmazivati i traje preko 100 000 km
Evo mala demostracija

http://tinypic.com/player.php?v=1zz2ed3&s=5

http://tinypic.com/player.php?v=1zz2ed3&s=5
[Vrh] Go down
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

hypercharger- da ili ne? Empty
PostajNaslov: Re: hypercharger- da ili ne?   hypercharger- da ili ne? Icon_minitimepon 20 tra 2009, 22:56

Bravo zanotti, sve si rekao :bravo:
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
Crusader
man
man
Crusader


Broj postova : 315
Godina imam : 56
Prebivalište : Kumanovo, Makedonija
Vozim : Dragstar 1100 Classic
Na forumu od : 01.07.2008

hypercharger- da ili ne? Empty
PostajNaslov: Re: hypercharger- da ili ne?   hypercharger- da ili ne? Icon_minitimeuto 21 tra 2009, 06:05

Go for it... roker Imam ga i ja al nemoram nista objasnjavati posle onoga sto je Zanotti rekao. Definitivno najbolji mod na motoru za te pare... dobar
[Vrh] Go down
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

hypercharger- da ili ne? Empty
PostajNaslov: Re: hypercharger- da ili ne?   hypercharger- da ili ne? Icon_minitimeuto 21 tra 2009, 08:23

... a sad još jedno pitance, naravno da sam i ja "samo" do sada maštao o takovoj doradi, Merla mi je uuzeo pitanje iz tipkovnice koje već neko vrijeme razmišljam pokrenuti... no nije to sada bitno...
... dobio sam odgovore koji su mi trebali vjerovatno kao i Merli i drugima...
...mene sada zanima : gdje najjednostavnije kupiti (nabaviti), koliko (približno) sve zajedno može koštati i tko će to kvalitetno ugraditi... (premda ovo zadnje vjerovatno znam ... biker2, a i Laduč je blizu...)
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
lord
cro chopper forum
cro chopper forum
lord


Broj postova : 2497
Godina imam : 39
Prebivalište : ZG
Vozim : GSF
Na forumu od : 22.02.2008

hypercharger- da ili ne? Empty
PostajNaslov: Re: hypercharger- da ili ne?   hypercharger- da ili ne? Icon_minitimeuto 21 tra 2009, 08:30

lord je napisao/la:
Ajd sad kad je takva tema, jel može jedno kratko objašnjenje na kojem principu radi hypercharger?
Pa nije valjda da nitko nezna? scratch
[Vrh] Go down
http://www.ram-servis.hr
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

hypercharger- da ili ne? Empty
PostajNaslov: Re: hypercharger- da ili ne?   hypercharger- da ili ne? Icon_minitimeuto 21 tra 2009, 09:16

lord je napisao/la:
lord je napisao/la:
Ajd sad kad je takva tema, jel može jedno kratko objašnjenje na kojem principu radi hypercharger?
Pa nije valjda da nitko nezna? scratch


Pa receno ti je sve: Hypercharger je ustvari filter zraka koji se "natakne" na karburator (ili na sistem elektronskog ubrizgavanja) i koji ima drugacije "tkanje" u smislu propustanja vece kolicine zraka. Kuciste Hyperchargera ima takodjr i "krilca"/"zakrilca" koja se otvaraju kada se poveca gas da bi se omogucio veci protok zraka. Veci protok zraka, znaci i veca snaga, ali samo uz rekalibrirano ubrizgavanje, dakle uz novo otvaranje dizni za dodatno gorivo. Znacajno, dakle, povecava snagu, no ne zaboraviti da je potreban i otvoreniji izduv. No, ono sto je najvaznije, sigurno produzava vijek masine, jer su manje-vise sve masine fabricki "ugusene" radi strogih propisa o kontroli emisije gasova, tako da je principijelno potrebno "otvoriti" gotovo svaki moderni motocikl.
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

hypercharger- da ili ne? Empty
PostajNaslov: Re: hypercharger- da ili ne?   hypercharger- da ili ne? Icon_minitimeuto 21 tra 2009, 09:20

lukylipik je napisao/la:
... a sad još jedno pitance, naravno da sam i ja "samo" do sada maštao o takovoj doradi, Merla mi je uuzeo pitanje iz tipkovnice koje već neko vrijeme razmišljam pokrenuti... no nije to sada bitno...
... dobio sam odgovore koji su mi trebali vjerovatno kao i Merli i drugima...
...mene sada zanima : gdje najjednostavnije kupiti (nabaviti), koliko (približno) sve zajedno može koštati i tko će to kvalitetno ugraditi... (premda ovo zadnje vjerovatno znam ... biker2, a i Laduč je blizu...)


Moje je misljenje, a dokazano iz prakse, ne kupovati kod nikakavih zastupnika ili putem kataloga, nego kupiti putem e-Baya. Dolazi na kucna vrata za desetak dana, a cijena neuporedivo niza.

Ponovno naglasavam da je potrebno prilikom kupovine Hyperchargera planirati i kupovinu uredjaja za rekalibraciju (kod elektronskog ubrizgavanja) ili kompleta za rejetting kod masina sa karburatorom. Smatram da je DFO najbolji uredjaj za nase podrucje gdje nema vrhunskih servisera za tuning Power Commandera (ustvari, cuo sam da u Zagrebu ima, ali - opet, vezan si za servis, a DFO sam sebi podesavas), a sto se tice kupovine kompleta za rejetting karburatora, o tome pojma nemam, sorry.

ZABORAVIH, VAZNO: TAKODJER JE VAZNO OBRATITI PAZNJU KOJA "BACK PLATE" IDE NA TVOJ MOTOR, kao sto sama rijec kaze, to je onaj nosac koji spaja Hypercharger sa karburatorom i breatherima koji ulaze u cilindre.

Izvoli primjer linka:

http://shop.ebay.com/?_from=R40&_trksid=p3907.m38.l1313&_nkw=kuryakyn+hypercharger+vstar&_sacat=See-All-Categories


Evo, provjerio sam i cijenu koja bi bila cca US$ 231,42 + troškovi transporta do Hrvatske US$ 59,95, sto je sve zajedno vise nego dobra cijena.

Dobre vijesti: vidim da u kompletu dolaze i potrebne stvarke za rejetting karburatora.... dancingbanana
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
Crusader
man
man
Crusader


Broj postova : 315
Godina imam : 56
Prebivalište : Kumanovo, Makedonija
Vozim : Dragstar 1100 Classic
Na forumu od : 01.07.2008

hypercharger- da ili ne? Empty
PostajNaslov: Re: hypercharger- da ili ne?   hypercharger- da ili ne? Icon_minitimeuto 21 tra 2009, 11:13

Emir je vec objasnio princip rada, krilca se otvaraju u zavisnosti od toga koliko masini treba zraka da najbolje sagori kolicinu goriva diktiranu preko rucice za gas. U kompletu dolaze drzaci, zaptivci, dizne i sve sto treba za montazu. Cijena u online prodavnicama oko 260$, na ebay nesto jeftinije. Budite obazrivi prilikom narucivanja sa ebay-a, u slucaju reklamacije robu tesko mozete vratiti.
[Vrh] Go down
jura
man
man
jura


Broj postova : 423
Godina imam : 54
Prebivalište : Rakitje
Vozim : Suzuki Intruder 1800 vzr
Na forumu od : 08.06.2008

hypercharger- da ili ne? Empty
PostajNaslov: Re: hypercharger- da ili ne?   hypercharger- da ili ne? Icon_minitimeuto 21 tra 2009, 21:26

I ja sam razmišljao o ugradnji istog,ali ako se po Zanotievoj priči ne dobije skoro ništa na krajnjoj brzini,neznam čemu ga uopće ugrađivati.Osobno mislim da je preveliki rizik drkati po frgiću samo zbog izgleda.Isto tako rado bi se stao sa svojom yamahom kraj nečije koja ima ugrađeni spomenuti filter pa da probamo ko je brži.Ako bude brži od mene na startu i u krajnjoj brzini mislim da ću si ga onda i ja ugraditi.
[Vrh] Go down
zanotti
cro chopper forum
cro chopper forum
zanotti


Broj postova : 2142
Godina imam : 49
Prebivalište : Trogir
Vozim : Harley Davidson CVO Limited
Na forumu od : 10.03.2008

hypercharger- da ili ne? Empty
PostajNaslov: Re: hypercharger- da ili ne?   hypercharger- da ili ne? Icon_minitimeuto 21 tra 2009, 21:29

Crusader je napisao/la:
Emir je vec objasnio princip rada, krilca se otvaraju u zavisnosti od toga koliko masini treba zraka da najbolje sagori kolicinu goriva diktiranu preko rucice za gas. U kompletu dolaze drzaci, zaptivci, dizne i sve sto treba za montazu. Cijena u online prodavnicama oko 260$, na ebay nesto jeftinije. Budite obazrivi prilikom narucivanja sa ebay-a, u slucaju reklamacije robu tesko mozete vratiti.

Tako je,ebay je svakako najpovoljniji,ja sam svoga našao na ebay.it za 170 eura i pomoču frienda u Italiji ga i uzea.Sve potrebno se nalazi u kitu sa hyperchargerom,čak i dodatne vide i matice karburatora.
Montirao sam ga sam s pomoču upustva i veoma je jednostavno,naravno ako neko nema iskustva sa mehanikom bolje se nekome obratiti.
Evo upustvo za Hondu

http://www.motocustom.it/SHOP/FileInfo/PDF/K9432.pdf

I jedno za Draggera guza
http://www.motocustom.it/SHOP/FileInfo/PDF/K9423.pdf
[Vrh] Go down
zanotti
cro chopper forum
cro chopper forum
zanotti


Broj postova : 2142
Godina imam : 49
Prebivalište : Trogir
Vozim : Harley Davidson CVO Limited
Na forumu od : 10.03.2008

hypercharger- da ili ne? Empty
PostajNaslov: Re: hypercharger- da ili ne?   hypercharger- da ili ne? Icon_minitimeuto 21 tra 2009, 21:51

jura je napisao/la:
I ja sam razmišljao o ugradnji istog,ali ako se po Zanotievoj priči ne dobije skoro ništa na krajnjoj brzini,neznam čemu ga uopće ugrađivati.Osobno mislim da je preveliki rizik drkati po frgiću samo zbog izgleda.Isto tako rado bi se stao sa svojom yamahom kraj nečije koja ima ugrađeni spomenuti filter pa da probamo ko je brži.Ako bude brži od mene na startu i u krajnjoj brzini mislim da ću si ga onda i ja ugraditi.

Krajnju brzinu,barem ja nisam,nečeš dobiti sa hyperchargerom ali starta i okretnog momenta se dobije podosta i razlika se osjeti itekako.
Isto tako je bitno podesiti veličinu dizni karburatora otvorenosti auspuha jer u kitu dođe više dizni,za manje otvorene i više otvorene auspuhe.
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

hypercharger- da ili ne? Empty
PostajNaslov: Re: hypercharger- da ili ne?   hypercharger- da ili ne? Icon_minitimeuto 21 tra 2009, 22:01

zanotti je napisao/la:
Crusader je napisao/la:
Emir je vec objasnio princip rada, krilca se otvaraju u zavisnosti od toga koliko masini treba zraka da najbolje sagori kolicinu goriva diktiranu preko rucice za gas. U kompletu dolaze drzaci, zaptivci, dizne i sve sto treba za montazu. Cijena u online prodavnicama oko 260$, na ebay nesto jeftinije. Budite obazrivi prilikom narucivanja sa ebay-a, u slucaju reklamacije robu tesko mozete vratiti.

Tako je,ebay je svakako najpovoljniji,ja sam svoga našao na ebay.it za 170 eura i pomoču frienda u Italiji ga i uzea.Sve potrebno se nalazi u kitu sa hyperchargerom,čak i dodatne vide i matice karburatora.
Montirao sam ga sam s pomoču upustva i veoma je jednostavno,naravno ako neko nema iskustva sa mehanikom bolje se nekome obratiti.


I jedno za Draggera guza
http://www.motocustom.it/SHOP/FileInfo/PDF/K9423.pdf

Hvala prijatelju, trenutno sam na oriđiđi, a kad bude hypercharger, pa zar se nismo već dogovorili, ti ćeš to odraditi dok ja budem cuga .
Ajdei tebi ću kavica1 spremiti. dancingbanana
[Vrh] Go down
zanotti
cro chopper forum
cro chopper forum
zanotti


Broj postova : 2142
Godina imam : 49
Prebivalište : Trogir
Vozim : Harley Davidson CVO Limited
Na forumu od : 10.03.2008

hypercharger- da ili ne? Empty
PostajNaslov: Re: hypercharger- da ili ne?   hypercharger- da ili ne? Icon_minitimeuto 21 tra 2009, 22:03

dragger je napisao/la:
zanotti je napisao/la:
Crusader je napisao/la:
Emir je vec objasnio princip rada, krilca se otvaraju u zavisnosti od toga koliko masini treba zraka da najbolje sagori kolicinu goriva diktiranu preko rucice za gas. U kompletu dolaze drzaci, zaptivci, dizne i sve sto treba za montazu. Cijena u online prodavnicama oko 260$, na ebay nesto jeftinije. Budite obazrivi prilikom narucivanja sa ebay-a, u slucaju reklamacije robu tesko mozete vratiti.

Tako je,ebay je svakako najpovoljniji,ja sam svoga našao na ebay.it za 170 eura i pomoču frienda u Italiji ga i uzea.Sve potrebno se nalazi u kitu sa hyperchargerom,čak i dodatne vide i matice karburatora.
Montirao sam ga sam s pomoču upustva i veoma je jednostavno,naravno ako neko nema iskustva sa mehanikom bolje se nekome obratiti.


I jedno za Draggera guza
http://www.motocustom.it/SHOP/FileInfo/PDF/K9423.pdf

Hvala prijatelju, trenutno sam na oriđiđi, a kad bude hypercharger, pa zar se nismo već dogovorili, ti ćeš to odraditi dok ja budem cuga .
Ajdei tebi ću kavica1 spremiti. dancingbanana

A kolači scratch
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

hypercharger- da ili ne? Empty
PostajNaslov: Re: hypercharger- da ili ne?   hypercharger- da ili ne? Icon_minitimeuto 21 tra 2009, 22:08

Ne tiraj me u of , pa kad toga nije bilo kod mene......to se podrazumjeva.
[Vrh] Go down
necchi
cro chopper forum
cro chopper forum
necchi


Broj postova : 2778
Prebivalište : New York
Vozim : metlu u warp pogonu
Na forumu od : 02.05.2008

hypercharger- da ili ne? Empty
PostajNaslov: Re: hypercharger- da ili ne?   hypercharger- da ili ne? Icon_minitimeuto 21 tra 2009, 23:03

dragger je napisao/la:
Ne tiraj me u of , pa kad toga nije bilo kod mene......to se podrazumjeva.
ajde samo jednom u of
da i to vidimo
lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
Sponsored content





hypercharger- da ili ne? Empty
PostajNaslov: Re: hypercharger- da ili ne?   hypercharger- da ili ne? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
hypercharger- da ili ne?
[Vrh] 
Stranica 1 / 4.Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» potpuno otvoreni auspusi i hypercharger?
» Kuryakyn hypercharger ???
» Hypercharger ili gljva
» hypercharger, neki zaheb
» Kuryakyn Hypercharger - Preporuka

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Tehnika-
Forum(o)Bir: