Početna stranicaPretraľnikOn Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 4 610RegistracijaLogin

 

 On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?

Go down 
+38
kim wilde
Safet(y)
xenic
zed12
mrljo#2
buralee
prxxx
klesoo
calc69
spock
bero73
HD Biker
emirharley
Brzi
swileni
scorpion11
Crusader
ajkula
VU COP
palomas
zanotti
Beatnik
Vladek
stain
Remba
Kum
suzi
Mačak
dragger
One Night Stand
Yzzy
Streinger
dragstarPU
aero
merla
magna
zida
cro.chopper
42 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 4 Icon_minitimepet 08 kol 2008, 14:13

nereo85 je napisao/la:
Schenker se zove firma koja je preuzela paket iz amerike, danas sam platio sve troskove,znaci skladisno-manipulativni troskovi, usluga, carinska pristojba, korištenje carinske garancije, carina po JCD (neznam sta je to), pdv po JCD, stalna pristojba po fakturi i dostava robe, sve skupa 1948kn. Sve ukupno za auspuhe i dostavu i bla bla bla 4800kn, doslo mi je vise nego sta sam ocekivao ali barem cu imati on sta sam zelio.

malo sam analizirao ov pa sam došao do zaključka:
-meancycles.com ti je naplati troškove do njemačke pa su tako mali (187$ umjesto cca500$ koliko traži cruisercustomizing)
- razliku troška ti je naplatila firma shenker
-sve skupa je prešlo preko 3000 kn pa si upao na liniju špediteru

ja sam se malo potrudio pa sam našao auspuhe u njemačkoj po cijeni jednakoj kao usa+troškovi na bazi meancyclesa, još samo da probam izbjeći carinu koja bi me kačila i da uvozim iz usa. cijena u njemačkoj je dosta ispod 3000 kn pa bi morao izbjeći i špeditera

eto još malo pa ću se i ja moći voziti sa zanottijem i dragerom guza
[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 4 Icon_minitimepet 08 kol 2008, 15:10

magna je napisao/la:
merla je napisao/la:
otidju u nemacku sa motorm, montiraj ih gore i vozi... Very Happy

jeftinije mi je platiti carinu i pdv i ostalo

ali se onda ne provozas do nemacke Very Happy

_________________
work to ride - ride to work

growing old is mandatory - growing up is optional

www.mkfireriders.com
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 4 Icon_minitimepet 08 kol 2008, 15:12

radije bi se provoza negdi drugdi
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 4 Icon_minitimepet 08 kol 2008, 17:58

magna je napisao/la:
nereo85 je napisao/la:
Schenker se zove firma koja je preuzela paket iz amerike, danas sam platio sve troskove,znaci skladisno-manipulativni troskovi, usluga, carinska pristojba, korištenje carinske garancije, carina po JCD (neznam sta je to), pdv po JCD, stalna pristojba po fakturi i dostava robe, sve skupa 1948kn. Sve ukupno za auspuhe i dostavu i bla bla bla 4800kn, doslo mi je vise nego sta sam ocekivao ali barem cu imati on sta sam zelio.

malo sam analizirao ov pa sam došao do zaključka:
-meancycles.com ti je naplati troškove do njemačke pa su tako mali (187$ umjesto cca500$ koliko traži cruisercustomizing)
- razliku troška ti je naplatila firma shenker
-sve skupa je prešlo preko 3000 kn pa si upao na liniju špediteru

ja sam se malo potrudio pa sam našao auspuhe u njemačkoj po cijeni jednakoj kao usa+troškovi na bazi meancyclesa, još samo da probam izbjeći carinu koja bi me kačila i da uvozim iz usa. cijena u njemačkoj je dosta ispod 3000 kn pa bi morao izbjeći i špeditera

eto još malo pa ću se i ja moći voziti sa zanottijem i dragerom guza

Uvjek si dobrodošao, bez obzira na sve. A tek kad je malo personaliziraš, mi čemo možda razmisliti i o kupnji honde kao alternativnog bikea. lol! Živila Honda a naročito magnina!!!
[Vrh] Go down
aero
man
man
aero


Broj postova : 97
Godina imam : 64
Prebivalište : Bjelovar
Vozim : Shadow VT750, GS500E
Na forumu od : 10.02.2008

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 4 Icon_minitimepet 08 kol 2008, 18:59

Moja iskustva govore da velike i teške pakete ne možeš progurati mimo špedicije, jer carinici takve pakete, pa čak i kad su ispod 3000 kn odmah prebacuju špediteru, a kada ih se primi špediter, odmah ti ode dodatnih 300-400 kn, a poslije naravno poštanski troškovi manipulacije, carina i PDV.

Ipak je dozvoljena ukupna vrijednost paketa (dakle i poštarina) 300 kn. Sve preko toga.....lutrija - ponekad dobiješ, a često gubiš. Very Happy
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 4 Icon_minitimepet 08 kol 2008, 21:18

kontaktirao sam carinu u vezi auspuha p ami čovjek kaže da špediter ulazi u igru samo ako je roba namjenjena daljnjoj prodaji odnosno ako se radi o pravnoj osobi. meni kao fizičkoj osobiu se zaračunava 5% na ukupan iznos (roba + transport) te onda pdv na sve skupa i to je to.
živi bili pa vidili
[Vrh] Go down
aero
man
man
aero


Broj postova : 97
Godina imam : 64
Prebivalište : Bjelovar
Vozim : Shadow VT750, GS500E
Na forumu od : 10.02.2008

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 4 Icon_minitimesub 09 kol 2008, 11:52

magna je napisao/la:
kontaktirao sam carinu u vezi auspuha p ami čovjek kaže da špediter ulazi u igru samo ako je roba namjenjena daljnjoj prodaji odnosno ako se radi o pravnoj osobi. meni kao fizičkoj osobiu se zaračunava 5% na ukupan iznos (roba + transport) te onda pdv na sve skupa i to je to.
živi bili pa vidili

Imaš carinu i "carinu". Kada robu uvoziš preko granice onda imaš posla sa carinom. Kada roba ide poštom, onda imaš posla s "carinom" pri pošti. I jedni i drugi su carina, ali ovi na pošti su nešto drukčiji. Naime , kada sam pitao carinsku upravu za iznos carine, dobio sam odgovor da je carina u RH prosječno 1,5%, uglavnom od 1 do 5%.

Kada mi je roba stigla na poštarsku carinu, carinik mi je opalio 10%, uz obrazloženje da je roba iz Amerike. Carina od 10% je samo za luksuznu robu, dakle krzna, dragulje, parfeme i sl. , a ne za dijelove za motor. Tvoje je da platiš ili se roba vraće, pa se ti misli.

Međutim kada ti opale carinu 10% na robu s poštanskim troškovima, a na to ide PDV i troškovi hrvatske pošte, onda to često bude i 100% na vrijednost robe u USA.

Glede špeditera, poštarska carina tvoj paket obavezno šelje špediteru ako je roba s poštarinom vrijednija od 3000 kn, bez obzira što je ti uvoziš kao privatna osoba za osobne potrebe.
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 4 Icon_minitimesub 09 kol 2008, 12:15

neznam više ni sam ali zvao sam carinu u pošti i sve objasnio, što je u paketu koliko košta i ostalo
[Vrh] Go down
zanotti
cro chopper forum
cro chopper forum
zanotti


Broj postova : 2142
Godina imam : 49
Prebivalište : Trogir
Vozim : Harley Davidson CVO Limited
Na forumu od : 10.03.2008

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 4 Icon_minitimesub 09 kol 2008, 12:18

magna je napisao/la:
neznam više ni sam ali zvao sam carinu u pošti i sve objasnio, što je u paketu koliko košta i ostalo

Daj Draggeru da ti ih naruči,on plača carinu samo kad sebi naručuje a ne drugima lol!
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 4 Icon_minitimesub 09 kol 2008, 14:10

zanotti je napisao/la:
magna je napisao/la:
neznam više ni sam ali zvao sam carinu u pošti i sve objasnio, što je u paketu koliko košta i ostalo

Daj Draggeru da ti ih naruči,on plača carinu samo kad sebi naručuje a ne drugima lol!

Da, ali sada plačaju i svi ostali; ispunjen bonus.
[Vrh] Go down
Mačak
cro chopper forum
cro chopper forum
Mačak


Broj postova : 607
Godina imam : 57
Prebivalište : NOVA GRADIŠKA
Vozim : DL 650A L4 V-STROM
Na forumu od : 12.03.2008

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 4 Icon_minitimepon 11 kol 2008, 08:30

Na robu koja nema EU porijeklo carina se obračunava po tarifnom broju, konkretno za topove iz SAD iznosi 10%. Obračunava se na ukupne troškove, a kada prijavu radi špediter od njega treba tražiti da u izračun unese troškove transporta što u konačnici smanjuje izdatak za otprilike iznos carine. Carina se plača bez obzira služi li roba za osobnu uporabu ili za daljnju prodaju ako iznos prelazi 300 kn.
Za robu koja ima EU porijeklo carinska stopa je 0 %, naravno da se PDV mora platiti u svakom slučaju i to na ukupnu vrijednost po fakturi + carina.
[Vrh] Go down
VU COP
man
man
VU COP


Broj postova : 103
Godina imam : 52
Prebivalište : Vukovar
Vozim : ZING 125
Na forumu od : 02.09.2008

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 4 Icon_minitimeuto 09 ruj 2008, 12:42

bok svima!
zanima me kao kupovati od Loius.de online??
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 4 Icon_minitimeuto 09 ruj 2008, 15:07

izabereš artikle, zovneš krešu i čekaš da dođe
[Vrh] Go down
ajkula
man
man
ajkula


Broj postova : 149
Godina imam : 49
Prebivalište : Zagreb
Vozim : H-D FXDBI
Na forumu od : 16.03.2008

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 4 Icon_minitimeuto 23 ruj 2008, 14:17

moja iskustva placanja on-line su dobra, slomio sam u zadnjih 7 godina sigurno 20 soma dolara kupovao objektive , kamere, moto dijelove, sofware, robu, kompjutere, cdje i , hotele, avionske karte, dvdje knjige i svasta nesto.. preko e-baya, s paypalom, s Visom, s Americanom, MAstercardom i wire transferima.. iz USA iz Kanade, Singapora, Australije, Hong Konga njemacke i ko zna odkuda sve.. Nikad me niko nije ukro, podero mi karticu, i sve mi je stiglo uvijek u totalnom redu.. Mozda sam imao srece a mozda sam kupovao preko 'poznatih' i dobrih firmi/web stranica..
Kako sam zivio svugdje dolazila mi je roba u Australiju, u Dubaij u Kabul tako da sam jako malo placao poreze i carine i uvijek dobro prosao kaoneki semi-diplomata.. Za Hrvatslu nikad ne znas.. npr. Narucio sam jednom u Zagreb iz New Yorka , iz eminentnog photo ducana bhphotovideo, neke acid-free fascikle, mali remen za fotic sve u svemu 60ak dolara i shipment nekih 50 $ da bi na kraju prosao svu spediter proceduru, carinili su me i poderali me skroz.. i sve me ispalo trostruko.. Prosli tjedan narucio objektiv za 1400 dolara iz NY USA na Dubaijsku adresu .. Dosao za 5 dana i platio 67 dolara shipment .. Bas me zanima koliko bi to doma u zgb doslo.. eto toliko..
btw i ja sam par puta slao kopije kartica i autorizacije i nika nisam imao problema ..
Najjaca spika za narucivat iz amerike je ako imas mnekog tko ima tzv APO adresu, to obicno ima US vojska, diplomati , itd.. Naruci se roba iz amerike direktno na tu adresu i dojde ti tax free kod tog amera u ured ili vojnu bazu ili ambasadu, brzo stigne i uzasno jeftino kosta.. toga ovdje u kabulu ima i za 7-10 dana dobijem sta ocu...
[Vrh] Go down
http://www.baljkas.com
Crusader
man
man
Crusader


Broj postova : 315
Godina imam : 56
Prebivalište : Kumanovo, Makedonija
Vozim : Dragstar 1100 Classic
Na forumu od : 01.07.2008

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 4 Icon_minitimeuto 23 ruj 2008, 16:06

Citat :
Najjaca spika za narucivat iz amerike je ako imas mnekog tko ima tzv APO adresu, to obicno ima US vojska, diplomati , itd.. Naruci se roba iz amerike direktno na tu adresu i dojde ti tax free kod tog amera u ured ili vojnu bazu ili ambasadu, brzo stigne i uzasno jeftino kosta.. toga ovdje u kabulu ima i za 7-10 dana dobijem sta ocu...

APO... Very Happy Very Happy Very Happy dancingbanana dancingbanana
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 4 Icon_minitimeuto 23 ruj 2008, 16:39

Crusader je napisao/la:
Citat :
Najjaca spika za narucivat iz amerike je ako imas mnekog tko ima tzv APO adresu, to obicno ima US vojska, diplomati , itd.. Naruci se roba iz amerike direktno na tu adresu i dojde ti tax free kod tog amera u ured ili vojnu bazu ili ambasadu, brzo stigne i uzasno jeftino kosta.. toga ovdje u kabulu ima i za 7-10 dana dobijem sta ocu...

APO... Very Happy Very Happy Very Happy dancingbanana dancingbanana

HOČEMO APO

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
Crusader
man
man
Crusader


Broj postova : 315
Godina imam : 56
Prebivalište : Kumanovo, Makedonija
Vozim : Dragstar 1100 Classic
Na forumu od : 01.07.2008

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 4 Icon_minitimeuto 23 ruj 2008, 16:53

Citat :
Crusader je napisao/la:
Citat:
Najjaca spika za narucivat iz amerike je ako imas mnekog tko ima tzv APO adresu, to obicno ima US vojska, diplomati , itd.. Naruci se roba iz amerike direktno na tu adresu i dojde ti tax free kod tog amera u ured ili vojnu bazu ili ambasadu, brzo stigne i uzasno jeftino kosta.. toga ovdje u kabulu ima i za 7-10 dana dobijem sta ocu...



APO... Very Happy Very Happy Very Happy dancingbanana dancingbanana


HOČEMO APO

Imamo APO... dancingbanana dancingbanana dancingbanana Very Happy
[Vrh] Go down
stain
cro chopper forum
cro chopper forum
stain


Broj postova : 2947
Godina imam : 913
Prebivalište : Unknown
Vozim : Canyon Roadlite 7.0
Na forumu od : 15.04.2008

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 4 Icon_minitimeuto 23 ruj 2008, 17:04

Ja nemem APO ( a želim) Imam samo ovo dancingbanana
[Vrh] Go down
ajkula
man
man
ajkula


Broj postova : 149
Godina imam : 49
Prebivalište : Zagreb
Vozim : H-D FXDBI
Na forumu od : 16.03.2008

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 4 Icon_minitimeuto 23 ruj 2008, 17:19

APJO !!! jeee.. a da ne pricam o pederani da u Bagramu tu pored kabul gdje prebitavaju amerijski soldato mozes narucit harlija za male pare .. kuzis spiku .. Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.baljkas.com
stain
cro chopper forum
cro chopper forum
stain


Broj postova : 2947
Godina imam : 913
Prebivalište : Unknown
Vozim : Canyon Roadlite 7.0
Na forumu od : 15.04.2008

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 4 Icon_minitimeuto 23 ruj 2008, 17:27

Kužim ja spiku i od tog sam lud!
[Vrh] Go down
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 4 Icon_minitimened 19 srp 2009, 20:34

Evo našao sam i staru temu koja odgovara u ovaj dio foruma.
[Vrh] Go down
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 4 Icon_minitimened 19 srp 2009, 20:44

Ja sam dosada kupovao preko cruiser customizinga http://www.cruisercustomizing.com i preko www.ebay.uk

Sve mi je stiglo kako je napisano. Prko cruisercusomizing sam naručio prvu Bridge stone gumu i s carinom me je došala jeftinije nego u HR. Jedino kaj sam ju čekal 18 dana.
Preko ebay-a sam naručivao neke sitnice i sve je stiglo bez problema.

Sad sam nešto naručio sa jedne Nizozemske stranice (Beatnik je stavio negdje link na forum) koja drži HighwayHawk opremu pa ću sad vidjeti kako će to proći. Što se tiče ove zadnje naruđbe moram se požaliti da im je poštarina jako skupa za HR. Naručio sam dio koji dođe 10€ a poštarina je 24,5€ do HR, dok poštarina za Njemačku je 9€.
[Vrh] Go down
scorpion11
cro chopper forum
cro chopper forum
scorpion11


Broj postova : 8
Godina imam : 52
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Keeway Cruiser
Na forumu od : 16.08.2009

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 4 Icon_minitimesub 29 kol 2009, 22:04

kožni prsluk mi je mali, nemrem ga zakopčati, da li netko zna gdje mogu kupiti one kopče na lancu da ga mogu zakopčati.. Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Gost
Gost




On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 4 Icon_minitimesub 29 kol 2009, 23:26

scorpion11 je napisao/la:
kožni prsluk mi je mali, nemrem ga zakopčati, da li netko zna gdje mogu kupiti one kopče na lancu da ga mogu zakopčati.. Rolling Eyes

Kopče se zovu karabineri ima ih najeftinije u šumo opskrbi na Borongaju ako nenađeš javi se na pp pa čemo ti nekaj složiti ok dobar
[Vrh] Go down
scorpion11
cro chopper forum
cro chopper forum
scorpion11


Broj postova : 8
Godina imam : 52
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Keeway Cruiser
Na forumu od : 16.08.2009

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 4 Icon_minitimened 30 kol 2009, 16:28

to se zove karabin, ali ne trebam to, jer ja nemam rupe u prsluku, trebam lanac koji ima na obje strane pop nitne koje prikopčam na pop nitne na prsluku
[Vrh] Go down
Sponsored content





On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?
[Vrh] 
Stranica 4 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Polo on-line aktualni katolog
» Kupovina prvog....
» kupovina felgi
» Hyosung Aquila - kupovina
» Preko bare

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Internet trgovina za motocikle-
Forum(o)Bir: