Početna stranicaPretraľnikOn Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 6 610RegistracijaLogin

 

 On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?

Go down 
+38
kim wilde
Safet(y)
xenic
zed12
mrljo#2
buralee
prxxx
klesoo
calc69
spock
bero73
HD Biker
emirharley
Brzi
swileni
scorpion11
Crusader
ajkula
VU COP
palomas
zanotti
Beatnik
Vladek
stain
Remba
Kum
suzi
Mačak
dragger
One Night Stand
Yzzy
Streinger
dragstarPU
aero
merla
magna
zida
cro.chopper
42 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 6 Icon_minitimesri 26 svi 2010, 21:18

One Night Stand je napisao/la:
[/quote]
Ma mogu ja razumjeti da trebam platiti carinu, al ne mogu razumjeto da plačam carinu, a pogotovo PDV za putne troškove koji su ostali u inozemstvu!

P.S. Jel se može kako dobiti njihov povrat poreza kad sam već naš platio? (samo pitam, vjerujem da ne može!)[/quote]

Hebiga, takvo je međunarodno pravilo.

....hm, vidim da si početnik u kupnji preko neta. Povrat njihovog poreza ne možeš dobiti, zašto, zato jer njihov porez nisi ni platio, kupuješ robu BEZ POREZA.
[Vrh] Go down
prxxx
man
man
prxxx


Broj postova : 16
Godina imam : 46
Prebivalište : Rajevo Selo
Vozim : Honda CB900 Bol D'or preradjena
Na forumu od : 21.04.2010

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 6 Icon_minitimesri 04 kol 2010, 17:04

evo prije neki dan stigla roba, narucio jaknu i rukavice, jeste da sam cekao skoro 2 mjeseca nakon placanja, objašnjenje je bilo da nemaju rukavice na lageru pa da ce sve poslat kad kompletiraju narudzbu, iglavnom stiglo, carina me oderala za 30% Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

uglavnom trgovina iz koje sam narucio [/url]http://www.rockytopleather.com/[url]
imaju dobrih stvari i nije zajeb, eh da platio paypalom
[Vrh] Go down
One Night Stand
cro chopper forum
cro chopper forum
One Night Stand


Broj postova : 1876
Godina imam : 41
Prebivalište : Zaprešić
Vozim : HD Sportster, Virago 750
Na forumu od : 01.11.2007

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 6 Icon_minitimepon 29 stu 2010, 09:28

Trebao bi neke stvari kupiti preko ebaya, pa me zanima koju opciju slanja izabrati:

USPS First Class Mail InternationalTM US $13.99

USPS Priority Mail InternationalTM US $16.95

USPS Express Mail InternationalTM US $28.79

Nije mi presudno da mi stigne u par dana, pa me zanima da li ima smisla plačati poveću razliku između 14 i 29 dolara, i što je razlika između ovih 14 i 17 dolara?
Savjete molim!
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4405
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 6 Icon_minitimepon 29 stu 2010, 09:53

Razlika je u brzini dostave, američka pošta nudi više opcija po tom pitanju, a cijene su u skladu s tim. Uzmi ovu PRIORITY opciju, samo se požuri prije Božićnih blagdana!

A što se tiče plaćanja poreza i carine na troškove dostave, takav zakon vrijedi za cijelu EU... Na eBay-u naprimjer imaš opciju gdje neki artikl možeš kupiti praktički "badava", ali je cijena dostave za taj artikl puno viša. Isti taj artikl možeš kupiti i sa "normalnom" cijenom, uz puno povoljnu dostavu. Sve su to trikovi, kako da se plati što manje dodatnih troškova.

[Vrh] Go down
One Night Stand
cro chopper forum
cro chopper forum
One Night Stand


Broj postova : 1876
Godina imam : 41
Prebivalište : Zaprešić
Vozim : HD Sportster, Virago 750
Na forumu od : 01.11.2007

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 6 Icon_minitimepon 29 stu 2010, 12:17

Hvala kolega! dobar
[Vrh] Go down
buralee
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 974
Godina imam : 34
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : uskoro(ponovo)
Na forumu od : 02.11.2008

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 6 Icon_minitimepon 29 stu 2010, 17:19

One Night Stand je napisao/la:
Trebao bi neke stvari kupiti preko ebaya, pa me zanima koju opciju slanja izabrati:

USPS First Class Mail InternationalTM US $13.99

USPS Priority Mail InternationalTM US $16.95

USPS Express Mail InternationalTM US $28.79

Nije mi presudno da mi stigne u par dana, pa me zanima da li ima smisla plačati poveću razliku između 14 i 29 dolara, i što je razlika između ovih 14 i 17 dolara?
Savjete molim!

ja bih uzeo ovu srednju( tj. uzimam)
jer na prvu ne dobijes tracking number..
[Vrh] Go down
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Internet trgovina preko velike bare   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 6 Icon_minitimečet 24 vel 2011, 10:02

Vjerojatno se o ovom vec pisalo, no...
Pitanje je kakva su vasa iskustva s kupovinom iz USA, preko Amazona.com.?
Gledam neke kozne jakne i hlace pa kalkuliram i zbrajam....i kad sve zbrojim ima cak i racunice. Obzirom da ameri sta je teletina i teleca koza mislim si da nebi niti proizvod trebao biti srot.!?
konkretno sam gledao ovo u kompletu pa....
http://www.amazon.com/Motorcycle-Jackets-Basic-Leather-Jacket/dp/B00079Y7SK/ref=sr_1_9?ie=UTF8&s=miscellaneous&qid=1298537250&sr=8-9
Kakva su vam iskustva....!?


....spojeno sa istom temom...
dragger
[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4405
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 6 Icon_minitimečet 24 vel 2011, 10:07

Kupio sam do sada najrazličitije stvari iz USA, mnoge od njih nemaju veze s motorima. Amazon je prilično skup i nepovoljan, ti isti artikli mogu se na eBay-u vrlo često kupiti puno povoljnije. Što se kože tiče - u pravu si, kožni proizvodi su kod njih jako povoljni, i ponuda je jako velika.
[Vrh] Go down
zed12
cro chopper forum
cro chopper forum
zed12


Broj postova : 1930
Godina imam : 50
Prebivalište : ni vrit ni mimo
Vozim : da
Na forumu od : 02.03.2010

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 6 Icon_minitimečet 24 vel 2011, 10:10

Kupovao sam preko e-bay, sve prolazilo OK, kupovao sam direktno iz USA net-shopovi isto sve OK, mislim da je Amazon isti princip samo dobro pročitaj uvijete i pravila.
[Vrh] Go down
xenic
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 1
Godina imam : 122
Prebivalište : Split
Vozim : brzo
Na forumu od : 04.12.2011

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 6 Icon_minitimened 04 pro 2011, 17:28

Jeste li čuli za VIAddress firmu? Nude uslugu 'prosljeđivanja' i dostave stvari koje ste kupili na bilo kojoj od popularnih stranica za prodaju poput Amazona, Ebaya i slično.. Iako mnogi šopovi na ovim stranicama ne rade dostavu izvan SAD-a, kod registracije na www(tocka)viaddress(tocka)com dodjeljuje vam se adresa u SAD-u pa možete kupovati i kod njih. VIAddress nakon toga Ups-om, FedEx-om ili DHL-om prosljeđuje ono što ste kupili na vašu pravu adresu. Cijene dostave su mnogo povoljnije od ostalih dobavljača, a registracija za dodjelu adrese locirane u SAD-u je besplatna.
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4405
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 6 Icon_minitimened 04 pro 2011, 18:27

Super, već sam ranije čitao o toj mogućnosti, ali do sad takav načnn još nisam koristio! Ali u slučaju potrebe, ovo se isplati dodati u Favorite!
[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6847
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 6 Icon_minitimened 04 pro 2011, 18:54

xenic je napisao/la:
....


...a koji si sad ti? ... knjiga članova ..sukladno kucnom redu na forumu dobar4

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos


Zadnja promjena: Safet(y); pet 09 pro 2011, 10:59; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
kim wilde
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 1
Godina imam : 46
Prebivalište : višnjevac
Vozim : motorin
Na forumu od : 04.12.2011

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 6 Icon_minitimened 04 pro 2011, 21:26

Evo, da i ja preporučim www viaddress com - stvarno olakšava kupnju u USA. Osim što besplatno osigurava US adresu na koju onda naručujete robu, zgodno je i to što oni mogu obaviti kupnju umjesto vas, bez naknade - u slučaju da prodavač ne prima vaše kartice. Isplati se malo proučiti.
[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6847
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 6 Icon_minitimened 04 pro 2011, 22:31

kim wilde je napisao/la:
Evo, da i ja preporučim www viaddress com - stvarno olakšava kupnju u USA. Osim što besplatno osigurava US adresu na koju onda naručujete robu, zgodno je i to što oni mogu obaviti kupnju umjesto vas, bez naknade - u slučaju da prodavač ne prima vaše kartice. Isplati se malo proučiti.

...isto pitanje i za tebe?... knjiga članova Bilo bi nam izuzetno drago da se predstavis prije nastavka pisanja po forumu... malo procitat pravila i tako to...

https://cro-chopper.forumcroatian.com/f9-pravila-foruma-help-desk-obavjesti-imenik-in-memoriam
https://cro-chopper.forumcroatian.com/f1-knjiga-elanova


_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8666
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 6 Icon_minitimened 22 sij 2012, 08:52

danas sam popušio prvi put otkako kupujem preko ebaya. kupio sam nešto preko engleskog ebaya u studenom. sredinom prosinca šaljem upit prodavaču jer je tracking broj neispravan. javlja mi se da je pošiljka vraćena njemu i da je on ponovo šalje prema meni. odmah nakon nove godine opet šaljem upit, jer nisam dobio traking broj. na ebayu više ne postoji ta trgovina a u svom historyju nema podataka o toj transakciji, sve što imam je račun od paypala. prijavljujem slučaj ebayu a prodavač nudi povrat novca. nakon što nije uplati do određenog roka ja slučaj eskaliram customer suport servisu. jutros dobivam odgovor da mi ne mogu po,oći.
vuk poija magarca ja lovu popušio
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 6 Icon_minitimened 22 sij 2012, 10:32

magna je napisao/la:
danas sam popušio prvi put otkako kupujem preko ebaya. kupio sam nešto preko engleskog ebaya u studenom. sredinom prosinca šaljem upit prodavaču jer je tracking broj neispravan. javlja mi se da je pošiljka vraćena njemu i da je on ponovo šalje prema meni. odmah nakon nove godine opet šaljem upit, jer nisam dobio traking broj. na ebayu više ne postoji ta trgovina a u svom historyju nema podataka o toj transakciji, sve što imam je račun od paypala. prijavljujem slučaj ebayu a prodavač nudi povrat novca. nakon što nije uplati do određenog roka ja slučaj eskaliram customer suport servisu. jutros dobivam odgovor da mi ne mogu po,oći.
vuk poija magarca ja lovu popušio

...e-bay Razz

[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4405
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 6 Icon_minitimened 22 sij 2012, 10:45

Više ni sam ne znam koliko sam ukupno stvari kupio preko eBay-a, u svakom slučaju više od 50-tak. Super sam zadovoljan, dva puta sam imao slučajeve kad su se neke sitnice izgubile negdje po putu, i nisu došle do mene.

U oba ta slučaja sam na vrijeme (nakon što je prošlo više od mjesec dana) preko eBay-a pokrenuo službenu proceduru: gdje je moja roba? Prodavač je rekao nek pričekam još par dana, nakon toga sam zatražio povrat novca.

PayPal mi je vratio SAV novac, a njima vjerojatno prodavač. Ne znam kakva je to "procedura" kad ti prodavač treba vratiti tvoj novac, to je sigurno nešto jako i sasvim krivo. Prodavač ne zna broj računa od kupca, niti ga ne smije znati.

Novac vraća PayPal, i to je jedini ispravni put.
[Vrh] Go down
Brzi
man
man
Brzi


Broj postova : 366
Godina imam : 57
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Kawasaki ZR-7
Na forumu od : 12.05.2008

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 6 Icon_minitimened 22 sij 2012, 23:06

2 magna ja sam prošli mjesec imao sličan slučaj jer me prodavač molio da sačekam još nekoliko dana jer kao nije prošlo 30 radnih dana odkad su mi poslali robu, ali su je označili poslanom tek 4-5 dana nakon moje uplate i to bi sve zajedno bilo više od 45 dana od moje uplate. Ja sam obečao sačekati još tih par dana, ali sam ujedno prije isteka 45 dana otvorio "case" na ebayu, što mi je automatski dalo dodatnih 30 dana za žalbu.

Po isteku obečanog čekanja poslao sam mail trgovcu i pošto nije odgovorio za 48 sati sve lijepo proslijedio ebayu i ovi mi u roku 5-6 sati odgovorili da trgovac niti njima ne odgovara i vratili mi lovu na paypal.

Neznam jesi li i ti išao tim putem, ali najvažnije je u roku 45 dana (kalendarskih) od uplate otvorit slučaj i sigurno dobiješ povrat od ebaya ako trgovac ne odgovori.

[Vrh] Go down
Gost
Gost




On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 6 Icon_minitimepon 23 sij 2012, 00:25

Brzi je napisao/la:
2 magna ja sam prošli mjesec imao sličan slučaj jer me prodavač molio da sačekam još nekoliko dana jer kao nije prošlo 30 radnih dana odkad su mi poslali robu, ali su je označili poslanom tek 4-5 dana nakon moje uplate i to bi sve zajedno bilo više od 45 dana od moje uplate. Ja sam obečao sačekati još tih par dana, ali sam ujedno prije isteka 45 dana otvorio "case" na ebayu, što mi je automatski dalo dodatnih 30 dana za žalbu.

Po isteku obečanog čekanja poslao sam mail trgovcu i pošto nije odgovorio za 48 sati sve lijepo proslijedio ebayu i ovi mi u roku 5-6 sati odgovorili da trgovac niti njima ne odgovara i vratili mi lovu na paypal.

Neznam jesi li i ti išao tim putem, ali najvažnije je u roku 45 dana (kalendarskih) od uplate otvorit slučaj i sigurno dobiješ povrat od ebaya ako trgovac ne odgovori.


U 67 narudžbi di sada imao sam gore navedeni slučaj i sve mi je refundirano.
Jedanput sam uzima 2 stvari od jednog sellera koji je zaboravio staviti. Na riječ mi šalje novi dio .
I jednom mi je seller rekao da nema kupljenu stvar , te mi je refundirao novac..

Čini mi se da nisi magna reagirao na vrijeme, ili ispravi me ako sam ja krivo razumio?
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8666
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 6 Icon_minitimeuto 24 sij 2012, 06:43

u biti jesam, platio sam 23.11.2011 a slučaj sam otvorio 06.01.2011. prodavač je najprija rekao da će vratiti pare do 11.01.2012 a onda su mu dali rok do 19.01.2012 tek onda sam eskalirao slučaj. ali bit je da sam ga otvorio unutar 45 dana od plaćanja točnije 44.ti dan
[Vrh] Go down
Brzi
man
man
Brzi


Broj postova : 366
Godina imam : 57
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Kawasaki ZR-7
Na forumu od : 12.05.2008

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 6 Icon_minitimesri 25 sij 2012, 19:53

Shocked To mi stvarno nije jasno! Ja sam isto 42 ili 43 dan otvorio slučaj kod ebay-a i nakon tjedan dana kad nije bilo robe i trgovac se više nije javljao eskalirao sam slučaj i ebay mi bez problema vratio lovu.
[Vrh] Go down
Karlo
cro chopper forum
cro chopper forum
Karlo


Broj postova : 4025
Godina imam : 73
Prebivalište : Sibinj
Vozim : BMW R 1200 RT
Na forumu od : 03.06.2010

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 6 Icon_minitimepet 10 vel 2012, 16:57

I ja danas prvi puta ispušio , ali ne od ebaya nego , vjerovatno , od pošte . Naručio sam guardian bell i dobio razderanu i praznu kovertu . Sutra moram napravit zapisnik pa će mi nadpknadit štetu . wc

[Vrh] Go down
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 6 Icon_minitimepet 10 vel 2012, 17:05

Posta i carina na posti u BiH je poseban slucaj i nema sanse da ti dodje kutija sa vise majica ili opcenito "sa više nečega" a da ti gangsteri na carini ili u posti ne uzmu dio za sebe. Naravno, nece ti uzeti dihtunge motora, ali ako dobijes paket sa recimo 10 majca, sigurno fale dvije ili tri ili barem - jedna. Jednako je sa SVAKOM robom koja se moze protumaciti kao "roba siroke potrosnje" i za koju carinik ili radnik u posti zakljuci da mu je interesantna i da mu se - pazi sad - svidja! Razz

A sto se tice moga iskustva sa e-Bayem, cista desetka i "hvala mu sto postoji"! dobar dancingbanana roker
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
One Night Stand
cro chopper forum
cro chopper forum
One Night Stand


Broj postova : 1876
Godina imam : 41
Prebivalište : Zaprešić
Vozim : HD Sportster, Virago 750
Na forumu od : 01.11.2007

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 6 Icon_minitimepet 10 vel 2012, 17:16

Karlo je napisao/la:
I ja danas prvi puta ispušio , ali ne od ebaya nego , vjerovatno , od pošte . Naručio sam guardian bell i dobio razderanu i praznu kovertu . Sutra moram napravit zapisnik pa će mi nadpknadit štetu . wc

A lijepo smo ti govorili da se guardian bell ne kupuje za sebe! What a Face
[Vrh] Go down
Karlo
cro chopper forum
cro chopper forum
Karlo


Broj postova : 4025
Godina imam : 73
Prebivalište : Sibinj
Vozim : BMW R 1200 RT
Na forumu od : 03.06.2010

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 6 Icon_minitimepet 10 vel 2012, 17:21

One Night Stand je napisao/la:

A lijepo smo ti govorili da se guardian bell ne kupuje za sebe! What a Face
Nisam ga ja kupio , nego mi je sin naručio .
Vidim da znaš dosta o zvonima pa me zanima ako mi naruči drugo hoće li imati veći efekat ? glup
[Vrh] Go down
Sponsored content





On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 6 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?
[Vrh] 
Stranica 6 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Polo on-line aktualni katolog
» Kupovina prvog....
» kupovina felgi
» Hyosung Aquila - kupovina
» Preko bare

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Internet trgovina za motocikle-
Forum(o)Bir: