Početna stranicaPretraľnikOn Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 3 610RegistracijaLogin

 

 On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?

Go down 
+38
kim wilde
Safet(y)
xenic
zed12
mrljo#2
buralee
prxxx
klesoo
calc69
spock
bero73
HD Biker
emirharley
Brzi
swileni
scorpion11
Crusader
ajkula
VU COP
palomas
zanotti
Beatnik
Vladek
stain
Remba
Kum
suzi
Mačak
dragger
One Night Stand
Yzzy
Streinger
dragstarPU
aero
merla
magna
zida
cro.chopper
42 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
Remba
man
man
Remba


Broj postova : 381
Godina imam : 35
Prebivalište : Osijek
Vozim : sebe
Na forumu od : 22.03.2008

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 3 Icon_minitimeuto 06 svi 2008, 22:01

eo da vam samo kazem, nedavno je moj kolega iz firme narucio ekran za laptop, preko e-baya iz amerike, stigao je neostecen upakiran tako dobro da ga je ovaj jedva nakon pol sata trganja i mmicanja jastucica uspio otvoriti!!
ovaj kaze da nezali ni lipe sto je dao za njega!!!!
[Vrh] Go down
stain
cro chopper forum
cro chopper forum
stain


Broj postova : 2947
Godina imam : 912
Prebivalište : Unknown
Vozim : Canyon Roadlite 7.0
Na forumu od : 15.04.2008

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 3 Icon_minitimesri 07 svi 2008, 14:22

Ima li tko iskustva s naručivanjem sa ove stranice?

Prema znaku VerySign Secured, a i plačanje preko paypala čini mi se ok, ali ipak ako tko šta zna...?

http://www.meancycles.com/home.asp
[Vrh] Go down
dragstarPU
man
man
dragstarPU


Broj postova : 211
Godina imam : 57
Prebivalište : Pula
Vozim : Yamaha Dragstar 1100 , Ducati Multistrada 1000
Na forumu od : 25.11.2007

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 3 Icon_minitimesri 07 svi 2008, 20:58

stain je napisao/la:
Ima li tko iskustva s naručivanjem sa ove stranice?

Prema znaku VerySign Secured, a i plačanje preko paypala čini mi se ok, ali ipak ako tko šta zna...?

http://www.meancycles.com/home.asp

bok Malo sam pogledao stranicu i usporedio sa cruisercustomizing.com i ovi drugi su jeftiniji za istu stvar.
Uvijek provijeri cijene na nekoliko stranica i uvijeti slanja (poštarine) prije kupnje.
Več sam više od desetak puta kupovao preko neta za Yamahu ili Dukatija i možeš ušparat ako malo surfaš.
Zadnji primjer: isti vjetrobran za dukija sam našao u konačnici za skoro 200 kn manje nkon malo surfanja.
Stranice koje ti imaju znak sigurnisti su uglavnom sigurne, ali i hakeri nikad na spavaju pa treba uvijek biti oprezan.
Surfaj i uživaj iz fotelje lol!
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8666
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 3 Icon_minitimečet 08 svi 2008, 07:19

i ja sam usporedio stranice i odmah skužio da su čak i sličice iste ali na CC je izbor veći
[Vrh] Go down
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 3 Icon_minitimesub 02 kol 2008, 01:14

Eto nakon neuspješne potrage za jeftinijim djelovima za Kymco Zing molim cijenjeno pučanstvo koje je iskusnije u potrazi za dijelovima neka me upute ako znaju za neku on-line trgovinu gdje bih mogao kupiti dijelove za Kymco Zing. Zasada sam pronašao samo neke sajle ne e-bayu - ponuda je slaba.

Dosta mi je više da me domaći trgovci deru sa maržom. Još k tome uvoznik nabija bezobrazno visoke cijene. Politika jeftin motor, a skupi dijelovi mi diže tlak.
[Vrh] Go down
Beatnik
cro chopper forum
cro chopper forum
Beatnik


Broj postova : 2135
Godina imam : 39
Prebivalište : Rovinj
Vozim : Dragstar 1100
Na forumu od : 11.04.2008

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 3 Icon_minitimesub 02 kol 2008, 13:05

Evo ja sam tamo oko 15.07. narucio auspuhe sa Meancycles.com, 01.08 su stigli u Zagreb, sada cekam da to carine i dolaze mi doma. Platio sam normalno preko kartice, nisam otvorio paypal racun, dosla mi je dostava 187$, najeftinija dostava koju su mogli naci za tako veliki paket a da su slali preko UPS bi mi dosla 550$. Javim vam jos detalje kad mi stigne doma
[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 3 Icon_minitimesub 02 kol 2008, 13:10

ajd nabaci sliku sta si kupio i koliko?

_________________
work to ride - ride to work

growing old is mandatory - growing up is optional

www.mkfireriders.com
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
Beatnik
cro chopper forum
cro chopper forum
Beatnik


Broj postova : 2135
Godina imam : 39
Prebivalište : Rovinj
Vozim : Dragstar 1100
Na forumu od : 11.04.2008

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 3 Icon_minitimesub 02 kol 2008, 14:13

To su ti auspusi (439$), samo sto ja imam Dragstar classic

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 3 Choppers622
[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 3 Icon_minitimesub 02 kol 2008, 16:05

jeli to Cobra dragsters?

_________________
work to ride - ride to work

growing old is mandatory - growing up is optional

www.mkfireriders.com
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
Beatnik
cro chopper forum
cro chopper forum
Beatnik


Broj postova : 2135
Godina imam : 39
Prebivalište : Rovinj
Vozim : Dragstar 1100
Na forumu od : 11.04.2008

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 3 Icon_minitimesub 02 kol 2008, 19:05

da Cobra Dragsters
[Vrh] Go down
zanotti
cro chopper forum
cro chopper forum
zanotti


Broj postova : 2142
Godina imam : 49
Prebivalište : Trogir
Vozim : Harley Davidson CVO Limited
Na forumu od : 10.03.2008

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 3 Icon_minitimesub 02 kol 2008, 22:51

nereo85 je napisao/la:
da Cobra Dragsters

U fakat su dobri affraid
Kad ih staviš na bike stavi nam koju sliku da ih vidimo
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4405
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 3 Icon_minitimened 03 kol 2008, 09:29

Vladek je napisao/la:
Eto nakon neuspješne potrage za jeftinijim djelovima za Kymco Zing molim cijenjeno pučanstvo koje je iskusnije u potrazi za dijelovima neka me upute ako znaju za neku on-line trgovinu gdje bih mogao kupiti dijelove za Kymco Zing. Zasada sam pronašao samo neke sajle ne e-bayu - ponuda je slaba.

Evo što sam ja pronašao nakon 2 minute surfanja i traženja po netu:

http://www.scooter-assassins.com/KymcoZingPage.html
[Vrh] Go down
aero
man
man
aero


Broj postova : 97
Godina imam : 64
Prebivalište : Bjelovar
Vozim : Shadow VT750, GS500E
Na forumu od : 10.02.2008

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 3 Icon_minitimened 03 kol 2008, 09:53

Trenutno čekam paketić iz meancycles.com , prvi od njih. Odlučio sam se za njih jer CC nemaju robu od Dakota Digitala, a ugodno me iznenadila poštarina od samo 20 % na paket od 320$. Živio mali dolar. Very Happy
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4405
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 3 Icon_minitimened 03 kol 2008, 12:33

Amerikanci na eBayu imaju nevjerojatno niske cijene kožnih proizvoda, komplet od 7 torbi može se nabaviti za cca. 330 kn, plus poštarina.

Kod nas bi takav komplet došao minimalno 3.000 kn, jedini je problem što se to prodaje samo za SAD, ne šalju van zemlje. Šteta, velika šteta...



On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 3 LUMSET7-pcMotorcycleLuggageSet


http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=140254699489
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8666
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 3 Icon_minitimepon 04 kol 2008, 07:08

aero je napisao/la:
Trenutno čekam paketić iz meancycles.com , prvi od njih. Odlučio sam se za njih jer CC nemaju robu od Dakota Digitala, a ugodno me iznenadila poštarina od samo 20 % na paket od 320$. Živio mali dolar. Very Happy

i meni se čini da je izbor bolji i pregledniji, ali za komad od 100 $ traže 43$ poštarine, a za komad od 35 traže 30 $ poštarine. iznosi možda nisu veliki ali u postotku je previše. inače ja cjepkam naruđbe komad po komad jer tako izbjegavam carinu (zasad uspješno). inače sam primjetio da nam pale carinu i na poštanske troškove
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 3 Icon_minitimepon 04 kol 2008, 17:23

magna je napisao/la:
aero je napisao/la:
Trenutno čekam paketić iz meancycles.com , prvi od njih. Odlučio sam se za njih jer CC nemaju robu od Dakota Digitala, a ugodno me iznenadila poštarina od samo 20 % na paket od 320$. Živio mali dolar. Very Happy

i meni se čini da je izbor bolji i pregledniji, ali za komad od 100 $ traže 43$ poštarine, a za komad od 35 traže 30 $ poštarine. iznosi možda nisu veliki ali u postotku je previše. inače ja cjepkam naruđbe komad po komad jer tako izbjegavam carinu (zasad uspješno). inače sam primjetio da nam pale carinu i na poštanske troškove

Sic za VN 900 (prednji i zadnji) 420$ a poštarina 140$. Prihvatljivo za razliku od CC gdje bi poštarina bila puno veća.
Zanoti, potvrdi koliko su ti iz CC tražili za poštarina siceva za dragicu?
[Vrh] Go down
Beatnik
cro chopper forum
cro chopper forum
Beatnik


Broj postova : 2135
Godina imam : 39
Prebivalište : Rovinj
Vozim : Dragstar 1100
Na forumu od : 11.04.2008

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 3 Icon_minitimepon 04 kol 2008, 18:58

Schenker se zove firma koja je preuzela paket iz amerike, danas sam platio sve troskove,znaci skladisno-manipulativni troskovi, usluga, carinska pristojba, korištenje carinske garancije, carina po JCD (neznam sta je to), pdv po JCD, stalna pristojba po fakturi i dostava robe, sve skupa 1948kn. Sve ukupno za auspuhe i dostavu i bla bla bla 4800kn, doslo mi je vise nego sta sam ocekivao ali barem cu imati on sta sam zelio.
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4405
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 3 Icon_minitimepon 04 kol 2008, 20:56

JCD je jedinstvena carinska deklaracija, a ti nereo85 zaslužio si da nosiš na istaknutom mjestu značku:

HRANIM PET ŠPEDITERA, CARINIKA I OSTALU BANDU.. lol!
[Vrh] Go down
zanotti
cro chopper forum
cro chopper forum
zanotti


Broj postova : 2142
Godina imam : 49
Prebivalište : Trogir
Vozim : Harley Davidson CVO Limited
Na forumu od : 10.03.2008

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 3 Icon_minitimeuto 05 kol 2008, 00:19

Za prednji sic od dragice u CC koji košta 321 usd su mi tražili 480 usd poštarine.
Zeznuto je to što se finalna poštarina nezna sve dok se ne uplati trenutni iznos što ti ponudi CC a tek kad prođe uplata oni obračunaju dodatne troškove affraid
Naruđbu sam poništio Sad i sad sam u iščekivanju da mi vrate uplatu Question
Po mom iskustvu iz CC se isplati naručivati samo male stvari malih vrijednosti i u više puta.
[Vrh] Go down
Beatnik
cro chopper forum
cro chopper forum
Beatnik


Broj postova : 2135
Godina imam : 39
Prebivalište : Rovinj
Vozim : Dragstar 1100
Na forumu od : 11.04.2008

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 3 Icon_minitimeuto 05 kol 2008, 00:40

palomas je napisao/la:
JCD je jedinstvena carinska deklaracija, a ti nereo85 zaslužio si da nosiš na istaknutom mjestu značku:

HRANIM PET ŠPEDITERA, CARINIKA I OSTALU BANDU.. lol!

Jebiga, sta sam mogao, ja nisam ni znao da ce ta firma dobiti paket, u mean cyclesu su rekli da dolazi na aerodrom
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 3 Icon_minitimepet 08 kol 2008, 10:20

nereo85 je napisao/la:
Schenker se zove firma koja je preuzela paket iz amerike, danas sam platio sve troskove,znaci skladisno-manipulativni troskovi, usluga, carinska pristojba, korištenje carinske garancije, carina po JCD (neznam sta je to), pdv po JCD, stalna pristojba po fakturi i dostava robe, sve skupa 1948kn. Sve ukupno za auspuhe i dostavu i bla bla bla 4800kn, doslo mi je vise nego sta sam ocekivao ali barem cu imati on sta sam zelio.

Po mom mišljenju ukupna cjena je prevelika a ista je kao i moji Eagle Sidewinder (Piccillo) ili ti ga Evropska kopija V&H ili obrnuto, neznam to je koga kopirao, a držim da su kvalitetniji i od V&H i Cobre.
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8666
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 3 Icon_minitimepet 08 kol 2008, 11:13

ja sam u potrzi za auspusima. nađem ih u usa za 340$, planirana dostava je 200$ carina i to cca 1300 kn sve skupa 3500 kn
onda istu stvar nađem u njemačkoj ali za 426 eura (cca 3000 kn), ali kako ih dopremiti do hrvatske a da se izbjegne carina




odgovor: utrpati ih nekome u auto
[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 3 Icon_minitimepet 08 kol 2008, 11:53

otidju u nemacku sa motorm, montiraj ih gore i vozi... Very Happy

_________________
work to ride - ride to work

growing old is mandatory - growing up is optional

www.mkfireriders.com
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
Mačak
cro chopper forum
cro chopper forum
Mačak


Broj postova : 607
Godina imam : 57
Prebivalište : NOVA GRADIŠKA
Vozim : DL 650A L4 V-STROM
Na forumu od : 12.03.2008

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 3 Icon_minitimepet 08 kol 2008, 12:45

palomas je napisao/la:
JCD je jedinstvena carinska deklaracija, a ti nereo85 zaslužio si da nosiš na istaknutom mjestu značku:

HRANIM PET ŠPEDITERA, CARINIKA I OSTALU BANDU.. lol!

OVO MI ZVUĆI KAO VRIJEĐANJE ili si samo želio biti KUL
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8666
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 3 Icon_minitimepet 08 kol 2008, 13:57

merla je napisao/la:
otidju u nemacku sa motorm, montiraj ih gore i vozi... Very Happy

jeftinije mi je platiti carinu i pdv i ostalo
[Vrh] Go down
Sponsored content





On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?
[Vrh] 
Stranica 3 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Polo on-line aktualni katolog
» Kupovina prvog....
» kupovina felgi
» Hyosung Aquila - kupovina
» Preko bare

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Internet trgovina za motocikle-
Forum(o)Bir: