Početna stranicaPretraľnikOn Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?

Go down 
+38
kim wilde
Safet(y)
xenic
zed12
mrljo#2
buralee
prxxx
klesoo
calc69
spock
bero73
HD Biker
emirharley
Brzi
swileni
scorpion11
Crusader
ajkula
VU COP
palomas
zanotti
Beatnik
Vladek
stain
Remba
Kum
suzi
Mačak
dragger
One Night Stand
Yzzy
Streinger
dragstarPU
aero
merla
magna
zida
cro.chopper
42 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 2 Icon_minitimepet 22 vel 2008, 14:54

nisam im poslao kopije ničega nego samo ispunio onih par informacija kao ii inače kad kupuješ nešto preko neta. ono br kartice pa se upisuju ixevi, doduše par dana nakon toga nije nitko tražio autorizaciju
[Vrh] Go down
aero
man
man
aero


Broj postova : 97
Godina imam : 64
Prebivalište : Bjelovar
Vozim : Shadow VT750, GS500E
Na forumu od : 10.02.2008

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 2 Icon_minitimepet 22 vel 2008, 15:02

magna je napisao/la:
nisam im poslao kopije ničega nego samo ispunio onih par informacija kao ii inače kad kupuješ nešto preko neta. ono br kartice pa se upisuju ixevi, doduše par dana nakon toga nije nitko tražio autorizaciju

Sorry, onda sam krivo razumio. Ako si ispunio onaj formular na stranici koja započinje sa https:xxxxxxxx... , dakle neka "Verisign" ili slično, onda je online kupovina sigurna jer prodavač ne vidi podatke sa tvoje kartice. Nisi trebao blokirati karticu.
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 2 Icon_minitimepet 22 vel 2008, 19:38

itako je moj pokušaj kupovine neslavno propao. za transfer novca zaračunavaju 25usd plus još nešto poštarine (možda 15 usd) s dijelovi koštaju 26 usd, što bi nakraju izašlo cca 65 usd a to bi ipak bilo besmisleno
[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 2 Icon_minitimepet 22 vel 2008, 20:25

ja upravo pokusavam rjesiti jednu zavrzlamu sa online shoppingom!
prije 3 tjedna narucio sam neke stvari za motor, ali bilo je nekih problema sa autorizacijom kartice Shocked , pa su mi oni savjetovali da platim paypalom. i tako otvorim ja paypal account, ali moram cekati autorizaciju za placanje preko 100 dolara. i napokon dodje autorizacija, ja brze bolje platim!!! kad u isti tren dok sam placao mi dodje mail od amera da obzirom da par tjedana nisu uspjeli autorizirati karticu ponistavaju narudzbu!!!! affraid
odmah im posaljem mail da sam upravo platio i navedem sve sto sam narucio (to je navedeno i na paypalu)...

vec 4 dana cekam odgovor i nista... Evil or Very Mad

nadam se da 115 dolara nije otislo "po nabavnoj cijeni..." :pale:

_________________
work to ride - ride to work

growing old is mandatory - growing up is optional

www.mkfireriders.com
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 2 Icon_minitimesub 23 vel 2008, 11:12

zato je solarno plaćanje uvijek bilo najbolje (pare na sunce)
[Vrh] Go down
Yzzy
cro chopper forum
cro chopper forum
Yzzy


Broj postova : 1273
Godina imam : 61
Prebivalište : Zagreb,
Vozim : Jinlun 250
Na forumu od : 08.11.2007

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 2 Icon_minitimeuto 04 oľu 2008, 14:43

Yzzy je napisao/la:
Uredno su mi skinuli lovu, sada samo da dobijem narućenu robu... ribic


STIGLO!!!!!
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 2 Icon_minitimeuto 04 oľu 2008, 15:47

Yzzy je napisao/la:
Yzzy je napisao/la:
Uredno su mi skinuli lovu, sada samo da dobijem narućenu robu... ribic


STIGLO!!!!!

kaj je stiglo Question

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
Yzzy
cro chopper forum
cro chopper forum
Yzzy


Broj postova : 1273
Godina imam : 61
Prebivalište : Zagreb,
Vozim : Jinlun 250
Na forumu od : 08.11.2007

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 2 Icon_minitimeuto 04 oľu 2008, 18:11

Yzzy je napisao/la:
Mislim da 1,6 $. Ili je to kao neki depozit. Sve u svemu, stvar funkcionira. Naručio sam si neke našivke od mojih "NRR", i to čim sam kliknuo na kupovinu, odmah mi se otvorila PEYPAL opcija. cheers
On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 2 MERCH16_200598223332_310_1



To!
Dakle, iz jamerike došao paketić na moju kućnu adresu.
[Vrh] Go down
One Night Stand
cro chopper forum
cro chopper forum
One Night Stand


Broj postova : 1876
Godina imam : 41
Prebivalište : Zaprešić
Vozim : HD Sportster, Virago 750
Na forumu od : 01.11.2007

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 2 Icon_minitimepet 07 oľu 2008, 06:01

Jel postoji neki način plačanja bez kreditnih kartica? Neznam, da uplatim u banci pa oni to pošalju il nekaj slično? scratch Nemam kreditnu karticu, a malo bi trošio! Cool
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 2 Icon_minitimepet 07 oľu 2008, 07:07

postoji. u louisa sam platio preko internet poslovanja splitske banke. trebaju ti poslati swift i iban, ali to ti izgleda ne rade svi. int stranica mi je predložila wire money, ali je skupo............
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 2 Icon_minitimeuto 15 tra 2008, 23:41

Interesira me dali je netko kupovao sa http://www.worldofpowersports.com/ i dali je kupovina sigurna?
Zahvaljujem!
[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 2 Icon_minitimeuto 15 tra 2008, 23:48

dragger je napisao/la:
Interesira me dali je netko kupovao sa http://www.worldofpowersports.com/ i dali je kupovina sigurna?
Zahvaljujem!

pogledaj postove na stranici prije ove, tamo je bilo rijeci o tom web site-u.

_________________
work to ride - ride to work

growing old is mandatory - growing up is optional

www.mkfireriders.com
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 2 Icon_minitimesri 16 tra 2008, 00:03

merla je napisao/la:
dragger je napisao/la:
Interesira me dali je netko kupovao sa http://www.worldofpowersports.com/ i dali je kupovina sigurna?
Zahvaljujem!

pogledaj postove na stranici prije ove, tamo je bilo rijeci o tom web site-u.


Puno je tih podataka da ih sve iz prve zapamtiš. Upravo zato smo ovdje. Sve mi je poznato!
Zahvaljujem!
[Vrh] Go down
aero
man
man
aero


Broj postova : 97
Godina imam : 64
Prebivalište : Bjelovar
Vozim : Shadow VT750, GS500E
Na forumu od : 10.02.2008

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 2 Icon_minitimesri 16 tra 2008, 07:58

Direktna bankovna uplata se ne isplati.

Min. iznos je oko 200 kn, za najmanju uplatu, odnosno neki postotak kod većih uplata, ali nikako manji od 200 kn.
[Vrh] Go down
Mačak
cro chopper forum
cro chopper forum
Mačak


Broj postova : 607
Godina imam : 57
Prebivalište : NOVA GRADIŠKA
Vozim : DL 650A L4 V-STROM
Na forumu od : 12.03.2008

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 2 Icon_minitimesri 16 tra 2008, 08:02

Ja sam magni uplatio lovu za majice i čekam,,,,ako me je zavaljao :krv:
ma šalim se magna,,,,ali i dalje čekam.
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 2 Icon_minitimesri 16 tra 2008, 08:07

pa zar ti nisam poslao poruku, ako nisam onda ovako ti si prvi kojem je sjela uplata. živili sponzori novog bajka
[Vrh] Go down
Mačak
cro chopper forum
cro chopper forum
Mačak


Broj postova : 607
Godina imam : 57
Prebivalište : NOVA GRADIŠKA
Vozim : DL 650A L4 V-STROM
Na forumu od : 12.03.2008

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 2 Icon_minitimesri 16 tra 2008, 08:41

Ma sve je OK samo malo razvlaćim temu sori na ofu.
a ćuj ti se nećeš puno pomoći a ja neću propasti za 100tinjak kunića. A pila je pila iako nikad nisam volio biti sponzor, ipak su mi draže sponzoruše.
[Vrh] Go down
suzi
man
man
suzi


Broj postova : 253
Godina imam : 52
Prebivalište : Osijek
Vozim : suzuki marauder vz 800
Na forumu od : 28.01.2008

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 2 Icon_minitimesri 16 tra 2008, 11:57

imam pitanje za one koji su učlanili u pay pal
ja sam ispisao sve podatke za pay pal i onda su mi napisali pošto su uzeli 2$ da će mi poštom stići taj glavni pay pal broj za plaćanje internetom
da li je to i vama tako rečeno i da li ste dobili poštom nekakvi broj za pay pal plaćanje putem interneta
[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 2 Icon_minitimesri 16 tra 2008, 12:11

taj broj ti dodje na izvodu od tvoje karticne kuce.
npr. ja placam preko amex-a, pa taj broj dodje na izvodu koji ti oni salju na kucnu adresu.
ako placas amexom, mozes otici na njihovu stranicu (od americena), registrirati se, i provjeravati sva placanja i racune online, a tamo i odmah vidis taj broj...

_________________
work to ride - ride to work

growing old is mandatory - growing up is optional

www.mkfireriders.com
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
Kum
cro chopper forum
cro chopper forum
Kum


Broj postova : 3481
Godina imam : 45
Prebivalište : Osijek
Vozim : Yamaha XVS650 Dragstar
Na forumu od : 07.03.2008

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 2 Icon_minitimesri 16 tra 2008, 15:10

Mnoge europske trgovine primaju i uplate paysafe cardom. Ima ih u Austriji u svakoj posti a i nekim kioscima.

_________________
Kako da sanjam o budućnosti, kad svi oko mene hrču?!
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 2 Icon_minitimesri 30 tra 2008, 20:00

evo ja upravo predigao paket iz cruisercustomizing.com. sve prošlo bez problema, dobio 10 dana nakon narudžbe, carina mi progledala kroz prste a majicu i privjesak dobio gratis (a ne kao onaj gulikoža magna koji prodaje majice od foruma)
[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 2 Icon_minitimečet 01 svi 2008, 01:33

sta si narucio ?

da ne narucim isto lol!

_________________
work to ride - ride to work

growing old is mandatory - growing up is optional

www.mkfireriders.com
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
aero
man
man
aero


Broj postova : 97
Godina imam : 64
Prebivalište : Bjelovar
Vozim : Shadow VT750, GS500E
Na forumu od : 10.02.2008

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 2 Icon_minitimečet 01 svi 2008, 11:13

Drago mi je što je ekipa zadovoljna s CC-om koji sam u više postova preporučio kao kvalitetnu i sigurnu online kupovinu uz dobar izbor robe i brzu isporuku.

Doduše moj motor ( s opremom iz CC-a) će dobiti više konkurencije, ali ja nisam sebičan... Smile

Unatrag nekoliko mjeseci na CC-u su nešto promjenili (čitaj povećali s 20 na 30%) poštarinu, ali zbog "odličnog" tečaja dolara i dalje predstavlja odličnu kupovinu, ako ne i najbolju.
[Vrh] Go down
zida
man
man
zida


Broj postova : 462
Godina imam : 45
Prebivalište : Volavje (do pariza)
Vozim : vn 800
Na forumu od : 23.11.2007

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 2 Icon_minitimečet 01 svi 2008, 21:13

alažem se, sjajna stranica.. imam na vn-u već dosta toga kupljenog kod njih.
eto baš jućer došli djelovi oplate( da zamjenim crno za krom... Smile )
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 2 Icon_minitimeuto 06 svi 2008, 19:36

evo sam danas imao puuuno posla pa sam na e-bayu našao chrash bar za hondu u - hong kongu. izgleda ludo ali je cijena smiješna tako da sam spreman platiti 100 % davanja a da mise još isplati. plaćanje paypalom na koji sam se regao danas. izgleda da je sve prošlo bez problema
[Vrh] Go down
Sponsored content





On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?
[Vrh] 
Stranica 2 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Polo on-line aktualni katolog
» Kupovina prvog....
» kupovina felgi
» Hyosung Aquila - kupovina
» Preko bare

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Internet trgovina za motocikle-
Forum(o)Bir: