Početna stranicaPretraľnikOn Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? 610RegistracijaLogin

 

 On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?

Go down 
+38
kim wilde
Safet(y)
xenic
zed12
mrljo#2
buralee
prxxx
klesoo
calc69
spock
bero73
HD Biker
emirharley
Brzi
swileni
scorpion11
Crusader
ajkula
VU COP
palomas
zanotti
Beatnik
Vladek
stain
Remba
Kum
suzi
Mačak
dragger
One Night Stand
Yzzy
Streinger
dragstarPU
aero
merla
magna
zida
cro.chopper
42 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10952
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? Empty
PostajNaslov: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? Icon_minitimeuto 12 vel 2008, 21:08

iskustva dobra & loša,objašnjenja,kao to funkcionira,koje kartice,carina ?
jednom riječju kak to funkcionira i jel je sigurno ?
tko bi to mogao najjednostavnije objasniti? Di mi dolazi pošiljka, kak ću najjeftinije proć?
problemi? tko je kaj kupio?

evo ovu temu sam stavio ovdje, jer je i mene to jedno vrijeme držalo ali nemam pojima o tome, dok frendovi neki vani u njemačkoj sve kupuju preko interneta!!!!

ja sam tek pred kratko vrijeme počeo plačati račune preko interneta i super stvar!? ali ovo !? nemam pojima!?

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
zida
man
man
zida


Broj postova : 462
Godina imam : 45
Prebivalište : Volavje (do pariza)
Vozim : vn 800
Na forumu od : 23.11.2007

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? Icon_minitimeuto 12 vel 2008, 22:11

ja sam nedavno uzimao iz usa neke sitnice, plaćanje je putem americana,
došlo je u roku od 7 dana, na 107,75 $ poštarina je bila 21,55 zanči 129,30 ukupno.
za sad nemam neugodnih iskustava,nadam se da ih neću niti imati jer mislim još dosta toga uzet od njih. u svakom slučaju u prilog trenutno ide dosta mala cijena dolara, pa sve ispada povoljno.
u svakom slučaju povoljnije i brže nego u jednoj trgovini u v. gorici gdje još čekam
( od svibnja lani ), na dva komada iz highway hawk-a. (ovim im putem poručujem
pare nete vidili!)
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8666
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? Icon_minitimeuto 12 vel 2008, 22:17

ako se kupuje kod imalo poznatih firmi nema straha. palćanje je najjednostavnije preko internete, znači zatražiš svift i ostale detalje, preko svoje banke ispuniš obrazac z adevizno plačanje (internetom) i to je to. drugi su problem carine i pdv što na kraju zna udvostručiti trošak. carina i pdv se naplačuju na račune veće od 70 eura
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10952
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? Icon_minitimeuto 12 vel 2008, 22:22

znači ameriken ide!
kaj sa drugim karticama, diners,visa,master?
jel i to klapa ili?

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8666
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? Icon_minitimeuto 12 vel 2008, 22:29

uglavnom da ali ne sa visa elecrton i slično jer su to debitne kartice au igri su samo kreditne. zbog sigurnosti preferiram plačanje preko banke. jednom sam ostavio broj amexa na ebayu jer sam nešto htio prodati, iako nissam prodao oni meni uredno skinu 20usd jer nisam pročitao neke sitne textove
[Vrh] Go down
zida
man
man
zida


Broj postova : 462
Godina imam : 45
Prebivalište : Volavje (do pariza)
Vozim : vn 800
Na forumu od : 23.11.2007

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? Icon_minitimeuto 12 vel 2008, 22:40

pošto ja ne koristim nijednu drugu karticu osim amex, nisam niti primjetio dali ovi dotični
imaju mogućnost za druge kartice. uvjeren sam da imaju, pošto isporučuju diljem svjeta.
[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? Icon_minitimeuto 12 vel 2008, 23:30

ja sam isto nesto vec uzimao preko neta, a vec imam poduzu listu stvari koje su na cekanju. do sada sam placao amexom, ali sada sam otvorio racun na paypalu, jer sam cuo da je to najsigurnije, a to su mi savjetovali i iz firme preko koje sam kupovao. trenutno cekam neku autorizaciju za placanje preko 100 dolara, pa kad platim javim kako je proslo.

inace sto se tice carine, to je cista stvar srece, jer kada sam uzimao windshield, ukupna cifra je bila oko 220 dolara a nisam platio carinu. sa nekoliko strana sam cuo da na neke skuplje stvari nisu platili carinu, a na neke jeftinije jesu Very Happy

_________________
work to ride - ride to work

growing old is mandatory - growing up is optional

www.mkfireriders.com
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
aero
man
man
aero


Broj postova : 97
Godina imam : 64
Prebivalište : Bjelovar
Vozim : Shadow VT750, GS500E
Na forumu od : 10.02.2008

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? Icon_minitimesri 13 vel 2008, 07:34

Sve stranice sa sigurnim načinom plaćanja (Verysign ili sl. - transakcije se obavljaju preko "trećih", tako da prodavač ne vidi uopće tvoj broj kartice...)

PayPal je 100% siguran.

Ja sam uglavnom kupovao na - http://www.cruisercustomizing.com i http://www.jpcycles.com/ i nikada nisam imao problema.

Najpovoljniji je CruiserCustomizing zbog velikog izbora i poštarina je za iznose preko 100$ uvijek 20%, osim za gume, auspuhe i takve velike dijelove zbog dimenzije i težine paketa- dodatak od 50-70$. Također, oni uglavnom imaju i najniže cijene.

Za iznos preko 200 $ još dobiješ majicu i neke sitnice - privjesak, merač tlaka u gumama i sl.

Naša carina je expreslutrija, nekad platiš, nekad ne. Ako platiš to ti je 10% carina + 22% PDV + 100-200 kn našoj pošti.

Rok isporuke oko 10 dana - iz Kalifornije do tvojih vrata!
[Vrh] Go down
dragstarPU
man
man
dragstarPU


Broj postova : 211
Godina imam : 57
Prebivalište : Pula
Vozim : Yamaha Dragstar 1100 , Ducati Multistrada 1000
Na forumu od : 25.11.2007

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? Icon_minitimesri 13 vel 2008, 12:15

Ja sam uzimao isto iz Amerike za Yamahu a i za Ducatija sva bez problema.
Plačam masterom (primaju i druge kartice, ma sve piše) zato jer ga mogu preko internet bankarstva kontrolirat da ako nedaj bože zloupotrebe mogu odmah blokirat.
Čak sam plačao i preko Google Checkout bez problema.
Troškovi (poštarina, carina i pdv) u grubo 60% na osnovnu cijenu, a možeš proči i bez toga ako te carinik jednostavno preskoči Very Happy .
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10952
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? Icon_minitimesri 13 vel 2008, 12:51

Google Checkout šta je to?

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
Streinger
man
man
Streinger


Broj postova : 95
Godina imam : 53
Prebivalište : Zagreb -VN 800 Classic
Vozim : VN 800 Classic
Na forumu od : 03.11.2007

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? Icon_minitimesri 13 vel 2008, 14:32

Kupovao sam preko neta svašta...(DVD, knjige, obleku) ali ovdje se vjerojatno govori o dijelovima i opremi za motore...

Preko E-bay-a je bilo problema, dok nisu proširili pay-pal na Hrvatsku...sad nije frka s plaćanjem, samo treba obratit pažnju na to isporučuje li prodavač robu u Hrvatsku i kolike troškove slanja misli zaračunat.
[Vrh] Go down
Yzzy
cro chopper forum
cro chopper forum
Yzzy


Broj postova : 1273
Godina imam : 61
Prebivalište : Zagreb,
Vozim : Jinlun 250
Na forumu od : 08.11.2007

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? Icon_minitimesri 13 vel 2008, 15:20

Hajde neka netko za nas elektronsko polu-pismene postavi neki link od "Pay Pal" i objasni šta mi je činiti... hvala
[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? Icon_minitimesri 13 vel 2008, 15:48

odes na internet, napises www.paypal.com , registriras se (otvoris account) i onda ko tele samo citas i pratis i radis sto ti oni kazu Very Happy

za placanje preko 100 dolara moras traziti neko odobrenje, i ja sada cekam da mi stigne... nisam skuzio od koga, njih ili amexa?

_________________
work to ride - ride to work

growing old is mandatory - growing up is optional

www.mkfireriders.com
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
Yzzy
cro chopper forum
cro chopper forum
Yzzy


Broj postova : 1273
Godina imam : 61
Prebivalište : Zagreb,
Vozim : Jinlun 250
Na forumu od : 08.11.2007

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? Icon_minitimesri 13 vel 2008, 16:38

Hvala Doc!!! cheers
Bijah vrijedan i već potroših 26$!! Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10952
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? Icon_minitimesri 13 vel 2008, 18:41

merla je napisao/la:
odes na internet, napises www.paypal.com , registriras se (otvoris account) i onda ko tele samo citas i pratis i radis sto ti oni kazu Very Happy

za placanje preko 100 dolara moras traziti neko odobrenje, i ja sada cekam da mi stigne... nisam skuzio od koga, njih ili amexa?

fuck ........sve je na engleskom !?
jel se to kaj plača registracija?

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
Yzzy
cro chopper forum
cro chopper forum
Yzzy


Broj postova : 1273
Godina imam : 61
Prebivalište : Zagreb,
Vozim : Jinlun 250
Na forumu od : 08.11.2007

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? Icon_minitimepet 15 vel 2008, 17:13

Mislim da 1,6 $. Ili je to kao neki depozit. Sve u svemu, stvar funkcionira. Naručio sam si neke našivke od mojih "NRR", i to čim sam kliknuo na kupovinu, odmah mi se otvorila PEYPAL opcija. cheers
On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? MERCH16_200598223332_310_1
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8666
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? Icon_minitimeuto 19 vel 2008, 19:28

našao sam super stranicu za kupnju originalnih dijelova, nema šta nema, svaka vida je prikazana. naručio sam dvije sitnice ssamo da vidim kako radi i može li se računati na njih. stigao mi je odgovor za ispunjavanje formulara i slanje fotokopije kartice i osobne. malo mi je čudno, uostalom ovo je sadržaj poruke:

Hello from World of Powersports,

Order fulfillment agent for MC Mart.

We are in receipt of your order number MC10114. We need further credit card verification to process your order. Please print out the International Credit Card Authorization form at: http://www.worldofpowersports.com/cc.html and fill in the appropriate information. You may fax this form back to us at the number on the form or you may scan it into a e-mail in reply to this address. We will also need a copy of your identification and the credit card both front and back. Also please remember that shipping has not been calculated yet for international shipping. These charges will also need to be added to your order. If you have any questions about these charges please e-mail for more information, otherwise please write "plus shipping" on the form near the amount.

I apologize for the delay and would ask for your quick action in returning this form so that we may process your order and get it to you as soon as possible. If we have not heard from you in 30 days the order will be cancelled. If you have previously filled out this form you will need to fill it out again as it is needed for each order.
Thank you for your business.

Wesley
217-233-1245 ext 508

217-233-8372 - Direct fax line.

Wholesale Parts Division
--------------------------------------------------------------
World of Powersports, Inc (www.worldofpowersports.com)
2635 N. 22nd Street, Decatur, IL 62526
Tel: (217) 233-2180 Toll Free:(800) 432-8937
Fax: (217) 233-0008
--------------------------------------------------------------
Mon-Fri 9am - 6pm (CST)
Saturday 9am - 5pm (CST)
--------------------------------------------------------------
Authorized dealer for Motorcycles ATVs & Personal watercraft by:
*Honda*Kawasaki*Yamaha*Suzuki*Polaris*Sea-Doo*Ski-Doo*Triumph*
*Bombardier ATV*Arctic Cat*Cannondale* and More!
--------------------------------------------------------------
**We receive hundreds of email each day. Please include a copy of this email with ANY correspondence so that we can better answer your questions.**
[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? Icon_minitimeuto 19 vel 2008, 21:23

NI U KOJEM SLUCAJU !!!!

sori na velikim slovima ali osnova internet placanja je da ne saljes postom ili mailom nikakve podatke, jer to onda nije sigurno, i svako ti ih moze "skinuti".
ako hoces biti siguran napravi account na paypalu, njega prihvacaju sve ozbiljne stranice.
osim toga sumnjivo mi je i jako neozbiljno da ti nisu odmah zaracunali shippment fee!!!
to mi jaaaako smrdi, bjez od te stranice...

_________________
work to ride - ride to work

growing old is mandatory - growing up is optional

www.mkfireriders.com


Zadnja promjena: merla; uto 19 vel 2008, 21:24; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8666
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? Icon_minitimesri 20 vel 2008, 07:04

i meni to smrdi, ali stranica djeluje jako ozbiljno, šteta. ali dobro će se iskoristiti kao tehničhi paln motora i cijena djelova
[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? Icon_minitimesri 20 vel 2008, 09:52

ako ti je stranica dobra slobodno ti naruci od njih, ali samo tako da platis paypalom, i da ti obavezno obracunaju troskove slanja da znas koliki su.
prednost paypala je ta da prodavac, u ovom slucaju ta stranica, ne dobiva nikakve tvoje podatke, znaci brojeve kartice, i tako nemaju mogucnost muljanja i varanja. oni dobiju novce od paypala, i tamo im pise da si ti platio narudzbu br xxxx, a ti platis paypalu.

_________________
work to ride - ride to work

growing old is mandatory - growing up is optional

www.mkfireriders.com
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
aero
man
man
aero


Broj postova : 97
Godina imam : 64
Prebivalište : Bjelovar
Vozim : Shadow VT750, GS500E
Na forumu od : 10.02.2008

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? Icon_minitimesri 20 vel 2008, 14:01

Sve starnice koje traže fotokopiju kartice i drugih dokumenata su LOPOVI. Kratko i jasno!

Ako online shop prodaje putem kartica, oni to rade preko sigurne stranice koja je kodirana tako da prodavač NE VIDI broj tvoje kartice niti ih to zanima.

"Security Policy
Your orders placed directly with CruiserCustomizing are being processed by 3rd party order processing systems through a secure 128-bit SSL encryption. "

Ovo je način na koje rade poštene online trgovine.

Master card sa troznamenkastim brojem sa pozadine ili American sa gornjim četveroznamenkastim brojem s prednje stranice, je kao da lopovu daš bankovnu karticu sa PIN-om. Isprazniti će ti račun do zadnje lipe.

Krađa identiteta i love putem Interneta je dobro uhodan biznis i upravo zato je Paypal ono što garantira sigurnost.
[Vrh] Go down
Yzzy
cro chopper forum
cro chopper forum
Yzzy


Broj postova : 1273
Godina imam : 61
Prebivalište : Zagreb,
Vozim : Jinlun 250
Na forumu od : 08.11.2007

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? Icon_minitimesri 20 vel 2008, 14:47

Uredno su mi skinuli lovu, sada samo da dobijem narućenu robu... ribic
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8666
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? Icon_minitimesri 20 vel 2008, 15:14

ja sam radeći naruđbu uredno popunio brojeve kartice, ali sam zvao kartčnu kuću i blokirao katicu, sigurno je sigurno
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8666
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? Icon_minitimepet 22 vel 2008, 10:51

i onda dobijem ovo:
Dear Customer,

We would be able to process the order using wire transfer if you so choose.
This would not require the forms.

Thank you for your business.

Wesley

nisam se susretao s ovim što je to
[Vrh] Go down
aero
man
man
aero


Broj postova : 97
Godina imam : 64
Prebivalište : Bjelovar
Vozim : Shadow VT750, GS500E
Na forumu od : 10.02.2008

On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? Icon_minitimepet 22 vel 2008, 11:40

magna je napisao/la:
i onda dobijem ovo:
Dear Customer,

We would be able to process the order using wire transfer if you so choose.
This would not require the forms.

Thank you for your business.

Wesley

nisam se susretao s ovim što je to


To znači da im pošalješ lovu poštanskom uplatnicom, odnosno bankovnom uplatom na račun, ali ne kužim zašto si blokirao karticu ako si već poslao sve podatke?

Ako su lopovi, čim odblokiraš karticu, prije ili kasnije pokupiti će ti lovu, a ako su pošteni poslati će ti robu, a ti se moli da nitko drugi (lopovi) ne dobije fotokupije tvojih kartica i dokumenata, jer će te onda drugi u nekom trenutku operušiti.

Blokada kartice ne znači ništa, ako je ponovo aktiviraš, samo zamjena novom karticom s novim brojevima znači sigurnost.
[Vrh] Go down
Sponsored content





On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? Empty
PostajNaslov: Re: On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?   On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
On Line kupovina (kupovanje preko interneta) kako to ide?
[Vrh] 
Stranica 1 / 7.Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Polo on-line aktualni katolog
» Kupovina prvog....
» kupovina felgi
» Hyosung Aquila - kupovina
» Preko bare

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Internet trgovina za motocikle-
Forum(o)Bir: