Početna stranicaPretraľnikKeeway landcruiser - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 Keeway landcruiser

Go down 
+24
mparac
dragger
swileni
Grofsubocki
Vitorio
StarRider
Leso
boris1984
Eagle
franc
custom rider
lukylipik
NE0
Mačak
fat boy
Crash
mungos
magna
jebiki
palomas
KekoWaspnation
Saba
Yzzy
HyperCube
28 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
mungos
cro chopper forum
cro chopper forum
mungos


Broj postova : 1332
Godina imam : 52
Prebivalište : Zagreb,Gornja Kustošija
Vozim : Regal Raptor Hawk DD250
Na forumu od : 07.02.2009

Keeway landcruiser - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Keeway landcruiser   Keeway landcruiser - Page 2 Icon_minitimened 22 vel 2009, 18:42

Twisted Evil Stari, opaka stvar. Ne bih htio biti na tvom mjestu. Želim ti da se što prije oporaviš i ti i tvoj motor i da nije zajeb na makini prevelik. Ide sezona a bike ne ide. KATASTROFA! Twisted Evil
[Vrh] Go down
http://www.mklaganica@blogspot.com
Crash
man
man
Crash


Broj postova : 60
Godina imam : 54
Prebivalište : Slavonija pusta
Vozim : ga polako
Na forumu od : 25.08.2008

Keeway landcruiser - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Keeway landcruiser   Keeway landcruiser - Page 2 Icon_minitimened 22 vel 2009, 19:32

Suosjecam s tobom pljuga,
nadam se da je problem samo u svjecici rendeer
[Vrh] Go down
HyperCube
cro chopper forum
cro chopper forum
HyperCube


Broj postova : 601
Godina imam : 40
Prebivalište : Vrbovec
Vozim : Yamaha MT-01
Na forumu od : 06.05.2008

Keeway landcruiser - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Keeway landcruiser   Keeway landcruiser - Page 2 Icon_minitimened 22 vel 2009, 19:37

izvadio svjećicu i NGK je crna ko sto vragova i sva mokra od benzina- znači da ne radi ili da dobiva previše benzina ali budući da je motor bio ok čini mi se da je ipak prokleta svjećica i naravno na tri benzinske kod mene ih nema....

Javim sutra kaj je. Hvala ljudi na pomoći i potpori!
[Vrh] Go down
http://www.mkeasyriders.hr
jebiki
cro chopper forum
cro chopper forum
jebiki


Broj postova : 1627
Godina imam : 44
Prebivalište : kaštel sućurac
Vozim : Suzuki Volusia
Na forumu od : 22.04.2008

Keeway landcruiser - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Keeway landcruiser   Keeway landcruiser - Page 2 Icon_minitimened 22 vel 2009, 20:03

Hebi ga,ja sam prije kupnje čuo za taj problem s svjećicom i prednjim cilindrem (i na ovom forumu) pa od starta mjenjam svjećice kad i ulje,dakle svakih 3000km.Tako da s onih 70-80Kn uštedim sebi muke koje ti sad prolaziš i nakon dosta Km sve je u redu...zasad scratch .
Svjećice za njega nećeš naći na benzinskim postajama,a kad ih nađeš kupi dvije i promjeni obe a ovu šta ti je na motoru ispravna očisti i spremi u bisage ili toolbar tako da ti je za rezervu.
Ajde nek ti je sa srićom pa da se to brzo rješi dobar
[Vrh] Go down
Yzzy
cro chopper forum
cro chopper forum
Yzzy


Broj postova : 1273
Godina imam : 61
Prebivalište : Zagreb,
Vozim : Jinlun 250
Na forumu od : 08.11.2007

Keeway landcruiser - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Keeway landcruiser   Keeway landcruiser - Page 2 Icon_minitimened 22 vel 2009, 20:09

Nije prvi puta da čujem o tim problemima s tim motorom; izgleda da im je bolest da jedan cilindar radi a drugi se hladi.... Koliko me sijećanje služi, mijenjanje svijećica i nije neko rješenje... Neka ti Luky kaže svoja iskustva...mislim da je on Kiwijeve gremline riješio kod Žutog u Zaboku....
[Vrh] Go down
jebiki
cro chopper forum
cro chopper forum
jebiki


Broj postova : 1627
Godina imam : 44
Prebivalište : kaštel sućurac
Vozim : Suzuki Volusia
Na forumu od : 22.04.2008

Keeway landcruiser - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Keeway landcruiser   Keeway landcruiser - Page 2 Icon_minitimened 22 vel 2009, 20:19

Yzzy je napisao/la:
Nije prvi puta da čujem o tim problemima s tim motorom; izgleda da im je bolest da jedan cilindar radi a drugi se hladi.... Koliko me sijećanje služi, mijenjanje svijećica i nije neko rješenje... Neka ti Luky kaže svoja iskustva...mislim da je on Kiwijeve gremline riješio kod Žutog u Zaboku....
Bilo bi lipo čuti rješenje za ovu boljku...luuuuuky Question Question
[Vrh] Go down
HyperCube
cro chopper forum
cro chopper forum
HyperCube


Broj postova : 601
Godina imam : 40
Prebivalište : Vrbovec
Vozim : Yamaha MT-01
Na forumu od : 06.05.2008

Keeway landcruiser - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Keeway landcruiser   Keeway landcruiser - Page 2 Icon_minitimepon 23 vel 2009, 07:55

Ajde luky daj neko pojašnjenje ovog fenomena... Lud sam, čitavu noć nisam spavao...
[Vrh] Go down
http://www.mkeasyriders.hr
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Keeway landcruiser - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Keeway landcruiser   Keeway landcruiser - Page 2 Icon_minitimepon 23 vel 2009, 08:03

HyperCube je napisao/la:
Ajde luky daj neko pojašnjenje ovog fenomena... Lud sam, čitavu noć nisam spavao...

Nisi napisao koje svijećice su bile unutra, da nisu možda kineske?

Za ovakve simptome nebi blo loše staviti za jedan broj hladnije sviječice, koje lakše podnose veča toplinska naprezanja. Uz to se može malo obogatiti smjesa goriva.

Uglavnom, ne radi se o velikom kvaru, ako se na vrijeme poduzmu mjere!
[Vrh] Go down
Saba
cro chopper forum
cro chopper forum
Saba


Broj postova : 2433
Godina imam : 42
Prebivalište : Split - Croatia
Vozim : Virago 1100
Na forumu od : 18.03.2008

Keeway landcruiser - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Keeway landcruiser   Keeway landcruiser - Page 2 Icon_minitimepon 23 vel 2009, 08:07

HyperCube je napisao/la:
Ajde luky daj neko pojašnjenje ovog fenomena... Lud sam, čitavu noć nisam spavao...
A sad lipo do meštra pa da vidi šta je, nadam se da ćeš proć bez ikakvih većih problema, a ovo neka ti bude škola, nije bitno tko ga prodaje, nije to stvar ne povjerenja, ali uvik odvedi motor nekome tko se razumi, jer se možda negdi krije nekakav kvar koji prijašnji vlasnik nije naslućiva, to što se tebi desilo, možda bi se desilo njemu za dan, dva, tri......ali jbg tebe je pogodilo.........drži se sve će bit kako triba dobar
[Vrh] Go down
HyperCube
cro chopper forum
cro chopper forum
HyperCube


Broj postova : 601
Godina imam : 40
Prebivalište : Vrbovec
Vozim : Yamaha MT-01
Na forumu od : 06.05.2008

Keeway landcruiser - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Keeway landcruiser   Keeway landcruiser - Page 2 Icon_minitimepon 23 vel 2009, 08:29

palomas je napisao/la:
HyperCube je napisao/la:
Ajde luky daj neko pojašnjenje ovog fenomena... Lud sam, čitavu noć nisam spavao...

Nisi napisao koje svijećice su bile unutra, da nisu možda kineske?

Za ovakve simptome nebi blo loše staviti za jedan broj hladnije sviječice, koje lakše podnose veča toplinska naprezanja. Uz to se može malo obogatiti smjesa goriva.

Uglavnom, ne radi se o velikom kvaru, ako se na vrijeme poduzmu mjere!

Svjećice su NGK - cr7hsa

Motor je fino radio i isao sve do jucer.... A ne znam kad da ga vozim majstoru kad moram radit. Probat cu danas popodne zamijenit svjećice pa ću vidjet kaj se događa...
[Vrh] Go down
http://www.mkeasyriders.hr
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Keeway landcruiser - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Keeway landcruiser   Keeway landcruiser - Page 2 Icon_minitimepon 23 vel 2009, 08:52

HyperCube je napisao/la:
Svjećice su NGK - cr7hsa. Motor je fino radio i isao sve do jucer.... Probat cu danas popodne zamijenit svjećice pa ću vidjet kaj se događa...

Možeš opet staviti jednake nove sviećice, ali nikad nećeš biti siguran da ti se negdje na putu neće ponoviti jednaki kvar.

Pretpostavljam da ti je smjesa presiromašna, zbog toga se cilindar pregrijava, i često ti rikava svijećica.
[Vrh] Go down
HyperCube
cro chopper forum
cro chopper forum
HyperCube


Broj postova : 601
Godina imam : 40
Prebivalište : Vrbovec
Vozim : Yamaha MT-01
Na forumu od : 06.05.2008

Keeway landcruiser - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Keeway landcruiser   Keeway landcruiser - Page 2 Icon_minitimepon 23 vel 2009, 08:56

palomas je napisao/la:
HyperCube je napisao/la:
Svjećice su NGK - cr7hsa. Motor je fino radio i isao sve do jucer.... Probat cu danas popodne zamijenit svjećice pa ću vidjet kaj se događa...

Možeš opet staviti jednake nove sviećice, ali nikad nećeš biti siguran da ti se negdje na putu neće ponoviti jednaki kvar.

Pretpostavljam da ti je smjesa presiromašna, zbog toga se cilindar pregrijava, i često ti rikava svijećica.

Znači trebao bi posjetiti servisera... Jel ima kakav načina da ja to sam smandrljam doma?


Vjerojatno ne ali pitam. Nije motor još prenešen na mene pa me to malo koči....
Kakva su iskustva sa serviserima, vidim ima ih na sve strane pa me zanima jel imate nekog za preporučiti...
[Vrh] Go down
http://www.mkeasyriders.hr
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Keeway landcruiser - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Keeway landcruiser   Keeway landcruiser - Page 2 Icon_minitimepon 23 vel 2009, 09:04

Ako se dobro sjećam, dosta često je uzrok takvog kvara prirubnica na usisu, koja povezuje rasplinjač sa usisnim kanalom na cilindru.

Provjeri dali usisno crijevo nije puklo, i dali su vijci dobro pritegnuti. Ako na tome mjestu negdje sa strane ulazi (falši) zrak, on jako kvari omjer smjese, i zbog toga se pregrijava cilindar.
[Vrh] Go down
HyperCube
cro chopper forum
cro chopper forum
HyperCube


Broj postova : 601
Godina imam : 40
Prebivalište : Vrbovec
Vozim : Yamaha MT-01
Na forumu od : 06.05.2008

Keeway landcruiser - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Keeway landcruiser   Keeway landcruiser - Page 2 Icon_minitimepon 23 vel 2009, 09:09

palomas je napisao/la:
Ako se dobro sjećam, dosta često je uzrok takvog kvara prirubnica na usisu, koja povezuje rasplinjač sa usisnim kanalom na cilindru.

Provjeri dali usisno crijevo nije puklo, i dali su vijci dobro pritegnuti. Ako na tome mjestu negdje sa strane ulazi (falši) zrak, on jako kvari omjer smjese, i zbog toga se pregrijava cilindar.

To ću sve prekontrolirat kad dodem doma ali kad sam ga cistio ujedno sam provjeravao šarafe i sve te gumene dijelove i bas temeljito pregledao i nisam nikaj čudno vidio.


Jel moguće da je cilindar ili klip nastradao?
[Vrh] Go down
http://www.mkeasyriders.hr
HyperCube
cro chopper forum
cro chopper forum
HyperCube


Broj postova : 601
Godina imam : 40
Prebivalište : Vrbovec
Vozim : Yamaha MT-01
Na forumu od : 06.05.2008

Keeway landcruiser - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Keeway landcruiser   Keeway landcruiser - Page 2 Icon_minitimepon 23 vel 2009, 09:23

Evo bas uspoređujem svjećicu sa slikama na motocikli.com i evo kaj kaže:

Mokra ili suha svjecica
Tu moze biti vise uzroka. Neki od njih su: smjesa zraka i goriva je prebogata, cok je ostao otvoren, problem sa strujom (svjecica ne daje iskru kako/kad treba), svjecica ima krivu toplinsku vrijednost (premala vrijednost).


E sad bi ja molio tablice tih toplinskih vrijednosti i koju da stavim na motor tak da si znam kupit druge.
[Vrh] Go down
http://www.mkeasyriders.hr
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Keeway landcruiser - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Keeway landcruiser   Keeway landcruiser - Page 2 Icon_minitimepon 23 vel 2009, 09:33

Toplinsku vrijednost svijećica određuje proizvođač, i ako nisu bile rađene neke veće preinake u podešavanju rasplinjača, onda se trebaš držati te vrijednosti.

Tebi je svijećica riknula, i nakon toga ostala je mokra i začađena, jer nije bilo normalnog sagorjevanja u tom cilindru.

Izbor svijećica - teško da ti netko može dati savjet, ako nema Manual od tvojeg motora. U manualu bi ti trebale pisati oznake, i za topliji i za hladniji tip od standardnog.
[Vrh] Go down
fat boy
man
man
fat boy


Broj postova : 337
Godina imam : 40
Prebivalište : Osijek
Vozim : sve :P
Na forumu od : 20.02.2008

Keeway landcruiser - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Keeway landcruiser   Keeway landcruiser - Page 2 Icon_minitimepon 23 vel 2009, 09:55

evo da se i ja javim kao bivsi vlasnik navedeng motora.
Hyp iskreno mi je zao sto ti se desiloo,ali moj savjet NECACKAJ NISTA I STRPI SE DAN DVA ,motor je pod garancijom i nemoj da te zdrkaju za garanciju,nek oni rjese zato se zovu ovlasteni ...
Bilo mi drago kad sam dobo SMS da se vozis i da je sve 5,ali jutrosnje iznendadjenje mi nije trebalo Sad
niti mi je namjera sjebati ni tebe niti ikoga od kolega jer cemo se kad tada opet sresti,a da ja moram bjezat od nekoga ...nepada mi napamet,sjest i popit i dobro se zabavit

zapaljivanje hlaca(a vatrogasac)
polir paste sadrze petrolej,vjerojatno ti je zbog toga planulo.
[Vrh] Go down
HyperCube
cro chopper forum
cro chopper forum
HyperCube


Broj postova : 601
Godina imam : 40
Prebivalište : Vrbovec
Vozim : Yamaha MT-01
Na forumu od : 06.05.2008

Keeway landcruiser - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Keeway landcruiser   Keeway landcruiser - Page 2 Icon_minitimepon 23 vel 2009, 10:04

palomas je napisao/la:
Toplinsku vrijednost svijećica određuje proizvođač, i ako nisu bile rađene neke veće preinake u podešavanju rasplinjača, onda se trebaš držati te vrijednosti.

Tebi je svijećica riknula, i nakon toga ostala je mokra i začađena, jer nije bilo normalnog sagorjevanja u tom cilindru.

Izbor svijećica - teško da ti netko može dati savjet, ako nema Manual od tvojeg motora. U manualu bi ti trebale pisati oznake, i za topliji i za hladniji tip od standardnog.

Evo našao user manual na netu i za svjećice piše ovak:

Koristiti NGK D7EA ili CHAMPION A8YC a ova kaj imam nutra je NGK CR7HSA
To po ovome nije to?
[Vrh] Go down
http://www.mkeasyriders.hr
fat boy
man
man
fat boy


Broj postova : 337
Godina imam : 40
Prebivalište : Osijek
Vozim : sve :P
Na forumu od : 20.02.2008

Keeway landcruiser - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Keeway landcruiser   Keeway landcruiser - Page 2 Icon_minitimepon 23 vel 2009, 10:15

da nisi COK ostavio otvoren? -polugica ispod lijeve rucke,treba biti prem rezervaru,ne od rezervara...ajd provjeri
- svjecice kazu u servisu mome bivsem da su NGK japanske a ne kineske kao sto je netko napomenuo i da su nove sad sam i njih zvao.
Onaj broj (7 i kod drugih 8 ) da je to toplotna vrijednost svjecice i da je to u redu.
[Vrh] Go down
Saba
cro chopper forum
cro chopper forum
Saba


Broj postova : 2433
Godina imam : 42
Prebivalište : Split - Croatia
Vozim : Virago 1100
Na forumu od : 18.03.2008

Keeway landcruiser - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Keeway landcruiser   Keeway landcruiser - Page 2 Icon_minitimepon 23 vel 2009, 10:17

HyperCube je napisao/la:
palomas je napisao/la:
Toplinsku vrijednost svijećica određuje proizvođač, i ako nisu bile rađene neke veće preinake u podešavanju rasplinjača, onda se trebaš držati te vrijednosti.

Tebi je svijećica riknula, i nakon toga ostala je mokra i začađena, jer nije bilo normalnog sagorjevanja u tom cilindru.

Izbor svijećica - teško da ti netko može dati savjet, ako nema Manual od tvojeg motora. U manualu bi ti trebale pisati oznake, i za topliji i za hladniji tip od standardnog.

Evo našao user manual na netu i za svjećice piše ovak:

Koristiti NGK D7EA ili CHAMPION A8YC a ova kaj imam nutra je NGK CR7HSA
To po ovome nije to?
A trebalo bi vidit koje su vrijednosti jednih, koje drugih ?!?!
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Keeway landcruiser - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Keeway landcruiser   Keeway landcruiser - Page 2 Icon_minitimepon 23 vel 2009, 10:24

HyperCube je napisao/la:
Koristiti NGK D7EA ili CHAMPION A8YC a ova kaj imam nutra je NGK CR7HSA
To po ovome nije to?

To bi morala biti dobra svijećica za tvoj motor, ali očito nije problem u svijećici!

Problem je što ti taj cilindar radi s presiromašnom smjesom, zbog toga se pregrijava, i rikava ti svijećica.

Motor ti je POD GARANCIJOM, nemaš uopće što razmišljati - odvezi ga tamo gdje mu je mjesto!
[Vrh] Go down
HyperCube
cro chopper forum
cro chopper forum
HyperCube


Broj postova : 601
Godina imam : 40
Prebivalište : Vrbovec
Vozim : Yamaha MT-01
Na forumu od : 06.05.2008

Keeway landcruiser - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Keeway landcruiser   Keeway landcruiser - Page 2 Icon_minitimepon 23 vel 2009, 10:44

fat boy je napisao/la:
da nisi COK ostavio otvoren? -polugica ispod lijeve rucke,treba biti prem rezervaru,ne od rezervara...ajd provjeri
- svjecice kazu u servisu mome bivsem da su NGK japanske a ne kineske kao sto je netko napomenuo i da su nove sad sam i njih zvao.
Onaj broj (7 i kod drugih 8 ) da je to toplotna vrijednost svjecice i da je to u redu.

Daj nacrtaj taj čok kak mora biti? A i buraz ga je vozio pa je moguća i takva greška i kod mene i kod njega...
[Vrh] Go down
http://www.mkeasyriders.hr
fat boy
man
man
fat boy


Broj postova : 337
Godina imam : 40
Prebivalište : Osijek
Vozim : sve :P
Na forumu od : 20.02.2008

Keeway landcruiser - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Keeway landcruiser   Keeway landcruiser - Page 2 Icon_minitimepon 23 vel 2009, 11:05

HyperCube je napisao/la:
fat boy je napisao/la:
da nisi COK ostavio otvoren? -polugica ispod lijeve rucke,treba biti prem rezervaru,ne od rezervara...ajd provjeri
- svjecice kazu u servisu mome bivsem da su NGK japanske a ne kineske kao sto je netko napomenuo i da su nove sad sam i njih zvao.
Onaj broj (7 i kod drugih 8 ) da je to toplotna vrijednost svjecice i da je to u redu.

Daj nacrtaj taj čok kak mora biti? A i buraz ga je vozio pa je moguća i takva greška i kod mene i kod njega...
lijevo kad ga gurnes onda je otvoren,upalis motor,ostavis minut,2, da odradi i vratis cok(u smjer desno)
http://img510.imageshack.us/my.php?image=cok.jpg
[Vrh] Go down
fat boy
man
man
fat boy


Broj postova : 337
Godina imam : 40
Prebivalište : Osijek
Vozim : sve :P
Na forumu od : 20.02.2008

Keeway landcruiser - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Keeway landcruiser   Keeway landcruiser - Page 2 Icon_minitimepon 23 vel 2009, 11:07

palomas je napisao/la:
HyperCube je napisao/la:
Koristiti NGK D7EA ili CHAMPION A8YC a ova kaj imam nutra je NGK CR7HSA
To po ovome nije to?

To bi morala biti dobra svijećica za tvoj motor, ali očito nije problem u svijećici!

Problem je što ti taj cilindar radi s presiromašnom smjesom, zbog toga se pregrijava, i rikava ti svijećica.

Motor ti je POD GARANCIJOM, nemaš uopće što razmišljati - odvezi ga tamo gdje mu je mjesto!
ako mu je masna i cadjava?
previse goriva? Shocked
[Vrh] Go down
HyperCube
cro chopper forum
cro chopper forum
HyperCube


Broj postova : 601
Godina imam : 40
Prebivalište : Vrbovec
Vozim : Yamaha MT-01
Na forumu od : 06.05.2008

Keeway landcruiser - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Keeway landcruiser   Keeway landcruiser - Page 2 Icon_minitimepon 23 vel 2009, 11:12

fat boy je napisao/la:
palomas je napisao/la:
HyperCube je napisao/la:
Koristiti NGK D7EA ili CHAMPION A8YC a ova kaj imam nutra je NGK CR7HSA
To po ovome nije to?

To bi morala biti dobra svijećica za tvoj motor, ali očito nije problem u svijećici!

Problem je što ti taj cilindar radi s presiromašnom smjesom, zbog toga se pregrijava, i rikava ti svijećica.

Motor ti je POD GARANCIJOM, nemaš uopće što razmišljati - odvezi ga tamo gdje mu je mjesto!
ako mu je masna i cadjava?
previse goriva? Shocked

Upravo tako- svjećica je bila ne masna već mokra od benzina i skroz crna...
[Vrh] Go down
http://www.mkeasyriders.hr
Sponsored content





Keeway landcruiser - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Keeway landcruiser   Keeway landcruiser - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Keeway landcruiser
[Vrh] 
Stranica 2 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Keeway Landcruiser 250
» KEEWAY Landcruiser 250
» Keeway Landcruiser 250 - DIJELOVI
» Keeway Cruiser 250
» Keeway Supershadow

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Tehnika-
Forum(o)Bir: