Početna stranicaPretraľnikKeeway landcruiser 610RegistracijaLogin

 

 Keeway landcruiser

Go down 
+24
mparac
dragger
swileni
Grofsubocki
Vitorio
StarRider
Leso
boris1984
Eagle
franc
custom rider
lukylipik
NE0
Mačak
fat boy
Crash
mungos
magna
jebiki
palomas
KekoWaspnation
Saba
Yzzy
HyperCube
28 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
HyperCube
cro chopper forum
cro chopper forum
HyperCube


Broj postova : 601
Godina imam : 40
Prebivalište : Vrbovec
Vozim : Yamaha MT-01
Na forumu od : 06.05.2008

Keeway landcruiser Empty
PostajNaslov: Keeway landcruiser   Keeway landcruiser Icon_minitimened 22 vel 2009, 16:17

Pozdrav,

kupio sam gore spomenuti motor i sad nakon 2 sata vožnje auspuh mi je poplavio i zapalile su mi se hlače i noga mi je opečena.

Zašto su auspuhi tako poplavili?
[Vrh] Go down
http://www.mkeasyriders.hr
Yzzy
cro chopper forum
cro chopper forum
Yzzy


Broj postova : 1273
Godina imam : 61
Prebivalište : Zagreb,
Vozim : Jinlun 250
Na forumu od : 08.11.2007

Keeway landcruiser Empty
PostajNaslov: Re: Keeway landcruiser   Keeway landcruiser Icon_minitimened 22 vel 2009, 16:30

NEVOLJA PRIJATELJU!!!!!!!!!!!!

Si to kupio rabljeni ili novi motor?
Ako je novi, spalio si ga nepoštivajući režim razrađivanja....
Kažeš "auspuh" - vjerujem da misliš na granu? Da li ti je poplavila samo jedna, ili obje?
[Vrh] Go down
HyperCube
cro chopper forum
cro chopper forum
HyperCube


Broj postova : 601
Godina imam : 40
Prebivalište : Vrbovec
Vozim : Yamaha MT-01
Na forumu od : 06.05.2008

Keeway landcruiser Empty
PostajNaslov: Re: Keeway landcruiser   Keeway landcruiser Icon_minitimened 22 vel 2009, 16:46

kupio sam rabljeni motor ali sam ga kupio tu od kolege sa foruma. poplavio je bas iza auspuh i to samo jedan....
[Vrh] Go down
http://www.mkeasyriders.hr
Saba
cro chopper forum
cro chopper forum
Saba


Broj postova : 2433
Godina imam : 42
Prebivalište : Split - Croatia
Vozim : Virago 1100
Na forumu od : 18.03.2008

Keeway landcruiser Empty
PostajNaslov: Re: Keeway landcruiser   Keeway landcruiser Icon_minitimened 22 vel 2009, 16:51

HyperCube je napisao/la:
kupio sam rabljeni motor ali sam ga kupio tu od kolege sa foruma. poplavio je bas iza auspuh i to samo jedan....
Misliš na topove, malo su progorili, a to što si se opekao, znači da tu više nesmiš stavljat nogu Very Happy, ali ni dobro što je plavo........netko pametniji možda kaže nešto pametnije od mene Very Happy
[Vrh] Go down
HyperCube
cro chopper forum
cro chopper forum
HyperCube


Broj postova : 601
Godina imam : 40
Prebivalište : Vrbovec
Vozim : Yamaha MT-01
Na forumu od : 06.05.2008

Keeway landcruiser Empty
PostajNaslov: Re: Keeway landcruiser   Keeway landcruiser Icon_minitimened 22 vel 2009, 16:57

Saba je napisao/la:
HyperCube je napisao/la:
kupio sam rabljeni motor ali sam ga kupio tu od kolege sa foruma. poplavio je bas iza auspuh i to samo jedan....
Misliš na topove, malo su progorili, a to što si se opekao, znači da tu više nesmiš stavljat nogu Very Happy, ali ni dobro što je plavo........netko pametniji možda kaže nešto pametnije od mene Very Happy


Noga mi je uredno stajala na onom podlošku i odjednom su hlače planule.... opekline 2 stupnja. No to nije bitno. Mene sam interesira jel sa motorom ok sve. Jel on normalno pali i vozi sam taj top je plav. I sto duze radi to je plava mrlja šira. Ja sam danas to poliral sa nekom pastom. Jel moguće da je pasta zapaljiva (na kutiji nis ne pise)...

Samo da je motor dobro....
[Vrh] Go down
http://www.mkeasyriders.hr
Saba
cro chopper forum
cro chopper forum
Saba


Broj postova : 2433
Godina imam : 42
Prebivalište : Split - Croatia
Vozim : Virago 1100
Na forumu od : 18.03.2008

Keeway landcruiser Empty
PostajNaslov: Re: Keeway landcruiser   Keeway landcruiser Icon_minitimened 22 vel 2009, 17:01

HyperCube je napisao/la:
Saba je napisao/la:
HyperCube je napisao/la:
kupio sam rabljeni motor ali sam ga kupio tu od kolege sa foruma. poplavio je bas iza auspuh i to samo jedan....
Misliš na topove, malo su progorili, a to što si se opekao, znači da tu više nesmiš stavljat nogu Very Happy, ali ni dobro što je plavo........netko pametniji možda kaže nešto pametnije od mene Very Happy


Noga mi je uredno stajala na onom podlošku i odjednom su hlače planule.... opekline 2 stupnja. No to nije bitno. Mene sam interesira jel sa motorom ok sve. Jel on normalno pali i vozi sam taj top je plav. I sto duze radi to je plava mrlja šira. Ja sam danas to poliral sa nekom pastom. Jel moguće da je pasta zapaljiva (na kutiji nis ne pise)...

Samo da je motor dobro....
Ako si to prije vožnje napravio, lako je moguće, pitanje koja je pasta korištena, materijali na kinezima nisu kvalitete kao na skupljim motorima i lako je moguće da zaštita kaoja se nalazi na auspusima nije najbolja, nevirujem da je išta do mašine, ali mi još nije jasno kako si uspija zapalit hlače i nogu, vozio sam taj motor i ima više nego dovoljno mista između grana i noge?!?!?!
[Vrh] Go down
HyperCube
cro chopper forum
cro chopper forum
HyperCube


Broj postova : 601
Godina imam : 40
Prebivalište : Vrbovec
Vozim : Yamaha MT-01
Na forumu od : 06.05.2008

Keeway landcruiser Empty
PostajNaslov: Re: Keeway landcruiser   Keeway landcruiser Icon_minitimened 22 vel 2009, 17:12

vozim se i osjetim miris čađe i pogledam dole i noga gori. Od starha sam rukama rastrgal traperice po pola do guzice i zarolal hlače da ugasim vatru. strašno iskustvo...


A zakaj topovi polave?
[Vrh] Go down
http://www.mkeasyriders.hr
Yzzy
cro chopper forum
cro chopper forum
Yzzy


Broj postova : 1273
Godina imam : 61
Prebivalište : Zagreb,
Vozim : Jinlun 250
Na forumu od : 08.11.2007

Keeway landcruiser Empty
PostajNaslov: Re: Keeway landcruiser   Keeway landcruiser Icon_minitimened 22 vel 2009, 17:16

Ako je top plav, znaći da je pregorila njegova unutarnja izolacija. Kako bi bio siguran da je mašina ok, napravi slijedeće:
aaapostavi motor da stoji ravno, dakle na nekakav štender ( ne smije biti nagnut na bočni nogar). To je vrlo bitno, jer je okomit položaj najprihvatljiviji za pravilan rad mašine. Pusti da se motor potpuno ohladi, zatim ga upali i kontroliraj rukom dinamiku zagrijavanja cilindara. Ako se jedan cilindar brzo zagrije toliko da na njemu ne možeš držati ruku, dok je drugi puno hladniji ... postoji mogućnost da taj cilindar zaribava... Pokus se ne može izvesti u vožnji, jer kod V mašina hlađenih zrakom, "unutarnji" je cilindar UVIJEK topliji!!!

Konkretno, male su šanse da je nadrapao cilindar, gotovo sam siguran da je pregorio top!
[Vrh] Go down
HyperCube
cro chopper forum
cro chopper forum
HyperCube


Broj postova : 601
Godina imam : 40
Prebivalište : Vrbovec
Vozim : Yamaha MT-01
Na forumu od : 06.05.2008

Keeway landcruiser Empty
PostajNaslov: Re: Keeway landcruiser   Keeway landcruiser Icon_minitimened 22 vel 2009, 17:23

Yzzy je napisao/la:
Ako je top plav, znaći da je pregorila njegova unutarnja izolacija. Kako bi bio siguran da je mašina ok, napravi slijedeće:
aaapostavi motor da stoji ravno, dakle na nekakav štender ( ne smije biti nagnut na bočni nogar). To je vrlo bitno, jer je okomit položaj najprihvatljiviji za pravilan rad mašine. Pusti da se motor potpuno ohladi, zatim ga upali i kontroliraj rukom dinamiku zagrijavanja cilindara. Ako se jedan cilindar brzo zagrije toliko da na njemu ne možeš držati ruku, dok je drugi puno hladniji ... postoji mogućnost da taj cilindar zaribava... Pokus se ne može izvesti u vožnji, jer kod V mašina hlađenih zrakom, "unutarnji" je cilindar UVIJEK topliji!!!

Konkretno, male su šanse da je nadrapao cilindar, gotovo sam siguran da je pregorio top!

E evo me bas sa ceste i grana i unutarnji cilindar vrući a prvi cilindar topal a njegova grana hladna....

i to nakon 2 km voznje
[Vrh] Go down
http://www.mkeasyriders.hr
HyperCube
cro chopper forum
cro chopper forum
HyperCube


Broj postova : 601
Godina imam : 40
Prebivalište : Vrbovec
Vozim : Yamaha MT-01
Na forumu od : 06.05.2008

Keeway landcruiser Empty
PostajNaslov: Re: Keeway landcruiser   Keeway landcruiser Icon_minitimened 22 vel 2009, 17:25

E da i motor se gasi kad ga ostavim u leru.

I na nekih 600 m sam uspio dobit brzinu oko 60 km/h pa nisam siguran jel to vuče kak treba...
[Vrh] Go down
http://www.mkeasyriders.hr
Saba
cro chopper forum
cro chopper forum
Saba


Broj postova : 2433
Godina imam : 42
Prebivalište : Split - Croatia
Vozim : Virago 1100
Na forumu od : 18.03.2008

Keeway landcruiser Empty
PostajNaslov: Re: Keeway landcruiser   Keeway landcruiser Icon_minitimened 22 vel 2009, 17:31

Pitanje, jesi li ti kome odveo taj motor pogledat prije nego si ga uzeo??????? Ne želim biti nositelj loših vijesti, ali mislim da si u problemu, e da, da ti nije netko začepio drugu granu??????? Glupo pitanje, ali ona može bit hladna jedino ako ispušni plinovi ne idu kroz nju
[Vrh] Go down
HyperCube
cro chopper forum
cro chopper forum
HyperCube


Broj postova : 601
Godina imam : 40
Prebivalište : Vrbovec
Vozim : Yamaha MT-01
Na forumu od : 06.05.2008

Keeway landcruiser Empty
PostajNaslov: Re: Keeway landcruiser   Keeway landcruiser Icon_minitimened 22 vel 2009, 17:39

Saba je napisao/la:
Pitanje, jesi li ti kome odveo taj motor pogledat prije nego si ga uzeo??????? Ne želim biti nositelj loših vijesti, ali mislim da si u problemu, e da, da ti nije netko začepio drugu granu??????? Glupo pitanje, ali ona može bit hladna jedino ako ispušni plinovi ne idu kroz nju

Kroz tu granu se osjeti da prolaze plinovi ali ne kao kroz ovu prvu. A motor nisam nikome vozio kad covjeka znam i sa ovog foruma i sa jednog drugog i uzivo i vjerovao sam mu na rijec.

Iskreno se nadam da se necu razocarat....
[Vrh] Go down
http://www.mkeasyriders.hr
KekoWaspnation
cro chopper forum
cro chopper forum
KekoWaspnation


Broj postova : 1546
Godina imam : 46
Prebivalište : Kreuzlingen
Vozim : Honda CS Shadow 600 VT
Na forumu od : 04.03.2008

Keeway landcruiser Empty
PostajNaslov: Re: Keeway landcruiser   Keeway landcruiser Icon_minitimened 22 vel 2009, 17:42

HyperCube je napisao/la:
Saba je napisao/la:
Pitanje, jesi li ti kome odveo taj motor pogledat prije nego si ga uzeo??????? Ne želim biti nositelj loših vijesti, ali mislim da si u problemu, e da, da ti nije netko začepio drugu granu??????? Glupo pitanje, ali ona može bit hladna jedino ako ispušni plinovi ne idu kroz nju

Kroz tu granu se osjeti da prolaze plinovi ali ne kao kroz ovu prvu. A motor nisam nikome vozio kad covjeka znam i sa ovog foruma i sa jednog drugog i uzivo i vjerovao sam mu na rijec.

Iskreno se nadam da se necu razocarat....

nadam se i ja,,radije posjeti servis da ti to vide i sretno prijatelju dobar
[Vrh] Go down
Saba
cro chopper forum
cro chopper forum
Saba


Broj postova : 2433
Godina imam : 42
Prebivalište : Split - Croatia
Vozim : Virago 1100
Na forumu od : 18.03.2008

Keeway landcruiser Empty
PostajNaslov: Re: Keeway landcruiser   Keeway landcruiser Icon_minitimened 22 vel 2009, 17:42

HyperCube je napisao/la:
Saba je napisao/la:
Pitanje, jesi li ti kome odveo taj motor pogledat prije nego si ga uzeo??????? Ne želim biti nositelj loših vijesti, ali mislim da si u problemu, e da, da ti nije netko začepio drugu granu??????? Glupo pitanje, ali ona može bit hladna jedino ako ispušni plinovi ne idu kroz nju

Kroz tu granu se osjeti da prolaze plinovi ali ne kao kroz ovu prvu. A motor nisam nikome vozio kad covjeka znam i sa ovog foruma i sa jednog drugog i uzivo i vjerovao sam mu na rijec.

Iskreno se nadam da se necu razocarat....
A neznam šta da ti kažem, provjeri s njim da li je on ima kakvih problema sa njim ili sličnih situacija, činjenica je da ti jedan cilindar radi ko blesav, a drugi ne radi ništa, nemoj sad motor tirat u krajnje granice i odvedi ga ovlaštenom serviseru da ga pogleda, neznam da li je još pod garancijom, vjerujem da je, pa neka ti to riješe.......
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Keeway landcruiser Empty
PostajNaslov: Re: Keeway landcruiser   Keeway landcruiser Icon_minitimened 22 vel 2009, 17:49

S obzirom da je tebi hladan prednji cilindar nakon vožnje, moguće je da ti on ne radi, pa se voziš sa pola snage, i sve visi na zadnjem cilindru.

Za početak bi bilo najbolje odvesti motor u servis, neka pregledaju podešenost rasplinjača, kao i sinzhronizaciju. Zadnji cilindar morao bi biti nešto malo hladniji od prednjeg, jer ima manje dizne, obično za jedan broj. Nakon duže vožnje temp. se izjednače, ali na početku se prvi grije brže od zadnjeg.
[Vrh] Go down
jebiki
cro chopper forum
cro chopper forum
jebiki


Broj postova : 1627
Godina imam : 44
Prebivalište : kaštel sućurac
Vozim : Suzuki Volusia
Na forumu od : 22.04.2008

Keeway landcruiser Empty
PostajNaslov: Re: Keeway landcruiser   Keeway landcruiser Icon_minitimened 22 vel 2009, 17:49

Već sam vidio tri-četiri keewaya sa spaljenim topom prvog cilindra,u čemu je kvaka ne znam jer se meni nije desillo isto (hvala Bogu) ali ispada da im je to slaba točka.
Vidio sam jednog u servisu i čini mi se (nisam 100% siguran) da je bilo do omjera smjese,a ako kaže da je grana hladna onda ti prvi cilindar vjerovatno ne radi. Kad se ohladi upali ga i dlanovima pritisni obe ispušne cjevi na krajevima i odmah ćeš znati.A po brzini koju postižeš rekao bih da je to to i da je svićica na prvom cilindru "prnila".
Da sve bude jasno nisam iskusnjara ali čini mi se da bi moglo bit tako nešto.

Ne znam samo kako si se uspio zapalit,ali kad već jesi žao mi je bolestan2
[Vrh] Go down
HyperCube
cro chopper forum
cro chopper forum
HyperCube


Broj postova : 601
Godina imam : 40
Prebivalište : Vrbovec
Vozim : Yamaha MT-01
Na forumu od : 06.05.2008

Keeway landcruiser Empty
PostajNaslov: Re: Keeway landcruiser   Keeway landcruiser Icon_minitimened 22 vel 2009, 17:52

palomas je napisao/la:
S obzirom da je tebi hladan prednji cilindar nakon vožnje, moguće je da ti on ne radi, pa se voziš sa pola snage, i sve visi na zadnjem cilindru.

Za početak bi bilo najbolje odvesti motor u servis, neka pregledaju podešenost rasplinjača, kao i sinzhronizaciju. Zadnji cilindar morao bi biti nešto malo hladniji od prednjeg, jer ima manje dizne, obično za jedan broj. Nakon duže vožnje temp. se izjednače, ali na početku se prvi grije brže od zadnjeg.

Sad sam probao stavit motor na stender i ostavit da radi na mjestu;

Griju se i jedan i drugi ali ovaj drugi se grije dosta brze....

Pa kaj ja tolike sreće imam.... ne mogu vjerovat....
[Vrh] Go down
http://www.mkeasyriders.hr
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Keeway landcruiser Empty
PostajNaslov: Re: Keeway landcruiser   Keeway landcruiser Icon_minitimened 22 vel 2009, 17:56

HyperCube je napisao/la:
Griju se i jedan i drugi ali ovaj drugi se grije dosta brze.....

Razlozi za to mogu biti vrlo različiti - od svijećice i paljenja, pa do podešenosti i stanja rasplinjača i dizna.
[Vrh] Go down
HyperCube
cro chopper forum
cro chopper forum
HyperCube


Broj postova : 601
Godina imam : 40
Prebivalište : Vrbovec
Vozim : Yamaha MT-01
Na forumu od : 06.05.2008

Keeway landcruiser Empty
PostajNaslov: Re: Keeway landcruiser   Keeway landcruiser Icon_minitimened 22 vel 2009, 17:57

jebiki je napisao/la:
Već sam vidio tri-četiri keewaya sa spaljenim topom prvog cilindra,u čemu je kvaka ne znam jer se meni nije desillo isto (hvala Bogu) ali ispada da im je to slaba točka.
Vidio sam jednog u servisu i čini mi se (nisam 100% siguran) da je bilo do omjera smjese,a ako kaže da je grana hladna onda ti prvi cilindar vjerovatno ne radi. Kad se ohladi upali ga i dlanovima pritisni obe ispušne cjevi na krajevima i odmah ćeš znati.A po brzini koju postižeš rekao bih da je to to i da je svićica na prvom cilindru "prnila".
Da sve bude jasno nisam iskusnjara ali čini mi se da bi moglo bit tako nešto.

Ne znam samo kako si se uspio zapalit,ali kad već jesi žao mi je bolestan2


A i ja sam pomislio da je svjećica ali nemam drugu da probam... Ali iz tog cilindra izlazi nekaj dima i grije se ali se grije polakše...
[Vrh] Go down
http://www.mkeasyriders.hr
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Keeway landcruiser Empty
PostajNaslov: Re: Keeway landcruiser   Keeway landcruiser Icon_minitimened 22 vel 2009, 18:00

HyperCube je napisao/la:
A i ja sam pomislio da je svjećica ali nemam drugu da probam... Ali iz tog cilindra izlazi nekaj dima i grije se ali se grije polakše...

Vjerujem da će podešavanje rasplinjača bitno promjeniti i popraviti stvari! Moguće je čak da je pukla gumena membrana u rasplinjaču, jer kod kineza to su česte boljke.
[Vrh] Go down
HyperCube
cro chopper forum
cro chopper forum
HyperCube


Broj postova : 601
Godina imam : 40
Prebivalište : Vrbovec
Vozim : Yamaha MT-01
Na forumu od : 06.05.2008

Keeway landcruiser Empty
PostajNaslov: Re: Keeway landcruiser   Keeway landcruiser Icon_minitimened 22 vel 2009, 18:05

sutra ću kupiti druge svejćice i probat motor....

A koje gorivo točite nutra?

E da i koliko tom motoru treba da postigne 60 km/h - pitam da vidim jel ide moj na pol snage ili kaj?
[Vrh] Go down
http://www.mkeasyriders.hr
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Keeway landcruiser Empty
PostajNaslov: Re: Keeway landcruiser   Keeway landcruiser Icon_minitimened 22 vel 2009, 18:10

za prvu ruku zamijeni svičice
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Keeway landcruiser Empty
PostajNaslov: Re: Keeway landcruiser   Keeway landcruiser Icon_minitimened 22 vel 2009, 18:14

Gorivo - kad je motor ispravan, praktički se teško osjeti razlika, ide jednako dobro i na Super, i na Eurosuper 95 i 98.

Ali tebi je poplavio jedan auspuh, a drugi je napola hladan. Po meni je problem u rasplinjačima!
[Vrh] Go down
HyperCube
cro chopper forum
cro chopper forum
HyperCube


Broj postova : 601
Godina imam : 40
Prebivalište : Vrbovec
Vozim : Yamaha MT-01
Na forumu od : 06.05.2008

Keeway landcruiser Empty
PostajNaslov: Re: Keeway landcruiser   Keeway landcruiser Icon_minitimened 22 vel 2009, 18:24

palomas je napisao/la:
Gorivo - kad je motor ispravan, praktički se teško osjeti razlika, ide jednako dobro i na Super, i na Eurosuper 95 i 98.

Ali tebi je poplavio jedan auspuh, a drugi je napola hladan. Po meni je problem u rasplinjačima!

Ovaj auspuh koji je poplavio i je hladni auspuh. To je auspuh sa prvog cilindra. A sad čitam da je ista takva sranja frajer imao kad je svječica vrisnula na prvom cilindru ...
[Vrh] Go down
http://www.mkeasyriders.hr
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Keeway landcruiser Empty
PostajNaslov: Re: Keeway landcruiser   Keeway landcruiser Icon_minitimened 22 vel 2009, 18:34

Moglo bi biti da je svjećica otišla, pa smjesa izgara tek u auspuhu, umjesto u cilidru! Zato je cilindar hladan, a auspuh je poplavio "od muke"!

Moj ti je savjet da pokušaš nabaviti Denso svijećice, umjesto NGK. Denso se proivodi u Japanu, a NGK je pokupovao raze pogone u Europi.

Na netu potraži koje su točne oznake, tj. usporednu tablicu. Ja sam isprobao obje, Denso su kvalitetnije, pouzdanije i trajnije.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Keeway landcruiser Empty
PostajNaslov: Re: Keeway landcruiser   Keeway landcruiser Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Keeway landcruiser
[Vrh] 
Stranica 1 / 4.Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Keeway Landcruiser 250
» KEEWAY Landcruiser 250
» Keeway Landcruiser 250 - DIJELOVI
» Keeway Cruiser 250
» Keeway Supershadow

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Tehnika-
Forum(o)Bir: