Početna stranicaPretraľnikKeeway Landcruiser 250 - DIJELOVI 610RegistracijaLogin

 

 Keeway Landcruiser 250 - DIJELOVI

Go down 
+4
rocky 61
jebiki
medo
mparac
8 posters
Autor/icaPoruka
mparac
man
man
mparac


Broj postova : 45
Godina imam : 46
Prebivalište : Solin
Vozim : Keeway Landcruiser 250
Na forumu od : 18.08.2010

Keeway Landcruiser 250 - DIJELOVI Empty
PostajNaslov: Keeway Landcruiser 250 - DIJELOVI   Keeway Landcruiser 250 - DIJELOVI Icon_minitimepet 24 ruj 2010, 11:24




Zadnja promjena: mparac; uto 30 kol 2011, 10:26; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
http://www.art-projekt.hr
medo
cro chopper forum
cro chopper forum
medo


Broj postova : 2710
Godina imam : 55
Prebivalište : selo kraj vestgejta
Vozim : yamaha 650 classic
Na forumu od : 01.01.2008

Keeway Landcruiser 250 - DIJELOVI Empty
PostajNaslov: Re: Keeway Landcruiser 250 - DIJELOVI   Keeway Landcruiser 250 - DIJELOVI Icon_minitimepet 24 ruj 2010, 12:01

probaj po dućanima zvat
r ecimo ELEKTRON-S (ST-MOTO) Korenica-Bjelopolje 053/776-108 Rudanovac 25
[Vrh] Go down
http://www.radio-zapresic.hr/
mparac
man
man
mparac


Broj postova : 45
Godina imam : 46
Prebivalište : Solin
Vozim : Keeway Landcruiser 250
Na forumu od : 18.08.2010

Keeway Landcruiser 250 - DIJELOVI Empty
PostajNaslov: Re: Keeway Landcruiser 250 - DIJELOVI   Keeway Landcruiser 250 - DIJELOVI Icon_minitimepet 24 ruj 2010, 12:12

medo je napisao/la:
probaj po dućanima zvat
r ecimo ELEKTRON-S (ST-MOTO) Korenica-Bjelopolje 053/776-108 Rudanovac 25

Zahvaljujem ! dancingbanana
Provjeriti će cijene i dostupnost dijelova pa da im se javim u Utorak.

Hvala još jednom !
[Vrh] Go down
http://www.art-projekt.hr
jebiki
cro chopper forum
cro chopper forum
jebiki


Broj postova : 1627
Godina imam : 44
Prebivalište : kaštel sućurac
Vozim : Suzuki Volusia
Na forumu od : 22.04.2008

Keeway Landcruiser 250 - DIJELOVI Empty
PostajNaslov: Re: Keeway Landcruiser 250 - DIJELOVI   Keeway Landcruiser 250 - DIJELOVI Icon_minitimepet 24 ruj 2010, 12:27

mparac je napisao/la:
Zahvaljujem ! dancingbanana
Provjeriti će cijene i dostupnost dijelova pa da im se javim u Utorak.

Hvala još jednom !
Oni će nazvati Bosance i reći ti da se strpiš do 1.mjeseca lol!

Probaj u Splitu u moto-mixa,frend je tamo nedavno kupio pločice za Cruisera.
[Vrh] Go down
mparac
man
man
mparac


Broj postova : 45
Godina imam : 46
Prebivalište : Solin
Vozim : Keeway Landcruiser 250
Na forumu od : 18.08.2010

Keeway Landcruiser 250 - DIJELOVI Empty
PostajNaslov: Re: Keeway Landcruiser 250 - DIJELOVI   Keeway Landcruiser 250 - DIJELOVI Icon_minitimepet 24 ruj 2010, 14:03

ronin1 je napisao/la:
pa zovi onda Kinu!!!

Ta ti je dobra !!! cura
[Vrh] Go down
http://www.art-projekt.hr
rocky 61
cro chopper forum
cro chopper forum
rocky 61


Broj postova : 1738
Godina imam : 62
Prebivalište : Brčko BiH
Vozim : JL 250-5
Na forumu od : 01.05.2010

Keeway Landcruiser 250 - DIJELOVI Empty
PostajNaslov: Re: Keeway Landcruiser 250 - DIJELOVI   Keeway Landcruiser 250 - DIJELOVI Icon_minitimepet 24 ruj 2010, 16:58

Sjedište kiwija u BiH je u Doboju,uguglaj keeway.ba,mislim da ti mogu poslat i poštom jer ti je daleko iz Solina i Keeway nije iz Kine nego iz Koreje i to tvrtka koja je kupila Italijanskog Benelija,tek toliko da se zna.
[Vrh] Go down
jebiki
cro chopper forum
cro chopper forum
jebiki


Broj postova : 1627
Godina imam : 44
Prebivalište : kaštel sućurac
Vozim : Suzuki Volusia
Na forumu od : 22.04.2008

Keeway Landcruiser 250 - DIJELOVI Empty
PostajNaslov: Re: Keeway Landcruiser 250 - DIJELOVI   Keeway Landcruiser 250 - DIJELOVI Icon_minitimepet 24 ruj 2010, 21:41

rocky 61 je napisao/la:
Sjedište kiwija u BiH je u Doboju,uguglaj keeway.ba,mislim da ti mogu poslat i poštom jer ti je daleko iz Solina i Keeway nije iz Kine nego iz Koreje i to tvrtka koja je kupila Italijanskog Benelija,tek toliko da se zna.
Kakva Koreja Evil or Very Mad ....odakle ta (dez)informacija?
[Vrh] Go down
starac
man
man
starac


Broj postova : 77
Godina imam : 71
Prebivalište : Vinica
Vozim : Nazalost trenutno ništa
Na forumu od : 05.05.2009

Keeway Landcruiser 250 - DIJELOVI Empty
PostajNaslov: Re: Keeway Landcruiser 250 - DIJELOVI   Keeway Landcruiser 250 - DIJELOVI Icon_minitimepet 24 ruj 2010, 23:46

Trebao sam nekakve tehničke podatke, pa sam poslao mail na keeway hrvatska i nakon 4-5 dana dobio sam odgovor. Ja ću sutra provjeriti u Čakovcu kod servisera, pa ti javim.
[Vrh] Go down
rocky 61
cro chopper forum
cro chopper forum
rocky 61


Broj postova : 1738
Godina imam : 62
Prebivalište : Brčko BiH
Vozim : JL 250-5
Na forumu od : 01.05.2010

Keeway Landcruiser 250 - DIJELOVI Empty
PostajNaslov: Re: Keeway Landcruiser 250 - DIJELOVI   Keeway Landcruiser 250 - DIJELOVI Icon_minitimesub 25 ruj 2010, 06:39

jebiki je napisao/la:
rocky 61 je napisao/la:
Sjedište kiwija u BiH je u Doboju,uguglaj keeway.ba,mislim da ti mogu poslat i poštom jer ti je daleko iz Solina i Keeway nije iz Kine nego iz Koreje i to tvrtka koja je kupila Italijanskog Benelija,tek toliko da se zna.
Kakva Koreja Evil or Very Mad ....odakle ta (dez)informacija?


KEEWAY was established in 1999 in European Union. Thanks to its strategic geographic location in the continent, during the following several years KEEWAY quickly expanded to Central Eastern Europe. The success from early years laid a solid foundation for its further fast development in Europe.



From 2004, accompanied with dramatic geographic expansion, KEEWAY has witnessed its exponential growth throughout the entire European market. By 2007, KEEWAY already covered 37 European countries. During the same time, it established another 6 subsidiary companies in Poland, Italy, Spain, France, Croatia and Finland. The R&D Center was also established during this period in Italy.

Americas are also important markets KEEWAY conquered during this period. Two subsidiary companies were established in USA and Venezuela. At the end of 2007, most of North and South American countries had been covered.

In Asia, the regional headquarter was set up in Shanghai, China, covering a subsidiary company in Vietnam and another 6 important countries in central and southeastern Asia . In Africa, 8 countries are currently covered.



From 2009, KEEWAY will further expand its venture to other parts of the globe. A large scale operation around the world has upgraded KEEWAY from a European company to a truly global brand and multi-cultural organization. It now becomes a company that embraces different races, colors, cultures and belief. Every day, a group of energetic people from all over the world are working hard together, and their single mission is to make life better for KEEWAY customers by providing superior products and services.

Ispravka ipak je Šangaj . na Dobojskom sajtu je pisalo ' povezani sa ispostavom u Koreji'krivo je moje poznavanje engleskog. Isprika za OFF Embarassed
[Vrh] Go down
mparac
man
man
mparac


Broj postova : 45
Godina imam : 46
Prebivalište : Solin
Vozim : Keeway Landcruiser 250
Na forumu od : 18.08.2010

Keeway Landcruiser 250 - DIJELOVI Empty
PostajNaslov: Re: Keeway Landcruiser 250 - DIJELOVI   Keeway Landcruiser 250 - DIJELOVI Icon_minitimesri 27 lis 2010, 19:15




Zadnja promjena: mparac; uto 30 kol 2011, 10:26; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
http://www.art-projekt.hr
oktalz505
man
man
oktalz505


Broj postova : 168
Godina imam : 52
Prebivalište : Sladojevci - SL
Vozim : Keeway Supershadow 250
Na forumu od : 26.06.2009

Keeway Landcruiser 250 - DIJELOVI Empty
PostajNaslov: Re: Keeway Landcruiser 250 - DIJELOVI   Keeway Landcruiser 250 - DIJELOVI Icon_minitimečet 28 lis 2010, 08:41

Po mom iskustvu, jako šugava firma. Motor ko motor, za kol'ko novaca -dobar. Serviser (barem moj u VTC, dobar, čovjek samo radi za njih, zna posao, trudi se) zadovoljava. Imao sam od prvog dana ( doslovno) problema sa motorom, koji je samo zahvaljujući serviseru rješen pozitivno, nitko iz firme se nije udostojio javiti ni na e-mail, a na tel. se javljala tajnica koja ništa ne zna, i ako nisi poslovni partner više nema priče.
Proljetos su mi priznali reklamaciju na retrovizore i km sat (sad je treći na motoru). Nakon toga sam reklamirao još neke stvari, ali se više ne javljaju. U biti sam odustao od njih jer su moji živci ipak vredniji od motora, ali me ipak malo brine gdje u dogledno vrijeme nabaviti potrošni materijal (sajle, kočnice...)
Eto, moje viđenje jednog zastupnika-NEOZBILJNO Keeway Landcruiser 250 - DIJELOVI 631700
[Vrh] Go down
grof dado
man
man
grof dado


Broj postova : 142
Godina imam : 57
Prebivalište : purger
Vozim : ponosni vlasnik KEEWAY 250
Na forumu od : 27.06.2010

Keeway Landcruiser 250 - DIJELOVI Empty
PostajNaslov: Re: Keeway Landcruiser 250 - DIJELOVI   Keeway Landcruiser 250 - DIJELOVI Icon_minitimečet 28 lis 2010, 18:24

Mislim da bi ja mogao reč koju u ovoj temi , ovako u auto kreši ima zamjenskih pločica njemačkog proizvođaća kvaltetnije su i bolje , svaki dio koji trebaš uzmeš uzorak i odeš u dučan jer nemaju kineze u tablicama
ja sam jučer napravio servis svojeg , filter ulja ide od yamahe viraga 250 - 36 kn kvalitetniji filter od orginalnog, gumicu dekla 3 kn., pločice zadnje 130 kn, filter zraka se pere i ne mnjenja se , lanac bih svakome prepodučio da promjeni ja dva več poreošio Didov od honde orginal paše , na kraju dijelova ima samo treba potražiti i uvjek s uzorkom iči .......
[Vrh] Go down
pinky
cro chopper forum
cro chopper forum
pinky


Broj postova : 2862
Godina imam : 56
Prebivalište : Banja Luka
Vozim : Keeway Cruiser 250
Na forumu od : 23.01.2010

Keeway Landcruiser 250 - DIJELOVI Empty
PostajNaslov: Re: Keeway Landcruiser 250 - DIJELOVI   Keeway Landcruiser 250 - DIJELOVI Icon_minitimesub 30 lis 2010, 18:35

Pozdrav brate, ako nije kasno, a ja ti mogu pomoći u vezi dijelova za Keewaya, firma koja ima zastupništvo za Benelli i Keeway je Nord Star, sjedište je u Matuzićima, Doboj Istok, ja sam bio kod njih nekoliko puta, ako ti treba i dalje kakva pomoć javni mi , svake sam srijede tamo pa mogu pogledati, ašto se tiče slanja lako ćermo se dogovoriti, može Bus, ili neko od mojih kolega koji manje više skoro svaki dan putuju kroz HR. Ja sam rekao da sam na raspolaganju svim forumašima, u skladu sa mojim mogućnostima, imam dosta dobre volje i oni koji me poznaju znaju to i cijene. Da ne dužim slobodno se javi ili p.p ili tel. :hapy2: cuga
[Vrh] Go down
mparac
man
man
mparac


Broj postova : 45
Godina imam : 46
Prebivalište : Solin
Vozim : Keeway Landcruiser 250
Na forumu od : 18.08.2010

Keeway Landcruiser 250 - DIJELOVI Empty
PostajNaslov: Re: Keeway Landcruiser 250 - DIJELOVI   Keeway Landcruiser 250 - DIJELOVI Icon_minitimened 31 lis 2010, 07:49

medo je napisao/la:
probaj po dućanima zvat
r ecimo ELEKTRON-S (ST-MOTO) Korenica-Bjelopolje 053/776-108 Rudanovac 25

Poslali u mi ponudu. Prednje kočione ploćice 360KN!!! Ma zamisli !!!
[Vrh] Go down
http://www.art-projekt.hr
Sponsored content





Keeway Landcruiser 250 - DIJELOVI Empty
PostajNaslov: Re: Keeway Landcruiser 250 - DIJELOVI   Keeway Landcruiser 250 - DIJELOVI Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Keeway Landcruiser 250 - DIJELOVI
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Keeway landcruiser
» KEEWAY Landcruiser 250
» Keeway Landcruiser 250
» Dijelovi za Aquilu 250
» Dijelovi za preradu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Tehnika-
Forum(o)Bir: