Početna stranicaPretraľnikMoja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 4 610RegistracijaLogin

 

 Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON!

Go down 
+73
Disko Nindza
DB
simka
frrka
The Root Of All Evil
unicorn
george
mungos
burton
rock
sneky
meggy
rokerica
Slavonka
cro.chopper
Gosp.Hrvoje
gusgus
Tomo-vz
TommyZG
buletov
austrijanac
GALE
custom rider
boris1984
phoenix_dreamer
medo
dac
zuta guja
jebiki
geroman
tata
Mrki2850
jura
magna
kristian
harly
Munja
asy
bare
ces1
ica
Eagle
KekoWaspnation
dudo
Jack
necchi
Vilko
Yzzy
saky00
k@n
skorpac
Frntas
Crusader
Krišo
freshman
mustra
sinisa
Marina
lukylipik
glavina01
freddie
palomas
zingshad
Mačak
mala bestija
sox
Laci-luc
puksy
VU COP
RUDA
stain
Vida
Parizer
77 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
ica
cro chopper forum
cro chopper forum
ica


Broj postova : 3082
Godina imam : 44
Prebivalište : split
Vozim : Honda Hornet 600
Na forumu od : 18.10.2008

Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON!   Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 4 Icon_minitimesub 14 vel 2009, 23:35

Embarassed žao mi stari, nedaj se nadam se da će sve dobro završit
[Vrh] Go down
http://ivica_radovanic@yahoo.com
zuta guja
cro chopper forum
cro chopper forum
zuta guja


Broj postova : 626
Godina imam : 40
Prebivalište : Dugo Selo (okolica)
Vozim : yamaha xv 535
Na forumu od : 09.08.2008

Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON!   Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 4 Icon_minitimesub 14 vel 2009, 23:44

drzi se stari
[Vrh] Go down
ces1
man
man
ces1


Broj postova : 85
Godina imam : 42
Prebivalište : Zagorje
Vozim : Suzuki marauder 800
Na forumu od : 02.02.2009

Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON!   Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 4 Icon_minitimened 15 vel 2009, 12:06

Drži se.. Nadam se da nije ništ ozbiljno.
[Vrh] Go down
phoenix_dreamer
man
man
phoenix_dreamer


Broj postova : 487
Godina imam : 44
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Honda Shadow VT750C
Na forumu od : 28.04.2008

Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON!   Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 4 Icon_minitimened 15 vel 2009, 12:23

drž' se, biti će dobro
[Vrh] Go down
kristian
cro chopper forum
cro chopper forum
kristian


Broj postova : 574
Godina imam : 48
Prebivalište : valpovo
Vozim : yamaha fz6-n
Na forumu od : 30.11.2008

Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON!   Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 4 Icon_minitimened 15 vel 2009, 13:09

drži se, bit će bolje vidjet ćeš!!!
[Vrh] Go down
meggy
man
man



Broj postova : 10
Godina imam : 32
Prebivalište : Zg
Vozim : ništa
Na forumu od : 25.01.2009

Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON!   Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 4 Icon_minitimened 15 vel 2009, 14:45

A jooj...baš mi je žao.. možda nije ono najgore...drži se!!
[Vrh] Go down
Jack
cro chopper forum
cro chopper forum
Jack


Broj postova : 3028
Godina imam : 57
Prebivalište : Zagreb
Vozim : više ne vozim
Na forumu od : 29.04.2008

Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON!   Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 4 Icon_minitimened 15 vel 2009, 16:07

Zao mi je, nadam se da ce ipak dobro proci. . .
drzi se, svi smo uz tebe
[Vrh] Go down
http://www.alanmatuka.com
geroman
man
man
geroman


Broj postova : 382
Godina imam : 55
Prebivalište : Rijeka
Vozim : BMW1600GTL ,KTM Duke 125
Na forumu od : 09.02.2009

Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON!   Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 4 Icon_minitimened 15 vel 2009, 18:05

Pridružujem se podršci forumaša i braće na cesti!
Nadam se da će sve ispast ok!
[Vrh] Go down
http://Geroman.yolasite.com
Munja
cro chopper forum
cro chopper forum
Munja


Broj postova : 1634
Godina imam : 51
Prebivalište : požega-ulica od zakona
Vozim : V Strom 1000 , t11 , vivasitv
Na forumu od : 25.11.2007

Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON!   Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 4 Icon_minitimened 15 vel 2009, 18:53

drž se prijatelju,bit će bolje
[Vrh] Go down
Parizer
man
man
Parizer


Broj postova : 396
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagreb, Črnomerec
Vozim : Hyosung Aquila GV250i
Na forumu od : 25.07.2008

Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON!   Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 4 Icon_minitimened 15 vel 2009, 22:39

Evo, malo sam se smirio, prihvatio sudbinu, promijenio pesimizam u optimizam i odlučio se da život ide dalje... pa nastavimo sa ovom temom... prije odgovora na sva vaša pitanja ide malo moga monologa koji će monogima biti i odgovor...

Dakle, motor je, kao što ste već skužili Hyosung Aquila 250i (ovo "i" označava da od ove generacije više nema karburatora nego ima elektronsko ubrizgavanje i koju konjsku snagicu više), kupljen je kod zastupnika za Hyosung Eurorenta i koštao je točno 29.990,00kn... to je zimska cijena...

Ima 249ccm, 28ks i ciglih dvjestotinjak kila žive vage... dobio sam ga sa full mineralnim uljem i rečeno mi je da ga tako vozim 1.000km, a onda ga na prvom redovnom servisu zamjenjuju polusintetičkim uljem... full sintetiku, kao, ne smijem točiti jer mi onda garancija ne vrijedi (šta sumnjam da je pravno moguće, ali mi se ne da vući po sudovima zbog takve gluposti)... garancija je 2 godine i u tome ću vremenu slušati sve kaj mi vele i ići na sve redovne servise...

Sada malo subjektivnih dojmova... nemojte ih previše uzimati srcu jer mi je ovo prvi motor koji je teži od mene i još k tome potpuno novi pa...

Meni se čini da sasvim ljepo ide... u jutro ga po hladnoći moram ostaviti par minuta da u leru radi jer se ugasi ćim pogledam gas... radi neravnomjerno u leru, ali to su mi u servisu i rekli da bu tako dok se ne razradi (prvih 1.000km) pa... i to ćemo vidjeti...

Nakon zagrijavanja ide dobro, pogotovo ako se gas pošteno odvrne, ako je na malo gasa - cuka... ćim se doda gas - poleti ko lud... i da, ako se naglo koći i stisne kvačilo zna se ugasiti... vele mi da je vjerojatno pre mali ler gas, ali ja NIŠTA neću dirati do prvog servisa... ako se do onda to ne popravi - onda bum njih hebao... nemojte me krivo shvatiti, to se dešava možda jednom dnevno... ne svaki puta...

Mjenjač je isto malo tvrđi, ali i na to su me upozorili i u servisu i Palomas ovdje na forumu, pa i to čekam da se razradi... a 1.000km ću brzo "potrošiti"...

Završna je obrada - koliko para, toliko muzike (ili kako bi rekao moj frend - koliko para, toliko novaca What a Face )... to me ne smeta jer ionako volim oldtimere, da sam htio savršenstvo kupio bi polovnog japanca... sve je to je dio šarma... dobar

Kočnica prednja je još pre nova za ikakav sud, još se čuje grebanje novih pakni po novom disku... zadnja kočnica ne znam kakva je jer nemogu dovoljno nogu ispružiti da bi ju pošteno stisnuo... morat će se zategnuti sajla...

Kvačilo je OK... gume full nove i još ne mogu o njima suditi... korejske, normalno...

Još malo o novcima... prva me registracija koštala oko 1.650,00kn... 250kn tehnički pregled, oko 900kn osiguranje i oko 500kn državi...

Eto, toliko za sada, kako se situacija bude razvijala tako ću ja nadopunjavati ovu temu...
cura
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=814446951
jebiki
cro chopper forum
cro chopper forum
jebiki


Broj postova : 1627
Godina imam : 44
Prebivalište : kaštel sućurac
Vozim : Suzuki Volusia
Na forumu od : 22.04.2008

Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON!   Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 4 Icon_minitimened 15 vel 2009, 22:53

Sve će doć na svoje misto,samo vožnje triba da se razradi motor a i ti s njim :harley: dobar
[Vrh] Go down
Parizer
man
man
Parizer


Broj postova : 396
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagreb, Črnomerec
Vozim : Hyosung Aquila GV250i
Na forumu od : 25.07.2008

Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON!   Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 4 Icon_minitimened 15 vel 2009, 22:56

dudo je napisao/la:
Svi o motoru pa ja neću; jakna ti je prva liga, imam ih ja u dućanu i to ti je stvarno jako dobar potez, jeftina a vrhunska jakna dobar
A i makina ti je skroz ok!
Jakna je stvarno JAAAAAKO topla... danas sam se vozio po minus temperaturama i jakna, rukavice i kaciga sa ODLIČNO držali toplinu... još mi samo hlaće zimske trebaju i - mogu na zimske radosti sa motorom! dancingbanana

magna je napisao/la:
sve pet osin fejsbuka. tribalo bi ovo biti misto sa više slika a ne fejs
Ma da sam onoliko slika kao na Fejsu stavi na forum bio bi potpuno zatrpan slikama... budem ih ovdje dodavao u "malim obrocima"... What a Face

zingshad je napisao/la:
1. Koliko si visok?

2. Mogao bi snimit pa stavit na Youtube pa da uživamo u zvuku motora!
1 Visok sam (ili ti nizak) 172cm... cca...
2 Planiram i to napraviti... polako... strpljivo... roker

gusgus je napisao/la:
i jakna je ok - koji je to model i gdje kupiti ?
Ja sam ju kupio u Motormaniji, bila je na popustu oko 1.200kn (oko 1.500 bez popusta)... ali ima ti ju i Dudo sa foruma (Extreme Moto Shop)... budimo kolegijalni... da sam ja onda znao da ima takvu jaknu i ja bi ju rađe kod njega kupio...

Eto ljudi - pišemo se i čitamo! dobar
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=814446951
mustra
cro chopper forum
cro chopper forum
mustra


Broj postova : 673
Godina imam : 35
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Kawasaki er6n
Na forumu od : 01.07.2008

Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON!   Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 4 Icon_minitimened 15 vel 2009, 23:14

da ja sam i sebi malo pojačao ler gas negdje na 1200-1500 obrtaja. jer je bilo na negdje 800 i znao se gasiti. ali samo pogasu stari jedva čekam da ga vidim u živo
[Vrh] Go down
http://www.mustra-designs.com
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON!   Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 4 Icon_minitimeuto 03 oľu 2009, 11:29

Što se podešavanja zadnje kočnice tiče, ona se može vrlo fino i lagano podesiti s vijkom na kraju šipke, s desne strane zadnjeg kotača!

Nakon svakog podešavanja napetosti lanca (zatezanja), zadnji kotač se udaljava od prednjeg, pa treba ponovno podesiti dužinu šipke, koja djeluje na obloge kočnice. Ja podignem motor na centralni nogar, i rukom zavrtim zadnji kotač. Stisnem papuču kočnice i ako ima prevelik hod - okrenem vijak za podešavanje u desno.

Kad vidim da pakne već stružu po dobošu bez stiskanja papučice, otpustim vijak za jedan krug. Na taj način uvijek imam mali hod papučice, i dobro doziranje kočenja.
[Vrh] Go down
sneky
girl
girl
sneky


Broj postova : 24
Godina imam : 44
Prebivalište : ozalj
Vozim : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Na forumu od : 04.09.2008

Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON!   Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 4 Icon_minitimeuto 03 oľu 2009, 13:16

ljep Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 4 Moto-avance-3
[Vrh] Go down
rock
man
man
rock


Broj postova : 188
Godina imam : 41
Prebivalište : pula
Vozim : shadow 600
Na forumu od : 17.01.2009

Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON!   Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 4 Icon_minitimeuto 03 oľu 2009, 13:37

sviđa mi se kako si prezentirao motor,svaka cast majstore..samo tako nastavi dobar
[Vrh] Go down
Parizer
man
man
Parizer


Broj postova : 396
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagreb, Črnomerec
Vozim : Hyosung Aquila GV250i
Na forumu od : 25.07.2008

Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON!   Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 4 Icon_minitimesri 08 tra 2009, 10:07

Evo, napokon i malo novosti... ukratko - Dođoh, vidjeh, upoznah, isprobah, kupih, napunih pivama What a Face

A sada malo opširnije...

DOĐOH ja do Extreme Motoshopa...
VIDJEH di je to i kako izgleda, te vidjeh poznatu facu u dučanu...
UPOZNAH Dudu...
ISPROBAH jedan par bisaga koje mi je uslužni Dudo odma namontirao na motor...
KUPIH dotične bisage...
NAPUNIH PIVAMA moje nove bisage (samo testiranja radi!)... dancingbanana



Eto, više podataka o bisagama stavit ću za koji dan nakon što mi ih majstor Yzzy pripaše za bike i nakon što ih poslije toga poslikam... dakle - nemojte puno sada pitati - detalji (uključivo i cijenu) i slike idu za koji dan...

Napomena: Bisage su izdržale zahtjevni test sa pivama. Pive su popijene istoga dana, ali samo zato da se ne bi pokvarile ili, nedo bog, razbile! dobar
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=814446951
burton
man
man
burton


Broj postova : 81
Godina imam : 56
Prebivalište : zagreb
Vozim : vn 900 custom special edition
Na forumu od : 28.01.2009

Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON!   Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 4 Icon_minitimeuto 14 tra 2009, 10:07

KOLIKO TI STANE LIMENKI 0,33 PIVA U BISAGE
[Vrh] Go down
zuta guja
cro chopper forum
cro chopper forum
zuta guja


Broj postova : 626
Godina imam : 40
Prebivalište : Dugo Selo (okolica)
Vozim : yamaha xv 535
Na forumu od : 09.08.2008

Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON!   Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 4 Icon_minitimeuto 14 tra 2009, 10:25

zasto nitko ne testira bisage sa coca colom Question :lol: Cekam slike dobar
[Vrh] Go down
mungos
cro chopper forum
cro chopper forum
mungos


Broj postova : 1332
Godina imam : 52
Prebivalište : Zagreb,Gornja Kustošija
Vozim : Regal Raptor Hawk DD250
Na forumu od : 07.02.2009

Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON!   Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 4 Icon_minitimeuto 14 tra 2009, 11:22

Twisted Evil Daj slike da vidim koje si bisage uboo kod Dude!! Twisted Evil
[Vrh] Go down
http://www.mklaganica@blogspot.com
Parizer
man
man
Parizer


Broj postova : 396
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagreb, Črnomerec
Vozim : Hyosung Aquila GV250i
Na forumu od : 25.07.2008

Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON!   Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 4 Icon_minitimepon 04 svi 2009, 13:53

Da se pohvalim - okrenuh i ja ovaj vikend na brojaču 1.000km! roker

Sada prvom prilikom kod Dude na 1. servis. Za one koji ne znaju - Extreme Moto Shop je OVLAŠTENI serviser za Hyosung Exclamation

Sa motorom je za sada sve super. Nakon što sam skužio da mi gume nisu napumpane kako treba - još i bolje! What a Face

Potrošnja se u ovom razdoblju kretala nešto ispod 4 litre na 100km... motor se još ponekad (sve rijeđe) zna ugasiti kada naglo okrenem ručicu gasa dok je stisnuto kvačilo (međugas kod šaltanja u nižu npr.)

Za sada sam kupio samo bisage za njega, i još ništa novoga od opreme za sebe... recesija me pere sve u 16... sada već radim 3 (slovima: tri) posla odjednom, a ovaj je mjesec pitanje da li bum skupio i za jednu plaću... tako da je koža - na čekanju... prvo će ići kožne hlače i kožni prsluk... za prsluk mislim zagnjaviti Necchi... da ne dajem lovu bez veze nepoznatima... What a Face

Slike sa bisagama bum stavio kada mi ih Yzzy sredi, ali još prije toga bi se volio naći sa Palomasom da vidim uživo kako njemu bisage na motoru stoje... a i sa Skorpacom... da vidim da li bum metao nosače za bisage i kakve...

Nakon servisa javim kako je bilo i šta se sve radilo i kakve su cijene svega toga...

Nastavak slijedi za koji dan... dobar
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=814446951
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON!   Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 4 Icon_minitimepon 04 svi 2009, 14:22

Moje bisage nisu baš ništa posebno, osim što sam ih dosta povoljno nabavio preko eBaya, i to komplet od 7 različitih kožnih torbi i torbica. Sad kad rezimiram, vidim da od čitavog tog kompleta torbi koristim jedino bisage, od ostaloga (skoro) nikakva korist... Ove bisage koje ima skorpac djeluju mi puno ljepše i kvalitetnije, barem ovako na slici.

Nosače za bisage obavezno stavi, inače će ti bisage s vremenom pohabati i oštetiti lak na blatobranima!

Važno je da si ti nabavio novu Aquilu, a ostatak opreme nabavit ćeš s vremenom! Ja osobno nisam ljubitelj kožne odjeće, imam jedino kožni prsluk, kojega nikad ne koristim. Više mi odgovara tekstilna moto jakna i hlače s protektorima, i zimskom podstavom. Koža je vjerojatno bolja zbog toga što ne propuše, ali meni osobno je neudobna i kruta.
[Vrh] Go down
Parizer
man
man
Parizer


Broj postova : 396
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagreb, Črnomerec
Vozim : Hyosung Aquila GV250i
Na forumu od : 25.07.2008

Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON!   Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 4 Icon_minitimepon 04 svi 2009, 16:27

palomas je napisao/la:
Nosače za bisage obavezno stavi, inače će ti bisage s vremenom pohabati i oštetiti lak na blatobranima!

Važno je da si ti nabavio novu Aquilu, a ostatak opreme nabavit ćeš s vremenom! Ja osobno nisam ljubitelj kožne odjeće, imam jedino kožni prsluk, kojega nikad ne koristim. Više mi odgovara tekstilna moto jakna i hlače s protektorima, i zimskom podstavom. Koža je vjerojatno bolja zbog toga što ne propuše, ali meni osobno je neudobna i kruta.

Imaš koju sliku na kojoj se vidi kako stoje nosaći bisaga na motoru? Jel idu preko ili pokraj amortizera? Jesu ti bisage naslonjene na amortizer?

Ja bi kožu, i samo kožu, crnu i samo crnu... moram si to s vremenom iskompletirati... a na motor prvo ide sissybar... to bi isto volio kod tebe vidjeti... obavezno mi treba roštilj, a bojim se da bu onda registracija smetala... Evil or Very Mad moram vidjeti i kako je to Skorpac riješio...
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=814446951
Gost
Gost




Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON!   Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 4 Icon_minitimepon 04 svi 2009, 17:41

ja sam to riješio malo višim roštiljem tako da stane i ispod vreča ili šator
[Vrh] Go down
skorpac
cro chopper forum
cro chopper forum
skorpac


Broj postova : 597
Godina imam : 49
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Aquila custom
Na forumu od : 19.06.2008

Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON!   Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 4 Icon_minitimepon 04 svi 2009, 18:31

Parizer .... gle ovak .... ja ti radim sutra ujutro do 14:30, u srijedu od 14:30 - 21 .. Novi Zagreb - Zoo City .... Zvrcni me i navrati... pa češ vidjeti kako sam si ja složio nosaće.

Ja sam isto mislio bez nosaća ....ali bisage stoje ukoso, pa klaparaju, pa gule lak...... uglavnom i lijepše je vizualno za vidjeti kad ravno stoje.

@ Palomas i moje bisage... da bisage lijepo izgledaju, ali nije to baš neka pretjerana kvaliteta... Treba ih doraditi... a poštene bisage sa kojima nema beda su kožne i to je to Smile. No polako i sa vremenom.. moje su od po 15 litara i dosta toga u njih stane.. sad kad imam i grill ... na kojeg stane gajba pive sam jako sretan....

Stvarno stane gajba! Smile isprobano Smile
[Vrh] Go down
http://skorpac.daportfolio.com/
Sponsored content





Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON!   Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON! - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Moja Hyosung Aquila 250i - NAPOKON!
[Vrh] 
Stranica 4 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Napokon: Aquila GV250
» Moja mala garava (Hyosung Aquila 125)
» Hyosung GV 250 Aquila
» hyosung aquila gv 250 efi
» Napokon i moja Yamaha xv 500 Virago

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moj bike- "My bike"-
Forum(o)Bir: