Početna stranicaPretraľnikIronhead 1972 bobber na moj nacin - Page 6 610RegistracijaLogin

 

 Ironhead 1972 bobber na moj nacin

Go down 
+47
Vladek
..koshchall..
Kingman
lukylipik
besmrtni
One Night Stand
Hedo
Suhi
zanotti
pozarart
zed12
rifireman
dado
custom rider
El Nino
Medevelin
TommyZG
Karlo
magna
crocopzmaj
enygma
martinx
neetch
tochka
Kicho
aleksandra goreta art
Tarze
merla
maxart
Rocker-C
freshman
darko68
rikitumba
Lars_Viking
trokut
pinky
mrljo#2
izigoing
Zlac
arcty
cro.chopper
vedranst
Beatnik
gaso999
Bosqeto
Safet(y)
Drifter
51 posters
Go to page : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 17  Next
Autor/icaPoruka
Drifter
cro chopper forum
cro chopper forum
Drifter


Broj postova : 1541
Godina imam : 52
Prebivalište : Zagreb
Vozim : HD Ironhead 1972., HD Road King 107
Na forumu od : 28.09.2012

Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Ironhead 1972 bobber na moj nacin   Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 6 Icon_minitimepon 20 sij 2014, 10:07

aleksandra goreta art je napisao/la:
Ovo nam je svima pouka da ne kupujemo motore na izgled već da se motor dobro proba prije kupovine jer inače kupuješ mačka u vreći.

A nadasve računi poznatih servisera ne znače ništa!!!

[Vrh] Go down
https://www.youtube.com/watch?v=qHg6pEhDguE
aleksandra goreta art
girl
girl
aleksandra goreta art


Broj postova : 184
Godina imam : 51
Prebivalište : karlovac
Vozim : honda shadow 600
Na forumu od : 19.04.2012

Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Ironhead 1972 bobber na moj nacin   Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 6 Icon_minitimepon 20 sij 2014, 10:54

Upravo tako. Ne znače ništa a često su puta obmana kupca. Ti vidi i razmisli kaj ćeš. Baš me zanima ishod. Držim ti fige da sve riješiš kako treba.
[Vrh] Go down
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Ironhead 1972 bobber na moj nacin   Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 6 Icon_minitimepon 20 sij 2014, 10:56

Drifter je napisao/la:
aleksandra goreta art je napisao/la:
Ovo nam je svima pouka da ne kupujemo motore na izgled već da se motor dobro proba prije kupovine jer inače kupuješ mačka u vreći.

A nadasve računi poznatih servisera ne znače ništa!!!


... i onda se ja pitam, pa piše li nam na čelu kad dođemo kod takvih "je.. me" " budala" ili "zaj..i me" nemam pojma... i to je zabrinjavajuće jer više ne vjerujem ni' onom poštenom, mislim si i ovaj će ne naguzit!! Sad
..eto već nas je troje deklariranih koji su kupili motor a da su prijašnji vlasnici bili naguženi i debelo opaljeni po đepu od strane "majstora" s uvjerenjem da imaju uslugu pošteno odrađenog posla!!
,no mislim da bi o tome trebalo otvorit zasebnu temu na ovom forumu tako da više Drifteru ne offamo njegovu...
[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
aleksandra goreta art
girl
girl
aleksandra goreta art


Broj postova : 184
Godina imam : 51
Prebivalište : karlovac
Vozim : honda shadow 600
Na forumu od : 19.04.2012

Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Ironhead 1972 bobber na moj nacin   Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 6 Icon_minitimepon 20 sij 2014, 11:42

A sve je ovo tema. Ništa nismo rekli promašeno. Svatko ima neko iskustvo. Recimo meni su u novemi htjeli cjelu mašinu van iz rame radi brtve poklopca ventila na zadnjem cilindru. Silom prilika ja postala mehaničar i ovu zimu očistila karbove, zamijenila tu brtvu, vratila vodu u sistem, odzračila i motor pali kao nov. Kod nas je sve puno prevaranata koji bi ti kratkoročno uzeli lovu. Nevjerojatno je da su tako kratke pameti jer bi dobrom i kvalitetnom uslugom imali mušteriju za cijeli život.
[Vrh] Go down
Beatnik
cro chopper forum
cro chopper forum
Beatnik


Broj postova : 2135
Godina imam : 39
Prebivalište : Rovinj
Vozim : Dragstar 1100
Na forumu od : 11.04.2008

Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Ironhead 1972 bobber na moj nacin   Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 6 Icon_minitimepon 20 sij 2014, 12:43

Evo stranica, u Rovinjskom selu je tip. Kolko sam cuo od drugih radi kvalitetno

http://www.obradametala-pokrajac.com/
[Vrh] Go down
enygma
man
man
enygma


Broj postova : 141
Godina imam : 41
Prebivalište : Međimurje
Vozim : HD Forty Eight
Na forumu od : 03.11.2010

Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Ironhead 1972 bobber na moj nacin   Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 6 Icon_minitimepon 20 sij 2014, 13:28

mrljo#2 je napisao/la:
Drifter je napisao/la:
aleksandra goreta art je napisao/la:
Ovo nam je svima pouka da ne kupujemo motore na izgled već da se motor dobro proba prije kupovine jer inače kupuješ mačka u vreći.

A nadasve računi poznatih servisera ne znače ništa!!!


... i onda se ja pitam, pa piše li nam na čelu kad dođemo kod takvih "je.. me" " budala" ili "zaj..i me" nemam pojma... i to je zabrinjavajuće jer više ne vjerujem ni' onom poštenom, mislim si i ovaj će ne naguzit!! Sad
..eto već nas je troje deklariranih koji su kupili motor a da su prijašnji vlasnici bili naguženi i debelo opaljeni po đepu od strane "majstora" s uvjerenjem da imaju uslugu pošteno odrađenog posla!!
,no mislim da bi o tome trebalo otvorit zasebnu temu na ovom forumu tako da više Drifteru ne offamo njegovu...

Ja sam četvrti, meni je zbog "majstora" struja pregorila!!
[Vrh] Go down
Drifter
cro chopper forum
cro chopper forum
Drifter


Broj postova : 1541
Godina imam : 52
Prebivalište : Zagreb
Vozim : HD Ironhead 1972., HD Road King 107
Na forumu od : 28.09.2012

Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Ironhead 1972 bobber na moj nacin   Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 6 Icon_minitimepon 20 sij 2014, 18:21

ekipa hvala svima na zanimanju i trudu.

Mislim da je upravo to prava vrijednost ovog foruma da razmjenjujemo iskustva i savjete te izbjegavamo da nepotrebno i drugi "nasjednu" ako nije potrebno.
Isto tako pomoć, preporuke majstora, a nadasve nesebično dijeljenje dobrog iskustva da se pomogne drugima.

Ne moramo baš sve naučiti na našim greškama...a ako se već desi onda drugima pomoći da izbjegnu isto.

A što se tiče moje getribe, Čuo sam se ekipom iz Rovinja, opet malo mozgao i kombinirao....

Znači ekipa iz Rovinja može napraviti bilo kakvu osovinu ili zupčanik iste čvrstoće kao i original...tj mogu napraviti repliku cijele getribe istovjetnu originalu.

E sada, to nije baš jeftino.

Treba imati na umu da postoje neke specifičnosti Harley starih getriba (osim skoro nepoderivosti)...nemal ležajeva na zupčanicima. Stvar se vrti "čelik o čelik" na osovini/piksama. Izrada i vrsta materijala u to vrijeme je to omogućavala.

Proizvesti danas takav materijal i garantirati da će se vrtit 50.000 km (barem) je dosta diskutabilno. A s obzirom na zahtjeve materijala izrada 8 zupčanika, piksi, osovina (nazubljenih) nije baš jeftina. Nisam dobio ponudu od njih ali sam dobio info da neke druge radionice izradjuju zahtjevan zupčanik (termička obrada, čvrstoća,..) za oko 500 kn kom = zupčanici 3.000, osovine nin 700+ kuna i već smo na 4500...pikse i zezancije još parsto kuna i prešli smo 5000. Ja moram barem 2 puta ići dolje to je još 1000kn. dve osovine getribe sa zupčanicima 6000kn u najboljem slučaju.

I onda idu vanjski ležajevi i sve ostalo....i nada da zupčanici jesu kako treba biti i da niti jedna brzina neće fučkati i da će sve leči kako treba i da će to isto tako kliziti slijedećih 10 godina....

To isto original, novo me košta u ZG oko 7500kn - original HD dijelovi i materijali.

na to isto idu još novi ležajevi, semeninzi...sve u totalu oko 1400 Eura

Postoji ebay verzija polovnih getriba za 300-600&+slanje, carina i PDV - gdje nemam pojma što će mi doći i što fućka...i opet treba naručiti par novih djelova....opet smo prema 1000 + rizik.

I postoji ponuda TR-a polovne getribe, prepiksane, s novim ležajevima - isto iz USA od neke radionice koja radi samo Iron-e i koji garantiraju funkcioniranje, uparene zupčanike i NE fućkanje...U ZG 750 Eura..s garancijom (rizik nije moj) da će stvar dobro funkcionirati.

S obzirom da ne želim polovično rješenje i nešto zbog čega ću morati raskopavati getribu slijedeće godine i mjenjati još jedan zupčanik, odlučio sam se za ovo zadnje rješenje. i tu će se cijeli posao sa semeninzima, još nekim sitnicama krenuti prema 1000 Eura, ali u cijeloj priči nemam rizik i s obzirom da moram u cijelosti promjeniti ili kompletno reparirati getribu (nije stvar jednog zupčanika ili jednog para) ovo je i financijski najprihvatljivija solucija.

Još jednom hvala za pomoć.
[Vrh] Go down
https://www.youtube.com/watch?v=qHg6pEhDguE
izigoing
cro chopper forum
cro chopper forum
izigoing


Broj postova : 733
Godina imam : 39
Prebivalište : Split / Dugopolje
Vozim : HD Low Rider S(T)
Na forumu od : 18.08.2012

Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Ironhead 1972 bobber na moj nacin   Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 6 Icon_minitimepon 20 sij 2014, 19:13

I meni ta zadnja zvuci najbolja opcija... zapravo uz novi orginal.. jedina opcija di za razliku koju stoju eura kupujes i nekakvu sigurnost...

Uz sve ove poteskoce... cifre... itd.. meni u glavi samo... kakva ce to makinja bit  dobar 

[Vrh] Go down
Lars_Viking
cro chopper forum
cro chopper forum
Lars_Viking


Broj postova : 1379
Godina imam : 36
Prebivalište : Matulji
Vozim : Kawa VN 800
Na forumu od : 09.06.2012

Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Ironhead 1972 bobber na moj nacin   Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 6 Icon_minitimepon 20 sij 2014, 19:57

Pa čuj. Ako ta firma radi samo za Iron-e pretpostavljaš da bi trebalo sve bit super. A još ako je ta cijena onda si otprilike svugdje na istome.

Nekako sam mišljenja da koliko god nešto novo je NOVO, toliko sam mišljenja da se nekad radilo bolje i sa lošijim materijalima. Jer danas se radi i sa super materijalima al ne znači da je super izrada.
[Vrh] Go down
http://lazarusboink.webs.com/
Drifter
cro chopper forum
cro chopper forum
Drifter


Broj postova : 1541
Godina imam : 52
Prebivalište : Zagreb
Vozim : HD Ironhead 1972., HD Road King 107
Na forumu od : 28.09.2012

Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Ironhead 1972 bobber na moj nacin   Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 6 Icon_minitimepon 20 sij 2014, 21:59

vezano za stare materijale i nove materijale i izradu...ratni harley je imao promjer osovine prednjeg kotača 10mm, s jednim oslabljenjem od 8mm. Ta je osovina izdržala brda, rupe, kamenje i najmanje je bila predviđena za asfalt.

Baš bi bilo zanimljivo danas na neki sličan motor staviti 10mm prednju osovinu i krenuti u off-road.
[Vrh] Go down
https://www.youtube.com/watch?v=qHg6pEhDguE
Gost
Gost




Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Ironhead 1972 bobber na moj nacin   Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 6 Icon_minitimeuto 21 sij 2014, 08:40

da nekad je čelik bio čelik , švedski , češki , pitsburg , a danas su to loše reciklirani kineski bicikli iz peveca, ja sam sebi prednju osovinu na motoru napravio tako da sam na otpadu kupio na kilu , poluosovinu od nekog kamiona , dao ju otpustiti , potokario , pobrusio , dao termički obraditi i to je to --- mislim da bi s dijelom osovine na kojoj je navoj mogao narezivati navoje  Very Happy 
[Vrh] Go down
Drifter
cro chopper forum
cro chopper forum
Drifter


Broj postova : 1541
Godina imam : 52
Prebivalište : Zagreb
Vozim : HD Ironhead 1972., HD Road King 107
Na forumu od : 28.09.2012

Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Ironhead 1972 bobber na moj nacin   Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 6 Icon_minitimeuto 04 vel 2014, 22:44

ovako nekako izgleda lista dijelova koje još treba zamjeniti:

NOSAČ MOTRA STRŽNJI
LEŽAJ BREGASTE 4X
BRTVE MAŠINE
KUČIŠTE PODIZAČA VENTILA 4X
SOLID PODIZAČI VENTILA 4X
PLOČICE OSMICE ZA BREGASTU 2X
PODLOŽNE PLOČICE ZA BREGASTE
BOČNE MATICE ROKERBOXA
BOČNI ŠARAFI ROKERBOXA
CIJEVČICE ULJA ROK.BOX-BLOK
ŠARAFI BLOKA MOTORA
ŠELNE ZA MANIFOLD
ČOK ZA S&S
LEŽAJEVI STRAŽ.KOTAČA
ŠARAFI PALJENJA
PIPICA ZA GORIVO
KARIKE KLIPOVA
VOĐICE VENTILA USIS
VOĐICE VENTILA ISPUH
BRTVE VENTILA USIS-ISPUH
PIKSA KUČIŠTA GETRIBE
ROLICE OSOVINE GETRIBE
BRTVA I POKLOPAC GL.OSOVINE GETR
PIKSE KUČIŠTA KIKERA
IGLIČASTI LEŽAJ KUČIŠTA GETR. 2X
LEŽAJ KORPE KVAČILA 2X

...

i to je to jer je sada rastavljen do zadnjeg šerafa...doslovno....sve pregledano, provjereno, premjereno...

i biti će novi....
[Vrh] Go down
https://www.youtube.com/watch?v=qHg6pEhDguE
martinx
cro chopper forum
cro chopper forum
martinx


Broj postova : 1107
Godina imam : 58
Prebivalište : Amsterdam
Vozim : VN900 custom
Na forumu od : 28.11.2012

Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Ironhead 1972 bobber na moj nacin   Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 6 Icon_minitimeuto 04 vel 2014, 22:48

Od starih djelova možeš još jednog sastavit. Wink
[Vrh] Go down
https://route66.me
Drifter
cro chopper forum
cro chopper forum
Drifter


Broj postova : 1541
Godina imam : 52
Prebivalište : Zagreb
Vozim : HD Ironhead 1972., HD Road King 107
Na forumu od : 28.09.2012

Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Ironhead 1972 bobber na moj nacin   Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 6 Icon_minitimeuto 04 vel 2014, 22:53

martinx je napisao/la:
Od starih djelova možeš još jednog sastavit. Wink

fali mi samo rama
[Vrh] Go down
https://www.youtube.com/watch?v=qHg6pEhDguE
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Ironhead 1972 bobber na moj nacin   Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 6 Icon_minitimesri 05 vel 2014, 09:32

..nemoj me krivo shvatiti, ne želim ti "soliti pamet", no reparaturu kompletne mašine su ti dečki iz TR-a tebali odmah predložit pod broj 1. a onda sve ostalo...
..ok!.. reći ćeš, lako je biti general poslije bitke ali kod "oldtajmera", to je jednostavno, moglo bi se reći, standardni postupak.... jer kod motora starih 40 godina drugo niti nije za očekivati,.. nemoguće je imati uvid u njegovo (ne)održavanje tokom svih tih godina.
...sve to podkrepljuje činjenica da ga uređuješ isključivo za sebe za vožnju a ne tek pokoji reli starih vozila !
..sve ti to govorim iz iskustva jer sam i sam imao oldtime motore iz '74 i '53 pa znam da koliko god sam u njih uložio i stavio novih djelova, oni su naposljetku svejedno stari!... ima jedna stara, mudra, koja kaže da je lanac jak onoliko koliko je jaka njegova najslabija karika... što je u slučaju starog motora njegov stari dio za kojeg nikad neznaš koliko još može izdržati...

..eto, nadam se da mi nećeš zamjeriti na ovom postu jer ovo nije kritika i kritiziranje, već čista realnost..!.. da se razumijemo nije mi drago što će ti popravak izbiti iz đepa podosta novaca samo mi je žao što odmah nisi bio upozoren u što se upuštaš...
..duboko se nadam da je ovaj popis djelova za zamjenu zadnji za poduže vrijeme, te da nakon ovog sljedi samo guštanje i čisti užitak!
[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
Drifter
cro chopper forum
cro chopper forum
Drifter


Broj postova : 1541
Godina imam : 52
Prebivalište : Zagreb
Vozim : HD Ironhead 1972., HD Road King 107
Na forumu od : 28.09.2012

Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Ironhead 1972 bobber na moj nacin   Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 6 Icon_minitimesri 05 vel 2014, 10:15

u pravu si.
Pričao sam na tu temu s dečkima iz TR-a i isto kažu da im je to zadnje da se upuste u tako nešto a da prvo ne raskopaju sve. Ja sam bio taj koji im je tvrdio da je motor ok i da ništa ne treba dirati...nije na njima.

Ja sam se malo uljuljao u motor u "super stanju", pali vozi u koji je puno uloženo zadnjih 3 godine.

Isto tako, vro objektivno, TR-ovci kažu da je teško okrivljavati bivšeg majstora baš za sve jer je uvijek dio i na gazdi koji odkomandira da se nešto ne mjenja nego da se stvar sklopi nazad kako je jer još može voziti (pogotovo ako je to nešto 1000 Eura).

U mom slučaju podizači ventila..izgrebani, uništeni, razbijaju bregastu (koja u startu nije bila dobro centrirana), bacaju špenu u motor...ali voze. Ja sam ih sada mogao ostaviti ali jedino za prodaju ili znajući da ću vrlo brzo morati raskapati motor možda sa još većim posljedicama. To mi nije opcija.
Kada sam čuo samo cijenu seta podizača malo mi se smučilo (sve proguglao i cijen koju sam dobio je vrlo korektna) ali nemam izbora.

Nosač motora...već je bio varen i ponovno šprungirao (vibracije koje sam pripisao Harley-u su dobrim djelom bile od kaosa u getribi i osovine van centra)..opet varit?? Naručio novi. Dobro da je šprungirao nosač, a ne blok.
Šerafi presiljeni, različiti, izglodani, ventili propuštali.....sa svime time se motor mogao voziti, samo upravo zbog toga Harley dolazi na loš glas da je krntija koja gubi djelove i ulje...

Sada je rastavljen do šerafa. Barem su cilindri, klipovi i radilica dobri (što je prijašnji gazda kupio novo prije par tisuća). Ostatak je sve okolo uključujući sve nove šerafe, brtve,....

Nakon ovog imam doslovno novu mašinu (i getribu) bez neke slabe karike (stare su samo stijenke bloka). Sve ostalo na motoru je novo - doslovno svi djelovi (osim zadnje felge u kojoj su novi ležajevi)...ostala je samo rama.


Predviđeni buđet sam probio 3 puta ali sada to moram dovršiti...prema cijenama i stanju i ugrađenim djelovima još uvijek ovako nešto nebi mogao kupiti gotovo (novo) za uložene novce..mala utjeha.

Kada sam kupio motor plan je bio staviti novu vilicu i 2 blatobrana i vozi...sve ostalo savršeno...

da sam ga odlučio koristiti kao old-timer-a u originalnom stanju (ako se pogledaju prve slike motor je izgledao super) samo bi bilo pitanje vremena kada bi se nešto na cesti razletilo i jel bi to pruzročilo gadan pad (blokirana getriba, gubitak amortizera,...) ili samo materijalnu štetu usred Like ili negdje dalje...na motoru gotovo nije bilo navoja koji nije bio izglodan uključujući i nosače zadnjih amortizera (amortizer sam slučajno iščupao rukom jer sam cuknuo da prodrmam blatobran i uzeo amortizer kao uporište).....sada su svi navoji na motoru novi..

nadam se da će gušt, kada motor bude gotov, ubiti malo ove gorčine...


[Vrh] Go down
https://www.youtube.com/watch?v=qHg6pEhDguE
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Ironhead 1972 bobber na moj nacin   Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 6 Icon_minitimesri 05 vel 2014, 10:47

..a jebiga prijatelju...da!... to je zato kaj motore kupujemo srcem a ne razumom i zasljepljeni smo onim što žarko želimo a razum potiskujemo svim snagama!!
..zato nemoj misliti da si jedini... neki to žele priznati neki ne, no tome je tako ma koliko mi to negirali..
..ista stvar se dogodila i meni, o čemu si imao prilike i čitati... bio sam opijen spoznajom da će mi se napokon san ostvariti a kada je Denis spomenuo sve zahvate kod "renomiranog" servisera, do mene je dopirao samo "cvrkut ptica"... totalna nirvana!...
..no otrežnjenje je bilo neminovno, šamari su sjevali sa svih strana,…godina proizvodnje lažna.. beng!!..., filter zraka katastrofa…beng…, novo kvačilo, mo'š mislit…beng… beng… beng… i još vjerojarno nije kraj jer su cilindri otvarani i ne vjerujem u tu rabotu...no sad sam spreman !
… ali i nakon svega ovoga, postupio bih isto!... kvragu i razum, u životu ponekad treba upotrijebit i srce!!
[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Ironhead 1972 bobber na moj nacin   Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 6 Icon_minitimesri 05 vel 2014, 12:14

baš  poop ,.... drugi put buš više pazil  What a Face 
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Ironhead 1972 bobber na moj nacin   Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 6 Icon_minitimesri 05 vel 2014, 14:13

Drifteru  king king king 
[Vrh] Go down
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum
Kicho


Broj postova : 2249
Godina imam : 53
Prebivalište : Vukovar/Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE; BMW R 1200 RT, Moto Guzzi Mille GT
Na forumu od : 24.05.2011

Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Ironhead 1972 bobber na moj nacin   Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 6 Icon_minitimepet 11 tra 2014, 00:28

Hm...

Jel to tvoj motor kod Požara na bojanju?  Rolling Eyes 
[Vrh] Go down
http://www.hr-moto.com
Drifter
cro chopper forum
cro chopper forum
Drifter


Broj postova : 1541
Godina imam : 52
Prebivalište : Zagreb
Vozim : HD Ironhead 1972., HD Road King 107
Na forumu od : 28.09.2012

Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Ironhead 1972 bobber na moj nacin   Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 6 Icon_minitimepet 11 tra 2014, 07:28

je...ako si bio tamo i vidio može mišljenje ali bez detalja u javnosti molim...dok sve ne bude gotovo i motor složen...što će biti uskoro.
[Vrh] Go down
https://www.youtube.com/watch?v=qHg6pEhDguE
Lars_Viking
cro chopper forum
cro chopper forum
Lars_Viking


Broj postova : 1379
Godina imam : 36
Prebivalište : Matulji
Vozim : Kawa VN 800
Na forumu od : 09.06.2012

Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Ironhead 1972 bobber na moj nacin   Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 6 Icon_minitimepet 11 tra 2014, 11:56

Drifter je napisao/la:
je...ako si bio tamo i vidio može mišljenje ali bez detalja u javnosti molim...dok sve ne bude gotovo i motor složen...što će biti uskoro.

Ne vjreujem da je bio, prije bi ti ja rekao nešto o tome Smile
Mislim da je vidio na Face-u
[Vrh] Go down
http://lazarusboink.webs.com/
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum
Kicho


Broj postova : 2249
Godina imam : 53
Prebivalište : Vukovar/Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE; BMW R 1200 RT, Moto Guzzi Mille GT
Na forumu od : 24.05.2011

Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Ironhead 1972 bobber na moj nacin   Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 6 Icon_minitimepon 14 tra 2014, 01:57

Lars_Viking je napisao/la:
Drifter je napisao/la:
je...ako si bio tamo i vidio može mišljenje ali bez detalja u javnosti molim...dok sve ne bude gotovo i motor složen...što će biti uskoro.

Ne vjreujem da je bio, prije bi ti ja rekao nešto o tome Smile
Mislim da je vidio na Face-u

Daa, sad misliš da si samo ti vidio Požarovu radionicu. :-p

Šutimo, dakle. Dok motor ne bude gotov. Smile)
[Vrh] Go down
http://www.hr-moto.com
Drifter
cro chopper forum
cro chopper forum
Drifter


Broj postova : 1541
Godina imam : 52
Prebivalište : Zagreb
Vozim : HD Ironhead 1972., HD Road King 107
Na forumu od : 28.09.2012

Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Ironhead 1972 bobber na moj nacin   Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 6 Icon_minitimepon 14 tra 2014, 09:42

koliko sam uspio proći FB i njegovu stranicu, nema slika mojeg motore. Lakiranje još nije gotovo. Airbrush većinom napravljen ali će sve biti polakirano za par dana.

@Kicho
Možda si mislio na djelove onog trobojnog bobber-a...nije moj.
[Vrh] Go down
https://www.youtube.com/watch?v=qHg6pEhDguE
crocopzmaj
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 946
Godina imam : 42
Prebivalište : matulji
Vozim : Yamaha XVS 1300a midnightstar
Na forumu od : 08.12.2011

Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Ironhead 1972 bobber na moj nacin   Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 6 Icon_minitimepon 14 tra 2014, 09:55

mislim da su slike maknute....

posebno ako je na prednjem blatobranu avion...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Ironhead 1972 bobber na moj nacin   Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 6 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ironhead 1972 bobber na moj nacin
[Vrh] 
Stranica 6 / 17.Go to page : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 17  Next
 Similar topics
-
» projekt THE BOBBER
» motorijada na talijanski nacin...Udine
» LSD BOBBER .....
» My VN 800 Bobber
» Bobber

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moja prerada-
Forum(o)Bir: