Početna stranicaPretraľnikIronhead 1972 bobber na moj nacin - Page 7 610RegistracijaLogin

 

 Ironhead 1972 bobber na moj nacin

Go down 
+47
Vladek
..koshchall..
Kingman
lukylipik
besmrtni
One Night Stand
Hedo
Suhi
zanotti
pozarart
zed12
rifireman
dado
custom rider
El Nino
Medevelin
TommyZG
Karlo
magna
crocopzmaj
enygma
martinx
neetch
tochka
Kicho
aleksandra goreta art
Tarze
merla
maxart
Rocker-C
freshman
darko68
rikitumba
Lars_Viking
trokut
pinky
mrljo#2
izigoing
Zlac
arcty
cro.chopper
vedranst
Beatnik
gaso999
Bosqeto
Safet(y)
Drifter
51 posters
Go to page : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 12 ... 17  Next
Autor/icaPoruka
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum
Kicho


Broj postova : 2249
Godina imam : 53
Prebivalište : Vukovar/Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE; BMW R 1200 RT, Moto Guzzi Mille GT
Na forumu od : 24.05.2011

Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Ironhead 1972 bobber na moj nacin   Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 7 Icon_minitimesri 16 tra 2014, 11:50

crocopzmaj je napisao/la:
mislim da su slike maknute....

posebno ako je na prednjem blatobranu avion...
To je bio stražnji blatobran.  tongue 
[Vrh] Go down
http://www.hr-moto.com
Drifter
cro chopper forum
cro chopper forum
Drifter


Broj postova : 1541
Godina imam : 52
Prebivalište : Zagreb
Vozim : HD Ironhead 1972., HD Road King 107
Na forumu od : 28.09.2012

Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Ironhead 1972 bobber na moj nacin   Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 7 Icon_minitimesri 16 tra 2014, 11:58

....a ja još nemam ni finalno rješenje za rezervoar....
[Vrh] Go down
https://www.youtube.com/watch?v=qHg6pEhDguE
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Ironhead 1972 bobber na moj nacin   Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 7 Icon_minitimesri 16 tra 2014, 12:01

...daj me više ne cimajte!... svak puta kada mi dođe obavjest o odgovoru na ovu temu, mislim si 'to je to' 'ajd da vidimo finalni proizvod,… kad ono, samo procokacije Wink
[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Ironhead 1972 bobber na moj nacin   Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 7 Icon_minitimečet 01 svi 2014, 20:58

.... dakle.... imal šta nova...
[Vrh] Go down
Drifter
cro chopper forum
cro chopper forum
Drifter


Broj postova : 1541
Godina imam : 52
Prebivalište : Zagreb
Vozim : HD Ironhead 1972., HD Road King 107
Na forumu od : 28.09.2012

Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Ironhead 1972 bobber na moj nacin   Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 7 Icon_minitimečet 01 svi 2014, 22:38

ima...samokontrola da ne objavim slike...

uglavnom, rama plastificirana, prednji kraj finalno složen (vilica, kotač kočnica,..), stavljena zadnja vilica, getriba složena, donji dio motora (radilica, bregaste, pumpa,..) sve složeno, predihtano, ispolirano i cilindri pofarbani, svi ostali djelovi kupljeni (do šerafića) i na stolu (i podu) do motora (uključujući ukrasne poklopce šerafa amortizera, novi filter za zrak (original S&S ni je pre veliki i nekako običan - išao sam na više "industriski" look),...).

Lakiranje uspjelo - nisam mogao izdržati pa sam sve otišao "zaheftati" na ramu - Požar je nadmašio sam sebe i ja sam oduševljen - iznad svih očekivanja.
I Požar i TR-ovci dobili zabranu objave slika dok se sve ne složi.

Šta je ostalo:

- jedini "stari" dio koji je ostao sa originalnog motora je zadnja felga i nisam ju na kraju mogao staviti na motor tako da sada, prije finalne montaže, ide na kromiranje
- mašina - u fazi stavljanja cilindara i stavljanja u ramu, povlačenje novih lajtunga za ulje i vezano spajanje svih sklopova (struje) - paljenje možda slijedeći tjedan
- sic - još tražim tapetara ali mislim da ću to sutra završiti
- finalizacija instalacije - većinom složena (komplet nova) samo treba još spojiti zadnju lampu i kontrolne lampice
- dovršenje slaganja - hrpa sitnica,...
- auspuh - na kraju će se raditi auspuh po mojim željama (nema ništa originalno što bi se moglo kupiti, a da odgovara mojoj viziji)
- bočni nosač za tablicu

Mada izgleda da je sve gotovo ima hrpu sitnica tako da je predviđeno još jedno 3 tjedna (4), do registracije, za 100% završetak.

Kako sam već napisao nisam niti pomišljao da će biti toliko posla i stvari za zamjeniti (niti toliko novaca potrošiti na motor) - a sada je doslovno SVE do zadnjeg šerafa, ležaja, gumice, dihtunga i navoja (skoro svi navoji na motoru nanovo narezani) NOVO!
Isto tako nisam niti pomišljao da ću imati doslovno NOVI motor bez razmišljanja gdje je ostao neki luft i što još treba napraviti....

Malo se oteglo ali mislim da će se isplatiti.

Meni je najgore čekati, ali uskoro ide promocija finalnog proizvoda (da ne pokvarim finalni dojam odlučio prestati postati slike).
[Vrh] Go down
https://www.youtube.com/watch?v=qHg6pEhDguE
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Ironhead 1972 bobber na moj nacin   Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 7 Icon_minitimečet 01 svi 2014, 22:47

super, jedva čekam vidjeti, jel ide onda na biograd custom show?
[Vrh] Go down
Drifter
cro chopper forum
cro chopper forum
Drifter


Broj postova : 1541
Godina imam : 52
Prebivalište : Zagreb
Vozim : HD Ironhead 1972., HD Road King 107
Na forumu od : 28.09.2012

Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Ironhead 1972 bobber na moj nacin   Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 7 Icon_minitimečet 01 svi 2014, 22:55

cro.chopper je napisao/la:
super, jedva čekam vidjeti, jel ide onda na biograd custom show?

za sada ide.
[Vrh] Go down
https://www.youtube.com/watch?v=qHg6pEhDguE
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Ironhead 1972 bobber na moj nacin   Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 7 Icon_minitimečet 01 svi 2014, 23:07

tooo, super
[Vrh] Go down
martinx
cro chopper forum
cro chopper forum
martinx


Broj postova : 1107
Godina imam : 58
Prebivalište : Amsterdam
Vozim : VN900 custom
Na forumu od : 28.11.2012

Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Ironhead 1972 bobber na moj nacin   Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 7 Icon_minitimepet 02 svi 2014, 08:53

Od starih dijelova bi onda mogao jos jedan slozit.  Cool 
[Vrh] Go down
https://route66.me
izigoing
cro chopper forum
cro chopper forum
izigoing


Broj postova : 733
Godina imam : 39
Prebivalište : Split / Dugopolje
Vozim : HD Low Rider S(T)
Na forumu od : 18.08.2012

Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Ironhead 1972 bobber na moj nacin   Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 7 Icon_minitimepet 02 svi 2014, 08:58

i mi nestrpljivi  dancingbanana 
[Vrh] Go down
Drifter
cro chopper forum
cro chopper forum
Drifter


Broj postova : 1541
Godina imam : 52
Prebivalište : Zagreb
Vozim : HD Ironhead 1972., HD Road King 107
Na forumu od : 28.09.2012

Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Ironhead 1972 bobber na moj nacin   Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 7 Icon_minitimepet 02 svi 2014, 09:21

martinx je napisao/la:
Od starih dijelova bi onda mogao jos jedan slozit.  Cool 

skoro...kupiti nekaj zbog rame i motora i staviti originalni prednji kraj s mog harley-a, rezervoar i zadnji blatobran sa lampom...neki opaki hard-tail...malo to vizualiziram nebi to bilo loše...
[Vrh] Go down
https://www.youtube.com/watch?v=qHg6pEhDguE
Drifter
cro chopper forum
cro chopper forum
Drifter


Broj postova : 1541
Godina imam : 52
Prebivalište : Zagreb
Vozim : HD Ironhead 1972., HD Road King 107
Na forumu od : 28.09.2012

Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Ironhead 1972 bobber na moj nacin   Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 7 Icon_minitimesub 07 lip 2014, 10:08

mali up-date....

ništa od Biograda za moj Harley.

malo radovi kasnili i naravno neke "nepredviđene" sitnice.

Naime, motor složen, polakiran, pali vozi...auspusi mrak isto kai i zvuk, pali na pola zuba (kurble)...

a onda problemi...
- kuplung ne odvaja kako treba makar na suho izgledao ok...radi kao i prije ali to nije baš dobro (cuka, pa ne primi kak treba...uglavnom nije za na put) - naručeni novi djelovi
- zupčanici kurble otišli - nisu bili ni prije najbojli ali su ih TR-ovci, u želji da spase što se da i malo smanje troškove, pobrusili i izgledali su skroz dobri...dok se nije počelo kurblati - stvar rasdi ali svaki treći put propadne...sreća da dobro pali, ali...s time bi se moglo na put....naručeni novi
- prednja kočnica u mom dizajnu ne funkcionira...izdiže prednji kraj kod kočenja...treba kompletno promjeniti


Svaka bi se zasebno stvar još napravila u 4-5 dana ali se poklopilo da se djelovi trebaju naručiti sa različitih strana sa različitim vremenima za slanje.

I sve to onda možda uspjeti sklopiti dan prije puta i bez ikakve probe krenuti na prvu vožnju do Biograda....

nije baš pametno pa sam odlučio da neću forsirati mada su TR-ovci bili voljni napraviti što treba da se možda stvar ipak uspije složiti.

kud sve tu i još 2 tjedna za novi motor. Žao mi je zbog Biograda, ali biti će prilika. S obzirom na sve izgubio volju za Biograd tako da sumnjam da ću dolje i na Drifter-u.. Ako krenem javim se.

Pozdrav svima.
[Vrh] Go down
https://www.youtube.com/watch?v=qHg6pEhDguE
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Ironhead 1972 bobber na moj nacin   Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 7 Icon_minitimesub 07 lip 2014, 10:14

Šteta, ali kad si sve izdržao do sada...... Onda je ovo "pis of kejk"
Ajd daj barem fotku Smile
[Vrh] Go down
Drifter
cro chopper forum
cro chopper forum
Drifter


Broj postova : 1541
Godina imam : 52
Prebivalište : Zagreb
Vozim : HD Ironhead 1972., HD Road King 107
Na forumu od : 28.09.2012

Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Ironhead 1972 bobber na moj nacin   Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 7 Icon_minitimesub 07 lip 2014, 10:27

susprežem se fotke već dosta vremena da ne pokvarim finale...

frend mi profi fotograf i već je osmislio kompletan kompletnu scenu i čeka nestrpljivo s napetim fotićem tako da čim sredimo još ove sitnice motor ide pod objektiv ali onako kako treba.
[Vrh] Go down
https://www.youtube.com/watch?v=qHg6pEhDguE
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Ironhead 1972 bobber na moj nacin   Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 7 Icon_minitimesub 07 lip 2014, 10:50

..eee jebiga! Crying or Very sad 
[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
Drifter
cro chopper forum
cro chopper forum
Drifter


Broj postova : 1541
Godina imam : 52
Prebivalište : Zagreb
Vozim : HD Ironhead 1972., HD Road King 107
Na forumu od : 28.09.2012

Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Ironhead 1972 bobber na moj nacin   Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 7 Icon_minitimečet 24 srp 2014, 23:57

napravio prvih 30-ak kilometara na Harley-u...

o izgledu i izvedbi kasnije..

motor hladan, dam čok, malo gasa, narihtam kurblu, nagazim..ništa...drugi, treći put prolomi se sinfonija "otvorenih auspuha" u krugu 2 metra oko motora osjetiš vibracije, kroz auspuhe tuče struja ispušnih plinova dovoljna da sruši djete....

sjednem, stisnem kuplung i sjetim se zašto to nije motor za curice..kvačilo zbilja treba stisnuti...prilična promjena od Drifterovog hidrauličnog...instiktivno ubacujem u prvu kad tamo ništa...stišćem kočnicu. Još jedan podsjetnik da je Harley do 1974 imao kočnicu lijevo, a mjenjač na desnoj nozi.

Ubacujem u prvu i ponovno ugodno iznenađenje...novo složena getriba nema ni traga od metalnog zvuka ili udarca "karakterističnog" za Harley....kao u putar uz zadovoljni "klik".
Kroz slaganje motora i razgovor s TR-ovcima sam shvatio da je brdo loše reputacije Harley-a samo rezultat lošeg održavanja, loših djelova (i ulja) i kvazi mehaničara koji nemaju pojma šta rade. Getriba Harley-a ne mora karakteristično lupati kada se šalta, može biti tiha, precizna i meka...i govorim o upravo složenoj getribi iz 1972 godine.

Lagano krećem. Dodajem gas a grmljavina se pojačava pa više nisam siguran jel to baš sve mora tako biti. Zvuk mi brzo kaže da je vrijeme za šaltanje u drugu. Četiri relativno kratke brzinu su realnost sedamdesetih. Mala konfuzija sa mjenjačem i konačno podižem desnu ručicu prema gore i ponovno potvrda mjenjača...ugodan i nadasve precivan "klik" i evo me u drugoj...
ono što je definitvno istina su vibracije. Nakon Driftera s kojeg sam netom sišao ovo se čini još izraženije. Nisam siguran dal se radi o normalnim vibracijama motora ili se trese prednja springer vilica ili je nešto treće...

Polagano krećem i privikavam se....proba kočnica...

Upozoren sam da su kočnice slabe...u usporedbi sa novim motorima. Otraga bubanj sa nožnom polugom vrlo dugog hoda na kraju pokazuje zavidnu efikasnost. Iznimno tvrda prednja disk kočnica s PM kliještima više služi za ukras. Što zbog kratkog hoda i tvrdoće prednje vilice, što zbog toga jer još ništa nije sjelo na mjesto, prednja kočnica isključivo kao pomoć zadnjem bubnju.

prvih parsto metara prošlo u upoznavanju vibracija, kočnica...ponašanja.

Moram priznati da mi je par puta prošlo kroz glavu: " u što sam ja utukao tolike novce???"

Prvi kilometri ko po jajima. Getriba oduševila, sve brzine iznimno precizne i tihe, nikakvih problema za naći ler bez lampice - jedino relativno kratke.
Kočnice primjerene brzinama 60-80 km/h - barem za sada.
Vibracije ne toliko strašne - očekivao sam da će biti puno gore.

Udobnost zadovoljavajuća, ponajprije zahvaljujući hidrauličkom amortizeru sica koji odlično obavlja posao - investicija se isplatila.

U vožnji prilično "direktan" osječaj. pomalo nervozan odaziv na gas....trebalo je malo prilagoditi ruku i stvar je bila rješena.

Nakon par kilometara ravne ceste od TR-a prema Varaždinu, testiranja kočnica i osnovne upravljivosti okrenuo sam se na suprotnu stranu, brežuljke i zavoje prema Zagrebu.

Tu je već počeo gušt. Brzinu sam držao između 60 i 70 i oprezno ulazio u zavoje...što zbog kočnica što zbog potpunog nepoznavanja vrlo karakterističnih voznih svojstava.

Nakon par kilometara je stvar već bolje funkcionirala i dostigao sam čak 80km/h.

Motor ima dosta snage i momenta i davao je naznake da bi rado krenuo i brže ali je ovo bilo dovoljno za prvi put. Čini se da bi 80-90 km/h bila najugodnija brzina u četvrtoj. preko toga rastu vibracije, a i prekrasan zvuk polako prelazi u buku.

Ipak je to 42 godine star motor - makar praktično nov.

generalan dojam:
- getriba - oduševljen - nemrem vjerovati da toliki vlasnici Harley smatraju kak je normalno da je svaka promjena brzine popračena bukom - udarcem
- mašina - ko vurica a zvučna kulisa je neopisiva
- ovjes - potpomognut sicem daje dojam puno ugodnijeg motora nego sam očekivao
- vibracije - stvar karizme ali podnošljivo na spomenutim brzinama
- kočnice - zadnja ok, prednja...nadam se da će postati bolja mada kako čitam na tim motorima (pogotovo springer) koči se zadnjom jer je prednja samo za tehnički - u tom kontekstu nije loša

Izvedba

kao netko tko je prije davno slagao aute i mašine sa dosta iskustva i nešto tehničkog znanja mogu reći da sam sebi nebi slagao motor kak su to napravili dečki u TR-u....sve do zadnjeg detalaj i što sam tražio i što nisam, a trebalo je napraviti...preko vrhunski sklopljene mehanike do poliranih šerafa i kapica gdje god treba...
neću ulaziti u detalje cijene ali mogu reći da je najviše otišlo na nepreglednu listu djelova - od krupnih do najsitnijih i smatram da su cijene bile više nego korektne.
Što se ruku tiče, teško je u stvari procjeniti koliko je posla napravljeno nakon više od godine dana ali napravljeno je puno, puno sitnica koje oduzimaju puno vremena...kako god bilo cijena je bila više nego korektna s obzirom na posao...

Moram spomenuti i Požar-a koji je odradio odličan airbrush.

Uz pomoć profesionalaca koji su viziju prenjeli u stvarnost motor je dobio sadašnji izgled ali moram napomenuti da je do zadnjeg šerafa, farbe, auspuha, dizajna svih djelova - moja kreacija. Tako da sam ili kriv ili zaslužan za ovo...


A sada ono najvažnije......sigurno ne vozne karakteristike.....

par prvih slika do službenog slikanja slijedeći tjedan...

[img]Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 7 15s0whf[/img]

[img]Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 7 Ei1sh3[/img]

[img]Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 7 3497zew[/img]

[img]Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 7 Iv9xc5[/img]



[Vrh] Go down
https://www.youtube.com/watch?v=qHg6pEhDguE
Rocker-C
cro chopper forum
cro chopper forum
Rocker-C


Broj postova : 1424
Godina imam : 47
Prebivalište : Čakovec-Nin
Vozim : H-D Softail Rocker-C ;H-D Sportster 1200.
Na forumu od : 30.11.2009

Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Ironhead 1972 bobber na moj nacin   Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 7 Icon_minitimepet 25 srp 2014, 00:19

E... fala Bogu....
Konačno je krenulo... nisan još ni pročita sve ali san mora odma komentirati...
 Cool 
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Ironhead 1972 bobber na moj nacin   Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 7 Icon_minitimepet 25 srp 2014, 06:39

Fantastican. Jedino sto mi smeta je tablica. Bas strsi sa strane a na svom mjestu bi kvara izgled. Suvisan detalj
Sve ostalo cista petica bez ijedne zamjerke dobar


Zadnja promjena: magna; pet 25 srp 2014, 07:54; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Ironhead 1972 bobber na moj nacin   Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 7 Icon_minitimepet 25 srp 2014, 07:45

Da,slazem se u potpunosti sa magnom!
Sretno i uzivaj, jedva cekam da vidim i cujem uzivo!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Ironhead 1972 bobber na moj nacin   Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 7 Icon_minitimepet 25 srp 2014, 07:53

Ajde konačno na cestu, odlično projektirano i realizirano, sređen '' za naslovnicu ''
 dobar dobar 

sve skupa 84 godine na zadnjoj slici :-)


Šteta samo onih neplanskih troškova, no sad praktički imaš novog harlija starog 42 god... :-)

za sav taj trud i muku, dajem ti značku FACA

[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Ironhead 1972 bobber na moj nacin   Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 7 Icon_minitimepet 25 srp 2014, 07:54

Ajd neka je i ta saga dosla kraju  dobar 

Javi se za pivu kad si u zg.

_________________
work to ride - ride to work

growing old is mandatory - growing up is optional

www.mkfireriders.com
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
Karlo
cro chopper forum
cro chopper forum
Karlo


Broj postova : 4028
Godina imam : 74
Prebivalište : Sibinj
Vozim : BMW R 1200 RT
Na forumu od : 03.06.2010

Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Ironhead 1972 bobber na moj nacin   Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 7 Icon_minitimepet 25 srp 2014, 08:50

Prekokrasno .  Very Happy dobar dobar 
[Vrh] Go down
TommyZG
cro chopper forum
cro chopper forum
TommyZG


Broj postova : 1131
Godina imam : 46
Prebivalište : Zagreb - Podsused
Vozim : kolica - djecja
Na forumu od : 27.12.2008

Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Ironhead 1972 bobber na moj nacin   Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 7 Icon_minitimepet 25 srp 2014, 08:53

čestitam ! ...i neka služi daljnje 42 godine !
šteta što nije bio spreman do Biograda ...
,ali čuvaj ga za neki veću izložbu! nagrada osigurana!

 dobar
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/257482367773141/
enygma
man
man
enygma


Broj postova : 141
Godina imam : 41
Prebivalište : Međimurje
Vozim : HD Forty Eight
Na forumu od : 03.11.2010

Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Ironhead 1972 bobber na moj nacin   Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 7 Icon_minitimepet 25 srp 2014, 08:57

Jedino kaj mi pada na pamet je dobar 
[Vrh] Go down
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Ironhead 1972 bobber na moj nacin   Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 7 Icon_minitimepet 25 srp 2014, 09:05

… eto gotovo je!. . neću ti pisati nikakve hvalospjeve, neću te kuditi, zašto ovo zašto ono, jer… jer to je tvoje dijelo tvoja vizija i odraz tvoje osobnosti,… djelo koje je objedinilo po meni tri stvari a to su tvoj nick na ovom forumu koji je po mom viđenju prenesen na temu motora a preko njegovog imena sve se isprepleće s tvojim pozivom!
..iako je ovo tvoje djelo poprimilo sve segmente prave drame sa početnom zanesenošću i idilom, vodilo je ka surovom triježnjenju, prema ponoru i preispitivanju, da bi na kraju dobilo sretan kraj!
.. i drago mi je da je tako, te da si ti u konačnici zadovoljan kako je sve ispalo!
..a djelo kao djelo, bilo slika ili pjesma, bilo film il' skulptura nekom će se dopasti a nekome ne…
..i još nešto, nemoj vožnju na ovom motoru s burnom prošlošću uspoređivati ni s čime, to je jedinstveni plod tvoje mašte a sada zbilje i kao takvog ga moraš prihvatiti i voziti… polako driftati!

..za kraj mi se zgodnim učinio stih pjesme koja se sada vrti po radio stanicama

"… I'm slowly drifting,…"
[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
Sponsored content





Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Ironhead 1972 bobber na moj nacin   Ironhead 1972 bobber na moj nacin - Page 7 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ironhead 1972 bobber na moj nacin
[Vrh] 
Stranica 7 / 17.Go to page : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 12 ... 17  Next
 Similar topics
-
» projekt THE BOBBER
» motorijada na talijanski nacin...Udine
» LSD BOBBER .....
» My VN 800 Bobber
» Bobber

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moja prerada-
Forum(o)Bir: