Početna stranicaPretraľnikmotorijada na talijanski nacin...Udine 610RegistracijaLogin

 

 motorijada na talijanski nacin...Udine

Go down 
+11
Gad_
biker
klesoo
Dr.Ma$$a
custom rider
cityn
simke
stain
huš
cro.chopper
vargass
15 posters
Autor/icaPoruka
vargass
girl
girl
vargass


Broj postova : 73
Godina imam : 43
Prebivalište : Zagreb-Rijeka
Vozim : shadow 600
Na forumu od : 16.02.2008

motorijada na talijanski nacin...Udine Empty
PostajNaslov: motorijada na talijanski nacin...Udine   motorijada na talijanski nacin...Udine Icon_minitimepon 09 lip 2008, 13:22

ovaj vikend sam posjetila motorijadu u Udinama (www.bikerfest.it) prije svega inspirirana1.nagradom na tomboli-Honda shadow 750!!! p.s. nista od toga, a vec sam bila pripremila govor na engl. (samo sto ga nisam i napisala...) kao ono...ne mogu vjerovati, pa ja i vozim shadow...pa me on pita pa sto ces sa dvije...ma, snaci cu se ja!!!
aahhh...
no, eto nekoliko rijeci...i slika na temu...
-sam kamp je smjesten pod velebnim Alpama-i to je nesto sto samom susretu daje posebnu caroliju...miran san i iscekivanje mirisnog, svjezeg, ostrog jutra...hm...
toliko svjezeg da bi i pusacu nadodalo koju godinu!
-omjer chopperi, cruiseri...spram ostalih motoriziranih prijevoznih sredstava 80:20 u 'nasu' korist... cheers
- gastro ponuda fascinantna;da skupimo sve nase motorijade sto se ovog tice, ne bi ni dosli u poziciju da pariramo...daklem, nekoliko gastro-tematski razlicitih restorancica na desetak lokacija u kampu, plus nekoliko u samome mjestu (paste, prsuti, janjetina, pizza, mnogo neceg sarenog, palacinke-100vrsta, croasani, sve domace i divlje zivotinje na internacionalne nacine...enoteka za probirljive, 10 pivom razlicitih punktova etc.
-prodajni asortiman;recimo da nemate ili izgubite kontrolu nad financijama, mogli bi ste se opako zaduziti...nasivci sa vecine moto-susreta u posljednjih nekoliko godina, daklem netko tko je sklon 'preuvelicavanju' mogao si je kupiti nekoliko tisuca km, uspomene i popratne avanture... Very Happy
muzika-grande stage i jos nekoliko manjih...ozvucenje odlicno,prije svega, mislim na idealno dozirano-muzika se cuje i raspoznaje sto je ispalo doista bitno jer su odabrali odlicne bendove(suradnja sa Usa)...
striptizeta amerikanka Nikki Anderson-jedina osoba koju sam te veceri razumjela,sto znaci da prakticki nista nisam razumjela, jerbo ni ta, naravno, nije puno govorila Wink
posebna ponuda-peep show i private lap dance show za nezasitne!upad 10eura-nisam bila i ne smijete zamjeriti!
custom show-prerada party-internacionalni natjecaj-pobjeda ceha-nagrada Daytona 2009!
Usa cars show...cadillac, corvette, night rider auto etc. stvari s televizije, znate...
Honda kao generalni sponzor...
Honda shadow owners club Italy...prekrasne prerade, oprema i idejna rjesenja...
ah..svasta jos...
no, eto i nekoliko konstruktivnih i objektivnih kritika...
1. valuta euro govori dovoljno,mislim..
2. upad 20 eura po osobi- e sad...da sam znala mozda i ne bi isla, no da nisam isla a znala sam sve o susretu i propustila;bilo bi mi krivo...prema tome nije mi zao...smatram da ne treba kalkulirati oko par sto kuna kome nije od egzst. vaznosti, ljeto je kratko i brzo prode, pa i zivot kvragu...dovoljno o tome...produktivije je kalkulitrati o novom namjestaju ako je stari ok il' o novom autu ukoliko vrijedi isto...takve stvari ipak nesto afektiraju a par sto kuna dode i ode bez vece prasine!
3. kisa putem do Italije tako da sam dva sata sjedila ispod nadvoznjaka i divila se hrabrima koji su prolazili...no i to je ispalo dobro jer je na mahove padala tuca GMO velicine pa su se ispod nadvoznjaka poceli skupljati motoristi a na kraju smo se druzili uz ice i pice cekajuci da nas Vise sile postede nadmoci! sto i jesu...i to cijelu nedjelju...
4.jedino mi zao sto nisam mogla krenuti u petak pa produziti i do Austrije, obzirom da je blizu i ta granica...naime, bila bi to sjajna prica o putovanju;ipak su to 4 europske zemlje u jednom vikendu(HR,Slo,Ita;A);odnosno, bila bi to divna prica za djecu koja bi mogla poceti ovako; "znas sine,putovati je divno...eh, nekad je tvoja mama u najboljim danima znala proputovati i nekoliko zemalja u jednom potezu..."
ukratko, to bi bilo to... cheers
eto i nekoliko slika za one koji 'ne vole citati'..........

Image hosted by servimg.com

Image hosted by servimg.com


Image hosted by servimg.com

Image hosted by servimg.com
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

motorijada na talijanski nacin...Udine Empty
PostajNaslov: Re: motorijada na talijanski nacin...Udine   motorijada na talijanski nacin...Udine Icon_minitimepon 09 lip 2008, 13:34

super vargass
lijepo lijepo :bravo: svaka cast

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
huš
cro chopper forum
cro chopper forum
huš


Broj postova : 969
Godina imam : 58
Prebivalište : zagreb,dubrava
Vozim : suzuki v strom 1000 dl
Na forumu od : 06.03.2008

motorijada na talijanski nacin...Udine Empty
PostajNaslov: Re: motorijada na talijanski nacin...Udine   motorijada na talijanski nacin...Udine Icon_minitimepon 09 lip 2008, 13:39

super svaka ćast daj ubaci još koju fotku kampa i slikice sa samog susreta i mi bi djelić toga cheers
[Vrh] Go down
vargass
girl
girl
vargass


Broj postova : 73
Godina imam : 43
Prebivalište : Zagreb-Rijeka
Vozim : shadow 600
Na forumu od : 16.02.2008

motorijada na talijanski nacin...Udine Empty
PostajNaslov: Re: motorijada na talijanski nacin...Udine   motorijada na talijanski nacin...Udine Icon_minitimepon 09 lip 2008, 14:28

nazalost, zbog kise sam stigla jedva prije mraka, pa su slike nocne, samim time i prilicno lose, tko da nemam nekih sveobuhvatnijih slika al' evo da probam ubaciti jos koju...

Image hosted by servimg.com
Image hosted by servimg.com


Image hosted by servimg.com

Image hosted by servimg.com


Image hosted by servimg.com
[Vrh] Go down
huš
cro chopper forum
cro chopper forum
huš


Broj postova : 969
Godina imam : 58
Prebivalište : zagreb,dubrava
Vozim : suzuki v strom 1000 dl
Na forumu od : 06.03.2008

motorijada na talijanski nacin...Udine Empty
PostajNaslov: Re: motorijada na talijanski nacin...Udine   motorijada na talijanski nacin...Udine Icon_minitimepon 09 lip 2008, 15:05

ponovo ćitam kaj si napisala scratch ili nisam dobro skužil ili si se stvarno sama odlućila na put.ako jesi to je još jedan veliki razlog da ti se mnogi od nas poklone i skinu kapu.
rekla si upad 20 eurića,jel ukljućeno kaj u tu cijenu ili samo upad,e cijena piva,klope i općenito kakv štimung.nemoj da stalno izvlaćimo iz tebe paaaliiii tj piši. lol!
[Vrh] Go down
stain
cro chopper forum
cro chopper forum
stain


Broj postova : 2947
Godina imam : 913
Prebivalište : Unknown
Vozim : Canyon Roadlite 7.0
Na forumu od : 15.04.2008

motorijada na talijanski nacin...Udine Empty
PostajNaslov: Re: motorijada na talijanski nacin...Udine   motorijada na talijanski nacin...Udine Icon_minitimepon 09 lip 2008, 15:27

2 vargass svaka cast
[Vrh] Go down
simke
man
man
simke


Broj postova : 301
Godina imam : 40
Prebivalište : Apatin,Srbija
Vozim : Yamaha Drag Star 650
Na forumu od : 26.03.2008

motorijada na talijanski nacin...Udine Empty
PostajNaslov: Re: motorijada na talijanski nacin...Udine   motorijada na talijanski nacin...Udine Icon_minitimepon 09 lip 2008, 15:35

svaka cast svaka cast svaka cast
[Vrh] Go down
Gost
Gost




motorijada na talijanski nacin...Udine Empty
PostajNaslov: Re: motorijada na talijanski nacin...Udine   motorijada na talijanski nacin...Udine Icon_minitimepon 09 lip 2008, 15:43

bez obzira kako se to zvalo motorijada ili moto šou , po slikama može se zaključiti da si imalo što vidjeti .
[Vrh] Go down
cityn
man
man
cityn


Broj postova : 326
Godina imam : 47
Prebivalište : Sarajevo-Dubrovnik
Vozim : HD u pripremi
Na forumu od : 09.03.2008

motorijada na talijanski nacin...Udine Empty
PostajNaslov: Re: motorijada na talijanski nacin...Udine   motorijada na talijanski nacin...Udine Icon_minitimepon 09 lip 2008, 15:58

:bravo:
Daj još slika Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.mirzak.com.ba
vargass
girl
girl
vargass


Broj postova : 73
Godina imam : 43
Prebivalište : Zagreb-Rijeka
Vozim : shadow 600
Na forumu od : 16.02.2008

motorijada na talijanski nacin...Udine Empty
PostajNaslov: Re: motorijada na talijanski nacin...Udine   motorijada na talijanski nacin...Udine Icon_minitimepon 09 lip 2008, 16:16

za hus-a...
carabineri mnogobrojni al' neprimjetni...
sama ulaznica nije ukljucivala ni kap rakije!!! dakle samo jedno veliko Ciao!!!
cijene opake... toceno pivo( 10-tak brandova), sok 0,5l 3 eura...posten obrok 6-15 eura...ali posten! cak i za kategoriju stokilasa koji poste primjerice, 2 dana!
grahu i cevapima ni traga ni mirisa!
vecina nit trijezna, nit' pijana, daklem TAMAN ko' iz onog vica...
nisam isla sama vec s prijateljicom koju sam vozila al' citaj ko' sama jerbo ona 'nije od motora' al' je dobro drustvo...
stimung odlican...mnogobrojne privatne akrobacije;mislim na one koje su izvodili oni 'pod gasom' kao i organizirane od strane organizatora...naime imali su neku napravu koja je periodicno bljuvala vatru a po decibelima podsjecala na podnevni zagrebacki top...tako da bi svako malo to cudo kao eksplodiralo...e sad..ne znam dal' su tak pospane tjerali iz satora il sto!?
talijani vole turirati cijelu noc, medusobno se nadmetati ponajvise po tom pitanju...
nekoliko krstarica je imalo privatni music i light show sa svojim motorima i meni je to bilo odlicno...bilo je tu i blues-a i jazz-a...
Osoppo kao obliznje mjesto bilo je podredeno motorijadi, svi bircevi su imali cuga punktove pa i mali stage sa bendom...no upozoravam...rock na talijanski zvuci grozno...
jezik im po tom pitanju nije muzikalan tako da sam drzala odstojanje i kacigu na glavi u blizini istog...
endurasi su imali show po obliznjem zbunju koji je bio pod rasvjetom...mislim se ja kak bi to s chopperom...
nekolicina je i povracala kraj mog satora jer je bio na samom kraju kampa...greska-urezana u sjecanje!!!
al zanimljivo..nikog s nase strane, pa opcenito bez stranaca...vidila sam tek nekoliko nijemaca, sve ostalo talijani...
nisam prisustvovala al po programu sam vidjela da su koncerti bili tokom cijelog dana pa i u nedjelju ujutro...
mene se osobno najvise dojmila gastro ponuda, ponekad nasim susretima zamjeram na neinovativnosti i nemastovitosti po tom pitanju.. znam, nije grijeh, al ne bi ni skodilo to promijeniti!
[Vrh] Go down
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3324
Godina imam : 45
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim crni motor
Na forumu od : 18.03.2008

motorijada na talijanski nacin...Udine Empty
PostajNaslov: Re: motorijada na talijanski nacin...Udine   motorijada na talijanski nacin...Udine Icon_minitimepon 09 lip 2008, 20:48

vrlo ljepo slikano i napišeno za svaku pohvalu.
[Vrh] Go down
Dr.Ma$$a
cro chopper forum
cro chopper forum
Dr.Ma$$a


Broj postova : 1270
Godina imam : 36
Prebivalište : zagreb
Vozim : dragstar 1100
Na forumu od : 24.04.2008

motorijada na talijanski nacin...Udine Empty
PostajNaslov: Re: motorijada na talijanski nacin...Udine   motorijada na talijanski nacin...Udine Icon_minitimepon 09 lip 2008, 20:52

:bravo: svaka cast
[Vrh] Go down
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

motorijada na talijanski nacin...Udine Empty
PostajNaslov: Re: motorijada na talijanski nacin...Udine   motorijada na talijanski nacin...Udine Icon_minitimepon 09 lip 2008, 22:25

:bravo:

svaka cast! Ovo sto pises o cijenama, kad napustas RH jednostavno moras prebaciti neki "KLIK" u glavi.
Klopa po 5-15 eura je vrlo prihvatljiva cifra. U resticima je minimum 18-19 eura i ne najedes se. U ducanu slozis obrok (mozda i dva) za cca 10-12 eura.
Kolika je cijena benzina trenutno? Bila je cca 1,35 eura.
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
vargass
girl
girl
vargass


Broj postova : 73
Godina imam : 43
Prebivalište : Zagreb-Rijeka
Vozim : shadow 600
Na forumu od : 16.02.2008

motorijada na talijanski nacin...Udine Empty
PostajNaslov: Re: motorijada na talijanski nacin...Udine   motorijada na talijanski nacin...Udine Icon_minitimepon 09 lip 2008, 22:33

benzin Ita- 1,55 eur, taman mi nije izdrzalo do Slo, tam je cca 1,18eur
ma, u redu je taj dio s prilagodbom odnosno klikanjem...slazem se s onom, kako ono ide "When in Rome..."
samo mi se nekak tesko prilagoditi na one njihove brzopotezne kave...po koje sam moras na sank...samo sto ih ne trebas i oprati...al' to je EU...iako mi ne pase,razumijem zasto je tako...
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

motorijada na talijanski nacin...Udine Empty
PostajNaslov: Re: motorijada na talijanski nacin...Udine   motorijada na talijanski nacin...Udine Icon_minitimepon 09 lip 2008, 22:41

baš zato ($$$$) treba izbjegavat EU Evil or Very Mad

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
huš
cro chopper forum
cro chopper forum
huš


Broj postova : 969
Godina imam : 58
Prebivalište : zagreb,dubrava
Vozim : suzuki v strom 1000 dl
Na forumu od : 06.03.2008

motorijada na talijanski nacin...Udine Empty
PostajNaslov: Re: motorijada na talijanski nacin...Udine   motorijada na talijanski nacin...Udine Icon_minitimeuto 10 lip 2008, 08:10

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
[Vrh] Go down
biker
man
man
biker


Broj postova : 494
Godina imam : 56
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Centaurus i BMW K1200LT
Na forumu od : 29.01.2008

motorijada na talijanski nacin...Udine Empty
PostajNaslov: Re: motorijada na talijanski nacin...Udine   motorijada na talijanski nacin...Udine Icon_minitimeuto 10 lip 2008, 15:46

Lijepo od tebe što si podjelila ovo lijepo iskustvo i putovanje sa nama...hvala, i svak čast...otišla si sama tj. sa suvozačicom koja "nije od motora"!
[Vrh] Go down
Gad_
cro chopper forum
cro chopper forum
Gad_


Broj postova : 503
Godina imam : 44
Prebivalište : Split
Vozim : Suzuki M800
Na forumu od : 09.05.2008

motorijada na talijanski nacin...Udine Empty
PostajNaslov: Re: motorijada na talijanski nacin...Udine   motorijada na talijanski nacin...Udine Icon_minitimeuto 10 lip 2008, 17:26

svaka cast
[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

motorijada na talijanski nacin...Udine Empty
PostajNaslov: Re: motorijada na talijanski nacin...Udine   motorijada na talijanski nacin...Udine Icon_minitimeuto 10 lip 2008, 21:16

Prave stvari se uvijek dogadjaju spontano i neplanirano. Bez ikakvih velikih planiranja i dogovaranja tipa: kad se krece? koliko se vozi? gdje cemo stat pisat? sto cemo jesti? sto cemo obuci...???...???

Zato jos jednom :bravo:

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
barnie
girl
girl
barnie


Broj postova : 215
Godina imam : 56
Prebivalište : hrvatska,austrija,kina
Vozim : honda rebell
Na forumu od : 11.11.2007

motorijada na talijanski nacin...Udine Empty
PostajNaslov: Re: motorijada na talijanski nacin...Udine   motorijada na talijanski nacin...Udine Icon_minitimesri 11 lip 2008, 01:48

svaka cast svaka cast svaka cast
[Vrh] Go down
Munja
cro chopper forum
cro chopper forum
Munja


Broj postova : 1634
Godina imam : 51
Prebivalište : požega-ulica od zakona
Vozim : V Strom 1000 , t11 , vivasitv
Na forumu od : 25.11.2007

motorijada na talijanski nacin...Udine Empty
PostajNaslov: Re: motorijada na talijanski nacin...Udine   motorijada na talijanski nacin...Udine Icon_minitimepet 13 lip 2008, 21:18

:bravo: svaka cast :bravo: svaka cast bok
[Vrh] Go down
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

motorijada na talijanski nacin...Udine Empty
PostajNaslov: Re: motorijada na talijanski nacin...Udine   motorijada na talijanski nacin...Udine Icon_minitimesub 14 lip 2008, 00:45

....ajme, ovdje bi mi srce prepuklo!!!
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
Sponsored content





motorijada na talijanski nacin...Udine Empty
PostajNaslov: Re: motorijada na talijanski nacin...Udine   motorijada na talijanski nacin...Udine Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
motorijada na talijanski nacin...Udine
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Ironhead 1972 bobber na moj nacin
» ... otpravismo Max-a i Kumu za zemlju grtalica !
» 13.-14.-15.08.2010 motorijada u SRPCU (BiH)
» Motorijada Siroki Brijeg 27-29.05.2010

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Putovanja & druženja & putopisi & video-
Forum(o)Bir: