Početna stranicaPretraľnikBojanje motocikla - Page 4 610RegistracijaLogin

 

 Bojanje motocikla

Go down 
+24
grejp4
Jack
medo
Safet(y)
Sitni
Rukfa™
crocopzmaj
pozarart
Felix
Kicho
cro.chopper
Lars_Viking
Adam44
cuki1
Vladek
nenad barinić
Cube
magna
ica
mavo
asy
maxart
Karlo
chopperman
28 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
Autor/icaPoruka
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

Bojanje motocikla - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bojanje motocikla   Bojanje motocikla - Page 4 Icon_minitimesub 18 sij 2014, 17:02

..hajd da i ja "bacim" koji komentar...dakle najsvježije iskustvo!!
.znači prije no što sam se dao u potragu za kvalitenim pituranjem pogledao sam sve i sva!... znao sam kakvu boju želim i isprva sam mislio da će ići samo Apple Candy red bez ikakvog brasha...bio kod Ivičeka i pitao za kompletni kit za lakiranje s bojom, na bazi 1,2 litre koliko bi od prilike trebalo!.... cifra je bila oko 1800-2000 kn ....kako bi mi posao odradio bratić po zanimanju auto lakirer u komori, platio bih samo materijal ... on mi je napravio pripremu i tražio samo 500 kn za materijal , dakako kao za mene i na crno, naravno
....a onda sam vidio slike od Požara i ostao fasciniran posebice na slikam vuka, jer dlaka je izgledala kao prava!! i znao sam da je to to, da čovjek zna šta radi.... poslao sam mu slike s idejama što hoću i kako hoću te koliko toga ima... izbacio mi je cijenu 500-600€ bez pripreme i oko mislim750-800 s pripremom.
.. vjerojatno ste vidjeli u mom čačkanju po Electry koliko je tu dijelova i posla!
..da ne dužim znači lakiranje u fušu kod rođaka bi me izišlo oko 2.5-3 soma kuna s pripremom a ovak me izišlo 4200 bez pripreme s vrhunskim oslikavanjem.
...u trenutku kada ovo pišem još nisam vidio rad u živo no mislim da tu nema dvojbi.... ne raste mi lova na drveću al ovak nekaj se ne dela svaki dan i nije mi žao novaca!!

...dio uradka je ovo pa procijenite dali vrijedi svake lipe

Bojanje motocikla - Page 4 Ikew
[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

Bojanje motocikla - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bojanje motocikla   Bojanje motocikla - Page 4 Icon_minitimesub 18 sij 2014, 17:04

magna je napisao/la:
Jesi vidija koliko ljudi to placaju, a ja namjeravam takvu candy plavu skinuti s Irona i nabaciti matt crnu Bohmann 

...mislim da se kod Arlija ove boje vode kao "Sunglo" i da su dvoslojne no nisam siguran..
[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
Felix
cro chopper forum
cro chopper forum
Felix


Broj postova : 1270
Godina imam : 50
Prebivalište : požarevac,srbija
Vozim : vzr1800,xs650,vespa160gs
Na forumu od : 12.01.2010

Bojanje motocikla - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bojanje motocikla   Bojanje motocikla - Page 4 Icon_minitimesub 18 sij 2014, 19:10

....jbg, kaže se ''veži konja 'de ti gazda kaže'' ....
[Vrh] Go down
arcty
man
man
arcty


Broj postova : 162
Godina imam : 56
Prebivalište : Zadar
Vozim : aquila
Na forumu od : 07.09.2010

Bojanje motocikla - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bojanje motocikla   Bojanje motocikla - Page 4 Icon_minitimened 19 sij 2014, 19:05

mrljo#2 je napisao/la:
..hajd da i ja "bacim" koji komentar...dakle najsvježije iskustvo!!
.znači prije no što sam se dao u potragu za kvalitenim pituranjem pogledao sam sve i sva!... znao sam kakvu boju želim i isprva sam mislio da će ići samo Apple Candy red bez ikakvog brasha...bio kod Ivičeka i pitao za kompletni kit za lakiranje s bojom, na bazi 1,2 litre koliko bi od prilike trebalo!.... cifra je bila oko 1800-2000 kn ....kako bi mi posao odradio bratić po zanimanju auto lakirer u komori, platio bih samo materijal ... on mi je napravio pripremu i tražio samo 500 kn za materijal , dakako kao za mene i na crno, naravno
....a onda sam vidio slike od Požara i ostao fasciniran posebice na slikam vuka, jer dlaka je izgledala kao prava!! i znao sam da je to to, da čovjek zna šta radi.... poslao sam mu slike s idejama što hoću i kako hoću te koliko toga ima... izbacio mi je cijenu 500-600€ bez pripreme i oko mislim750-800 s pripremom.
.. vjerojatno ste vidjeli u mom čačkanju po Electry koliko je tu dijelova i posla!
..da ne dužim znači lakiranje u fušu kod rođaka bi me izišlo oko 2.5-3 soma kuna s pripremom a ovak me izišlo 4200 bez pripreme s vrhunskim oslikavanjem.
...u trenutku kada ovo pišem još nisam vidio rad u živo no mislim da tu nema dvojbi.... ne raste mi lova na drveću al ovak nekaj se ne dela svaki dan i nije mi žao novaca!!

...dio uradka je ovo pa procijenite dali vrijedi svake lipe

Bojanje motocikla - Page 4 Ikew
Pretpostavljam da cijena zavisi i od motiva. Bar kod oslikavanja. Mislim čak da majstor cijenu formira po kompliciranosti slike, a da je cijena materijala na drugom mjestu.
[Vrh] Go down
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

Bojanje motocikla - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bojanje motocikla   Bojanje motocikla - Page 4 Icon_minitimepon 20 sij 2014, 06:18

..naravno da ovisi i o zahtjevnosti izvedbe motiva...
[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
Easy rider
cro chopper forum
cro chopper forum
Easy rider


Broj postova : 1021
Godina imam : 62
Prebivalište : World wide
Vozim : Gold Wing, Piaggio X10
Na forumu od : 11.04.2008

Bojanje motocikla - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bojanje motocikla   Bojanje motocikla - Page 4 Icon_minitimepon 20 sij 2014, 08:57

Čak se i na fotografiji vidi da vrijedi svakog plaćenog centa !! dobar 
[Vrh] Go down
Sponsored content





Bojanje motocikla - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bojanje motocikla   Bojanje motocikla - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Bojanje motocikla
[Vrh] 
Stranica 4 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» bojanje
» Bojanje motora
» Bojanje kroma ... kako?
» BOJANJE LAKIRANJE PRIPREMA
» Vlasnici Kineskih Motocikla

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Chopper’s World :: Airbrush & Pinstriping & Tattoo & Stripovi-ilustracije-
Forum(o)Bir: