Početna stranicaPretraľnikBojanje motocikla - Page 3 610RegistracijaLogin

 

 Bojanje motocikla

Go down 
+24
grejp4
Jack
medo
Safet(y)
Sitni
Rukfa™
crocopzmaj
pozarart
Felix
Kicho
cro.chopper
Lars_Viking
Adam44
cuki1
Vladek
nenad barinić
Cube
magna
ica
mavo
asy
maxart
Karlo
chopperman
28 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum
maxart


Broj postova : 3064
Godina imam : 64
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

Bojanje motocikla - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bojanje motocikla   Bojanje motocikla - Page 3 Icon_minitimeuto 04 ruj 2012, 11:41

Rukfaš je napisao/la:
Evo da i ja iznesem iskustvo sa svojim motorom, a radi se o Aquili 250. Bojao oba blatobrana , bočne bubrežne plastike i rezervar i to u dvije boje. Opel bordo metalik i Ferarri Daytona crna metalik. Baza gore navedene boje koštala nekih 350 kn, i majstor mi uzeo za ruke 1300 kn, s time da je završni lak bio njegov i sve je prešao sa lakom 4 sloja. A za gratis mi je obojao kacigu također u dvije boje i sanirao napuknuće prednjeg blatobrana nekom smolom. Sa uradkom sam prezadovoljan.
Dečko inače radi u auto busnom poduzeću kao auto limar i ima dosta iskustva.


Bojanje motocikla - Page 3 SAM_4241
dakle odradio na crno , poklonio ti još brat bratu 400 kuna , dakle nije isto Požar koji plača sve dađbine isto kao i moja malenkost a sa druge strane nesmijemo si o ne želimo loš posao na uštrb jeftinog matrijala .
Razumijem da se gleda na cjenu ako voziš skromniji motor ali neki kvalitetniji i tada gledamo na cjenu a ne na kvalitetu to stvarno ne razumijem Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum
maxart


Broj postova : 3064
Godina imam : 64
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

Bojanje motocikla - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bojanje motocikla   Bojanje motocikla - Page 3 Icon_minitimeuto 04 ruj 2012, 11:49

Kicho je napisao/la:
maxart je napisao/la:
Adam44 je napisao/la:
Ne govorim ja nista lose o Pozaru, svaka mu cast za njegove radove i vjerujem da bi taj posao on odradio savrseno, ali meni je to previse para. Zbog toga trazim i druge ponude.
Radi se o jednobojnom lakiranju bez ikakvih finesa, a dijelovi su u odlicnom stanju, nisu ni ogrebeni. Radi se samo o promjeni boje motora iz plave u crnu.
branim njega kao i sebe , no često se zavaravamo ako su mali komadi da zahtjevaju malo vremena zbog toga auto lakireri i izbjegavaju uopče raditi motore jer potroše vremena više nego šta je za očekivati .

Poznajem i cijenim rad Požar-Arta, ali pretjerivanja ne bih opravdavao. Ak je ovako kako Adam44 kaže... Jbg.

Ne lakiram sam, ali znam sve postupke koji su tu potrebni i koliko vremena to može odnijeti. Ne znam kako se vraćaju plastični amblemi ("decals"), ali vjerujem da ni to nije atomska fizika.

Far too much.
ovaj post mi zvuči pocjenjivački ili nisi svjestan koliko ti je kolega Nenad vrjedost ustupio jer ovim podcjenjuješ i njegov rad.
Nadalje i ja znam postupak kako se vode banke pa nisam bankar Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum
maxart


Broj postova : 3064
Godina imam : 64
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

Bojanje motocikla - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bojanje motocikla   Bojanje motocikla - Page 3 Icon_minitimeuto 04 ruj 2012, 12:00

i da zaključim temu niti sam jeftin kao ni kolega Požar niti želimo biti iz razloga da ne narušavamo ugled našim strankama i prijateljima a vjerujte nismo ni blizu po cjenama naših kolega van granica koji koriste iste matrijale ili čak lošije pljuga
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
Sitni
man
man
Sitni


Broj postova : 113
Godina imam : 46
Prebivalište : Garešnica
Vozim : Cipelzug momentalno :(
Na forumu od : 14.03.2008

Bojanje motocikla - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bojanje motocikla   Bojanje motocikla - Page 3 Icon_minitimeuto 04 ruj 2012, 12:31

I zaboravio si samo reć da je većina tih materijala jeftinija nego kod nas (nažalost).
[Vrh] Go down
http://www.s-airbrush.com
Rukfa™
cro chopper forum
cro chopper forum
Rukfa™


Broj postova : 650
Godina imam : 63
Prebivalište : Požega
Vozim : Honda Shadow 600 '98/ Horex Regina '53 chopper
Na forumu od : 25.12.2011

Bojanje motocikla - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bojanje motocikla   Bojanje motocikla - Page 3 Icon_minitimeuto 04 ruj 2012, 16:08

Ovaj moj post nije namjenjen da omalovažava nečiji posao ili da pobija nečiju cijenu već sam samo naveo kako sam ja prošao i da sam zadovoljan.
dobar
[Vrh] Go down
Jack
cro chopper forum
cro chopper forum
Jack


Broj postova : 3028
Godina imam : 57
Prebivalište : Zagreb
Vozim : više ne vozim
Na forumu od : 29.04.2008

Bojanje motocikla - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bojanje motocikla   Bojanje motocikla - Page 3 Icon_minitimeuto 04 ruj 2012, 17:20

do sada nemam puno iskustva sa lakirerima, ali imam sa skoro svim drugim majstorima.
činjenica je da se motori smatraju lukzuzom, i da vlasnici često gledaju na svaku sitnicu ( što možda ne bi gledali kada im se lakira auto ).
i vjerojatno između ostaloga i zato farbanje motora košta u prosjeku više nego što bi se očekvalo...

ipak, isto je istina da neki majstori imaju izuzetno visoke cijene...
recimo, nije mi jasno kako sat rada mehaničara za motor može biti duplo više od sata rada mehaničara za auto ?

slično je i u nekim drugim profesijama - kada odem kupiti gaffer tape u foto dučan košta me duplo više nego u Bauhausu - a pričamo o istom selotejpu... valda se podrazumijeva da se mene može oderati...

[Vrh] Go down
http://www.alanmatuka.com
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum
maxart


Broj postova : 3064
Godina imam : 64
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

Bojanje motocikla - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bojanje motocikla   Bojanje motocikla - Page 3 Icon_minitimeuto 04 ruj 2012, 17:35

Jack je napisao/la:
do sada nemam puno iskustva sa lakirerima, ali imam sa skoro svim drugim majstorima.
činjenica je da se motori smatraju lukzuzom, i da vlasnici često gledaju na svaku sitnicu ( što možda ne bi gledali kada im se lakira auto ).
i vjerojatno između ostaloga i zato farbanje motora košta u prosjeku više nego što bi se očekvalo...

ipak, isto je istina da neki majstori imaju izuzetno visoke cijene...
recimo, nije mi jasno kako sat rada mehaničara za motor može biti duplo više od sata rada mehaničara za auto ?

slično je i u nekim drugim profesijama - kada odem kupiti gaffer tape u foto dučan košta me duplo više nego u Bauhausu - a pričamo o istom selotejpu... valda se podrazumijeva da se mene može oderati...

netočno , lakireri i mehaničari tu su sa cjenom radnog sata sa jedne strane a sa druge strane dali mene tko pita kako su moja pluča nakon višegodišnjeg rada ili ostale lakirere ali to je druga priča ,
oprosti Rufaš ovo se nije ticalo tebe
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
Gost
Gost




Bojanje motocikla - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bojanje motocikla   Bojanje motocikla - Page 3 Icon_minitimeuto 04 ruj 2012, 20:47

einhell kompresor cca 1000kn. Set priključaka 150kn. Šmirgl, boja, kit cca 500kn. I eto zanimacije. majstoru nikad nećeš oprostiti tufnicu na skupo (na)plaćenom poslu, a sebe ćeš ubjediti da si baš-tako-htio na svome remek-djelu. Mislim, o čemu se tu priča ? O 16 slojnom ultra-kermik-farbi koja će spriječiti izgaranje boje prilikom ulaska motorom u atmosferu?

Bolje uložit novce u gume, kilometre i kvalitetnu opremu, ostalo se može i kistom :-)

[Vrh] Go down
Felix
cro chopper forum
cro chopper forum
Felix


Broj postova : 1270
Godina imam : 50
Prebivalište : požarevac,srbija
Vozim : vzr1800,xs650,vespa160gs
Na forumu od : 12.01.2010

Bojanje motocikla - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bojanje motocikla   Bojanje motocikla - Page 3 Icon_minitimeuto 04 ruj 2012, 21:33

.koshchall. je napisao/la:
einhell kompresor cca 1000kn. Set priključaka 150kn. Šmirgl, boja, kit cca 500kn. I eto zanimacije. majstoru nikad nećeš oprostiti tufnicu na skupo (na)plaćenom poslu, a sebe ćeš ubjediti da si baš-tako-htio na svome remek-djelu. Mislim, o čemu se tu priča ? O 16 slojnom ultra-kermik-farbi koja će spriječiti izgaranje boje prilikom ulaska motorom u atmosferu?

Bolje uložit novce u gume, kilometre i kvalitetnu opremu, ostalo se može i kistom :-)


...... MA TO JA PRIČAM CELO VREME roker .....
[Vrh] Go down
Felix
cro chopper forum
cro chopper forum
Felix


Broj postova : 1270
Godina imam : 50
Prebivalište : požarevac,srbija
Vozim : vzr1800,xs650,vespa160gs
Na forumu od : 12.01.2010

Bojanje motocikla - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bojanje motocikla   Bojanje motocikla - Page 3 Icon_minitimeuto 04 ruj 2012, 21:38

Rukfaš je napisao/la:
Evo da i ja iznesem iskustvo sa svojim motorom, a radi se o Aquili 250. Bojao oba blatobrana , bočne bubrežne plastike i rezervar i to u dvije boje. Opel bordo metalik i Ferarri Daytona crna metalik. Baza gore navedene boje koštala nekih 350 kn, i majstor mi uzeo za ruke 1300 kn, s time da je završni lak bio njegov i sve je prešao sa lakom 4 sloja. A za gratis mi je obojao kacigu također u dvije boje i sanirao napuknuće prednjeg blatobrana nekom smolom. Sa uradkom sam prezadovoljan.
Dečko inače radi u auto busnom poduzeću kao auto limar i ima dosta iskustva.


Bojanje motocikla - Page 3 SAM_4241

..... mnogo ti je naplatio ili narodski rečeno ODRAO TE, nikom ništa nije platio, hoću reći sve pokrao iz firme od početka do kraja, nabrajaše pre mene već kolege šta je sve potrebno, sem baznog laka, radio posle radnog vremena pa kad završi ......... nije fer poređenje sa ljudima koji sve moraju da kupe i državi danak da daju, bar po meni .....
[Vrh] Go down
Felix
cro chopper forum
cro chopper forum
Felix


Broj postova : 1270
Godina imam : 50
Prebivalište : požarevac,srbija
Vozim : vzr1800,xs650,vespa160gs
Na forumu od : 12.01.2010

Bojanje motocikla - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bojanje motocikla   Bojanje motocikla - Page 3 Icon_minitimeuto 04 ruj 2012, 21:42

Jack je napisao/la:
do sada nemam puno iskustva sa lakirerima, ali imam sa skoro svim drugim majstorima.
činjenica je da se motori smatraju lukzuzom, i da vlasnici često gledaju na svaku sitnicu ( što možda ne bi gledali kada im se lakira auto ).
i vjerojatno između ostaloga i zato farbanje motora košta u prosjeku više nego što bi se očekvalo...

ipak, isto je istina da neki majstori imaju izuzetno visoke cijene...
recimo, nije mi jasno kako sat rada mehaničara za motor može biti duplo više od sata rada mehaničara za auto ?

slično je i u nekim drugim profesijama - kada odem kupiti gaffer tape u foto dučan košta me duplo više nego u Bauhausu - a pričamo o istom selotejpu... valda se podrazumijeva da se mene može oderati...


..... ja malo radio po €uropi učio zanat kod Poršea a imam puno prijatelja iz struke svuda tako da znam da je u renomiranim radionicama svuda po svetu lakirerski sat bar 30% skuplji od ostalih plus porez što je jako bitno, najjeftiniji su mehaničari .....
[Vrh] Go down
Jack
cro chopper forum
cro chopper forum
Jack


Broj postova : 3028
Godina imam : 57
Prebivalište : Zagreb
Vozim : više ne vozim
Na forumu od : 29.04.2008

Bojanje motocikla - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bojanje motocikla   Bojanje motocikla - Page 3 Icon_minitimesri 05 ruj 2012, 11:03

maxart je napisao/la:
netočno , lakireri i mehaničari tu su sa cjenom radnog sata sa jedne strane a sa druge strane dali mene tko pita kako su moja pluča nakon višegodišnjeg rada ili ostale lakirere ali to je druga priča ,

izgleda da imaš pravo...
dao sam si truda i nazvao par servisa i dobio sljedeće informacije...

kms karlovac - 250 kn / sat
markez - 180 kn / sat
kaptol kargo - 187 kn / sat
eurorent - 225 kn / sat

servisi za auto

renault štarkelj - 250 kn / sat
škoda - 187 kn / sat
Hyundai - 180 kn / sat

dakle, ispada da ovlašteni servisi za motore imaju slične cijene kao i servisi za aute

mea culpa
[Vrh] Go down
http://www.alanmatuka.com
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum
maxart


Broj postova : 3064
Godina imam : 64
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

Bojanje motocikla - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bojanje motocikla   Bojanje motocikla - Page 3 Icon_minitimesri 05 ruj 2012, 11:07

a mi deremo upola manje da budemo pristupačni i opet nevalja Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
Jack
cro chopper forum
cro chopper forum
Jack


Broj postova : 3028
Godina imam : 57
Prebivalište : Zagreb
Vozim : više ne vozim
Na forumu od : 29.04.2008

Bojanje motocikla - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bojanje motocikla   Bojanje motocikla - Page 3 Icon_minitimesri 05 ruj 2012, 11:22

maxart je napisao/la:
a mi deremo upola manje da budemo pristupačni i opet nevalja Evil or Very Mad

ovo je cijena radnog sata kada se radi po normativu, u ovlaštenim servisima...
vjerujem da je cijena neovlaštenog mehaničara za auto negdje oko 100 kn ili manje...

a gle - pitanje je samo koliko čovjek smatra da je fair da zaradi u danu...
i sve je O.K.

nekada mi se dogodi da klijent ne želi platiti onoliko koliko ja mislim da moj trud vrijedi - i onda imam izbor

ili napraviti posao ili ga ne napraviti...
i ako ga radim mogu ili dati sve od sebe ( što uključuje ' moja ' cijena ), ili napraviti po sistemu ' koliko para toliko muzike '
u većini slučajeva ipak napravim po svojim relativno visokim standardima - jednostavno jer mi je bezveze posao koji volim raditi loše...


[Vrh] Go down
http://www.alanmatuka.com
Gost
Gost




Bojanje motocikla - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bojanje motocikla   Bojanje motocikla - Page 3 Icon_minitimened 10 vel 2013, 10:00

Felix je napisao/la:



......Airbrush nije potreba A NI FARBANJE, kom' je mnogo, kol'ko to već bilo u kunama, €vrovima il' dinarima ne mora da farba, neka ga vozi takvog kakav jeste, bez toga se bar može, jbg, cela Japanska Old School scena vozi grdne, musave izljuskane bajkove ( KOJI NE DA LIČE VEĆ SU DO JAJA) ....... da je ulje u pitanju, kočnice, gume ili neke bitne stvari ..... bez toga se ne može a bez farbanja može i te kako .....il' još bolje, po mojoj filozofiji nek' proba sam, ja sam uvek za tu HOME MADE varijantu a ako mu ne ide iz prve evo ja se obavezujem da dam bilo kakav savet i objašnjenje ....


FELIKSE.....

https://cro-chopper.forumcroatian.com/t14253-bojanje-lakiranje-priprema#355288


:-)
[Vrh] Go down
Sitni
man
man
Sitni


Broj postova : 113
Godina imam : 46
Prebivalište : Garešnica
Vozim : Cipelzug momentalno :(
Na forumu od : 14.03.2008

Bojanje motocikla - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bojanje motocikla   Bojanje motocikla - Page 3 Icon_minitimened 10 vel 2013, 10:20

Good luck with that ! Smile Bit će opet priča koliko love toliko muzike. Kad se posao ne napravi pošteno prvi put radi se još jednom. Ko kod Muje Smile dvaput je dvaput dancingbanana

Za one koji ne znaju vic. Pitali Muju el bi karo Cindy Crawford jednom ili Fatu dvaput pa je on to odgovorio. Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.s-airbrush.com
Gost
Gost




Bojanje motocikla - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bojanje motocikla   Bojanje motocikla - Page 3 Icon_minitimened 10 vel 2013, 10:25

Sitni je napisao/la:
Good luck with that ! Smile Bit će opet priča koliko love toliko muzike. Kad se posao ne napravi pošteno prvi put radi se još jednom. Ko kod Muje Smile dvaput je dvaput dancingbanana

Za one koji ne znaju vic. Pitali Muju el bi karo Cindy Crawford jednom ili Fatu dvaput pa je on to odgovorio. Very Happy

Da, upravo tako.
Da imam love platio bih majstore i slušao muziku.

Ali love nemam....


Očigledno niti Mujio nema para pa seksa u mrklom mraku...........
[Vrh] Go down
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

Bojanje motocikla - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bojanje motocikla   Bojanje motocikla - Page 3 Icon_minitimened 10 vel 2013, 12:15

Najjeftinija verzija...i svi sretni i zadovoljni...zove se "koliko para-toliko muzike":

[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
Sitni
man
man
Sitni


Broj postova : 113
Godina imam : 46
Prebivalište : Garešnica
Vozim : Cipelzug momentalno :(
Na forumu od : 14.03.2008

Bojanje motocikla - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bojanje motocikla   Bojanje motocikla - Page 3 Icon_minitimened 10 vel 2013, 15:23

Nenade skoro sam pao sa stolca kad sam ovo vidio. Nemreš vjerovat, lik je car svaka cast
[Vrh] Go down
http://www.s-airbrush.com
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

Bojanje motocikla - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bojanje motocikla   Bojanje motocikla - Page 3 Icon_minitimened 10 vel 2013, 16:32

To je stari način bojanja. Ja sam tako radio već u 8. razredu OŠ i u 1. srednje, sa dvije slamke u obliku slova L iz čaše od jogurta sa tušem i pušeš u otvor, a zrak povuče boju. Kao maskir je služio selotejp. Ali ovaj tip ima pluća kao kompresor, strava.
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
grejp4
man
man
grejp4


Broj postova : 155
Godina imam : 54
Prebivalište : Bjelovar
Vozim : Kawasaki VN 900
Na forumu od : 08.11.2013

Bojanje motocikla - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bojanje motocikla   Bojanje motocikla - Page 3 Icon_minitimesub 18 sij 2014, 06:43

cijena od par tisuča kuna za tri komada plastike je po meni pretjerana, ali samo zato što živimo u takvom vremenu kakvo je.Da je postavljeno pitanje prije 5-6 godina onda bi cijena bila ok.
Nije vezano za farbanje ali je dobar primjer.Imao sam suzuki gsx f-a. Pitam meštra koliko izmjena 4 sviječice. Ko iz topa veli 250 kn. Mislim,jesi skup, svaka ti dala. Odem doma i mislim si, pa nisam lud da si sam to ne promjenim. E, tu mi je zajeb nastao. Pa da bi promjenio svječice treba rezervar skinut,a da bi skinuo rezervar treba skinut bočne  plastike, a da bi skinuo bočne plastike treba skinut prednje i td. Pa onda nemrem nać kljuć za skidanje sviječica,on mi kod frenda kojem sam posudio. Odi do grada, nađi se s njime, naravno popi koju cugu,još se netko pojavi, potroši 50 kuna......Kak sviječice nisu mjenjane 10 godine, zglodao se navoj, nemrem ih skinut. Na kraju opet zovem majstora koji to napravi.Kaže, ajd daj 100 kn i sve ok. Ode on, ja sve to vratim nazad. I šta sam napravio od svega tog posla? Ušparao 100 kn, al izgubio vremena i vremena i živaca naravno.
Ovo sam naveo kao primjer da postoje ljudi koji misle da je to samo tako jednostavno. Odvezeš motor i majstor samo baci boju i kao ono, traži veliku lovu. a ne razmišljaju što sve treba napraviti samo da taj dio dođe u komoru za farbanje.
Nekima su opsesija automobili, nekima mobitelli, nekima muzička oprema, nama su motori, e i tu majstori vide svoju priliku. Kao što je netko rekao da se lakireri teško odlučuju na poslove s motorima( utrošeno vrijeme i materijal, a mala zarada), tu nastupa onaj poznati zakon PONUDE I POTRAŽNJE. Mislim da je time sve rečeno.
Ili čemo platiti ili ćemo kao i onaj iz priloženog video clipa( usput, video mi je genijalan,majstoru svaka čast)
[Vrh] Go down
vedranst
cro chopper forum
cro chopper forum
vedranst


Broj postova : 1104
Godina imam : 51
Prebivalište : split
Vozim : HONDA GL1800 GOLDWING, KAWASAKI VN1500 DRIFTER
Na forumu od : 22.02.2010

Bojanje motocikla - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bojanje motocikla   Bojanje motocikla - Page 3 Icon_minitimesub 18 sij 2014, 12:02

iagree 
[Vrh] Go down
http://www.geosustavi.hr
Easy rider
cro chopper forum
cro chopper forum
Easy rider


Broj postova : 1021
Godina imam : 62
Prebivalište : World wide
Vozim : Gold Wing, Piaggio X10
Na forumu od : 11.04.2008

Bojanje motocikla - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bojanje motocikla   Bojanje motocikla - Page 3 Icon_minitimesub 18 sij 2014, 12:20

Svojevremeno,Požar mi je radio air brush prednjeg blatobrana. Imao sam i jeftinijih ponuda....ali,ali....kod donošenja odluke,onaj crv sumnje je stalno bio prisutan.Kad sam vidio mapu s njegovim radovima (a i na internet stranici ima dosta toga) sve dileme su pale u vodu.

Ali što je još PUNO,PUNO VAŽNIJE....i godinama poslije,svaki put kad sam pogledao taj super odrađen airbrush ,ispunjavao me zadovoljstvom. Nisam zažalio ni jedan jedini plaćeni cent !! Novi motor će isto Požaru u ruke dancingbanana ....i to bez razmišljanja.

Dakle...razmislite dobro  pljuga 
[Vrh] Go down
Felix
cro chopper forum
cro chopper forum
Felix


Broj postova : 1270
Godina imam : 50
Prebivalište : požarevac,srbija
Vozim : vzr1800,xs650,vespa160gs
Na forumu od : 12.01.2010

Bojanje motocikla - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bojanje motocikla   Bojanje motocikla - Page 3 Icon_minitimesub 18 sij 2014, 15:32

.....zadnji interesantniji rad ..... Candy zelena ..... samo materijal košt'o oko 180€ .....šta je tu onda skupo .....

Bojanje motocikla - Page 3 BB810F5F-A051-444A-8B40-B77D18F5535F_thumb

Bojanje motocikla - Page 3 C0713E76-9F79-6E46-A954-23D97E5C59A2_thumb

Bojanje motocikla - Page 3 3D11D048-016B-A940-BF66-B59056E3DD15_thumb
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Bojanje motocikla - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bojanje motocikla   Bojanje motocikla - Page 3 Icon_minitimesub 18 sij 2014, 16:01

Jesi vidija koliko ljudi to placaju, a ja namjeravam takvu candy plavu skinuti s Irona i nabaciti matt crnu Bohmann 
[Vrh] Go down
Sponsored content





Bojanje motocikla - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bojanje motocikla   Bojanje motocikla - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Bojanje motocikla
[Vrh] 
Stranica 3 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» bojanje
» Bojanje motora
» Bojanje kroma ... kako?
» BOJANJE LAKIRANJE PRIPREMA
» Vlasnici Kineskih Motocikla

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Chopper’s World :: Airbrush & Pinstriping & Tattoo & Stripovi-ilustracije-
Forum(o)Bir: