Početna stranicaPretraľnikVlasnici Kineskih Motocikla 610RegistracijaLogin

 

 Vlasnici Kineskih Motocikla

Go down 
+6
I'gore
Suhi
Slavonac
vroc-bobi
i.k.b
pinky
10 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Vlasnici Kineskih Motocikla Empty
PostajNaslov: Vlasnici Kineskih Motocikla   Vlasnici Kineskih Motocikla Icon_minitimepet 05 lis 2012, 21:09

Svim vlasnicima kineskih motocikla - ste da organiziramo CHINA OKUPLJANJE? biker2
[Vrh] Go down
pinky
cro chopper forum
cro chopper forum
pinky


Broj postova : 2862
Godina imam : 56
Prebivalište : Banja Luka
Vozim : Keeway Cruiser 250
Na forumu od : 23.01.2010

Vlasnici Kineskih Motocikla Empty
PostajNaslov: Re: Vlasnici Kineskih Motocikla   Vlasnici Kineskih Motocikla Icon_minitimepet 05 lis 2012, 22:39

dobar Ja, kao prvi sam ZA, ali da se odredi neki datum-vikend na proljeće,!
[Vrh] Go down
i.k.b
man
man
i.k.b


Broj postova : 133
Godina imam : 29
Prebivalište : Duga Resa
Vozim : qingqi qm125
Na forumu od : 06.09.2012

Vlasnici Kineskih Motocikla Empty
PostajNaslov: Re: Vlasnici Kineskih Motocikla   Vlasnici Kineskih Motocikla Icon_minitimepet 05 lis 2012, 23:49

ovo bi bilo super, već prije sam razmišljao zašto nema tako nečeg dobar dancingbanana
[Vrh] Go down
vroc-bobi
cro chopper forum
cro chopper forum
vroc-bobi


Broj postova : 1317
Godina imam : 56
Prebivalište : dalmacija
Vozim : M1800R / nocni bijes , K1600GT SE
Na forumu od : 09.10.2011

Vlasnici Kineskih Motocikla Empty
PostajNaslov: Re: Vlasnici Kineskih Motocikla   Vlasnici Kineskih Motocikla Icon_minitimesub 06 lis 2012, 00:25

A bas ste neki , sta se odvajate Cool

Ja se mogu jedino sa Acydom nac :-)
[Vrh] Go down
Slavonac
man
man
Slavonac


Broj postova : 133
Godina imam : 35
Prebivalište : zagreb
Vozim : jinlun250
Na forumu od : 10.07.2011

Vlasnici Kineskih Motocikla Empty
PostajNaslov: Re: Vlasnici Kineskih Motocikla   Vlasnici Kineskih Motocikla Icon_minitimesub 06 lis 2012, 02:18

za! bit će nas dosta! dancingbanana
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Vlasnici Kineskih Motocikla Empty
PostajNaslov: Re: Vlasnici Kineskih Motocikla   Vlasnici Kineskih Motocikla Icon_minitimesub 06 lis 2012, 10:19

Ma ne odvajamo se - po meni ako je netko zainteresiran može doći sa svojim Laughing a mislim da svi misle isto dobar

Moja ideja je da odredimo neki dan kada je toplo - kasno proljeće ili ljeto, a svi su dobro došli.
[Vrh] Go down
vroc-bobi
cro chopper forum
cro chopper forum
vroc-bobi


Broj postova : 1317
Godina imam : 56
Prebivalište : dalmacija
Vozim : M1800R / nocni bijes , K1600GT SE
Na forumu od : 09.10.2011

Vlasnici Kineskih Motocikla Empty
PostajNaslov: Re: Vlasnici Kineskih Motocikla   Vlasnici Kineskih Motocikla Icon_minitimesub 06 lis 2012, 10:44

Salim se ja , Djoni , vidis da vam zavidim koliko vas ima , a nas samo dva Cool
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Vlasnici Kineskih Motocikla Empty
PostajNaslov: Re: Vlasnici Kineskih Motocikla   Vlasnici Kineskih Motocikla Icon_minitimesub 06 lis 2012, 16:14

Citat :
Salim se ja , Djoni , vidis da vam zavidim koliko vas ima , a nas samo dva Cool

Ma da vas je dvojica a nas tri (zasada) smo sami Crying or Very sad
[Vrh] Go down
Suhi
cro chopper forum
cro chopper forum
Suhi


Broj postova : 1052
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagreb, Dubrava
Vozim : between two bikes
Na forumu od : 04.12.2007

Vlasnici Kineskih Motocikla Empty
PostajNaslov: Re: Vlasnici Kineskih Motocikla   Vlasnici Kineskih Motocikla Icon_minitimesub 06 lis 2012, 18:20

Djoni_Gitara je napisao/la:

Moja ideja je da odredimo neki dan kada je toplo - kasno proljeće ili ljeto, a svi su dobro došli.

Znači, nađete se za jedno 7, 8 mjeseci What a Face
[Vrh] Go down
vroc-bobi
cro chopper forum
cro chopper forum
vroc-bobi


Broj postova : 1317
Godina imam : 56
Prebivalište : dalmacija
Vozim : M1800R / nocni bijes , K1600GT SE
Na forumu od : 09.10.2011

Vlasnici Kineskih Motocikla Empty
PostajNaslov: Re: Vlasnici Kineskih Motocikla   Vlasnici Kineskih Motocikla Icon_minitimened 07 lis 2012, 08:58

Suhi je napisao/la:
Djoni_Gitara je napisao/la:

Moja ideja je da odredimo neki dan kada je toplo - kasno proljeće ili ljeto, a svi su dobro došli.

Znači, nađete se za jedno 7, 8 mjeseci What a Face

Dorbo ,ja sam daleko na sjeveru Evrope trenutno , ali zasto se ne nadjete sad , koliko znam , vrijeme je jos uvijek lijepo ?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Vlasnici Kineskih Motocikla Empty
PostajNaslov: Re: Vlasnici Kineskih Motocikla   Vlasnici Kineskih Motocikla Icon_minitimened 07 lis 2012, 09:56

Pa moja želja je da nas se okupi desetak na forumu i da se dogovorimo kada i gdje bi se sastali razmjenili iskustva i zabavilii - što za sada ide sporo kao što se vidi na post su se javila samo 3 vlasnika. No svaki početak je težak No
[Vrh] Go down
I'gore
man
man
I'gore


Broj postova : 38
Godina imam : 45
Prebivalište : Zadar
Vozim : Regal Raptor(zvonko)320
Na forumu od : 14.05.2012

Vlasnici Kineskih Motocikla Empty
PostajNaslov: Re: Vlasnici Kineskih Motocikla   Vlasnici Kineskih Motocikla Icon_minitimened 07 lis 2012, 10:43

Scotty beam me up,samo reci kada i di,ako budem u mogucnosti(čitaj ako me žena pusti)dolazin Very Happy Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
i.k.b
man
man
i.k.b


Broj postova : 133
Godina imam : 29
Prebivalište : Duga Resa
Vozim : qingqi qm125
Na forumu od : 06.09.2012

Vlasnici Kineskih Motocikla Empty
PostajNaslov: Re: Vlasnici Kineskih Motocikla   Vlasnici Kineskih Motocikla Icon_minitimened 07 lis 2012, 11:41

možda kad bi se okvirno predložilo mjesto i vrijeme, možda bi se više ljudi javilo. dali bi to bio samo jedan dan druženje ili sa kampiranjem?
ugl. ja podržavam ovo, i mislim da bi bilo super dobar dancingbanana
[Vrh] Go down
Hedo
cro chopper forum
cro chopper forum
Hedo


Broj postova : 3302
Godina imam : 37
Prebivalište : Santa Domenica
Vozim : Cruisera
Na forumu od : 16.07.2009

Vlasnici Kineskih Motocikla Empty
PostajNaslov: Re: Vlasnici Kineskih Motocikla   Vlasnici Kineskih Motocikla Icon_minitimened 07 lis 2012, 12:05

Podržavam dobar
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Vlasnici Kineskih Motocikla Empty
PostajNaslov: Re: Vlasnici Kineskih Motocikla   Vlasnici Kineskih Motocikla Icon_minitimened 07 lis 2012, 12:32

OK Za sve koji su se javili i ostale zainteresirane.

Mislim da bi za početak bilo dovoljno jednodnevno druženje ( prvi put ) - moja ideja do kraja listopada predložiti točno vreme i mjesto prvog okupljanja ako je moguće da svima bude do 150 km vožnje - recimo Karlovac - čekam daljnje poruke - iznesite svoje ideje? dobar Laughing
[Vrh] Go down
i.k.b
man
man
i.k.b


Broj postova : 133
Godina imam : 29
Prebivalište : Duga Resa
Vozim : qingqi qm125
Na forumu od : 06.09.2012

Vlasnici Kineskih Motocikla Empty
PostajNaslov: Re: Vlasnici Kineskih Motocikla   Vlasnici Kineskih Motocikla Icon_minitimened 07 lis 2012, 18:49

meni bi to bila vožnja od 4km tak da bi 100% došao Very Happy hh znam par dobrih mjesta u klc. naprimjer ŠRC korana nezz kolko znate, tamo se održavaju dani piva, bio je moto susret (karavana za život) i tako. to je moj neki prijedlog, ima još puno mjesta uz mrežnicu ili koranu, ali ovo mi se čini najbolje ako je karlovac u pitanju.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Vlasnici Kineskih Motocikla Empty
PostajNaslov: Re: Vlasnici Kineskih Motocikla   Vlasnici Kineskih Motocikla Icon_minitimeuto 09 lis 2012, 18:51

OK i.k.b ali se drugi ne javljaju sa svojim idejama????? No
[Vrh] Go down
Lars_Viking
cro chopper forum
cro chopper forum
Lars_Viking


Broj postova : 1379
Godina imam : 36
Prebivalište : Matulji
Vozim : Kawa VN 800
Na forumu od : 09.06.2012

Vlasnici Kineskih Motocikla Empty
PostajNaslov: Re: Vlasnici Kineskih Motocikla   Vlasnici Kineskih Motocikla Icon_minitimesri 10 lis 2012, 19:22

Ja sam Taiwan-ac tako da nisam ni blizu teme tongue
A i nemam para za benzu i nemam vremena zbog faxa Evil or Very Mad Bohmann
[Vrh] Go down
http://lazarusboink.webs.com/
Gost
Gost




Vlasnici Kineskih Motocikla Empty
PostajNaslov: Re: Vlasnici Kineskih Motocikla   Vlasnici Kineskih Motocikla Icon_minitimesri 10 lis 2012, 21:59

Hm i taiwan je u igri ne ili misliš da Formoza odnosno Taiwan nije dio Kine dancingbanana
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Vlasnici Kineskih Motocikla Empty
PostajNaslov: Re: Vlasnici Kineskih Motocikla   Vlasnici Kineskih Motocikla Icon_minitimened 14 lis 2012, 20:46

Gledam ova VN okupljanja - svaka čast - svaka cast - kinezi što će mo mi??? nitko ni glasa ???? scratch titanik
[Vrh] Go down
i.k.b
man
man
i.k.b


Broj postova : 133
Godina imam : 29
Prebivalište : Duga Resa
Vozim : qingqi qm125
Na forumu od : 06.09.2012

Vlasnici Kineskih Motocikla Empty
PostajNaslov: Re: Vlasnici Kineskih Motocikla   Vlasnici Kineskih Motocikla Icon_minitimened 14 lis 2012, 21:38

pa kolko sam vidio na forumu ima dosta kineza, ne vjerujem da nas je tako malo zainteresirano Evil or Very Mad
možda ako bi se mogli pridružit i ostali slični npr, taiwanci, korejci, i nezz kakvi sve ima možda bi bilo više zainteresiranih scratch
ja mislim da bi ovo bilo super pogotovo šta vidim da ljudi sve više kupuju takve motore, što zbog cijene, što zbog potrošnje i održavanja... kad bi se okupili, podružili,razmijenili mišljenja,iskustva bilo bi super Very Happy
[Vrh] Go down
TommyZG
cro chopper forum
cro chopper forum
TommyZG


Broj postova : 1130
Godina imam : 46
Prebivalište : Zagreb - Podsused
Vozim : kolica - djecja
Na forumu od : 27.12.2008

Vlasnici Kineskih Motocikla Empty
PostajNaslov: Re: Vlasnici Kineskih Motocikla   Vlasnici Kineskih Motocikla Icon_minitimened 14 lis 2012, 22:03

i.k.b je napisao/la:
pa kolko sam vidio na forumu ima dosta kineza, ne vjerujem da nas je tako malo zainteresirano Evil or Very Mad
možda ako bi se mogli pridružit i ostali slični npr, taiwanci, korejci, i nezz kakvi sve ima možda bi bilo više zainteresiranih scratch
ja mislim da bi ovo bilo super pogotovo šta vidim da ljudi sve više kupuju takve motore, što zbog cijene, što zbog potrošnje i održavanja... kad bi se okupili, podružili,razmijenili mišljenja,iskustva bilo bi super Very Happy

...a da i mi koji nismo kinezi ne ostanemo zakinuti, a sve u cilju čim većeg broja ljudi na okupljanju, promjenimo nazivu u "susret vlasnika čunga-lung motora" dobar

ovo čunga lunga sam nedavno čuo i bilo mi je simpatično, tako da nije namjera nekog uvrijedit
ionako sam i "sam" tajwanac ;-)
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/257482367773141/
Gost
Gost




Vlasnici Kineskih Motocikla Empty
PostajNaslov: Re: Vlasnici Kineskih Motocikla   Vlasnici Kineskih Motocikla Icon_minitimesri 17 lis 2012, 13:42

TommyZG je napisao/la:
i.k.b je napisao/la:
pa kolko sam vidio na forumu ima dosta kineza, ne vjerujem da nas je tako malo zainteresirano Evil or Very Mad
možda ako bi se mogli pridružit i ostali slični npr, taiwanci, korejci, i nezz kakvi sve ima možda bi bilo više zainteresiranih scratch
ja mislim da bi ovo bilo super pogotovo šta vidim da ljudi sve više kupuju takve motore, što zbog cijene, što zbog potrošnje i održavanja... kad bi se okupili, podružili,razmijenili mišljenja,iskustva bilo bi super Very Happy

...a da i mi koji nismo kinezi ne ostanemo zakinuti, a sve u cilju čim većeg broja ljudi na okupljanju, promjenimo nazivu u "susret vlasnika čunga-lung motora" dobar

ovo čunga lunga sam nedavno čuo i bilo mi je simpatično, tako da nije namjera nekog uvrijedit
ionako sam i "sam" tajwanac ;-)

Što se mene tiče suglasan - ili može Čunga Lunga i ostalih manjih kubikaža iagree te svih zainteresiranih - nadam se da se svi nešto dogovorimo, a upoznavanje druženje i razmjena iskustava je zajednički profit od toga dobar
[Vrh] Go down
i.k.b
man
man
i.k.b


Broj postova : 133
Godina imam : 29
Prebivalište : Duga Resa
Vozim : qingqi qm125
Na forumu od : 06.09.2012

Vlasnici Kineskih Motocikla Empty
PostajNaslov: Re: Vlasnici Kineskih Motocikla   Vlasnici Kineskih Motocikla Icon_minitimesri 17 lis 2012, 16:06

iagree
[Vrh] Go down
Hedo
cro chopper forum
cro chopper forum
Hedo


Broj postova : 3302
Godina imam : 37
Prebivalište : Santa Domenica
Vozim : Cruisera
Na forumu od : 16.07.2009

Vlasnici Kineskih Motocikla Empty
PostajNaslov: Re: Vlasnici Kineskih Motocikla   Vlasnici Kineskih Motocikla Icon_minitimesri 17 lis 2012, 17:15

iagree
... samo čini mi se da ništa do nove sezone...i imali bi vremena za detaljnu organizaciju...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vlasnici Kineskih Motocikla Empty
PostajNaslov: Re: Vlasnici Kineskih Motocikla   Vlasnici Kineskih Motocikla Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vlasnici Kineskih Motocikla
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Kolica za parkiranje motocikla
» Tri nova Harley Davidson motocikla za 2014.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Jednodnevne vožnjice & druženja, blic rute-
Forum(o)Bir: