Početna stranicaPretraľnikBojanje motocikla 610RegistracijaLogin

 

 Bojanje motocikla

Go down 
+24
grejp4
Jack
medo
Safet(y)
Sitni
Rukfa™
crocopzmaj
pozarart
Felix
Kicho
cro.chopper
Lars_Viking
Adam44
cuki1
Vladek
nenad barinić
Cube
magna
ica
mavo
asy
maxart
Karlo
chopperman
28 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
chopperman
man
man
chopperman


Broj postova : 122
Godina imam : 36
Prebivalište : Vukovar (okolica)
Vozim : Suzuki GS 750 E, Honda CBX 750 F,Suzuki GSXR 750
Na forumu od : 11.11.2010

Bojanje motocikla Empty
PostajNaslov: Bojanje motocikla   Bojanje motocikla Icon_minitimepon 26 pro 2011, 20:13

Zanima me otprilike koliko bi koštalo bojanje motocikla samo rezervoar i dva blatobrana u mat crnu boju da se znam pripremit za takvu investiciju nekakva srednje kvalitetna boja i sta već sve treba sa rukama majstora dali mi netko zna reći cijenu Question Question
[Vrh] Go down
Karlo
cro chopper forum
cro chopper forum
Karlo


Broj postova : 4028
Godina imam : 74
Prebivalište : Sibinj
Vozim : BMW R 1200 RT
Na forumu od : 03.06.2010

Bojanje motocikla Empty
PostajNaslov: Re: Bojanje motocikla   Bojanje motocikla Icon_minitimepon 26 pro 2011, 20:29

chopperman je napisao/la:
Zanima me otprilike koliko bi koštalo bojanje motocikla samo rezervoar i dva blatobrana u mat crnu boju da se znam pripremit za takvu investiciju nekakva srednje kvalitetna boja i sta već sve treba sa rukama majstora dali mi netko zna reći cijenu Question Question

600 kn ......u Brodu .
[Vrh] Go down
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum
maxart


Broj postova : 3064
Godina imam : 64
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

Bojanje motocikla Empty
PostajNaslov: Re: Bojanje motocikla   Bojanje motocikla Icon_minitimepon 26 pro 2011, 22:19

Karlo je napisao/la:
chopperman je napisao/la:
Zanima me otprilike koliko bi koštalo bojanje motocikla samo rezervoar i dva blatobrana u mat crnu boju da se znam pripremit za takvu investiciju nekakva srednje kvalitetna boja i sta već sve treba sa rukama majstora dali mi netko zna reći cijenu Question Question

600 kn ......u Brodu .
sa običnom mat bojom Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
Karlo
cro chopper forum
cro chopper forum
Karlo


Broj postova : 4028
Godina imam : 74
Prebivalište : Sibinj
Vozim : BMW R 1200 RT
Na forumu od : 03.06.2010

Bojanje motocikla Empty
PostajNaslov: Re: Bojanje motocikla   Bojanje motocikla Icon_minitimepon 26 pro 2011, 22:38

maxart je napisao/la:
sa običnom mat bojom Evil or Very Mad

Pitao sam da mi " vrati " original boju , ako odlučim prebojati airbruš .

Dakle , dva blatobrana i rezervoar 600 kn . Jeli to puno ili malo ?

Samo da napomenem , to je jedan od boljih autolimara i lakirera u Brodu .
[Vrh] Go down
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 51
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

Bojanje motocikla Empty
PostajNaslov: Re: Bojanje motocikla   Bojanje motocikla Icon_minitimepon 26 pro 2011, 22:46

Meni zvuči malo, to je ok...

_________________
Dream like you will live forever, live like you will die today
Bojanje motocikla Okit11
[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
chopperman
man
man
chopperman


Broj postova : 122
Godina imam : 36
Prebivalište : Vukovar (okolica)
Vozim : Suzuki GS 750 E, Honda CBX 750 F,Suzuki GSXR 750
Na forumu od : 11.11.2010

Bojanje motocikla Empty
PostajNaslov: Re: Bojanje motocikla   Bojanje motocikla Icon_minitimepon 26 pro 2011, 22:52

Meni majstor prije par dana rekao cca. 2500 kuna to mi se čini puno zato sam i postavio temu da usporedim cijene
[Vrh] Go down
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 51
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

Bojanje motocikla Empty
PostajNaslov: Re: Bojanje motocikla   Bojanje motocikla Icon_minitimepon 26 pro 2011, 22:54

chopperman je napisao/la:
Meni majstor prije par dana rekao cca. 2500 kuna to mi se čini puno zato sam i postavio temu da usporedim cijene

to je definitivno previše...

_________________
Dream like you will live forever, live like you will die today
Bojanje motocikla Okit11
[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
mavo
cro chopper forum
cro chopper forum
mavo


Broj postova : 1573
Godina imam : 49
Prebivalište : Sisak
Vozim : bmw
Na forumu od : 16.02.2009

Bojanje motocikla Empty
PostajNaslov: Re: Bojanje motocikla   Bojanje motocikla Icon_minitimeuto 27 pro 2011, 00:18

chopperman je napisao/la:
Meni majstor prije par dana rekao cca. 2500 kuna to mi se čini puno zato sam i postavio temu da usporedim cijene

Meni je majstor, makar moram priznati uz malu protekciju, pokrpao dosta toga na autu, betumenizirao ga odozdo i prešpricao cijeli auto osim krova, sve za 3000 kn.
Tako da mi ova cijena izgleda debelo pretjerana.
[Vrh] Go down
ica
cro chopper forum
cro chopper forum
ica


Broj postova : 3082
Godina imam : 44
Prebivalište : split
Vozim : Honda Hornet 600
Na forumu od : 18.10.2008

Bojanje motocikla Empty
PostajNaslov: Re: Bojanje motocikla   Bojanje motocikla Icon_minitimeuto 27 pro 2011, 06:01

...rad je individualan od meštra do meštra, ako ti uopće netko uzme radit motor(većina ih to izbjegava)....

@mavo......ovisi o kakvom se poslu radi(metalik,boja u bazi i koliko toga sve skupa ima za radit), ali za sve to 3000kn meni zvuči jakooooooo malo...

..osim toga napuhivanje cjene je jedan od načina odbijanja stranke...
[Vrh] Go down
http://ivica_radovanic@yahoo.com
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Bojanje motocikla Empty
PostajNaslov: Re: Bojanje motocikla   Bojanje motocikla Icon_minitimeuto 27 pro 2011, 06:57

1000 - 2000 kn ovisno o boji
[Vrh] Go down
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum
maxart


Broj postova : 3064
Godina imam : 64
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

Bojanje motocikla Empty
PostajNaslov: Re: Bojanje motocikla   Bojanje motocikla Icon_minitimeuto 27 pro 2011, 08:55

Karlo je napisao/la:
maxart je napisao/la:
sa običnom mat bojom Evil or Very Mad

Pitao sam da mi " vrati " original boju , ako odlučim prebojati airbruš .

Dakle , dva blatobrana i rezervoar 600 kn . Jeli to puno ili malo ?

Samo da napomenem , to je jedan od boljih autolimara i lakirera u Brodu .
to je samo boja i lak , vjerojatno zasluženi popust
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
Karlo
cro chopper forum
cro chopper forum
Karlo


Broj postova : 4028
Godina imam : 74
Prebivalište : Sibinj
Vozim : BMW R 1200 RT
Na forumu od : 03.06.2010

Bojanje motocikla Empty
PostajNaslov: Re: Bojanje motocikla   Bojanje motocikla Icon_minitimeuto 27 pro 2011, 09:10

maxart je napisao/la:
to je samo boja i lak , vjerojatno zasluženi popust

Možda je to samo realna cijena Twisted Evil , popust sigurno nije .
[Vrh] Go down
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum
maxart


Broj postova : 3064
Godina imam : 64
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

Bojanje motocikla Empty
PostajNaslov: Re: Bojanje motocikla   Bojanje motocikla Icon_minitimeuto 27 pro 2011, 09:12

asy je napisao/la:
chopperman je napisao/la:
Meni majstor prije par dana rekao cca. 2500 kuna to mi se čini puno zato sam i postavio temu da usporedim cijene

to je definitivno previše...
to je normakna cjena sa materijalom za dobro odrađen posao , može i manje s manje kvalitetnom bojom i lakom tanje naneseno .Isto tako auto lakireri renomirani izbjegavaju raditi motore jer im oduzima dosta vremena za kvalitetan posao (šta je točno) jer imaju norme po kvadratu i 90% odrade šlajfericama posao Twisted Evil
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
Cube
man
man
Cube


Broj postova : 319
Godina imam : 39
Prebivalište : Zagreb
Vozim : yamaha XJ6n
Na forumu od : 19.08.2011

Bojanje motocikla Empty
PostajNaslov: Re: Bojanje motocikla   Bojanje motocikla Icon_minitimeuto 27 pro 2011, 09:21

maxart je napisao/la:
asy je napisao/la:
chopperman je napisao/la:
Meni majstor prije par dana rekao cca. 2500 kuna to mi se čini puno zato sam i postavio temu da usporedim cijene

to je definitivno previše...
to je normakna cjena sa materijalom za dobro odrađen posao , može i manje s manje kvalitetnom bojom i lakom tanje naneseno .Isto tako auto lakireri renomirani izbjegavaju raditi motore jer im oduzima dosta vremena za kvalitetan posao (šta je točno) jer imaju norme po kvadratu i 90% odrade šlajfericama posao Twisted Evil

.... a i treba znat odradit mat boju.

P. S. Zakaj ne probaš s ovim, cijena je po kvadratu tak da ne bi trebalo biti skupo, a i štiti motor:

https://www.youtube.com/watch?v=Qd3uehLnAgw
[Vrh] Go down
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum
maxart


Broj postova : 3064
Godina imam : 64
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

Bojanje motocikla Empty
PostajNaslov: Re: Bojanje motocikla   Bojanje motocikla Icon_minitimeuto 27 pro 2011, 09:24

Karlo je napisao/la:
maxart je napisao/la:
to je samo boja i lak , vjerojatno zasluženi popust

Možda je to samo realna cijena Twisted Evil , popust sigurno nije .
lako provjeriš otiđi do boje i lakova i pitaj 0.5 boje 0,5 laka 0,25 hertera pa razređivaći i dobiš vrjedost posla i ako je baza boje jednoslojna.Ako je dvoslojna je dva puta po 0,5lit. Istina može se odraditi i sa 2 deci Twisted Evil ja osobno nanesem i do 1 lit laka a sve je to stvar izbora .Na kraju , koliko para toliko muzike uvjek bilo i biće
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

Bojanje motocikla Empty
PostajNaslov: Re: Bojanje motocikla   Bojanje motocikla Icon_minitimeuto 27 pro 2011, 23:30

maxart je napisao/la:
Karlo je napisao/la:
maxart je napisao/la:
to je samo boja i lak , vjerojatno zasluženi popust

Možda je to samo realna cijena Twisted Evil , popust sigurno nije .
lako provjeriš otiđi do boje i lakova i pitaj 0.5 boje 0,5 laka 0,25 hertera pa razređivaći i dobiš vrjedost posla i ako je baza boje jednoslojna.Ako je dvoslojna je dva puta po 0,5lit. Istina može se odraditi i sa 2 deci Twisted Evil ja osobno nanesem i do 1 lit laka a sve je to stvar izbora .Na kraju , koliko para toliko muzike uvjek bilo i biće

dobar dobar dobar
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

Bojanje motocikla Empty
PostajNaslov: Re: Bojanje motocikla   Bojanje motocikla Icon_minitimeuto 27 pro 2011, 23:36

...moze i dzaba, ako mi nakon posla pokloni crashbar,sissy bar....placa ruckove, vecere, meni i zeni....placa rezije... sala mala Very Happy ... za isti takav motor kakav ti imas (bio je 1978. godiste sa 5 slojeva raznih boja i kitova), sa dosta krpanja, ravnanja, nanasanja filera (jako tesko za dobiti na nulu od raznoraznih bubotaka kroz sve te godine), osnovne boje, laka.... i krenuvsi od toga da ima rezervar, poklopac cepa na rezervaru, 2 blatobrana i 2 bubrega te rep, mislim da 3000 kn cak ni nije puno.... uz to, moje misljenje je da je auto puno,puno lakse bojati i lakirati nego motor...
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
chopperman
man
man
chopperman


Broj postova : 122
Godina imam : 36
Prebivalište : Vukovar (okolica)
Vozim : Suzuki GS 750 E, Honda CBX 750 F,Suzuki GSXR 750
Na forumu od : 11.11.2010

Bojanje motocikla Empty
PostajNaslov: Re: Bojanje motocikla   Bojanje motocikla Icon_minitimesri 28 pro 2011, 09:45

Bojanje dogovoreno kad sve bude spremno ide kod majstora
[Vrh] Go down
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

Bojanje motocikla Empty
PostajNaslov: Re: Bojanje motocikla   Bojanje motocikla Icon_minitimesri 28 pro 2011, 11:06

chopperman je napisao/la:
Bojanje dogovoreno kad sve bude spremno ide kod majstora

Po kojoj cijeni i koja vrsta boje?

Razumijem i jednu i drugu stranu. Uvijek je onome tko prodaje svoj proizvod malo jer zna koliko se uloži materijala i truda (vrijeme utrošeno u radu je isto roba), a naravno da bi korisnici usluge majstora htjeli proći što jeftinije i neznaju što sve treba napraviti da bi se dobio krajnji zadovoljavajući produkt rada.
Dakle i sam sam takav da ću se raspitati na nekoliko strana i uvijek uzeti neku srednju ponudu. Naravno da je bitno i to što tko očekuje kao rezultat.

Ja sam doduše kod prijatelja limara 2006. dao farbati kompletni motor (blatobrani, bočne stranice i tank). Dobio sam crnu boju motora koja se presijavala oviso o kutu gledanja (plavo, zeleno, ljubičasto) i ja sam bio jako zadovoljan - cijena 800 kn. Da li su cijene skočile ili ja nisam bio svjestan koliko sam jeftino prošao, možda je farba tanko nanesena? - neznam!

[Vrh] Go down
cuki1
man
man
cuki1


Broj postova : 141
Godina imam : 48
Na forumu od : 25.07.2009

Bojanje motocikla Empty
PostajNaslov: Re: Bojanje motocikla   Bojanje motocikla Icon_minitimesri 28 pro 2011, 11:48

Baš kako je Vladek napisao oni koji rade il prodaju uvijek je malo, a nama koji kupujemo ili trebamo u ovom slučaju farbanje je puno!!Sve ovisi o tome koliko se očekuje koliko možeš sam napraviti i koliko to majstor priznaje. Eto imam sreću pa sam boju dobio po jako povoljnoj cijeni samo nebi reklamirao kolegu jer neznam kako bi to prihvatio i bilo je kao za mene! Sad u potrazi oko majstor farbera iako imam u vidu jednog prijatelja koji će najvjerojatnije to odraditi isto kao prijatelju.
Inače već je napisao netko neki lakireri ne žele iz nekog razloga uzimati posao bojanja moto djelova ili ako i uzmu traže brdo novaca...
[Vrh] Go down
chopperman
man
man
chopperman


Broj postova : 122
Godina imam : 36
Prebivalište : Vukovar (okolica)
Vozim : Suzuki GS 750 E, Honda CBX 750 F,Suzuki GSXR 750
Na forumu od : 11.11.2010

Bojanje motocikla Empty
PostajNaslov: Re: Bojanje motocikla   Bojanje motocikla Icon_minitimesri 28 pro 2011, 12:06

Vladek je napisao/la:
chopperman je napisao/la:
Bojanje dogovoreno kad sve bude spremno ide kod majstora

Po kojoj cijeni i koja vrsta boje?

Razumijem i jednu i drugu stranu. Uvijek je onome tko prodaje svoj proizvod malo jer zna koliko se uloži materijala i truda (vrijeme utrošeno u radu je isto roba), a naravno da bi korisnici usluge majstora htjeli proći što jeftinije i neznaju što sve treba napraviti da bi se dobio krajnji zadovoljavajući produkt rada.
Dakle i sam sam takav da ću se raspitati na nekoliko strana i uvijek uzeti neku srednju ponudu. Naravno da je bitno i to što tko očekuje kao rezultat.

Ja sam doduše kod prijatelja limara 2006. dao farbati kompletni motor (blatobrani, bočne stranice i tank). Dobio sam crnu boju motora koja se presijavala oviso o kutu gledanja (plavo, zeleno, ljubičasto) i ja sam bio jako zadovoljan - cijena 800 kn. Da li su cijene skočile ili ja nisam bio svjestan koliko sam jeftino prošao, možda je farba tanko nanesena? - neznam!


Pa cijenu na kraju i neznam dogovor je da ja njemu napravim produzene papučice komande za motor on plaća materijal koji je potreban a tako isto i on meni boja a ja plaćam materijal nismo htjeli procjenjivat čije je vrijednije neka bude usluga za uslugu Wink
[Vrh] Go down
Adam44
man
man



Broj postova : 42
Godina imam : 58
Prebivalište : Rijeka
Vozim : VN 900
Na forumu od : 27.08.2010

Bojanje motocikla Empty
PostajNaslov: Re: Bojanje motocikla   Bojanje motocikla Icon_minitimesub 01 ruj 2012, 12:02

Samo da pitam, jel zna netko nekog dobrog lakirera u Rijeci (ili okolici)?
Za sad sam našao samo jednog koji bi htio raditi, ali traži me 2800 kn za rezervoar i dva blatobrana.
[Vrh] Go down
Lars_Viking
cro chopper forum
cro chopper forum
Lars_Viking


Broj postova : 1379
Godina imam : 36
Prebivalište : Matulji
Vozim : Kawa VN 800
Na forumu od : 09.06.2012

Bojanje motocikla Empty
PostajNaslov: Re: Bojanje motocikla   Bojanje motocikla Icon_minitimesub 01 ruj 2012, 12:33

Požar-art, al ti je sad na godišnjem.

Imaš ga tu na forumu.
[Vrh] Go down
http://lazarusboink.webs.com/
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Bojanje motocikla Empty
PostajNaslov: Re: Bojanje motocikla   Bojanje motocikla Icon_minitimesub 01 ruj 2012, 12:47

Adam44 je napisao/la:
Samo da pitam, jel zna netko nekog dobrog lakirera u Rijeci (ili okolici)?
Za sad sam našao samo jednog koji bi htio raditi, ali traži me 2800 kn za rezervoar i dva blatobrana.

bolesno ..... pa nije normalan Razz

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
Adam44
man
man



Broj postova : 42
Godina imam : 58
Prebivalište : Rijeka
Vozim : VN 900
Na forumu od : 27.08.2010

Bojanje motocikla Empty
PostajNaslov: Re: Bojanje motocikla   Bojanje motocikla Icon_minitimesub 01 ruj 2012, 13:03

Lars_Viking je napisao/la:
Požar-art, al ti je sad na godišnjem.

Imaš ga tu na forumu.
Hvala ali trazim nekog drugog, jer se upravo o doticnom radi.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Bojanje motocikla Empty
PostajNaslov: Re: Bojanje motocikla   Bojanje motocikla Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Bojanje motocikla
[Vrh] 
Stranica 1 / 4.Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» bojanje
» Bojanje motora
» Bojanje kroma ... kako?
» BOJANJE LAKIRANJE PRIPREMA
» Vlasnici Kineskih Motocikla

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Chopper’s World :: Airbrush & Pinstriping & Tattoo & Stripovi-ilustracije-
Forum(o)Bir: