Početna stranicaPretraľnikREGAL RAPTOR - Spyder - Page 8 610RegistracijaLogin

 

 REGAL RAPTOR - Spyder

Go down 
+76
nyll
TheSanja
mahun
calc69
swileni
tosimoto
medo
beky
miz
kec1982
Hahar
Roby
Emil
Jack
bero73
Slavonka
oluja
frrka
palomas
Meštra
samoborac
mungos
burger
dac
duba
trunta
GALE
asy
puksy
firejack
zuta guja
necchi
zutokljunac
buc
Firefighter
veki333
početnik
Safet(y)
Quirin
Hrvoje
kikko1
gusgus
StarRider
Suhi
Kum
sef-sale
dado12
tata
Bučni
custom rider
Dr.Ma$$a
Easy-R
lukylipik
KekoWaspnation
klesoo
huš
vstarrider
drak
Zmija
webrider
jebiki
Tomo-vz
stain
Blackie
Genesis051
cro.chopper
lord
merla
Ash
Vulcan
magna
simke
HyperCube
Vladek
Yzzy
freshman
80 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Autor/icaPoruka
swileni
cro chopper forum
cro chopper forum
swileni


Broj postova : 2540
Godina imam : 34
Prebivalište : 53nja
Vozim : Suzuki sv650s
Na forumu od : 13.06.2009

REGAL RAPTOR - Spyder - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder   REGAL RAPTOR - Spyder - Page 8 Icon_minitimeuto 12 sij 2010, 09:47

bolje ti je sad gledat praznu garazu,skupljat lovu i mastat,i naravno cekat pravu priliku,nego da u sezoni sarafas po bike-u do se ostali biker2

Strpljen, spašen!" Very Happy
[Vrh] Go down
tosimoto
man
man
tosimoto


Broj postova : 253
Godina imam : 59
Prebivalište : Beli Manastir
Vozim : Aprilia SL 1000 Falco, Daelim NS 125 DLX
Na forumu od : 20.12.2009

REGAL RAPTOR - Spyder - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder   REGAL RAPTOR - Spyder - Page 8 Icon_minitimeuto 12 sij 2010, 09:49

Ma sve mi je jasno ali bojim se za lovu Žena sad već nešto planira ali ništa od toga Evil or Very Mad
Imam jednu Aquilu ali je nešto rađeno pa sad ima 38 KS ne znam točno što samo znam da je tu preradu radio prvi vlasnik inače i vlasnik servisa.
Nisam još uspio razgovarati s sadašnjim vlasnikom jer je na terenu i dolazi tek za 7-8 dana pričao sam sa ocem koji mi je ukratko opisao ono što on zna, motor je navodno jako očuvan registriran do 11 mj. 2010. on je drugi vlasnik prešao nije siguran između 15.-18. tisuća km i metnuta mu je nova stražnja guma, cijena je malo viša ali mi je malo daleko pa me i prijevoz puno košta.
Više bih volio da ima standardne konje, ne znam što je mogao raditi samo vidim da ima orginalne auspuhe
[Vrh] Go down
http://www.bikermotoshop.com/shop/specials.php
swileni
cro chopper forum
cro chopper forum
swileni


Broj postova : 2540
Godina imam : 34
Prebivalište : 53nja
Vozim : Suzuki sv650s
Na forumu od : 13.06.2009

REGAL RAPTOR - Spyder - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder   REGAL RAPTOR - Spyder - Page 8 Icon_minitimeuto 12 sij 2010, 09:53

tosimoto je napisao/la:
Ma sve mi je jasno ali bojim se za lovu Žena sad već nešto planira ali ništa od toga Evil or Very Mad
Imam jednu Aquilu ali je nešto rađeno pa sad ima 38 KS ne znam točno što samo znam da je tu preradu radio prvi vlasnik inače i vlasnik servisa.
Nisam još uspio razgovarati s sadašnjim vlasnikom jer je na terenu i dolazi tek za 7-8 dana pričao sam sa ocem koji mi je ukratko opisao ono što on zna, motor je navodno jako očuvan registriran do 11 mj. 2010. on je drugi vlasnik prešao nije siguran između 15.-18. tisuća km i metnuta mu je nova stražnja guma, cijena je malo viša ali mi je malo daleko pa me i prijevoz puno košta.
Više bih volio da ima standardne konje, ne znam što je mogao raditi samo vidim da ima orginalne auspuhe

Ajooooj affraid ,rekao si zeni da imas para Evil or Very Mad ,neeee,nis od aguile Very Happy ...

pa probaj...sam me zanima kako joj je snagu povecao study
[Vrh] Go down
tosimoto
man
man
tosimoto


Broj postova : 253
Godina imam : 59
Prebivalište : Beli Manastir
Vozim : Aprilia SL 1000 Falco, Daelim NS 125 DLX
Na forumu od : 20.12.2009

REGAL RAPTOR - Spyder - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder   REGAL RAPTOR - Spyder - Page 8 Icon_minitimeuto 12 sij 2010, 10:02

Bude bude samo da ju nađem roker
[Vrh] Go down
http://www.bikermotoshop.com/shop/specials.php
freshman
cro chopper forum
cro chopper forum
freshman


Broj postova : 2150
Godina imam : 57
Prebivalište : zgb-dubrava
Vozim : regal raptor spyder cb 450, bmw f 650, HD sportster xl 1200c
Na forumu od : 13.04.2008

REGAL RAPTOR - Spyder - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder   REGAL RAPTOR - Spyder - Page 8 Icon_minitimečet 14 sij 2010, 09:50

Vladek je napisao/la:
tosimoto je napisao/la:
Zar je stvarno tako loš Question

Vidi temu:
https://cro-chopper.forumcroatian.com/glavni-forum-f7/rr-spyder250-zove-kongzove-betamoto-beky-stigla-ti-raketa-t6391.htm

Što se tiče freshmanovog regal raptora taj je izdržljiv jer je stalno u pogonu na teškim uvjetima. Da ima problema ima, ali netko se s tim nosi, a netko ne.
Što se tiče pucanja sajli i meni je na Kymco Zingu pukla nakon 2000km, pa na 16000km....
Sajle pucaju i to je normalno, ja se i ne čudim jer po gradu stalno sajla radi.

Tosimoto moj ti je savjet da čekaš neku aquilu da se pojavi, jer se isplati. Pogledaj i Kymco Venoxa to je isti rang motora ali netko kao ja nemre pregrmit njegov dizajn.


istina kaj vladek veli...trenutno mi na vuri piše 27 000km..bez večih problema,u fakat hard vožnji..al moja vozilica je i onak kineska tvornička greška pa je van konkurencije lol! lol!
[Vrh] Go down
calc69
cro chopper forum
cro chopper forum
calc69


Broj postova : 1081
Godina imam : 54
Prebivalište : zagreb, sesvete
Vozim : HONDAshadow VT750
Na forumu od : 09.11.2007

REGAL RAPTOR - Spyder - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder   REGAL RAPTOR - Spyder - Page 8 Icon_minitimepet 15 sij 2010, 21:16

Bez večih problema... Shocked

A kaj bi to bili "malo" veći problemi, da ti eksplodira mašina, možda... Very Happy What a Face
[Vrh] Go down
mahun
man
man



Broj postova : 32
Godina imam : 49
Prebivalište : rijeka
Vozim : naked a nadam se chopperu
Na forumu od : 13.11.2008

REGAL RAPTOR - Spyder - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder   REGAL RAPTOR - Spyder - Page 8 Icon_minitimesub 16 sij 2010, 19:01

tosimoto je napisao/la:
Ma sve mi je jasno ali bojim se za lovu Žena sad već nešto planira ali ništa od toga Evil or Very Mad
Imam jednu Aquilu ali je nešto rađeno pa sad ima 38 KS ne znam točno što samo znam da je tu preradu radio prvi vlasnik inače i vlasnik servisa.
Nisam još uspio razgovarati s sadašnjim vlasnikom jer je na terenu i dolazi tek za 7-8 dana pričao sam sa ocem koji mi je ukratko opisao ono što on zna, motor je navodno jako očuvan registriran do 11 mj. 2010. on je drugi vlasnik prešao nije siguran između 15.-18. tisuća km i metnuta mu je nova stražnja guma, cijena je malo viša ali mi je malo daleko pa me i prijevoz puno košta.
Više bih volio da ima standardne konje, ne znam što je mogao raditi samo vidim da ima orginalne auspuhe

ma daj ,što taj priča....taj je u svoje regularne kone kojih je 28 pretvorio u kw pa si je onda izračunao 38ks....

postoje neki stage 1 i stage 2 kitovi za gv250 s karb izvedbama....jedinica mislim da ima šire dizne i još nešto,a dvojka čak i protočnije auspuhe,al nisam u to 100% siguran....govorim po siječanju i mislim da tad ima oko 35ks.....

sa 38ks bi trebala iči 160 na sat
[Vrh] Go down
tosimoto
man
man
tosimoto


Broj postova : 253
Godina imam : 59
Prebivalište : Beli Manastir
Vozim : Aprilia SL 1000 Falco, Daelim NS 125 DLX
Na forumu od : 20.12.2009

REGAL RAPTOR - Spyder - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder   REGAL RAPTOR - Spyder - Page 8 Icon_minitimesub 16 sij 2010, 19:09

Nerma 38 ks ali ima nešto više od normale tj. dečko nije siguran koliko ali zna da je rađeno nešto na karburatorima i ispuhu i to je radio 1. vlasnik inače serviser pa valjda je to taj stage 2. Navodno ide 140-150 bez problema jer mu je i omjer zupčanika promjenjen mada to nije ugodna brzina
[Vrh] Go down
http://www.bikermotoshop.com/shop/specials.php
mahun
man
man



Broj postova : 32
Godina imam : 49
Prebivalište : rijeka
Vozim : naked a nadam se chopperu
Na forumu od : 13.11.2008

REGAL RAPTOR - Spyder - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder   REGAL RAPTOR - Spyder - Page 8 Icon_minitimesub 16 sij 2010, 19:17

tosimoto je napisao/la:
Nerma 38 ks ali ima nešto više od normale tj. dečko nije siguran koliko ali zna da je rađeno nešto na karburatorima i ispuhu i to je radio 1. vlasnik inače serviser pa valjda je to taj stage 2. Navodno ide 140-150 bez problema jer mu je i omjer zupčanika promjenjen mada to nije ugodna brzina

venox s 28ks ide 140....on ima preduge brzine ( do 120 dođe normalno,a za 140 mu treba 5km ravnice ),dok aquila prekratke,pretpostavljao sam da je morao staviti manji zadnji zupčanik...oba motpra su približno iste težine.....je li ta aquila ona prekrivena snijegom?
[Vrh] Go down
tosimoto
man
man
tosimoto


Broj postova : 253
Godina imam : 59
Prebivalište : Beli Manastir
Vozim : Aprilia SL 1000 Falco, Daelim NS 125 DLX
Na forumu od : 20.12.2009

REGAL RAPTOR - Spyder - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder   REGAL RAPTOR - Spyder - Page 8 Icon_minitimesub 16 sij 2010, 19:26

roker roker roker Da
[Vrh] Go down
http://www.bikermotoshop.com/shop/specials.php
freshman
cro chopper forum
cro chopper forum
freshman


Broj postova : 2150
Godina imam : 57
Prebivalište : zgb-dubrava
Vozim : regal raptor spyder cb 450, bmw f 650, HD sportster xl 1200c
Na forumu od : 13.04.2008

REGAL RAPTOR - Spyder - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder   REGAL RAPTOR - Spyder - Page 8 Icon_minitimened 17 sij 2010, 00:49

calc69 je napisao/la:
Bez večih problema... Shocked

A kaj bi to bili "malo" veći problemi, da ti eksplodira mašina, možda... Very Happy What a Face

ma neeeee...to isto spada u manje probleme lol!
[Vrh] Go down
TheSanja
girl
girl
TheSanja


Broj postova : 420
Godina imam : 36
Prebivalište : Vinkovci
Vozim : ...uskoro...
Na forumu od : 10.12.2009

REGAL RAPTOR - Spyder - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder   REGAL RAPTOR - Spyder - Page 8 Icon_minitimened 17 sij 2010, 17:03

...Samo htjedoh reći da je meni ovaj Spyder odličan...čim sa ga vidjela odmah sam ga spazila What a Face
[Vrh] Go down
nyll
cro chopper forum
cro chopper forum
nyll


Broj postova : 1045
Prebivalište : ZG
Vozim : ZS-125-30
Na forumu od : 05.06.2009

REGAL RAPTOR - Spyder - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder   REGAL RAPTOR - Spyder - Page 8 Icon_minitimened 17 sij 2010, 19:20

pročitaj sve što nadješ na forumu o njemu Wink
ima i zadovoljnih vlasnika, ali ...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




REGAL RAPTOR - Spyder - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder   REGAL RAPTOR - Spyder - Page 8 Icon_minitimened 17 sij 2010, 22:13

nyll je napisao/la:
pročitaj sve što nadješ na forumu o njemu Wink
ima i zadovoljnih vlasnika, ali ...

da se nadovežem...

ali...

imaju garažu, komplet gedora, dobre volje i svjesni su što su kupili (prije za koliko love)
imaju i sreće pa sve što ne mogu popraviti sami radi kako treba...

po tuđem, a i mojem iskustvu (što ne mora biti pravilo) izbjegavaj modele od 250ccm sa 'anjšpricima'...dok 350 ccm (ovaj moj) pali i vozi ko zvrk...
[Vrh] Go down
freshman
cro chopper forum
cro chopper forum
freshman


Broj postova : 2150
Godina imam : 57
Prebivalište : zgb-dubrava
Vozim : regal raptor spyder cb 450, bmw f 650, HD sportster xl 1200c
Na forumu od : 13.04.2008

REGAL RAPTOR - Spyder - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder   REGAL RAPTOR - Spyder - Page 8 Icon_minitimepon 18 sij 2010, 11:39

.koshchall. je napisao/la:
nyll je napisao/la:
pročitaj sve što nadješ na forumu o njemu Wink
ima i zadovoljnih vlasnika, ali ...

da se nadovežem...

ali...

imaju garažu, komplet gedora, dobre volje i svjesni su što su kupili (prije za koliko love)
imaju i sreće pa sve što ne mogu popraviti sami radi kako treba...

po tuđem, a i mojem iskustvu (što ne mora biti pravilo) izbjegavaj modele od 250ccm sa 'anjšpricima'...dok 350 ccm (ovaj moj) pali i vozi ko zvrk...


ja nemam garažu,nemam gedore,nemam dobre volje (bar ne za šarafati po motoru) totalno sam nesvjestan svega, a sreče imam samo sa ženama i očito motorima Wink ...

ali,tko sam uopče ja da nekaj velim na tu temu?..pa ja i ovak i onak vozim kinesku tvorničku grešku Bohmann lol! lol!
[Vrh] Go down
nyll
cro chopper forum
cro chopper forum
nyll


Broj postova : 1045
Prebivalište : ZG
Vozim : ZS-125-30
Na forumu od : 05.06.2009

REGAL RAPTOR - Spyder - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder   REGAL RAPTOR - Spyder - Page 8 Icon_minitimepon 18 sij 2010, 13:45

no no, bez uvrede, ne mislim da je RR lošiji od drugih, daleko od toga - mislio sam prvenstveno na one svinjarije sa zastupnicima i servisima.
[Vrh] Go down
freshman
cro chopper forum
cro chopper forum
freshman


Broj postova : 2150
Godina imam : 57
Prebivalište : zgb-dubrava
Vozim : regal raptor spyder cb 450, bmw f 650, HD sportster xl 1200c
Na forumu od : 13.04.2008

REGAL RAPTOR - Spyder - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder   REGAL RAPTOR - Spyder - Page 8 Icon_minitimeuto 19 sij 2010, 16:07

nyll je napisao/la:
no no, bez uvrede, ne mislim da je RR lošiji od drugih, daleko od toga - mislio sam prvenstveno na one svinjarije sa zastupnicima i servisima.

ma nema uvrede,samo razgovaramo...kaj se tiče servisa..s beta-moto servisom nema frke,ljudi se fakat trude i daju sve od sebe da sve štima..servis u zadru=strava..prema mojem iskustvu največa je pizdarija u tome kaj kinezi u naruđbu djelova utrpaju sve kaj netreba i to za krivi model motora..motor sam po sebi ima sitnih nedostataka ali nije baš totalno smeče kak svi pišu..ja svog od prvog ne šparam,ima me posvuda..od asfalta do šumskih puteva i bespuča velebita..tu i tam nekaj krepucne ali ništ kaj novi šaraf nebi riješil..redovni servis,toči i vozi..na kraju krajeva..tko ima mjesečna primanja 20 000-30 000 kn sigurno nebu kupil spydera..svi ostali moraju biti svjesni njegove cijene a samim tim i svega ostalog....sve u svemu, ja sam zadovoljan..osim kaj mi fali malkice konjiča u mašini Wink
[Vrh] Go down
mungos
cro chopper forum
cro chopper forum
mungos


Broj postova : 1332
Godina imam : 52
Prebivalište : Zagreb,Gornja Kustošija
Vozim : Regal Raptor Hawk DD250
Na forumu od : 07.02.2009

REGAL RAPTOR - Spyder - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder   REGAL RAPTOR - Spyder - Page 8 Icon_minitimeuto 19 sij 2010, 19:30

Fresh,to su riječi!! Nego jel ormar spreman i svi panti pošarafljeni za sezonu!?
[Vrh] Go down
http://www.mklaganica@blogspot.com
freshman
cro chopper forum
cro chopper forum
freshman


Broj postova : 2150
Godina imam : 57
Prebivalište : zgb-dubrava
Vozim : regal raptor spyder cb 450, bmw f 650, HD sportster xl 1200c
Na forumu od : 13.04.2008

REGAL RAPTOR - Spyder - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder   REGAL RAPTOR - Spyder - Page 8 Icon_minitimeuto 19 sij 2010, 22:50

a kaj je to sezona?? scratch .....aha,sad sam se sjetil...to je kad se i svi drugi počnu voziti na motoru lol! lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




REGAL RAPTOR - Spyder - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder   REGAL RAPTOR - Spyder - Page 8 Icon_minitimeuto 26 sij 2010, 20:04

freshman je napisao/la:
nyll je napisao/la:
no no, bez uvrede, ne mislim da je RR lošiji od drugih, daleko od toga - mislio sam prvenstveno na one svinjarije sa zastupnicima i servisima.

ma nema uvrede,samo razgovaramo...kaj se tiče servisa..s beta-moto servisom nema frke,ljudi se fakat trude i daju sve od sebe da sve štima..servis u zadru=strava..prema mojem iskustvu največa je pizdarija u tome kaj kinezi u naruđbu djelova utrpaju sve kaj netreba i to za krivi model motora..motor sam po sebi ima sitnih nedostataka ali nije baš totalno smeče kak svi pišu..ja svog od prvog ne šparam,ima me posvuda..od asfalta do šumskih puteva i bespuča velebita..tu i tam nekaj krepucne ali ništ kaj novi šaraf nebi riješil..redovni servis,toči i vozi..na kraju krajeva..tko ima mjesečna primanja 20 000-30 000 kn sigurno nebu kupil spydera..svi ostali moraju biti svjesni njegove cijene a samim tim i svega ostalog....sve u svemu, ja sam zadovoljan..osim kaj mi fali malkice konjiča u mašini Wink

Eto rješenja.... mjenjajte se. Ti i Beky.. Dobiš motor novije genereacije, sa elektronikom, pod garancijom još cca godinu dana. Štoviše, daš mu motor koji ima 'tvorničku grešku' za čistokrvni PRC proizvod, koji usput ima par tisuća km...
Ja bih sa tvojim uvjerenjima pristao, a vjerujem i Beky sa svojima.
[Vrh] Go down
freshman
cro chopper forum
cro chopper forum
freshman


Broj postova : 2150
Godina imam : 57
Prebivalište : zgb-dubrava
Vozim : regal raptor spyder cb 450, bmw f 650, HD sportster xl 1200c
Na forumu od : 13.04.2008

REGAL RAPTOR - Spyder - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder   REGAL RAPTOR - Spyder - Page 8 Icon_minitimesri 27 sij 2010, 12:13

.koshchall. je napisao/la:
freshman je napisao/la:
nyll je napisao/la:
no no, bez uvrede, ne mislim da je RR lošiji od drugih, daleko od toga - mislio sam prvenstveno na one svinjarije sa zastupnicima i servisima.

ma nema uvrede,samo razgovaramo...kaj se tiče servisa..s beta-moto servisom nema frke,ljudi se fakat trude i daju sve od sebe da sve štima..servis u zadru=strava..prema mojem iskustvu največa je pizdarija u tome kaj kinezi u naruđbu djelova utrpaju sve kaj netreba i to za krivi model motora..motor sam po sebi ima sitnih nedostataka ali nije baš totalno smeče kak svi pišu..ja svog od prvog ne šparam,ima me posvuda..od asfalta do šumskih puteva i bespuča velebita..tu i tam nekaj krepucne ali ništ kaj novi šaraf nebi riješil..redovni servis,toči i vozi..na kraju krajeva..tko ima mjesečna primanja 20 000-30 000 kn sigurno nebu kupil spydera..svi ostali moraju biti svjesni njegove cijene a samim tim i svega ostalog....sve u svemu, ja sam zadovoljan..osim kaj mi fali malkice konjiča u mašini Wink

Eto rješenja.... mjenjajte se. Ti i Beky.. Dobiš motor novije genereacije, sa elektronikom, pod garancijom još cca godinu dana. Štoviše, daš mu motor koji ima 'tvorničku grešku' za čistokrvni PRC proizvod, koji usput ima par tisuća km...
Ja bih sa tvojim uvjerenjima pristao, a vjerujem i Beky sa svojima.

ja ti volim oldtimere dobar3 ..a tebi je i bliže pa se možete brže zamjeniti lol!
[Vrh] Go down
Genesis051
cro chopper forum
cro chopper forum
Genesis051


Broj postova : 740
Godina imam : 64
Prebivalište : Rijeka
Vozim : H-D Street 750
Na forumu od : 15.12.2007

REGAL RAPTOR - Spyder - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder   REGAL RAPTOR - Spyder - Page 8 Icon_minitimeuto 16 oľu 2010, 22:39

(podižem prašinu sa 2 mj. starog zadnjeg posta, ali nisam mogao odoliti Very Happy ... )
danas mi je došal novi mail od H-D ... nove promocije pa su na slici 2 (isti motor drukčija opcija) motora... aj mi recite, da uzorak naplatka (onog desnog, udaljenijeg) nije sličan (da ne kažem isti) sa R. Raptorom...
REGAL RAPTOR - Spyder - Page 8 Harleya.th
[Vrh] Go down
mahun
man
man



Broj postova : 32
Godina imam : 49
Prebivalište : rijeka
Vozim : naked a nadam se chopperu
Na forumu od : 13.11.2008

REGAL RAPTOR - Spyder - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder   REGAL RAPTOR - Spyder - Page 8 Icon_minitimesri 17 oľu 2010, 02:57

a ne možeš vjerovati,ko tu koga,pa ovi doslovno iskopirali regal raptora Smile
[Vrh] Go down
mungos
cro chopper forum
cro chopper forum
mungos


Broj postova : 1332
Godina imam : 52
Prebivalište : Zagreb,Gornja Kustošija
Vozim : Regal Raptor Hawk DD250
Na forumu od : 07.02.2009

REGAL RAPTOR - Spyder - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder   REGAL RAPTOR - Spyder - Page 8 Icon_minitimesri 17 oľu 2010, 17:12

Na svom postu sam napisao da su i Spyder i Hawk kopija HD-a, svaki po svojoj osnovi. Vlasnik tvornice ili ti večinski dioničar je iz HD-a i odobrena mu je ta vrsta kopiranja. Ne bi me čudilo da je to sestrinska firma koja je osnovana zbog proizvodnje cijenom prihvatljivijih motora na tržištu. To je ona fora: Renault - Dacia, Wolkvagen - Škoda - Seat, Fiat - Zastava.
[Vrh] Go down
http://www.mklaganica@blogspot.com
lord
cro chopper forum
cro chopper forum
lord


Broj postova : 2497
Godina imam : 39
Prebivalište : ZG
Vozim : Trek 820
Na forumu od : 22.02.2008

REGAL RAPTOR - Spyder - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder   REGAL RAPTOR - Spyder - Page 8 Icon_minitimesri 17 oľu 2010, 20:04

Pa i logo im je sličan!
[Vrh] Go down
http://www.ram-servis.hr
Sponsored content





REGAL RAPTOR - Spyder - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder   REGAL RAPTOR - Spyder - Page 8 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
REGAL RAPTOR - Spyder
[Vrh] 
Stranica 8 / 9.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Regal Raptor Spyder
» 99% regal raptor spyder
» iiiiihhhhhaaaaa (Regal Raptor Spyder 250)
» regal raptor spyder
» Regal Raptor Spyder No.2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moj bike- "My bike"-
Forum(o)Bir: