Početna stranicaPretraľnikREGAL RAPTOR - Spyder - Page 7 610RegistracijaLogin

 

 REGAL RAPTOR - Spyder

Go down 
+76
nyll
TheSanja
mahun
calc69
swileni
tosimoto
medo
beky
miz
kec1982
Hahar
Roby
Emil
Jack
bero73
Slavonka
oluja
frrka
palomas
Meštra
samoborac
mungos
burger
dac
duba
trunta
GALE
asy
puksy
firejack
zuta guja
necchi
zutokljunac
buc
Firefighter
veki333
početnik
Safet(y)
Quirin
Hrvoje
kikko1
gusgus
StarRider
Suhi
Kum
sef-sale
dado12
tata
Bučni
custom rider
Dr.Ma$$a
Easy-R
lukylipik
KekoWaspnation
klesoo
huš
vstarrider
drak
Zmija
webrider
jebiki
Tomo-vz
stain
Blackie
Genesis051
cro.chopper
lord
merla
Ash
Vulcan
magna
simke
HyperCube
Vladek
Yzzy
freshman
80 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Autor/icaPoruka
Roby
man
man
Roby


Broj postova : 212
Godina imam : 61
Prebivalište : Samobor
Vozim : VN 900 classic
Na forumu od : 27.04.2009

REGAL RAPTOR - Spyder - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder   REGAL RAPTOR - Spyder - Page 7 Icon_minitimesri 26 kol 2009, 13:36

A gledaj, malo šarafanja nije problem samo da nešto bitno ne krepa u vožnji.
Ležanje ispod umjesto u autu dobro mi je poznat osjećaj ali zato mi mehanika nije strana.
Dakle iskoristi to najbolje što možeš i biker2
[Vrh] Go down
Hahar
man
man
Hahar


Broj postova : 10
Godina imam : 120
Prebivalište : Zg
Vozim : tek punoljetnu brinetu
Na forumu od : 02.09.2009

REGAL RAPTOR - Spyder - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder   REGAL RAPTOR - Spyder - Page 7 Icon_minitimesri 02 ruj 2009, 18:05

jel istina da taj motor ima podesive prednje nozne komande za visi/nizi bajker Question
[Vrh] Go down
Gost
Gost




REGAL RAPTOR - Spyder - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder   REGAL RAPTOR - Spyder - Page 7 Icon_minitimečet 03 ruj 2009, 16:01

Hahar je napisao/la:
jel istina da taj motor ima podesive prednje nozne komande za visi/nizi bajker Question

Može se koji cm korigirati kočnica, a ostalo nisam primjetio..
[Vrh] Go down
samoborac
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 2
Godina imam : 59
Prebivalište : Samobor
Vozim : Regal Raptor Spider
Na forumu od : 28.08.2008

REGAL RAPTOR - Spyder - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder   REGAL RAPTOR - Spyder - Page 7 Icon_minitimepon 07 ruj 2009, 10:57

Zna li netko podlijeze li ispuh spidera garanciji? Serviser u Beta-Motu tvrdi da su mu rekli da ne sto mi je cudno no mozda netko ima kakva iskustva.
Za informaciju ako cujete zvuk kao da netko lupa po loncicima kad date gas to se je razvarila cjevcica unutar ispuha na mjestu gdje je zasarafljena lambda sonda.
[Vrh] Go down
jebiki
cro chopper forum
cro chopper forum
jebiki


Broj postova : 1627
Godina imam : 44
Prebivalište : kaštel sućurac
Vozim : Suzuki Volusia
Na forumu od : 22.04.2008

REGAL RAPTOR - Spyder - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder   REGAL RAPTOR - Spyder - Page 7 Icon_minitimepon 07 ruj 2009, 13:08

samoborac je napisao/la:
Zna li netko podlijeze li ispuh spidera garanciji? Serviser u Beta-Motu tvrdi da su mu rekli da ne sto mi je cudno no mozda netko ima kakva iskustva.
Za informaciju ako cujete zvuk kao da netko lupa po loncicima kad date gas to se je razvarila cjevcica unutar ispuha na mjestu gdje je zasarafljena lambda sonda.
Zahtjevaj popravak ili izmjenu auspuha,ako je puklo zbog nekvalitetnog tvorničkog vara morali bi to ispraviti....naravno ako nisi prčkao po auspusima prije toga Question
[Vrh] Go down
Gost
Gost




REGAL RAPTOR - Spyder - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder   REGAL RAPTOR - Spyder - Page 7 Icon_minitimesri 09 ruj 2009, 16:49

samoborac je napisao/la:

Za informaciju ako cujete zvuk kao da netko lupa po loncicima kad date gas to se je razvarila cjevcica unutar ispuha na mjestu gdje je zasarafljena lambda sonda.

Hm, a ja več par dana osluškujem što li zvrći, sve šarafe iskontrolirao, sve dodirne točke izolirao, fiksirao đekove el. instalacije, a on i dalje zvrnda li ga zvrnda.

Usput složio i zvučnu signalizaciju smjerokaza (ako koga zanima opišem)

Ništa, budem sutra skinuo auspuh i bacim oko unutra, pa možda i blicnem koju...

BTW, ne vidim više one iz BetaMoto da se javljaju na forum, a imam pregršt pitanja za njih.
[Vrh] Go down
kec1982
man
man



Broj postova : 213
Godina imam : 42
Prebivalište : zagorje
Vozim : raptor spyder
Na forumu od : 26.08.2008

REGAL RAPTOR - Spyder - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder   REGAL RAPTOR - Spyder - Page 7 Icon_minitimesri 09 ruj 2009, 18:38

Pa kaj nemas njihov broj?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




REGAL RAPTOR - Spyder - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder   REGAL RAPTOR - Spyder - Page 7 Icon_minitimesri 09 ruj 2009, 19:45

kec1982 je napisao/la:
Pa kaj nemas njihov broj?

Imam, ali laprdanje preko brzoglasa je jedno, a pisani trag je drugo.
[Vrh] Go down
miz
man
man



Broj postova : 39
Godina imam : 40
Prebivalište : Rijeka
Vozim : hodam
Na forumu od : 19.06.2009

REGAL RAPTOR - Spyder - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder   REGAL RAPTOR - Spyder - Page 7 Icon_minitimečet 10 ruj 2009, 13:21

betamoto nije bio na forumu par dana ali kad sam mu poslao PM drugo jutro me dočekao detaljan odgovor. cimni ga sa pm-om a tu stavi pitanja jer vjerojatno dobiva mail da ima poruku Smile
[Vrh] Go down
http://orijent-presoflex.com
Gost
Gost




REGAL RAPTOR - Spyder - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder   REGAL RAPTOR - Spyder - Page 7 Icon_minitimesub 19 ruj 2009, 12:48

CVRČI CVRČI ZVRČAK
ZVRNDA ZVRNDA PAUK

Danas se malo ozbiljnije pozabavio raznim cvrčcima po spyderu pa reko da napišem koju ..

1. ( i najnoviji) 'zvrnd' otkrio sam u puknutom nosaču hladnjaka. L profil na rami. Povario to pod kutem u kojem je zatečen zbog mogučeg naprezanja ako ga stavim u prijašnju poziciju.

2. 'zvrnd' pronašao u prednjem svjetlu. Kućište fara za nosač pričvršćeno je alu zakovicama koje su popustile. Izbušio ih i stavio dobre stare šarafe sa maticama.

3. 'zvrnd' zatekao sam unutar lijevog dekla. Odnosno tu su bila dva:
3a - nosač računala iskriovio se i lupao po deklu
3b - ispalo crijevo (uvodnik) iberlaufa i mlataralo po deklu. Opet novi šaraf i malo vezica

4. 'zvrnd' pronašao u akumulatoru, odnosno u dimenzijama jer je ovaj 2 broja manji nego što je to predviđeno pa lamata amo-tamo. Ovo sam izolirao sa gumiranom tvrdom spužvom.

5. 'zvrnd' koji me ubija još od početka i uzalud ga tražim mjesecima otkrio sam sasvim slučajno. Nalazi se u kontakt prekidaču, na bravici. Cilindar zvrči sve u 16, a kako se nalazi 30tak cm od glave imaš osjećaj da se čuje kilometrima. Ovo sam riješio jednom malom samoljeplivom gumicom na poklopcu.


E da, malo sam bacio oko i na lanac, proučio upute i rekoh idem vidjeti u kakvom je stanju španer lanca. Skinem dekl i gledam, gledam, a ne vidim ga. Nema španera, ne da je ispa nego nije niti predviđen. Khm… a u uputama krasno piše da ga treba čak i mijenjati. Valjda u Americi.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




REGAL RAPTOR - Spyder - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder   REGAL RAPTOR - Spyder - Page 7 Icon_minitimesub 19 ruj 2009, 15:24

klesoo je napisao/la:
Yzzy je napisao/la:
Pazi!
Strogo se drži režima vožnje u fazi razrađivanja!!! Ako nemaš brojač okretaja, prvih 300 km ga ne frči iznad trečine gasa...Uostalom sigurno imaš uputu!!
Bilo bi dobro da odmah promjeniš ulje, jer (tako sam čuo), kinezi ponekad znaju ostaviti špene u karteru...

tu su misljenja podijeljena. Neki kazu deri od prvog km, a neki kao ti. Sigurno je da proizvodjac preporuca laganini cist' radi zastite sebe i mogucih posljedica u prvim kilometrima eksploatacije stroja.
Slazem se s promjenom ulja nakon 100-300 km, jer je tu oturpijan najveci dio cestica koje trebaju otpasti. Nije bad ni nakon soma km, jer ipak je tu filter.....Prvo ulje bi trebala biti cista minerala, a poslije moze polusint ili sint (ako bas hoces bacati nofce).

Osobno preporucam "polualternativnu razradu", a to je FULL gas do propisane turaze (do 2/3 gasa) i isto tako kocenje masinom. Znamo da pritisak siri karike, a i hladjenje gorivom nije naodmet u prvim danima masine. Ipak se u prvim kilometrima najjace grije, upravo zbog pojacanog (pozeljno) habanja. Je potrosnja velika, ali poslije je motor zdrav. Tako sam radio s dvije masine i na paKLEnom nakon 65kkm nema potrosnje ulja, pada tlaka ili povecane potrosnje goriva, a o dimu ili sl. ni spomena.

Vaznija fora je doooobro ugrijati motor prije jurnjave. Najvaznije je paljenje masinen. Tu treba drzati minimalan broj okretaja, jer su dijelovi "bez ulja" (nikada nisu totalno suhi) i najpodlozniji su habanju upravo na paljenju, dok ne procirkulira ulje.

Za dugovjecnost motora je vazno sto cesce mijenjanje ulja. Ne treba pretjerivati, ali cca 5k km je optimum za sve strojeve, osim natjecateljskih koji trpe ekstremna naprezanja i vrtnje. Njima je propisan interval izmjene u satima. Ukoliko se radi manja kilometraza kroz godinu, promjena ulja je obvezna jednom godisnje, najbolje na pocetku sezone...
Itd. itd.
Wink


POTPIS!!

Ja Aquilu ne mazim , a nepada mi ni na pamet.Naj bitnije je gore navedeno..2/3 gasa , niži stupanj prijenosa (dionice sa nizbrdicama i zavojima) nedira kočnicu ako ne treba. I ulje mjenjaj nakon 500, pa 1000 i onda po intervalima...
[Vrh] Go down
beky
man
man
beky


Broj postova : 142
Godina imam : 60
Prebivalište : knin
Vozim : regal raptor spyder 250
Na forumu od : 30.07.2009

REGAL RAPTOR - Spyder - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder   REGAL RAPTOR - Spyder - Page 7 Icon_minitimened 20 ruj 2009, 17:17

GARANCIJA na AUSPUH ima jer su meni promjenili cijeli desni (katalizator izgorio-pocrnio a također i zadnji dio aospuha) u Splitu su mi rekli da oni ne mogu zbog estetike mjenjat auspuh a ja njima da ga neću uzet iz servisa i zvao SV.Ned. njima isto rekao i tek nakon što je navodno GAZDA odobri su mi promjenili.(znači garancija postoji ali se morš izborit za nju)


Sa svojm SPYDEROM sam jako razočaran,nakon prvih 100km su počeli kvarovi i stalno se događju a servis nikako da motor dovede u normlu,izgubio vollju ga vozit i neznam u koji servis da ga odvezm.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




REGAL RAPTOR - Spyder - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder   REGAL RAPTOR - Spyder - Page 7 Icon_minitimepet 25 ruj 2009, 21:39

Evo riješio još jednu enigmu - škripanje prednjih kočnica.

Treba skinuti pakne i 'ošmirglati' ih, a poželjno je i diskove preći finim šmirglom.
Pretpostavljam da je na istima ostala masnoće ili konzervans, a nije očišćeno i to se sve fino zapeklo.

Danas odradio par desetaka km s fokusom na kočenje i od škripe niti š :-)
Nadam se da će tako i ostati...
[Vrh] Go down
medo
cro chopper forum
cro chopper forum
medo


Broj postova : 2710
Godina imam : 55
Prebivalište : selo kraj vestgejta
Vozim : yamaha 650 classic
Na forumu od : 01.01.2008

REGAL RAPTOR - Spyder - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder   REGAL RAPTOR - Spyder - Page 7 Icon_minitimepet 25 ruj 2009, 21:47

to vam je kad vozite američke motore ,mi s oriđiđi kineskim nemamo tih problema lol!
[Vrh] Go down
http://www.radio-zapresic.hr/
bero73
man
man
bero73


Broj postova : 380
Godina imam : 51
Prebivalište : karlovac
Vozim : regal raptor 250 hawk
Na forumu od : 31.05.2009

REGAL RAPTOR - Spyder - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder   REGAL RAPTOR - Spyder - Page 7 Icon_minitimened 04 lis 2009, 11:56

samoborac je napisao/la:
Zna li netko podlijeze li ispuh spidera garanciji? Serviser u Beta-Motu tvrdi da su mu rekli da ne sto mi je cudno no mozda netko ima kakva iskustva.
Za informaciju ako cujete zvuk kao da netko lupa po loncicima kad date gas to se je razvarila cjevcica unutar ispuha na mjestu gdje je zasarafljena lambda sonda.
U knjižici piše da ne. Ispuh, diskovi, gume, svjećice, lanac, sajle, hladnjak i sl. sve je potrošni materijal. Znači ako ti hoće priznat pod garanciju to je njihova dobra volja.
[Vrh] Go down
http://www.regalraptorriders.com
Gost
Gost




REGAL RAPTOR - Spyder - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder   REGAL RAPTOR - Spyder - Page 7 Icon_minitimened 04 lis 2009, 13:46

bero73 je napisao/la:
samoborac je napisao/la:
Zna li netko podlijeze li ispuh spidera garanciji? Serviser u Beta-Motu tvrdi da su mu rekli da ne sto mi je cudno no mozda netko ima kakva iskustva.
Za informaciju ako cujete zvuk kao da netko lupa po loncicima kad date gas to se je razvarila cjevcica unutar ispuha na mjestu gdje je zasarafljena lambda sonda.
U knjižici piše da ne. Ispuh, diskovi, gume, svjećice, lanac, sajle, hladnjak i sl. sve je potrošni materijal. Znači ako ti hoće priznat pod garanciju to je njihova dobra volja.

Slažem se, no ipak i na potrošni materijal postoji jamstvo. To što piše u jamstvenom listu mogu doslovce okačiti mačku o rep ako nije u skladu sa zakonom o potrošaćima.
Oni mogu dati pisano jamstvo i 10 godina i toga se moraju pridržavati, ali ne mogu dati jamstvo par mjeseci kada zakon kaže da je minimum godinu dana.
Na primjer sajla kvačila. Da li je normalno da pukne nakon 1000km? Dešava se, ali malo da je tu korisnik kriv. Prije bi se pucanje moglo pripisati tvorničkoj greški ili, kako mi se čini, lošem aranžiranju. Kužim da gume nisu u jamstvu, ali ako ti se za par dana pojavi mjehur ?
[Vrh] Go down
tosimoto
man
man
tosimoto


Broj postova : 253
Godina imam : 59
Prebivalište : Beli Manastir
Vozim : Aprilia SL 1000 Falco, Daelim NS 125 DLX
Na forumu od : 20.12.2009

REGAL RAPTOR - Spyder - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder   REGAL RAPTOR - Spyder - Page 7 Icon_minitimepon 11 sij 2010, 22:10

Vidi da ste se dosta raspisali o spyderu ali to je bilo dosta davno, pa me zanima kakva su sada iskustva s tim motorom nako dosta prijeđenih km.
Imam jednu dobru ponudu za kupovinu spydera 250 2009 god prvi vlasnik prešao 3500 km za malo para., pa bih volio znati čemu se mogu nadati.
I dalje tražim Aquilu ali mi se ovo čini vrlo povoljno, pa ne znam šta da radim
Molim pomoć od ljudi s iskustvom
[Vrh] Go down
http://www.bikermotoshop.com/shop/specials.php
medo
cro chopper forum
cro chopper forum
medo


Broj postova : 2710
Godina imam : 55
Prebivalište : selo kraj vestgejta
Vozim : yamaha 650 classic
Na forumu od : 01.01.2008

REGAL RAPTOR - Spyder - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder   REGAL RAPTOR - Spyder - Page 7 Icon_minitimepon 11 sij 2010, 22:16

iskustva pokazuju da se kupi jinlun dobar lol!
[Vrh] Go down
http://www.radio-zapresic.hr/
tosimoto
man
man
tosimoto


Broj postova : 253
Godina imam : 59
Prebivalište : Beli Manastir
Vozim : Aprilia SL 1000 Falco, Daelim NS 125 DLX
Na forumu od : 20.12.2009

REGAL RAPTOR - Spyder - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder   REGAL RAPTOR - Spyder - Page 7 Icon_minitimepon 11 sij 2010, 22:35

Za novce koje traži mogu kupiti tek pola jinluna :lol:
[Vrh] Go down
http://www.bikermotoshop.com/shop/specials.php
medo
cro chopper forum
cro chopper forum
medo


Broj postova : 2710
Godina imam : 55
Prebivalište : selo kraj vestgejta
Vozim : yamaha 650 classic
Na forumu od : 01.01.2008

REGAL RAPTOR - Spyder - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder   REGAL RAPTOR - Spyder - Page 7 Icon_minitimepon 11 sij 2010, 23:30

tosimoto je napisao/la:
Za novce koje traži mogu kupiti tek pola jinluna :lol:

to ti je i odgovor kolko vrijedi ,NHF sretnicima čiji je OK
[Vrh] Go down
http://www.radio-zapresic.hr/
tosimoto
man
man
tosimoto


Broj postova : 253
Godina imam : 59
Prebivalište : Beli Manastir
Vozim : Aprilia SL 1000 Falco, Daelim NS 125 DLX
Na forumu od : 20.12.2009

REGAL RAPTOR - Spyder - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder   REGAL RAPTOR - Spyder - Page 7 Icon_minitimepon 11 sij 2010, 23:33

Zar je stvarno tako loš Question
[Vrh] Go down
http://www.bikermotoshop.com/shop/specials.php
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8666
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

REGAL RAPTOR - Spyder - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder   REGAL RAPTOR - Spyder - Page 7 Icon_minitimeuto 12 sij 2010, 07:21

drži se ti agile, ako se misliš nastaviti smijati, a ako želiš navući tužnu facu onda kupi spidera
[Vrh] Go down
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

REGAL RAPTOR - Spyder - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder   REGAL RAPTOR - Spyder - Page 7 Icon_minitimeuto 12 sij 2010, 07:27

tosimoto je napisao/la:
Zar je stvarno tako loš Question

Vidi temu:
https://cro-chopper.forumcroatian.com/glavni-forum-f7/rr-spyder250-zove-kongzove-betamoto-beky-stigla-ti-raketa-t6391.htm

Što se tiče freshmanovog regal raptora taj je izdržljiv jer je stalno u pogonu na teškim uvjetima. Da ima problema ima, ali netko se s tim nosi, a netko ne.
Što se tiče pucanja sajli i meni je na Kymco Zingu pukla nakon 2000km, pa na 16000km....
Sajle pucaju i to je normalno, ja se i ne čudim jer po gradu stalno sajla radi.

Tosimoto moj ti je savjet da čekaš neku aquilu da se pojavi, jer se isplati. Pogledaj i Kymco Venoxa to je isti rang motora ali netko kao ja nemre pregrmit njegov dizajn.
[Vrh] Go down
tosimoto
man
man
tosimoto


Broj postova : 253
Godina imam : 59
Prebivalište : Beli Manastir
Vozim : Aprilia SL 1000 Falco, Daelim NS 125 DLX
Na forumu od : 20.12.2009

REGAL RAPTOR - Spyder - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder   REGAL RAPTOR - Spyder - Page 7 Icon_minitimeuto 12 sij 2010, 09:11

Svaka čast na odgovorima roker roker
Naravno da ću i dalje tražiti Aquilu pljuga pljuga pljuga
Ako nekoga interesuje taj RR spyder 250 ccm neka mi se javi stvarno je jako jeftin (10000 kn) a možda i nije scratch scratch
Nešto baš i nema Aquila na tržištu pa nije valjda toliko poželjan motor da ga ljudi više ne žele prodati kad ga jednom nabave
[Vrh] Go down
http://www.bikermotoshop.com/shop/specials.php
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4405
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

REGAL RAPTOR - Spyder - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder   REGAL RAPTOR - Spyder - Page 7 Icon_minitimeuto 12 sij 2010, 09:33

tosimoto, znam da ti je teško čekati, ali budi strpljiv i čekaj svoju priliku, pojavit će se neka Aquila, jer do početka sljedeće sezone imaš sasvim dovoljno vremena!

Nemoj samo brzati, jer bi kasnije mogao požaliti zbog toga!
[Vrh] Go down
Sponsored content





REGAL RAPTOR - Spyder - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder   REGAL RAPTOR - Spyder - Page 7 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
REGAL RAPTOR - Spyder
[Vrh] 
Stranica 7 / 9.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Regal Raptor Spyder
» 99% regal raptor spyder
» iiiiihhhhhaaaaa (Regal Raptor Spyder 250)
» regal raptor spyder
» Regal Raptor Spyder No.2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moj bike- "My bike"-
Forum(o)Bir: