Početna stranicaPretraľnikREGAL RAPTOR - Spyder - Page 6 610RegistracijaLogin

 

 REGAL RAPTOR - Spyder

Go down 
+76
nyll
TheSanja
mahun
calc69
swileni
tosimoto
medo
beky
miz
kec1982
Hahar
Roby
Emil
Jack
bero73
Slavonka
oluja
frrka
palomas
Meštra
samoborac
mungos
burger
dac
duba
trunta
GALE
asy
puksy
firejack
zuta guja
necchi
zutokljunac
buc
Firefighter
veki333
početnik
Safet(y)
Quirin
Hrvoje
kikko1
gusgus
StarRider
Suhi
Kum
sef-sale
dado12
tata
Bučni
custom rider
Dr.Ma$$a
Easy-R
lukylipik
KekoWaspnation
klesoo
huš
vstarrider
drak
Zmija
webrider
jebiki
Tomo-vz
stain
Blackie
Genesis051
cro.chopper
lord
merla
Ash
Vulcan
magna
simke
HyperCube
Vladek
Yzzy
freshman
80 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Autor/icaPoruka
freshman
cro chopper forum
cro chopper forum
freshman


Broj postova : 2150
Godina imam : 57
Prebivalište : zgb-dubrava
Vozim : regal raptor spyder cb 450, bmw f 650, HD sportster xl 1200c
Na forumu od : 13.04.2008

REGAL RAPTOR - Spyder - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder   REGAL RAPTOR - Spyder - Page 6 Icon_minitimened 28 pro 2008, 09:38

aha..skoro..malo radova po kuči pa se ne stigne Rolling Eyes ..
[Vrh] Go down
dac
cro chopper forum
cro chopper forum
dac


Broj postova : 1237
Godina imam : 43
Prebivalište : kumrovec
Vozim : Kymco Zing
Na forumu od : 03.01.2009

REGAL RAPTOR - Spyder - Page 6 Empty
PostajNaslov: Naslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder   REGAL RAPTOR - Spyder - Page 6 Icon_minitimečet 12 oľu 2009, 19:50

:bravo: :dobar: Jako mi se sviđa! Nikak da čopim priliku da odem do uvoznika da ga vidim uzivo!

Dal mozda znaš kolki ja kut vilice? svaka cast
[Vrh] Go down
burger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 5
Prebivalište : Osijek
Vozim : Regal Raptor
Na forumu od : 01.04.2009

REGAL RAPTOR - Spyder - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder   REGAL RAPTOR - Spyder - Page 6 Icon_minitimesri 01 tra 2009, 12:53

ja sam isto uzeo taj motor
i zanima me jel tebam na nesto posebno obratiti paznju
si imao kakvih problema???
[Vrh] Go down
mungos
cro chopper forum
cro chopper forum
mungos


Broj postova : 1332
Godina imam : 52
Prebivalište : Zagreb,Gornja Kustošija
Vozim : Regal Raptor Hawk DD250
Na forumu od : 07.02.2009

REGAL RAPTOR - Spyder - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder   REGAL RAPTOR - Spyder - Page 6 Icon_minitimesri 01 tra 2009, 12:57

Twisted Evil Jesi ti to složio ormar? Twisted Evil
[Vrh] Go down
http://www.mklaganica@blogspot.com
samoborac
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 2
Godina imam : 59
Prebivalište : Samobor
Vozim : Regal Raptor Spider
Na forumu od : 28.08.2008

REGAL RAPTOR - Spyder - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder   REGAL RAPTOR - Spyder - Page 6 Icon_minitimesri 01 tra 2009, 18:15

[quote="burger"]ja sam isto uzeo taj motor
i zanima me jel tebam na nesto posebno obratiti paznju
si imao kakvih problema???[/quote

Moras nositi kljuc i imbus sa sobom jer se odvrce sve sto moze.
Fuzic, saraf na bocnoj nozici, matica na poluzi mjenjaca, retrovizori.
Ukratko, motor moras kontrolirati kao lovacki avion prije voznje.
Ako to izuzmemo Smile nemam primjedbi.

knjiga članova
[Vrh] Go down
Meštra
man
man
Meštra


Broj postova : 118
Godina imam : 48
Prebivalište : Split
Vozim : Regal Raptor- Spyder
Na forumu od : 03.06.2009

REGAL RAPTOR - Spyder - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder   REGAL RAPTOR - Spyder - Page 6 Icon_minitimeuto 16 lip 2009, 13:55

Slažem se sa Samoborcem. Pogotovo oko retrovizora. Dok ih nisam stega onako muški, oni po svome. Sad su Ok. Takodjer mi se odvidala vida od poluge mjenjača kraj štafne. Rezultat: vida počela dirati ramu. izgubio 5 brzinu, pa 4, da bi na kraju ostao u leru. Šta ti je sad, priupitam ga ljutito? A, prešao samo 400 km. Kaže Spyder meni- imaš alat na desnoj strani motora ispod donjeg poklopca, pa me poškaklji malo po vidi. Poškakljem ja njega malo jače, pa ga više nije srbilo. Nakon 1000 km, sajla od kumpluga ostala na 4 niti. Dva stiska i puca. Promjenija i nju. Moran u WC.

knjiga članova
[Vrh] Go down
Meštra
man
man
Meštra


Broj postova : 118
Godina imam : 48
Prebivalište : Split
Vozim : Regal Raptor- Spyder
Na forumu od : 03.06.2009

REGAL RAPTOR - Spyder - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder   REGAL RAPTOR - Spyder - Page 6 Icon_minitimeuto 16 lip 2009, 14:22

Ostalo mi se nije odvidavalo. Išao na parti u Ivanić grad, vratio se bez problema. Točio gorivo samo da budem kolegijalan. Troši malo više od zipa. Mašina je skroz Ok. Mislim da bi mogla dosta potrajati. Vilice, kočiona crijeva takodjer. Gume Nylon KATASTROFA! Na kiši ka po ledu. Fali mu snage kad treba pretjecati pri brzini od 80km. Dok povuče, prodje 150 metara. Od O-60km je Ok. U početku je zafrkan za pogodit zavoj. Treba ga malo ranije počet bacat. Posli leži poput preplanule djevojke na nudističkoj plaži. Šta još? Netko se bunio da je neudoban za guzicu. Istina, sic je tanak, al mojih 65kg nije nažuljao ni nakon 7 sati vožnje. Prešao 400 km u danu bez ikakvog zamora. Naravno da sam stajao, jetra traži ljek. Sad sam na 4000 km. Gume su kao nove. Još se nisu ni dlačice istrošile. Popodne ih mjenjam. Dale su mi dosta veselja od Korenice do Splita po kiši. Stavljam Dunlop D404. 2300 kn sa montažom. Ma da bi još toliko samo da gledam Nylona kako gori i odlazi u dim prema oblacima. Po suhom nema šlajfanja, po mokrom mogu i u 3 brzini.
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4405
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

REGAL RAPTOR - Spyder - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder   REGAL RAPTOR - Spyder - Page 6 Icon_minitimeuto 16 lip 2009, 14:34

Loctite proizvodi ljepila, koja služe za osiguranje vijčanih spojeva. U slučaju kad se vijci zbog istezanja i vibracija imaju tendenciju otpuštati, po meni to je najbolje rješenje.

http://www.loctite.hr/hrc/content_data/99034_Threadlocking_Capability_Guide_Croatian_version.pdf
[Vrh] Go down
Meštra
man
man
Meštra


Broj postova : 118
Godina imam : 48
Prebivalište : Split
Vozim : Regal Raptor- Spyder
Na forumu od : 03.06.2009

REGAL RAPTOR - Spyder - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder   REGAL RAPTOR - Spyder - Page 6 Icon_minitimečet 18 lip 2009, 00:23

Stavio nove gume! Novi motor! Zna san da su mu tvorničke gume sranje, al toliko, e to nisan. Preporuka svima-vrijedi vam glava 2300kn. Mjenjajte gume!!!!!!
[Vrh] Go down
Meštra
man
man
Meštra


Broj postova : 118
Godina imam : 48
Prebivalište : Split
Vozim : Regal Raptor- Spyder
Na forumu od : 03.06.2009

REGAL RAPTOR - Spyder - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder   REGAL RAPTOR - Spyder - Page 6 Icon_minitimečet 18 lip 2009, 00:27

Slažem se sa Palomasom, za ovaj motor je doista potreban loklite, il kako se več zove, al valjda razumite. Mnogo ljudi mi ga preporučilo, al moja linost, glave će me koštati, mada je nisan skupo ni platija. Da tata jedan spermić i eto me. A, ima ih je miljune!!!!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




REGAL RAPTOR - Spyder - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder   REGAL RAPTOR - Spyder - Page 6 Icon_minitimečet 06 kol 2009, 19:28

Bok škvadro.
Evo da se i ja konačno javim sa nekim svojim zapažanjima glede ovog .amphora pandoras. RR spydera.

Dakle, nakon konačne odluke da kupim motor i obznane mojoj boljoj polovici o namjerama dobio sam zeleno svjetlo. Kako mi za vratom dahće banka sa ogromnim hipotekarnim kreditom, kreditno sam nesposoban. Plan je bio da žena digne kredu za intrudera ili dragstar-ku.
Dakako, otpilala me u startu. Nakon par tjedana durenja, uvjeravanja i ulizivanja postignuo sam nagodbu:
RR spyder + perilica za suđe + ograda na terasi + sjedeća garnitura za istu.
Za razliku od Baotiana, što je bio njen prvobitni prijedlog... mislim da sam dobro prošao.

Da se vratimo na temu..

Spyder je izgledao strašno močno među skuterima u trgovini. I u garaži. No kada sam ga ponosno parkirao pokraj punokrvnog custroma.... hm, nekako mi više liči na apenca :-)

Iako je kao napravljen 0 servis, doma sam postezao sve vidljive šarafe. I svi su se dali zategnuti.
Sjedište je dobro za prvih 50 km, a nakon toga dupe trne i sve više i više, te se pauze za protezanje logaritamski povečavaju sa duljinom puta.

Kažu u narodu : koliko para toliko i muzike. Mislim da nema tih para koje bi mogle kupiti ovakvu muziku. Kao što je poznato ovdje na forumu, kineski arhitekti su se dosjetili ušpare u proizvodnji pa su mašinu direktno zašarafili na ramu. Produkt toga su vibracije. Kamenci, celulit i zubne plombe za spyderistu su prošlost. Retrovizori su neupotrebljivi jer u njima vidiš x2 x3 x4 (ovisno o turaži) farova i objekata . Ove dobre vibre polučuju i zvrndanje, zveketanje, cvokotanje (nekakav glazbenik bi to bolje opisao) svih pokrtnih djelova. A i nepokretnih. Također, vibre utječu i na prije spomenute šarafe pa ovi imaju tenziju ka otpuštanju i laganom gubitku. Osobno mislim, da ako redovno ne dotežeš šarafe, nakon par tkm imaš bobera .-) No ima tu i jedna dobra stvar, svaki novi zvuk (ili bolje rečeno 'zvrnd' ) signalizira da je negdje jedan šaraf napustio matični sklop.

Što se tiče voznih karakteristika, malo je nezgodno manevrirati sa choperskom vilicom i treba se naviknuti gdje stoje noge. Mjenjač mi nije zadavao probleme kad ga jednom prokužiš, ali tu i tamo zna biti nepredvidljiv pri prelasku iz 1. u 2, - jednom ode u ler, jednom u 2. brzinu. I to se večinom dešava kada hočeš ispasti faca, a ispadneš dirigent limenoj glazbi :-)

Još bih se osvrnuo i na prednje kočnice. Na izgled ne daju baš osječaj sigurnosti zbog debljine (3mm) no veliki su diskovi i bez ikakvog problema zaustavljaju ovu mrcinu (a i motor) Pri večim brzinama koče nečujno, no kada se konstantno koči, čim je brzina <40km/h javlja se dreka. Ne čini mi se kao klasična škripa kočnica nego više vuče na vbriranje klješta i pakni - kao da ima i previše lokera.
Kod kočnica bih spomenuo i pojavu proklizavanja prednjeg kotača pri jačem stisku (3 prsta) zadnje sam uspio blokirati prednji kotač pri jedno 50km/h. No to bih prije pripisao lošim gumama i karakteristici izdužene vilice.

Sada na satu brojim nešto malo preko 1000km makar to ne smatram kompetentnim jer kao prvo sat podosta laže, a i vibracije okreču brojčanik. pređeš 500m dok stojiš na crvenom.

Do sada sam imao sljedećih kvarova/reklamacija

oko 300km
- otpala polugica sigurnosnog prekidača na nogaru.

- struganje zadnjeg kotača o blatobran. Ovo sam primjetio jer je guma imala crnu štraftu. Na servisu samo zategnuli amortizere jer mojih 120kg pri imaloj neravnini dolazido granice. Kako su noge napred ne možeš njima amortizirati udarac dupeta u tvrdo sjedište i eto ti izraz nezadovoljstva na licu. Zanimljivo je rješenje ovog problema u servisu... savijanjem blatobrana i nosača, podmetanje podloška pod spojeve i brušenje glave šarafa koji drži sve ovo skupa. hmm

oko 500km
-umro automat žmigavaca

oko 1000km
- Odšarafili se i otišli šarafi koji drže motor ventilatora kilera za kučište, a i sam motor skupa. Ovaj se razdvojio ali ne do kraja tako da je izgorio namotaj i razvalili se klizači četkica.

Eto toliko o mom ormaru, za sada...
Opći dojam je nekako neodređen, kao npr. osječaj kada ti se punica stropoštava niz liticu u na tvom novom motoru... :-)
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10952
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

REGAL RAPTOR - Spyder - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder   REGAL RAPTOR - Spyder - Page 6 Icon_minitimečet 06 kol 2009, 21:31

au jesi se raspiso svaka cast ,nekome će dobro doći tvoj mali rezime

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
frrka
man
man
frrka


Broj postova : 118
Godina imam : 46
Prebivalište : ZAGREB DUBRAVA
Vozim : HYOSUNG AQUILA GV 650 I
Na forumu od : 14.03.2009

REGAL RAPTOR - Spyder - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder   REGAL RAPTOR - Spyder - Page 6 Icon_minitimečet 06 kol 2009, 22:05

svida mi se
rjesil bus te pocetnicke musice
sretno u voznji
biker2
[Vrh] Go down
mungos
cro chopper forum
cro chopper forum
mungos


Broj postova : 1332
Godina imam : 52
Prebivalište : Zagreb,Gornja Kustošija
Vozim : Regal Raptor Hawk DD250
Na forumu od : 07.02.2009

REGAL RAPTOR - Spyder - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder   REGAL RAPTOR - Spyder - Page 6 Icon_minitimečet 06 kol 2009, 22:06

Vidim da si napisao 350 ccm. To je već lijepa mašina. Na ovom postu imaš kako se riješiti jednog dijela ovih svojih problema. Tata za spidere ili ti FRESH riješio je hrpu problema, a ponešto sam ih i ja riješio. Ja vozim Hawka i prednost je kod mene što je mašina na selenima. Želim ti da riješiš sve probleme, a punicu možeš i u perilici za suđe spustiti niz neku stijenu!!
[Vrh] Go down
http://www.mklaganica@blogspot.com
oluja
man
man
oluja


Broj postova : 383
Godina imam : 41
Prebivalište : D(Slavonija)M
Vozim : QM-125 2C
Na forumu od : 21.07.2008

REGAL RAPTOR - Spyder - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder   REGAL RAPTOR - Spyder - Page 6 Icon_minitimečet 06 kol 2009, 22:15

Odlično izgleda. dobar

Ali sad kad čitam .koshcall.-ov post... izgleda da novo nije uvjek novo, i da To nije To.
U svakom slučaju sretno na cesti svim Spyderašima! geek
[Vrh] Go down
Tomo-vz
cro chopper forum
cro chopper forum
Tomo-vz


Broj postova : 1398
Godina imam : 52
Prebivalište :
Vozim : QM250
Na forumu od : 15.04.2008

REGAL RAPTOR - Spyder - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder   REGAL RAPTOR - Spyder - Page 6 Icon_minitimepet 07 kol 2009, 22:17

Vidim da nas tridesetinešto godišnjake muči isti problem,žena,perilica lol! ,punica affraid ,pa krediti :bolest: i nikako na zelenu granu za kupit bolju mrcinu What a Face .Znaš kak se veli: strpljen -spašen.
Lijepo si opisao svoj bajk i sve ostale nedače kroz koje manje više svi prolazimo,zato budi optimist za neka bolja vremena i uživaj u svojem bajku rendeer geek
[Vrh] Go down
Genesis051
cro chopper forum
cro chopper forum
Genesis051


Broj postova : 740
Godina imam : 64
Prebivalište : Rijeka
Vozim : H-D Street 750
Na forumu od : 15.12.2007

REGAL RAPTOR - Spyder - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder   REGAL RAPTOR - Spyder - Page 6 Icon_minitimeuto 11 kol 2009, 16:17

To gubljenje vijaka... vjerujem samo, da bi to mogla biti nedosljednost (da ne pišem: neozbiljnost/neprofesionalnost) ljudi u servisu... svaki vijak drži solidno, kad ga se propisno pritegne.... dakle samo malo strpljenja... sve će to sjest na mjesto... mašina ne bi smjela bit problematična (ali naravno o tom - potom) a udobnost prema ukusima... možda se da što napraviti sa sicem... dodatno ga pretapecirati sa više spužve... ne znam...
u svakom slučaju, malo je nade da ćeš se stroja "riješit" prije isteka "krede"... pa se lijepo pomiri (ko i ja ) Cool sa činjenicom... da ćeš to voziti još "neko vrijeme" (ja nemam tih problema, "samo" mi je apetit porastao za većom kubikažom)...
Sretno, u svakom slučaju... sa željom, da te prestane jad na kog kineza... prema strojevima koje si naveo, ti si "u startu" razočaran, jer si uzeo neki kompromis (glavno da se voziš), a to nije dobra uvertira... zadovoljstvo koje je "srozano" u samoj kupovini... tiha jeza...
samo strpljenja i bit će dobro (makar, kad ga prodaš Cool ...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




REGAL RAPTOR - Spyder - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder   REGAL RAPTOR - Spyder - Page 6 Icon_minitimesub 15 kol 2009, 01:23

Genesis051 je napisao/la:

Sretno, u svakom slučaju... sa željom, da te prestane jad na kog kineza... prema strojevima koje si naveo, ti si "u startu" razočaran, jer si uzeo neki kompromis (glavno da se voziš), a to nije dobra uvertira... zadovoljstvo koje je "srozano" u samoj kupovini... tiha jeza...
samo strpljenja i bit će dobro (makar, kad ga prodaš Cool ...

Je, istina je to što zboriš.

Nisam baš bleba da sam se zaletio, očekivao sam tako nešto, koliko god to glupo zvučalo.
Ali ipak zateklo me takva hrpa aljkavosti kod finalne dorade/arhitekture.
Na primjer, zašto pobogu, ako je već odlučeno da je mašina kruto vezana na ramu, nije predviđeno da se šarafi osiguraju sigurnosnim maticama. Ovako, ma koliko kontrolirao uvijek se može desiti da previdiš jedan i nakon par stotina km šarafa nema.

Nadalje, nosač rezervoara, rupa gdje ide selen gumica je oštar. Bilo kakva gumica nakon nekog vremena mora se procvikati. Kako je cijeli motor pod tretmanom vibracija ama baš svaki kabel ili crijevo mora se izlizati ako nije kvalitetno učvršćeno. Isto se odnosi i na spojeve elektrike.

Iako sam donekle vičan sa elektromehanikom, jednostavno su mi ruke vezane oko poboljšanja na osnovi 'uradi sam' zbog jamstva. Bojim se da če mi otkazati jamstvo ako napravim bilo kakvu preinaku. Recimo stavim druge žmigavce ili far i otkaže anlaser nakon nekog vremena i na servisu mi kažu da sam neovlašteno dirao u elektrku i ponište jamstvo, makar jedno s drugim nema nikakve veze. Da bi to izbjegao moram redovno reklamirati u servisu, a što za sebom povlači apstinenciju od vožnje. Evo, nakon gotovo 3 tjedna čekanja još uvjek mi nije zamjenjen ventilator kilera. čeka se carina, pa primka, pa isporuka, pa ovo pa ono.

Imam i jedno zanimljivo pitanje....
Recimo otpustili se šarafi na ventilatoru i ovaj je izletio i probio hladnjak. Gubitak tekućine rezultirao je pregrijavanjem mašine i konačnim zaribavanjem. Hoče li mi jamstvo pokriti ovaj kvar ? Koliko ču dugo čekati na popravak?
Mogu li tražiti povrat novaca nakon 45 dana na servisu? ili novi proizvod?

Sad kad sparim ovo gore navedeno dobivam logičan odgovor - vozi se par sto km i zatim na reklamaciju od minimalno tjedan dana. Ako ideš sam nešto preinačiti gubiš jamstvo.

Ljuti me sve to jer sam propustio 3 parija čekajući ovaj faking ventilator..
[Vrh] Go down
Slavonka
cro chopper forum
cro chopper forum
Slavonka


Broj postova : 1514
Godina imam : 60
Prebivalište : D. Miholjac
Vozim : Kymco Zing 125
Na forumu od : 11.08.2008

REGAL RAPTOR - Spyder - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder   REGAL RAPTOR - Spyder - Page 6 Icon_minitimesub 15 kol 2009, 10:58

O, baš si se uvalio! Ja sam žensko i baš e ne kužim puno u sve to, ali vidim da si promašio totalno. Takođe si jako nestrpljiv pa je to i doprinjelo svemu tome. Čuj, moj savjet ; riješi se toga što prije. Imam dojam da ćeš skroz imati problema kad je već u početku tako, a to ti najmanje treba ako si tu takvoj novčanoj frci. Ako si ne možeš priuštiti nešto što češ voziti, rađe se vozi s nekim. Znam da djeluje jadno, ali...
Na tvom mjestu bi pristala i na nešto slabije, samo da sipaš i voziš. Do mojih godina, ovako češ izgubiti sve živce...
[Vrh] Go down
http://affiliatemarketingwithstela.blogs
bero73
man
man
bero73


Broj postova : 380
Godina imam : 51
Prebivalište : karlovac
Vozim : regal raptor 250 hawk
Na forumu od : 31.05.2009

REGAL RAPTOR - Spyder - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder   REGAL RAPTOR - Spyder - Page 6 Icon_minitimečet 20 kol 2009, 16:29

A šta da ti kažem i ja malo šarafim, malo vozim, dobro nema toliko vibracija, ali jednom u 2 tjedna ga malo pregledam, pritegnem ako treba i deri miško. biker2
[Vrh] Go down
http://www.regalraptorriders.com
freshman
cro chopper forum
cro chopper forum
freshman


Broj postova : 2150
Godina imam : 57
Prebivalište : zgb-dubrava
Vozim : regal raptor spyder cb 450, bmw f 650, HD sportster xl 1200c
Na forumu od : 13.04.2008

REGAL RAPTOR - Spyder - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder   REGAL RAPTOR - Spyder - Page 6 Icon_minitimesub 22 kol 2009, 18:54

ovak..da i ja nekaj velim nakon ovih nekoliko mjeseci internetske apstinencije Rolling Eyes ...moj spyder je došel u prvoj isporuci..trenutno na kilometar vuri piše 21689km..i nemam nikakvih problema s motorom..a svi oni koji me znaju in vivo, mogu potvrditi kak i kud se vozim..da, povremeno otpadne koji šaraf..da, vibracije su stalno prisutne..da, sic je fakat tanko futrani i amortizeri imaju kratki hod..ali meni jedna stvar nije jasna..kog ste si vraga kupovali chopera ak vam ne paše?!?..ak nekoga smetaju takve stvari nek ne sjeda na taj tip motora nego nek si zeme cruisera,on je udobniji,s manje vibracija,vozniji..ma skroz drugi đir...ili nek kupi HD-a...onda mu nikad ni jedan šaraf nebu otpal, sve bude samo čisti gušt..pa i čekanje na djelove..i plačanje istih..i cijena servisa...ma fakat čisti gušt..ljudi moji,dajte tim motorčekima kaj im treba i ne komplicirajte stvari..ja sam sa svojim crvenim krampom čisto zadovoljan..ili je možda jedino moj spyder kineska tvornička greška scratch ...a sad se idem još malo provozat..tak,jedno soma-dva kilometri..dok mi još kineska tvornička greška dela dobar3
[Vrh] Go down
Meštra
man
man
Meštra


Broj postova : 118
Godina imam : 48
Prebivalište : Split
Vozim : Regal Raptor- Spyder
Na forumu od : 03.06.2009

REGAL RAPTOR - Spyder - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder   REGAL RAPTOR - Spyder - Page 6 Icon_minitimeuto 25 kol 2009, 00:20

Jeli netko stavija jaču mašinu? Stvarno mi je dosadilo da me i bakice prelaze!!! Više me ni garancija od još godinu dana ne zanima. Ovih 20Ks je stvarno malo!!
[Vrh] Go down
Jack
cro chopper forum
cro chopper forum
Jack


Broj postova : 3028
Godina imam : 57
Prebivalište : Zagreb
Vozim : više ne vozim
Na forumu od : 29.04.2008

REGAL RAPTOR - Spyder - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder   REGAL RAPTOR - Spyder - Page 6 Icon_minitimeuto 25 kol 2009, 01:01

Meštra je napisao/la:
Jeli netko stavija jaču mašinu? Stvarno mi je dosadilo da me i bakice prelaze!!! Više me ni garancija od još godinu dana ne zanima. Ovih 20Ks je stvarno malo!!

Joj, bas si prava Mustra. . .
frend je odlucio iskoristit Spydera kao platformu da napravi zmaj. . .
pretvorio bi ga u trike, i stavio mu motor od Aerofoxa Speedmastera, nekih 70 KS. . .
i nadogradio konstrukciju za krila, koja se kod zmaja i tako skidaju. . .
pa, ne znam jel ti to dosta. . .
a sta ako neka bakica proleti kraj tebe, mozda ce ti i to biti bed. . .

gle, ocito je da imas problem s bakicama. . .
neki power trip, tako nesto. . .

mozda bi ti koristilo da provedes tjedan dana na gerijatrijskom odjelu, da ih upoznas. . .
i one su ljudska bica. . .
well, skoro. . .

poceo sam pisat piz....je, vreme je da idem spavat. . .

ejj, ludilo, sutra cu dozivjet vrhunac svoje kreativne karijere. . .
idem fotografirat namjestaj u Garesnicu. . .
nije cudo da sam prolupao. . .
sorry za off. . .
nemorate me banirat, i tako necu biti na netu tjedan dana. . .
[Vrh] Go down
http://www.alanmatuka.com
Meštra
man
man
Meštra


Broj postova : 118
Godina imam : 48
Prebivalište : Split
Vozim : Regal Raptor- Spyder
Na forumu od : 03.06.2009

REGAL RAPTOR - Spyder - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder   REGAL RAPTOR - Spyder - Page 6 Icon_minitimeuto 25 kol 2009, 13:52

Jack je napisao/la:
Meštra je napisao/la:
Jeli netko stavija jaču mašinu? Stvarno mi je dosadilo da me i bakice prelaze!!! Više me ni garancija od još godinu dana ne zanima. Ovih 20Ks je stvarno malo!!

Joj, bas si prava Mustra. . .
frend je odlucio iskoristit Spydera kao platformu da napravi zmaj. . .
pretvorio bi ga u trike, i stavio mu motor od Aerofoxa Speedmastera, nekih 70 KS. . .
i nadogradio konstrukciju za krila, koja se kod zmaja i tako skidaju. . .
pa, ne znam jel ti to dosta. . .
a sta ako neka bakica proleti kraj tebe, mozda ce ti i to biti bed. . .

gle, ocito je da imas problem s bakicama. . .
neki power trip, tako nesto. . .

mozda bi ti koristilo da provedes tjedan dana na gerijatrijskom odjelu, da ih upoznas. . .
i one su ljudska bica. . .
well, skoro. . .

poceo sam pisat piz....je, vreme je da idem spavat. . .

ejj, ludilo, sutra cu dozivjet vrhunac svoje kreativne karijere. . .
idem fotografirat namjestaj u Garesnicu. . .
nije cudo da sam prolupao. . .
sorry za off. . .
nemorate me banirat, i tako necu biti na netu tjedan dana. . .
Dobar savjet! Ma šta dobar - odličan!! Hitam odma na gerijatrijski odjel. Ako ti kažeš da tamo ima dobrih mašina, nema se šta čekat. Nabavim i tebi jednu.
[Vrh] Go down
Emil
man
man
Emil


Broj postova : 416
Godina imam : 54
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Aquila GV 650 SE L.E. No.-331 & Vespa PX150E
Na forumu od : 24.08.2009

REGAL RAPTOR - Spyder - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder   REGAL RAPTOR - Spyder - Page 6 Icon_minitimeuto 25 kol 2009, 15:59

Sretno ti bilo u vožnji i čim manje tog šarafanja !!!
P.S. Ali ipak tu i tamo provjeri te šarafe,da nebi bilo: Nisam znao,nisam vjerovao !!!
geek biker2
[Vrh] Go down
Sponsored content





REGAL RAPTOR - Spyder - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder   REGAL RAPTOR - Spyder - Page 6 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
REGAL RAPTOR - Spyder
[Vrh] 
Stranica 6 / 9.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Regal Raptor Spyder
» 99% regal raptor spyder
» iiiiihhhhhaaaaa (Regal Raptor Spyder 250)
» regal raptor spyder
» Regal Raptor Spyder No.2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moj bike- "My bike"-
Forum(o)Bir: