Početna stranicaPretraľnikREGAL RAPTOR - Spyder... 610RegistracijaLogin

 

 REGAL RAPTOR - Spyder...

Go down 
+5
Dr.Ma$$a
Leso
THE CHOPPER KID
necchi
freshman
9 posters
Autor/icaPoruka
freshman
cro chopper forum
cro chopper forum
freshman


Broj postova : 2150
Godina imam : 57
Prebivalište : zgb-dubrava
Vozim : regal raptor spyder cb 450, bmw f 650, HD sportster xl 1200c
Na forumu od : 13.04.2008

REGAL RAPTOR - Spyder... Empty
PostajNaslov: REGAL RAPTOR - Spyder...   REGAL RAPTOR - Spyder... Icon_minitimesri 21 svi 2008, 21:58

znam da svi više-manje isčekuju vjesti o spyder-u,o ponašanju na cesti,potrošnji,izradi,čudnim škripanjima i takvim sitnicama..ali,buduči da od nekud treba početi ajmo po redu:..u ovih nekoliko dana kaj se vozikam s njim nabral sam 300km gradske vožnje pa je došel na red i servis,čisto reda radi...i fakat je tak,reda radi..novo ulje i malo štelanja sajli..provjera svih spojeva(ništ se nije razlabavilo ni pobeglo s mjesta) tlak u gumama,još jedna kompjutorska provjera parametara i to je to...a djelatnici u beta moto servisu..svaka čast,nije im smetalo kaj sam gural nos u sve kaj delaju(bar nisu pokazali Wink ) sve kaj sam pital strpljivo i stručno su mi objasnili i pokazali..nekih "skrivenih" tajni..ima..i to ugodnih Very Happy ..naime,ima tvornički ugrađen punjač akumulatora...i ne,nije to alternator Twisted Evil ..ovo je baš punjač,za dopunu akumulatora bez skidanja poklopaca,izvučeš kabel i uštekaš ga u struju i to je to.....a kaj se tiče vožnje..pa ovak,na mjestu ga okretati je koma,ali u vožnji je super,u zavoje sam pada i cestu drži jako dobro..čak i po kiši,bez obzira na kineske gume prema kojima imam totalnu averziju(opal sam sa skutera i bil 3 tjedna na bolovanju)..sami sic ne izgleda baš udobno..i nije..bar dok se vrtiš po parkingu i odgurivaš nogama,ali zato amortizeri sve neravnine na cesti zaglade..osim največih Wink..ali to mi i daje draž vožnje ovakvog motora..udobno ali ne pretjerano..snaga,brzina!?..hoče mali hoče cheers ..ali ne još,još malo mu treba razgibavanja i treninga a onda samo GAS cheers ..ukratko za sad samo pohvale na njegov račun :bravo: ..a nadam se i ubuduče
[Vrh] Go down
necchi
cro chopper forum
cro chopper forum
necchi


Broj postova : 2778
Prebivalište : New York
Vozim : metlu u warp pogonu
Na forumu od : 02.05.2008

REGAL RAPTOR - Spyder... Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder...   REGAL RAPTOR - Spyder... Icon_minitimesri 21 svi 2008, 22:29

rekoh ti da su majstori super
al fali ti zadnji sic (štela na grani čeka za šoping kod Louisa) lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
freshman
cro chopper forum
cro chopper forum
freshman


Broj postova : 2150
Godina imam : 57
Prebivalište : zgb-dubrava
Vozim : regal raptor spyder cb 450, bmw f 650, HD sportster xl 1200c
Na forumu od : 13.04.2008

REGAL RAPTOR - Spyder... Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder...   REGAL RAPTOR - Spyder... Icon_minitimesri 21 svi 2008, 22:34

ma samo mi radiš gricule s tom štelom lol! ..al smislil bum ja nekaj scratch ,makar i privremeno geek lol!
[Vrh] Go down
necchi
cro chopper forum
cro chopper forum
necchi


Broj postova : 2778
Prebivalište : New York
Vozim : metlu u warp pogonu
Na forumu od : 02.05.2008

REGAL RAPTOR - Spyder... Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder...   REGAL RAPTOR - Spyder... Icon_minitimesri 21 svi 2008, 22:36

freshman je napisao/la:
ma samo mi radiš gricule s tom štelom lol! ..al smislil bum ja nekaj scratch ,makar i privremeno geek lol!
kom 2 policija
možemo uvest :elephant:
[Vrh] Go down
freshman
cro chopper forum
cro chopper forum
freshman


Broj postova : 2150
Godina imam : 57
Prebivalište : zgb-dubrava
Vozim : regal raptor spyder cb 450, bmw f 650, HD sportster xl 1200c
Na forumu od : 13.04.2008

REGAL RAPTOR - Spyder... Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder...   REGAL RAPTOR - Spyder... Icon_minitimesri 21 svi 2008, 22:40

samo da vidim jel mi jaketa suha pa krečemo Wink..
[Vrh] Go down
THE CHOPPER KID
man
man
THE CHOPPER KID


Broj postova : 139
Godina imam : 31
Prebivalište : Dugo Selo
Vozim : dok spavam
Na forumu od : 02.04.2008

REGAL RAPTOR - Spyder... Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder...   REGAL RAPTOR - Spyder... Icon_minitimečet 22 svi 2008, 21:00

jedo pitanje jel se može u serijskoj proizvodnji za Spyder naručit sissy bar
[Vrh] Go down
http://roadstarclinic.com
freshman
cro chopper forum
cro chopper forum
freshman


Broj postova : 2150
Godina imam : 57
Prebivalište : zgb-dubrava
Vozim : regal raptor spyder cb 450, bmw f 650, HD sportster xl 1200c
Na forumu od : 13.04.2008

REGAL RAPTOR - Spyder... Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder...   REGAL RAPTOR - Spyder... Icon_minitimečet 22 svi 2008, 22:49

sic za dvoje i sissy su dodatna oprema,isto kao i sic za niže rastom,otvoreni auspusi i vjetrobran..i sve stiže 15.07. ali evo još malo o motoru..danas sam ga točil..potrošil je 3,4 litre ISKLJUČIVO zagrebačke gradske vožnje...znate kaj je to, ne?..kreni stani kreni stani..sve po zelenom valu i u špici,metar-dva pa stani..na otvorenoj cesti očekujem manje, a pogotovo kad se razradi kak spada...kaj se tiče ostalog..ništ posebno za referirati,poleganje u zavojima je sve lakše i jednostavnije :lol: ..ufff..još bu ispalo da sam kupil nekog R-a No ..ali kaj mogu kad mi je tak vozni i lako upravljivi...
[Vrh] Go down
Leso
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 810
Godina imam : 44
Prebivalište : vinkovci
Vozim : vespa px 200,venox
Na forumu od : 12.01.2008

REGAL RAPTOR - Spyder... Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder...   REGAL RAPTOR - Spyder... Icon_minitimepet 23 svi 2008, 00:07

pila ti je prava :bravo:
[Vrh] Go down
Dr.Ma$$a
cro chopper forum
cro chopper forum
Dr.Ma$$a


Broj postova : 1270
Godina imam : 36
Prebivalište : zagreb
Vozim : dragstar 1100
Na forumu od : 24.04.2008

REGAL RAPTOR - Spyder... Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder...   REGAL RAPTOR - Spyder... Icon_minitimepet 23 svi 2008, 00:41

e, motor je zaaakon....sve mi se vise svidja i sve se vise palim za njega!!
za tu lovu takav izgled i kak ti velis te vozne sposobnosti.....cini mi se da je to odlican motor za zapocet svoju bajkersku karijeru!!!

care. uzivaj na njemu svake sekunde!! cheers cheers :harley:
[Vrh] Go down
THE CHOPPER KID
man
man
THE CHOPPER KID


Broj postova : 139
Godina imam : 31
Prebivalište : Dugo Selo
Vozim : dok spavam
Na forumu od : 02.04.2008

REGAL RAPTOR - Spyder... Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder...   REGAL RAPTOR - Spyder... Icon_minitimepet 23 svi 2008, 11:09

e al znaš kaj mi je ono naj na tom baju kao prvo nisam mogao vjerovat da je neko napravio bike za serijsku proizvodnju sa vilicom pod tak malim kutom i to je super a druga stvar je to što za takav motor nemoraš odvojit neku silnu cifru (jest da još neznam puno o motoru i kak bude se ponašal poslije nekoliko hiljada al vjerujem da bude sve O.K.)
[Vrh] Go down
http://roadstarclinic.com
freshman
cro chopper forum
cro chopper forum
freshman


Broj postova : 2150
Godina imam : 57
Prebivalište : zgb-dubrava
Vozim : regal raptor spyder cb 450, bmw f 650, HD sportster xl 1200c
Na forumu od : 13.04.2008

REGAL RAPTOR - Spyder... Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder...   REGAL RAPTOR - Spyder... Icon_minitimeuto 27 svi 2008, 19:51

khm,khm, khm..štovano pučanstvo foruma..molim vas za trenutak pažnje..hvala.....tužna srca moram vam reči da sam imal prvi "defekt" sa mojom crvenom ljubavi Crying or Very sad ...a da vam sve bude jasnije sljedi pričica...daklem ovako..bio jednom jedan...uff,ne baš tak,bilo bi predugo Wink ..no evo, krenuh ja rano u nedjelju oko 10 u viksu u vrbovec..ja na spyderu, a klinci i prijatelji u tutačima..prva konkretna vožnja Cool ..plan je da pofarbamo prikolicu i zaprljamo tanjur za kotlovinu Wink ..i tak sve laganom vožnjom,bacanjem pogleda okolo i skupljanjem ženskih uzdaha za mojim crvenim međunožnim prometalom(možda je bil i koji muški ali nisam obratil pažnju) dojdemo iza lonjice kad primjetih da moja crvena ljubav počinje ispuštati čudne zvukove.. nečem reči kaj mi je sve prošlo kroz glavu..i preko jezika Embarassed .. svakim daljnjim metrom zvukovi su se pojačavali,riječi je bilo sve manje a straha sve više..kaj da velim,ostatak dana je prošel u nekoj turobnoj izmaglici No ..istina,prikolica je ispala picikato,kotlovina je bila vrlo jako odlična Very Happy društvo super..ali...trebalo se vratiti doma..i sama pomisao na to izazivala je jezu u meni..al nema druge,sjedaj na bajk i lagano doma...iza mene za tren se stvoril konvoj..(ja sam mislil da znam psovati ali.. Wink )..iz mašinice se čulo svašta..hroptanje,škrgutanje,hrustanje..bemu,nema zvuka koji nisam čul Crying or Very sad straha da ga bum moral nagurati na prikolicu ili nedaj bože ostaviti kod nekog u dvorištu affraid da i ne govorim..ali putem padne meni na pamet da to i nesmije biti tak strašno.. mislim, ipak se kilometri nižu,roštanje je sve čudnije..ali samo u vožnji..aha.. Very Happy ..nada se konačno probudila..nakon nemirne noči jedva sam dočekao da BETA MOTO počne s radom..i tko mi se javi na telefon..spyder daddy cheers ..nakon priče i objašnjenja kaj i kak je bilo veli on meni ma nije ti to frka,nemre biti drugo nego..OPUŠTENI LANAC..ma daj..kaj god..pa ima zatezač lanca..ma ne vjerujem...da umiri svoje i moje srce daddy šalje kombi po moju crvenu ljubav i s njim hitno u servis.....kaj da velim..imal je prav,trebalo je zategnuti lanac što sam ja totalno ispustio iz vida..pa ima zatezač Wink ..znači nema ga potrebe kontrolirati confused ..evo,sad se možete smijati Wink :lol: :lol: ..ma kaj,i ja se cerekam ko blesav lol! ...od sreče kaj nije ništ sa motorom i spoznaje da mi nick ima dobro značenje(novajlija,naivac,gušter i još hrpu naziva istoga smisla Rolling Eyes )..sve u svemu,motor je opet kod presretnog vlasnika,još sretnijeg jer se uvjerio da ima posla sa ozbiljnom firmom,koja štiti ne samo svoje interese nego i interese kupca..ma kaj,pregledali su još jednom cijeli motor i nisu računali NIŠT...i sad nek mi neko kaže da kod nas svi gledaju samo kak pobrat lovu..ja sam jednostavno oduševljen načinom na koji se reklamiraju..mixom ljubaznosti,poslovnosti i brige za kupca....ma da, znam kaj bute rekli..reklamira ih Wink ..ali na jako malo mjesta sam naišao na takav odnos prema meni kao prema kupcu,korisniku proizvoda za koji sam dao lovu,velikoj večini je stalo samo da proda a poslje se frigaj..zato,spyder daddy..imaš moj svaka cast
[Vrh] Go down
stain
cro chopper forum
cro chopper forum
stain


Broj postova : 2947
Godina imam : 912
Prebivalište : Unknown
Vozim : Canyon Roadlite 7.0
Na forumu od : 15.04.2008

REGAL RAPTOR - Spyder... Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder...   REGAL RAPTOR - Spyder... Icon_minitimeuto 27 svi 2008, 19:59

Pufh! Zahebano je tako krenit, pa sve to proći, a ne znat što mu je! Ni ja ne bih imao pojma šta je, usro bi se ko ptica! Glavno da je sve ok, ali jedna me stvar zanima, zašto je do toga došlo, šta veli Spyder tata?
[Vrh] Go down
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

REGAL RAPTOR - Spyder... Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder...   REGAL RAPTOR - Spyder... Icon_minitimeuto 27 svi 2008, 20:06

Kad sam počel čitati i sav sam se prestrašil,ali kad sam došel do kraja... lol!
[Vrh] Go down
Dr.Ma$$a
cro chopper forum
cro chopper forum
Dr.Ma$$a


Broj postova : 1270
Godina imam : 36
Prebivalište : zagreb
Vozim : dragstar 1100
Na forumu od : 24.04.2008

REGAL RAPTOR - Spyder... Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder...   REGAL RAPTOR - Spyder... Icon_minitimeuto 27 svi 2008, 21:10

da, imas pravo....to je ono kaj se cijeni i kaj se trazi od proizvodjaca da se brine za kupca i za svoj ugled!!

spyder daddy je zasluzil svaka cast

a da ti ne pricam kaj bi meni sve proslo kroz glavu jer sam sam po sebi pehist, al na svu srecu, ispalo je ok!!!

sve 5, samo renault 4.... cheers cheers
[Vrh] Go down
lord
cro chopper forum
cro chopper forum
lord


Broj postova : 2497
Godina imam : 39
Prebivalište : ZG
Vozim : Trek 820
Na forumu od : 22.02.2008

REGAL RAPTOR - Spyder... Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder...   REGAL RAPTOR - Spyder... Icon_minitimeuto 27 svi 2008, 22:02

Drago mi je da se sve na kraju dobor završilo. cheers Baš sam se prestrašil.. :|
[Vrh] Go down
http://www.ram-servis.hr
Booka
man
man
Booka


Broj postova : 120
Godina imam : 33
Prebivalište : Banjaluka
Vozim : Regal Raptor 125
Na forumu od : 15.08.2008

REGAL RAPTOR - Spyder... Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder...   REGAL RAPTOR - Spyder... Icon_minitimepet 15 kol 2008, 11:43

Jbt kako ide prica ja sam kontao evo gotovo je raspao se motor u voznji lol! lol!
Aj dobro je nije bio neki veliki problem!!Ja sa svojim nisam imao problema uopste redovan servis i provjera i to je to mirna bosna!!
[Vrh] Go down
Sponsored content





REGAL RAPTOR - Spyder... Empty
PostajNaslov: Re: REGAL RAPTOR - Spyder...   REGAL RAPTOR - Spyder... Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
REGAL RAPTOR - Spyder...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» ( K) Regal Raptor Spyder
» REGAL RAPTOR - Spyder
» regal raptor spyder
» Regal Raptor Spyder No.2
» Regal Raptor Spyder

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Tehnika-
Forum(o)Bir: