Početna stranicaPretraľnikRegal Raptor Spyder No.2 610RegistracijaLogin

 

 Regal Raptor Spyder No.2

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
početnik
man
man
početnik


Broj postova : 29
Godina imam : 37
Prebivalište : Prijedor,BIH
Vozim : Regal Raptor Spyder
Na forumu od : 06.06.2008

Regal Raptor Spyder No.2 Empty
PostajNaslov: Regal Raptor Spyder No.2   Regal Raptor Spyder No.2 Icon_minitimesri 13 kol 2008, 22:33

Kao prvo ako je tema spam, neka se obrise, jer ima jos jedna 'skoro' ista Very Happy

Kao drugo, DOSAO JE, prevoz je malo kasnio, tj. punih 6 sati Very Happy ali je dosao, posto sam imao jako malo vremena da ga probam, napravio sam tek dva kruga tu po naselju, a i ne registrovan je pa ne smijem.
Nekako mi je super Very Happy Sve 5, osjeti se da je nov, da se razaradjuje sve to i ostalo.

Ali imam jedan problem, nadam se da ce mi moci neko dati odgovor zasto i kako, pogotovo ekipa koja vozi isti motor.
Krenem, sve ok, mijenjanje brzina ok, i kad trebam da stanem, vratim brzinu u manju tu nastaje problem, jako tesko ide. Da li ste imali problema sa trazenjem lera??? Embarassed

Da li je to do mene, posto se tek navikavam na njega i na takav nacin mijenjanja brzina ( posto sam se obucavao na motoru gdje su se brzine mijenjale rucno ), ili je u pitanju nesto sasvim drugo??

Ko prvi pomogne, ima cugu od mene. Very Happy

Ekipa pozdrav!

PS-Slike sutra ili prekosutra, danas se nije stiglo. Smile
[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

Regal Raptor Spyder No.2 Empty
PostajNaslov: Re: Regal Raptor Spyder No.2   Regal Raptor Spyder No.2 Icon_minitimesri 13 kol 2008, 23:03

trazenje lera je vecini problem, pogotovo kad prvi put sjednu na motor. meni dan danas (vozim 1,5 god ovaj motor) ponekad treba 5-6 saltanja da nadjem ler na semaforu.
nista se ne brini, ici ce sve lakse...
same gassssss......... chopper



p.s. puno sretnih km na novoj pili....

_________________
work to ride - ride to work

growing old is mandatory - growing up is optional

www.mkfireriders.com
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
početnik
man
man
početnik


Broj postova : 29
Godina imam : 37
Prebivalište : Prijedor,BIH
Vozim : Regal Raptor Spyder
Na forumu od : 06.06.2008

Regal Raptor Spyder No.2 Empty
PostajNaslov: Re: Regal Raptor Spyder No.2   Regal Raptor Spyder No.2 Icon_minitimečet 14 kol 2008, 00:52

Hvala puno, mada mene brine vise ovo vracanje brzine iz vece u manju, dosta tesko ide... :|
[Vrh] Go down
jazz
man
man
jazz


Broj postova : 370
Godina imam : 38
Prebivalište : popovača/zagreb
Vozim : ništ...
Na forumu od : 09.05.2008

Regal Raptor Spyder No.2 Empty
PostajNaslov: Re: Regal Raptor Spyder No.2   Regal Raptor Spyder No.2 Icon_minitimečet 14 kol 2008, 07:36

Možda ti je onda kvačilo malo pre slabo, ali to ce ti onda na servisu popraviti..

Čestitke na motoru.
[Vrh] Go down
webrider
cro chopper forum
cro chopper forum
webrider


Broj postova : 2802
Godina imam : 55
Prebivalište : Vtc
Vozim : Suzuki Intruder VL 800
Na forumu od : 07.01.2008

Regal Raptor Spyder No.2 Empty
PostajNaslov: Re: Regal Raptor Spyder No.2   Regal Raptor Spyder No.2 Icon_minitimečet 14 kol 2008, 07:41

Čestitam na novoj pili i puno sretnih kilometara ti želim. Što se tiče mjenjača, vjerovatno treba poštelati sajlu kvačila (dotegnuti). To možeš i sam, a ako nisi tome vičan, onda servis.
[Vrh] Go down
početnik
man
man
početnik


Broj postova : 29
Godina imam : 37
Prebivalište : Prijedor,BIH
Vozim : Regal Raptor Spyder
Na forumu od : 06.06.2008

Regal Raptor Spyder No.2 Empty
PostajNaslov: Re: Regal Raptor Spyder No.2   Regal Raptor Spyder No.2 Icon_minitimečet 14 kol 2008, 08:49

Kad uhvatim vremena, malo cu pogledati, nije to bas neka komplikacija, bar ne bi trebala biti... Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Yzzy
cro chopper forum
cro chopper forum
Yzzy


Broj postova : 1273
Godina imam : 61
Prebivalište : Zagreb,
Vozim : Jinlun 250
Na forumu od : 08.11.2007

Regal Raptor Spyder No.2 Empty
PostajNaslov: Re: Regal Raptor Spyder No.2   Regal Raptor Spyder No.2 Icon_minitimečet 14 kol 2008, 09:01

početnik je napisao/la:
Kad uhvatim vremena, malo cu pogledati, nije to bas neka komplikacija, bar ne bi trebala biti... Rolling Eyes


Ne petljaj i ne brljaj sam!!!!!!!!
Motor je pod garancijom i ako bilo što sjebeš (oguljena boja na matici za štelanje) imati ćeš problema! Servisna služba je dužna napraviti takozvani nulti servis još u trgovini, što znaći sve pregledati, naštelati, zategnuti, otpustiti... Bez nultog servisa se NE UZIMA motor iz trgovine. E sad pošto su te ofarbali na samom startu, odvezi motor tamo gdje si ga kupio i zahtjevaj da ga pregledaju i naštelaju; ne daj se nagovoriti da ga ti sam voziš na servis!!!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Regal Raptor Spyder No.2 Empty
PostajNaslov: Re: Regal Raptor Spyder No.2   Regal Raptor Spyder No.2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Regal Raptor Spyder No.2
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» ( K) Regal Raptor Spyder
» REGAL RAPTOR - Spyder
» regal raptor spyder
» Regal Raptor Spyder
» Regal Raptor Spyder 250

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moj bike- "My bike"-
Forum(o)Bir: