Početna stranicaPretraľnikMoj projekat , moj prvenac  - Page 3 610RegistracijaLogin

 

 Moj projekat , moj prvenac

Go down 
+27
Vjerna Učiteljica
freshman
zdravko
Cere
Karlo
palomas
magna
chopperman
zed12
Bosqeto
pinky
Felix
ex-yu
black rain
nenad barinić
Rocker-C
Hedo
Slavonka
Beatnik
Safet(y)
rocky 61
Quirin
klesoo
cro.chopper
glavina01
lukylipik
Oyeyeye
31 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

Moj projekat , moj prvenac  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Moj projekat , moj prvenac    Moj projekat , moj prvenac  - Page 3 Icon_minitimeuto 30 stu 2010, 23:13

Pratimo!!!
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

Moj projekat , moj prvenac  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Moj projekat , moj prvenac    Moj projekat , moj prvenac  - Page 3 Icon_minitimesri 01 pro 2010, 11:56

svaka cast!samo naprijed,kao sto je neko naveo Trikeova je premalo,svaki novi primjerak je dobrodosao dobar
[Vrh] Go down
Oyeyeye
man
man
Oyeyeye


Broj postova : 301
Godina imam : 64
Prebivalište : tu negde
Vozim : biciklo
Na forumu od : 05.07.2010

Moj projekat , moj prvenac  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Moj projekat , moj prvenac    Moj projekat , moj prvenac  - Page 3 Icon_minitimesri 01 pro 2010, 16:56

Kisa pada , dan kao i svaki kisovit , tmuran , siv , jeben .
U sobi vruce kafa se pijuckala kad javlja mi zena da je preksinoc zvao majstor za savijacicu cevi , bar nesto pozitivno danas .
Izlazim napolje uzimam kofer sa alatom ispraznjivam ga da sve to stane u njega da se nezezam da uzimam komad po komad u ruke i da kisnem bez veze i sedam u auto i idem kod majstora. Odlazim tamo a kisa pocela da pljusti .
Radiona mu je skroz u dubini dvorista , betonska staza betonirana kao da su hteli da imaju male bazencice , voda stoji u niima i po nekoliko santimetara. Sljapkam ja tako jer trcati se neda jos gore.
kod radione upadne mi patika u lokvu vode visine bar 5 cm . Strasno , ja popizzzzzz..o o o o o o o o o , ali ajde ulazim unutra kaze on gotovo , radi covik na tri masine ali ajd ne je.e on mene ni 3% ali ajd sacekam ja malo on se okrene i nastavlja da radi za masinom. Ha ha , ja u sebi velim ovaj je totalitarna steta .
Napokon dodje on a mene muka vec jer skoro tri miseca se ja zajebavam sa ovim al sta je tu je .
da on meni stavim ja sve u torbu i krenem van i pozdravim se sa njime .Kisnem napolju ne ? Pljusti , pljusti i u meni sav kuvam ali ajde gotovo je ne ?
Dolazim doma otvaram kapiju a napolju pljusti li pljusti teram auto unutra i begam onako mokar u garazu da vidim napokon ono divno cudo ( rad od skoro tri miseca ) sastavljam ja sve to kad nece doljnja osovina da prodje kroz rupe , nece imati sta da gura cev .Ja puko ko atomska bomba , kuvam se i jbm i majku i oca onom debilu od majstora.Smirujem se onako mokar i kazem sebi kako je zivot lip i bas ga vridi zivit sa punim plucima , hahahahah .
stavljam sve to u kutiju i opet begam van , kisa pljusti ne ? Otvaram kapiju i palim do majstora , stizem tamo i odlazim do njega opet po onim barama , sljapkam sta drugo .Ulazim kad nisam uzeo kljuceve iz auta , begam po kljuceve i naravno to mi je dodatna zajebancija , kisnem sta drugo.
Vratim se nazad kad opet ista prica , pogleda me i opet me ne j.b. ni 3 % prolazi to jedno 5 minuta ko velim ajd covik radi to je ozbiljan poso sto on radi.
Dolazi on do mene sav flegma i pita sta je problem , objasnim ja njemu kad on onako ko grom iz vedra neba .
- Sta sad da radim ?
teo sam mu reci da se teras u 3 ( poznata ona izreka koju svi znamo ) i da se vratis u pola 6 Sad
objasnim ja njemu da ovo ovako ne ide , ajd sto je zajebo onu srednju rupu nekako se to da ispraviti ali ova doljnja nikako , razmisljam dobro sto sam doneo dve razlicite osovine - debljine .ima se korekcija moze sad da budu obe iste pa je reseno , on je mene tamo driblo jedno 15 min. treba ovo treba ono , rekoh mu da ide postepeno deseta po deseta jer radi na glodalici. on mrtav ladan bole ga uvo za sve .Pitam kad ce biti ovo gotovo ? Danas ne viruje mozda ujutro , kazem ja pa covece ovo traje vec tri miseca tribam li ja da radim vec moj poso ili da se ovako zajebavam jos pola godine i da se zarko nadam da materijal necu baciti .Nije lik ni trepnio samo da vam kazem i to . Ja onako mokar pokupim se i odem van na kisu polako sljapkajuci po onim njegovim bazencicima i sedam u auto , dolazim kuci i sedam za komp , pisem ovo i dolazi mi supruga , pijem kavu sa njom i malo sam bolje volje .
izasao sam na kratko da iscepam drva i taj veci napor mi je malo ublazio svu ovu frustraciju koja se izdogadjala .
Ne mogu da virujem kolko su ljudi otisli po ku.cu .
Eto nije velika pozitiva ali morao sam sa nekima da podelim to a vi ste moji prijatelji i razumicete me.Hvala vam na citanju.
vidimo se sutra poslije svog ovog sex
sad bi mi dobro doslo ribic stuke , volim stuku .
cuga
[Vrh] Go down
http://trikes.serbianforum.info
zed12
cro chopper forum
cro chopper forum
zed12


Broj postova : 1932
Godina imam : 50
Prebivalište : ni vrit ni mimo
Vozim : da
Na forumu od : 02.03.2010

Moj projekat , moj prvenac  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Moj projekat , moj prvenac    Moj projekat , moj prvenac  - Page 3 Icon_minitimesri 01 pro 2010, 16:58

Mogao si mu ponuditi da se okladite da će sutra biti gotovo.
Ako nije gotovo uzmeš kladu i po glavi. Twisted Evil
[Vrh] Go down
Oyeyeye
man
man
Oyeyeye


Broj postova : 301
Godina imam : 64
Prebivalište : tu negde
Vozim : biciklo
Na forumu od : 05.07.2010

Moj projekat , moj prvenac  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Moj projekat , moj prvenac    Moj projekat , moj prvenac  - Page 3 Icon_minitimečet 02 pro 2010, 19:55

nije ni danas zavrsio , sutra idem kod njega .grrrrrrrr
Danas sam stao i sa varenjem jer me malo aparat muci.Curi mi mi gas kod creva
Moj projekat , moj prvenac  - Page 3 S6301023

Moze li mi reci netko kako treba da stoje vrednosti na ovim levim i desnim


Moj projekat , moj prvenac  - Page 3 S6301024

ispod ide crevo sa CO2 sa leve strane a na desnoj mi je unutri jedna gumica sa oprugom i kroz to ne ide gas . a na levoj mi propusta i ne mogu da ga zaustavim - susti stalno , kada varim zacadjeno mi je oko vara ( zagaravljeno , kao da je sveca gorila ) moze li mi netko reci sta je problem , ovaj od koga sam uzeo mi se ne javlja a volio bi da nastavim da varim. sex :santa: scratch

Da li treba da ispod ide gumica na livoj dizni ? tamo nemam nista ali nije curilo ranije , pa se sad pitam da li je uopste isao gas tuda pa zato nije curilo ili ?
[Vrh] Go down
http://trikes.serbianforum.info
pinky
cro chopper forum
cro chopper forum
pinky


Broj postova : 2862
Godina imam : 56
Prebivalište : Banja Luka
Vozim : Keeway Cruiser 250
Na forumu od : 23.01.2010

Moj projekat , moj prvenac  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Moj projekat , moj prvenac    Moj projekat , moj prvenac  - Page 3 Icon_minitimečet 02 pro 2010, 20:24

Brate što se tiče crijeva ne mogu ti ništa pomoći, a što se tiče tog nzv. majstora stjeraj ga u p.materinu, pa valjda ima neko u tvojoj okolnni da još radi nije li sam on. Ja sam tako isto trpio, trpio i trpio, kada je moj cruser išao na servis, al znaš kada se čaša napuni i jedna kap pređe to je i kod mene bilo, rukno sam na gazdu predočio šta ću da uradim davši mu još samo jedan rok...E brate sad je sve uredu i nema više greške i javašluka-
Nego žao mi je što i ti prolaziš kroz takve stvari ali drži se one, na kraju tuunela nalazi se svjetost.. I neka je sa srećom dalji nastavak i obavezno nas informiši, do tad puno pozdrava... dobar
[Vrh] Go down
Felix
cro chopper forum
cro chopper forum
Felix


Broj postova : 1270
Godina imam : 50
Prebivalište : požarevac,srbija
Vozim : vzr1800,xs650,vespa160gs
Na forumu od : 12.01.2010

Moj projekat , moj prvenac  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Moj projekat , moj prvenac    Moj projekat , moj prvenac  - Page 3 Icon_minitimečet 02 pro 2010, 21:59

......... čitam ovu tvoju muku i šta reći, dobro si i proš'o, zamisli da si na svo ono zezanje dobi'o i upalu pluća od silne kiše, e to je maler ovako si se samo iznerviro, ma biće, samo polako .......... ja pratim, a ovo za CO2 mislim da ti ne izlazi gas na dizni zato je garavo ........
[Vrh] Go down
Oyeyeye
man
man
Oyeyeye


Broj postova : 301
Godina imam : 64
Prebivalište : tu negde
Vozim : biciklo
Na forumu od : 05.07.2010

Moj projekat , moj prvenac  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Moj projekat , moj prvenac    Moj projekat , moj prvenac  - Page 3 Icon_minitimepet 03 pro 2010, 19:06

Danas sam bio kod nadri majstora , kao fol napravio je i prolazi sve sad ali kad to sve izvarim onda cu videti sta je i kako je , idem u garazu da pocmem da varim i secem i brusim .Trebacu i cev da isecem da bi uvario dva nosaca vodjice i to ce biti malo pipavo ali mislim da cu za dan dva da sve to kompletiram i nadam se da cu i ufarbati i slikati naravno kad sve atestiram - probam kako funkcionise i ja se jako nadam da ce sve da bude OK.
Sto se tice CO2 resio sam i to , bio sam kod osobe koja prodaje takve aparate i servisira i pitao ga za problem i zamislite lik mi je prodao da je sve bilo jako zategnuto na maximum i to se tako ne smije zategnuti jer tako se kvari manometri, otpustio mi je sve to i reko mi je koje vrednosti treba da su i ja sam probao da varim pa to je kao nebo i zemlja .Sad je pesma da se vari.Moram nabaviti masku koja se stavlja na glavu , imam onu koja se drzi u ruci ali to mi nije prakticno i moracu nabaviti onu drugu da bi mi obe ruke bile slobodne i onda ce varovi da budu predivni.Jos uvek trazim idealnu brzinu zice za pojedine stepene.Imam 4 stepena stelovanja a samim tim i brzine su drugacije.No bitno je da je sad sve reseno sa aparatom , idem dole da se igram , kava je popijena i sad mozem u nove pobede.Pozdrav prijatelji moji i vidimo se uskoro sa kojom slikicom . geek
[Vrh] Go down
http://trikes.serbianforum.info
pinky
cro chopper forum
cro chopper forum
pinky


Broj postova : 2862
Godina imam : 56
Prebivalište : Banja Luka
Vozim : Keeway Cruiser 250
Na forumu od : 23.01.2010

Moj projekat , moj prvenac  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Moj projekat , moj prvenac    Moj projekat , moj prvenac  - Page 3 Icon_minitimepet 03 pro 2010, 20:03

Pozdrav, eto vidiš da je ipak krenulo nabolje, kažem ja tebi da je na kraju tunela svjetlost, izgleda da će uskoro biti i sunca-
Neka je sretan rad i željno iščekujem slike kao i ostali............ dobar dobar dobar
[Vrh] Go down
chopperman
man
man
chopperman


Broj postova : 122
Godina imam : 36
Prebivalište : Vukovar (okolica)
Vozim : Suzuki GS 750 E, Honda CBX 750 F,Suzuki GSXR 750
Na forumu od : 11.11.2010

Moj projekat , moj prvenac  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Moj projekat , moj prvenac    Moj projekat , moj prvenac  - Page 3 Icon_minitimepon 13 pro 2010, 19:05

Majstore hoce bit kakva slika da vidimo kako napreduju radovi
[Vrh] Go down
Oyeyeye
man
man
Oyeyeye


Broj postova : 301
Godina imam : 64
Prebivalište : tu negde
Vozim : biciklo
Na forumu od : 05.07.2010

Moj projekat , moj prvenac  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Moj projekat , moj prvenac    Moj projekat , moj prvenac  - Page 3 Icon_minitimečet 24 oľu 2011, 09:10

Evo , napokon nekoliko dana suncanog vrimena i volja koja je bila negde na tavanu ponovo je dosla dole i sad evo idem da kupim cevi i manz'etne za polu osovine , torzije su stavljene nazad , menjac ce danas biti montiran , imam drvene viljuske koje cu postaviti kad izvarim konstrukciju od cevi , za nekoliko dana dolaze slike .
Bitno je da je krenulo.Kad se zaletim ici ce to brze.Vise nema majstora koji ce da me koce.
vidimo se uskoro. kavica1 kebab1
[Vrh] Go down
http://trikes.serbianforum.info
pinky
cro chopper forum
cro chopper forum
pinky


Broj postova : 2862
Godina imam : 56
Prebivalište : Banja Luka
Vozim : Keeway Cruiser 250
Na forumu od : 23.01.2010

Moj projekat , moj prvenac  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Moj projekat , moj prvenac    Moj projekat , moj prvenac  - Page 3 Icon_minitimečet 24 oľu 2011, 20:29

Sretno brate i samo napred, ne se daj živcirati i fotke Obavezno...... Pozz......... dobar dobar dobar cuga
[Vrh] Go down
Oyeyeye
man
man
Oyeyeye


Broj postova : 301
Godina imam : 64
Prebivalište : tu negde
Vozim : biciklo
Na forumu od : 05.07.2010

Moj projekat , moj prvenac  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Moj projekat , moj prvenac    Moj projekat , moj prvenac  - Page 3 Icon_minitimečet 24 oľu 2011, 21:03

Odem danas da kupim cevi za vazu , drugar mi radi tamo i pricamo o svemu i svacemu jedno desetak minuta , kazem mu sta mi treba i kako me zezao onaj za savijacicu i da zimi nisam nista radio , hteo sam uzeti i cev koja bi naisla na cev od 1" ali ima samo 2mm veca i nisam uzeo mada sam se kasnije dosetio kako sam to sve mogao resiti , odsekao mi je jos jedan deo za osovimu jer maestro koji je pravio savijacicu mi je izbusio pogresnu dimenziju rupe i sad mi zafalilo parce , stave radnici sve to pored auta , ja odem da platim utovarim u auto i dodjem doma. Udjem u garazu i uzmem savijacicu da posastavljam ( povarim jos neke delove i ajde da odsecem parce cevi i da je stavim u klizac i onaj kotur da to bude sigurno i tacno i pogledam u onaj tocak nesto mi je onaj usek manji njego bi trebao bit , ja oma pomislio na mestera koji je glodao , brzo uzmem subler i izmerim , jeste ono 1" ali onda kako je ona cev deblja , pa tako sto mi drugar nije dao dobru cev dao mi je 5/4" sta da vam vise kazem , ja kolko zavrzlame imam i kako me sve hebe pitam se da li mi vredi planirati sta cu sutra da radim. eto , sad sutra da ne vracam to i da ne raspravljam otici cu do jednoga coveka da vidim da li ima savijacicu za 5/4" a mislim da ima jer pravi poljoprivredne masine.
Vidimo se uskoro , necu da vam kazem kada, necu vise da planiram sta cu sutra ... sex
[Vrh] Go down
http://trikes.serbianforum.info
Oyeyeye
man
man
Oyeyeye


Broj postova : 301
Godina imam : 64
Prebivalište : tu negde
Vozim : biciklo
Na forumu od : 05.07.2010

Moj projekat , moj prvenac  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Moj projekat , moj prvenac    Moj projekat , moj prvenac  - Page 3 Icon_minitimečet 26 svi 2011, 14:17

Evo posetih i moju stranicu napokon i vidim da sam jako davno bio ovde.
Od ozujka kad sam pao u nesvest i otisao kod lecnika gde su mi ustanovili jebeni tumor na plucnom desnom krilu obustavio sam radove , mada ni savijacica nije gotova ( o njoj cu kasnije )
isao sam na razna snimanja i ispitivanja i jebeno je malo ali ja sam pozitivac i znam da ce sve biti ok ali mora vrime da prodje.
Primam kemoterapiju u dva ciklusa po 2 sedmice. Prvi ciklus mi je zavrsen prije dvije sedmice gde sam imao pauzu od dvi sedmice i od sutra krece drugi ciklus od dvi sedmice i onda pauza od tri sedmice i moram zvati institut da zakazem kod njih .Tamo ce biti zracenje samo ne znam kolko .
Rekli su mi da je kranja faza ako se ovako nista ne uradi odstranjivanje desnog plucnog krila , jebeno nema sta . Danas sam primetio da sam promukao i da skoro ne mogu da pricam i da mi je pocela kosa jako da opada, do juce je sve bilo ok.
Kazu to je posljedica kemoterapije.
Sto se tice one jebene savijacice pa to je strasno. Sve je bilo ok , lik je nju odradio na 1 col i na 3/4 cola kolko sam i reko , ali niko nije znao da se colovi mjere iznutra cevi , i sad ne pase sirina jer je sastrugano na 25.4mm ali spoljnji je 30,8 mm , i da popizdis.sto je najveca fora isecen je deo gde ce da se vari stezac za civ. Pa strugari nece da prihvate to da rade , i juce mi dodje prijatelj iz jednog drugog grada i kaze da ima on jednoga lika koji radi u jednoj jakoj firmi bas za alate .Odneo je i nadam se da ce biti ok , mada sad i ne mogu da radim ali se jako nadam da cu do pocetka jeseni uspeti bar da pocmem sa laksim poslovima i da ce bar osposobiti savijacicu.
Zao mi je samo sto ove godine nije bio zavrsen jer sam planirao da idem u obilazak Lijepe Vase.Imam nekoliko prijatelja u zagrebu , puli .
No bice sledece godine , znam , siguran sam , dace Bog .Puno vas sve pozdravljam i jos jednom zao mi je zbog pauze.
cuga kebab1 cuga cuga
[Vrh] Go down
http://trikes.serbianforum.info
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Moj projekat , moj prvenac  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Moj projekat , moj prvenac    Moj projekat , moj prvenac  - Page 3 Icon_minitimečet 26 svi 2011, 14:53

ma šta je to mladom čoviku
sve ce to nakraju završiti pijankom dobar
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Moj projekat , moj prvenac  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Moj projekat , moj prvenac    Moj projekat , moj prvenac  - Page 3 Icon_minitimečet 26 svi 2011, 16:52

Oyeyeye, želim ti da ti sad pobjediš u svojoj najvažnijoj bitci - onoj za zdravlje! Sve ostalo trenutno je sasvim nevažno, a taj tvoj aktualni projekt - izradu trike-a jednom ćeš već dogotoviti, kad budu bolje prilike za to! dobar
[Vrh] Go down
Karlo
cro chopper forum
cro chopper forum
Karlo


Broj postova : 4028
Godina imam : 74
Prebivalište : Sibinj
Vozim : BMW R 1200 RT
Na forumu od : 03.06.2010

Moj projekat , moj prvenac  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Moj projekat , moj prvenac    Moj projekat , moj prvenac  - Page 3 Icon_minitimečet 26 svi 2011, 17:25

Samo glavu gore , vidim da si borac , sve će bit dobro . dobar
[Vrh] Go down
Oyeyeye
man
man
Oyeyeye


Broj postova : 301
Godina imam : 64
Prebivalište : tu negde
Vozim : biciklo
Na forumu od : 05.07.2010

Moj projekat , moj prvenac  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Moj projekat , moj prvenac    Moj projekat , moj prvenac  - Page 3 Icon_minitimepet 27 svi 2011, 17:30

Hvala svima koji ste uz moju borbu za ovog podmuklog neprijatelja.
Danas sam poceo drugi ciklus.Ostace jos jedan sljedece sedmice i onda ide pauza od tri sedmice.i nadam se da cu malo sa jednim prijateljem moci raditi na trikeu.Cisto neke sarafe da dodajem i da postavimo menjac i tockove. cuga cuga cuga cuga mnogo zdravlja svima kebab1 cuga
[Vrh] Go down
http://trikes.serbianforum.info
Cere
man
man
Cere


Broj postova : 115
Godina imam : 54
Prebivalište : Staro Topolje 67
Vozim : Yamaha Midnightstar 1300 a
Na forumu od : 16.05.2010

Moj projekat , moj prvenac  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Moj projekat , moj prvenac    Moj projekat , moj prvenac  - Page 3 Icon_minitimesub 28 svi 2011, 00:34

Very Happy Glavu gore možeš ti to. dobar dobar
[Vrh] Go down
zdravko
man
man
zdravko


Broj postova : 264
Godina imam : 56
Prebivalište : Zagreb
Vozim : keeway supershadow 250 (palim ga na guranje)
Na forumu od : 02.07.2009

Moj projekat , moj prvenac  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Moj projekat , moj prvenac    Moj projekat , moj prvenac  - Page 3 Icon_minitimesub 28 svi 2011, 06:16

Samo napred.
Nedaj se.
Javi kad stižeš, da iznesem crveni tepih.
cuga
[Vrh] Go down
pinky
cro chopper forum
cro chopper forum
pinky


Broj postova : 2862
Godina imam : 56
Prebivalište : Banja Luka
Vozim : Keeway Cruiser 250
Na forumu od : 23.01.2010

Moj projekat , moj prvenac  - Page 3 Empty
PostajNaslov: .   Moj projekat , moj prvenac  - Page 3 Icon_minitimesub 28 svi 2011, 09:20

Pozdrav brate, jak si ti i koliko vidim uporan, sve će to sjesti na svoje mjesto, što se tiče zdravstvenog stanja , siguran sam da ćeš izgurati, a za kosu nemoj da brineš, moj kolega je mao jačih i žešči problema pregurao 6.kemoterapija, dvije operacije i sada Bogu hvala nada se da treba za koji dan na posao, kosa porasla jača i bolja nego je bila. Zato glavu gore i samo pozitiva, a kada bude kakvih novosti javljaj nam do taka puno sreće i držimo ti dobar dobar dobar cuga
[Vrh] Go down
Oyeyeye
man
man
Oyeyeye


Broj postova : 301
Godina imam : 64
Prebivalište : tu negde
Vozim : biciklo
Na forumu od : 05.07.2010

Moj projekat , moj prvenac  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Moj projekat , moj prvenac    Moj projekat , moj prvenac  - Page 3 Icon_minitimesub 28 svi 2011, 10:13

Bas ste raja, nema sta , imal vecih prijatelja od bajkera ?
Jutros je bilo tesko , kasalj suh tera na povracanje a nema se sta povracati , probadanje kroz ceo stomak , bolovi pola minuta neopisivi , ali pregrmilo se i to .
Zivac mi se prikljestio gore kod kicme i to me jebe vec jeno desetak dana , uzimam neke pilule za to , malo popusti pa se moze spavati ali jeben je bol ako se ne uziam pilule.
sve u svemu imam jos jednu kemoterapiju sledece sedmice i pauza od 3 sedmice , jedva cekam .
A vama zelim mnogo kilometara po divnom vremenu , nadam se da je i kod vas lipo vrime, ovde je suncano.
Pozdrav svima i cuga ali kad ne vozite dobar kavica1
[Vrh] Go down
http://trikes.serbianforum.info
zdravko
man
man
zdravko


Broj postova : 264
Godina imam : 56
Prebivalište : Zagreb
Vozim : keeway supershadow 250 (palim ga na guranje)
Na forumu od : 02.07.2009

Moj projekat , moj prvenac  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Moj projekat , moj prvenac    Moj projekat , moj prvenac  - Page 3 Icon_minitimesub 28 svi 2011, 11:39

što se živca tiče to bi ti preporučio kiropraktičara, a šteta što nisam prije vidio da ozbiljno boluješ i ideš na kemoterapije. Prije kemoterapija bi ti preporučio
"rudolf breuss_rak,leukemija i druge prividno neizlecive bolesti izlecive prirodnim putem"
proguglaj malo o rudolf-u breuss-u vidičeš i sam. Mada i za vrijeme kemoterapije postoji metoda ali je postotak smanjen.
AKo želiš mogu ti na mail poslat knjigu u pdf-u
pozz
[Vrh] Go down
Oyeyeye
man
man
Oyeyeye


Broj postova : 301
Godina imam : 64
Prebivalište : tu negde
Vozim : biciklo
Na forumu od : 05.07.2010

Moj projekat , moj prvenac  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Moj projekat , moj prvenac    Moj projekat , moj prvenac  - Page 3 Icon_minitimesub 28 svi 2011, 13:28

Evo sad sam upravo dusu ispovracao , sama tecnost .
Sto se tice onoga Brojsa , dobio sam knjigu prekljuceali jbg kasno , ne smije se uzimati ako se radi bilo koja terapija , zracenje , kemo ili tako nesto , moze ali posle godinu dana.
Hvala ti za dobru namjeru da mi zelis poslati, imam more knjiga koje su mi poslali ljudi koji su se izlecili od slicne bolesti .
Moja dijagnoza je C 34 , mi sad fakticki skidamo neku upalu na plucima koja nije upala pluca nego negi organi oko pluca pa zbog toga nisu smeli da operisu jer su pokriveni neki krvni sudovi.
Bice sve ok , jarac je zajeb kad treba da se bori ( sam protiv 100 ,he-he-he )
Evo od jutros da ne ureknem onaj ukljesteni zivac je popustio i sastavio sam na dva puta po 2 sata da odspavam, treci puta sam se probudio da moram povracati .
Ljudi pozdrav svima i cuvajte zdravlje i ne jedite prokuvana jela .
I radite stvari koje ne radite a voleli biste uh uraditi.
Svakako suprugama reci obavezno da ih volite i bar jednom sedmicno im pokloniti po jedan cvit koji voli, nije tesko biti gentleman dobar kebab1 joj kako bi se najeo mesa sa rostilja lol! cuga cuga dobrodosao
[Vrh] Go down
http://trikes.serbianforum.info
freshman
cro chopper forum
cro chopper forum
freshman


Broj postova : 2151
Godina imam : 57
Prebivalište : zgb-dubrava
Vozim : regal raptor spyder cb 450, bmw f 650, HD sportster xl 1200c
Na forumu od : 13.04.2008

Moj projekat , moj prvenac  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Moj projekat , moj prvenac    Moj projekat , moj prvenac  - Page 3 Icon_minitimesub 28 svi 2011, 17:53

Oyeyeye je napisao/la:
Evo sad sam upravo dusu ispovracao , sama tecnost .
Sto se tice onoga Brojsa , dobio sam knjigu prekljuceali jbg kasno , ne smije se uzimati ako se radi bilo koja terapija , zracenje , kemo ili tako nesto , moze ali posle godinu dana.
Hvala ti za dobru namjeru da mi zelis poslati, imam more knjiga koje su mi poslali ljudi koji su se izlecili od slicne bolesti .
Moja dijagnoza je C 34 , mi sad fakticki skidamo neku upalu na plucima koja nije upala pluca nego negi organi oko pluca pa zbog toga nisu smeli da operisu jer su pokriveni neki krvni sudovi.
Bice sve ok , jarac je zajeb kad treba da se bori ( sam protiv 100 ,he-he-he )
Evo od jutros da ne ureknem onaj ukljesteni zivac je popustio i sastavio sam na dva puta po 2 sata da odspavam, treci puta sam se probudio da moram povracati .
Ljudi pozdrav svima i cuvajte zdravlje i ne jedite prokuvana jela .
I radite stvari koje ne radite a voleli biste uh uraditi.
Svakako suprugama reci obavezno da ih volite i bar jednom sedmicno im pokloniti po jedan cvit koji voli, nije tesko biti gentleman dobar kebab1 joj kako bi se najeo mesa sa rostilja lol! cuga cuga dobrodosao

ukratko..budi čovjek od početka pa do kraja i živjet češ vječno...jer čovjek živi dok god ga se drugi sječaju i spominju
prijatelju,želim ti sve dobro i da ćim prije ozdraviš...i probaj poslje kemoterapije s biljnim proizvodima pljuga Wink ...sprečavaju mučninu i sve one gadne nuspojave
[Vrh] Go down
Sponsored content





Moj projekat , moj prvenac  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Moj projekat , moj prvenac    Moj projekat , moj prvenac  - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Moj projekat , moj prvenac
[Vrh] 
Stranica 3 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Projekat za zimu...
» DKW sb 200 '38 Nov projekat u najavi...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moja prerada-
Forum(o)Bir: