Početna stranicaPretraľnikUvoz choppera 610RegistracijaLogin

 

 Uvoz choppera

Go down 
+9
One Night Stand
ST_Johnny
HyperCube
buralee
jebiki
magna
cro.chopper
ica
hide1999
13 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
hide1999
man
man
hide1999


Broj postova : 29
Godina imam : 37
Prebivalište : Varaždin - Zagreb
Vozim : Za sad TomosA35, a san mi je Chopper neki :)
Na forumu od : 02.03.2010

Uvoz choppera Empty
PostajNaslov: Uvoz choppera   Uvoz choppera Icon_minitimepon 29 oľu 2010, 10:25

Postovani

Jucer mi vrag nije dao mira (tj danas u mrkloj noci oko 2, 3) i isao ja pregledavat ponudu, ciju nego kineza. reko, netko ce dat manje kolicine za narucit Smile

i nego sto, dva upita poslana i nakon par sati evo dva odgovora.

Uvoz choppera Ts2503photo_4fe92

Uvoz choppera Chopper_aace6

Veca slika su voljni poslati primjerak, a min narudzba je 20 komada

Manja slika ne salju primjerak, ali minimalna narudzba je 3 komada.

Cijene su full povoljne jer je to direkt od proizvodaca, pa ako ima netko zainteresirani za buissnes, neka se javi, nesto cemo i dogovoriti. Ako nista drugo, za osobne potrebe nabavimo povoljno, a ko zna, mozda se i nesto zaradi Smile
[Vrh] Go down
ica
cro chopper forum
cro chopper forum
ica


Broj postova : 3082
Godina imam : 44
Prebivalište : split
Vozim : Honda Hornet 600
Na forumu od : 18.10.2008

Uvoz choppera Empty
PostajNaslov: Re: Uvoz choppera   Uvoz choppera Icon_minitimepon 29 oľu 2010, 10:31

....nevidim o kojem je motoru riječ i o kojoj se cijeni radi...
[Vrh] Go down
http://ivica_radovanic@yahoo.com
hide1999
man
man
hide1999


Broj postova : 29
Godina imam : 37
Prebivalište : Varaždin - Zagreb
Vozim : Za sad TomosA35, a san mi je Chopper neki :)
Na forumu od : 02.03.2010

Uvoz choppera Empty
PostajNaslov: Re: Uvoz choppera   Uvoz choppera Icon_minitimepon 29 oľu 2010, 10:37

ica je napisao/la:
....nevidim o kojem je motoru riječ i o kojoj se cijeni radi...

ovaj s vecom slikom je:

TS250-3 CHOPPER MOTORYCLE
TS250-3 EEC

1) Dimensions (L x W x H) (mm): 2160 x 830 x 1105
2) Ground clearance (mm): 140
3) Net weight (kg): 145
4) Max loading (kg): 150
5) Engine type: 253FMM
6) Displacement (ml): 250:
7) Start method: electric/kick
Cool Ignition: CDI
9) Brake (front/rear): disc/drum
10) Tires: Fr: 110/90-16, Rr: 130/90-16
11) Max speed (km/h): 80

a manja slika pise tocno ovako:

yamaha motorcycles, chopper motorcycle Dirt Bike Hybrid

Motor
The engine is a 100in Rev-Tech
Transmission is Rev-Tech 6speed
Driveline is Primo open Belt drive

Frame
The Frame started as a Rolling Thunder Softail 240 kit for the vin#Customized that frame by making it a stretched double gooseneck
Custom made rear fender to hug the rear tire
custom made pull back handle bars with mounted gauges inside and internal throttle cables
rear sproder set up so the brakes and sprockets are on the same side

Electrical
has an Thunder computer
all wires are ran and shrunk wrapped internally
Super spike starter
24 V charging system

Wheels
PM wrath front wheel
solid chrome rear wheel
Metzler ME-880 tires
Matching brake rotors

Control
Arlen Ness ness tech forward controls
Ness adj kickstand
PM controls and levers
headwinds lights
hhi tripple tree and forks
hhi front brake caliper

Zao mi je sto su jako sturi na informacijama, nemozes nista saznat skoro, vele da nek narucim pa cu vidjet hahaha


A cijene su oko 1000$ otprilike, tocne izracune dobite na pm ako bude zainteresiranih za suradnju
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Uvoz choppera Empty
PostajNaslov: Re: Uvoz choppera   Uvoz choppera Icon_minitimepon 29 oľu 2010, 10:42

hehehe 1000 dolara, pa toliko košta samo Arlen Ness .........
mislim da je to patka titanik ne nasjedaj na to buraz
[Vrh] Go down
hide1999
man
man
hide1999


Broj postova : 29
Godina imam : 37
Prebivalište : Varaždin - Zagreb
Vozim : Za sad TomosA35, a san mi je Chopper neki :)
Na forumu od : 02.03.2010

Uvoz choppera Empty
PostajNaslov: Re: Uvoz choppera   Uvoz choppera Icon_minitimepon 29 oľu 2010, 10:46

gle, mozda ce se ljutiti neki dileri il neznam tko, da sam iznio cijene na forum, al po toj cijeni ih mogu nabaviti, dodu u rijeku, onda trosarina, homologizacija, oko 1000€ ispadne.

i nebi rekao da je patka, ipak je to firma koja radi od 96. godine u kini, od 2001. je na netu, i chatao sam u noci sa tetom preko skype-a tako da, sumnjam, imam i broj telefona Smile

a cujte, chopper iz kine u hr dode 21000 kn gotov, ako na cjenu od 1000$ dodamo carinu, pdv, homologizaciju, marzu, tu dodemo, do te cifre.
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Uvoz choppera Empty
PostajNaslov: Re: Uvoz choppera   Uvoz choppera Icon_minitimepon 29 oľu 2010, 11:00

a kako misliš osigurati servis barem kroz garanciju poštenom kupcu.
eh, da je život tako jednostavan ......
[Vrh] Go down
hide1999
man
man
hide1999


Broj postova : 29
Godina imam : 37
Prebivalište : Varaždin - Zagreb
Vozim : Za sad TomosA35, a san mi je Chopper neki :)
Na forumu od : 02.03.2010

Uvoz choppera Empty
PostajNaslov: Re: Uvoz choppera   Uvoz choppera Icon_minitimepon 29 oľu 2010, 11:04

magna je napisao/la:
a kako misliš osigurati servis barem kroz garanciju poštenom kupcu.
eh, da je život tako jednostavan ......

e, za osobne potrebe ako narucimo, svak sebi, nemora se servis, a ako se ide na uvoznistvo, onda treba viiise love, onda se i servis sredi.
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Uvoz choppera Empty
PostajNaslov: Re: Uvoz choppera   Uvoz choppera Icon_minitimepon 29 oľu 2010, 11:09

dakle , po tebi je 100 000 kuna sasvim dovoljno ako ne i viška da pokreneš biznis i okreneš lovu nekoliko puta.
evo ja ću odmah dati nekom 100000 kuna ako mi pokaže dobar projekt da se lova vrati barem za tri godine.
daje taj uvoz tako isplativ onda bi ljudi kupovali motore u kini ,a ne u trgovinama
[Vrh] Go down
hide1999
man
man
hide1999


Broj postova : 29
Godina imam : 37
Prebivalište : Varaždin - Zagreb
Vozim : Za sad TomosA35, a san mi je Chopper neki :)
Na forumu od : 02.03.2010

Uvoz choppera Empty
PostajNaslov: Re: Uvoz choppera   Uvoz choppera Icon_minitimepon 29 oľu 2010, 11:30

magna je napisao/la:
dakle , po tebi je 100 000 kuna sasvim dovoljno ako ne i viška da pokreneš biznis i okreneš lovu nekoliko puta.
evo ja ću odmah dati nekom 100000 kuna ako mi pokaže dobar projekt da se lova vrati barem za tri godine.
daje taj uvoz tako isplativ onda bi ljudi kupovali motore u kini ,a ne u trgovinama

100000 kn

ti je oko 19230 dolara.

komad choppera u kini ti je 950 dolara, 1450 dolara postarina za 20 komada.

= 20450 dolara (plus trosarina, pdv i homologizacija) dakle, za uvoz i pocetak je potrebno malo vise ipak, ali nisu to tako astronomske brojke kako prikazuju mnogi.

danas je svjet globalno selo.

pa kinez mi posalje ogledni primjerak choppera za 995 dolara. za dva mjeseca u rijeci ga podignem, platim pdv, trosarinu i za 1270 dolara imam choppera Smile

kako su ludi kinezi vec me pitali kad cu naruciti, a ja reko njima, samo se raspitujem, lakse malo Smile
[Vrh] Go down
jebiki
cro chopper forum
cro chopper forum
jebiki


Broj postova : 1627
Godina imam : 44
Prebivalište : kaštel sućurac
Vozim : Suzuki Volusia
Na forumu od : 22.04.2008

Uvoz choppera Empty
PostajNaslov: Re: Uvoz choppera   Uvoz choppera Icon_minitimepon 29 oľu 2010, 11:36

imaš li veću sliku ovoga drugog,jako mi sliči na intrudera vs800 Question Question ...i kolika je kubikaža Question
[Vrh] Go down
hide1999
man
man
hide1999


Broj postova : 29
Godina imam : 37
Prebivalište : Varaždin - Zagreb
Vozim : Za sad TomosA35, a san mi je Chopper neki :)
Na forumu od : 02.03.2010

Uvoz choppera Empty
PostajNaslov: Re: Uvoz choppera   Uvoz choppera Icon_minitimepon 29 oľu 2010, 11:39

jebiki je napisao/la:
imaš li veću sliku ovoga drugog,jako mi sliči na intrudera vs800 Question Question ...i kolika je kubikaža Question

da, imas pravo da slici, vecu slikicu nemam nazalost, ti bas nisu bili razgovorljivi za detalje nazalost Sad

oni nude 3 komada minimalna narudzba i 200dolara postarina za tri komada do rijeke.
ako se misli naruciti, onda izlaze sa ostalim detaljima oko proizvoda i slikama (tak mi je rekla teta na skype-u)
[Vrh] Go down
buralee
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 974
Godina imam : 35
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : uskoro(ponovo)
Na forumu od : 02.11.2008

Uvoz choppera Empty
PostajNaslov: Re: Uvoz choppera   Uvoz choppera Icon_minitimepon 29 oľu 2010, 12:33

hide1999 je napisao/la:
jebiki je napisao/la:
imaš li veću sliku ovoga drugog,jako mi sliči na intrudera vs800 Question Question ...i kolika je kubikaža Question

da, imas pravo da slici, vecu slikicu nemam nazalost, ti bas nisu bili razgovorljivi za detalje nazalost Sad

oni nude 3 komada minimalna narudzba i 200dolara postarina za tri komada do rijeke.
ako se misli naruciti, onda izlaze sa ostalim detaljima oko proizvoda i slikama (tak mi je rekla teta na skype-u)

ja radim sa kinezima nekih 3 godine, i nikad nisu zaje**li sto se tice isporuke itd.

sad iz mog iskustva, predstavi se da si neko i nesto Very Happy tako ces lakse do podataka, reci da si zainteresiran za kupnju, recimo za pocetak jedan mali kontejner(20ft) kao za uzorke itd.
neka ti posalju specifikacije sve i CE certifikate za europu i te papire.
bez toga nema nista, jer ako nemaju te certifikate, ne prolaze homologaciju Wink
[Vrh] Go down
hide1999
man
man
hide1999


Broj postova : 29
Godina imam : 37
Prebivalište : Varaždin - Zagreb
Vozim : Za sad TomosA35, a san mi je Chopper neki :)
Na forumu od : 02.03.2010

Uvoz choppera Empty
PostajNaslov: Re: Uvoz choppera   Uvoz choppera Icon_minitimepon 29 oľu 2010, 12:46

buralee je napisao/la:
hide1999 je napisao/la:
jebiki je napisao/la:
imaš li veću sliku ovoga drugog,jako mi sliči na intrudera vs800 Question Question ...i kolika je kubikaža Question

da, imas pravo da slici, vecu slikicu nemam nazalost, ti bas nisu bili razgovorljivi za detalje nazalost Sad

oni nude 3 komada minimalna narudzba i 200dolara postarina za tri komada do rijeke.
ako se misli naruciti, onda izlaze sa ostalim detaljima oko proizvoda i slikama (tak mi je rekla teta na skype-u)

ja radim sa kinezima nekih 3 godine, i nikad nisu zaje**li sto se tice isporuke itd.

sad iz mog iskustva, predstavi se da si neko i nesto Very Happy tako ces lakse do podataka, reci da si zainteresiran za kupnju, recimo za pocetak jedan mali kontejner(20ft) kao za uzorke itd.
neka ti posalju specifikacije sve i CE certifikate za europu i te papire.
bez toga nema nista, jer ako nemaju te certifikate, ne prolaze homologaciju Wink


da, znam, ovaj veci sa slike su mi pristali poslat uzorak, 950 dolara plus 20 dolara transport jedan komad do rijeke.

mislim da cu to i naruciti (vise za osobne potrebe da probam) ima i certifikat i papire. to sam i vidio

a koja su tvoja iskustva, ako narucim si uzorak a onda na uzmem kontenjer tih, budu kaj zezali? jer ipak choppera u kini ima 3000 modela, pa po meni je normalno da se naruce npr 5, 6 uzorka i onda se odabere 1, 2 modela s kojima ce se raditi.

nebi vjerovali, al u jednom danu kak malo pricam okolo kolegama i frendovima, i dvojica vec zainteresirana. danas sam bil i kod svoje racunovotkinje i dala mi je papire i izracune za carinu, trosarinu i to. homologizaciju jos moram sam provjeriti i onda mogu napraviti izracune
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Uvoz choppera Empty
PostajNaslov: Re: Uvoz choppera   Uvoz choppera Icon_minitimepon 29 oľu 2010, 12:50

samo mala napomena, svi su zainteresirani dok ne treeba izvaditi lovu na sunce. u tim trenutcima interes naglo splasne
[Vrh] Go down
hide1999
man
man
hide1999


Broj postova : 29
Godina imam : 37
Prebivalište : Varaždin - Zagreb
Vozim : Za sad TomosA35, a san mi je Chopper neki :)
Na forumu od : 02.03.2010

Uvoz choppera Empty
PostajNaslov: Re: Uvoz choppera   Uvoz choppera Icon_minitimepon 29 oľu 2010, 12:56

istna, to se slazem, a cuj, dok pricamo, sve mozemo, a da se radi, treba lova, tak da odmah ljudima velim da ak nema love, mozemo mi pricati i gledati slike, tehnicke karakteristike, al za voziti i prodavat treba uloziti nesto.
[Vrh] Go down
HyperCube
cro chopper forum
cro chopper forum
HyperCube


Broj postova : 601
Godina imam : 40
Prebivalište : Vrbovec
Vozim : Yamaha MT-01
Na forumu od : 06.05.2008

Uvoz choppera Empty
PostajNaslov: Re: Uvoz choppera   Uvoz choppera Icon_minitimepon 29 oľu 2010, 13:36

Koliko vidim za ovog drugog je masina 100 incha?

I kolika je cijena toga motora?
[Vrh] Go down
http://www.mkeasyriders.hr
hide1999
man
man
hide1999


Broj postova : 29
Godina imam : 37
Prebivalište : Varaždin - Zagreb
Vozim : Za sad TomosA35, a san mi je Chopper neki :)
Na forumu od : 02.03.2010

Uvoz choppera Empty
PostajNaslov: Re: Uvoz choppera   Uvoz choppera Icon_minitimepon 29 oľu 2010, 13:38

1200 dolara plus postarina i davanja RH
[Vrh] Go down
ST_Johnny
man
man
ST_Johnny


Broj postova : 149
Godina imam : 35
Prebivalište : Split
Vozim : VN 800A
Na forumu od : 27.01.2009

Uvoz choppera Empty
PostajNaslov: Re: Uvoz choppera   Uvoz choppera Icon_minitimepon 29 oľu 2010, 13:39

Ovo se neko zajebaje. Evo ti link pa pogledaj pošto je samo mašina za ovog 2. http://www.bikernet.com/events/PageViewer.asp?PageID=317. Pri dnu stranice su ti cijene. Samo sirovo gvožđe za proizvest takav motor ima veću cijenu. Ovom drugom je ime "Yamaha" . Ja ništa na popisu dijelova nisam vidio od yamahe osim naziva. To ti je ona: "obećanje, ludo radovanje".
[Vrh] Go down
HyperCube
cro chopper forum
cro chopper forum
HyperCube


Broj postova : 601
Godina imam : 40
Prebivalište : Vrbovec
Vozim : Yamaha MT-01
Na forumu od : 06.05.2008

Uvoz choppera Empty
PostajNaslov: Re: Uvoz choppera   Uvoz choppera Icon_minitimepon 29 oľu 2010, 13:43

ST_Johnny je napisao/la:
Ovo se neko zajebaje. Evo ti link pa pogledaj pošto je samo mašina za ovog 2. http://www.bikernet.com/events/PageViewer.asp?PageID=317. Pri dnu stranice su ti cijene. Samo sirovo gvožđe za proizvest takav motor ima veću cijenu. Ovom drugom je ime "Yamaha" . Ja ništa na popisu dijelova nisam vidio od yamahe osim naziva. To ti je ona: "obećanje, ludo radovanje".


Može biti da je to neka kineska kopija rev tech masine... isto ko i sve druge masine...

jeftini materijal ne prevelike kvalitete i to je onda i takva cijena ali opet....
[Vrh] Go down
http://www.mkeasyriders.hr
hide1999
man
man
hide1999


Broj postova : 29
Godina imam : 37
Prebivalište : Varaždin - Zagreb
Vozim : Za sad TomosA35, a san mi je Chopper neki :)
Na forumu od : 02.03.2010

Uvoz choppera Empty
PostajNaslov: Re: Uvoz choppera   Uvoz choppera Icon_minitimepon 29 oľu 2010, 13:44

ST_Johnny je napisao/la:
Ovo se neko zajebaje. Evo ti link pa pogledaj pošto je samo mašina za ovog 2. http://www.bikernet.com/events/PageViewer.asp?PageID=317. Pri dnu stranice su ti cijene. Samo sirovo gvožđe za proizvest takav motor ima veću cijenu. Ovom drugom je ime "Yamaha" . Ja ništa na popisu dijelova nisam vidio od yamahe osim naziva. To ti je ona: "obećanje, ludo radovanje".

ST_Johnny - koliko piva ces platit ako ti drugo proljece dodem do splita na tome motoru s dokazima da sam potrosio manje od 10 000kn za njega?
[Vrh] Go down
ST_Johnny
man
man
ST_Johnny


Broj postova : 149
Godina imam : 35
Prebivalište : Split
Vozim : VN 800A
Na forumu od : 27.01.2009

Uvoz choppera Empty
PostajNaslov: Re: Uvoz choppera   Uvoz choppera Icon_minitimepon 29 oľu 2010, 13:48

Gajbu, al onda ćeš iduće sezone i i meni jedan naručit.
[Vrh] Go down
hide1999
man
man
hide1999


Broj postova : 29
Godina imam : 37
Prebivalište : Varaždin - Zagreb
Vozim : Za sad TomosA35, a san mi je Chopper neki :)
Na forumu od : 02.03.2010

Uvoz choppera Empty
PostajNaslov: Re: Uvoz choppera   Uvoz choppera Icon_minitimepon 29 oľu 2010, 13:52

dogovoreno Smile

cuj, tko ne riskira, ne profitira. 3 bedaka koji cemo riskirat ce se lako naci Smile
[Vrh] Go down
One Night Stand
cro chopper forum
cro chopper forum
One Night Stand


Broj postova : 1876
Godina imam : 41
Prebivalište : Zaprešić
Vozim : HD Sportster, Virago 750
Na forumu od : 01.11.2007

Uvoz choppera Empty
PostajNaslov: Re: Uvoz choppera   Uvoz choppera Icon_minitimepon 29 oľu 2010, 23:09

Napisat ću ovo samo da ne kažeš da te nitko nije upozorio! Znaš li ti uopće koliko je to 100 inča? I koliko košta open belt? I da kupiš čokoladu koja se zove Arlen Ness došla bi pet puta skuplje od obične!
A ako ti to nije dovoljno, zapitaj se kako misliš uvesti Yamaha motor mimo uvoznika za Yamahu? A da ti ne daju veće slike to je prekomično! Al ti probaj, meni je svejedno!

A kaj se tiče prvog motora, bitno ti je da može proći hrv. homologizaciju, jer ga inaće ne možeš registrirati ni za osobne potrebe! Pripazi na to! dobar

P.S. I ja ti dam gajbu pive ak taj motor od 100inča doteraš registriranog do Zagreba! Twisted Evil biker2
[Vrh] Go down
hide1999
man
man
hide1999


Broj postova : 29
Godina imam : 37
Prebivalište : Varaždin - Zagreb
Vozim : Za sad TomosA35, a san mi je Chopper neki :)
Na forumu od : 02.03.2010

Uvoz choppera Empty
PostajNaslov: Re: Uvoz choppera   Uvoz choppera Icon_minitimepon 29 oľu 2010, 23:16

hehe, pa kaj mislis da je to prava yamaha? lici na yamahu,a kinez je

inace, dobio dio detalja o motoru, fora je da ga pogoni hibridni motor, struja i benga, tako barem pise, radi ga jedna firma iz kine koja se specijalizirala za proizvodnju hibrida i masina na hibridni pogon. imaju u ponudi i autmobile (4 vrste) na samo struju)

a homologizaciju prolaze oba motora, to prvo gledam, da se nebi opce razocarao kako ljepog motora nesmijes u hr vozit
[Vrh] Go down
One Night Stand
cro chopper forum
cro chopper forum
One Night Stand


Broj postova : 1876
Godina imam : 41
Prebivalište : Zaprešić
Vozim : HD Sportster, Virago 750
Na forumu od : 01.11.2007

Uvoz choppera Empty
PostajNaslov: Re: Uvoz choppera   Uvoz choppera Icon_minitimepon 29 oľu 2010, 23:23

Šta će mu 100 inča mašina ak je na struju? Ponavljam to je preko 1600ccm (tisuću šesto kubika)!!... za nešto što ide na struju? Znam da ne može biti Yamaha, al čak ni kinezi toliko besramno ne kopiraju imena firmi (dakle- ne može se motor zvati Yamaha ako to nije... nigdje, pa ni u Kini)!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Uvoz choppera Empty
PostajNaslov: Re: Uvoz choppera   Uvoz choppera Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Uvoz choppera
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» uvoz iz it
» Uvoz oldtimera
» Uvoz motora
» Uvoz novog motora
» Uvoz, homologacja u Hrvatskoj, molim pojasnjenje

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Garaža & Podrum & Posao & Uvoz-Izvoz :: .: Uvoz & Izvoz :.-
Forum(o)Bir: