Početna stranicaPretraľnikHyosung GV250 "orlica" - Page 3 610RegistracijaLogin

 

 Hyosung GV250 "orlica"

Go down 
+12
mustra
mungos
zuta guja
skorpac
harly
učo_sb
asy
george
palomas
dragger
GALE
ninek
16 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
ninek
man
man
ninek


Broj postova : 249
Godina imam : 56
Prebivalište : Opatija
Vozim : Suzuki VS 600
Na forumu od : 24.06.2009

Hyosung GV250 "orlica" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung GV250 "orlica"   Hyosung GV250 "orlica" - Page 3 Icon_minitimečet 02 srp 2009, 22:34

Eh sad me pitajte kaj je bilo:

Da počnem ispočetka:

Naravno da nisam izdržao čekat vikend i već od ujutro se na poslu brusim za doć doma i rastavit ferge pa ak treba i cijeli motor

Dakle u 15:30 dođem doma, lijepo kul nešto pojedem da ne pojurim u garažu od prve

a u sebi kuham od želje da se sjurim i počnem

u 17h rastegnem krpe, alat i pogledam nebo, sprema se kiša nebo se bljeska, neki vjetrić,

ko bog, idealno ak zapnem, počne kiša i nema nervoze

kad vidjeh šta sve treba skinut da dođeš do fergi (nije to MZ dva-tri šarafa i za 2 minute max ferga je vani)

no dobro da ne duljim sve skinuh pažljivo smireno, čak su guštom i Izzy

Očistih ja tako zaista sranje od fergi (puni smeća) - MZ nikad nisam imao u takvom šit stanju

vratim sve gore, pogledam nebo, samo što se ne spusti kiša, pogledam orlicu i i i i i
naravno sjednem na orlicu,pravac zaobilaznica i opalih po gasu i i i i ii i i i ii

naravno isti šit, sve sve sve sve isto od 8000 ni mrdac, ni mrdac

ne kontam više ništa confused , pukne mi film nakon 2 sata čišćenja i rastavljanja i sastavljanja

rekoh sam sebi daj se skuliraj pljuga i zamisli scratch ko da si na MZ šta bi radio

i lijepo u trenutku Rolling Eyes

skinem FILTER FILTER FILTER zraka

i kaj se dogodi ORLICA LETIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

eto sva muka ostala negdje na zaobilaznici a logika ne može bit logičnija

crna svjećica previše goriva a malo zraka.....i sad je lako bit pametan.....

al uvijek očekuješ neke mudrolije kad je nova stvar pred tobom

eto sorry dečki šta sam vam treniral vijuge al možda nekom bude od koristi da se i najjednostavnija stvar da zakomplicirat ...........
[Vrh] Go down
http://elbit.hr
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Hyosung GV250 "orlica" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung GV250 "orlica"   Hyosung GV250 "orlica" - Page 3 Icon_minitimečet 02 srp 2009, 22:40

lol!

Na dnu čašica vjerojatno je bilo puno smeća, ali to ne utječe bitno na rad motora (sve dok ne dospije u dizne). Kako izgleda filter zraka, dali se vidi da je mastan ili pun prašine?
[Vrh] Go down
ninek
man
man
ninek


Broj postova : 249
Godina imam : 56
Prebivalište : Opatija
Vozim : Suzuki VS 600
Na forumu od : 24.06.2009

Hyosung GV250 "orlica" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung GV250 "orlica"   Hyosung GV250 "orlica" - Page 3 Icon_minitimepet 03 srp 2009, 06:55

palomas je napisao/la:
lol!

Na dnu čašica vjerojatno je bilo puno smeća, ali to ne utječe bitno na rad motora (sve dok ne dospije u dizne). Kako izgleda filter zraka, dali se vidi da je mastan ili pun prašine?

ne izgleda loše ali vjerojatno ne propušta koliko bi trebalo

na nekim rebrima ima masnih crnih tragova ali u globalu i s obzirom da sam ga ispuhao kompresorom , izgleda dobro

na kraju krajeva sad kad sam sve rastavio vidio sam da zrak prvo dolazi na prednji rasplinjač a tek onda istim putem do drugog, znači prvi povuče sve šta može zato je svjećica lijepa sivo-smeđa, a drugom pri punom gasu šta ostane,

idem danas kupiti novi pa ću vidjeti šta se događa

pošto je problem pri punom gasu jedino mi još ostaje glavna sapnica na fergama ali ne vjerujem da je tvornički prevelika pa da bi previše goriva prolazilo

danas popodne očekujem kraj ove priče
[Vrh] Go down
http://elbit.hr
ninek
man
man
ninek


Broj postova : 249
Godina imam : 56
Prebivalište : Opatija
Vozim : Suzuki VS 600
Na forumu od : 24.06.2009

Hyosung GV250 "orlica" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung GV250 "orlica"   Hyosung GV250 "orlica" - Page 3 Icon_minitimepet 03 srp 2009, 07:07

bananajoe je napisao/la:
Jel moze bit da ne dobiva dost goriva, odnosno da je ona pipica koja ide od rezervara zastopana?
Pa da jedan fergazer dobiva normalno, a jedan manje goriva Question Question

hvala na uključenju u problematiku ali kako si vjerojatno iščitao problem je rješen


dancingbanana dancingbanana dancingbanana

dobar grip i gušt
[Vrh] Go down
http://elbit.hr
skorpac
cro chopper forum
cro chopper forum
skorpac


Broj postova : 597
Godina imam : 49
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Aquila custom
Na forumu od : 19.06.2008

Hyosung GV250 "orlica" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung GV250 "orlica"   Hyosung GV250 "orlica" - Page 3 Icon_minitimepet 03 srp 2009, 09:01

.. je da .... ja sam zabrijao da si promijenio filter Smile ... drago mi je da je sad ok .... uzmi novi pa si miran .... kad je mene filter zraka zezao, a nije ih dva tjedna bilo za nabaviti, tada sam napravio nekoliko rupa na njemu ... kad sam stavio novi bilo je sve ok.

Uglavnom sada si napravi kompletan servis .... ulje, svijechice i filtere pa si miran jedno 5-6 tkm .. Smile

Sad pažljivo dok je ne skužiš .... maa zna iznenanditi dok je ne skužiš Very Happy

Ujedno mi je drago da smo se i ovoj problematici rapisali, jer samim time možemo pomoći nekom drugome, a mi smo pametniji za riješavanje jednog problema.

dobar4
[Vrh] Go down
http://skorpac.daportfolio.com/
ninek
man
man
ninek


Broj postova : 249
Godina imam : 56
Prebivalište : Opatija
Vozim : Suzuki VS 600
Na forumu od : 24.06.2009

Hyosung GV250 "orlica" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung GV250 "orlica"   Hyosung GV250 "orlica" - Page 3 Icon_minitimepet 03 srp 2009, 09:07

skorpac je napisao/la:
.. je da .... ja sam zabrijao da si promijenio filter Smile ... drago mi je da je sad ok .... uzmi novi pa si miran .... kad je mene filter zraka zezao, a nije ih dva tjedna bilo za nabaviti, tada sam napravio nekoliko rupa na njemu ... kad sam stavio novi bilo je sve ok.

Uglavnom sada si napravi kompletan servis .... ulje, svijechice i filtere pa si miran jedno 5-6 tkm .. Smile

Sad pažljivo dok je ne skužiš .... maa zna iznenanditi dok je ne skužiš Very Happy

Ujedno mi je drago da smo se i ovoj problematici rapisali, jer samim time možemo pomoći nekom drugome, a mi smo pametniji za riješavanje jednog problema.

dobar4

baš je tak palipilu
[Vrh] Go down
http://elbit.hr
skorpac
cro chopper forum
cro chopper forum
skorpac


Broj postova : 597
Godina imam : 49
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Aquila custom
Na forumu od : 19.06.2008

Hyosung GV250 "orlica" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung GV250 "orlica"   Hyosung GV250 "orlica" - Page 3 Icon_minitimepet 03 srp 2009, 09:21

... još sam u gachama, ali nema beda palipilu biker2
[Vrh] Go down
http://skorpac.daportfolio.com/
Sponsored content





Hyosung GV250 "orlica" - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung GV250 "orlica"   Hyosung GV250 "orlica" - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Hyosung GV250 "orlica"
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» hyosung gv250
» Hyosung Aquila GV250
» Hyosung Aquila GV250
» Moj Hyosung Aquila GV250 EFI
» Hyosung Aquila GV250 ,prearada

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moj bike- "My bike"-
Forum(o)Bir: