Početna stranicaPretraľnikHyosung GV250 "orlica" - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 Hyosung GV250 "orlica"

Go down 
+12
mustra
mungos
zuta guja
skorpac
harly
učo_sb
asy
george
palomas
dragger
GALE
ninek
16 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Hyosung GV250 "orlica" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung GV250 "orlica"   Hyosung GV250 "orlica" - Page 2 Icon_minitimeuto 30 lip 2009, 08:51

To cukanje se kod mene javlja samo ako ima vode (valjda skupljene na dnu čašice rasplinjača). Ako je benzin dobar i bez vode, nebi trebalo ništa cukati, čak niti kod najviših okretaja.
[Vrh] Go down
ninek
man
man
ninek


Broj postova : 249
Godina imam : 56
Prebivalište : Opatija
Vozim : Suzuki VS 600
Na forumu od : 24.06.2009

Hyosung GV250 "orlica" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung GV250 "orlica"   Hyosung GV250 "orlica" - Page 2 Icon_minitimeuto 30 lip 2009, 09:07

palomas je napisao/la:
To cukanje se kod mene javlja samo ako ima vode (valjda skupljene na dnu čašice rasplinjača). Ako je benzin dobar i bez vode, nebi trebalo ništa cukati, čak niti kod najviših okretaja.

savjetuješ da provjerim i očistim rasplinjač??
ili ti ta voda izleti sama s vremenom
[Vrh] Go down
http://elbit.hr
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Hyosung GV250 "orlica" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung GV250 "orlica"   Hyosung GV250 "orlica" - Page 2 Icon_minitimeuto 30 lip 2009, 09:30

Rasplinjača su dva, smješteni jedan do drugoga. Čašice se mogu izdrenirati pomoću posebnih vijaka, baš za to predviđenih. Vidjet ćeš da s čašica odlaze i dva posebna voda (za odvodnju drenaže), koji se dalje spajaju u jedan.
[Vrh] Go down
ninek
man
man
ninek


Broj postova : 249
Godina imam : 56
Prebivalište : Opatija
Vozim : Suzuki VS 600
Na forumu od : 24.06.2009

Hyosung GV250 "orlica" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung GV250 "orlica"   Hyosung GV250 "orlica" - Page 2 Icon_minitimeuto 30 lip 2009, 10:00

palomas je napisao/la:
Rasplinjača su dva, smješteni jedan do drugoga. Čašice se mogu izdrenirati pomoću posebnih vijaka, baš za to predviđenih. Vidjet ćeš da s čašica odlaze i dva posebna voda (za odvodnju drenaže), koji se dalje spajaju u jedan.

već vidio jučer i čim stignem doma i to jedna od radnji (u kompletu sa izbacivanjem benge koja je ostala u njoj) dobar
[Vrh] Go down
http://elbit.hr
regal
man
man
regal


Broj postova : 299
Godina imam : 42
Prebivalište : kaštel stari
Vozim : Yamaha diversion xj600s 600
Na forumu od : 27.02.2009

Hyosung GV250 "orlica" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung GV250 "orlica"   Hyosung GV250 "orlica" - Page 2 Icon_minitimeuto 30 lip 2009, 14:25

odlićan bike
[Vrh] Go down
skorpac
cro chopper forum
cro chopper forum
skorpac


Broj postova : 597
Godina imam : 49
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Aquila custom
Na forumu od : 19.06.2008

Hyosung GV250 "orlica" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung GV250 "orlica"   Hyosung GV250 "orlica" - Page 2 Icon_minitimeuto 30 lip 2009, 16:12

... ajde ovako ... slićno kao što je bilo i kod mene...

Prvo nemoj ništa dirati i slagati dok ne promijeniš sviječice .. nemoj čistiti nego kupi nove i bok!

Drugo ulij novi friški benzin i dodaj malo aditiva za gorivo .. pazi da ne izliješ cijeli aditiv jer je on cijeli dovoljan za auto tank.

Treće .. po meni dosta bitno ... napuni akumulator i po potrebi zmijeni sa novim ... pogledaj moju temu kako sam se ja patio sa svojom dok nisam skužio da je cijeli problem ležeo u polupunom akumulatoru.

Četvrto ... može tu biti svega .. uglavnom prvo napravi ove tri točke kaj sam ti napisao.. to je najjeftinije kaj možeš napraviti, a ujedno i osnova .... nakon toga kad vidiš kak se motor ponaša tada buš vidio da li je problem riješen ili treba tragati dalje. Ja doista mislim da je problem cukanja u nečem od gore navedenom.....

... ako je nakon toga sve ok .. tada zamjeni filter ulja i ulje .. i to je to Smile
[Vrh] Go down
http://skorpac.daportfolio.com/
Dr Dee
man
man
Dr Dee


Broj postova : 152
Godina imam : 52
Prebivalište : Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 600
Na forumu od : 22.01.2009

Hyosung GV250 "orlica" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung GV250 "orlica"   Hyosung GV250 "orlica" - Page 2 Icon_minitimeuto 30 lip 2009, 17:24

Nije bitno šta voziš . Bitno je da ne ideš pješke.

roker
[Vrh] Go down
http://www.hrvoje-vucko.c-r-o.net/
ninek
man
man
ninek


Broj postova : 249
Godina imam : 56
Prebivalište : Opatija
Vozim : Suzuki VS 600
Na forumu od : 24.06.2009

Hyosung GV250 "orlica" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung GV250 "orlica"   Hyosung GV250 "orlica" - Page 2 Icon_minitimeuto 30 lip 2009, 19:51

skorpac je napisao/la:
... ajde ovako ... slićno kao što je bilo i kod mene...

Prvo nemoj ništa dirati i slagati dok ne promijeniš sviječice .. nemoj čistiti nego kupi nove i bok!

Drugo ulij novi friški benzin i dodaj malo aditiva za gorivo .. pazi da ne izliješ cijeli aditiv jer je on cijeli dovoljan za auto tank.

Treće .. po meni dosta bitno ... napuni akumulator i po potrebi zmijeni sa novim ... pogledaj moju temu kako sam se ja patio sa svojom dok nisam skužio da je cijeli problem ležeo u polupunom akumulatoru.

Četvrto ... može tu biti svega .. uglavnom prvo napravi ove tri točke kaj sam ti napisao.. to je najjeftinije kaj možeš napraviti, a ujedno i osnova .... nakon toga kad vidiš kak se motor ponaša tada buš vidio da li je problem riješen ili treba tragati dalje. Ja doista mislim da je problem cukanja u nečem od gore navedenom.....

... ako je nakon toga sve ok .. tada zamjeni filter ulja i ulje .. i to je to Smile

evo promijenio svjećice, promijenio gorivo, ispišao oba karburatora i opet isto.

ovo s akumulatorom nisam probao i noćas ga stavljam na punjenje....

nego mislim da je nešto s zadnjim karburatorom

jer kad sam skinuo svjećice - nisu istog izgleda tj. jedna mi izgleda sasvim ok umjereno sivkasta, al druga garava ko đavo (samo unutarnja elektroda na glavi bijela, dakle zaključujem da jedan cilindar ima previše goriva. Ili fali zraka al valjda bi zbog filtera koji sam očistio oba cilindra imala taj problem.

Sused kaj veliš, da zovem Darinku.....???? pljuga
[Vrh] Go down
http://elbit.hr
ninek
man
man
ninek


Broj postova : 249
Godina imam : 56
Prebivalište : Opatija
Vozim : Suzuki VS 600
Na forumu od : 24.06.2009

Hyosung GV250 "orlica" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung GV250 "orlica"   Hyosung GV250 "orlica" - Page 2 Icon_minitimeuto 30 lip 2009, 20:42

odustao od punjenja jel vidim da je ovo gel akumulator
a koliko znam oni se ne smiju puniti auto punjačima akumulatora
nemam drugi pa ništ od toga

inače na njemu je napon 12.4V pa mislim da je ok
[Vrh] Go down
http://elbit.hr
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Hyosung GV250 "orlica" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung GV250 "orlica"   Hyosung GV250 "orlica" - Page 2 Icon_minitimeuto 30 lip 2009, 21:26

ninek je napisao/la:
nego mislim da je nešto s zadnjim karburatorom

jer kad sam skinuo svjećice - nisu istog izgleda tj. jedna mi izgleda sasvim ok umjereno sivkasta, al druga garava ko đavo (samo unutarnja elektroda na glavi bijela, dakle zaključujem da jedan cilindar ima previše goriva. Ili fali zraka al valjda bi zbog filtera koji sam očistio oba cilindra imala taj problem.

Sused kaj veliš, da zovem Darinku.....???? pljuga

Samo Darinku nemoj zvati, radije se ispravno indentificiraj, jer ti si novi vlasnik, pa te motor još ne prepoznaje! No

Moguće je da je netko amaterski nešto prčkao po rasplinjačima, jer svijećice bi trebale izgledati jednako! Kod mene su baš smeđe-sivo boje, suhe i bez gareži. Filter zraka nije problem, on je isti za oba rasplinjača. Ja baš mislim da je nešto sa podešavanjima rasplinjača u pitanju..
[Vrh] Go down
ninek
man
man
ninek


Broj postova : 249
Godina imam : 56
Prebivalište : Opatija
Vozim : Suzuki VS 600
Na forumu od : 24.06.2009

Hyosung GV250 "orlica" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung GV250 "orlica"   Hyosung GV250 "orlica" - Page 2 Icon_minitimeuto 30 lip 2009, 21:44

i ja mislim jer oni moraju biti jednako podešeni da ferceraju kak treba

eto stavih ipak malo punit akumulator pa ak ga smrdam odoh sutra po novi nije tak skup

struja punjenja je dobra 0.6-0.7 A za 8Ah acc super

pa nakon punjenja sutra nova proba

ak nebu promjene ferge rastavljam i usklađujem

dok dođem do 3milje km cijeli motor bum naučil napamet

hvala na večernjem druženju palomas dobar4

btw stalno sam na putu od garaže do kompa dancingbanana
[Vrh] Go down
http://elbit.hr
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Hyosung GV250 "orlica" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung GV250 "orlica"   Hyosung GV250 "orlica" - Page 2 Icon_minitimeuto 30 lip 2009, 21:52

Samo nemoj slučajno baciti taj gel akumulator, jer teško ćeš opet nabaviti tako dobroga! Ja imam sličnoga (Varta), radi bez greške od prvoga dana, i to je najbolji accu kojeg sam u životu imao (a imao sam ih puno, raznih veličina i izvedbi)...

U njemu nije problem, kad se motor zavrti, alternator proizvodi sasvim dovoljno struje, i za paljenje i za punjenje, i ostalo! Možeš pregledati VN kablove prema svijećicama, jer se meni jednom dogodilo da sam sa tankom ukliještio jednoga od njih. Kabel je probio prema masi (rami), tako da se čak i rupa na njemu napravila.

Kod nižih okretaja motor je radio normalno, a trokirao je baš dok je trebao povući. Srećom sam skužio svoju grešku, i to sam riješio...
[Vrh] Go down
ninek
man
man
ninek


Broj postova : 249
Godina imam : 56
Prebivalište : Opatija
Vozim : Suzuki VS 600
Na forumu od : 24.06.2009

Hyosung GV250 "orlica" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung GV250 "orlica"   Hyosung GV250 "orlica" - Page 2 Icon_minitimeuto 30 lip 2009, 22:06

palomas je napisao/la:
Samo nemoj slučajno baciti taj gel akumulator, jer teško ćeš opet nabaviti tako dobroga! Ja imam sličnoga (Varta), radi bez greške od prvoga dana, i to je najbolji accu kojeg sam u životu imao (a imao sam ih puno, raznih veličina i izvedbi)...

U njemu nije problem, kad se motor zavrti, alternator proizvodi sasvim dovoljno struje, i za paljenje i za punjenje, i ostalo! Možeš pregledati VN kablove prema svijećicama, jer se meni jednom dogodilo da sam sa tankom ukliještio jednoga od njih. Kabel je probio prema masi (rami), tako da se čak i rupa na njemu napravila.

Kod nižih okretaja motor je radio normalno, a trokirao je baš dok je trebao povući. Srećom sam skužio svoju grešku, i to sam riješio...


da, iako je kinez ali i činio mi se dobar, neću ga punit do jutra, već do ponoći koliko sam obično na nogama tak da ne pretjeram pa ga uništim

pazio sam baš na žice kad sam vraćao tank

vuće on odlično ali nikako da preskoći 8milja okretaja (već sam pomislio da ima kakvu blokadu) jer mi već mozak blokira od opcija

volio bih da je samo nerazrađen ali to mi nekak ne drži vodu

pogotovo kad vidjeh razliku u svjećicama skoro sam 100% siguran da je ferga
[Vrh] Go down
http://elbit.hr
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Hyosung GV250 "orlica" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung GV250 "orlica"   Hyosung GV250 "orlica" - Page 2 Icon_minitimeuto 30 lip 2009, 22:13

PAZI na akumulator, da ga ne zaboraviš skinuti sa punjača! Da nebi sutra još i s time imao problema!

Ne ide ti preko 8.000 okretaja - ako je sa strujom (iskrama) sve u redu, onda preostaju još samo rasplinjači. Te okretaje moja Aquila postiže sa lakoćom, čak i dosta više.
[Vrh] Go down
ninek
man
man
ninek


Broj postova : 249
Godina imam : 56
Prebivalište : Opatija
Vozim : Suzuki VS 600
Na forumu od : 24.06.2009

Hyosung GV250 "orlica" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung GV250 "orlica"   Hyosung GV250 "orlica" - Page 2 Icon_minitimeuto 30 lip 2009, 22:19

palomas je napisao/la:
PAZI na akumulator, da ga ne zaboraviš skinuti sa punjača! Da nebi sutra još i s time imao problema!

Ne ide ti preko 8.000 okretaja - ako je sa strujom (iskrama) sve u redu, onda preostaju još samo rasplinjači. Te okretaje moja Aquila postiže sa lakoćom, čak i dosta više.

eto vidiš kaj sam rekao ak ne ide preko 8milja (samo na mjestu u leru - naravno samo nakrato za probu - onda leti i u crveno) onda nekaj ne valja affraid
[Vrh] Go down
http://elbit.hr
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Hyosung GV250 "orlica" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung GV250 "orlica"   Hyosung GV250 "orlica" - Page 2 Icon_minitimeuto 30 lip 2009, 22:27

Hbga, da si bliže, sjeo bih na tvoj motor i malo ga isprobao. Novi je, ima jako malo kilometara, imožda ga stvarno tek treba razraditi.... A možda je netko nešto prčkao po rasplinjačima, pa ga to mući!
[Vrh] Go down
ninek
man
man
ninek


Broj postova : 249
Godina imam : 56
Prebivalište : Opatija
Vozim : Suzuki VS 600
Na forumu od : 24.06.2009

Hyosung GV250 "orlica" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung GV250 "orlica"   Hyosung GV250 "orlica" - Page 2 Icon_minitimeuto 30 lip 2009, 22:34

palomas je napisao/la:
Hbga, da si bliže, sjeo bih na tvoj motor i malo ga isprobao. Novi je, ima jako malo kilometara, imožda ga stvarno tek treba razraditi.... A možda je netko nešto prčkao po rasplinjačima, pa ga to mući!

mejbi ovaj (7) mjesec odem s njim do Kž od kuda inače jesam i gdje imam djedovinu

inače svaki 2-3 vikend sam od proljeća do jeseni tamo

ali uvijek nekaj ili nekog navažam pa ne idem motorom

ali sada kada je orlica u garaži to moram proslavit

pa hu nouz mejbi ak bude volje zaletim se do tebe da probaš

ak ne riješim u međuvremenu

ak ništ zbog cuge kojom častim pridošlicu orlicu i tebe na pomoći
geek geek biker2 biker2
[Vrh] Go down
http://elbit.hr
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Hyosung GV250 "orlica" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung GV250 "orlica"   Hyosung GV250 "orlica" - Page 2 Icon_minitimeuto 30 lip 2009, 22:40

OK, kad nemam niš pametnije za raditi, ja sam dosta često na Kalniku, a i Križevce sam posjetio prilično puta. Tak da bi se tam mogli sresti!

A sada isključi punjač, moramo se malo odmoriti. I ostali forumaši od nas.. dobar3
[Vrh] Go down
ninek
man
man
ninek


Broj postova : 249
Godina imam : 56
Prebivalište : Opatija
Vozim : Suzuki VS 600
Na forumu od : 24.06.2009

Hyosung GV250 "orlica" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung GV250 "orlica"   Hyosung GV250 "orlica" - Page 2 Icon_minitimeuto 30 lip 2009, 22:49

palomas je napisao/la:
OK, kad nemam niš pametnije za raditi, ja sam dosta često na Kalniku, a i Križevce sam posjetio prilično puta. Tak da bi se tam mogli sresti!

A sada isključi punjač, moramo se malo odmoriti. I ostali forumaši od nas.. dobar3


ok kalnik idealno za izlet
dobar3 Sleep Sleep Sleep
[Vrh] Go down
http://elbit.hr
skorpac
cro chopper forum
cro chopper forum
skorpac


Broj postova : 597
Godina imam : 49
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Aquila custom
Na forumu od : 19.06.2008

Hyosung GV250 "orlica" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung GV250 "orlica"   Hyosung GV250 "orlica" - Page 2 Icon_minitimesri 01 srp 2009, 14:05

... i kaj ?

... na čem smo stali ?
[Vrh] Go down
http://skorpac.daportfolio.com/
bananajoe
cro chopper forum
cro chopper forum
bananajoe


Broj postova : 526
Godina imam : 35
Prebivalište : Koprivnica
Vozim : Bandit 650n
Na forumu od : 24.03.2009

Hyosung GV250 "orlica" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung GV250 "orlica"   Hyosung GV250 "orlica" - Page 2 Icon_minitimesri 01 srp 2009, 14:48

Jel moze bit da ne dobiva dost goriva, odnosno da je ona pipica koja ide od rezervara zastopana?
Pa da jedan fergazer dobiva normalno, a jedan manje goriva Question Question
[Vrh] Go down
ninek
man
man
ninek


Broj postova : 249
Godina imam : 56
Prebivalište : Opatija
Vozim : Suzuki VS 600
Na forumu od : 24.06.2009

Hyosung GV250 "orlica" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung GV250 "orlica"   Hyosung GV250 "orlica" - Page 2 Icon_minitimesri 01 srp 2009, 14:48

skorpac je napisao/la:
... i kaj ?

... na čem smo stali ?


ništ

noćas sam malo pripunil akumulator pa probam

al unaprijed ti velim da su mi ak nisi čitao naprijed

svjećice različito obojene tj. zadnja je garava dok je prva ok sivo-smečkasta

dakle ne znam valjda me očekuje otvaranje fergi

možda je "majstor" prije čeprkao kaj po njima

no imam malo gužvu na poslu pa to čačkanje po fergama ostavljam za vikend

a možda dođe prije još koji prijedlog i savjet

palipilu pomoc falalepa
[Vrh] Go down
http://elbit.hr
ninek
man
man
ninek


Broj postova : 249
Godina imam : 56
Prebivalište : Opatija
Vozim : Suzuki VS 600
Na forumu od : 24.06.2009

Hyosung GV250 "orlica" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung GV250 "orlica"   Hyosung GV250 "orlica" - Page 2 Icon_minitimesri 01 srp 2009, 16:54

bananajoe je napisao/la:
Jel moze bit da ne dobiva dost goriva, odnosno da je ona pipica koja ide od rezervara zastopana?
Pa da jedan fergazer dobiva normalno, a jedan manje goriva Question Question

na to sam isto pomišljal al ako bi to bilo možda ni jedan ni drugi nebi dobivali dosta

pljuga Question pljuga Question
[Vrh] Go down
http://elbit.hr
ninek
man
man
ninek


Broj postova : 249
Godina imam : 56
Prebivalište : Opatija
Vozim : Suzuki VS 600
Na forumu od : 24.06.2009

Hyosung GV250 "orlica" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung GV250 "orlica"   Hyosung GV250 "orlica" - Page 2 Icon_minitimesri 01 srp 2009, 16:57

u 15sati se takva radnička kiša izlila (mokar do koljena) da ne vjerujem da ću danas koji đir opalit

vračam kleme i accu u motor pa valjda sutra proba

pozdrav ekipi
[Vrh] Go down
http://elbit.hr
ninek
man
man
ninek


Broj postova : 249
Godina imam : 56
Prebivalište : Opatija
Vozim : Suzuki VS 600
Na forumu od : 24.06.2009

Hyosung GV250 "orlica" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung GV250 "orlica"   Hyosung GV250 "orlica" - Page 2 Icon_minitimečet 02 srp 2009, 22:15

biker2 biker2 biker2 biker2 biker2 biker2 biker2 biker2 biker2 biker2 biker2 biker2 biker2 biker2 biker2 biker2 biker2 biker2 biker2 biker2 biker2 biker2 biker2 biker2 biker2 biker2 biker2 biker2 biker2 biker2 biker2 biker2 biker2 biker2


ORLICAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA LEEEEEEEEEEEEEETTTTTTTTTTTTTIIIIIIIIIIIIII....

Danas u 21.00 na riječkoj zaobilaznici cca 9200 - 130km/h

OOOOOOORRRRRLLLLLIIIIIIIIIIIIIICCCCCCAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA


dancingbanana dancingbanana dancingbanana dancingbanana dancingbanana dancingbanana dancingbanana dancingbanana dancingbanana dancingbanana dancingbanana dancingbanana dancingbanana dancingbanana dancingbanana :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: puca1 puca1 puca1 puca1 puca1 puca1 puca1 :speedlimit: :speedlimit: :speedlimit: :speedlimit:
[Vrh] Go down
http://elbit.hr
Sponsored content





Hyosung GV250 "orlica" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung GV250 "orlica"   Hyosung GV250 "orlica" - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Hyosung GV250 "orlica"
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» hyosung gv250
» Hyosung Aquila GV250
» Hyosung Aquila GV250
» Moj Hyosung Aquila GV250 EFI
» Hyosung Aquila GV250 ,prearada

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moj bike- "My bike"-
Forum(o)Bir: