Početna stranicaPretraľnikhyosung gv250 610RegistracijaLogin

 

 hyosung gv250

Go down 
+4
palomas
Tarantula
klesoo
labud
8 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
labud
man
man



Broj postova : 28
Godina imam : 51
Prebivalište : virovitica
Vozim : hyosung aqvila 250
Na forumu od : 27.02.2008

hyosung gv250 Empty
PostajNaslov: hyosung gv250   hyosung gv250 Icon_minitimened 01 lip 2008, 10:01

svjetla na motoru kad dam gas se malo smanje,filanje 13,8,nov akumulator,sta bi moglo bit
[Vrh] Go down
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

hyosung gv250 Empty
PostajNaslov: Re: hyosung gv250   hyosung gv250 Icon_minitimened 01 lip 2008, 13:35

labud je napisao/la:
svjetla na motoru kad dam gas se malo smanje,filanje 13,8,nov akumulator,sta bi moglo bit

???
dal' se to tebi samo cini???
Nisam bas znalac od struje, al' mi nema pametnog objasnjenja. Mozda negdje gubi kontakt uslijed vibracija???? Provjeri i WDiziraj kontakte
LP
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
Tarantula
man
man
Tarantula


Broj postova : 73
Godina imam : 33
Prebivalište : Vrbovsko
Vozim : Jos nista
Na forumu od : 30.05.2008

hyosung gv250 Empty
PostajNaslov: Re: hyosung gv250   hyosung gv250 Icon_minitimened 01 lip 2008, 14:58

klesoo ima pravo... mom prijatelju je bilo slicno na apncu. Ja i on smo zamijenili zice, jer su neke bile popucale, ali za svaki slucaj jos pregledaj i kontakte pa ih ucvrsti ako su labavi. Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




hyosung gv250 Empty
PostajNaslov: Re: hyosung gv250   hyosung gv250 Icon_minitimened 01 lip 2008, 15:38

kada svijetla mijenjaju inezitet primjetno to je znak da se ozbiljno treba pogledati (izmjeriti ) struju punjenja akumulatora. Struja punjenaja mora biti 14 V . Ako varira postoji indikacija da regler otkazuje poslušnost hoću reći ne fila dovoljno . Akumalator služi i kao stabilizator napona , ali svijetla su glavni pokazatelju slučaju kad ne postoji svjetlosni odnosno analogni indikator punjenja .

A možda se uopće ne radi u konkretnom slučaju o bilokakvom kvaru . Malo više opiši simptoma ako ih ima , pa ti mogu možda dati eventualnu dijagnozu . (al ovo zvuki doktorski a ha )
[Vrh] Go down
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

hyosung gv250 Empty
PostajNaslov: Re: hyosung gv250   hyosung gv250 Icon_minitimened 01 lip 2008, 15:48

slazem se s tobom u slucaju da intenzitet svjetla raste s povecanjem broja okretaja.
Izmjeren je napon 13,8 i kad da gas intenzitet svjetla pada, a ja to jos nisam dozivio.
Mozda je cak slab spoj na masu, to je vrlo cest uzrok budalesanja struje na autima....
Ne znam, samo se pravim pametan.

lol!
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

hyosung gv250 Empty
PostajNaslov: Re: hyosung gv250   hyosung gv250 Icon_minitimened 01 lip 2008, 16:56

deep je napisao/la:
kada svijetla mijenjaju inezitet primjetno to je znak da se ozbiljno treba pogledati (izmjeriti ) struju punjenja akumulatora. Struja punjenaja mora biti 14 V .

Ne bih se želio praviti pametan, ali elektrotenika mi je struka. Struja punjenja može biti izražena samo u amperima, a napon punjenja u voltima.

S obzirom da je labud sve te teme već otvarao i na forumu motori, znam nešto više informacija o tom slučaju. Prvo je pitanje u kakvom je stanju uopće taj akumulator, tj. ima li kapacitet,

Drugo - to će ljudi vjerojatno malo teže shvatiti: postoji kvar na diodama ispravljača, kada je izmjereni napon punjenja skoro idealan. Ali struja svejedno ne ulazi u akumulator, nego se on prazni u vožnji. Razlog tome je što su diode probile, više ne ispravljaju dovoljno dobro, i jedva da još poneki amper ulazi u akumulator. Više se troši nego što se proizvodi struje.

Iz tog su razloga nekad vozila imala ugrađen ampermetar, koji je pokazivao i količinu i smjer struje. Auti i danas imaju lampicu NEDOVOLJNO punjeje akumulatora.

Na večini motora su danas regler i ispravljač smješteni u istoj kutiji, pa ljudi brkaju stvari. Krive regler, iako se puno češće pokvari ispravljač.

To su ipak dvije različite stvari, i bit će veliki pomak ako ljudi to jednom shvate..
[Vrh] Go down
Gost
Gost




hyosung gv250 Empty
PostajNaslov: Re: hyosung gv250   hyosung gv250 Icon_minitimened 01 lip 2008, 18:06

palomas je napisao/la:
deep je napisao/la:
kada svijetla mijenjaju inezitet primjetno to je znak da se ozbiljno treba pogledati (izmjeriti ) struju punjenja akumulatora. Struja punjenaja mora biti 14 V .

Ne bih se želio praviti pametan, ali elektrotenika mi je struka. Struja punjenja može biti izražena samo u amperima, a napon punjenja u voltima.

S obzirom da je labud sve te teme već otvarao i na forumu motori, znam nešto više informacija o tom slučaju. Prvo je pitanje u kakvom je stanju uopće taj akumulator, tj. ima li kapacitet,

Drugo - to će ljudi vjerojatno malo teže shvatiti: postoji kvar na diodama ispravljača, kada je izmjereni napon punjenja skoro idealan. Ali struja svejedno ne ulazi u akumulator, nego se on prazni u vožnji. Razlog tome je što su diode probile, više ne ispravljaju dovoljno dobro, i jedva da još poneki amper ulazi u akumulator. Više se troši nego što se proizvodi struje.

Iz tog su razloga nekad vozila imala ugrađen ampermetar, koji je pokazivao i količinu i smjer struje. Auti i danas imaju lampicu NEDOVOLJNO punjeje akumulatora.

Na večini motora su danas regler i ispravljač smješteni u istoj kutiji, pa ljudi brkaju stvari. Krive regler, iako se puno češće pokvari ispravljač.

To su ipak dvije različite stvari, i bit će veliki pomak ako ljudi to jednom shvate..

Slažem se da ljude treba prosvijetliti , ali kad se radi o zalivenoj kutiji koju zovemo regler kao laici možemo li utjecati na činjenicu da je otišao ispravljać , a ne regler . Pod predpostavko da su u istoj zalivenoj kutiji . Nepreostaje nam ništa drugo nego zamjeniti regler ili kako se to već zove .

Može li jedno konkretno pitanje jer voziš isto što i ja pa me zanima koliko aquilin alternator može oplužiti potrošača u Watima . Hvala
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

hyosung gv250 Empty
PostajNaslov: Re: hyosung gv250   hyosung gv250 Icon_minitimened 01 lip 2008, 19:03

Prvo ću još nešto malo napisati o regleru, i simptomima kvara kada on ode: regler ustvari regulira napon, jer bi napon bez njega previše porastao u visokim okretajima. Možda ste imali simptome na autu kad su vam brisači htjeli skočiti sa šajbe, tako brzo su radili. Kad je napon puno viši nego što treba, radi se o regleru.

Kad je izmjereni napon normalan, a ne puni se akumulator, otišle su diode ispravljača.

Za točnu snagu alternatora ne znam, kad saznam javit ću vam!
[Vrh] Go down
Tomo-vz
cro chopper forum
cro chopper forum
Tomo-vz


Broj postova : 1398
Godina imam : 52
Prebivalište :
Vozim : QM250
Na forumu od : 15.04.2008

hyosung gv250 Empty
PostajNaslov: Re: hyosung gv250   hyosung gv250 Icon_minitimened 01 lip 2008, 19:08

vidim svi ste sa bacili u grubu diskusiju,samo da napomenem,imao sam istu soluciju i problem riješeni,KAKO,treba zamijeniti šrafe na klemama ili spojevima akumulatora i dobro pritegnuti,jer ovi kineski su se voljni sami odšarafiti,dakle tako sam ja učinio i sada štima,možda griješim ali je sam to riješio,probaj cheers
[Vrh] Go down
Gost
Gost




hyosung gv250 Empty
PostajNaslov: Re: hyosung gv250   hyosung gv250 Icon_minitimened 01 lip 2008, 20:09

Tomo-vž je napisao/la:
vidim svi ste sa bacili u grubu diskusiju,samo da napomenem,imao sam istu soluciju i problem riješeni,KAKO,treba zamijeniti šrafe na klemama ili spojevima akumulatora i dobro pritegnuti,jer ovi kineski su se voljni sami odšarafiti,dakle tako sam ja učinio i sada štima,možda griješim ali je sam to riješio,probaj cheers

izvini ali aqula nije kinez nego korejac . Znam ,znam sad će neko reći iti je to ****

moram naglas reć nije isti ovo više naginje Japanu .
[Vrh] Go down
Tomo-vz
cro chopper forum
cro chopper forum
Tomo-vz


Broj postova : 1398
Godina imam : 52
Prebivalište :
Vozim : QM250
Na forumu od : 15.04.2008

hyosung gv250 Empty
PostajNaslov: Re: hyosung gv250   hyosung gv250 Icon_minitimened 01 lip 2008, 21:35

izvinjavam se mnogobrojnom pučanstvu na iskazanoj uvredi i nadam se da se to više neče ponovitihyosung gv250 Dunno
[Vrh] Go down
Gost
Gost




hyosung gv250 Empty
PostajNaslov: Re: hyosung gv250   hyosung gv250 Icon_minitimened 01 lip 2008, 23:01

Tomo-vž je napisao/la:
izvinjavam se mnogobrojnom pučanstvu na iskazanoj uvredi i nadam se da se to više neče ponovitihyosung gv250 Dunno

znaš da svaki cigo svoga konja hvali , pa tako i ja najrađe bih da moj korejac kad poraste postane japanac . vjerujem da si i ti takvog razmišljanja za svog ljubimca .

BTW 21. stoljeće je stoljeće kine i mišljenja sam da danas nema velikih razlika u tehnologiji u svijetu auto i moto industrije . nema potrebe se izvinjavati jer uvrede nije ni bilo svi su oni meni srcu prirasli .
[Vrh] Go down
labud
man
man



Broj postova : 28
Godina imam : 51
Prebivalište : virovitica
Vozim : hyosung aqvila 250
Na forumu od : 27.02.2008

hyosung gv250 Empty
PostajNaslov: Re: hyosung gv250   hyosung gv250 Icon_minitimepon 02 lip 2008, 18:49

akumulator je kupljen potpuno novi,jedan dan sam skinuo prednji far i nasao spojene dvije zice,od zmigavaca,odvojio sam ih jel jedna se otopila,izoliro,ali nista,na instrumentnoj ploci indikatori pokazuju sve ok,upaljen desni zmigavac indikator desnog zmigavca blica,sve ok dok se svjetla ne upale,onda indikatori pokazuju sve krivo,npr ukljucim ljevi zmigavac blica indikator dugog svijetla,kad uklj desni sve ok,i blica mi svijetlo u km satu,sve spojeve pregledo sve ok,regler se jako grije kad su svijetla upaljena,filanje 13,8 sa upaljenim svijetlima na svim obrtajima,i kad ga palim,indikator lera svijetli ok,kad ga upalim sijalica svijetli jace,cak i kad ga okrenem par puta bez da upali pojaca se svijetlo na indikatoru,meni motor ne izvuce struju pali ko mina,istekao sam cdo komp,i onda radi sve ok,indikatori tocno pokazuju,cim ustekam isto,probo sam kablove zmijenit,promijenit im uticnice,radi ok ali onda nece upalit,motor bio na dva servisa i niko nemoze otklonit kvar a mene smeta
[Vrh] Go down
Gad_
cro chopper forum
cro chopper forum
Gad_


Broj postova : 503
Godina imam : 44
Prebivalište : Split
Vozim : Suzuki M800
Na forumu od : 09.05.2008

hyosung gv250 Empty
PostajNaslov: Re: hyosung gv250   hyosung gv250 Icon_minitimepon 02 lip 2008, 19:15

labud je napisao/la:
akumulator je kupljen potpuno novi,jedan dan sam skinuo prednji far i nasao spojene dvije zice,od zmigavaca,odvojio sam ih jel jedna se otopila,izoliro,ali nista,na instrumentnoj ploci indikatori pokazuju sve ok,upaljen desni zmigavac indikator desnog zmigavca blica,sve ok dok se svjetla ne upale,onda indikatori pokazuju sve krivo,npr ukljucim ljevi zmigavac blica indikator dugog svijetla,kad uklj desni sve ok,i blica mi svijetlo u km satu,sve spojeve pregledo sve ok,regler se jako grije kad su svijetla upaljena,filanje 13,8 sa upaljenim svijetlima na svim obrtajima,i kad ga palim,indikator lera svijetli ok,kad ga upalim sijalica svijetli jace,cak i kad ga okrenem par puta bez da upali pojaca se svijetlo na indikatoru,meni motor ne izvuce struju pali ko mina,istekao sam cdo komp,i onda radi sve ok,indikatori tocno pokazuju,cim ustekam isto,probo sam kablove zmijenit,promijenit im uticnice,radi ok ali onda nece upalit,motor bio na dva servisa i niko nemoze otklonit kvar a mene smeta

Kako mene svi ovi simptomi podsjecaju na boljke starih stojadina prvo sto mi je palo na pamet je masa. Probaj dovuc jos jednu masu u insrtument tablu sa zicom od cca 2.5 kvadrata i te zice sto su se otopile provjeri sve po motoru da jos di nisu tako stopljene. i opcenito prekontroliraj sve mase po rami motora. Lipo odvidat malo brusnog papira i ponovo zavidat. To je jedino sto mi pada na pamet :idea:

A za probu mozes povuc zicu direktno s (-) minusa na akumulatoru na instrumnt tablu
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

hyosung gv250 Empty
PostajNaslov: Re: hyosung gv250   hyosung gv250 Icon_minitimepon 02 lip 2008, 20:33

labud, nadam se da se nećeš ljutiti zbog ovog što ću ti sada odgovoriti!

Ti već više od dva tjedna pišeš o problemima sa strujom, prvo na forumu motori, sad i ovdje. Slao si mi i PP, ja sam se trudio i pokušavao ti pomoći...

Al ne mogu razumjeti, zašto odmah na početku nisi napisao da su ti se istoplile žice u faru? Kako ti netko može pomoći, kad ti stalno kao da nešto kriješ? Ja sam sa jednakim motorom napravio preko 27.000 km, još su sve žarulje i svi osigurači tvornički, osim zadnje pozicije.

Jesi li ti, ili netko drugi spajao dodatna svjetla, ili maglenke? Izolacija se na vodičima ne topi samo tako, ona se topi od preopterečenja. Mislim da nije nimalo fer zamarati sve druge ljude nekakvim problemima, a pri tome šutjeti o onome što je najbitnije. Zašto to nisi napisao odmah na početku, ovako od svih ljudi praviš budalu!?

Predobro poznajem taj motor, da bih povjerovao kako se izolacija žica slučajno otopila. Netko je nešto radio, i to nestručno, a ovo su sao posljedice toga...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




hyosung gv250 Empty
PostajNaslov: Re: hyosung gv250   hyosung gv250 Icon_minitimepon 02 lip 2008, 21:25

Sad je sve jasno kad se zna da su se žice topile .Nestručni zahvati po instalaciji može rezultirati da cijeli motor ode u dim , i stoga nemoj se igrati nego problem daj stručnjaku da ti riješi .

I opet nisi nave razlog topljenja vodiča jer kako palomas kaže ne može se desiti da bez razloga se počme topiti .
[Vrh] Go down
labud
man
man



Broj postova : 28
Godina imam : 51
Prebivalište : virovitica
Vozim : hyosung aqvila 250
Na forumu od : 27.02.2008

hyosung gv250 Empty
PostajNaslov: Re: hyosung gv250   hyosung gv250 Icon_minitimeuto 03 lip 2008, 05:26

na motoru nista nisam spajao,ni dodavao,vidio sam prije dva dana da su se zice otopile u faru,zasto neznam,ali po meni bi trebao u takom slucaju izgorit osigurac,ali nije,isao sam gledat sve zice i nisam vidio nigdje dalje neki problem sa zicama,tako da stvarno neznam sta je a po izgledu nezna niko,probao sam rastavit istrument plocu ali je dosta komplicirano,najvjerojatnije da je u pitanju cdi kompjuter ispod sica jel to im je najveca mana
[Vrh] Go down
Gost
Gost




hyosung gv250 Empty
PostajNaslov: Re: hyosung gv250   hyosung gv250 Icon_minitimeuto 03 lip 2008, 09:15

labud je napisao/la:
na motoru nista nisam spajao,ni dodavao,vidio sam prije dva dana da su se zice otopile u faru,zasto neznam,ali po meni bi trebao u takom slucaju izgorit osigurac,ali nije,isao sam gledat sve zice i nisam vidio nigdje dalje neki problem sa zicama,tako da stvarno neznam sta je a po izgledu nezna niko,probao sam rastavit istrument plocu ali je dosta komplicirano,najvjerojatnije da je u pitanju cdi kompjuter ispod sica jel to im je najveca mana

Sad bi to već moglo biti konkretan razlog topljenja žica . Svakako i dalje stojim kod toga da to sve truba dijagnosticirati , a onda i otkloniti kvar stručna osoba. Čuo jeram da je par 250-tica imale problema sa elektronikom odnosno upravo s kutijom koju spominješ .

Svakako i oštečene žice treba zamjeniti , pogotovo ako je vodić ostao bez izolacije .
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

hyosung gv250 Empty
PostajNaslov: Re: hyosung gv250   hyosung gv250 Icon_minitimeuto 03 lip 2008, 09:44

U faru je originalno ugrađena žarulja 12 V 60/55 Wata, a to znači da tim žicama teče svega 5 ampera struje. Da teče i 10 ampera, to će jako jako teško istopiti izolaciju na žicama, osim ako nešto nije mijenjano...

Barem ja nisam nigdje pročitao nešto slično, a pratim više stranih foruma o Hyosungu, i ovo je jedistven slučaj. Ja čak nisam do sad još niti otvarao tu lampu, jer za to nije bilo potrebe.

Što se tiče CDI-a, neki su ga mjenjali u garantnom rokui zbog "rupe" u okretajima na oko 5.500 rpm, na kojima je motor nešto slabije vukao. Radilo se uglavnom o ranijim modelima, iz 2001. ili 2002., moja Aquila iz 2003. tih problema nema.

CDI ne može biti razlog topljenja izolacije ispred žarulje, jer ta struja kroz njega niti ne prolazi direktno, ona ide iz baterije na osigurač, pa na kontakt bravu, prekidač i dalje do žarulje.

Imam shemu instalacije, i znam o čemu pričam. Razlog može biti samo da je nešto prespajano ili dodavana još neka trošila.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




hyosung gv250 Empty
PostajNaslov: Re: hyosung gv250   hyosung gv250 Icon_minitimeuto 03 lip 2008, 10:23

Palomas jesi li uspio provjeriti koliko alternator na 150-ici može proizvesti struje , a da potrošači ne prazne akumulator brže nego ovaj ga nadopuni , jer sa dodatvim farovima 2x50 W to ne funkcionira . Zanima me koliko mogu i da li mogu dodati na standardnu potrošnju još potrošača u Watima .

Ova informacija nebi bila na odmet i drugima koji nadograđuji motor dodatnim potrošačima jer u protivnom kako veliš ode instalacija u dim .
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

hyosung gv250 Empty
PostajNaslov: Re: hyosung gv250   hyosung gv250 Icon_minitimeuto 03 lip 2008, 10:40

Glavni osigurač na plus vodiču koji izlazi iz baterije je 15 A, snagu alternatora nisam nigdje uspio pronači. Vjerojatno alternator može dati i više struje, samo instalaciju treba izvesti pravilno, najbolje sa zasebnim žicama i 12 V relejom samo za ta dodatna svjetla.

Znam da su mnogi vlasnici Aquile ugradili dodatna svjetla, i da nemaju problema s time. Moguće je da imaju ugrađene žarulje 2x35 Wata.

Pročitat ću kako su to drugi uradili, pa javim detalje!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




hyosung gv250 Empty
PostajNaslov: Re: hyosung gv250   hyosung gv250 Icon_minitimeuto 03 lip 2008, 10:51

Kad se malo prebrojim onda to izgleda ovako : 2x35 W = 70 W + 1x50 W = 120 W + 5 W = 125 W i kad se doda povremeni potršači 2x15 W +1x21 W to u jednom trenutku iznosi 176 W bez rasvjete u istrumentima koja je zanemariva . Bojim se da aquila nema tako močan alternator , a pogotovo ne 125- ica. U vrh glave ako ima 100 tinjak W po mojoj procjeni .
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

hyosung gv250 Empty
PostajNaslov: Re: hyosung gv250   hyosung gv250 Icon_minitimeuto 03 lip 2008, 11:22

Mislim da nema baš nikakve razlike kod ova dva modela u alternatoru, instalacijama i snazi trošila, a sam alternator vjeroatno ima najmanje 200 Wata, možda i više!

12V x 15A = 180 Wata, a tu sigurno ima još dosta rezerve u snazi alternatora. Uz dobar gel akumulator, dodatna svjetla morala bi bez problema raditi, u najgorem slučaju ta svjetla se mogu ponekad isključiti, da se baterija ponovno napuni...
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

hyosung gv250 Empty
PostajNaslov: Re: hyosung gv250   hyosung gv250 Icon_minitimeuto 03 lip 2008, 13:14

ukoliko imaš proboj na masu vuči će veću struju koja će grijati žice. vjerojatno nije direktni proboj jer bi otišao osigurač. odspojiti potrošaće i izmjeriti otpor prema masi. također nebi bilo loše izmjeriti struju koja ide prema potrošačima te struju koja puni akumulator. ako nemožeš sam pitaj nekoga iz blizine, nije neki probleb. ili dođi kod mene pa ćemo sve rastaviti i prekontrolirati. ja sam tu iza brda u šibeniku
[Vrh] Go down
labud
man
man



Broj postova : 28
Godina imam : 51
Prebivalište : virovitica
Vozim : hyosung aqvila 250
Na forumu od : 27.02.2008

hyosung gv250 Empty
PostajNaslov: Re: hyosung gv250   hyosung gv250 Icon_minitimeuto 03 lip 2008, 15:11

na motoru nije nista mijenjano ni dodavano,zuta zica je bila stopljena sa crno bijelom
[Vrh] Go down
Sponsored content





hyosung gv250 Empty
PostajNaslov: Re: hyosung gv250   hyosung gv250 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
hyosung gv250
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Hyosung Aquila GV250
» Hyosung Aquila GV250
» Moj Hyosung Aquila GV250 EFI
» Prodajem crash bar za Hyosung GV250
» Prodajem dijelove za Hyosung GV250

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Tehnika-
Forum(o)Bir: