Početna stranicaPretraľnikHyosung Aquila GV250 - Page 4 610RegistracijaLogin

 

 Hyosung Aquila GV250

Go down 
+82
mosor
GreatJumbo
mbani83
Oyeyeye
kozmo
chipo
swileni
ica
tosimoto
Domagoj
Roby
Emil
Eagle
Disko Nindza
DB
ninek
achy
dudo
george
KekoWaspnation
zeljko0810
calc69
The Root Of All Evil
Gljivi
LAY`z`ASS Boar
mungos
RUDA
Crusader
skorpac
Laci-luc
phoenix_dreamer
KRESIMIR11
zingshad
asy
jebiki
Leso
boris1984
gusgus
zuta guja
medo
Parizer
Night rider
Tomyslav
HyperCube
cro.chopper
buletov
Kum
kevin lomax
Tomo-vz
lord
A-250
dmr
klesoo
mustra
Safet(y)
stain
Saba
magna
Jack
sef-sale
webrider
Vitorio
THE CHOPPER KID
drak
Easy-R
wild_horse
labud
Cumi
zida
tata
Piva
Vladek
floradesign
Genesis051
lukylipik
Zmija
dragger
levak1
Yzzy
Free Spirit
merla
palomas
86 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 20  Next
Autor/icaPoruka
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Hyosung Aquila GV250 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 4 Icon_minitimečet 10 srp 2008, 09:48

Genesis051 je napisao/la:
Promijenio sam lanac i lančanike na relativno niskih 13500 Km, ali je bilo vidljivo, da je lanac različito istegnut...

Meni je na 250-tki standardn ilanac (iz grupe 520) izdržao 14.500 km, iza toga bio je također nejednoliko rastegnut.

Kupio sam nove lančanike, i shvatio da su stari u gotovo jednako dobrom stanju kao i novi - praktički se nisu istrošili. Uzeo sam X-Ring lanac, koji je po težini i gabaritima izgledao daleko robusniji.

I onda je usljedilo veliko razočaranje - taj lanac istezao se puno više i brže, nego originalni lanac. Morao sam ga zamjeniti s manje kilometraže nego standardni.
[Vrh] Go down
Genesis051
cro chopper forum
cro chopper forum
Genesis051


Broj postova : 740
Godina imam : 64
Prebivalište : Rijeka
Vozim : H-D Street 750
Na forumu od : 15.12.2007

Hyosung Aquila GV250 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 4 Icon_minitimesub 12 srp 2008, 12:20

Sve su to postale muljavine...
Ne razumijem se u te lance/čelike (kvalitetu materijala), ali i to je, kao i sve drugo, postalo oslanjanje na sreću...
Nekako se ipak nadam, da će zbog relativno nejakog motora, taj lanac izdržati bar koliko i ovaj, a obzirom da servis ipak nije na lošem glasu, ipak računam "na njihovu riječ"...
meni su lančanici bili djelomično potrošeni, ali ionako je preporuka da se mjenja "u paketu", jer ,ako je imalo zupčanik "izjeden", može nepravilno trošiti novi lanac... i tako to...
Sretno, u svakom slučaju, i ako treba nekad puknut... neka to bude u radiusu od 15 m od kuće Cool (naravno, i manje, ako ti je prilaz uzbrdo)...
Very Happy Cool Very Happy
[Vrh] Go down
wild_horse
man
man
wild_horse


Broj postova : 110
Godina imam : 53
Prebivalište : požega
Vozim : napokon hyosung aquila 250
Na forumu od : 19.04.2008

Hyosung Aquila GV250 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 4 Icon_minitimened 20 srp 2008, 04:56

neki dan na poslu smo tak malo pričali kako sam mijenjao lanac,lančanike i ulje pa sam tako rekao da kad smo ispuštali ulje da mi je čovjek odšarafio neka dva šarafa ispod mašine pa su se dečki zapitali odakle dva šarafa kad se ispušta samo na jedan ?!?!?!?! e sad nametnilo nam se pitanje da mi čovjek nije možda ispustio ulje od mjenjača....kako tj. gdje da provjerim to ulje da mi se nebi desila pizdarija .... i jel se koristi isto ulje ko za mašinu ili neko drugo ??? scratch
[Vrh] Go down
lord
cro chopper forum
cro chopper forum
lord


Broj postova : 2497
Godina imam : 39
Prebivalište : ZG
Vozim : GSF
Na forumu od : 22.02.2008

Hyosung Aquila GV250 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 4 Icon_minitimepon 21 srp 2008, 09:42

Ima negdje neki šaraf za natakanje ulja u mjenjač, najčešće je napravljeno da kad skineš taj šaraf ulja mora biti do rupe, sad znači dotočiš do navoja i to je to. Posebno ulje ide za mjenjače...
Neznam kak je za Hyosung, al ja sam dosad imal takva iskustva...

Kome si dao da ti mjenja ulja?? confused Question


Zadnja promjena: lord; pon 21 srp 2008, 10:26; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
http://www.ram-servis.hr
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Hyosung Aquila GV250 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 4 Icon_minitimepon 21 srp 2008, 10:08

wild_horse je napisao/la:
neki dan na poslu smo tak malo pričali kako sam mijenjao lanac,lančanike i ulje pa sam tako rekao da kad smo ispuštali ulje da mi je čovjek odšarafio neka dva šarafa ispod mašine pa su se dečki zapitali odakle dva šarafa kad se ispušta samo na jedan ?!?!?!?! e sad nametnilo nam se pitanje da mi čovjek nije možda ispustio ulje od mjenjača....kako tj. gdje da provjerim to ulje da mi se nebi desila pizdarija .... i jel se koristi isto ulje ko za mašinu ili neko drugo ??? scratch

Serviser ti je to jako dobro napravio, ta dva vijka drže malo veči poklopac na dnu kartera, na kojem se nalazi mrežica koja je ustvari prvi (grubi) filter. Na nju se nakupljaju eventualne veće metalne čestice, kako one nebi dospjele do pumpe i dalje do finog uljnog filtera.

Postoji i veliki čep, koji služi samo za izmjenu/ispuštanje ulja, a ovu mrežicu nije loše ponekad izvaditi i provjeriti dali nema špene na njoj. Ja sam je samo jednom dosad skidao, i usanovio da je sasvim čista.

Inače ne postoji posebno ulje za mjenjač, jer uljni karter je samo jedan, dakle isto ulje odmazuje i motor i mjenjač.
[Vrh] Go down
lord
cro chopper forum
cro chopper forum
lord


Broj postova : 2497
Godina imam : 39
Prebivalište : ZG
Vozim : GSF
Na forumu od : 22.02.2008

Hyosung Aquila GV250 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 4 Icon_minitimepon 21 srp 2008, 10:25

Hehe, zaboravio sam napomenut, bum se ispravil... :|
[Vrh] Go down
http://www.ram-servis.hr
wild_horse
man
man
wild_horse


Broj postova : 110
Godina imam : 53
Prebivalište : požega
Vozim : napokon hyosung aquila 250
Na forumu od : 19.04.2008

Hyosung Aquila GV250 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 4 Icon_minitimepon 21 srp 2008, 13:41

palomas je napisao/la:
wild_horse je napisao/la:
neki dan na poslu smo tak malo pričali kako sam mijenjao lanac,lančanike i ulje pa sam tako rekao da kad smo ispuštali ulje da mi je čovjek odšarafio neka dva šarafa ispod mašine pa su se dečki zapitali odakle dva šarafa kad se ispušta samo na jedan ?!?!?!?! e sad nametnilo nam se pitanje da mi čovjek nije možda ispustio ulje od mjenjača....kako tj. gdje da provjerim to ulje da mi se nebi desila pizdarija .... i jel se koristi isto ulje ko za mašinu ili neko drugo ??? scratch

Serviser ti je to jako dobro napravio, ta dva vijka drže malo veči poklopac na dnu kartera, na kojem se nalazi mrežica koja je ustvari prvi (grubi) filter. Na nju se nakupljaju eventualne veće metalne čestice, kako one nebi dospjele do pumpe i dalje do finog uljnog filtera.

Postoji i veliki čep, koji služi samo za izmjenu/ispuštanje ulja, a ovu mrežicu nije loše ponekad izvaditi i provjeriti dali nema špene na njoj. Ja sam je samo jednom dosad skidao, i usanovio da je sasvim čista.

Inače ne postoji posebno ulje za mjenjač, jer uljni karter je samo jedan, dakle isto ulje odmazuje i motor i mjenjač.


aha znači bez brige sam što se toga tiče...več sam se uplašio da se vozim bez ulja za mjenjač....
moračemo jednom prilikom se nači pa otiči na koje pivce....jeb ga treba platiti sve ove informacije lol!
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Hyosung Aquila GV250 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 4 Icon_minitimepon 21 srp 2008, 14:03

Na početku se stvara nešto više tih metalnih čestica, kao posljedica razrade svih dijelova. Zato je poželjno kod svake izmjene ulja provjeriti to sito - mrežicu na dnu kartera. Kasnije više nema potrebe za tim, samo se promjeni filter za ulje.

Inače za brzu provjeru ulja imaš stakleni prozorčić na bloku kartera, s desne strane. Kad mašina miruje, i motor je u okomitom položaju, tamo ulja treba biti točno do gornje crte.

Moja Aquila vozi na ful sintetiku, ali ne troši niti milimetar ulja, od izmjene do druge izmjene. Samo utočiš ulje i po gasu. Ovih dana napravio sam 1228 km do Dalmacije i nazad, ali za Aquilu to je kao ništa... lol!
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Hyosung Aquila GV250 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 4 Icon_minitimepon 04 kol 2008, 13:45

Jučer je za mene bila mala svečanost, na brojčaniku Aquile okrenulo se 30.000 prijeđenih kilometara. Kao što je i red, vlasnik je tu činjenicu dostojno proslavio, a motor bi uskoro mogao biti počašćen novim uljem i zadnjom gumum, koja u garaži već čeka montažu.

Hyosung Aquila GV250 - Page 4 IMG_1869

Hyosung Aquila GV250 - Page 4 IMG_1870

Hyosung Aquila GV250 - Page 4 IMG_1871

Hyosung Aquila GV250 - Page 4 IMG_1872

Hyosung Aquila GV250 - Page 4 IMG_1873
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Hyosung Aquila GV250 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 4 Icon_minitimepon 04 kol 2008, 19:05

moga si mu i malo goriva uliti lol!
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Hyosung Aquila GV250 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 4 Icon_minitimepon 04 kol 2008, 20:22

magna je napisao/la:
moga si mu i malo goriva uliti lol!

Pratio sam kretanje cijena nafte, i dočekao ponedjeljak, a u ponedjeljak sretna vijest - benzin osjetno pojeftinio!

lol! lol! lol!

Pošto moj bike solidno ide i na obični Super 95, vozit ću se za 8,80 kn po litri! :bravo: :harley:
[Vrh] Go down
Tomo-vz
cro chopper forum
cro chopper forum
Tomo-vz


Broj postova : 1398
Godina imam : 52
Prebivalište :
Vozim : QM250
Na forumu od : 15.04.2008

Hyosung Aquila GV250 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 4 Icon_minitimepon 04 kol 2008, 20:45

moje čestitke primi majstore i želim ti još puno kilometara :harley:
ps.uuu kaj si ga ispoliral,peku me očiHyosung Aquila GV250 - Page 4 362465on
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Hyosung Aquila GV250 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 4 Icon_minitimepon 04 kol 2008, 20:51

Tomo-vž je napisao/la:
ps.uuu kaj si ga ispoliral,peku me oči

Hvala ti Tomo na čestitkama, ali taj motor ne zna kaj je polir pasta. Ponekad ga odmastim (kad nabaca oko lanca) i operem, a u večini slučajeva samo krpica i Čarli za pranje stakla.. Smile
[Vrh] Go down
kevin lomax
man
man



Broj postova : 18
Godina imam : 41
Prebivalište : zagreb
Vozim : hyosung aguila 250
Na forumu od : 13.10.2008

Hyosung Aquila GV250 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 4 Icon_minitimepon 13 lis 2008, 23:45

ljudi jel zna itko tko je zastupnik hyosunga za sloveniju, na primjer za srbiju sam vec nasao. da li bi mi vi preporucili da ga kupim vani...Sto je tada s garancijom?

hvala puno
[Vrh] Go down
Kum
cro chopper forum
cro chopper forum
Kum


Broj postova : 3481
Godina imam : 45
Prebivalište : Osijek
Vozim : Yamaha XVS650 Dragstar
Na forumu od : 07.03.2008

Hyosung Aquila GV250 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 4 Icon_minitimeuto 14 lis 2008, 02:32

kevin lomax je napisao/la:
ljudi jel zna itko tko je zastupnik hyosunga za sloveniju, na primjer za srbiju sam vec nasao. da li bi mi vi preporucili da ga kupim vani...Sto je tada s garancijom?

hvala puno

Ne treba te toliko muciti garancija, koliko cijena dok ga uvezes! Procesljaj malo prijasnje postove vec je bilo govora o racunicama kod uvoza motora izvana.

Za garanciju ostavljam nekome tko stvarno zna tocno kako to ide.

_________________
Kako da sanjam o budućnosti, kad svi oko mene hrču?!
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Hyosung Aquila GV250 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 4 Icon_minitimeuto 14 lis 2008, 08:24

Zastupnik za Sloveniju je Saplex, iz Rača kod Maribora. http://www.saplex.si/

Ako te bilo što zanima, možeš im napisati mail na hrvatskom, oni će ti odgovoriti. Rezervi dijelovi se mogu kupiti direktno kod Saplexa, a dobro su im opskrbljeni i servisi i trgovine u ostalim mjestima.
[Vrh] Go down
buletov
man
man
buletov


Broj postova : 80
Godina imam : 41
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Hyosung GV 250
Na forumu od : 23.08.2008

Hyosung Aquila GV250 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 4 Icon_minitimeuto 14 lis 2008, 12:40

Ej palomas... iskoristio sam tvoju sliku.. uglavnom, mislim da mi na ovoj vidi pušta laaaagano ulje, jer zna biti masno malo ispod nje:

Hyosung Aquila GV250 - Page 4 Ulje10

Si imao ti tako neki problem?
[Vrh] Go down
mustra
cro chopper forum
cro chopper forum
mustra


Broj postova : 673
Godina imam : 35
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Kawasaki er6n
Na forumu od : 01.07.2008

Hyosung Aquila GV250 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 4 Icon_minitimeuto 14 lis 2008, 12:47

ja nisam imao problema s time.
a probaj promjeniti brtvu i dobro
[Vrh] Go down
http://www.mustra-designs.com
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Hyosung Aquila GV250 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 4 Icon_minitimeuto 14 lis 2008, 12:54

buletov je napisao/la:
Ej palomas... iskoristio sam tvoju sliku.. uglavnom, mislim da mi na ovoj vidi pušta laaaagano ulje, jer zna biti masno malo ispod nje. Si imao ti tako neki problem?

Trenutno ne vidim sliku, jer sam na poslu, iza WebSense filtera, pa ti ne mogu točno odgovoriti. Vjerojatno se radi o deklu, iza kojeg je uljni filter? Tamo treba staviti novi O-Ring, svaki puta kad mijenjaš filter!

Ja tu brtvu dodatno namažem sa tankim slojem silikonskog kita, i nemam problema s puštanjem ulja.
[Vrh] Go down
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

Hyosung Aquila GV250 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 4 Icon_minitimeuto 14 lis 2008, 22:14

palomas je napisao/la:

Ja tu brtvu dodatno namažem sa tankim slojem silikonskog kita, i nemam problema s puštanjem ulja.

i kak to reagira kod ponovnog skidanja i ciscenja? Postoje one paste kojima se macka karter za aute koji nemaju brtvu, pa bi mozda to bilo sretnije rjesenje?
Wink
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Hyosung Aquila GV250 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 4 Icon_minitimeuto 14 lis 2008, 22:25

Tek sad vidim sliku, kod buletova nije bio dekl u pitanju, sutra ću pogledati malo detaljnije to mjesto!

klesoo, ti vjerojatno misliš na Hermetik, LockTite, ili neku sličnu pastu za brtvljenje. U ovom slučaju postoji O-Ring gumica, ja je namažem sasvim tanko sa silikonom. To se kasnije jako lagano skine, a pomaže da na početku ne curi jedva vidljiva količina ulja.
[Vrh] Go down
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

Hyosung Aquila GV250 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 4 Icon_minitimeuto 14 lis 2008, 22:43

palomas je napisao/la:
Tek sad vidim sliku, kod buletova nije bio dekl u pitanju, sutra ću pogledati malo detaljnije to mjesto!

klesoo, ti vjerojatno misliš na Hermetik, LockTite, ili neku sličnu pastu za brtvljenje. U ovom slučaju postoji O-Ring gumica, ja je namažem sasvim tanko sa silikonom. To se kasnije jako lagano skine, a pomaže da na početku ne curi jedva vidljiva količina ulja.

nemam pojma kak' se ta tvar zove i kak' funkcionira, samo znam da ju majstori stavljaju. Ako ovo sa silikonom funkcionira (bar 50% kao kod Glumicica) onda ne treba vise razbijati glavu. Trpaj, pali, vozi biker2
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
kevin lomax
man
man



Broj postova : 18
Godina imam : 41
Prebivalište : zagreb
Vozim : hyosung aguila 250
Na forumu od : 13.10.2008

Hyosung Aquila GV250 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 4 Icon_minitimesri 15 lis 2008, 21:23

Hyosung Aquila GV250 - Page 4 DSC00279
Free file hosting from File Den!

evo ponosno se javljam da sam danas kupio agilu staru 4 godine 15000km od jednog starijeg gospodina.motor mu je naime pao na nekakvom soderu i ostecen je na par mjesta al zato mi je spustio cijenu naravno. ostecenja su uglavnom par ogrebotina medjutim prednji blatobran je puknuo....
postvit cu slike pa ak ima neko preporuku dal se to moze skrpat...navodno moze...


Hyosung Aquila GV250 - Page 4 DSC00275
Free file hosting from File Den!
[Vrh] Go down
Genesis051
cro chopper forum
cro chopper forum
Genesis051


Broj postova : 740
Godina imam : 64
Prebivalište : Rijeka
Vozim : H-D Street 750
Na forumu od : 15.12.2007

Hyosung Aquila GV250 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 4 Icon_minitimesri 15 lis 2008, 21:38

Nemam iskustva sa plastikom, ali pravi lisci će to lako "zakrpati"... doda komadić koji nedostaje, (kad se osuši) pobrusi višak, i onda ustvari, slijedi finiji dio posla... to polakirati, k tome pogoditi boju... ali kad je gotovo, vjeruj, i ako ima sitne razlike u nijansi, to vidiš samo ti, koji znaš, da je bilo rađeno (i oni, kojima pokažeš Cool )...

16600 Km imam ja, za godinu i pol... Very Happy Gospodin se, dakle, umjereno koristio motorom...
Provjeri u kom stanju ti je lanac sa lančanicima, i kakve su prednje disk pločice (kad ih je mjenjao), svakako ti je valjda rekao kad je napravljen servis (ako nije, ti promjeni ulje/filter, svjećice)... ostatak motora, te kilometraže, je po uputi: toči i vozi...
Sretno puno Km...
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Hyosung Aquila GV250 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 4 Icon_minitimesri 15 lis 2008, 22:14

možda se da obrezati i smanjit ???

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
Sponsored content





Hyosung Aquila GV250 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Hyosung Aquila GV250
[Vrh] 
Stranica 4 / 20.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Hyosung Aquila GV250
» Moj Hyosung Aquila GV250 EFI
» Moja hyosung aquila GV250
» Hyosung Aquila GV250, 2008. god
» Hyosung Aquila GV250 ,prearada

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moj bike- "My bike"-
Forum(o)Bir: