Početna stranicaPretraľnikHyosung Aquila GV250 - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 Hyosung Aquila GV250

Go down 
+82
mosor
GreatJumbo
mbani83
Oyeyeye
kozmo
chipo
swileni
ica
tosimoto
Domagoj
Roby
Emil
Eagle
Disko Nindza
DB
ninek
achy
dudo
george
KekoWaspnation
zeljko0810
calc69
The Root Of All Evil
Gljivi
LAY`z`ASS Boar
mungos
RUDA
Crusader
skorpac
Laci-luc
phoenix_dreamer
KRESIMIR11
zingshad
asy
jebiki
Leso
boris1984
gusgus
zuta guja
medo
Parizer
Night rider
Tomyslav
HyperCube
cro.chopper
buletov
Kum
kevin lomax
Tomo-vz
lord
A-250
dmr
klesoo
mustra
Safet(y)
stain
Saba
magna
Jack
sef-sale
webrider
Vitorio
THE CHOPPER KID
drak
Easy-R
wild_horse
labud
Cumi
zida
tata
Piva
Vladek
floradesign
Genesis051
lukylipik
Zmija
dragger
levak1
Yzzy
Free Spirit
merla
palomas
86 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Next
Autor/icaPoruka
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Hyosung Aquila GV250 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 2 Icon_minitimened 13 tra 2008, 22:47

Drago mi je da smo se barem na jednom mjestu pronašli i okupili toliki Aquilisti!

cheers

Ja sam danas na brojaču okrenuo 25.000 km, do sada bez ikakvih problema. Sad bi mi trebale disk pločice za prednju kočnicu, dali netko zna gdje ih ima kod nas?

Meni je blizu Slovenija, do sada sam tamo kupovao sav potrošni materijal, samo zbog pločica ne ide mi se tamo..
[Vrh] Go down
wild_horse
man
man
wild_horse


Broj postova : 110
Godina imam : 53
Prebivalište : požega
Vozim : napokon hyosung aquila 250
Na forumu od : 19.04.2008

Hyosung Aquila GV250 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 2 Icon_minitimened 20 tra 2008, 01:17

ahoj...

uskoro (cca mjesec dana) kupujem aquillu 250 pa me zanima gdje mogu nabavit rezervar za njega ili koji mi pase da ga zamjenim.....sadasnji rezervar je dobar ali je oslikan i volio bi ga skinuti i pokloniti sadasnjem vlasniku tj mom dobrom prijatelju..znam da bi mu bilo drago da ga ima jer mu je to prvi motor pa et ako mi tko moze pomoci u tome da nadem drugi il da me barem uputi kakav bi mogao staviti i koliko otprilike kosta bio bi zahvalan..

respect
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Hyosung Aquila GV250 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 2 Icon_minitimened 20 tra 2008, 12:45

wild_horse je napisao/la:
ahoj...

uskoro (cca mjesec dana) kupujem aquillu 250 pa me zanima gdje mogu nabavit rezervar za njega ili koji mi pase da ga zamjenim.....sadasnji rezervar je dobar ali je oslikan i volio bi ga skinuti i pokloniti sadasnjem vlasniku tj mom dobrom prijatelju..znam da bi mu bilo drago da ga ima jer mu je to prvi motor pa et ako mi tko moze pomoci u tome da nadem drugi il da me barem uputi kakav bi mogao staviti i koliko otprilike kosta bio bi zahvalan..

respect

Daleko najeftinije ćeš proći ako odeš po rezervar u Mađarsku . Tamo su ti dijelovi za Hyosung-a najeftiniji u ovom našem okruženju .
[Vrh] Go down
wild_horse
man
man
wild_horse


Broj postova : 110
Godina imam : 53
Prebivalište : požega
Vozim : napokon hyosung aquila 250
Na forumu od : 19.04.2008

Hyosung Aquila GV250 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 2 Icon_minitimened 20 tra 2008, 14:39

deep je napisao/la:
wild_horse je napisao/la:
ahoj...

uskoro (cca mjesec dana) kupujem aquillu 250 pa me zanima gdje mogu nabavit rezervar za njega ili koji mi pase da ga zamjenim.....sadasnji rezervar je dobar ali je oslikan i volio bi ga skinuti i pokloniti sadasnjem vlasniku tj mom dobrom prijatelju..znam da bi mu bilo drago da ga ima jer mu je to prvi motor pa et ako mi tko moze pomoci u tome da nadem drugi il da me barem uputi kakav bi mogao staviti i koliko otprilike kosta bio bi zahvalan..

respect

Daleko najeftinije ćeš proći ako odeš po rezervar u Mađarsku . Tamo su ti dijelovi za Hyosung-a najeftiniji u ovom našem okruženju .


a jel znas mozda gdje u madarskoj ???
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Hyosung Aquila GV250 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 2 Icon_minitimened 20 tra 2008, 17:19

U Pečuhu ima nekoliko trgovina sa dijelovima i jedan servis . Doduše ja osobno nisam bio nego moj kolega koji isto ima Aquilu i on je išao po dijelove .
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Hyosung Aquila GV250 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 2 Icon_minitimened 20 tra 2008, 23:30

Na ovome linku ispod imaš adrese servisa (vjerojatno i trgovina) po mađarskim županijama:



http://www.hyosung.hu/viszonteladokframe.html
[Vrh] Go down
wild_horse
man
man
wild_horse


Broj postova : 110
Godina imam : 53
Prebivalište : požega
Vozim : napokon hyosung aquila 250
Na forumu od : 19.04.2008

Hyosung Aquila GV250 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 2 Icon_minitimesri 14 svi 2008, 06:05

eto od subote sam ponosni vlasnik aquile 250......u nedelju prodeni sretnih prvih 20-30 km ... uskoro cu bacit i koju fotku pile chopper
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Hyosung Aquila GV250 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 2 Icon_minitimesri 14 svi 2008, 21:37

Čestitam ti na novoj pili wild_horse, puno sigurnih kilometara, lijepe vožnje i nezaboravnih trenutaka druženja ti želim!

Očekujemo slike, i tvoje prve impresije!
[Vrh] Go down
Easy-R
man
man
Easy-R


Broj postova : 171
Godina imam : 55
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Velikog bijelog - Suzuki Intruder M 1800 R
Na forumu od : 20.04.2008

Hyosung Aquila GV250 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 2 Icon_minitimesri 14 svi 2008, 21:49

Bike ti super izgleda.
cheers
[Vrh] Go down
drak
man
man
drak


Broj postova : 17
Godina imam : 36
Prebivalište : Zagreb
Vozim : jos se traži ;)
Na forumu od : 14.05.2008

Hyosung Aquila GV250 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 2 Icon_minitimečet 15 svi 2008, 09:41

fakat super izgleda motor i super zvuci ovo kaj se tice popravaka/potrosnje! ikreno sam ocekivao... kineza. ose use only. al ovo je fakat wow Shocked kakav zvuk ima Question
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Hyosung Aquila GV250 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 2 Icon_minitimečet 15 svi 2008, 10:11

Zvuk mu je prigušen s prigušivačima, u svakom od auspuha... Tko želi (ili se pali na zvuk), može se kasnije igrati s otvaranjem auspuha, i dobit će dublji i prodorniji zvuk.

Meni osobno, pogotovo na dugačkim putovanjima ipak više odgovara što manje buke iz auspuha.

Hyosung nema veze s Kinom, to je ranije bio pogon Suzukija u Koreji, i mnoge detalje dijeli sa Suzukijem. Ja sam dosad napravio više od 26.000 km, mašina nije pipnuta, i ne troši niti milimetar sintetičkog ulja, od izmjene do izmjene. Koliko ga natočim, toliko ga i ispustim.

Izgorjela mi je jedna žaruljica do sada, sve ostalo je još originalno, osim potrošnih dijelova poput lanca, guma i kuplung sajle.
[Vrh] Go down
THE CHOPPER KID
man
man
THE CHOPPER KID


Broj postova : 139
Godina imam : 32
Prebivalište : Dugo Selo
Vozim : dok spavam
Na forumu od : 02.04.2008

Hyosung Aquila GV250 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 2 Icon_minitimečet 15 svi 2008, 11:46

Sve super motor izgleda fantasticno ali sam gledo na youtube-u onaj filmić i zvuk me totalno neugodono iznenadio kaj to nebi trebalo malo više i jače grmit il se mogu neke druge cijevi stavit
[Vrh] Go down
http://roadstarclinic.com
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Hyosung Aquila GV250 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 2 Icon_minitimečet 15 svi 2008, 13:46

Naravno da se oko zvuka može svašta raditi, a jednako tako postoje i gotovi after-market topovi (slash cut), ili pak samo dvije otvorene cijevi.

Mogu ostati i postojeći kromirani auspusi, samo se na kraju auspuha izbuše pop nipne, i izvuku van cijevi i pregrade koje ustvari prigušuju zvuk.

Mogućnosti postoji jako puno, ali treba znati da na pr. slovenska policija već po cesti zaustavlja bikere, i traži homologaciju za SVAKU preinaku originalnog ispuha....
[Vrh] Go down
Vitorio
man
man
Vitorio


Broj postova : 381
Na forumu od : 05.03.2008

Hyosung Aquila GV250 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 2 Icon_minitimečet 15 svi 2008, 21:11

Lijep je!da te pitam imaš siisy bar ili?kupio si ga ili?gledam za moga..
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Hyosung Aquila GV250 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 2 Icon_minitimečet 15 svi 2008, 23:18

dean2000 je napisao/la:
Lijep je!da te pitam imaš siisy bar ili?kupio si ga ili?gledam za moga..

Ako mene pitaš, imam ga, i to originalnog od Hyosunga.

Hyosung Aquila GV250 - Page 2 Img1216manja4yy

Hyosung Aquila GV250 - Page 2 Img1218manja5dh

Hyosung Aquila GV250 - Page 2 IMG_8029
[Vrh] Go down
webrider
cro chopper forum
cro chopper forum
webrider


Broj postova : 2802
Godina imam : 55
Prebivalište : Vtc
Vozim : Suzuki Intruder VL 800
Na forumu od : 07.01.2008

Hyosung Aquila GV250 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 2 Icon_minitimepet 16 svi 2008, 08:31

Da, pila je odlična. Dotični model je glavni "krivac" što sam se nakon dugug niza godina pauziranja vratio u moto svijet. Kolega iz firme je naime, kupio novu Aquilu 250 i dao mi da je provozam. Odmah mi je "sjela" od prve. Vozio sam je nekih 20 - ak km, bio je osjećaj kao da se već od prije poznamo. Nakon te vožnje je ponovno u meni proradilo "ono nešto", svima vama poznato. Aquila je poslušno odradila sve što sam od nje očekivao, oprezno i postepeno budeći uspavani ponos, hrabrost i širinu bikerskog srca. Ubrzo nakon toga su se u mojoj garaži ponovno počeli pojavljivati motorini, i ja s njima na cesti.
[Vrh] Go down
THE CHOPPER KID
man
man
THE CHOPPER KID


Broj postova : 139
Godina imam : 32
Prebivalište : Dugo Selo
Vozim : dok spavam
Na forumu od : 02.04.2008

Hyosung Aquila GV250 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 2 Icon_minitimepet 16 svi 2008, 23:31

kolko para ak se smije znati i gdje
[Vrh] Go down
http://roadstarclinic.com
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Hyosung Aquila GV250 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 2 Icon_minitimepon 02 lip 2008, 11:26

Malo off-a:

Nekim ljudima na kampiranju komfora nikad nije dovoljno.. Ovaj Amerikanac se na američkom forumu čudi kako "malo opreme" ja vozim sa sobom, pa vidite kako on natovari svoju Aquilu:

Hyosung Aquila GV250 - Page 2 Motorcyclecamping023

On ima tako veliki šator, da i motor parkiraa u njemu... Shocked

https://s156.photobucket.com/albums/t10/spaceprobe/Camping/
[Vrh] Go down
sef-sale
man
man
sef-sale


Broj postova : 210
Godina imam : 41
Prebivalište : zagreb
Vozim : drag star xvs 1100 custom
Na forumu od : 17.04.2008

Hyosung Aquila GV250 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 2 Icon_minitimepon 02 lip 2008, 11:52

[quote="palomas"]Ne znam vozi lii još netko s ovog foruma ovaj motor, ali pokušat ću ukratko opisati svoja iskustva..


Posebno me veseli što je vrlo ekonomičan, prošlog ljeta pod največim opterečenjima i brzinama (140 kmh na autocesti), nisam ga mogao natjerati da potroši više od 3,9 l/100 km.

Frend s kojim dosta često putujem vozi Venoxa, i mora se priznati da njegov Venox troši osjetno više benzina, u jednakom režimu vožnje.

e za to nema nikakve osnove za mjerenje...sjedni ti na njegov motor pa ga vozi ali mjeri gorivo tako da ga natocisd do vrha i nakon 100 km odi na benzinsku i nadotoći ali na istu benzinsku...pa ces vidjet da jednako trose...to su ti u principu dva komplet ista motora samo se vizualno razlikuju...moj prvi motor je bio venox i mogu ti rec da je trosio ko upaljac...da je bilo aqilwe za kupit kad sam prosle godine uzeo venoxa , vjerojatno je da bi rađe uzeo nju , jer mi je sam oblik puno ljepši....usporedio bi obadva sa hondom (vizualno ) aqila je honda shadow, a venox shadow spirit..inace za nekoga ko ne trazi previse od motora ta su obadva fenomenalna , osobito za početnike...

samo ja sam skinuo one ruzne znakove kymco i ostavio samo venox...vec je bio ljepsi tri puta...na tvome bi mjestu skinuo onaj iza hyosung...ide dole sa nitro razređivačem
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Hyosung Aquila GV250 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 2 Icon_minitimepon 02 lip 2008, 12:11

Ovo što sam napisao o potrošnji ne bih ni pisao, da nismo dosta često zajedno kretali na dugačka putovanja... Obojica smo natankali do vrha na istoj pumpi, vozili smo se u istome režimu, moj motor vukao je dosta veću težinu, a njegov je dosta više trošio. On je morao na pumpu, kad ja za to nisam imao baš nikakve potrebe.

Ne tvrdim da je tako kod svih Venoxa, vjerojatno jako puno ovisi o održavanju. Ja koristim full sintetičko ulje, pala mi je potrošnja za skoro 10 posto otkako ga koristim. Pitanje je i u kakvom su stanju sviječice, filter zraka i t.d.

Oba motora imaju V-Twin mašine sa dvije bregaste i 4 ventila po cilindru. Snaga im je jednaka, ali ja ne govorim općenito, nego samo o primjeru kojeg ja znam.
[Vrh] Go down
sef-sale
man
man
sef-sale


Broj postova : 210
Godina imam : 41
Prebivalište : zagreb
Vozim : drag star xvs 1100 custom
Na forumu od : 17.04.2008

Hyosung Aquila GV250 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 2 Icon_minitimepon 02 lip 2008, 12:15

palomas je napisao/la:
Ovo što sam napisao o potrošnji ne bih ni pisao, da nismo dosta često zajedno kretali na dugačka putovanja... Obojica smo natankali do vrha na istoj pumpi, vozili smo se u istome režimu, moj motor vukao je dosta veću težinu, a njegov je dosta više trošio. On je morao na pumpu, kad ja za to nisam imao baš nikakve potrebe.

Ne tvrdim da je tako kod svih Venoxa, vjerojatno jako puno ovisi o održavanju. Ja koristim full sintetičko ulje, pala mi je potrošnja za skoro 10 posto otkako ga koristim. Pitanje je i u kakvom su stanju sviječice, filter zraka i t.d.

Oba motora imaju V-Twin mašine sa dvije bregaste i 4 ventila po cilindru. Snaga im je jednaka, ali ja ne govorim općenito, nego samo o primjeru kojeg ja znam.


zato i kazem ..meni je venox trosio oko 6.5 litara kad sam mu mast vadio cjelo vrijeme u visokoj turaži između treće i četvrte brzine kroz gorski kotar...ali je inace po gradu trosio 3 do 3,5 litre... mašine su ti na njima skoro identične...mislim da su čak i od istog proizvođača sam kaj tebi na deklima piše hyosung , na onom kymco....
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Hyosung Aquila GV250 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 2 Icon_minitimepon 02 lip 2008, 12:27

Mašine im UOPĆE nisu iste, jer Kymco je u stvari stara Honda Magna, a Hyosung je bivši pogon Suzukija u Koreji.

Hyosung ima uljno-zračno hlađenje, a Venox ima vodeno hlađenje, s vodenom pumpom. Venox je nešto duži, tako da i u vožnji, tj. ciklistici također ima dosta razlike.

Moja Aquila NIKAD nije trošila više od 4,5 litre, u vrijeme dok sam još koristio mineralno ulje. Sa sintetikom je po autocesti na ful gasu i punom opterećenju trošila je svega 3,9 litara.

Ne znam što bih morao raditi da mi troši 6,5 litara, valjda se voziti s pritisnutom kočnicom?!
[Vrh] Go down
Jack
cro chopper forum
cro chopper forum
Jack


Broj postova : 3028
Godina imam : 57
Prebivalište : Zagreb
Vozim : više ne vozim
Na forumu od : 29.04.2008

Hyosung Aquila GV250 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 2 Icon_minitimepon 02 lip 2008, 14:34

palomas bok,
motor ti je zakon. . .
al mislim da si me sad kad sam vidio slike malo zaj...o scratch
odlucujem se koji motor da kupim, i to ce mi bit prvi. . .
dosad sam vagao izmedju zinga i Regal Raptor Hawk. . .
i onda vidim tvoj bike, i poteku mi sline. . .
znam, savijet je vjerojatno - sjedni na sva tri i odluci. . .
mi vage smo prokleta stvorenja :alien:
[Vrh] Go down
http://www.alanmatuka.com
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Hyosung Aquila GV250 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 2 Icon_minitimepon 02 lip 2008, 14:50

hahaha i ja sam vaga ali toliko dugo niosam vagao. ali aguila ipak prreteže vagu kako kavlitetom tako i cijenom koja je drastično veća od ova dva. ali i ima duplo više kubika
[Vrh] Go down
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

Hyosung Aquila GV250 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 2 Icon_minitimepon 02 lip 2008, 14:56

Jack je napisao/la:
palomas bok,
motor ti je zakon. . .
al mislim da si me sad kad sam vidio slike malo zaj...o scratch
odlucujem se koji motor da kupim, i to ce mi bit prvi. . .
dosad sam vagao izmedju zinga i Regal Raptor Hawk. . .
i onda vidim tvoj bike, i poteku mi sline. . .
znam, savijet je vjerojatno - sjedni na sva tri i odluci. . .
mi vage smo prokleta stvorenja :alien:


...na produženom popisu 250-icao (osim Zinga) odluka koju bih ja donio bio bi upravo slijedeći redoslijed: Aquila, Venox,Jinlun, Keeway, Zing, pa Raptor (zadnja dva su na popisu posljednji i zbog svojih gabarita i zbog gabarita samog motora).
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
Sponsored content





Hyosung Aquila GV250 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Hyosung Aquila GV250
[Vrh] 
Stranica 2 / 20.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Hyosung Aquila GV250
» Moj Hyosung Aquila GV250 EFI
» Moja hyosung aquila GV250
» Hyosung Aquila GV250, 2008. god
» Hyosung Aquila GV250 ,prearada

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moj bike- "My bike"-
Forum(o)Bir: