Početna stranicaPretraľnikHyosung Aquila GV250 - Page 3 610RegistracijaLogin

 

 Hyosung Aquila GV250

Go down 
+82
mosor
GreatJumbo
mbani83
Oyeyeye
kozmo
chipo
swileni
ica
tosimoto
Domagoj
Roby
Emil
Eagle
Disko Nindza
DB
ninek
achy
dudo
george
KekoWaspnation
zeljko0810
calc69
The Root Of All Evil
Gljivi
LAY`z`ASS Boar
mungos
RUDA
Crusader
skorpac
Laci-luc
phoenix_dreamer
KRESIMIR11
zingshad
asy
jebiki
Leso
boris1984
gusgus
zuta guja
medo
Parizer
Night rider
Tomyslav
HyperCube
cro.chopper
buletov
Kum
kevin lomax
Tomo-vz
lord
A-250
dmr
klesoo
mustra
Safet(y)
stain
Saba
magna
Jack
sef-sale
webrider
Vitorio
THE CHOPPER KID
drak
Easy-R
wild_horse
labud
Cumi
zida
tata
Piva
Vladek
floradesign
Genesis051
lukylipik
Zmija
dragger
levak1
Yzzy
Free Spirit
merla
palomas
86 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 20  Next
Autor/icaPoruka
Jack
cro chopper forum
cro chopper forum
Jack


Broj postova : 3028
Godina imam : 57
Prebivalište : Zagreb
Vozim : više ne vozim
Na forumu od : 29.04.2008

Hyosung Aquila GV250 - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 3 Icon_minitimepon 02 lip 2008, 15:16

...na produženom popisu 250-icao (osim Zinga) odluka koju bih ja donio bio bi upravo slijedeći redoslijed: Aquila, Venox,Jinlun, Keeway, Zing, pa Raptor (zadnja dva su na popisu posljednji i zbog svojih gabarita i zbog gabarita samog motora).[/quote]

Dobro, al nekaj ne kuzim. . .
Aquila, to kuzim, al mi je preskup. . . kao prvi bike. . . neki su mi savjetovali da kupim staru kramu jer ' cu ju iovako izudarat i past par puta, pa bi bila steta novog motora ' scratch
Venox kuzim, neki dan sam ga vidio, dobra pila. . . al vele da je realno preskup. . .
Jinlun - malo ih ima, i nis neznam o ' njizi '
Keeway - pricao sam s par ljudi koji su ih prodali, vele da su se zeznuli. . . pretvrdi zadnji kraj, neudobno, i opasno mekan prednji amortizer. . . u kombinaciji s preagresivnom prednjom kocnicom preopasan za pocetnika. . . a to kazu i testovi
Zing - svi ga hvale cheers
Raptor - bio sam u predstavnistvu - dva puta - i pricao sa direktorom. . . kaze da je bolji od Venoxa, i jeftiniji. . .
eee, tek sam sad sposoban donjeti odluku scratch scratch scratch
[Vrh] Go down
http://www.alanmatuka.com
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Hyosung Aquila GV250 - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 3 Icon_minitimepon 02 lip 2008, 15:55

Ja osobno nikad nisam mogao shvatiti fatalističko razmišljanje dosta ljudi, koji unapijed sami za sebe tvrde kako će pasti...

Možda zato što se ja od malih nogu vozim na dva kotača, pa sam prešao put od bicikla, Tomosa 15 SLC, pa do MZ-a i dalje.. U čitavoj moto "karijeri" nisam pao, osim kad sam se vozio po zimi i posklinuo se na poledici. To u biti uopće nisu bili uvjeti za regularnu vožnju, tako da to ne bih niti računao pod pad.

a što se savjeta za odabir prvog motora tiče, Aquilu mogu toplo preporučiti svima. Lako se upravlja s tim motorom, potrebno je samo malo hladne glave na početku, i neće biti problema. Po meni, najveća je greška na početku kupiti nešto, što će se već nakon prvih tisuću km pokazati kao preslabo za ozbiljniju vožnju i putovanja...
[Vrh] Go down
Jack
cro chopper forum
cro chopper forum
Jack


Broj postova : 3028
Godina imam : 57
Prebivalište : Zagreb
Vozim : više ne vozim
Na forumu od : 29.04.2008

Hyosung Aquila GV250 - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 3 Icon_minitimepon 02 lip 2008, 16:03

Po meni, najveća je greška na početku kupiti nešto, što će se već nakon prvih tisuću km pokazati kao preslabo za ozbiljniju vožnju i putovanja...[/quote]

i to mi je glavni razlog da izmedju 125 i 250 vjerojatno ipak naginjem 250. . .
jos jedan savijet koji sam dobio od frendova. . . ' 125 ce to za tjedan dana dosaditi, i htjet ces nesto jace '
i onda se pojavi Handy sa svojim prekrasnim zingom, i kak mogu rec da se na tom nemoze putovat kad je covjek vjecno na motoru. . .
[Vrh] Go down
http://www.alanmatuka.com
Saba
cro chopper forum
cro chopper forum
Saba


Broj postova : 2433
Godina imam : 42
Prebivalište : Split - Croatia
Vozim : Virago 1100
Na forumu od : 18.03.2008

Hyosung Aquila GV250 - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 3 Icon_minitimepon 02 lip 2008, 16:24

Jack je napisao/la:
Po meni, najveća je greška na početku kupiti nešto, što će se već nakon prvih tisuću km pokazati kao preslabo za ozbiljniju vožnju i putovanja...

i to mi je glavni razlog da izmedju 125 i 250 vjerojatno ipak naginjem 250. . .
jos jedan savijet koji sam dobio od frendova. . . ' 125 ce to za tjedan dana dosaditi, i htjet ces nesto jace '
i onda se pojavi Handy sa svojim prekrasnim zingom, i kak mogu rec da se na tom nemoze putovat kad je covjek vjecno na motoru. . .[/quote]

Ma i sa zikom se može putovat, i sa baotianom od 50 ccm, ali samo je jedna stvar tu bitna, koliko opterećenje mala kubikaža i mala brzina motora na kraju prelaze na tebe, sa tim motorom nije lako preteć kamion koji vozi 60 km/h, nije lako natovaren putovat, vrijeme puta se znatno produžuje, broj stajanja se znatno povećeva. Ja ne kažem da se nemože putovat, ali tvrdim da je puno teže nego sa motorom od 500 ccm. S tim da ako se voziš sa ljudima koji imaju veću kubikažu od tvoje i njima nakon nekog vrimena postaje naprono i teško
[Vrh] Go down
Saba
cro chopper forum
cro chopper forum
Saba


Broj postova : 2433
Godina imam : 42
Prebivalište : Split - Croatia
Vozim : Virago 1100
Na forumu od : 18.03.2008

Hyosung Aquila GV250 - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 3 Icon_minitimepon 02 lip 2008, 16:30

Da dodam, ako sam u krivu ispravite me, ali primjera radi, voženj na koje sam ja išao sa ekipom di je putna brzina maksimalna bila 120, a prosječna 90, sa 1100 mojih ccm sam kaskao, to su svi bili sportskiji motori od moga, kao hornet, vstrom, xjr i već na prvih par okuka i zaobilaženju prvih par auta ja sam kaskao, sad zamisli kako je vozit 125ccm u truštvu sa par 650, 750, 1100 ili više ccm
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Hyosung Aquila GV250 - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 3 Icon_minitimepon 02 lip 2008, 17:25

Htio sam kupit GV 650 u "Eurorentu", cijena mi je bila pre visoka 51.000, oo kn...Zato sam se odlučio za VN 900. Sigurno nisam pogriješio....iako mi je GV lijep motor
[Vrh] Go down
stain
cro chopper forum
cro chopper forum
stain


Broj postova : 2947
Godina imam : 913
Prebivalište : Unknown
Vozim : Canyon Roadlite 7.0
Na forumu od : 15.04.2008

Hyosung Aquila GV250 - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 3 Icon_minitimepon 02 lip 2008, 17:53

Pa zar VN nije skuplji Question
[Vrh] Go down
Saba
cro chopper forum
cro chopper forum
Saba


Broj postova : 2433
Godina imam : 42
Prebivalište : Split - Croatia
Vozim : Virago 1100
Na forumu od : 18.03.2008

Hyosung Aquila GV250 - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 3 Icon_minitimepon 02 lip 2008, 19:26

stain je napisao/la:
Pa zar VN nije skuplji Question

Je ali ja mislim da odnos cijene, kvalitete i izrade da je VN kad sve uzmeš jeftiniji
[Vrh] Go down
Jack
cro chopper forum
cro chopper forum
Jack


Broj postova : 3028
Godina imam : 57
Prebivalište : Zagreb
Vozim : više ne vozim
Na forumu od : 29.04.2008

Hyosung Aquila GV250 - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 3 Icon_minitimepon 02 lip 2008, 21:04

kako sam i ja na sto ' slatkih muka ' sta kupit iz stosa sam danas isao pogledat jednu Hondu VF 500 C, na znajuci da je to zapravo Magna 500. . .
i odmah sam se sjetio Magmine Magne, Old Lady - odnosno sad je to Lordov zdrijebac
odlicno izgleda, '84. g, nedavno napravljeni svi servisi. . .
i pitam tipa jel mu se cini da je to prejak motor za mene, kaze ne, to je i meni bio prvi motor, prije je vozio skuter od 150 kubika nekih 8 -9 godina. . .
tip je od mene visi i jaci, i ima sigurno 8 godina vise iskustva od mene. . .
sjednem ja na motor, koji je ipak relativno tezak u odnosu na 250-tice. . .
upalim, ubacim u prvu. . . i jednostavno me obuzme osjecaj da sam sa svojim ( ne)iskustvom i svojih 170 cm i 66 kila na prevelikom motoru. . . i nista, sidjem, zahvalim se, i bok geek
i onda mi tip kaze da je pored sveg svog iskustva nakon sto ga je kupio drzao motor u garazi tri tjedna prije nego se usudio sjest na njega. . .
i onda si mislim o Lordu i njegovoj Magmi. . .
svaka cast, stari cheers
[Vrh] Go down
http://www.alanmatuka.com
Saba
cro chopper forum
cro chopper forum
Saba


Broj postova : 2433
Godina imam : 42
Prebivalište : Split - Croatia
Vozim : Virago 1100
Na forumu od : 18.03.2008

Hyosung Aquila GV250 - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 3 Icon_minitimepon 02 lip 2008, 21:13

Nemoj se bojat, i mene je bilo straj 1100 to mi je bija prvi motor, ali kad sam krenija bilo je to to
[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

Hyosung Aquila GV250 - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 3 Icon_minitimepon 02 lip 2008, 21:25

Je li ova? Ak' je, vrati se nazad i sjedni jos jednom na nju!

Hyosung Aquila GV250 - Page 3 Magna10

Vjeruj da nije prevelika. Meni je moja Honda CX500 Custom postala mala vec nakon pvih par tisuca km. Ista stvar i sa VN-om. A nisam neka gromada od covjeka 1.80/77

Sorry sto sam otisao malo of sto se tice Aquile. lol!

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
Gost
Gost




Hyosung Aquila GV250 - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 3 Icon_minitimeuto 03 lip 2008, 07:52

Pa je skupliji je VN jasno , no ne radi se o cijeni samoj , već o odnosu kvalitete i cijene , a i o imenu i tradiciji...GV 650 vani košta oko 6.000,00 Eura, a naravno kod nas je sve skuplje....
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Hyosung Aquila GV250 - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 3 Icon_minitimeuto 03 lip 2008, 08:03

Jack je napisao/la:
Po meni, najveća je greška na početku kupiti nešto, što će se već nakon prvih tisuću km pokazati kao preslabo za ozbiljniju vožnju i putovanja...

i to mi je glavni razlog da izmedju 125 i 250 vjerojatno ipak naginjem 250. . .
jos jedan savijet koji sam dobio od frendova. . . ' 125 ce to za tjedan dana dosaditi, i htjet ces nesto jace '
i onda se pojavi Handy sa svojim prekrasnim zingom, i kak mogu rec da se na tom nemoze putovat kad je covjek vjecno na motoru. . .[/quote]

pa ne misliš valjda uzimati handyja za primjer. on je išao sa zinkom preko snježnih plitvica sa braincap kacigom u veljači Shocked .
ako ćeš primjer uzmi mene, i ja sam bio s njim ali s pravom kacigom geek :joker:
[Vrh] Go down
mustra
cro chopper forum
cro chopper forum
mustra


Broj postova : 673
Godina imam : 35
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Kawasaki er6n
Na forumu od : 01.07.2008

Hyosung Aquila GV250 - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 3 Icon_minitimeuto 01 srp 2008, 14:52

Bok ljudi evo predstavi osam se u članove.

Kupio sam jučer hyosungGV125

I htio bi na njemu obaviti servis.
Znaci promjeniti filter ulja , filter goriva, filter zaraka, ulje i svječice.

Zanima me koliko otprilike koštaju te komponente.
[Vrh] Go down
http://www.mustra-designs.com
Gost
Gost




Hyosung Aquila GV250 - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 3 Icon_minitimeuto 01 srp 2008, 16:24

mustra je napisao/la:
Bok ljudi evo predstavi osam se u članove.

Kupio sam jučer hyosungGV125

I htio bi na njemu obaviti servis.
Znaci promjeniti filter ulja , filter goriva, filter zaraka, ulje i svječice.

Zanima me koliko otprilike koštaju te komponente.

ulje litra i pol (2 litre ) cca 150 kn , filter ulja 30 kn , svjecice cca 100 kn filter goriva ?

da odmah skrenem pozornos da gore navedene cijene ne moraju odgovarati stvarnom stanju , a iste sam napiso po siječanju
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Hyosung Aquila GV250 - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 3 Icon_minitimeuto 01 srp 2008, 21:13

Ne znam koja je kilometraža u pitanju, ali filter zraka dovoljno je ponekad samo dobro i temeljito ispuhati sa zrakom, s unutrašnje strane prema van.

Za ulje - moja topla prepuruka je ful sintetika, Silkolene Pro 4. Moja Aquila prešla je više od 28.000 km do sada, ne potroši niti pola milimetra tog ulja..

I sve to su vrlo jednostavni zahvati, za koje nije potrebno trošiti novac i odlaziti u servis.
[Vrh] Go down
mustra
cro chopper forum
cro chopper forum
mustra


Broj postova : 673
Godina imam : 35
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Kawasaki er6n
Na forumu od : 01.07.2008

Hyosung Aquila GV250 - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 3 Icon_minitimeuto 01 srp 2008, 22:53

prošao je 5000 km
kaj misliš da nije potrebno kupovati filter za zrak???
[Vrh] Go down
http://www.mustra-designs.com
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Hyosung Aquila GV250 - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 3 Icon_minitimesri 02 srp 2008, 21:39

Ako nije baš mastan nego samo zaprašen, dovoljno ga je samo ispuhati sa zrakom.. Ja to radim prilično često, motor je dosad prešao 28.000 km, a tek je drugi filter gore.
[Vrh] Go down
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

Hyosung Aquila GV250 - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 3 Icon_minitimesri 02 srp 2008, 23:19

palomas je napisao/la:
Ako nije baš mastan nego samo zaprašen, dovoljno ga je samo ispuhati sa zrakom.. Ja to radim prilično često, motor je dosad prešao 28.000 km, a tek je drugi filter gore.

kakav ti je to filter? Spuzva, papir, metal????

fur alles:
papirnate filtere treba mijenjati cim pokazu malo "zamora". Mogu se ispuhivati zrakom, ali kad su jednom dobili po piksi gotovo je.
Spuzva se moze normalno oprati u detergentu i posusiti. Poslije se samo posprica uljnim sprejem za filtere i opici po prasini dok je god spuzva citava.
Ja ne koristim te sprejeve, vec spuzvu natopim obicnim motornim uljem, uvaljam u najlon vrecicu i "masiram" dok se ulje ne upije ravnomjerno. Treba jos samo stisnuti da izleti visak ulja (ostane u vrecici) i to je to.
Metalni se peru u benzinu i to je sve.
Filteri ne podnose mehanicka ostecenja!!! Takve treba odmah mijenjati!
Wink
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
dmr
man
man
dmr


Broj postova : 35
Godina imam : 39
Prebivalište : popovača
Vozim : er -5
Na forumu od : 24.06.2008

Hyosung Aquila GV250 - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 3 Icon_minitimepet 04 srp 2008, 16:56

imam pitanje. kolko ide 125ica aquila i kak brzo se dođe do te brzine? važno mi je da motor bez poteškoće dođe barem do 100km/h. nek mi neko iz prve ruke kaže ak more.
[Vrh] Go down
mustra
cro chopper forum
cro chopper forum
mustra


Broj postova : 673
Godina imam : 35
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Kawasaki er6n
Na forumu od : 01.07.2008

Hyosung Aquila GV250 - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 3 Icon_minitimepet 04 srp 2008, 17:14

sorry radi gore navedenih razloga s auto školom i tih gluposti nemogu ti odgovoriti na to pitanježVery Happy
[Vrh] Go down
http://www.mustra-designs.com
A-250
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 7
Godina imam : 67
Prebivalište : zagreb
Vozim : HYOSUNG GV-250
Na forumu od : 07.07.2008

Hyosung Aquila GV250 - Page 3 Empty
PostajNaslov: zadovoljan sam   Hyosung Aquila GV250 - Page 3 Icon_minitimepon 07 srp 2008, 23:37

također vozim HYOSUNG, GV-250, jako sam zadovoljan, pila se ne kvari, samo tankaj i vozi (pa ponekad se mora i ulje provjeriti i sl). U suštini, koliko novca - takva i kvaliteta, i nemam što dodati niti oduzeti :harley:
palomas je napisao/la:
Ne znam vozi lii još netko s ovog foruma ovaj motor, ali pokušat ću ukratko opisati svoja iskustva..

Kupio sam Aquilu kao neko privremeno rješenje, na putu prema večem motoru. Ali za sada sam i više nego zadovoljan s njime, bez straha ili bilo ikakvih problema mogu s njime kretati i na najduža putovanja.

Posebno me veseli što je vrlo ekonomičan, prošlog ljeta pod največim opterečenjima i brzinama (140 kmh na autocesti), nisam ga mogao natjerati da potroši više od 3,9 l/100 km.

Frend s kojim dosta često putujem vozi Venoxa, i mora se priznati da njegov Venox troši osjetno više benzina, u jednakom režimu vožnje.

Hyosung Aquila GV250 - Page 3 IMG_2691

Hyosung Aquila GV250 - Page 3 GT%20250
:harley:
[Vrh] Go down
Genesis051
cro chopper forum
cro chopper forum
Genesis051


Broj postova : 740
Godina imam : 64
Prebivalište : Rijeka
Vozim : H-D Street 750
Na forumu od : 15.12.2007

Hyosung Aquila GV250 - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 3 Icon_minitimečet 10 srp 2008, 00:52

dmr je napisao/la:
imam pitanje. kolko ide 125ica aquila i kak brzo se dođe do te brzine? važno mi je da motor bez poteškoće dođe barem do 100km/h. nek mi neko iz prve ruke kaže ak more.

Ide (pokazuje) preko 120 (gledao sam rpm, više nego max. brzinu, pokazala je oko 127 Km/h) i do te brzine dođe, nakon tri dana nizbrdice... Cool :lol: Cool
Zezam se... Činjenica je, da je Aquila 4-ventilka, i da, ako ju stjeraš u više okretaje, pogotovo nizbrdo, do te brzine dođe nakon... cca pola minute (možda neznatno više)... ako je topla... - podrazumijeva se, da ju ne natjeravaš (niti 250-icu, niti ikoji drugi stroj) hladnu na naximum...
Optimalno, "krade" na pokazivanju brzine, ne više od 10%, vjerujući "informativnom" radaru, na istarskom Y-u...
Vozim ju 90-100 (ono, što pokazuje) na otvorenoj cesti, i pritom je na "prihvatljivom" broju rpm (8-9 000 - "crveno polje" počinje na 12000))... i to ti je to...
Želiš li brži stroj, odvojiš više love ...
Samo znam, da je u svojoj klasi, Hyosung 250-ica, bilo GT ili GV, možda i najjača po KS (28-29, tako nešto)...

Nisam imao nikakvih poteškoća...samo ulje i filter, svjećice... servisni interval je kratak, ali, ukupno 1,7 lit. ulja za stroj, koji se voli zavrtit, i nije puno, pa je (valjda) izmjena svakih 3000 Km (tvornički predviđeno) primjerena...
[Vrh] Go down
Genesis051
cro chopper forum
cro chopper forum
Genesis051


Broj postova : 740
Godina imam : 64
Prebivalište : Rijeka
Vozim : H-D Street 750
Na forumu od : 15.12.2007

Hyosung Aquila GV250 - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 3 Icon_minitimečet 10 srp 2008, 01:07

Promijenio sam lanac i lančanike na relativno niskih 13500 Km, ali je bilo vidljivo, da je lanac različito istegnut, a ja nisam mehaničar, da ga sam mjenjam na licu mjesta (negdje na cesti, kad pukne od dotrajalosti)...
U 2 mjeseca (uz ostale bračne obaveze-žena mi nije poklonik moto susreta) sam okrenuo oko 3000 Km, dakle "koristim ga"... i ne mogu dozvoliti, da mi stane negdje, primjerice, pod Velebitom ili usred noći, u G. Kotaru... pa sam ga na savjet servis(er)a zamijenio... rečeno mi je, da je novi sigurno kvalitetniji, i da će duže izdržati...
Gume "Shinko" se dobro ponašaju, nemam primjedbe na njih, makar se definitivno oprezno vozim... trenutno imam 13900 Km (od lani, krenuo "na cestu" 18.04.2007.)
Uz sav vizualni dojam veličine, širi je od Gilere Runner 50 (stariji model) za 10 cm, što znači da se (isto) da provlačiti kroz gradske gužve... ali je niži, pa su ručke volana u razini sa automobilskim retrovizorima (na Runneru /kojeg sam do lani vozio/ znatno više), tako da zbog toga treba biti pažljiviji pri provlačenju...
[Vrh] Go down
Genesis051
cro chopper forum
cro chopper forum
Genesis051


Broj postova : 740
Godina imam : 64
Prebivalište : Rijeka
Vozim : H-D Street 750
Na forumu od : 15.12.2007

Hyosung Aquila GV250 - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 3 Icon_minitimečet 10 srp 2008, 01:19

I naravno, emotivno vezan za "moj prvi bike", uopće me ne bi smetalo, da opet uzmem Aquilu... ako ne bi bilo za 650-icu (tu je već i izbor veći - obzirom na cijenu), ono, bar 250-icu... solidan stroj, dovoljno jak... do sad mi je bilo samo toči-vozi (i posjeti servis, 3x u sezoni Shocked Cool - radim preko 10000 Km a svakih 3000)...
toliko od mene (treći put - PC mi je u banani, i sam se od sebe zagasi, pa da mi poruka ostane)...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Hyosung Aquila GV250 - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Hyosung Aquila GV250
[Vrh] 
Stranica 3 / 20.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Hyosung Aquila GV250
» Moj Hyosung Aquila GV250 EFI
» Moja hyosung aquila GV250
» Hyosung Aquila GV250, 2008. god
» Hyosung Aquila GV250 ,prearada

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moj bike- "My bike"-
Forum(o)Bir: