Početna stranicaPretraľnikHyosung Aquila GV250 - Page 14 610RegistracijaLogin

 

 Hyosung Aquila GV250

Go down 
+82
mosor
GreatJumbo
mbani83
Oyeyeye
kozmo
chipo
swileni
ica
tosimoto
Domagoj
Roby
Emil
Eagle
Disko Nindza
DB
ninek
achy
dudo
george
KekoWaspnation
zeljko0810
calc69
The Root Of All Evil
Gljivi
LAY`z`ASS Boar
mungos
RUDA
Crusader
skorpac
Laci-luc
phoenix_dreamer
KRESIMIR11
zingshad
asy
jebiki
Leso
boris1984
gusgus
zuta guja
medo
Parizer
Night rider
Tomyslav
HyperCube
cro.chopper
buletov
Kum
kevin lomax
Tomo-vz
lord
A-250
dmr
klesoo
mustra
Safet(y)
stain
Saba
magna
Jack
sef-sale
webrider
Vitorio
THE CHOPPER KID
drak
Easy-R
wild_horse
labud
Cumi
zida
tata
Piva
Vladek
floradesign
Genesis051
lukylipik
Zmija
dragger
levak1
Yzzy
Free Spirit
merla
palomas
86 posters
Go to page : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20  Next
Autor/icaPoruka
lord
cro chopper forum
cro chopper forum
lord


Broj postova : 2497
Godina imam : 39
Prebivalište : ZG
Vozim : GSF
Na forumu od : 22.02.2008

Hyosung Aquila GV250 - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 14 Icon_minitimepet 21 kol 2009, 18:25

Vladek je napisao/la:
lord je napisao/la:
Zbog ovih cijena mi dođe da kupim Aquilu...

Slažem se... dobar

Sad ja zovem, pošto sam u postupku slaganja, istrošeni su mi zipčanici kardana. Novi koštaju 4.700,00 What a Face kn
A trebao bi zamijeniti 2 lanca bregastih (svaki po 850kn) i oba španera (svaki po 450kn). Još k tome pikni ostale dijelove... Isusek Božek...
[Vrh] Go down
http://www.ram-servis.hr
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Hyosung Aquila GV250 - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 14 Icon_minitimepet 21 kol 2009, 18:42

Samo računaj na to da je Koreja u vremenskoj zoni oko 7 sati ispred nas! Tamo je ponoć već debelo prošla!

A što se cijena tiče - kompletno stanje oko našeg Hyosung uvoznika ja bih nazvao FESTIVAL TELACA. Kako drugačije objasniti da ih se ne može dobiti na telefon, niti na mail? A cijene su im u prosjeku 5 do 10 puta više od ovih, s time da nemaju skoro ništa na zalihi...

lol!
[Vrh] Go down
Jack
cro chopper forum
cro chopper forum
Jack


Broj postova : 3028
Godina imam : 57
Prebivalište : Zagreb
Vozim : više ne vozim
Na forumu od : 29.04.2008

Hyosung Aquila GV250 - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 14 Icon_minitimened 23 kol 2009, 22:17

nevjerojatno. . .
i kad saznas koliko nesto zapravo kosta postane ti muka od pomisli kolko su ti love dosad lokalni dealeri pokrali. . .
i meni se cini da bi me Aquilla neko vrijeme zadovoljavala. . .
vjerujem da su toliko normalni i sa ostalim modelima. . .
recimo, onim od 650 ccm. . .
[Vrh] Go down
http://www.alanmatuka.com
ninek
man
man
ninek


Broj postova : 249
Godina imam : 56
Prebivalište : Opatija
Vozim : Suzuki VS 600
Na forumu od : 24.06.2009

Hyosung Aquila GV250 - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 14 Icon_minitimepon 24 kol 2009, 07:39

palomas je napisao/la:
Samo računaj na to da je Koreja u vremenskoj zoni oko 7 sati ispred nas! Tamo je ponoć već debelo prošla!

A što se cijena tiče - kompletno stanje oko našeg Hyosung uvoznika ja bih nazvao FESTIVAL TELACA. Kako drugačije objasniti da ih se ne može dobiti na telefon, niti na mail? A cijene su im u prosjeku 5 do 10 puta više od ovih, s time da nemaju skoro ništa na zalihi...

lol!

je baš je tak, sve rečeno stoji
meni neki dan stigla hrpa dijelova sa tog sitea, sve oriđiđi - lova smješna
carina isto ni lipe jedino mi naplatili pdv
a i da plačam carinu opet bi za istu cijenu dobio pet puta više dijelova nego kod ovih žmuklera

dobar4 dobar4 dobar4 dobar4 dobar4
[Vrh] Go down
http://elbit.hr
Disko Nindza
man
man
Disko Nindza


Broj postova : 220
Godina imam : 40
Prebivalište : Zagreb
Vozim : U tranziciji
Na forumu od : 20.08.2009

Hyosung Aquila GV250 - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 14 Icon_minitimepon 24 kol 2009, 11:15

Pitanje u vezi sissy bara....

OVO: http://www.hyosungsource.com/gv125c/sissy-bar?cPath=71 košta navedenih 257 kuna... Zovem našeg zastupnika, kod njih je 1400 i nešto... Kolka je vjerojatnost da su to isti sissy barovi, tj. kolka je vjerojatnost da ovaj za 257kn preko stranice je kvalitetan i pouzdan?
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/marksimonrocks
ninek
man
man
ninek


Broj postova : 249
Godina imam : 56
Prebivalište : Opatija
Vozim : Suzuki VS 600
Na forumu od : 24.06.2009

Hyosung Aquila GV250 - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 14 Icon_minitimepon 24 kol 2009, 11:30

Disko Nindža je napisao/la:
Pitanje u vezi sissy bara....

OVO: http://www.hyosungsource.com/gv125c/sissy-bar?cPath=71 košta navedenih 257 kuna... Zovem našeg zastupnika, kod njih je 1400 i nešto... Kolka je vjerojatnost da su to isti sissy barovi, tj. kolka je vjerojatnost da ovaj za 257kn preko stranice je kvalitetan i pouzdan?

sudeći po mojim nedavno primljenim dijelovima i slici
to je potpuno isti sissy samo naši očito dobro zarađuju puca1 puca1 puca1
bok
[Vrh] Go down
http://elbit.hr
ninek
man
man
ninek


Broj postova : 249
Godina imam : 56
Prebivalište : Opatija
Vozim : Suzuki VS 600
Na forumu od : 24.06.2009

Hyosung Aquila GV250 - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 14 Icon_minitimepon 24 kol 2009, 11:33

evo baš luknuh na site i vidjeh da su potpuno isti oriđiđi

tu kužiš neko nekog sex

blaženi internet
[Vrh] Go down
http://elbit.hr
Disko Nindza
man
man
Disko Nindza


Broj postova : 220
Godina imam : 40
Prebivalište : Zagreb
Vozim : U tranziciji
Na forumu od : 20.08.2009

Hyosung Aquila GV250 - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 14 Icon_minitimepon 24 kol 2009, 11:37

Da, sve mi se čini!
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/marksimonrocks
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Hyosung Aquila GV250 - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 14 Icon_minitimepon 24 kol 2009, 11:41

To je potpuno originalni, bolje rečeno - jedini tvornički originalni Sissy Bar za Hyosung! Znam po tome jer i ja imam točno takvoga!

Jedina je razlika da ovog iz Koreje za 250 kn dobiješ za tjedan dana, a kod EURORENT moraš mjesecima čekati da se udostoji isprazniti svoj sandučić za poštu...

Ako imaš vraške sreće i strpljenja, dođeš u priliku kupiti isti proizvod 5-6 puta skuplji. lol!
[Vrh] Go down
Disko Nindza
man
man
Disko Nindza


Broj postova : 220
Godina imam : 40
Prebivalište : Zagreb
Vozim : U tranziciji
Na forumu od : 20.08.2009

Hyosung Aquila GV250 - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 14 Icon_minitimepon 24 kol 2009, 11:45

I kak si zadovoljan sa njime? Jel će izdržati moju curu od 57 kila da se zavali i uživa u vožnjici? Smile
E, da... Piše da ima 4 kile, kaj mislite kolka bi poštarina mogla na to ispasti?
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/marksimonrocks
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Hyosung Aquila GV250 - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 14 Icon_minitimepon 24 kol 2009, 12:17

Dobar je to i kvalitetan Sissy Bar, samo nemoj puno oklijevati, dok se ovi u Koreji nisu predomislili po pitanju cijena. Regaj se na tu stranicu, pa ćeš dobiti točne troškove slanja, za sve ukupno što misliš naručiti.

I da te sve košta duplo od početne cijene, još uvijek plaćaš sam trečinu cijene kod nas.
[Vrh] Go down
Disko Nindza
man
man
Disko Nindza


Broj postova : 220
Godina imam : 40
Prebivalište : Zagreb
Vozim : U tranziciji
Na forumu od : 20.08.2009

Hyosung Aquila GV250 - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 14 Icon_minitimepon 24 kol 2009, 12:20

Da imam bajk doma, isti bi tren kupio ovo, ali još nije sigurno da li ću ga kupiti ili ne. Ponuda je i više nego povoljna, samo treba vidjeti jel ćemo se oko plačanja uspjeti dogovoriti Smile
Neću raditi ražanj dok je zec u šumi Smile Za sad se informiram!
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/marksimonrocks
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Hyosung Aquila GV250 - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 14 Icon_minitimepon 24 kol 2009, 12:35

Još si malo novi u tim stvarima oko kupnje preko neta, pa ću ti objasniti neke stvari. Ljudi koji se bave takvom prodajom, žele da im sve to teče čim više automatizirano.

Ovaj se čak potrudio da se i troškovi slanja prema težini automatski izračunavaju, za večinu država, kao i sveukupni troškovi. Kad se sve ti koraci u naručivanju završe, dođe se do koraka - plati putem PayPala. Kad platiš na taj način, on dobiva obavjest o tome, i počne ti pripremati paket za slanje.

Kud bi on došao, kad bi sa svakim kupcem vodio korespodenciju i pregovore, tko će mu i na koji način platiti. Kod online kupnje to ti je pravilo broj 1, prvo platiš i onda čekaš isporuku. Mene još nikad nitko u takvoj kupnji nije prevario.
[Vrh] Go down
Disko Nindza
man
man
Disko Nindza


Broj postova : 220
Godina imam : 40
Prebivalište : Zagreb
Vozim : U tranziciji
Na forumu od : 20.08.2009

Hyosung Aquila GV250 - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 14 Icon_minitimepon 24 kol 2009, 12:42

Ma sve 5, kupovao sam preko interneta puno puta, štoviše, barem jednom mjesečno prijatelju koji izrađuje gitare napravim kompletnu narudžbu Smile plaćao Pay palom, kreditnom direktnoo, debitnom.... Smile

Ovo kaj sam napisal da je ponuda povoljna sam mislil na motor koji mislim kupiti, sori na tome kaj sam zeznul smisao posta Smile napisao sam par postova gore, kad sam opće se učlanio na forum, da imam priliku jako povoljno uzeti Aquilu, štoviše, mogao bi je imat kroz koji dan ako se usuglasimo oko načina plaćanja. A sissy bar će mi radi cure trebati (koja je zahvaljujući nineku oduševljena motorom i dobio sam njen blagoslov, a to mi znači više neg sam motor Very Happy )


Zadnja promjena: Disko Nindža; pon 24 kol 2009, 12:47; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/marksimonrocks
ninek
man
man
ninek


Broj postova : 249
Godina imam : 56
Prebivalište : Opatija
Vozim : Suzuki VS 600
Na forumu od : 24.06.2009

Hyosung Aquila GV250 - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 14 Icon_minitimepon 24 kol 2009, 12:42

palomas je napisao/la:
Još si malo novi u tim stvarima oko kupnje preko neta, pa ću ti objasniti neke stvari. Ljudi koji se bave takvom prodajom, žele da im sve to teče čim više automatizirano.

Ovaj se čak potrudio da se i troškovi slanja prema težini automatski izračunavaju, za večinu država, kao i sveukupni troškovi. Kad se sve ti koraci u naručivanju završe, dođe se do koraka - plati putem PayPala. Kad platiš na taj način, on dobiva obavjest o tome, i počne ti pripremati paket za slanje.

Kud bi on došao, kad bi sa svakim kupcem vodio korespodenciju i pregovore, tko će mu i na koji način platiti. Kod online kupnje to ti je pravilo broj 1, prvo platiš i onda čekaš isporuku. Mene još nikad nitko u takvoj kupnji nije prevario.

baš je tak,
jedino kaj ti malo varaju na poštarini, al ajde moraju i oni nekaj zaraditi

npr. taj sis nema sigurno 4kg a drugo: vidjet ćeš da svaki predmet koji dodaš osim baš onih teških dodaje po pola kg, tak ak npr. kupiš jedan uljni filter kilaža je pol kile, ak pak naručiš još dva kilaža je kilu i pol. Tako sam ja platio poštarinu za 9 kila a u stvarnosti je bilo manje od tri.

Ja im opraštam.

pozdrav društvo
[Vrh] Go down
http://elbit.hr
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Hyosung Aquila GV250 - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 14 Icon_minitimepon 24 kol 2009, 12:43

nije ni mene a preko mojeg pay pal računa je prošlo pola foruma i tisuće eura i dolara, i stvarno se nikad nije desila greška niti je ijedna pošiljka nestala
[Vrh] Go down
ninek
man
man
ninek


Broj postova : 249
Godina imam : 56
Prebivalište : Opatija
Vozim : Suzuki VS 600
Na forumu od : 24.06.2009

Hyosung Aquila GV250 - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 14 Icon_minitimepon 24 kol 2009, 12:48

:lol: :lol: :lol:

baš sam htio komentirat kaj nije dovoljno isprobala moj sis

kad si se ubacil i spomenul

ak sam kriv kaj buš u našoj ergeli pardon orlicageli i ak ti se ova nova ne svidi

samo reci ja ju bum otkupil od tebe (malo buš spustil od spuštenog već, ne...Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil )

dobar dobar dobar
[Vrh] Go down
http://elbit.hr
ninek
man
man
ninek


Broj postova : 249
Godina imam : 56
Prebivalište : Opatija
Vozim : Suzuki VS 600
Na forumu od : 24.06.2009

Hyosung Aquila GV250 - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 14 Icon_minitimepon 24 kol 2009, 12:50

magna je napisao/la:
nije ni mene a preko mojeg pay pal računa je prošlo pola foruma i tisuće eura i dolara, i stvarno se nikad nije desila greška niti je ijedna pošiljka nestala

je baš je tak, dobar

king king
[Vrh] Go down
http://elbit.hr
Disko Nindza
man
man
Disko Nindza


Broj postova : 220
Godina imam : 40
Prebivalište : Zagreb
Vozim : U tranziciji
Na forumu od : 20.08.2009

Hyosung Aquila GV250 - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 14 Icon_minitimepon 24 kol 2009, 12:51

ninek je napisao/la:
:lol: :lol: :lol:

baš sam htio komentirat kaj nije dovoljno isprobala moj sis

kad si se ubacil i spomenul

ak sam kriv kaj buš u našoj ergeli pardon orlicageli i ak ti se ova nova ne svidi

samo reci ja ju bum otkupil od tebe (malo buš spustil od spuštenog već, ne...Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil )

dobar dobar dobar

Već mi se sviđa Very Happy Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/marksimonrocks
ninek
man
man
ninek


Broj postova : 249
Godina imam : 56
Prebivalište : Opatija
Vozim : Suzuki VS 600
Na forumu od : 24.06.2009

Hyosung Aquila GV250 - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 14 Icon_minitimepon 24 kol 2009, 12:59

Disko Nindža je napisao/la:
ninek je napisao/la:
:lol: :lol: :lol:

baš sam htio komentirat kaj nije dovoljno isprobala moj sis

kad si se ubacil i spomenul

ak sam kriv kaj buš u našoj ergeli pardon orlicageli i ak ti se ova nova ne svidi

samo reci ja ju bum otkupil od tebe (malo buš spustil od spuštenog već, ne...Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil )

dobar dobar dobar

Već mi se sviđa Very Happy Very Happy Very Happy

ma daaaa, ali mi ti vozimo ove starijeg tipa koje su ti punooooo bolje Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

a i ja ti sada po malo po palomasovom iskustvu prelazim na sintetsko ulje (4000-5000km) i to mi više nije gušt Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

zato bi bilo bolje da se mijenjamo pa dok ti ju malo razradim i podesim Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

paaaaaaaa jedno barem 10000km i onda ti ju vratim, ha kaj veliš sused..... :lol: :lol: :lol:

a možda ti za to vrijeme skupiš lovu za veću 650ccm

:hapy2: :hapy2: :hapy2:
[Vrh] Go down
http://elbit.hr
Disko Nindza
man
man
Disko Nindza


Broj postova : 220
Godina imam : 40
Prebivalište : Zagreb
Vozim : U tranziciji
Na forumu od : 20.08.2009

Hyosung Aquila GV250 - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 14 Icon_minitimepon 24 kol 2009, 13:03

ninek je napisao/la:
Disko Nindža je napisao/la:
ninek je napisao/la:
:lol: :lol: :lol:

baš sam htio komentirat kaj nije dovoljno isprobala moj sis

kad si se ubacil i spomenul

ak sam kriv kaj buš u našoj ergeli pardon orlicageli i ak ti se ova nova ne svidi

samo reci ja ju bum otkupil od tebe (malo buš spustil od spuštenog već, ne...Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil )

dobar dobar dobar

Već mi se sviđa Very Happy Very Happy Very Happy

ma daaaa, ali mi ti vozimo ove starijeg tipa koje su ti punooooo bolje Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

a i ja ti sada po malo po palomasovom iskustvu prelazim na sintetsko ulje (4000-5000km) i to mi više nije gušt Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

zato bi bilo bolje da se mijenjamo pa dok ti ju malo razradim i podesim Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

paaaaaaaa jedno barem 10000km i onda ti ju vratim, ha kaj veliš sused..... :lol: :lol: :lol:

a možda ti za to vrijeme skupiš lovu za veću 650ccm

:hapy2: :hapy2: :hapy2:

Pa čuj, kak sam krenul, prije 4 mjeseca jedva sklepao 5 soma za polovan skuter a sad već kupujem novu orlicu, ne bih se čudio da mi se put svile skrati za desetak godina u konačnici Very Happy Very Happy Very Happy Ali onda preskačem 650 verziju Smile Hehehe Smile

P.S. Baš sam jučer gledal kolko je osiguranje za motor do 250ccm u Križevcima ispada 497 kuna! Sad, nemam pojma kolko je tehnički, ali u odnosu na Zagreb di je skoro 800, ovo je super Smile
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/marksimonrocks
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Hyosung Aquila GV250 - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 14 Icon_minitimepon 24 kol 2009, 13:04

ninek je napisao/la:
baš je tak,
jedino kaj ti malo varaju na poštarini, al ajde moraju i oni nekaj zaraditi

Ne znam o čemu govoriš, jer ja sam za ukupno 13 naručenih artikala platio poštarinu za 6,5 libli ili 2,925 kg, i to prema troškovniku EMS dostave. Paket je u stvarnosti zbog puno upotrebljenih materijala za zaštitu i omatanje artikala, kao i raznih kartona imao blizu 5 kg.

Na poštarinama daleko najviše vole varati Nijemci, Amerikanci varaju otprilike 50-50%, a ovi s istoka su i u tome najpošteniji (barem velika večina).
[Vrh] Go down
ninek
man
man
ninek


Broj postova : 249
Godina imam : 56
Prebivalište : Opatija
Vozim : Suzuki VS 600
Na forumu od : 24.06.2009

Hyosung Aquila GV250 - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 14 Icon_minitimepon 24 kol 2009, 13:07

Disko Nindža je napisao/la:
I kak si zadovoljan sa njime? Jel će izdržati moju curu od 57 kila da se zavali i uživa u vožnjici? Smile
E, da... Piše da ima 4 kile, kaj mislite kolka bi poštarina mogla na to ispasti?

257,42 kn (sis) + 215 kn (poštarina) + 109 kn (porez) = 580 kn


Zadnja promjena: ninek; pon 24 kol 2009, 13:18; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
http://elbit.hr
ninek
man
man
ninek


Broj postova : 249
Godina imam : 56
Prebivalište : Opatija
Vozim : Suzuki VS 600
Na forumu od : 24.06.2009

Hyosung Aquila GV250 - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 14 Icon_minitimepon 24 kol 2009, 13:10

palomas je napisao/la:
ninek je napisao/la:
baš je tak,
jedino kaj ti malo varaju na poštarini, al ajde moraju i oni nekaj zaraditi

Ne znam o čemu govoriš, jer ja sam za ukupno 13 naručenih artikala platio poštarinu za 6,5 libli ili 2,925 kg, i to prema troškovniku EMS dostave. Paket je u stvarnosti zbog puno upotrebljenih materijala za zaštitu i omatanje artikala, kao i raznih kartona imao blizu 5 kg.

Na poštarinama daleko najviše vole varati Nijemci, Amerikanci varaju otprilike 50-50%, a ovi s istoka su i u tome najpošteniji (barem velika večina).

imaš apsolutno prav king nisam gledal u kojoj mjeri izražavaju težinu još jednom king

a izvinjenje i istoku tj. koreancima king king

al da uljni filter ima pol kile????


Zadnja promjena: ninek; pon 24 kol 2009, 13:12; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
http://elbit.hr
Disko Nindza
man
man
Disko Nindza


Broj postova : 220
Godina imam : 40
Prebivalište : Zagreb
Vozim : U tranziciji
Na forumu od : 20.08.2009

Hyosung Aquila GV250 - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 14 Icon_minitimepon 24 kol 2009, 13:10

ninek je napisao/la:
Disko Nindža je napisao/la:
I kak si zadovoljan sa njime? Jel će izdržati moju curu od 57 kila da se zavali i uživa u vožnjici? Smile
E, da... Piše da ima 4 kile, kaj mislite kolka bi poštarina mogla na to ispasti?

257,42 kn (sis) + 40,86 kn (poštarina) + 68,60 kn (porez) = 367 kn

Predobro!
Hvala na informaciji Smile Čim potvrdim kupnju pile regam se na sajtu i naručujem sis Smile
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/marksimonrocks
Sponsored content





Hyosung Aquila GV250 - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 14 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Hyosung Aquila GV250
[Vrh] 
Stranica 14 / 20.Go to page : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Hyosung Aquila GV250
» Moj Hyosung Aquila GV250 EFI
» Moja hyosung aquila GV250
» Hyosung Aquila GV250, 2008. god
» Hyosung Aquila GV250 ,prearada

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moj bike- "My bike"-
Forum(o)Bir: