Početna stranicaPretraľnikHyosung Aquila GV250 - Page 13 610RegistracijaLogin

 

 Hyosung Aquila GV250

Go down 
+82
mosor
GreatJumbo
mbani83
Oyeyeye
kozmo
chipo
swileni
ica
tosimoto
Domagoj
Roby
Emil
Eagle
Disko Nindza
DB
ninek
achy
dudo
george
KekoWaspnation
zeljko0810
calc69
The Root Of All Evil
Gljivi
LAY`z`ASS Boar
mungos
RUDA
Crusader
skorpac
Laci-luc
phoenix_dreamer
KRESIMIR11
zingshad
asy
jebiki
Leso
boris1984
gusgus
zuta guja
medo
Parizer
Night rider
Tomyslav
HyperCube
cro.chopper
buletov
Kum
kevin lomax
Tomo-vz
lord
A-250
dmr
klesoo
mustra
Safet(y)
stain
Saba
magna
Jack
sef-sale
webrider
Vitorio
THE CHOPPER KID
drak
Easy-R
wild_horse
labud
Cumi
zida
tata
Piva
Vladek
floradesign
Genesis051
lukylipik
Zmija
dragger
levak1
Yzzy
Free Spirit
merla
palomas
86 posters
Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 16 ... 20  Next
Autor/icaPoruka
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Hyosung Aquila GV250 - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 13 Icon_minitimečet 02 srp 2009, 14:56

calc69 je napisao/la:
pazi da te ne ' oženi' ... ribic Exclamation

Hvala na upozorenju! Puno sam toga do sada ja naručio izvana, jako puno! NIKAD DO SADA nije me nitko prevario, ali slažem se da treba biti oprezan! Za početak ću naručiti samo nešto radi probe...
[Vrh] Go down
ninek
man
man
ninek


Broj postova : 249
Godina imam : 56
Prebivalište : Opatija
Vozim : Suzuki VS 600
Na forumu od : 24.06.2009

Hyosung Aquila GV250 - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 13 Icon_minitimečet 02 srp 2009, 22:07

palomas je napisao/la:
calc69 je napisao/la:
pazi da te ne ' oženi' ... ribic Exclamation

Hvala na upozorenju! Puno sam toga do sada ja naručio izvana, jako puno! NIKAD DO SADA nije me nitko prevario, ali slažem se da treba biti oprezan! Za početak ću naručiti samo nešto radi probe...


Drago mi je da si izguglao novog dobavljača , jer dobavljača nikad dosta

Ja se spremam ovog mjeseca ili početkom osmog u mađariju jer sam negdje pročitao
da je tamo najjeftinije, ako tko već ima iskustva za hyosunga nek javi

inače za MZ sam u nagyakaniszsszssgzfgai sve nabavljao kod jednog lika pred unazad 5-6 i dvadeset godina unatrag, naravno EMZA je bila krcata i klope i drugih gluposti
[Vrh] Go down
http://elbit.hr
skorpac
cro chopper forum
cro chopper forum
skorpac


Broj postova : 597
Godina imam : 49
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Aquila custom
Na forumu od : 19.06.2008

Hyosung Aquila GV250 - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 13 Icon_minitimepet 03 srp 2009, 09:05

palomas je napisao/la:
Čini mi se jako dobra vijest za sve vlasnike Hyosunga: pronašao sam još jednog prodavača rezervnih dijelova, koji je inače i ovlašteni dealer, pa dijellove dobiva direktno od tvornice, i šalje ih po čitavom svijetu, po super povoljnim cijenama!

http://www.hyosungsource.com/

Web site mu baš nije nešto posebno, ali piše da se kod njega mogu naručiti i dijelovi koje nema u ponudi...

Samo neke od cijena:

zračni filter - 4,91 USD
razvodni lanac - 22,90
kuplung sajla - 3,82
ručica kuplunga - 2,73
centralni nogar - 12,00 (bez vijka za učvršćenje)
cilindar - 50 USD
glava cilindra - 218 USD
klip - 12,00 USD



dancingbanana bok dobar

Uskoro ću stupiti u kontakt s njime, pa vam javim više detalja! Ima u ponudi i windshield!


Jeeebeno .... aj javi ako budeš kaj naručivao pa da uzmemo u jednoj narudžbi.

Ja bi uboo onaj mali windshield ... žemo? .. jedino kajme brine je to kaj sam probao naruchiti pa mi kaže No shipping available to the selected country .. Sad ako kaj iskemijaš javi ... ja bi to stvarno ubo!
[Vrh] Go down
http://skorpac.daportfolio.com/
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Hyosung Aquila GV250 - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 13 Icon_minitimepet 03 srp 2009, 09:50

Poslao sam mu mail sa pitanjem u vezi načina plaćanja, troškova slanja i ostalim detaljima, koji nedostaju na tim stranicama... Vidjet ćemo što će on, i dali će bilo što odgovoriti!?

Moguće je da smo se prerano poveselili....
[Vrh] Go down
skorpac
cro chopper forum
cro chopper forum
skorpac


Broj postova : 597
Godina imam : 49
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Aquila custom
Na forumu od : 19.06.2008

Hyosung Aquila GV250 - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 13 Icon_minitimepet 03 srp 2009, 11:40

.. daj malo pozitivne mantre Wink ... nemoj se prijevremeno bedirati Smile
[Vrh] Go down
http://skorpac.daportfolio.com/
ninek
man
man
ninek


Broj postova : 249
Godina imam : 56
Prebivalište : Opatija
Vozim : Suzuki VS 600
Na forumu od : 24.06.2009

Hyosung Aquila GV250 - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 13 Icon_minitimepet 03 srp 2009, 11:59

skorpac je napisao/la:
.. daj malo pozitivne mantre Wink ... nemoj se prijevremeno bedirati Smile

Ja mislim scratch da on (palomas) već previše vremena raz1 provodi za kompjuterom pišući postove i guglajući

a tamo negdje pod prašinom zaprašenog perja tužna parkirana orlica

zakaj ne bi otperjali ili otprhali po to šta trebate u Slo ili H kad čujem da ima i nije skupo

usput lijepa biker2 i cuga2

možda bi bilo dobro otvoriti topic "dijelovi aquila gdje i za koju lovu"??? Question

kaj mislite Question Exclamation Question
[Vrh] Go down
http://elbit.hr
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Hyosung Aquila GV250 - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 13 Icon_minitimepet 03 srp 2009, 12:05

skorpac je napisao/la:
.. daj malo pozitivne mantre Wink ... nemoj se prijevremeno bedirati Smile

Na netu postoji dosta foruma o Hyosungu, na mnogima od njih spominju se i prodavači rezervnih dijelova. Ali ovoga ne spominje apsolutno nitko, i to je razlog zbog kojeg meni tu nešto smrdi... Volio bih da budem demantiran u mojom sumnjama, ali.... No
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Hyosung Aquila GV250 - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 13 Icon_minitimepet 03 srp 2009, 12:10

ninek je napisao/la:
zakaj ne bi otperjali ili otprhali po to šta trebate u Slo ili H kad čujem da ima i nije skupo

Za Mađarsku ne znam, niti cijene dijelova, niti lokacije gdje ih se može nabaviti. U Sloveniji sam bio samo jednom, kupio sam lanac, lančanike i još neke stvari, direktno kod generalnog uvoznika za Sloveniju.

Ali po cijenama ispada da je onda jeftinje naručiti od Richarda iz Koreje, i još uštediš na vremenu i na potrošenom benzinu.

http://www.richardhyosunggvgt.com/gv125250bodyparts.htm
[Vrh] Go down
ninek
man
man
ninek


Broj postova : 249
Godina imam : 56
Prebivalište : Opatija
Vozim : Suzuki VS 600
Na forumu od : 24.06.2009

Hyosung Aquila GV250 - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 13 Icon_minitimepet 03 srp 2009, 12:47

palomas je napisao/la:
ninek je napisao/la:
zakaj ne bi otperjali ili otprhali po to šta trebate u Slo ili H kad čujem da ima i nije skupo

Za Mađarsku ne znam, niti cijene dijelova, niti lokacije gdje ih se može nabaviti. U Sloveniji sam bio samo jednom, kupio sam lanac, lančanike i još neke stvari, direktno kod generalnog uvoznika za Sloveniju.

Ali po cijenama ispada da je onda jeftinje naručiti od Richarda iz Koreje, i još uštediš na vremenu i na potrošenom benzinu.

http://www.richardhyosunggvgt.com/gv125250bodyparts.htm

dobro onda slovenija otpada dobar4

negdje sam vidio da se spominje pećuh u Hungary i da su cijene vrlo povoljne što mogu pretpostaviti da je točno (barem za mojeg vremena i vladavine MZ-a)

najbliža bi bila Nagykanisza a tebi pogotovo (kaj je to 60km)

još kad se sjetim da je tip u dućanu natucal hrvatski sve 5

dobro, mi smo onda išli i zbog


cura i zbog cuga i zbog biker2

no sad sam ja mnogo mirniji puca1 i finiji Twisted Evil čovjek u zlatnim godinama :queen:
[Vrh] Go down
http://elbit.hr
Disko Nindza
man
man
Disko Nindza


Broj postova : 220
Godina imam : 40
Prebivalište : Zagreb
Vozim : U tranziciji
Na forumu od : 20.08.2009

Hyosung Aquila GV250 - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 13 Icon_minitimečet 20 kol 2009, 20:35

Bok svima!

Danas sam se napokon registrirao, a forum znam posjetiti povremeno.
U Aquilu sam se zaljubio još prije više od godinu dana, ali nema se para pa nisam ništa htio zapitkivati itd.
No, ovih mi se dana ukazala jako povoljna prilika da od prijatelja uzmem novu (0 km) Aquilu. Pretpostavljam da je 2008. model, nisam je još vidio.
Čitajući vaše dojmove i kritike nemam dvojbi što se tiće kvalitete i pozudanosti. Jednostavno trebam nešto što će me sigurno dovesti od točke A do točke B, da je pri tome udobno za mene i curu i da podnosi neka kraća putovanja, što sumnjam da će biti problem jer sad redovito jednom tjedno zapičim sa skuterom od 50ccm starcima u Križevce. No, vidim da ovdje svi vozite starije modele. Pa me zanima da li itko ima iskustva sa ovim novim modelima, sa jednim ispušnim loncem i ajnšpricom? Kakvi su po kvaliteti i pouzdanosti? Bolji, lošiji, isti?
Svima puno hvala na bilo kakvom savjetu Smile

knjiga članova
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/marksimonrocks
skorpac
cro chopper forum
cro chopper forum
skorpac


Broj postova : 597
Godina imam : 49
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Aquila custom
Na forumu od : 19.06.2008

Hyosung Aquila GV250 - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 13 Icon_minitimepet 21 kol 2009, 07:01

.. ček da se Parizer javi .. on ima noviju....
[Vrh] Go down
http://skorpac.daportfolio.com/
ninek
man
man
ninek


Broj postova : 249
Godina imam : 56
Prebivalište : Opatija
Vozim : Suzuki VS 600
Na forumu od : 24.06.2009

Hyosung Aquila GV250 - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 13 Icon_minitimepet 21 kol 2009, 07:44

Disko Nindža je napisao/la:
Bok svima!

Danas sam se napokon registrirao, a forum znam posjetiti povremeno.
U Aquilu sam se zaljubio još prije više od godinu dana, ali nema se para pa nisam ništa htio zapitkivati itd.
No, ovih mi se dana ukazala jako povoljna prilika da od prijatelja uzmem novu (0 km) Aquilu. Pretpostavljam da je 2008. model, nisam je još vidio.
Čitajući vaše dojmove i kritike nemam dvojbi što se tiće kvalitete i pozudanosti. Jednostavno trebam nešto što će me sigurno dovesti od točke A do točke B, da je pri tome udobno za mene i curu i da podnosi neka kraća putovanja, što sumnjam da će biti problem jer sad redovito jednom tjedno zapičim sa skuterom od 50ccm starcima u Križevce. No, vidim da ovdje svi vozite starije modele. Pa me zanima da li itko ima iskustva sa ovim novim modelima, sa jednim ispušnim loncem i ajnšpricom? Kakvi su po kvaliteti i pouzdanosti? Bolji, lošiji, isti?
Svima puno hvala na bilo kakvom savjetu Smile

knjiga članova

Pozdrav Križevcima i tebi!
Eto baš danas dolazim na orlici u moje Križevce gdje sam mlijeko sisao i prve motore vozio.
Drago mi je da ti se sviđa Aquila i za tu cijenu i registraciju i troškove održavanja i nadogradnje teško da ćeš naći bolje.
Imam stariju orlicu ali sam na zadnjih par bikesusreta vidio noviju i osim ubrizgavanja i ispuha sve je isto (svako godište ima neke razlike u detaljima npr. ručice, cdi ali to su nijanse, a bike je uglavnom koncepcijski nepromijenjen).
Na svojoj sam u ovih skoro 2 mjeseca napravio nekih 2500km i sve igra da ne može bolje.
Naravno pod punom opremom i sa lakšom polovicom očekivano je za 250 da trebaš više okretaja ali da se putovati bez problema vamo-tamo 400-500km.
Čak sam se iznenadio da je potrošnja oko 3,3l što naravno ovisi o tome kako je voziš.
Dobro, napravio sam i neke modifikacije (otvaranje auspuha, jet kit karburatora, veći prednji zupčanik itd...) ali da i nisam bio bih zadovoljan prije navedenim.

Dakle dobrodošao u svijet malih ali sretnih biker2 !!!

cuga cuga cuga

P.S.: i kak skorpac veli: čekaj Parizera pa buš iz prve ruke nešto saznal.
[Vrh] Go down
http://elbit.hr
ninek
man
man
ninek


Broj postova : 249
Godina imam : 56
Prebivalište : Opatija
Vozim : Suzuki VS 600
Na forumu od : 24.06.2009

Hyosung Aquila GV250 - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 13 Icon_minitimepet 21 kol 2009, 07:55

eh da btw

na otvorenoj cesti bez ws-a najugodnija vožnja 100-110km/h (najviše šta sam je vozio bilo je nekih 135-140 po ravnom, ali nisam u grupi da usporedim pa ne znam koliko laže tolerancija kmsata).

kroz gorski kotar za uživanje najugodnijih 70-80

a kad spaziš žensku publiku (pazi da ti cura ne čita preko ramena) u trećoj 30-40 bez gasa...onak za pauniranje... taman da resice na ručkama i bisagama lelujaju

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: pljuga pljuga pljuga pljuga pljuga

biker2 biker2 biker2
[Vrh] Go down
http://elbit.hr
Disko Nindza
man
man
Disko Nindza


Broj postova : 220
Godina imam : 40
Prebivalište : Zagreb
Vozim : U tranziciji
Na forumu od : 20.08.2009

Hyosung Aquila GV250 - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 13 Icon_minitimepet 21 kol 2009, 07:58

ninek je napisao/la:

a kad spaziš žensku publiku (pazi da ti cura ne čita preko ramena) u trećoj 30-40 bez gasa...onak za pauniranje... taman da resice na ručkama i bisagama lelujaju

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: pljuga pljuga pljuga pljuga pljuga

biker2 biker2 biker2

Hehehehehe Smile

Šteta kaj bi resice na mom skuteru glupo izgledale Very Happy

Kuda ćeš se kretati ovaj vikend? Jer sam nekim čudom i ja ovaj vikend doma Smile
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/marksimonrocks
ninek
man
man
ninek


Broj postova : 249
Godina imam : 56
Prebivalište : Opatija
Vozim : Suzuki VS 600
Na forumu od : 24.06.2009

Hyosung Aquila GV250 - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 13 Icon_minitimepet 21 kol 2009, 09:08

Stacionirat ću se u Brezovljanima kod Sv.I. Žabno gdje imam djedovinu vikend kuću.
Baci mob na PM pa ti se javim da se negdje nađemo u Kž na cugi.
cuga
[Vrh] Go down
http://elbit.hr
Disko Nindza
man
man
Disko Nindza


Broj postova : 220
Godina imam : 40
Prebivalište : Zagreb
Vozim : U tranziciji
Na forumu od : 20.08.2009

Hyosung Aquila GV250 - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 13 Icon_minitimepet 21 kol 2009, 12:18

Parizer, javi se Smile Da čujem dojmove o novoj Smile
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/marksimonrocks
ninek
man
man
ninek


Broj postova : 249
Godina imam : 56
Prebivalište : Opatija
Vozim : Suzuki VS 600
Na forumu od : 24.06.2009

Hyosung Aquila GV250 - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 13 Icon_minitimepet 21 kol 2009, 12:27

vjerojatno je negdje na godišnjem biker2 jer ga bar tjedan dana nije na forumu

ak se negdje fura geek bar budeš imao friškije dojmove

rendeer
[Vrh] Go down
http://elbit.hr
Disko Nindza
man
man
Disko Nindza


Broj postova : 220
Godina imam : 40
Prebivalište : Zagreb
Vozim : U tranziciji
Na forumu od : 20.08.2009

Hyosung Aquila GV250 - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 13 Icon_minitimepet 21 kol 2009, 12:30

Super, onda još bolje Smile Ionako neću kupovati motor tako super skoro Smile
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/marksimonrocks
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Hyosung Aquila GV250 - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 13 Icon_minitimepet 21 kol 2009, 15:50

palomas je napisao/la:
Čini mi se jako dobra vijest za sve vlasnike Hyosunga: pronašao sam još jednog prodavača rezervnih dijelova, koji je inače i ovlašteni dealer, pa dijellove dobiva direktno od tvornice, i šalje ih po čitavom svijetu, po super povoljnim cijenama!

http://www.hyosungsource.com/


Svratio sam kratko na forum (iako nemam namjeru postavljati odabrane Youtube uratke), nego obavještavam sve vlasnike Hyosunga -

vaš (i moj) san se je (napokon) ostvario! dancingbanana

Originalni rezervni dijelovi, po senzacionalno niskim cijenama! Kad sam prvi puta pisao o tome, stranice su im još bile u izradi, a sada su potpuno funkcionalne, sa automatskim izračunom troškova slanja (EMS - međunarodna brza dostava).

Potrebno se je samo regitrirati na taj sajt, sa vašim punim imenom i adresom (to je ujedno i adresa dostave).

Evo što sam ja naručio (odaberite valutu u kunama)

2 ea. Air Filter kn 56.30
1 ea. Clutch Cable kn 21.89
1 ea. Front Brake Lever kn 15.64
2 ea. Oil Filter kn 27.52
1 ea. Oil Strainer Cap kn 9.38
1 ea. Rear Brake Pedal kn 87.57
1 ea. Rear Turn Signal kn 37.53
1 ea. Clutch Lever kn 15.64
2 ea. Head Gasket kn 68.81
1 ea. Front Brake Pad kn 18.77
...................................................
Sub-Total: .....................kn 359.07
Zone Rates (Shipping to HR (1 x 6.50lb(s))): kn 279.83
.........................................................................
Total: ..........................kn 638.90

Za svaki artikl poznata je njegova težina, i tako se dobivaju ukupni troškovi dostave. Treba mu par dana da nabavi i pošalje dijelove, i za samo 4 dana od slanja, paket mi je dostavljen na kućnu adresu. Nisam platio ni lipe carine!

Rezervne ručice kuplunga i kočnice - po 15 kn, kuplung sajla 22 kn, centralni nogar za 60 kn... ludilo od cijena! Naručujte za budućnost, dok se vlasnik ne predomisli!


Zadnja promjena: palomas; pet 21 kol 2009, 16:03; ukupno mijenjano 3 put/a.
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Hyosung Aquila GV250 - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 13 Icon_minitimepet 21 kol 2009, 15:51

Hyosung Aquila GV250 - Page 13 IMG_2147

Hyosung Aquila GV250 - Page 13 IMG_2148
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Hyosung Aquila GV250 - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 13 Icon_minitimepet 21 kol 2009, 15:52

Ako vam trebaju dijelovi koji nisu označeni u katalogu, pošaljite mu poruku, i on će vam ih nabaviti!

Hyosung Aquila GV250 - Page 13 IMG_2150

Hyosung Aquila GV250 - Page 13 IMG_2152

Hyosung Aquila GV250 - Page 13 IMG_2154
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Hyosung Aquila GV250 - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 13 Icon_minitimepet 21 kol 2009, 15:59

Ja sam se prvi registrirao, i moja narudžba trebala je biti prva. Ali oni su pogriješili kod izrade stranica, pa su za Hrvatsku u programu za "Zone Rates - Shipping to" napisali međ. oznaku CRO umjesto HR, tako da sam izgubio dva tjedna, dok oni nisu skužili zašto sve automatski ne radi za Hrvatsku.

Ali sada sve radi bez greške. Platio sam sam sa PayPaloom, koji je integriran u njove stranice.
[Vrh] Go down
lord
cro chopper forum
cro chopper forum
lord


Broj postova : 2497
Godina imam : 39
Prebivalište : ZG
Vozim : GSF
Na forumu od : 22.02.2008

Hyosung Aquila GV250 - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 13 Icon_minitimepet 21 kol 2009, 16:41

Zbog ovih cijena mi dođe da kupim Aquilu...
[Vrh] Go down
http://www.ram-servis.hr
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

Hyosung Aquila GV250 - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 13 Icon_minitimepet 21 kol 2009, 17:16

lord je napisao/la:
Zbog ovih cijena mi dođe da kupim Aquilu...

Slažem se... dobar
[Vrh] Go down
Eagle
cro chopper forum
cro chopper forum
Eagle


Broj postova : 589
Godina imam : 38
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Intruder M800
Na forumu od : 22.04.2008

Hyosung Aquila GV250 - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 13 Icon_minitimepet 21 kol 2009, 17:51

Ovo je stvarno super jeftino! affraid
[Vrh] Go down
Sponsored content





Hyosung Aquila GV250 - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV250   Hyosung Aquila GV250 - Page 13 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Hyosung Aquila GV250
[Vrh] 
Stranica 13 / 20.Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 16 ... 20  Next
 Similar topics
-
» Hyosung Aquila GV250
» Moj Hyosung Aquila GV250 EFI
» Moja hyosung aquila GV250
» Hyosung Aquila GV250, 2008. god
» Hyosung Aquila GV250 ,prearada

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moj bike- "My bike"-
Forum(o)Bir: